Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunākās filmas

 • Первое убийство

  Первое убийство

  Asa sižeta

  Первое убийство

  Asa sižeta

  Фильм об опытном офицере, который расследует похищение мальчика, ставшего свидетелем разборки между банковскими грабителями. Вызволить ребенка так же торопится его молодой отец, вызывающий у полицейского серьезные подозрения — а не был ли он сам связан с этим ограблением?

 • Ēdienkartē mīlestība

  Ēdienkartē mīlestība

  Romantika

  vēl 2 dienas

  Ēdienkartē mīlestība

  vēl 2 dienas

  Ēdienkartē mīlestība

  Romantika

  Mina ir priecīgi satraukta, kad priekšniecība uzdod viņai šķietami vienkāršu darba uzdevumu un sola paaugstinājumu darbā, kad tas būs izpildīts. Viss, kas viņai jāizdara – jādodas pie tikko nopirkta restorānu ķēdes restorāna īpašnieka, kurš neatbild ne uz kādām ziņām un tā vien izskatās, ka negatavojas pieņemt jaunos noteikumu, jāaprunājas ar viņu un jāpanāk, lai restorāns ievēro visas ķēdes vienotās prasības. Viss jau būtu labi, ja vien šis restorāns neatrastos Minas dzimtajā mazpilsētā un nepiederētu Minas bijušajam puisim Klejam, kuram nenāk ne prātā atteikties no savas ģimenes restorāna senajām tradīcijām.

 • Ideālo fotogrāfiju mistērijas: Mirušais līgavainis

  Ideālo fotogrāfiju mistērijas: Mirušais līgavainis

  Detektīvs

  Ideālo fotogrāfiju mistērijas: Mirušais līgavainis

  Detektīvs

  SĒRIJA PIEEJAMA 7 DIENAS! Elija ir kāzu fotogrāfe, viņas darbs – nepalaist garām īstos mirkļus. Taču šādu mirkli viņa nebija plānojusi noķert kadrā – savā kāzu dienā pirmās dejas laikā tiek nošauts līgavainis, un Elija ir to nofotografējusi. Tomēr ar ļaudīm piepildītajā telpā neviens nav redzējis šāvēju. Vai vainojams būtu līgavas bijušais draugs Gregs, kurš reizē ir arī Elijas brālis? Viņš ir ieradies uz pirmskāzu vakariņām, un izcēlies skandāls. Elija netic, ka vainīgs varētu būt Gregs, un darīs visu iespējamo, lai pierādītu viņa nevainību.

 • Sludinātājs ar automātisko ieroci

  Sludinātājs ar automātisko ieroci

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  vēl 5 dienas

  Sludinātājs ar automātisko ieroci

  vēl 5 dienas

  Sludinātājs ar automātisko ieroci

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Bijušais motociklistu bandas loceklis Sems Čailderss pieņem lēmumu doties uz Austrumāfriku un palīdzēt atjaunot ēkas, kas iznīcinātas pilsoņu kara laikā.

 • О чём говорят мужчины. Продолжение

  О чём говорят мужчины. Продолжение

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  vēl 5 dienas

  О чём говорят мужчины. Продолжение

  vēl 5 dienas

  О чём говорят мужчины. Продолжение

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  На этот раз Леша, Слава, Камиль и Саша едут в Питер. Причём трое из четверых даже не знают, зачем они туда едут. Но в какой-то момент становится понятно, что неважно — зачем. Важно, что едут. И, конечно, плохо, что дома осталась куча нерешённых проблем, но как же хорошо, что про них можно не думать… хотя бы до понедельника. И ещё, конечно, плохо, что отстали от «Сапсана» и пришлось ехать в плацкарте, но как же это неожиданно хорошо… и уютно. А ещё неожиданно хорошо бывает выпить в пять утра текилу-бум. Вроде рано… но так вовремя! А как это вдохновляет на всякие свершения!

 • Mīlas ziedi

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Pēc tēva nāves Violeta ir pārņēmusi tēva biznesu – smaržu ražotni. Ir tikai viena ķibele – uzņēmumam ir liels pasūtījums kādai īpašai smaržai, taču Violeta nezina tās formulu.

