Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. aprīlis

Marģers, Anastasija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visas nesaprašanās un izskaidrošanās, kas tevi vajāja iepriekšējās dienās, norims un atrisināsies. Tavs šarms un māka būt par sabiedrības dvēseli riktīgi noderēs, bet nepiemirsti arī labi izskatīties.

Horoskops vērsim

Šodien gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai pacietībai, praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu.

Horoskops dvīņiem

Lai ko arī šodien neuzsāksi, padomā par drošību un spriņģo saprāta robežās, jo nevainīgas dauzīšanās var aiziet greizi un beigties ar sāpīti. Ja gribās izkratīt sirdi, dari to, tikai padomā, lai otram netiktu nepelnīts rūgtums, tāpēc labāk dalies priekā.

Horoskops vēzim

Tuvinieku apburošā uzmanība, kuru nespēji saskatīt un novērtēt vakar, šodien būs viss, kas vajadzīgs pilnvērtīgai dzīvei un piepildītai laimei. Viss ir pa īstam un tev jāpiedalās!

Horoskops lauvai

Šodien tu jutīsies mīlēts un godā celts – bērni un tavi dārgie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri ar īpašiem uzmanības apliecinājumiem tevi sen nav lutinājuši.

Horoskops jaunavai

Perfekti izplānotajā dienas scenārijā radīsies izmaiņas un nevienu nevajag par to vainot. Pati dzīve ievieš korekcijas un to arī tā pieņem. Iespējams būs jāmēģina atrisināt kāda neatliekama un svilstoša problēmiņa.

Horoskops svariem

Tevi šodien gaidīs ciemos, mīlēs, apbrīnos, gribēs būt ar tevi. Bet nezaudē galvu, ja nu vienīgi drusciņ un uz īsu brīdi, un turies rāmjos demonstrējot savu šarmu un fizisko pievilcību.

Horoskops skorpionam

Tāda nemitīga rosīšanās un nekāda miera mājās. Sajūta, ka visi pēc svētku darbi tev vienam. Tikai nevajag par to uzvilkties un nesāc dalīt pienākumus. Lai augstu šūpojās un tālu ripo!

Horoskops strēlniekam

Apmierinājums, pacilātība un bērnišķīgs prieks par jauno sākumu klauvē pie tavām durvīm. Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie pagānisko svētku skeptiķi un rūcēji novērtēs tavus talantus Lieldienu aksesuāru dizaina mākslā.

Horoskops mežāzim

Tev gribēsies, lai viss notiek smuki, gludi un ierasti un, protams, laikā. Tomēr vajag paeksperimentēt ar iztēli un arī naudiņu nepažēlot. Pašam un citiem no tā dvēselītes gavilēs.

Horoskops ūdensvīram

Ne tikai Lielās dienas sumināšana, bet arī saimnieciski jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Gribēsies ar visiem jutekļiem izbaudīt šos saules svētkus. Tikai nesasteidz, brīžiem paskaties, kurp traucies.

Horoskops zivīm

Nekas neliedz tev šodien iztrakoties un pat pamēģināt kaut ko nebijušu, neizbaudītu un sen sapņotu. Tomēr galvu vienmēr turi aukstu, bet kājas siltas, lai veselība turētos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Dodiet sūdzību grāmatu

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  vēl 6 dienas

  Dodiet sūdzību grāmatu

  vēl 6 dienas

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  Restorānam „Pienene” nav tā labākā slava pilsētā. Tajā ir netīrs, ēdiens ir negaršīgs, apkalpojošais personāls – nelaipns un neatsaucīgs, bet sūdzību grāmata ir vienmēr „aizņemta”. Visticamāk, ka viss tieši tā arī būtu palicis, ja vien šajā nepatīkamajā vietā nebūtu ieradies žurnālists Ņikitins ar draugiem. Saskāries slikto apkalpošanu un pārpratuma pēc vēl nonācis milicijā, Ņikitins nolemj uzrakstīt feļetonu par restorānu. Raksts iegūst plašu rezonansi sabiedrībā, un visa rezultātā Ņikitins dodas palīgā restorāna vadītājai pārvērst nemīlīgo, vecmodīgo restorānu par modernu jauniešu kafejnīcu.

