Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vēzim

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops svariem

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops skorpionam

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops strēlniekam

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops mežāzim

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops ūdensvīram

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Valentīna ir slavena rakstniece – viņa raksta padomu grāmatas par to, kā būt lieliskai sievietei, perfektai mātei un sievai. Valentīnai šķiet, ka pašas ģimenē arī viss ir kārtībā, tomēr pēkšņi vīrs Nikolass pēc divdesmit pieciem gadiem laulībā paziņo, ka nemīl vairs viņu, vēlas šķirties un izvācas no mājām.

 • Mazais princis

  Mazais princis

  Bērniem

  Mazais princis

  Bērniem

  Viņa ir maza meitene, kuras bērnība paiet stingrā mātes uzraudzībā gatavojoties "lielajai dzīvei". Taču kādudien meitenes rūpīgi saplānoto dienaskārtību iztraucē viņas ekscentriskais un labsirdīgais kaimiņš - Lidotājs.

 • Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Četri padzīvojuši draugi dodas uz Lasvegasu, lai sarīkotu vēl nebijušu vecpuišu ballīti. Šajā komēdijā filmējušies Maikls Duglass, Roberts de Niro, Morgans Frīmens un Kevins Klains. 2013

 • Dedzīgais līgavainis

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Takers un Alisa ir kopā jau četrus gadus, un beidzot Takers nolēmis spert atbildīgu soli – bildināt draudzeni. To uzzinājusi, vecmāmiņa Takeram uzdāvina senu ģimenes mantojumu – gredzenu, kas piederējis viņas vecmāmiņai. Viņa apgalvo, ka tas piepilda valkātāja viskvēlākās vēlēšanās. Bildinājums gan neizdodas tāds, kā plānots – Takers labāk to būtu darījis Parīzē vai Romā, taču ir apstākļu sakritības rezultātā ir spiests Alisu bildināt sieviešu tualetē. Sākumā Takers pats nešķiet īpaši aizrāvies ar gaidāmajām kāzām, taču drīz vien sāk norisināties dīvaini notikumi – pēkšņi viņš kļūst kā apsēsts ar kāzām un to detaļām.

 • Cīnītājs

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Tomijs Konlons (Toms Hārdijs) ir bijušais jūras kājnieks no Pitsburgas. Viņam tā arī nav izdevies uzgriezt muguru savai problemātiskajai pagātnei. Uzzinājis, ka gaidāmajā jaukto austrumu cīņu turnīrā galvenā balva ir nepieredzēti liela, Tomijs nolīgst savu tēvu Padiju (Niks Nolte), bijušo treneri, kurš ārstējas no alkoholisma, cerot, ka tēvs līdz sacensībām viņu dabūs formā.

 • Mīlestības gadalaiks

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Pēc šķiršanās no vīra Tailere ar meitu atgriežas dzimtajā pilsētā, lai atpūstos un pavadītu laiku kopā ar mammu. Atpūsties īsti nesanāk – nonākusi mammas kafejnīcā, viņa uzreiz metas palīdzēt un drīz vien saprot, ka kādreiz tik populārā vietiņa ir nonākusi grūtībās. Jaunatvērtās barbekjū ēstuves ir sīvi konkurenti un nolaupījušas daudz klientu. Lai uzlabotu situāciju, Tailere piesakās sacensībām barbekjū festivālā un nonāk aci pret aci ar savu skolas laiku draugu Koriju, kurš ir slavens barbekjū meistars. Senās jūtas uzliesmo no jauna, taču Tailere ir nospraudusi sev mērķi uzvarēt sacensībās un nevar atļauties nekādas izklaides.

 • Brīvdomātāji

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  vēl 6 dienas

  Brīvdomātāji

  vēl 6 dienas

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Pēc pajukušajām attiecībām Džesem sāk šķist, ka dzīve nav izdevusies un darbs kļūst nomācošs. Kad koledžas profesors lūdz viņu teikt runu pensionēšanās vakariņu laikā, vientuļnieks Džese uztver to kā lielisku iespēju izrauties no rutīnas.

 • Spirāle

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Aleksejs ir talantīgs programmētājs no Novosibirskas. Viņš pārceļas uz Maskavu un kļūst par puslegāla elitāra kluba “Spirāle” biedru. Kā jau jauniņajam, Aleksejam pamatīgi veicas, un viņš uzvar ekstrēmās kluba spēlēs vienā pēc otras, par to saņemot milzīgus honorārus. Tam, protams, ir savu plusi – Aleksejā iemīlas meitene, par kādu viņš agrāk ir varējis tikai sapņot. Tomēr pienāk brīdis, kad Alekseja jaunā un laimīgā dzīve sabrūk, un viņš iekuļas nopietnās nepatikšanās – viņu vaino bankas aplaupīšanā, mīļotā meitene netic viņa neveinībai, piedevām kāds cenšas viņu nogalināt...

 • Vērtīgā krava

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Nežēlīgs kriminālās pasaules līderis Edijs ir neapmierināts, ka viņa bijusī partnere Kārena bez viņa piekrišanas īsteno viņa izplānotu laupīšanu. Edijs jūtas nodots un alkst atriebības. Lai atgūtu Edija uzticību, Kārena piekrīt organizēt vērtīgas kravas laupīšanu un vēršas pēc palīdzības pie sava bijušā mīļākā, augstas klases zagļa Džeka. Tomēr arī šī laupīšana nenorit, kā ieplānots, un sākas īsta asinspirts, kurā vairs neviens nezina, kam uzticēties.

 • 8 labākie randiņi

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Ņikitam ir viss – mīloša sieva, labi audzināti bērni un plaukstošs bizness – veterinārā klīnika, taču kādu dienu notiek negaidītais. Ārsts paziņo, ka Ņikitam ir nedziedināma slimnīca, un viņam atlikuši vien pāris mēneši, ko dzīvot. Ņikita aizdomājas – kurš pēc viņa nāves parūpēsies par sievu, bērniem un biznesu? Jāsameklē taču sev cienīgs aizstājējs. Pēc stingras atlases, ģimenei par to neko nenojaušot, Ņikita atved uz mājām spēcīgu, izskatīgu un lādzīgu ugunsdzēsēju Iļju – vīru, uz kuru pēc Ņikitas domām, varēs paļauties. Ātri vien Iļju ir iemīlējuši pilnīgi visi – gan bērni, gan vetklīnikas pacienti, gan Ņikitas skaistā sieva, bet Ņikita uzzina, ka ārsti ir kļūdījušies…

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.