Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 28. februāris

Skaidrīte, Justs, Skaidra

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Robežas

  Robežas

  Asa sižeta, Drāma

  Robežas

  Asa sižeta, Drāma

  Sirdi plosošs stāsts par nelegālajiem imigrantiem un Imigrācijas dienesta aģentiem, kuriem jārūpējas par to, lai ASV robežas nebūtu apdraudētas. Katru dienu Losandželosā ierodas aizvien jauni imigranti, kas cenšas piepildīt amerikāņu sapni, taču par to ir jāmaksā aizvien vairāk. ASV drāma, 2009. gads / 16+

 • Любовь без правил

  Любовь без правил

  Komēdija, Krieviski

  Любовь без правил

  Komēdija, Krieviski

  В городе Зареченске жены часто отказывали мужьям. Когда же проблема накрыла и мэра города, Сергей Николаевич не стал терпеть и начал действовать. С родственником жены, местным олигархом, они решают перепрофилировать построенный на противоположном берегу реки санаторий в «Оздоровительный центр». Для чего бизнесмен приглашает из столицы специально обученный «медицинский персонал». И вот уже на другую сторону реки пришвартовывается катер с симпатичными, молодыми и очень профессиональными «медсестрами» и «санитарками». Вооружившись биноклями зареченские жены придирчиво рассматривают конкуренток. А что-же мужья? Надев парадные костюмы и галстуки они садятся в лодки и через несколько минут оказываются на другом берегу, среди молодых, красивых, покладистых и совсем не стервозных девушек. Другие правила или наоборот, любовь без правил?

 • Par ko runā vīrieši. Turpinājums

  Par ko runā vīrieši. Turpinājums

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Par ko runā vīrieši. Turpinājums

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Šoreiz Ļoša, Slava, Kamils un Saša brauc uz Pēterburgu. Turklāt trīs no četrotnes nemaz nezina, kādēļ turp dodas. Un nav jau arī svarīgi - kāpēc. Galvenais, ka viņi brauc. Slikti, protams, ka mājās paliek lērums nepadarītu darbu, bet labi, ka par tiem var nedomāt vismaz līdz pirmdienai. Un tas nekas, ka nokavēts ātrvilciens un jābrauc vietkaršu vagonā - tur ir tik labi un mājīgi! Un kas par baudu - iedzert tekilu piecos no rīta. It kā agri, tomēr tieši laikā un ļoti iedvesmojoši!

 • Es nebūšu tava mīļotā

  Es nebūšu tava mīļotā

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Es nebūšu tava mīļotā

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Rozas bijušais vīrs nekādi nespēj būt pieaudzis, savukārt meita pieaugusi pārāk agri un pārdzīvo pirmo mīlestību. Rouza strādā šovbiznesā starp jauniem cilvēkiem, un tas ikdienu atgādina viņai par pašas nenovēršamo vecumu.

 • О любви

  О любви

  Drāma, Krieviski, Romantika

  О любви

  Drāma, Krieviski, Romantika

  Нина — студентка, жена молодого красавца-профессора, который знает китайский язык и учения Поднебесной, похоже, лучше, чем окружающую российскую действительность. Нина убеждена, что супружеская верность и смирение и есть любовь. Но всё меняется, когда в её жизни появляется банкир Сергей…

 • Māksla būt pašam

  Māksla būt pašam

  Drāma, Romantika

  Māksla būt pašam

  Drāma, Romantika

  Hārpere strādā par mākslas pasniedzēju un arī pati aizraujas ar gleznošanu. Tas paņem daudz laika, tāpēc viņa meklē kādu, kas varētu izvest pastaigās viņas suņuku.

 • Ielenkumā

  Ielenkumā

  Asa sižeta, Drāma

  Ielenkumā

  Asa sižeta, Drāma

  12 gadu vecā Izabella nejauši kļūs par liecinieci vairākām slepkavībām kapos bēru laikā. Meitene nofotografēs slepkavu, un viņš to pamanīs. Bēgot no nesaudzīgā bandīta, viņa nonāks līdz nomaļajai Kārtera mājai. Kārters ir bijušais kara veterāns, kas neko daudz no dzīves vairs negaida, taču nogalināt nevainīgu bērnu viņš nevienam neļaus!

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.

 • Mīlestība, viena un mūžīga

  Mīlestība, viena un mūžīga

  Drāma

  Mīlestība, viena un mūžīga

  Drāma

  Lūsija saņem negaidītu ziņu – viņa no tantes ir mantojusi muižu. Ar šo muižu saistās daudz skaistu atmiņu, un Lūsija jau sapņo, kā viņa tajā atpūtīsies.

 • Nolaupītā 2

  Nolaupītā 2

  Asa sižeta

  Nolaupītā 2

  Asa sižeta

  Liams Nīsons atkal atveido atvaļināto CIP aģentu Braienu Milsu, kurš, pateicoties „īpašām prasmēm”, izglāba savu meitu Kimu no ļaundaru nagiem. Kad viena Braiena nogalinātā nelieša tēvs zvēr atriebties un Stambulā sagrābj par ķīlniekiem Braienu un viņa sievu, Braiens lūdz palīdzību Kimai. Pēc tam Braiens izmanto savu unikālo taktiku, lai nogādātu ģimeni drošībā un vienu pēc otra likvidētu nolaupītājus.

 • Mīlas afēra

  Mīlas afēra

  Komēdija

  Mīlas afēra

  Komēdija

  Šajā filmā Pīrss Brosnans un balvas „Oskars” laureāte Emma Tompsone atveido šķirteņus Ričardu un Keitu, kuru savstarpējā ķircināšanās liecina, ka jūtas joprojām nav izplēnējušas.

 • Aizstāvji

  Aizstāvji

  lat sub

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Aizstāvji

  lat sub

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Pirms savas izdzišanas Saules izmērs ir neticami palielinājies, un šī zvaigzne ir pārvērtusi Zemi izdedzinātā tuksnesī. Dažu izdzīvojušo vidū ir grupa jaunu vīriešu, kas devušies uz kalniem.