Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops dvīņiem

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops vēzim

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops lauvai

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops mežāzim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops zivīm

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Bez robežām

  Bez robežām

  Komēdija, Krieviski

  Bez robežām

  Komēdija, Krieviski

  Filma aizsākas Maskavas lidostā, no kurienes mūsu galvenie varoņi dosies elpu aizraujošos ceļojumos uz gleznainajām Armēnijas kalnu ielejām, zaļumos slīgstošajām Tbilisi ieliņām un Jaungadu gaidošās Maskavas svētku ugunīm. Mākslas filma (krievu val. ar subt. latv.val.) / 12+

 • Кухня в Париже

  Кухня в Париже

  Komēdija, Krieviski

  Кухня в Париже

  Komēdija, Krieviski

  Модный столичный ресторан «Клод Моне» процветает. Именно здесь, в родном заведении Вика и Максим хотят отпраздновать долгожданную свадьбу. Но планы меняются, когда в ресторане назначают переговоры Президентов России и Франции! Команда ресторана терпит фиаско и вынуждена отправиться в «изгнание» — в Париж. Там Шеф с Максом сталкиваются с опасными конкурентами: Шеф — с ближайшим родственником, а Максим — с красавцем Николя, который кружит Вике голову не хуже искристого шампанского! И это еще не все вызовы, которые бросает им «Город любви», ведь надо постараться спасти репутацию, накормить Президентов и преодолеть миллион препятствий а la franзaise…

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  Komēdija, Romantika

  Slepenais miljonārs

  Komēdija, Romantika

  Miljonārs Peitons iecerējis attīstīt savu būvniecības projektu pilsētas parkā. Miljonāra vienīgais dēls Šons jau gadiem cenšas turēties pa gabalu no tēva biznesa un nevēlas to turpināt.

 • 9 рота

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  СССР. Действие происходит в 1988 и 1989 годах, за несколько месяцев до полного вывода советских войск из Афганистана.

 • Особенности национальной рыбалки

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Герои ленты ”Особенности национальной охоты”: генерал Иволгин, егерь Кузьмич, Лев Соловейчик - отправляются на рыбалку. Не без помощи водки лихие рыболовы, выйдя в море, сбились с курса и оказались на территории сопредельного государства - Финляндии, откуда, опомнившись, сбежали, позабыв 15 ящиков водки ”Урожай”. На возвращении спиртных запасов и строится сюжет, густо приправленный обычными для полюбившейся народом комедии шутками, ситуациями и приколами.

 • Sarežģītā mīlestība

  Sarežģītā mīlestība

  Romantika

  Sarežģītā mīlestība

  Romantika

  Lia vienmēr mēģinājusi izpatikt cilvēkiem – nevienam neiebilst, ne ar vienu nestrīdēties un darīt tā, kā citiem ērtāk. Ar savu draugu Edvardu viņa nekad nav strīdējusies un pat nedomā atklāt, ka viņai patiesībā ir drusku apnicis iet uz randiņu katru nedēļu vienā un tajā pašā laikā, doties vienmēr uz to pašu restorānu un vienmēr pasūtīt vienu un to pašu ēdienu… Kad Lias izdevēja pieprasa, lai viņas jaunajā grāmatā būtu kāds konflikts, Lia saprot, ka neko par konfliktiem nezina. Un pirmais mēģinājums iebilst Edvardam beidzas dīvaini – draugs uzdāvina viņai abonementu uz pašpalīdzības grupu par konflikta risināšanas metodēm. Šajā grupā Lia satiek savu paziņu – radio raidījuma vadītāju un viņas pirmās grāmatas skarbu kritiķi Sinko, kurš šeit nonācis pēc tiesas rīkojuma. Sinko ir īsts konfliktu meistars, un viņu nekad nav satraukušas citu cilvēku jūtas, tāpēc viņš nekavējas izaicināt arī Liu.

