Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Спарта

  Спарта

  lat sub

  Krieviski

  Спарта

  lat sub

  Krieviski

  Для экс-чемпиона боёв без правил есть лишь одна возможность вернуться в большой спорт - жестокие соревнования под названием "Спарта"...

 • Krāpšanas ilūzija 2

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pagājis gads, kopš „Četriem jātniekiem” izdevās apvest ap stūri FIB. Viņi gaida ziņu no Acs – iluzionistu grupas, kura ir pieņēmusi viņus darbā.

 • Laiks mazulim

  Laiks mazulim

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Laiks mazulim

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Odrija un Tomijs jau ilgu laiku cenšas tikt pie bērna, taču neveiksmīgi. Par lielām šausmām Tomijam, tā vien šķiet, ka pie vainas varētu būt tieši viņš. Pārbijies, ka viņa laulība ir apdraudēta, Tomijs sauc palīgā savus uzticamākos draugus, lai aplaupītu spermas banku, kurā viņš pats bijis donors pirms daudziem gadiem. ASV piedzīvojumu filma, 2012.g.,/16+

 • Tuk-tuk

  Tuk-tuk

  Asa sižeta, Šausmu

  Tuk-tuk

  Asa sižeta, Šausmu

  Evans ir gādīgs tēvs saviem bērniem un uzticīgs vīrs savai sievai. Kad sieva ar bērniem uz nedēļas nogali dodas atpūsties pie jūras, Evans paliek mājās viens. Negaidīti pie viņa durvīm klauvē divas jaunas sievietes, kuras lūdz pēc palīdzības. Evans atļauj izmantot savu telefonu un internetu, taču sievietes drīz vien ir iekārtojušās viņa mājā kā savējā, un tā vien izskatās, ka ar labu no šejienes prom neies. Kas sākas kā laipns žests, drīz izvēršas par bīstamu pavedināšanas spēli un pat sīvu cīņu uz dzīvību un nāvi.

 • Ziemas sapnis

  Ziemas sapnis

  Romantika

  Ziemas sapnis

  Romantika

  Bijusī profesionālā slēpotāja Keta nu strādā slēpošanas kūrortā – viņa palīdz tēvam ziemas sportu inventāra veikaliņā. Diemžēl viņu dzīvi apgrūtina kaimiņu kalna kūrorts, kurš ir daudz modernāk aprīkots un aizvilina slēpotājus un arī potenciālos aprīkojuma pircējus. Tūristu pievilināšanai Keta uz kūrortu uzaicinājusi savu bijušo komandas biedreni un zelta medaļas ieguvēju Mediju Morisoni. Savu meitu Annu uz nodarbībām pie slavenās slēpotājas pieteicis arī uzņēmējs Tailers Dekers. Kad nodarbības pie Medijas Annai neiepatīkas, bet Keta sniedz viņai noderīgu padomu, Anna vēlas trenēties pie Ketas. Drīz vien abas ir sadraudzējušās, un ar meitas treneri satuvinās arī Tailers.

 • Sainis

  Sainis

  Asa sižeta

  Sainis

  Asa sižeta

  Tomija Vika vienīgais uzdevums it nogādāt “saini” konkurējošo kriminālo spēku barvedim, sauktam par “vācieti”. Tas šķiet kā neliels rutīnas darbiņš līdz brīdim, kad cita banda cenšas nozagt svarīgo sūtījumu, un Tomijam jācīnās par katru centimetru, lai nokļūtu tuvāk mērķim. Taču lielākā problēma ir tā, ka sūtījumā nav gluži tas, par ko bija pārliecināts Tomijs, un viņš ir vēl lielākās nepatikšanās, nekā jebkad būtu varējis iedomāties.

 • Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Ir XXVIII gadsimts. Kosmosa staciju Alfa apdzīvo būtnes no dažādām planētām, daloties viena ar otru savās zināšanās un kultūrā. Mieru pilsētā nodrošina cilvēku rases pārstāvji, tostarp majors Valeriāns un viņa pāriniece seržante Lorelīna.

 • Дублёр

  Дублёр

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Дублёр

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Главный герой истории – успешный актер, звезда шоу-бизнеса Игорь Успенский. Его жизнь – сплошные съемки, концерты, презентации, корпоративы, интервью и светские тусовки. Он вынужден «крутиться» день и ночь, у него нет выходных и праздников. А его очаровательная жена и прекрасная дочка видят его в лучшем случае поздно ночью, когда он приезжает домой, чтобы поспать хотя бы пару часов. Но все труды не проходят даром. Игорь очень популярен, и однажды его кандидатуру выдвигают на премию «Человек года». Теперь ему нужно еще больше времени, чтобы победить главного конкурента – певца Михаила Стасова, главные хиты которого свели с ума всех женщин России… В подмосковном городе живет Сева, человек, чрезвычайно похожий на Игоря Успенского. Он работает массажистом в салоне красоты, живет вдвоем с собакой по имени Сергей Валерьевич, абсолютно доволен своей жизнью и не признает сходства со звездой. Однажды директор салона убеждает Севу сняться в рекламном ролике, где САМ Игорь Успенский (конечно, изображаемый Севой) делает массаж клиентам салона. Ролик оказывается в Интернете - так о своем двойнике узнает Успенский. Понимая, что времени ни на что не хватает, Успенский решает не подавать в суд на салон, а предложить Севе стать своим ”дублером”. Тому лишь нужно посетить несколько корпоративов и светских тусовок в образе Игоря Успенского. Сева принимает предложение и… попадает в незнакомый мир шоу-бизнеса, где его ждут невероятные приключения…

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Džungļu patruļa

  Džungļu patruļa

  Bērniem

  Džungļu patruļa

  Bērniem

  Moriss ir pingvīns, bet sirdī – īsts tīģeris! Viņa audžumāte, tīģeriene, iemācījusi dēlam kungfu cīņas mākslu, un tagad pingvīntīģeris Moriss kopā ar draugiem – džungļu patruļu – gādā, lai džungļos valdītu kārtība un taisnīgums.

 • 100% Koko

  100% Koko

  Drāma

  100% Koko

  Drāma

  13 gadus vecā Koko ir kā bez prāta modes dēļ un viņai ir savs ļoti ekscentrisks stils!

 • Mēnessgaisma Vermontā

  Mēnessgaisma Vermontā

  Romantika

  Mēnessgaisma Vermontā

  Romantika

  Fiona ir nekustamo īpašumu aģente Ņujorkā. Viņas dzīve ir saspringta, darba ir daudz, šķiet, ka viss veicas labi, kamēr draugs Neits negaidīti pamet Fionu, jo uzskata, ka viņam nav vietas viņas dzīvē.