Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 28. novembris

Rita, Vita, Olita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunākās filmas

 • Patiesi, traki, saldi

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Natālijai pēc vecāku domām īsti nepadodas būt pieaugušai. Viņai ir savs, neliels bizness – busiņš, kurā viņa pārdod pašas ceptus kēksiņus. Ēriks ir finanšu menedžeris, kurš viens audzina meitu. Viņus kopā saved liktenis – nomirst Ērika tante, kura gadiem bijusi Natālijas uzticama kliente, mantojumā abiem atstājusi īpašumu, kurā reiz bijusi slavena ceptuve. Ko viņiem iesākt ar ēku? Abiem spiestā kārtā nākas sadarboties, plānot un vērtēt, kas nav nemaz tik vienkārši. Lēnām uzplaukst jūtas, taču izskatās, ka tām nebūs nākotnes, jo Natālija vēlas attiecības paturēt profesionālas. Bet varbūt tomēr?

 • Время первых

  Время первых

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Время первых

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  60-е. Разгар холодной войны. Две супердержавы, СССР и США бьются за первенство в космической гонке. Пока СССР впереди, на очереди — выход человека в открытый космос. За две недели до старта взрывается тестовый корабль. Времени на выявление причин нет. И пусть риски огромны, мы не можем уступить лидерство. Опытный военный летчик Павел Беляев и его напарник Алексей Леонов, необстрелянный и горячий, мечтающий о подвиге, — два человека, готовые шагнуть в неизвестность. Но никто не мог даже предположить всего, с чем им предстояло столкнуться в полете. В этой миссии все, что только можно, пошло не так….

 • Zvaigžņotā balle

  Zvaigžņotā balle

  Komēdija, Romantika

  Zvaigžņotā balle

  Komēdija, Romantika

  Līdz izlaiduma ballei ir tikai nedēļa, bet Deividam ir problēma – visas meitenes viņam atsaka. Vai viņam tiešām uz balli nāksies iet vienam?

 • Pakaļdzīšanās S.M.A.R.T.

  Pakaļdzīšanās S.M.A.R.T.

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pakaļdzīšanās S.M.A.R.T.

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Denijs Streitons ir privātdetektīvs, kura bizness ir ne īpaši veiksmīgs. Kad dzīve piespēlē viņam negaidītu iespēju – no Šanhajas uz Londonu nogādāt ķīniešu senlietu – vērtīgo Zodiaka vāzi un par to saņemt labu samaksu, viņš daudz nedomā. Taču šo antīko priekšmetu iekāro ne viens vien, un ceļš uz Londonu solās būt nebeidzamu briesmu pilns.

 • Kroņprincis

  Kroņprincis

  Bērniem, Komēdija

  Kroņprincis

  Bērniem, Komēdija

  Pirms 100 gadiem – karaļvalstī ieradās ļauns burvis un nolaupīja ķēniņieni. Drošsirdīgais ķēniņš devās burvi uzveikt, taču burvja zizlis padarīja tā īpašnieku neuzveicamu. Tā nu ķēniņš ielavījās burvja pilī un salauza burvja zizli. Sakautais burvis aizbēga un pazuda, taču ļaudis mēļo, ka viņš joprojām mīt netālajā – Aizliegtajā mežā. Ticējums vēsta – kurš šajā mežā ieiet, vairs nekad nav redzēts. Burvja piederumus ķēniņš ieslēdza pagrabā, lai tie nenonāktu nepareizajās rokās. Nu kādam ir ienācis prātā nozagt šos burvja rīkus un izmantot ļauniem mērķiem – lai atbrīvotos no kroņprinča.

 • Mana brīnišķīgā šķiršanās

  Mana brīnišķīgā šķiršanās

  Komēdija, Romantika

  Mana brīnišķīgā šķiršanās

  Komēdija, Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Eindželai bija viss – labs darbs, lieliska ģimene un vispār laimīga dzīve. Līdz kādā Ziemassvētku vakarā notika ļaunākais – visi viņu pameta. Meita devās svinēt svētkus kopā ar draugiem, bet vīrs negaidīti paziņoja, ka vēlas šķirties. Piedevām labākā draudzene vairāk norūpējusies par savām ikdienas problēmām nekā Eindželas traģēdiju, un māte vispār domā tikai par sevi. Eindželai jābūvē dzīve no jauna bez īpaša atbalsta, kas beigās izrādās tīri aizraujoši.

