Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Asins nauda

  Asins nauda

  vēl 10 dienas

  Asins nauda

  Asins nauda

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Žengs Žū ir bīstamākais Šaolinu dinastijas cīnītājs. Viņa cīņas māksla un spējas rīkoties ar ieročiem ir leģendāras.

 • Blakusparādības

  Blakusparādības

  vēl 157 dienas

  Blakusparādības

  Blakusparādības

  vēl 157 dienas

  Anotācija

  Bredlijs Kūpers un izcilais Roberts de Niro galvenajās lomās zinātniskās fantastikas trillerī par rakstnieku, kurš atklāj slepenas zāles, kas viņam piešķir pārcilvēciskas spējas. 2011. gads.

 • Londonas krišana

  Londonas krišana

  vēl 97 dienas

  Londonas krišana

  Londonas krišana

  vēl 97 dienas

  Anotācija

  Noslēpumainos apstākļos mirst Lielbritānijas premjerministrs, un visiem rietumvalstu līderiem ir jāierodas uz viņa bērēm. Lielbritānija/ASV, asa sižeta filma/trilleris, 2015. g. / 16+

 • Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 97 dienas

  Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 97 dienas

  Anotācija

  Antuāna Fukua režisētajā asa sižeta trillerī Džerards Batlers atveido bijušo īpašo uzdevumu aģentu un kādreizējo prezidenta miesassargu, kas cīnās, lai atgūtu teroristu ieņemto Balto namu.

 • Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 13 dienas

  Ne/sevī

  Ne/sevī

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Kāds ļoti bagāts vīrs, kurš mirst no vēža, piekrīt jaunai un netradicionālai medicīniskai procedūrai, ar kuras palīdzību viņa apziņa un prāts tiek pārnests jauna un veselīga vīrieša ķermenī. Taču viss kļūst sarežģītāk, kad sāk atklāties šī ķermeņa vēsture un izcelsme.

 • Non-Stop: Tiešais reiss

  Non-Stop: Tiešais reiss

  vēl 310 dienas

  Non-Stop: Tiešais reiss

  Non-Stop: Tiešais reiss

  vēl 310 dienas

  Anotācija

  Liama Nīsona un režisora Žaumes Koljē-Serras kopdarbs par aviācijas policijas priekšnieku, kurš cenšas apturēt ļaundari, kas pasludinājis viņu par nolaupītāju transatlantiska lidojuma laikā. 2014

 • Zaudējums

  Zaudējums

  Anotācija

  Džons Brikners tiek pirms termiņa atbrīvots no cietuma, kur pabijis četrus gadus par otrās pakāpes slepkavību. Viņš sāk strādāt celtniecībā, bet vakaros piestrādā bārā par apsargu un ārā metēju.

 • Leģenda

  Leģenda

  Anotācija

  Sešdesmitajos gados visu Londonu terorizēja slavenākie un visu laiku nežēlīgākie gangsteri – dvīņubrāļi Kreji. Šī filma ir stāsts par brāļu ceļu uz varas virsotnēm un arī krišanu no troņa.

 • Hardcore: Brutālais Henrijs

  Hardcore: Brutālais Henrijs

  Anotācija

  Nesen atdzīvinātajam kareivim Henrijam ir jāglābj sava siena no maniakāla ļaundara, un darbība šajā asa sižeta filmā notiek pilnībā no pirmās personas skatu punkta. 2015

 • Kolibri efekts

  Kolibri efekts

  vēl 67 dienas

  Kolibri efekts

  Kolibri efekts

  vēl 67 dienas

  Anotācija

  Slavenais asa sižeta filmu aktieris Džeisons Steitems atveido īpašo uzdevumu vienībā dienējušu kareivi, kurš sagrauts atgriežas Londonā un nespēj rast taisnīgumu vardarbības pārņemtajā pasaulē.

 • Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 707 dienas

  Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 707 dienas

  Anotācija

  Bijušajam specvienības aģentam Makgrūberam ir jāatsāk cīņa pret savu ļaunāko ienaidnieku Dīteru fon Kantu, kura rīcībā ir kodolgalviņa un kurš ir apņēmies noslaucīt Vašingtonu no zemes virsas.