 • Простушка

  Простушка

  Krieviski

  Простушка

  Krieviski

  Бьянка (Мэй Уитман) - старшеклассница, чей мир рухнул, когда она узнала, что её за спиной называют ”ЖУПой”- Жирной Уродливой Подружкой и на вечеринки берут более популярные друзья (Скайлер Сэмюэлс и Бьянка Сантос) только для того, чтобы на её фоне выглядеть привлекательнее. И несмотря на предостережения её любимого учителя (Кен Жонг), она откладывает завоевание сердца Тоби (Ник Эверсман) и заручается поддержкой Уэсли (Робби Амелл), глупого, но очаровательного ”качка”, в поиске новой себя. Чтобы спасти выпускной год от полнейшей катастрофы, ей надо найти уверенность в себе, свергнуть жестокий эталон красоты Мэдисон (Белла Торн) и напомнить всем, что не важно, как вы выглядите, вы все для кого-то ”ЖУПы”.

 • Любовь В Большом Городе

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Игорь приглашает Сауну и Артема с возлюбленными на ранчо к отцу. Ребята смогут отдохнуть, а Игорь наконец-то познакомит Настю с будущим тестем. Друзья пакуют чемоданы. В самолете они знакомятся с парочкой американцев, которые рассказывают им о неком монастыре на окраине города, где будут жить наши герои, святом месте, согласно древнему преданию помогающем в борьбе с бесплодием. Игорь, Артем и Сауна единодушны — к отцовству они еще не готовы. Но на экскурсию в монастырь все-таки едут. Несмотря на предупреждение монаха, друзья прикасаются к «идолу», и теперь они обречены при первом же половом акте зачать ребенка. Они озадачены — стоит верить предрассудкам или нет? На всякий случай, они решают временно воздержаться от секса. Девушки, узнав о причине такого странного поведения любимых, обижаются и уезжают. Оставшись одни, ребята решают оттянуться по полной, но тут на их пути снова появляется Святой Валентин. Он возмущен: как они могли не воспользоваться таким благословением? Рождается новое заклятие. Тот из троих кто окажется первым в постели с женщиной — станет отцом. Остальные смогут иметь детей лишь через 10 лет. О таком повороте событий никто и помыслить не мог. Все трое внезапно осознают, что готовы к отцовству… Приключения начинаются.

 • Доспехи Бога 2

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Азиатский Ястреб возвращается! На этот раз ему предстоит новая работа, из-за которой наш герой опять приезжает в Мадрид. Некий загадочный миллионер предлагает Ястребу заняться поисками нацистских сокровищ, которые спрятаны в глубине африканской пустыни. Он передает ключ к сокровищнице, соглашается финансировать экспедицию и отправляет с Ястребом попутчицу — специалиста по Африке Аду. Во время своего пребывания в Мадриде Ястреб знакомится с немецкой девушкой Эльзой, которая разыскивает своего деда, пропавшего во время войны в Африке. После ряда приключений Эльза тоже присоединяется к экспедиции.

 • Mīlas ziedi

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Pēc tēva nāves Violeta ir pārņēmusi tēva biznesu – smaržu ražotni. Ir tikai viena ķibele – uzņēmumam ir liels pasūtījums kādai īpašai smaržai, taču Violeta nezina tās formulu.

