Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 154 dienas

  Olimpa krišana

  Olimpa krišana

  vēl 154 dienas

  Anotācija

  Antuāna Fukua režisētajā asa sižeta trillerī Džerards Batlers atveido bijušo īpašo uzdevumu aģentu un kādreizējo prezidenta miesassargu, kas cīnās, lai atgūtu teroristu ieņemto Balto namu.

 • Kolibri efekts

  Kolibri efekts

  vēl 246 dienas

  Kolibri efekts

  Kolibri efekts

  vēl 246 dienas

  Anotācija

  Slavenais asa sižeta filmu aktieris Džeisons Steitems atveido īpašo uzdevumu vienībā dienējušu kareivi, kurš sagrauts atgriežas Londonā un nespēj rast taisnīgumu vardarbības pārņemtajā pasaulē.

 • Ātruma slāpes

  Ātruma slāpes

  vēl 95 dienas

  Ātruma slāpes

  Ātruma slāpes

  vēl 95 dienas

  Anotācija

  Filmas „Ātruma slāpes” pamatā ir visu laiku veiksmīgākā autosacīkšu datorspēle, kas pasaulē pārdota vairāk nekā 140 miljonos eksemplāru.

 • Neuzticība

  Neuzticība

  vēl 124 dienas

  Neuzticība

  Neuzticība

  vēl 124 dienas

  Anotācija

  Ambiciozs advokāts strādā pie lielas lietas pret nežēlīgu izpilddirektoru un drīz tiek ievilkts stindzinošā slepkavības lietā. Lomās A klases zvaigznes, tostarp Entonijs Hopkinss un Als Pačino. 2016

 • Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 886 dienas

  Makgrūbers

  Makgrūbers

  vēl 886 dienas

  Anotācija

  Bijušajam specvienības aģentam Makgrūberam ir jāatsāk cīņa pret savu ļaunāko ienaidnieku Dīteru fon Kantu, kura rīcībā ir kodolgalviņa un kurš ir apņēmies noslaucīt Vašingtonu no zemes virsas.

 • Novembra cilvēks

  Novembra cilvēks

  vēl 63 dienas

  Novembra cilvēks

  Novembra cilvēks

  vēl 63 dienas

  Anotācija

  Bijušais CIP aģents atgriežas pildīt ļoti personisku uzdevumu, kas kļūst par bīstamu spēli, kurā iesaistīts viņa bijušais māceklis, augsta līmeņa CIP vadība un jaunievēlētais Krievijas prezidents.

 • Varenais Niks

  Varenais Niks

  vēl 64 dienas

  Varenais Niks

  Varenais Niks

  vēl 64 dienas

  Anotācija

  Firats Astans ir atņēmis Nikam viņa mīlestību. Nika bijusī sieva tika sašauta un mira viņa rokās.

 • Laupīšana

  Laupīšana

  vēl 33 dienas

  Laupīšana

  Laupīšana

  vēl 33 dienas

  Anotācija

  Kāds tēvs kopā ar kolēģi aplaupa kazino, lai samaksātu par meitas ārstēšanu. Kad abu plāns noiet greizi, viņi mēģina aizbēgt, nozogot pilsētas autobusu. 2015

 • Citādie

  Citādie

  vēl 33 dienas

  Citādie

  Citādie

  vēl 33 dienas

  Anotācija

  Zinātniskās fantastikas filma par sievietes cīņu par izdzīvošanu sabiedrībā, kas sadalīta frakcijās un kurā tādus kā viņa jeb „citādos” nežēlīgi vajā. Vienā no galvenajām lomām Keita Vinsleta. 2014

 • Reāli veči

  Reāli veči

  vēl 33 dienas

  Reāli veči

  Reāli veči

  vēl 33 dienas

  Anotācija

  Trīs bijušie gangsteri, apvienojas, lai vēl pēdējo reizi kārtīgi uzdzīvotu. Taču vienam no viņiem ir kāds baiss noslēpums. 2012. gads.