Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. janvāris

Austris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien veiksmes saulīte spīdēs, ja demonstrēsi savu dzīves mākslinieka pozīciju. Iedvesmas oriģināls pielietojums un noturīgas darbaspējas palīdzēs radīt neskatoties uz to, kurā jomā darbojies.

Horoskops vērsim

Tevi šodien raustīs pretrunīgas emocijas – patiesi izbaudīsi savas darba komandas panākumus, bet viegli aizsvilsies par pat neuzkrītošām sāncensības izpausmēm attiecībā uz sevi pašu.

Horoskops dvīņiem

Partnerattiecībās emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi kā. Būs nepieciešamas improvizatora un spēlmaņa dotības. Jāriskē, divdesmit sekundes drosmes un viss taps skaidrs.

Horoskops vēzim

Nešķied laiku bezjēdzīgām nodarbēm un nebaidies to pavēstīt arī saviem vadītājiem. Ja izteiksi konkrētus priekšlikumus, tavas iniciatīvas zelta centiņi kritīs makā skanēdami.

Horoskops lauvai

Šodien tev būs sarežģīti savas emocijas ietērpt sakarīgos vārdos. Iekšā būs, bet ārā nāks sazin kas. Jo lielāka būs spriedze, jo neprognozējamāka tava rīcība. To var novērst kārtīgi fiziski pastrādājot.

Horoskops jaunavai

Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildus slodzi neskatoties uz fiziskām vai emocionālām grūtībām. Tikai tā tu varēsi iegūt kāroto vietiņu. Iespējams izbaudīsi kādu milzīgu morālu gandarījumu.

Horoskops svariem

Atšķirībā no citiem ļoti labi spēsi saprasties ar tiem, kuri balansē uz atļautā un aizliegtā robežas. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Iesaistīšanās kārdinošās naudas spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos burbuļos un iztērētā enerģijā.

Horoskops skorpionam

Šodien emocionāli sērfosi pa baltā sniega iedomu kupenām. Izbaudi šo fantastisko sajūtu. Neļauj visādām sadzīves lietām kā rēķini, piloši krāni un pastaigā neizvesti suņi sabojāt šo brīvības un baudas sajūtu.

Horoskops strēlniekam

Šodien - jo krāsaināka tava personība un vairāk neordināras attieksmes pret notiekošo, jo vairāk iegūsi. Vēlies visu un ceri uz neiespējamo un tu neaiziesi tukšām rokām. Nepazemojies, bet izaicini likteni.

Horoskops mežāzim

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar darba uzdevuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu rīcības izsekošanai. Tālāk jau viss tavu roku, manīguma un iztēles rezultāts.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari pazaudēties un nebūt īstajā vietā un īstajā laikā, tāpēc labumi un atzinība var tikt kādam citam. Neaprunā uzvarētājus, izdomā kā nākošreiz pirmajam nonākt pie gardā kumosa.

Horoskops zivīm

Šodien izmisīgi meklēsi pozitīvas emocijas. Izbaudi notikumus atrodoties to epicentrā. Situāciju attīstības ātrums būs krietni virs vidējā, bet tev jau patīk tā šiki un matiem plandot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Mīlestība uz rezervistu soliņa

  Mīlestība uz rezervistu soliņa

  vēl 8 stundas

  Anotācija

  Futbola zvaigzne Denijs Holands ir nopietni ievainots un pēdējais, kas, pēc viņa domām, viņam nepieciešams, ir asistente sieviete, it īpaši tāda, kura no futbola nesaprot ne nieka. Savukārt Lorela ir atraktīva modes dizainere, kura iegūst īgnā futbolista asistentes amatu.

 • Krāpšanas ilūzija

  Krāpšanas ilūzija

  vēl 21 dienas

  Krāpšanas ilūzija

  Krāpšanas ilūzija

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Elitārai FIB vienībai ir jānotver pasaules lieliskāko iluzionistu supergrupa „Četri jātnieki”. Savu priekšnesumu laikā grupa vairākas reizes pārdroši aplaupa korumpētus biznesa pasaules darboņus un visu guvumu atdod skatītājiem.