 • Селфи

  Селфи

  Krieviski

  Селфи

  Krieviski

  Он полностью копировал его — жесты, мимика, даже шутил так, что никто не заподозрил подмены. Богданов смотрел в экран, как в зеркало. Двойник вел его телепередачу, встречался с его фанатами-читателями, жил с его женщинами, выпивал в баре с его друзьями… Это произошло вмиг — раз — тебя стерли, твою личность, и тут бессильны лучшие психоаналитики. Публичный и успешный, остроумный и циничный, Богданов лишился всего, чего добивался годами, выстраивая свою карьеру и жизнь. И теперь он отчетливо понимал: копия лучше и честнее его самого, битва за себя проиграна. И только дочь хочет вернуть истинного Богданова…

 • Доспехи бога

  Доспехи бога

  Krieviski

  Доспехи бога

  Krieviski

  «Азиатский ястреб» — так назвали героя Джеки в Европе. Когда он похитил в Африке ритуальный меч, то не предполагал, что это начало опасных приключений. Оказывается, что меч — часть древних доспехов Бога, и если их уничтожить, то в мире будут править силы Ужаса и Зла. Силы Зла, которые укрылись в неприступном монастыре, узнают, что у Джеки есть доступ к остальным доспехам. Они похищают девушку, которую любит Ястреб, и требуют выкупа. Понимая, что одной ловкостью ему не справиться с полчищами бандитов, Джеки добровольно становится человеком — бомбой. Но этот козырь он приберег на самый крайний случай…

 • Nasha Russia. Likteņa olas

  Nasha Russia. Likteņa olas

  Komēdija

  Nasha Russia. Likteņa olas

  Komēdija

  The film is based on the popular sketch comedy show ”Nasha Russia”. Ravshan and Dzhamshut, two illegal workers from the republic of Tajikistan, repair apartments in Moscow for their uncle Leonid. A comedy of modern Russia mixes reality with sarcasm while Nasha Russia characters interacted and acted in the same timing and space of contemporary Moscow. Nominated for “Georges” award in best Russian comedy category. Directed by Gleb Orlov. Starring Mikhail Galustyan, Vladimir Tishko, Nikolay Baskov, Sergei Ginzburg.

 • Kā suns ar kaķi

  Kā suns ar kaķi

  Romantika

  Kā suns ar kaķi

  Romantika

  Laura ir suņu cilvēks un ar savu suni Frenku uz divām nedēļām devusies atpūsties. Spensers ir īsts kaķu cilvēks, un kopā ar savu kaķi Mocartu arī devušies ceļojumā. Tā nu sagadījies, ka rezervācijas sistēmā notikusi kļūda, un Laura un Spensers attopas vienā mājā.

 • Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Komēdija

  Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Komēdija

  Iestājoties koledžā, Vans Vilders pat nenojauta, ka iešana pa sava bagātā tēva pēdām būs tik nopietns uzdevums. Koledžas dekāns ir stingrs un aizliedzi jebkādas ballītes.

 • Atgriezties mājās pavasarī

  Atgriezties mājās pavasarī

  Drāma, Romantika

  vēl 4 dienas

  Atgriezties mājās pavasarī

  vēl 4 dienas

  Atgriezties mājās pavasarī

  Drāma, Romantika

  Loreta reiz pameta dzimto pilsētu un mīļoto puisi Veinu, lai sekotu savam sapnim. Viņa devās uz Losandželosu, kur sāka strādāt pasākumu rīkošanas aģentūrā. Ir pagājuši divi gadi, un kāds bagāts un ietekmīgs klients tikšanās laikā Loretu notur par viņas priekšnieci. Soli pa solim, un Loretai ir arvien grūtāk atzīties, ka nav tā, par ko izliekas, bet klients viņai ir piedāvājis jau nākamo darbu. Tas ir – palīdzēt viņam atstāt iespaidu uz topošo sievastēvu, kuram ļoti patīk daba. Viņš vēlas mīļotās sievietes tēvu aizvest pārgājienā. Ja Loretai izdosies noorganizēt perfektu pārgājienu, viņa varētu rīkot arī šī pāra kāzas. Un kur gan vislabāk rīkot pārgājienu kā dzimtajā pilsētā, kur pieejama ģimenes un draugu palīdzību? Taču ko teiks Loretas sirds, atkal satiekot savu bijušo mīlestību?

