Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. janvāris

Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vai tās būs dusmas, kaisle vai kādas citas nekontrolējamas jūtas, kas tev ļaus izdarīt vairāk nekā iepriekšējās nedēļās kopā ņemot. Šodien tu tiešām pacelsi to, ko iepriekš nevarēji pat izkustināt.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz apņēmības, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par saviem personīgajiem labumiem.

Horoskops dvīņiem

Dodoties profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Vadība pārcels tikšanās, metīs atpakaļ atskaites un darbinieki meklēs glābiņu pa kaktiem aprunājot nekur nederīgo vadības sistēmu.

Horoskops vēzim

Tavi dzīvības spēki šodien ir atslābuši un bez tonusa. Darbi paģērēs piepūli un saņemšanos. Pirms saņemšanās paskaties, kas ir zem kājām, priekšā vai blakus, jo vari iedzīvoties traumās dēļ izklaidības un neuzmanības.

Horoskops lauvai

Šodien būsi uz vajadzīgās frekvences un turpināsi iesākto – veiksmīgi konsultēsi citus sarežģītās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir personīgajā pieredzē iegūtas.

Horoskops jaunavai

Vari paspīdēt ar saviem talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Partnerattiecībās būs nepieciešama sadarbošanās, lai izbeigtu nekur nevedošas un gandarījumu nesniedzošas attiecības.

Horoskops svariem

Ja tomēr esi izlēmis pirkt biļeti vienā virzienā, dari to pārliecinoši un uzreiz. Šodien tev ir iespējas izklāstīt savas sajūtas bez emocionāliem pārspīlējumiem. Tevi gaida jauni amerikāņu kalniņi.

Horoskops skorpionam

Tavs prāts būs aktīvs, diemžēl, izdomāto nespēsi adekvāti nokomunicēt. Profesionālajās gaitās rēķinies, ka norunātais var netikt ievērots. Priekšniecības diktāts ieviesīs korekcijas visos dienas plānos.

Horoskops strēlniekam

Notikumi un lietas risināsies inerces spēku ietekmē, bet tava spēja vienoties un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Labprātāk riņķosi pa savām sliedēm un nevēlēsies sadarboties.

Horoskops mežāzim

Lai arī prāts risinās svešas krustvārdu mīklas, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas līgumsaistības.

Horoskops ūdensvīram

Tevī ir daudz radošuma un milzīga iedvesma, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops zivīm

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā rezultātā pastāv vismaz divi iznākumu varianti, tāpēc centies pieņemt, ka tava rīcība veido tikai pusi no kopējās bildes.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Спарта

  Спарта

  lat sub

  Krieviski

  Спарта

  lat sub

  Krieviski

  Для экс-чемпиона боёв без правил есть лишь одна возможность вернуться в большой спорт - жестокие соревнования под названием "Спарта"...

 • Krāpšanas ilūzija 2

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pagājis gads, kopš „Četriem jātniekiem” izdevās apvest ap stūri FIB. Viņi gaida ziņu no Acs – iluzionistu grupas, kura ir pieņēmusi viņus darbā.

 • Laiks mazulim

  Laiks mazulim

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Laiks mazulim

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Odrija un Tomijs jau ilgu laiku cenšas tikt pie bērna, taču neveiksmīgi. Par lielām šausmām Tomijam, tā vien šķiet, ka pie vainas varētu būt tieši viņš. Pārbijies, ka viņa laulība ir apdraudēta, Tomijs sauc palīgā savus uzticamākos draugus, lai aplaupītu spermas banku, kurā viņš pats bijis donors pirms daudziem gadiem. ASV piedzīvojumu filma, 2012.g.,/16+

 • Tuk-tuk

  Tuk-tuk

  Asa sižeta, Šausmu

  Tuk-tuk

  Asa sižeta, Šausmu

  Evans ir gādīgs tēvs saviem bērniem un uzticīgs vīrs savai sievai. Kad sieva ar bērniem uz nedēļas nogali dodas atpūsties pie jūras, Evans paliek mājās viens. Negaidīti pie viņa durvīm klauvē divas jaunas sievietes, kuras lūdz pēc palīdzības. Evans atļauj izmantot savu telefonu un internetu, taču sievietes drīz vien ir iekārtojušās viņa mājā kā savējā, un tā vien izskatās, ka ar labu no šejienes prom neies. Kas sākas kā laipns žests, drīz izvēršas par bīstamu pavedināšanas spēli un pat sīvu cīņu uz dzīvību un nāvi.