 • Valentīns uz mūžu

  Valentīns uz mūžu

  Komēdija, Romantika

  Valentīns uz mūžu

  Komēdija, Romantika

  Džūlija ir priecīgi satraukta – draugs Gevins pēc trīs gadu draudzības viņu ir bildinājis. Un Džūlija ir devusi jāvārdu. Taču draudzenei Sidnijai tikko ir salauzta sirds, un abas nolemj doties nelielā ceļojumā izvēdināt galvas. Ceļojums gan neizvēršas tik labi, kā ieplānots – sākumā saplīst automašīna, viņas abas nonāk neapskaužamā situācijā, bet vēlāk vēl iekuļas nedienās ar likumu. Saņēmušas sodu – 30 dienas strādāt sabiedrības labā, abas ierauga dzīvi pavisam citām acīm. Un Džūlija sāk aizdomāties – vai viņas pārtikusī, komfortablā dzīve kopā ar Gevinu vispār ir tas, ko viņa patiesībā vēlas…

 • Lielā spēle

  Lielā spēle

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Lielā spēle

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Senču tradīcijas nosaka, ka Oskari ir jāpavada mežā viena diena un viena nakts, taču šī nakts var kļūt daudz neaizmirstamāka nekā zēns spēj iedomāties, jo tieši šajā vietā avarē ASV prezidenta lidmašīna. Oskari un prezidentam būs jāapvieno spēki, lai izdzīvotu un cīnītos ar teroristiem, kurus neapturēs nekas.

 • Конни и компания 2: Тайна Ти-Рекса

  Конни и компания 2: Тайна Ти-Рекса

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Конни и компания 2: Тайна Ти-Рекса

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Фильм раскрывает перед зрителями историю подростка по имени Конни, которая вместе с друзьями любит проводить время на живописном острове. Однако на это место обращают внимание мэр Меллер и некий влиятельный бизнесмен. Они мечтают построить здесь огромный туристический отель, который прославит Нойштадт. Теперь подросткам предстоит защитить остров от посягательства взрослых, для которых деньги важнее сохранения девственной природы. Ситуация осложняется еще и тем, что отец самой Конни должен будет принять участие в строительстве отеля.

 • Iepazīstieties ar manu Valentīnu!

  Iepazīstieties ar manu Valentīnu!

  Romantika

  Iepazīstieties ar manu Valentīnu!

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Toms un viņa sieva Valentīna ir atsvešinājušies un nonākuši uz šķiršanās ceļa. Negaidīti uzzinājis, ka viņam ir nāvējoša slimība un dzīvot nav atlicis daudz, Toms uzstāda sev mērķi – viņam ir jāatrod kāds, kurš parūpēsies par Valentīnu abu kopīgo meitu pēc viņa nāves. Sākot slepeni Valentīnai sarunāt randiņus ar vīriešiem, Toms savu sievu iepazīst kā no jauna, un varbūt abu attiecībām ir vēl cerība?

 • Aita un vilki

  Aita un vilki

  Bērniem

  Aita un vilki

  Bērniem

  Tālā un noslēpumainā zemē, kādā nelielā un gleznainā ciematā, zaļu un ziedošu pļavu ielokā, starp pakalniem uz dzīvi apmeties bezrūpīgu aitu ganāmpulks.

 • Mūsu stāsts

  Mūsu stāsts

  Romantika

  Mūsu stāsts

  Romantika

  Džeimija visu mūžu sapņojusi par savu grāmatnīcu, un nu viņai tāda pieder. Tomēr nepatikšanas ilgi nav jāgaida – pilsētai attiecībā uz šo rajonu ir vareni attīstības plāni, un tajos tādi mazie biznesi kā Džeimijas veikaliņš nav paredzēti. Ir pat vēl sliktāk – šos attīstības plānus ir izstrādājis neviens cits kā Džeimijas skolas laiku mīlestība arhitekts Sojers. Viņš ieradies pilsētā, lai rajona iedzīvotājus iepazīstinātu ar savu plānu. Kas notiks, kad abi satiksies? Un vēl jo vairāk – kas notiks, kad abi sapratīs, ka viņu nākotnes plāni ir diametrāli pretēji?