 • Pūķa acis

  Pūķa acis

  Asa sižeta, Drāma

  vēl 7 dienas

  Pūķa acis

  vēl 7 dienas

  Pūķa acis

  Asa sižeta, Drāma

  Svētā Jūdas laukuma apkaimes iedzīvotāji dienas vada bailēs un izmisumā. Divas karojošas bandas pārvalda un terorizē ielas un iedzīvotāji nevar justies droši ne mirkli… Līdz dienai, kad pilsētā ierodas kāds svešinieks Raians Hongs, kurš, liekot lietā savu nepārspējamo cīņas prasmi, uzsāk cīņu pret bandām, sarīdot tās vienu pret otru. Tomēr, tikko Raians sāk gūt kontroli pār apkaimi, viņš satiek V kungu – pilsētas korumpēto un nežēlīgo policijas priekšnieku. V kungam Raians pat iepatīkas, taču viņš ātri saprot, ka prasmīgais cīkstonis ir drauds pastāvošajai un ierastajai kārtībai, tāpēc jātiek no viņa vaļā.

 • Laiks dejot

  Laiks dejot

  Drāma, Romantika

  vēl 3 dienas

  Laiks dejot

  vēl 3 dienas

  Laiks dejot

  Drāma, Romantika

  Džons un Ebija ir kopā jau ilgi, taču no pienācis laiks šķirties. Tomēr šo plānu viņi nolemj nedaudz atlikt, uzzinot, ka viņu meita gatavojas precēties. Lai nesabojātu svarīgāko dienu meitas dzīvē, Džons un Ebija paliek vēl uz laiciņu kopā, taču nenojauš, ka kāzu plānošana liks abiem apjaust, cik ļoti viens otram patiesībā ir piemēroti un vajadzīgi.

 • 12 mēneši

  12 mēneši

  Bērniem, Piedzīvojumu

  vēl 3 dienas

  12 mēneši

  vēl 3 dienas

  12 mēneši

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Pēc tēva nāves Marušku audzina viņas ļaunā pamāte, kura ar meitu Kvetu pret Marušku izturas kā pret kalponi. Kad pilsētā pēc pasaules apceļošanas atgriežas vietējais puisis Karels, kurš prombūtnē kļuvis par bagātu vīru, ciema dāmas saprot, ka viņš ir labs ķēriens. Karelam gan prāts uz precēšanos vēl nenesas, un lai atbrīvotos no potenciālo līgaviņu uzmanības, viņš paziņo, ka precēsies tikai ar to, kas atnesīs viņam smaržīgas vijolītes, sulīgas zemenes un ābeli ar sarkaniem āboliem ziemas vidū. To izdzirdējusi, ļaunā pamāte liek Maruškai šīs lietas sagādāt, lai Kveta varētu kļūt par Karela sievu. Maruška aukstajā ziemas salā dodas mežā, kur satiek divpadsmit vecus vīrus ar burvju spējām.

 • Slepkavība Larošelā

  Slepkavība Larošelā

  Drāma

  Slepkavība Larošelā

  Drāma

  FILMA PIEEJAMA 7 DIENAS! Pakārts atrasts vietējais biznesmenis, nekustamā īpašuma tirgonis Etjēns Laršē. Uzreiz ir skaidrs, ka tā nav bijusi pašnāvība. Uz viņa pieres uzzīmēts burts, un tas atgādina leģendu par septiņiem mūkiem. Sešpadsmitajā gadsimtā līdzīgā veidā reliģisku cīņu rezultātā tika pakārti septiņi mūki, no kuriem katrs simbolizēja vienu nāves grēku. Tā kā šī lieta ir kutelīga, izmeklēšanai pievienojas prokurore Adele Fabiāna, ar ko nav īpaši apmierināts izmeklētājs Rafaels Veiss.

 • Manas dzimšanas dienas mīļotais

  Manas dzimšanas dienas mīļotais

  Romantika

  Manas dzimšanas dienas mīļotais

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 45 DIENAS! Kellijai ir apnikušas vecāku raizes par viņas romantisko dzīvi un laimi. Viņa ir nodevusies darbam un šobrīd nevēlas attiecības, taču vecāki turpina aicināt uz ģimenes vakariņām vientuļus vīriešus cerībā, ka ar kādu meitai radīsies abpusējas simpātijas. Lai izbeigtu šīs neveiklās tikšanās, Kellija noslēdz vienošanos ar puisi, kuram arī nav intereses par nopietnu attiecību veidošanu. Vila uzdevums ir tēlot Kellijas mīļoto līdz viņas dzimšanas dienai, lai vecākiem būtu mierīgs prāts.

 • Mīlestības aicinājums

  Mīlestības aicinājums

  Romantika

  Mīlestības aicinājums

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 45 DIENAS! Samantas aizraušanās ir mūzika, un viņa vada savu podkāstu. Kādu dienu priekšniece iemet viņu pilnīgi svešos ūdeņos – liek vadīt raidījumu, kurš palīdz satikties cilvēkiem, kas reiz viens otru pazaudējuši. Pirmo zvanu viņa saņem no mehāniķa Džeika, kurš izmisīgi meklē meiteni, ar kuru tikko iepazinies, bet pazaudējis viņas telefona numuru. Keita gan netic jūtām, kas izveidojušās pēc piecpadsmit minūšu ilgas tikšanās, tomēr nolemj Džeikam palīdzēt.