 • Ziemas sapnis

  Ziemas sapnis

  Romantika

  Ziemas sapnis

  Romantika

  Bijusī profesionālā slēpotāja Keta nu strādā slēpošanas kūrortā – viņa palīdz tēvam ziemas sportu inventāra veikaliņā. Diemžēl viņu dzīvi apgrūtina kaimiņu kalna kūrorts, kurš ir daudz modernāk aprīkots un aizvilina slēpotājus un arī potenciālos aprīkojuma pircējus. Tūristu pievilināšanai Keta uz kūrortu uzaicinājusi savu bijušo komandas biedreni un zelta medaļas ieguvēju Mediju Morisoni. Savu meitu Annu uz nodarbībām pie slavenās slēpotājas pieteicis arī uzņēmējs Tailers Dekers. Kad nodarbības pie Medijas Annai neiepatīkas, bet Keta sniedz viņai noderīgu padomu, Anna vēlas trenēties pie Ketas. Drīz vien abas ir sadraudzējušās, un ar meitas treneri satuvinās arī Tailers.

 • Sainis

  Sainis

  Asa sižeta

  Sainis

  Asa sižeta

  Tomija Vika vienīgais uzdevums it nogādāt “saini” konkurējošo kriminālo spēku barvedim, sauktam par “vācieti”. Tas šķiet kā neliels rutīnas darbiņš līdz brīdim, kad cita banda cenšas nozagt svarīgo sūtījumu, un Tomijam jācīnās par katru centimetru, lai nokļūtu tuvāk mērķim. Taču lielākā problēma ir tā, ka sūtījumā nav gluži tas, par ko bija pārliecināts Tomijs, un viņš ir vēl lielākās nepatikšanās, nekā jebkad būtu varējis iedomāties.

 • Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Ir XXVIII gadsimts. Kosmosa staciju Alfa apdzīvo būtnes no dažādām planētām, daloties viena ar otru savās zināšanās un kultūrā. Mieru pilsētā nodrošina cilvēku rases pārstāvji, tostarp majors Valeriāns un viņa pāriniece seržante Lorelīna.

 • Дублёр

  Дублёр

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Дублёр

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Главный герой истории – успешный актер, звезда шоу-бизнеса Игорь Успенский. Его жизнь – сплошные съемки, концерты, презентации, корпоративы, интервью и светские тусовки. Он вынужден «крутиться» день и ночь, у него нет выходных и праздников. А его очаровательная жена и прекрасная дочка видят его в лучшем случае поздно ночью, когда он приезжает домой, чтобы поспать хотя бы пару часов. Но все труды не проходят даром. Игорь очень популярен, и однажды его кандидатуру выдвигают на премию «Человек года». Теперь ему нужно еще больше времени, чтобы победить главного конкурента – певца Михаила Стасова, главные хиты которого свели с ума всех женщин России… В подмосковном городе живет Сева, человек, чрезвычайно похожий на Игоря Успенского. Он работает массажистом в салоне красоты, живет вдвоем с собакой по имени Сергей Валерьевич, абсолютно доволен своей жизнью и не признает сходства со звездой. Однажды директор салона убеждает Севу сняться в рекламном ролике, где САМ Игорь Успенский (конечно, изображаемый Севой) делает массаж клиентам салона. Ролик оказывается в Интернете - так о своем двойнике узнает Успенский. Понимая, что времени ни на что не хватает, Успенский решает не подавать в суд на салон, а предложить Севе стать своим ”дублером”. Тому лишь нужно посетить несколько корпоративов и светских тусовок в образе Игоря Успенского. Сева принимает предложение и… попадает в незнакомый мир шоу-бизнеса, где его ждут невероятные приключения…

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Džungļu patruļa

  Džungļu patruļa

  Bērniem

  Džungļu patruļa

  Bērniem

  Moriss ir pingvīns, bet sirdī – īsts tīģeris! Viņa audžumāte, tīģeriene, iemācījusi dēlam kungfu cīņas mākslu, un tagad pingvīntīģeris Moriss kopā ar draugiem – džungļu patruļu – gādā, lai džungļos valdītu kārtība un taisnīgums.

 • 100% Koko

  100% Koko

  Drāma

  100% Koko

  Drāma

  13 gadus vecā Koko ir kā bez prāta modes dēļ un viņai ir savs ļoti ekscentrisks stils!

 • Mēnessgaisma Vermontā

  Mēnessgaisma Vermontā

  Romantika

  Mēnessgaisma Vermontā

  Romantika

  Fiona ir nekustamo īpašumu aģente Ņujorkā. Viņas dzīve ir saspringta, darba ir daudz, šķiet, ka viss veicas labi, kamēr draugs Neits negaidīti pamet Fionu, jo uzskata, ka viņam nav vietas viņas dzīvē.