Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops vērsim

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops dvīņiem

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vēzim

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops jaunavai

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgus placī. Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops svariem

Šodien ir varena iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

Horoskops skorpionam

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops strēlniekam

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops mežāzim

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops ūdensvīram

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops zivīm

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 21 dienas

  Īpašā Valentīndiena

  Īpašā Valentīndiena

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Helēnai pieder pašai savs ziedu veikals Ņujorkā. Visvairāk šajā darbā viņai patīk mīlestība, kas tik bieži ir saistīta ar ziediem – dzimšanas dienās, kāzās un jo īpaši – Valentīndienā.

 • Visums starp mums

  Visums starp mums

  vēl 17 dienas

  Visums starp mums

  Visums starp mums

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Gārdners Eliots ir pirmais cilvēks, kurš ir piedzimis uz Marsa. Savā dzīvē pazinis tikai 14 cilvēkus, pēc 16 gadiem viņš beidzot atgriežas uz Zemes.

 • Valentīns uz mūžu

  Valentīns uz mūžu

  vēl 14 dienas

  Valentīns uz mūžu

  Valentīns uz mūžu

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Džūlija ir priecīgi satraukta – draugs Gevins pēc trīs gadu draudzības viņu ir bildinājis. Un Džūlija ir devusi jāvārdu. Taču draudzenei Sidnijai tikko ir salauzta sirds, un abas nolemj doties nelielā ceļojumā izvēdināt galvas. Ceļojums gan neizvēršas tik labi, kā ieplānots – sākumā saplīst automašīna, viņas abas nonāk neapskaužamā situācijā, bet vēlāk vēl iekuļas nedienās ar likumu. Saņēmušas sodu – 30 dienas strādāt sabiedrības labā, abas ierauga dzīvi pavisam citām acīm. Un Džūlija sāk aizdomāties – vai viņas pārtikusī, komfortablā dzīve kopā ar Gevinu vispār ir tas, ko viņa patiesībā vēlas…

 • Ātrās reaģēšanas vienība

  Ātrās reaģēšanas vienība

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Losandželosas policijas departamenta Speciālo uzdevumu vienības komandai notiek treniņš pamestā lidostas angārā. Tomēr notiek neparedzētais, un visa komanda nonāk lamatās pret divām konkurējošām mafijas bandām, kas abas cīnās par kādu retu un vērtīgu priekšmetu. Ieslodzīti pamestā angārā un bruņoti tikai ar tukšām lodēm, vienības kaujinieki ir neapskaužamā situācijā.

 • Džounsi bezsaistē

  Džounsi bezsaistē

  vēl 4 dienas

  Džounsi bezsaistē

  Džounsi bezsaistē

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  2017. g.

 • Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Kad draugs vēlas ar Mēriju nopienti aprunāties, paziņojums, ka viņam ar Mēriju ir garlaicīgi un viņš vēlas šķirties, galīgi nav tas, uz ko jaunā sieviete cerējusi.

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 2 dienas

  Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Miljonārs Peitons iecerējis attīstīt savu būvniecības projektu pilsētas parkā. Miljonāra vienīgais dēls Šons jau gadiem cenšas turēties pa gabalu no tēva biznesa un nevēlas to turpināt.

 • Nenopērkamā mīlestība

  Nenopērkamā mīlestība

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Lilija ir paramediķis – viņa strādā neatliekamajā palīdzībā un smagi strādā, lai nopelnītu sev iztikai. Džefs ir miljonāra atvase, kurš ieradis, ka var dabūt visu, ko vien vēlas.

 • Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 5 dienas

  Kāzu līkloči

  Kāzu līkloči

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Klaudija dzīvo saskaņā ar dabu, ir čakru masiere, un viņa jau sen ir izplānojusi savam dēlam perfektās kāzas – nelielas, īpašas, ģimenes lokā.

 • Mīlestības recepte

  Mīlestības recepte

  vēl 3 stundas

  Mīlestības recepte

  Mīlestības recepte

  vēl 3 stundas

  Anotācija

  Lorēnas sapnis vienmēr bijis kļūt par šefpavāri. Viņa ir kulinārijas skolas lielā cerība, ļoti centīga un apzinīga, kā arī raksta pati savu blogu.

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 343 dienas

  30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 343 dienas

  Anotācija

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 678 dienas

  Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 678 dienas

  Anotācija

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Mīla fjordos. Zemes vecums

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Nils un Birte ir laimīgi savā laulībā. Vienīgās problēmas sagādā atšķirīgie uzskati par 20 gadus Veco meitu Tildi.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā vājība

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā vājība

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Vēlā vakara stundā Auroru uzrunā policijas priekšnieks Džeks Bērnss, kurš vēlas runāt ar Auroras draugu Martinu.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Trīs istabas un līķis

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Trīs istabas un līķis

  vēl vienu dienu

  Anotācija

  Aurora piekritusi mazliet palīdzēt mātei – viņa parādīs kādu māju potenciālajam pircējam – bijušajam militāristam Mārtinam Bartelam.

 • Mačo

  Mačo

  vēl 6 dienas

  Mačo

  Mačo

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Daniels nav no tiem vīriešiem, par kuriem interesējas sievietes Viņš ir nepārliecināts, nedrošs, nesportisks – viņā nav nekā no mačo. Tā nu attiecībās ar sievietēm viņam līdz šim nav īpaši veicies.

 • Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 2 dienas

  Foršie džeki

  Foršie džeki

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  1977. gads, Losandželosa. Vientuļais tēvs, privātdetektīvs un alkoholiķis Hollands Mārčs tiek nolīgts izmeklēt kādas pabalējušas porno zvaigznes Mistijas Mountinas pašnāvību.

 • Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 3 dienas

  Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Keita ir talantīga modes dizainere, un viņas sapnis ir strādāt kādā augstās modes namā. Taču viņa nespēj dabūt darbu, jo neviens neuzticas Kasela meitai. Keitas tēvam un pamātei pieder Kaselu modes nams, kurš nodarbojas ar dārgu zīmolu tērpu kopēšanu un masveida ražošanu.

 • Pievilcības likumi

  Pievilcības likumi

  vēl 3 dienas

  Pievilcības likumi

  Pievilcības likumi

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Panākumiem bagātie Ņujorkas advokāti Odrija Vuda un Daniels Rafertijs - laulības šķiršanas lietu speciālisti - bieži vien ir tikušies tiesas sēdēs, aizstāvot pretējās puses. Katram no viņiem ir savas īpašās darba metodes.

 • Ienīstu Svētā Valentīna dienu

  Ienīstu Svētā Valentīna dienu

  vēl 53 dienas

  Anotācija

  Ženovevai, kurai Bruklinā pieder ziedu veikals, ir īpaša pieeja randiņiem. Lai vīrieši viņu nepamestu un nesāpinātu, Ženoveva nekad neiet uz vairāk kā pieciem randiņiem. ASV romantiska komēdija, 2009. gads / 12+

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • 1
 • 2