 • SPORTLOTO - 82

  SPORTLOTO - 82

  vēl 4 dienas

  SPORTLOTO - 82

  SPORTLOTO - 82

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Nejauši sastapušies vilciena pasažieri kopīgi aizpilda Sportloto biļeti. Kad atklājas, ka biļete laimējusi lielo laimestu, tā pēkšņi vairs nav atrodama. Cenšoties sadzīt pēdas laimīgajai biļetei, filmas varoņi iekuļas jautrās ķibelēs un piedzīvojumos, ļaujot skatītājam no sirds izsmieties.

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  vēl 9 stundas

  Kikbokseris

  Kikbokseris

  vēl 9 stundas

  Anotācija

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.

 • Pusnakts masku balle

  Pusnakts masku balle

  vēl 16 dienas

  Pusnakts masku balle

  Pusnakts masku balle

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Elisas dzīve finansiālā ziņā ir nokārtojusies – viņas tēvs nolēmis doties pensijā un atstāj uzņēmuma pārvaldību viņas ziņā. Robs ir vienkārš un centīgs jurists, kurš strādā Elisas kompānijas labā. Kā jaunā kompānijas vadītāja Elisa ielūdz visus juristus uz masku balli. Robs tajā ierodas tērpies kā princis, Elisa – kā princese, un starp abiem uzliesmo īpaša dzirksts. Vai Robam pietiks drosme atklāt savu patieso seju?

 • Debešķīgs pāris

  Debešķīgs pāris

  vēl 7 dienas

  Debešķīgs pāris

  Debešķīgs pāris

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Keisija drīz kļūs par mācītāju, taču dziļi iekšā šaubās, vai ir izvēlējusies dzīvē īsto ceļu – vai šis amats viņai ir piemērots. Kad mācītājs, kuram viņa palīdz, pēkšņi saslimst, Keisijai domāt vairs nav laika – viņai nākas šo mācītāju aizstāt. Jaunajā amatā Keisijai nākas salaulāt vairākus pārus un aizdomāties – kāpēc gan viņai pašai privātajā dzīvē tā neveicas? Varbūt tāpēc, ka viņa pati neļauj vaļu savām jūtām un nav nemaz pamanījusi, ka viņas īstā mīlestība ir tepat blakus – Keisijas kursa biedrs un labākais draugs Deivids.

 • Viss, ko vēlies

  Viss, ko vēlies

  vēl 3 dienas

  Viss, ko vēlies

  Viss, ko vēlies

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Skolotājs-neveiksminieks tagad var pilnīgi visu - citplanētieši ir viņu izvēlējušies, lai saprastu, vai Zemes iedzīvotāji izprot ļauno un labo. Kārdinājums ir liels. Vai viņš spēs pretoties?

 • Ziemassvētku varone

  Ziemassvētku varone

  vēl 2 dienas

  Ziemassvētku varone

  Ziemassvētku varone

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Toms ir iemīlējies ugunsdzēsējā Dženijā, bet joprojām cīnās par aizbildniecību meitai ar bijušo sievu Mēriju. Mērija par spīti nesaskaņām ar bijušo vīru ir uzrakstījusi grāmatu par attiecībām un laulībām, bet viņas menedžeris uzskata, ka grāmatai veiktos daudz labāk, ja viņai būtu attiecības, un uz interviju par grāmatu viņa ierastos kopā ar vīrieti. Mērija daudz nedomā – viņa taču šādam iemeslam var izmantot Tomu. Ja viņš spēlēs Mērijai līdzi, ka viņi mēģina atjaunot attiecības, Mērija ļaus viņam pavadīt Ziemassvētkus ar meitu. Ja nē, tad Mērija vedīs meitu pie sevis.

 • Trakā Ziemassvētku ballīte birojā

  Trakā Ziemassvētku ballīte birojā

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Alkohols, sekss, narkotikas un no tualetes poda dzerošs ziemeļbriedis ir tikai dažas no lietām, kurām jābūt kārtīgā biroja Ziemassvētku ballītē!

