Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops vērsim

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops dvīņiem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops vēzim

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops lauvai

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops jaunavai

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops svariem

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops skorpionam

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

Horoskops strēlniekam

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops mežāzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, kontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops zivīm

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Волшебный нос

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  У каждого волшебства есть своя цена. Но любые чары слабее самых сильных и искренних чувств. А настоящая красота прячется внутри человека.

 • Mierinājums

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  FIB izmeklē sērijveida slepkavības, taču nav nekādu pavedienu.

 • Belko eksperiments

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Kādas ASV valsts iestādes, kas atrodas Kolumbijā, Bogotā, darbinieku darba diena izvēršas īstā murgā – viņi pēkšņi ir ieslodzīti savā darba vietā un iesaistīti nežēlīgā spēlē.

 • Krāpšanas ilūzija 2

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pagājis gads, kopš „Četriem jātniekiem” izdevās apvest ap stūri FIB. Viņi gaida ziņu no Acs – iluzionistu grupas, kura ir pieņēmusi viņus darbā.

 • Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Lai arī ģimenes viesnīcas “Heidelberga” vadītāja nu ir meita Anete, viņas māte Hermīne joprojām vēlas visā iesaistīties un visu kontrolēt. Pie kam, kamēr māte izdara tikai patīkamāko – to, kas viņai iet pie sirds, Anetei paliek visi grūtākie darbi.

 • Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Третий фильм цикла о русских богатырях. Славится земля русская богатырями богатырскими да разбойниками разбойничьими... А сверху всего князь княжеский сидит, за всем следит и порядок наводит, если нужно. Да только не всегда выходит у князя так, как нужно-правильно. Вот и сейчас – с богатырем поругался, да от Соловья-Разбойника урон потерпел немалый: увел бандит окаянный казну государственную прямо из-под носа! Что делать князю? А ничего особенного - на то он и Князь, чтоб из любой ситуации выход найти! Вот и отправились Князь с Ильей на поиски похищенного, а за ними вслед увязалась корреспондентка летописи Новая береста . А дорога непростая выдалась, до самого Царьграда довела, где встретил их сам Император Византийский, да только незадача вышла – повздорили герои наши с императором этим, и заключил он против Князя Киевского и Земель Русских союз с Соловьем-Разбойником...

 • Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Kenzera Universitātē notiek Amerikas Arheoloģijas Pētnieku Asociācijas konference, un to organizē Emma Fīldinga. Kā vieslektors ir uzaicināts arī FIB aģents Džims Koners. Visi ir satraukti, jo AAPA vadītāja konferences banketa laikā nozīmēs savu pēcnācēju, un ne viens vien iekāro šo amatu. Arī Emma ir noraizējusies, jo neviens no potenciālajiem vadītājas aizvietotājiem viņai nešķiet piemērots. Taču ātri vien uzrodas krietni vien nopietnākas problēmas – kāds ielaužas muzejā un nozog senu artefaktu, bet uzrunas laikā AAPA prezidente pēkšņi nokrīt bez dzīvības pazīmēm…

 • Kur laime iesākas

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Slēpošanas leģendas Hansi Sandgrūbera dzīve nevarētu būt vēl brīnišķīgāka – viņš joprojām ir pieprasīts slēpošanas treneris.

 • СуперБобровы

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  Члены вполне обычной семьи в один прекрасный день получают суперспособности, и вместо привычного в таких случаях спасения мира решают... ограбить банк!

 • Divi gadi mīlestības

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Samanta vada populāru radio šovu, kurā atbild uz cilvēku jautājumiem par dzīves nozīmīgākajiem tematiem, tai skaitā bērnu radīšanu un audzināšanu.

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Taksis 2

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Japānas vēstnieks ierodas Marseļā, lai iepazītos ar pilsētas policijas metodēm cīņā pret bandām. Par spīti visiem drošības pasākumiem, viņu nolaupa banda, kas strādā japāņu mafijas labā. Jaunais policists Emiljens ir apņēmies izglābt vēstnieku, savu draudzeni Petru un policijas departamenta godu.