Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Horoskops vērsim

Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Horoskops dvīņiem

Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Horoskops vēzim

Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties ceļā vai pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru un izklaidi, vari iemantot karstgalvja slavu.

Horoskops jaunavai

Ja tev ir izvēle būt sabiedrībā vai palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē, izvēlies pēdējo. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Horoskops svariem

Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Horoskops skorpionam

Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Horoskops strēlniekam

Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējās nedēļas darba labirintiem.

Horoskops mežāzim

Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Horoskops zivīm

Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Mīlestība, viena un mūžīga

  Mīlestība, viena un mūžīga

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Lūsija saņem negaidītu ziņu – viņa no tantes ir mantojusi muižu. Ar šo muižu saistās daudz skaistu atmiņu, un Lūsija jau sapņo, kā viņa tajā atpūtīsies.

 • Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 18 dienas

  Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  Šrekenšteinas zēnu internātskolas un Rozendfelas meiteņu skola gatavojas airēšanas sacensībām.

 • Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 17 dienas

  Šrekenšteinas pils

  Šrekenšteinas pils

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Vienpadsmit gadus vecais Stefans īsti neiederas starp saviem vienaudžiem. Stefanam neveicas arī mācībās, un vecāki nolemj nosūtīt viņu uz internātskolu – zēnu skolu Šrekenšteinu.

 • Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 11 dienas

  Pieaugšanas stāsts

  Pieaugšanas stāsts

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Greisa ir vientuļā māte. Viņa ir pārāk aizņemta cenšoties nopelnīt naudu, lai samaksātu rēķinus, un izklaidējoties ar precēto dakteri Herfordu, lai pievērstu uzmanību savai meitai Ansidadai, kura ir vecumā, kad mātes uzmanība ir īpaši nepieciešama.

 • Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 12 dienas

  Zāģis 8

  Zāģis 8

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Dažādās pilsētas vietās tiek atrasti miruši cilvēki, un ir acīmredzams, ka viņi ņēmuši nelabu galu. Izmeklēšanas gaitā uzietie pierādījumi norāda uz vienu vainīgo – Džonu Kreimeru – maniaku ar iesauku Zāģeris. Bet kā tas iespējams? Viņš jau vairāk nekā desmit gadus tiek uzskatīts par mirušu…

 • Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 10 dienas

  Policijas kods 211

  Policijas kods 211

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Grupu amerikāņu algotņu piekrāpis to darba devējs – viņi nav saņēmuši apsolīto naudu. Viņi ieradušies Afganistānā atriebties savam bosam.

 • Призрачный гонщик 2

  Призрачный гонщик 2

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Действие разворачивается на задворках Восточной Европы, где главный герой Джонни Блэйз безуспешно пытается справиться со своим проклятием. Его принимает на работу некая секта, которая пытается заполучить дьявола в тот момент, когда он пытается вселиться в тело его смертного сына на дне рождения мальчика.

 • Veseris

  Veseris

  vēl 8 dienas

  Veseris

  Veseris

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Atrodoties viena soļa attālumā no čempiona titula, boksera Vesera karjeru pārtrauc avārija, pēc kuras jebkura viņa nākamā cīņa var kļūt par pēdējo. Taču, kad tiek apdraudēta mīlestība, ir pienācis brīdis pierādīt, ka viņš ir iesaukts par Veseri ne tikai dēļ sava graujošā sitiena. Īsts cīnītājs – gan ringā, gan dzīvē, viņš ir uzsācis savu neapturamo, riska pilno gājienu caur meliem un nodevību, lai glābtu sevi un savu mīļoto.

 • Randiņu rokasgrāmata

  Randiņu rokasgrāmata

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Kāpēc ir tik grūti atrast savu īsto un vienīgo? Arī Kesai ar to īpaši labi neveicas. Viņai ir veiksmīga karjera, taču ne tik veiksmīga privātā dzīve – kaut kā vienmēr gadās ne īstie puiši.

 • Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  Baseinu tīrītājs: glābjas, kas var

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Vjetnamas kara veterāns Sels Bando, kas pirms kara strādāja par baseinu tīrītāju, atgriežas ASV un konstatē, ka savu valsti vairs neatpazīst. Baseinu tīrīšanas biznesu pārņēmuši meksikāņi. Bando ir apņēmības pilns atgūt profesiju, ko uzskata par savējo, un atriebties cilvēkam, kas nogalināja viņa sievu un dēlu.

 • Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 20 dienas

  Lodes pa gaisu!

  Lodes pa gaisu!

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  1978. gads, Bostona. Tam bija jābūt vienkāršam ieroču tirdzniecības darījumam. Divas bandas satikās nomaļā angārā, taču radās domstarpības par piegādāto preci. Drīz vien izcēlās pamatīga apšaude, kas izvērsās par īstu izdzīvošanas spēli visiem iesaistītajiem. ASV spriedzes komēdija, 2016. g. / 16+

 • Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 4 dienas

  Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Džošs strādā pie tēva – viņa uzdevums ir kā darbiniekam iefiltrēties citos uzņēmumos un pārliecināt šī uzņēmuma vadītājus, ka pārdot savu kompāniju tēva uzņēmumam ir vislabākais, ko darīt.

 • Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 14 dienas

  Mīlas apsēstais

  Mīlas apsēstais

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Čārlijam Dērbijam viss ir kārtībā – lielisks darbs, labi draugi un visā visumā lieliska dzīve. Tikai viens viņam dzīvē pietrūkst – īsta mīlestība. .

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 313 dienas

  30 свиданий

  30 свиданий

  vēl 313 dienas

  Anotācija

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 648 dienas

  Augstceltne

  Augstceltne

  vēl 648 dienas

  Anotācija

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 160 dienas

  Dubrovskis

  Dubrovskis

  vēl 160 dienas

  Anotācija

  Vladimirs Dubrovskis ir veiksmīgs jurists, dzīvo galvaspilsētā un iecienījis izklaidi stilīgākajos pilsētas klubos. Viņš izaudzis ļoti turīga fermera ģimenē, tāpēc radis pie labklājības jau no bērnības. Maša Trojekurova – arī bagātu vecāku mīlulīte, kas pabeigusi angļu koledžu.

 • Paradīze

  Paradīze

  vēl 15 dienas

  Paradīze

  Paradīze

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Lembas dzīvesprieks un ticība tiek sagrauta, kad aviokatastrofas rezultātā viņa gūst smagus apdegumus. Pirms šī notikuma viņa bija laimīga, priecīga un apmierināta jauna sieviete, kārtīga mazpilsētas draudzes locekle. Pēc tā viņa satriec pārējos draudzes locekļus un mācītāju, publiski paziņojot, ka Dieva nav.

 • Mašīna

  Mašīna

  vēl 7 dienas

  Mašīna

  Mašīna

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Divi mākslīgās inteliģences inženieri kopā sāk strādāt pie pirmā mākslīgā intelekta, kurš spētu sevi apzināties.

 • Mafija. Izdzīvošanas spēle

  Mafija. Izdzīvošanas spēle

  vēl vienu dienu

  Anotācija

  Maskava. Tāla nākotne. Psiholoģiskā spēle ”Mafija” kļuvusi par vispopulārāko televīzijas šovu pasaulē. Vienpadsmit cilvēku sapulcējas pie spēles galda, no viņiem divi ir mafijā, bet pārējie – miermīlīgie iedzīvotāji.

 • Pastaiga starp kapakmeņiem

  Pastaiga starp kapakmeņiem

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Metjū Skaders reiz bija Nujorkas policists, bet nu ir atvaļinājies.

 • Geimeris

  Geimeris

  vēl 4 dienas

  Geimeris

  Geimeris

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Filmas darbība norisinās nākotnē, kad cilvēki spēj kontrolēt citus tiešsaistes spēļu vidē. Kāds slavens spēlētājs cenšas atgūt neatkarību, pieveicot spēles radītāju.

 • 1
 • 2