 • Очень опасная штучка

  Очень опасная штучка

  Krieviski

  vēl 5 dienas

  Очень опасная штучка

  vēl 5 dienas

  Очень опасная штучка

  Krieviski

  Продавщица нижнего белья в отставке Стэфани Плам нашла новую работу. Отныне она охотится на мужчин, за поимку которых назначена солидная награда. Ее главное оружие — женская интуиция и модные туфли на высоких каблуках. Но даже они бессильны перед главной целью — мужчиной ее мечты. Он красив, остроумен и смертельно опасен, и при этом он её бывший.

 • Profesionālis

  Profesionālis

  Asa sižeta

  vēl 6 dienas

  Profesionālis

  vēl 6 dienas

  Profesionālis

  Asa sižeta

  Kad bijušais nāvējošo cīņu dalībnieks Lūks Raits nejauši sastopas ar 11 gadus vecu ķīniešu meitenīti Meju, kuru vajā tie paši gangsteri, kas savulaik nogalināja viņa sievu, viņš nolemj iesaistīties.

 • Renegāti

  Renegāti

  Asa sižeta, Detektīvs

  vēl 5 dienas

  Renegāti

  vēl 5 dienas

  Renegāti

  Asa sižeta, Detektīvs

  ASV kara flotes specvienības puiši, piedaloties misijā Bosnijas karā, nejauši uzzina, ka vietējā ezera dzelmē guļ nacistu nolaupītais zelts vairāku simtu miljonu dolāru vērtībā.

 • Омерзительная восьмёрка

  Омерзительная восьмёрка

  Krieviski

  Омерзительная восьмёрка

  Krieviski

  США после Гражданской войны. Легендарный охотник за головами Джон Рут по кличке Вешатель конвоирует заключенную. По пути к ним прибиваются еще несколько путешественников. Снежная буря вынуждает компанию искать укрытие в лавке на отшибе, где уже расположилось весьма пестрое общество: генерал конфедератов, мексиканец, ковбой… И один из них — не тот, за кого себя выдает.

 • Все могу

  Все могу

  Krieviski

  vēl 4 dienas

  Все могу

  vēl 4 dienas

  Все могу

  Krieviski

  Злобные инопланетяне, собираясь уничтожить Землю, дают ей последний шанс — наделяют учителя-неудачника Нила Кларка способностью исполнять любые желания. Он бы мог положить конец войнам или воскресить величайшие умы всех времен. Вот только как заманчиво: стать президентом США, соблазнить неприступную красотку или заставить заговорить собственного пса. Спасет ли Нил Кларк землю или устроит полный беспредел?

 • Время первых

  Время первых

  Krieviski

  Время первых

  Krieviski

  60-е. Разгар холодной войны. Две супердержавы, СССР и США бьются за первенство в космической гонке. Пока СССР впереди, на очереди — выход человека в открытый космос. За две недели до старта взрывается тестовый корабль. Времени на выявление причин нет. И пусть риски огромны, мы не можем уступить лидерство. Опытный военный летчик Павел Беляев и его напарник Алексей Леонов, необстрелянный и горячий, мечтающий о подвиге, — два человека, готовые шагнуть в неизвестность. Но никто не мог даже предположить всего, с чем им предстояло столкнуться в полете. В этой миссии все, что только можно, пошло не так….

 • Pašpuika

  Pašpuika

  Romantika

  vēl 6 dienas

  Pašpuika

  vēl 6 dienas

  Pašpuika

  Romantika

  Torija ir puiciska meitene – viņas ģērbšanās stils nav itin nemaz sievišķīgs, viņa ir aizrāvusies ar sportu un mēģina sev, tētim un citiem pierādīt, ka sievietes ir spējīgas izdarīt visu to pašu, ko vīrieši.

Banner zona