Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Zaudēt dvēseli

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Šajā režisora Vesa Kreivena filmā sērijveida slepkava atgriežas dzimtajā pilsētā, lai uzbruktu septiņiem bērniem, kas dzimuši kādā nozīmīgā dienā.

 • Krāpšanas ilūzija

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Elitārai FIB vienībai ir jānotver pasaules lieliskāko iluzionistu supergrupa „Četri jātnieki”. Savu priekšnesumu laikā grupa vairākas reizes pārdroši aplaupa korumpētus biznesa pasaules darboņus un visu guvumu atdod skatītājiem.

 • Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Sena draudzene Adele lūdz Emmas Fīldingas palīdzību. No kādas senas pils, par kuru klīst leģendas, ka tai ir uzlikts lāsts, pazudušas vēsturiskas mākslas vērtības, un Adele vēlas, lai izmeklēšanā palīdz kāds uzticams arheologs.

 • Vēlais ziediņš

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Dženija ir kaislīga botāniķe. Viņa kopā ar draugu Ouvenu ir apceļojusi visu pasauli, lai atrastu retu orhideju, kura, kā vēsta mīts, uzplaukst tikai īstas mīlestības klātbūtnē. Dženija gan ir skeptiska pret šo ticējumu. Kad Dženija ir spiesta doties uz dzimto pilsētu palīdzēt mammai sakārtot īpašuma jautājumus, retā orhideja viņai jāņem līdzi. Dzimtajā pilsētā Dženija satiek savu skolas laika mīlestību Šeinu, kurš ne visai jauki izturējās pret Dženiju tajos laikos. Nu gan Šeins ir pieaudzis, vēlas notikušo vērst par labu, tāpēc uzaicina Dženiju uz pasākumu. Drīz vien Dženija ierauta nesaprotamos attiecību pinekļos starp Ouvenu un Šeinu – vai kāds no viņiem liks uzziedēt orhidejai?

 • Klases salidojums

  Klases salidojums

  Komēdija

  Klases salidojums

  Komēdija

  25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • Garšas detektīvs

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Megija ir policijas detektīve, kura pēc šķiršanās ar vīru viena audzina meitu. Kādā pieņemšanā pēkšņi mirst TV žurnālists, kurš padziļināti pētījis ēdināšanas nozari.

 • Отец-молодец

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Жизнь бруклинского работяги Дэвида Возняка не похожа на праздник: у него кризис среднего возраста, он должен денег подпольному ростовщику, девушка собирается его бросить, а родной отец грозит увольнением с работы. А в довершение всех бед к нему приходит адвокат с известием о том, что в результате ошибки, которую двадцать лет назад совершили в банке спермы, который Дэвид посещал в студенческие годы, он является биологическим отцом 533 детей. И 142 из них обратились в суд с требованием раскрыть имя своего родителя. Вначале Дэвид не знает, что делать в такой ситуации, но постепенно любопытство перевешивает, и он решает — инкогнито — узнать поближе хотя бы некоторых из своих нежданных потомков…

 • Negaidīts pavērsiens

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Divi pāri, kas dzīvo viens otram kaimiņos izdomājuši arī brīvdienas pavadīt kopā uz kruīza kuģa.

 • Blakusparādības

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Bredlijs Kūpers un izcilais Roberts de Niro galvenajās lomās zinātniskās fantastikas trillerī par rakstnieku, kurš atklāj slepenas zāles, kas viņam piešķir pārcilvēciskas spējas. 2011. gads.

 • Patiesi, traki, saldi

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Natālijai pēc vecāku domām īsti nepadodas būt pieaugušai. Viņai ir savs, neliels bizness – busiņš, kurā viņa pārdod pašas ceptus kēksiņus. Ēriks ir finanšu menedžeris, kurš viens audzina meitu. Viņus kopā saved liktenis – nomirst Ērika tante, kura gadiem bijusi Natālijas uzticama kliente, mantojumā abiem atstājusi īpašumu, kurā reiz bijusi slavena ceptuve. Ko viņiem iesākt ar ēku? Abiem spiestā kārtā nākas sadarboties, plānot un vērtēt, kas nav nemaz tik vienkārši. Lēnām uzplaukst jūtas, taču izskatās, ka tām nebūs nākotnes, jo Natālija vēlas attiecības paturēt profesionālas. Bet varbūt tomēr?

 • Bezcerīgs romantiķis

  Bezcerīgs romantiķis

  Bezcerīgs romantiķis

  Mets ir īsts romantiķis un nolēmis spert izšķirošu soli – viņš bildinās draudzeni Aleksu. Viņš ir pārliecināts, ka, ja darīs visu, kā noskatījis romantiskās filmās, tad viss izdosies. Mets pat izmēģina bildinājumu ar savu labāko draudzeni Lizu, tomēr nav gatavs Aleksas atbildei, kas ir noraidoša. Aleksa uzskata, ka Mets vairāk ir aizrāvies ar savām sajūtām un to, ka ir iemīlējies, nevis ieinteresēts īstās attiecībās. Tomēr Mets nedomā padoties – viņš izmēģinās visus jelkad romantiskajās filmās noskatītos gājienus, lai atgūtu Aleksas sirdi. Lai arī Lizai šis plāns liekas muļķīgs, viņa piekrīt būt Meta viltus draudzene. Īstenojot šo plānu, Mets sāk aizdomāties – varbūt tiešām viņš jau sen ir attālinājies no Aleksas, un viņa sirds patiesībā pieder citai.