 • Džekija

  Džekija

  Anotācija

  Ir 1963. gada novembris un Amerika ir šokā par Kenedija slepkavību. Žurnālists (Billijs Krudaps) tiekas ar Žaklīnu Kenediju (Natālija Portmane). Viņš izsaka līdzjūtību, un viņa piebilst, ka prese vazā viņas vārdu pa dubļiem, neskatoties uz to, ka pagājusi tikai nedēļa kopš vīra nogalināšanas. Sarunas laikā viņš atzinīgi novērtē viņas rīcību Baltā nama turnejā, kuru pārraidīja CBS televīzija pirms vairākiem gadiem. Žurnālists jautā par viņas ticību, taču viņa nevēlas atbildēt. Viņa atceras pēdējo reizi, kad kopā ar savu vīru „Džeku” (Kaspars Filipsons) izkāpa no prezidenta lidmašīnas. Viņus sagaidīja viceprezidents Lindons Džonsons (Džons Kerols Linčs) un viņi devās uz limuzīnu, kurš viņus vedīs cauri Dalasai. Džekija stāsta par briesmīgo brīdi, kad sašāva Džeku un par vīra smadzeņu un galvaskausa gabaliem, kuri nonāca viņas klēpī. Žurnālists šo personīgo informāciju neievietošot rakstā. Džekija atceras sevi prezidenta lidmašīnā, drēbēs, kas nosmērētas ar vīra sakaltušajām asinīm un slīkstot savās emocijās. Viņa sabrūk, bet pēc tam saņemas un atceras jaunā prezidenta Lindona Džonsona zvēresta nodošanas ceremoniju lidmašīnā. Lidmašīnai nolaižoties Džonsona sieva Klaudija (Beta Grānta) jautā Džekijai, vai viņa vēlas nomainīt asiņainās drēbes. Viņa nopietnā balsī atbild, ka vēlas lai tie „redz, ko viņi ir izdarījuši”. Džeka brālis Roberts, Bobijs (Pīters Sarsgards), pavada viņu, izkāpjot no prezidenta lidmašīnas, un viņi iesēžas ātrās palīdzības mašīnā ar Kenedija zārku. Viņi strīdas par to, vai jāglabā atvērtā zārkā. Vēlāk, novelkot asiņaino Chanel kostīmu, viņa raud. Bērniem paskaidro, ka „ļoti slikts cilvēks” ir nodarījis pāri viņu tētim, un tētis tagad ir debesīs. Džekija un Bobijs, kur jāapglabā Džeks. Pēc ticības mazināšanās viņa runā ar mācītāju (Džons Hērts savā pēdējā lomā). Prezidents Jonsons un Bobijs vēro, kā Lī Hārviju Osvaldu ved uz cietumu un viņu nogalina Džeks Rūbijs. Sākas bēres. Tūkstošiem cilvēku ir atnākuši atvadīties...

 • Netīšām saderinājušies

  Netīšām saderinājušies

  vēl 24 dienas

  Anotācija

  Klarisa sapņoja kļūt par aktrisi, tomēr viena neveiksmīga filmēšanas epizode ar populāro aktieri Česu Hanteru pārvilka treknu strīpu viņas karjerai. Atgriezusies dzimtajā pilsētā, Klarisa kautrējas draugiem atzīties, ka ir izgāzusies, un pavisam nejauši viņai uzspīd veiksme – paklīst runas, ka viņa satiekas ar Česu. Šī ziņa nonāk internetā un, kad atklājas, ka tā Česam ir izdevīga, viņš mēģina pierunāt Klarisu kādu laiku izlikties par viņa draudzeni. Taču vēl viens nejaušs gadījums, un apkārtējie padomā, ka Čess Klarisu bildina. Tā nu abi pavisam nejauši ir saderinājušies. Kā izkļūt no šīs situācijas? Un vai vispār ir nepieciešams no tās izkļūt?