 • Noslēpumu vasara

  Noslēpumu vasara

  Romantika

  Noslēpumu vasara

  Romantika

  Reičela ir nekustamā īpašuma vērtētāja, un darba uzdevumā viņa dodas novērtēt kādu mazpilsētā iecienītas bibliotēkas ēku Kalifornijas kalnos. To mantojumā saviem mazbērniem atstājis Reičelas uzņēmuma ilglaicīgākais klients, un mantinieki ieplānojuši attīstīt šajā vietā kūrortu un spa viesnīcu. Pirmo reizi ierodoties mazpilsētā, Reičela satiek rakstnieku Džeiku, kurš drīz vien izskaidro, cik nozīmīga vietējai sabiedrībai ir šī bibliotēka. Vai Reičela spēs izdomāt kaut ko, lai glābtu bibliotēku no iznīcības?

 • Хороший мальчик

  Хороший мальчик

  Komēdija, Krieviski

  Хороший мальчик

  Komēdija, Krieviski

  Обычная, казалось бы, неделя из жизни ничем не примечательного школьника Коли Смирнова превращается в череду невероятных происшествий:

 • Nogalini mani trīs reizes

  Nogalini mani trīs reizes

  Asa sižeta, Komēdija

  Nogalini mani trīs reizes

  Asa sižeta, Komēdija

  Kāds slepkava (Saimons Pegs) uzzina, ka viņš nav vienīgais, kurš cenšas nogalināt saules pielietas piejūras pilsētas daiļavu (Alise Braga). Šajā melnā humora pilnajā spriedzes filmā algotajam slepkavam jāatšķetina trīs stāsti, kas saistīti ar kautiņu, slepkavību, šantāžu un atriebību.

 • Mīlestība mākoņos

  Mīlestība mākoņos

  Romantika

  Mīlestība mākoņos

  Romantika

  Draudzeņu Šarlotes un Eli darba dienas paiet augstu gaisā – viņas strādā par stjuartēm un rūpējas, lai visi ceļotāji būtu laimīgi un apmierināti. Abas dāmas bieži tiek aplaimotas ar vīriešu uzmanību un komplimentiem, taču patstāvīgas attiecības ar šādu dzīves režīmu izveidot ir grūti. Taču reiz Šarlote iepazīstas ar Klausu, kuram ir paniskas bailes lidot, un tieši Šarlote ir tā, kas viņu nomierina. Drīz vien draudzeņu attiecības piedzīvo pamatīgu pārbaudījumu, jo Šarlote ar Klausu arvien vairāk satuvinās, bet Eli atklāj, ka gaida bērnu.

 • Особенности национальной охоты

  Особенности национальной охоты

  Komēdija, Krieviski

  Особенности национальной охоты

  Komēdija, Krieviski

  Молодого финского специалиста по охоте взяли на охоту генерала, так как юноша мечтал увидеть настоящую русскую охоту.

 • Starp rindiņām

  Starp rindiņām

  Romantika

  Starp rindiņām

  Romantika

  Maikls Rotčilds ir slavens romānu rakstnieks, taču piedzīvo radošo krīzi. Izdevniecība viņam vairs netic, un viņa redaktore uzstāj, ka sadarbība ar rakstnieku jāpārtrauc. Kad jaunākā redaktore Dorija mēģina savu iemīļoto rakstnieku aizstāvēt, viņai tiek dota ekskluzīva iespēja – mēneša laikā dabūt no rakstnieka grāmatas manuskriptu. Dorija pacilāta dodas pie Maikla, bet tur viņu gaida vilšanās – vīrietis, kurš raksta tik aizkustinošas un jutekliskas grāmatas pa savu dzīves mīlestību, izrādās noplucis un nepieklājīgs, bet viņa dzīves mīlestība ir neviens cits kā… suns! Tomēr Dorija nedomā padoties – viņu gaida ļoti intensīvs darba mēnesis kopā ar Maiklu, kamēr paralēli jāplāno savas kāzas ar līgavaini Filipu. Drīz vien darbs sākt kļūt par traucēkli Dorijas attiecībām, un viņa iemācīsies, kas patiesībā ir īsta mīlestība…