Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Marka un Rasela trakais brauciens

  Marka un Rasela trakais brauciens

  vēl 20 dienas

  Anotācija

  Stāsts par diviem labākajiem draugiem Marku un Raselu un viņu dzīves lielāko piedzīvojumu.

 • Kāzu sezona

  Kāzu sezona

  vēl 19 dienas

  Kāzu sezona

  Kāzu sezona

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Māsiņa Džordžija ir gatava apprecēties ar mīļoto vīrieti un līgavaini doktoru Filipu Hamiltonu. Viņi strādā kopā jau četrus gadus. Filips ir lielisks un gandrīz vai ideāls, kāzas ir tuvu, taču Džordžija sāk mazliet šaubīties… Kad, pateicoties kāzu organizatorei, savai mātei un topošajai vīramātei, Džordžija satiek simpātisku svešinieku, viss kļūst vēl sarežģītāk.

 • Robins un es

  Robins un es

  vēl 2 dienas

  Robins un es

  Robins un es

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Marionas dzīvē ne viss norisinās gludi. Viņas šķirtais vīrs nolēmis cīnīties par aizbildniecību bērniem, uzņēmums, kurā Mariona strādā, bankrotē, un viss ir pārāk nedrošs un nenoteikts, lai sieviete mēģinātu piepildīt savu sapni kļūt pa modes dizaineri.

 • Arlo: sivēns, kas atraugājās

  Arlo: sivēns, kas atraugājās

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Rozu ģimene ir pārvākusies no Bostonas uz saulaino Kaliforniju.

 • Manas mātes vēstules

  Manas mātes vēstules

  vēl 15 dienas

  Manas mātes vēstules

  Manas mātes vēstules

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  17 gadus vecā Laura dzīvo Berlīnē kopā ar mammu, kas ir atzīta žurnāliste. Par savu tēvu Laura ir dzirdējusi tikai no nostāstiem.

 • Cietumsods

  Cietumsods

  vēl 14 dienas

  Cietumsods

  Cietumsods

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Spriedzes filma, kurā divi slaveni cīņu meistari un kaujas mākslu pārzinātāji – Stīvens Sīgals un Stīvs Ostins apkaro ļaunumu, cīnoties plecu pie pleca. Kross (Stīvens Sīgals) un Manings (Stīvs Ostins) ir izbijuši militāristi, kuri tiek norīkoti pieskatīt divu ieslodzīto sieviešu pārvešanu.

 • Gibija

  Gibija

  vēl 14 dienas

  Gibija

  Gibija

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Keitija ir pusaudze, kas iegrimusi depresijā pēc mātes nāves. Viņa zaudējusi interesi par skolu, draugiem un savu iemīļoto vingrošanu.

 • 48 stundas Barselona

  48 stundas Barselona

  vēl 14 dienas

  48 stundas Barselona

  48 stundas Barselona

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Karla nav ieradusi uzticēties nejaušiem gadījumiem, viņai patīk savu dzīvi saplānot. Viņa daudz ko jau ir sasniegusi – viņai ir lielisks vīrs, skaista māja un ērta dzīve. Bet par visu vairāk pasaulē viņa vēlas bērnu, un arī to viņa ir ieplānojusi. Karla dodas ceļā Kito, lai apdotētu bērnu, bet pēkšņi attopas Barselonā, bēguļojot kopā ar jaunu mākslinieku Raulu un Berlīnes muzejā nozagtu gleznu.

 • Mazulis uz četriem

  Mazulis uz četriem

  vēl 14 dienas

  Mazulis uz četriem

  Mazulis uz četriem

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Literatūras pasniedzēja Nīle ir sajūsmā – viņa beidzot ir bērna gaidībās! Nīles un viņas dzīves biedrene Stefa par šo brīdi sapņojušas jau sen. Tomēr ir kāda problēma – tā kā grūtniecība iestājusies mākslīgas manipulācijas rezultātā, notikusi kļūme.

 • Mežs

  Mežs

  Anotācija

  Sāra saņem ziņu, ka viņas dvīņumāsa Džesa ir pazudusi mežā, kurš ir populāra pašnāvību vieta, Fudži kalna pakājē, Japānā.

 • Zilajā dzelmē

  Zilajā dzelmē

  vēl 11 dienas

  Zilajā dzelmē

  Zilajā dzelmē

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Delfīnu pētniekiem radušās aizdomas, ka ASV Jūras spēku zemūdens lokatoru programma izraisa delfīnu nāvi.

 • Šoreiz tā ir mīlestība

  Šoreiz tā ir mīlestība

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Katja ir veiksmīga kardioloģe, kura vienreiz jau bijusi precējusies, tāpēc viņas meita Melānija nekādi nesaprot – kāpēc tas jādara vēlreiz?

 • Lode

  Lode

  vēl 11 dienas

  Lode

  Lode

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Detektīvs Frenks Marasko, saukts par Lodi, ir tuvu pensijas vecumam, kad tiek nozīmēts saņemt ciet Karlito Keinu – plaši pazīstamu narkotiku baronu.

 • Krēsla: Rītausma 2.daļa

  Krēsla: Rītausma 2.daļa

  vēl 9 dienas

  Anotācija

  Bella uzsāk jaunu dzīvi kā vampīrs un kopā ar Edvardu audzina meitiņu Renesmī. Kad apmelojumi padara Renesmī par Volturi klana mērķi, Kaleni dodas apceļot pasauli, lai sapulcinātu sabiedrotos, kas varētu liecināt viņu aizstāvībai.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • Solo dēlam

  Solo dēlam

  vēl 7 dienas

  Solo dēlam

  Solo dēlam

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Kādreiz atzīts klavierspēlētājs Pauls nav pieskāries mūzikas instrumentam kopš savas sievas nāves.

 • Tuk-tuk

  Tuk-tuk

  Anotācija

  Evans ir gādīgs tēvs saviem bērniem un uzticīgs vīrs savai sievai. Kad sieva ar bērniem uz nedēļas nogali dodas atpūsties pie jūras, Evans paliek mājās viens.

 • Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  vēl 5 dienas

  Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Pa pieciem gadiem pirmo reizi Anne ar saviem diviem bērniem un vīru pošas atvaļinājumā uz salu Ziemeļjūrā. Liktenīgas nejaušības dēļ pirms paša brauciena viņa atklāj vīra neuzticību.

 • Mīlestības lamatas

  Mīlestības lamatas

  vēl 4 dienas

  Mīlestības lamatas

  Mīlestības lamatas

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Jana Bergere ir pašnodarbināta žurnāliste, un viņas dzīve ne vienmēr ir vienkārša. Tāpēc viņa ir sajūsmā, kad saņem pasūtījumu uzrakstīt populāram sieviešu žurnālam.

 • Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 5 dienas

  Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Bijušais algotais slepkava Džons Viks (Kianu Rīvss) dodas Ņujorkas ielās, lai uzmeklētu bandītus, kuri laupījuši viņam dzīves jēgu. 2014

 • Mana tēta sešas sievas

  Mana tēta sešas sievas

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Komēdija/Drāma. Henrijs Līfejs tiek uzskatīts par mirušu, un viņa meita atgriežas mājās, lai ķertos pie bēru rīkošanas, bet tur viņa sastop sava tēva sievas, kas plūcas par to, kurai tiks vīra apglabātājas gods.