 • Kāzu atkārtojums

  Kāzu atkārtojums

  vēl 10 dienas

  Kāzu atkārtojums

  Kāzu atkārtojums

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Ebija ir kāzu rīkotāja un specializējusies atkārtotu kāzu organizēšanā – viņa palīdz jaunajām sievām un vīriem, kuriem dažādu iemeslu dēļ kāzas nav noritējušas tā, kā viņi to bija ieplānojuši. Kad palīdzību lūdz Ebijas māsīca Emīlija, kurai ar vīru bijusi vien formāla sarakstīšanās, bet pēc viņa atgriešanās no militārās misijas abi grib sarīkot īstas kāzas, Ebija neatsaka. Taču ir viena nianse – Emīlijas vīra brālis ir bijušais Ebijas līgavainis, kuru viņa savā laikā pameta pie altāra. Nu abiem kāzas jārīko kopā. Vai tas radīs kādas problēmas vai arī tieši otrādi?

 • Mēness afēra

  Mēness afēra

  Anotācija

  CIP slepenais aģents ierodas Londonā svarīgā īpašajā uzdevumā – viņam jāsatiek režisors Stenlijs Kubriks un jāpasūta filma par astronautu izkāpšanu uz Mēness.

 • Garais vīrs

  Garais vīrs

  Anotācija

  Garais vīrs

 • Mīlestības maģija

  Mīlestības maģija

  vēl 21 dienas

  Mīlestības maģija

  Mīlestības maģija

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Trīs ģimenes jau vairākās paaudzēs kopīgi vada sulu ražošanas kompāniju, un tās saista arī kāds noslēpums.

 • Racēji

  Racēji

  vēl 212 dienas

  Racēji

  Racēji

  vēl 212 dienas

  Anotācija

  Katru dienu metro pazemē nobrauc tūkstošiem cilvēku. Taču visi neuzbrauc augšā. Metro naktī... Pēdējais vilciens pilnā gaitā aiztraucas garām galapunktam un pazūd, aizraudams tuneļa tumsā apmulsušos un satrauktos pasažierus. Varas iestādes neizsakās par notikušo un tur slepenībā ziņas par bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem. Pēc dažām dienām pazudušo draugi dodas viņus meklēt metro tuneļos...

 • Labāk trīs tēvi, nekā neviena

  Labāk trīs tēvi, nekā neviena

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Maike ar bērniem apmetusies nelielā, idilliskā ciematiņā, kurā pati reiz dzīvojusi. Dēlam Jasperam tur ir laba skola, un meita Luīze beidzot varēs iepazīties tuvāk ar savu vecmāmiņu.

 • Забери мою душу

  Забери мою душу

  Anotācija

  Серийный убийца перед смертью наложил проклятие на маленький городок – об этом рассказывает новый ужастик Уэса Крэйвена («Крик», «Кошмар на улице Вязов»).

 • Три комнаты, один труп: Тайна Авроры Тигарден

  Три комнаты, один труп: Тайна Авроры Тигарден

  Anotācija

  Аврора Тигарден снова нарвалась на приключения, а ведь она просто согласилась помочь своей матери-риелтору. После того, как сразу в двух домах, выставленных на продажу, обнаружились тела, Авроре стало ясно, что в городе орудует очень опасный преступник.

 • Skūpsts pie ezera

  Skūpsts pie ezera

  vēl 19 dienas

  Skūpsts pie ezera

  Skūpsts pie ezera

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Pirms piecpadsmit gadiem gleznainā vietā – Ezera nometnē – satikās Zoja un Lūks. Viņu pirmo skūpstu iztraucēja, un pusaudžu mīlestība tovasar beidzās. Taču liktenis viņiem lēmis vēlreiz satikties turpat – sentimentālu atmiņu vadīts, Lūks ir kļuvis par jauno Ezera nometnes īpašnieku, bet Zoja strādā firmā, kas iecerējusi zemi no viņa pārpirkt. Kas notiks ar vasaras nometni un senajām jūtām? Zojas priekšniecībai ir izdevies sievieti pārliecināt, ka senā draudzība jāizmanto uzņēmuma labā.

 • Citas svarīgākas lietas

  Citas svarīgākas lietas

  vēl 23 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Rīke ir pārliecināta, ka mīl savu Fredu. Pat pēc laulībā pavadītā divdesmit viena gada.