Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops vērsim

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops dvīņiem

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vēzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops lauvai

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops svariem

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops skorpionam

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops strēlniekam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Marka un Rasela trakais brauciens

  Marka un Rasela trakais brauciens

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Stāsts par diviem labākajiem draugiem Marku un Raselu un viņu dzīves lielāko piedzīvojumu.

 • Kāzu sezona

  Kāzu sezona

  vēl 22 dienas

  Kāzu sezona

  Kāzu sezona

  vēl 22 dienas

  Anotācija

  Māsiņa Džordžija ir gatava apprecēties ar mīļoto vīrieti un līgavaini doktoru Filipu Hamiltonu. Viņi strādā kopā jau četrus gadus. Filips ir lielisks un gandrīz vai ideāls, kāzas ir tuvu, taču Džordžija sāk mazliet šaubīties… Kad, pateicoties kāzu organizatorei, savai mātei un topošajai vīramātei, Džordžija satiek simpātisku svešinieku, viss kļūst vēl sarežģītāk.

 • Robins un es

  Robins un es

  vēl 5 dienas

  Robins un es

  Robins un es

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Marionas dzīvē ne viss norisinās gludi. Viņas šķirtais vīrs nolēmis cīnīties par aizbildniecību bērniem, uzņēmums, kurā Mariona strādā, bankrotē, un viss ir pārāk nedrošs un nenoteikts, lai sieviete mēģinātu piepildīt savu sapni kļūt pa modes dizaineri.

 • Arlo: sivēns, kas atraugājās

  Arlo: sivēns, kas atraugājās

  vēl 19 dienas

  Anotācija

  Rozu ģimene ir pārvākusies no Bostonas uz saulaino Kaliforniju.

 • Manas mātes vēstules

  Manas mātes vēstules

  vēl 18 dienas

  Manas mātes vēstules

  Manas mātes vēstules

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  17 gadus vecā Laura dzīvo Berlīnē kopā ar mammu, kas ir atzīta žurnāliste. Par savu tēvu Laura ir dzirdējusi tikai no nostāstiem.

 • Cietumsods

  Cietumsods

  vēl 17 dienas

  Cietumsods

  Cietumsods

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Spriedzes filma, kurā divi slaveni cīņu meistari un kaujas mākslu pārzinātāji – Stīvens Sīgals un Stīvs Ostins apkaro ļaunumu, cīnoties plecu pie pleca. Kross (Stīvens Sīgals) un Manings (Stīvs Ostins) ir izbijuši militāristi, kuri tiek norīkoti pieskatīt divu ieslodzīto sieviešu pārvešanu.

 • Gibija

  Gibija

  vēl 16 dienas

  Gibija

  Gibija

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Keitija ir pusaudze, kas iegrimusi depresijā pēc mātes nāves. Viņa zaudējusi interesi par skolu, draugiem un savu iemīļoto vingrošanu.

 • 48 stundas Barselona

  48 stundas Barselona

  vēl 17 dienas

  48 stundas Barselona

  48 stundas Barselona

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Karla nav ieradusi uzticēties nejaušiem gadījumiem, viņai patīk savu dzīvi saplānot. Viņa daudz ko jau ir sasniegusi – viņai ir lielisks vīrs, skaista māja un ērta dzīve. Bet par visu vairāk pasaulē viņa vēlas bērnu, un arī to viņa ir ieplānojusi. Karla dodas ceļā Kito, lai apdotētu bērnu, bet pēkšņi attopas Barselonā, bēguļojot kopā ar jaunu mākslinieku Raulu un Berlīnes muzejā nozagtu gleznu.

 • Mazulis uz četriem

  Mazulis uz četriem

  vēl 17 dienas

  Mazulis uz četriem

  Mazulis uz četriem

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Literatūras pasniedzēja Nīle ir sajūsmā – viņa beidzot ir bērna gaidībās! Nīles un viņas dzīves biedrene Stefa par šo brīdi sapņojušas jau sen. Tomēr ir kāda problēma – tā kā grūtniecība iestājusies mākslīgas manipulācijas rezultātā, notikusi kļūme.

 • Mežs

  Mežs

  Anotācija

  Sāra saņem ziņu, ka viņas dvīņumāsa Džesa ir pazudusi mežā, kurš ir populāra pašnāvību vieta, Fudži kalna pakājē, Japānā.

 • Zilajā dzelmē

  Zilajā dzelmē

  vēl 14 dienas

  Zilajā dzelmē

  Zilajā dzelmē

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Delfīnu pētniekiem radušās aizdomas, ka ASV Jūras spēku zemūdens lokatoru programma izraisa delfīnu nāvi.

 • Šoreiz tā ir mīlestība

  Šoreiz tā ir mīlestība

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Katja ir veiksmīga kardioloģe, kura vienreiz jau bijusi precējusies, tāpēc viņas meita Melānija nekādi nesaprot – kāpēc tas jādara vēlreiz?

 • Lode

  Lode

  vēl 14 dienas

  Lode

  Lode

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Detektīvs Frenks Marasko, saukts par Lodi, ir tuvu pensijas vecumam, kad tiek nozīmēts saņemt ciet Karlito Keinu – plaši pazīstamu narkotiku baronu.

 • Krēsla: Rītausma 2.daļa

  Krēsla: Rītausma 2.daļa

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Bella uzsāk jaunu dzīvi kā vampīrs un kopā ar Edvardu audzina meitiņu Renesmī. Kad apmelojumi padara Renesmī par Volturi klana mērķi, Kaleni dodas apceļot pasauli, lai sapulcinātu sabiedrotos, kas varētu liecināt viņu aizstāvībai.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  vēl 11 dienas

  Anotācija

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • Solo dēlam

  Solo dēlam

  vēl 10 dienas

  Solo dēlam

  Solo dēlam

  vēl 10 dienas

  Anotācija

  Kādreiz atzīts klavierspēlētājs Pauls nav pieskāries mūzikas instrumentam kopš savas sievas nāves.

 • Tuk-tuk

  Tuk-tuk

  Anotācija

  Evans ir gādīgs tēvs saviem bērniem un uzticīgs vīrs savai sievai. Kad sieva ar bērniem uz nedēļas nogali dodas atpūsties pie jūras, Evans paliek mājās viens.

 • Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  vēl 8 dienas

  Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Pa pieciem gadiem pirmo reizi Anne ar saviem diviem bērniem un vīru pošas atvaļinājumā uz salu Ziemeļjūrā. Liktenīgas nejaušības dēļ pirms paša brauciena viņa atklāj vīra neuzticību.

 • Mīlestības lamatas

  Mīlestības lamatas

  vēl 7 dienas

  Mīlestības lamatas

  Mīlestības lamatas

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Jana Bergere ir pašnodarbināta žurnāliste, un viņas dzīve ne vienmēr ir vienkārša. Tāpēc viņa ir sajūsmā, kad saņem pasūtījumu uzrakstīt populāram sieviešu žurnālam.

 • Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 8 dienas

  Džons Viks

  Džons Viks

  vēl 8 dienas

  Anotācija

  Bijušais algotais slepkava Džons Viks (Kianu Rīvss) dodas Ņujorkas ielās, lai uzmeklētu bandītus, kuri laupījuši viņam dzīves jēgu. 2014

 • Mana tēta sešas sievas

  Mana tēta sešas sievas

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Komēdija/Drāma. Henrijs Līfejs tiek uzskatīts par mirušu, un viņa meita atgriežas mājās, lai ķertos pie bēru rīkošanas, bet tur viņa sastop sava tēva sievas, kas plūcas par to, kurai tiks vīra apglabātājas gods.