Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Svešinieks

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Atmiņu zaudējušu FIB īpašo aģentu meklē krievu mafija. Viņš neatceras savu vārdu, nenojauš, kādu informāciju no viņa cenšas uzzināt, taču joprojām zina, kā apieties ar ieročiem un izbēgt no vajātājiem.

 • Срочно выйду замуж

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Женя - редактор, Стас - светский фотограф. Женя хочет и может стать главным редактором журнала, но для этого у нее срочно должен появиться супруг...

 • Mītika: Dievkāvis

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Jaunā nekromāne Mareka atkal dodas glābt pasauli! Zombiju leģions posta zemi, tāpēc Marekas uzdevums ir iegūt no dieviem īpašu ieroci, ar kuru varētu cīnīties pret zombiju armijām. Viņai nāksies apvienot spēkus ar savu ļaunāko ienaidnieku un cīnīties līdz spēku izsīkumam, lai izglābtu dievus un visu pasauli. ASV piedzīvojumu filma, 2016. g. /12+

 • Geimeris

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Filmas darbība norisinās nākotnē, kad cilvēki spēj kontrolēt citus tiešsaistes spēļu vidē. Kāds slavens spēlētājs cenšas atgūt neatkarību, pieveicot spēles radītāju.

 • Kāzu zvani

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Mollija pret attiecībām ar vīriešiem ir ļoti skeptiska, bet, ja nu draudzene lūdz būt par vedējmāti viņas kāzās – atteikt jau nevar.

 • Vens Vailders - ballīšu karalis

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders sācis septīto studiju gadu Kūlidža augstskolā, taču viņa prātu nodarbina viss, izņemot diplomu.

 • Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Šenona ir ķērusies pie Maka jauniegūtās senās mājas renovācijas. Viss veicas labi līdz brīdim, kad iesprūst virtuves lifts. Mēģinot to atbrīvot, tiek atrasts cilvēka skelets.

 • Землетрясение

  Землетрясение

  Землетрясение

  7 декабря 1988 года в Армении произошло землетрясение, охватившее почти половину территории республики.

 • Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Bella ir pensionēta mākslas skolotāja, bet Šons – Holivudas kinozvaigzne. Viņi ir pazīstami tikai nedēļu, bet jau gatavojas precēties.

 • Melnais ūdens

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  Melnais ūdens

 • Tikai draugi

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Kriss Brenders vienmēr bijis labs draugs Džeimijai , viņš domā, ka būtu laiks attiecībās veidot nākošo līmeni, tuvināties, bet Džeimija sīksti turas pie formulējuma „tikai draugi”.

 • Spoku mednieki ledus aukstumā

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Multiplikācijas filma/Komēdija/Ģimenes filma/Fantastika

 • Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un viņa labākais draugs Obelikss, turpina savu gadiem ilgo cīņu ar Cēzaru, kurš beidzot grib tikt galā ar nevaldāmajiem galliem. Ap Asteriksa ciematu Cēzars liek uzcelt jaunu Romu – Dievu zemi.

 • Mītika: Dzelzs kronis

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mareka ar komandu cenšas iegūt pēdējo Tumsas sēklas fragmentu, lai dievi spētu nodrošināt mieru pasaulē. Taču šoreiz cīņa būs sīvāka kā jebkad.

 • Klejotāja

  Klejotāja

  Fantastika

  Klejotāja

  Fantastika

  Cilvēci apdraud neredzami ienaidnieki, kas pārņem cilvēku ķermeņus un izdzēš viņu atmiņas. Par izdzīvošanu cīnās neliela cilvēku grupa, tostarp stūrgalvīgā Melānija.

 • Я худею

  Я худею

  Krieviski

  Я худею

  Krieviski

  В жизни Ани есть две главные любви — её парень Женя и еда. Из-за еды они и расстаются: Жене совсем не нравится, как Аня стала выглядеть. Аня не готова просто сдаться. При поддержке лучшей подруги и увлечённого здоровым образом жизни добряка Коли она пускается в увлекательное приключение, чтобы похудеть и обрести любовь и счастье

 • Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Šenona nodarbojas ar senu māju restaurāciju – tā ir viņas aizraušanās un darbs vienlaicīgi. Viņas pēdējais darbs bija draudzenes Džesas ģimenes mājas pārveide par viesnīcu.

 • Raganu balle

  Raganu balle

  Bērniem

  Raganu balle

  Bērniem

  Katru gadu notiek raganu balle, lai nosvinēto jauno biedru pievienošanos raganu pasaulei. Divpadsmit gadus vecā Beatriksa sapņo par pievienošanos raganu pulkam, taču viņas burvju spējas vēl nav apstiprinātas. Kad Beatriksas sapnis par kļūšanu īstai raganai tiek apdraudēts, viņai nākas lūgt sava uzticamā labākā pūkainā drauga palīdzību, lai atšķetinātu kādas maģiskas mīklas. Vai Beatriksai viss izdosies līdz liktenīgajam vakaram, kad notiks lielā raganu balle?

Banner zona