Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops vērsim

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops dvīņiem

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops vēzim

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops skorpionam

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops strēlniekam

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

Horoskops mežāzim

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Ozijs un lielā bēgšana

  Ozijs un lielā bēgšana

  Bērniem

  Ozijs un lielā bēgšana

  Bērniem

  Bezrūpīgā bīgla Ozija dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa saimnieki aizbrauc atvaļinājumā, un gribēdami prombūtnes laikā arī savam mājas mīlulim sagādāt labākās 'suņudienas'.

 • Pirms apprecēties

  Pirms apprecēties

  Drāma, Komēdija

  Pirms apprecēties

  Drāma, Komēdija

  Pirms apprecēties

 • Наша Russia. Яйца Судьбы

  Наша Russia. Яйца Судьбы

  Komēdija, Krieviski

  Наша Russia. Яйца Судьбы

  Komēdija, Krieviski

  Рафшан и Джумжуд, гастарбайтеры из Нубарашена, нелегально приезжают в Москву, где бригадир Леонид получил у одного олигарха заказ на супердорогой ремонт. Потеряв в столице ”нацайника”, Рафшан и Джумжуд пытаются найти и спасти его, сея повсюду разрушения и хаос. Но в самой безнадёжной ситуации судьба поворачивается к гастарбайтерам лицом - Рафшан и Джумжуд узнают страшную тайну, которая изменит всё...

 • 48 stundas Barselona

  48 stundas Barselona

  Romantika

  48 stundas Barselona

  Romantika

  Karla nav ieradusi uzticēties nejaušiem gadījumiem, viņai patīk savu dzīvi saplānot. Viņa daudz ko jau ir sasniegusi – viņai ir lielisks vīrs, skaista māja un ērta dzīve. Bet par visu vairāk pasaulē viņa vēlas bērnu, un arī to viņa ir ieplānojusi. Karla dodas ceļā Kito, lai apdotētu bērnu, bet pēkšņi attopas Barselonā, bēguļojot kopā ar jaunu mākslinieku Raulu un Berlīnes muzejā nozagtu gleznu.

 • Septiņi kraukļi

  Septiņi kraukļi

  Fantastika, Komēdija, Piedzīvojumu

  Septiņi kraukļi

  Fantastika, Komēdija, Piedzīvojumu

  Agrā rītā maiznieks izcepa maizini, un viņam piedzima meita Bogdanka. Jau no bērnības viņa bija vecāku acuraugs, taču viņu acis allaž bija skumju pilnas.

 • Terminators 2: Sprieduma diena

  Terminators 2: Sprieduma diena

  Asa sižeta, Fantastika

  Terminators 2: Sprieduma diena

  Asa sižeta, Fantastika

  Ir radīts jauns kiborgs – slepkava, identisks tam, kurš reiz mēģināja nogalināt Sāru Konoru, bet viņam tas neizdevās. Šoreiz terminatora jaunāka versija no nākotnes atsūtīta nogalināt Sāras desmit gadus veco dēlu Džonu, lai viņš nekļūtu par cilvēces pretošanās vadītāju. ASV spriedzes filma, 1991. g. / 16+

 • Viss tikai sākas

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Dūks savulaik bijis veiksmīgs mafijas advokāts, bet nu jau kādu laiku ir pensijā un liecinieku aizsardzības programmā. Viņš jautri pavada laiku greznā villā kopā ar citiem turīgiem pensionāriem, līdz vienā jaukā dienā īsi pirms Ziemassvētkiem villā ierodas bijušais FIB aģents Leo un viss sagriežas kājām gaisā! Turklāt tas ir tikai sākums – drīz viņam sadzen pēdas arī mafijas pārstāvji, kas tur ļaunu prātu gan uz Dūku, gan Leo… Turpmāk dzīve villā sitīs augstu vilni!

 • Līgavu skola

  Līgavu skola

  Komēdija, Romantika

  Līgavu skola

  Komēdija, Romantika

  Endija šūj visskaistākās kāzu kleitas un nu arī pati gatavojas precēties. Tā kā viņas ar draudzeni lāgā nezina, kādai būtu jābūt perfektai līgavai, draudzenei rodas lielisks plāns – doties uz līgavu skolu. Un Endijai noteikti ir jābrauc līdzi! Tā nu draudzenes satiekas ar citām līgavām, kuras nolēmušas iemācīties visu, kas jāzina topošai sievai. Taču šajā skolā viņas iemācīsies ne tikai to – Endija satiks simpātisku piegādātāju, kurš netic laulībai, un drīz vien viņa aizdomāsies – ko patiesībā nozīmē laulība un vai vispār viņas līgavainis ir viņai īstais…

 • Лицо любви

  Лицо любви

  Drāma, Krieviski

  Лицо любви

  Drāma, Krieviski

  Вдова влюбляется в мужчину, который имеет поразительное сходство с ее покойным мужем.

 • Kreilis

  Kreilis

  Asa sižeta, Drāma

  Kreilis

  Asa sižeta, Drāma

  Slavas un veiksmes virsotnē Biliju Houpu (Džeiks Džilenhols) viņa mīlošā sieva Morīna (Reičela Makadamsa) pārliecina aiziet no sporta, lai vairāk laika pavadītu ar kopīgo meitiņu Leilu (Ūna Lorensa). Naktī, kad tiek paziņots par aiziešanu, Houpa konkurents viņu izaicina un rodas strīds, kura laikā Morīnu nogalina.

 • Mīlestība, kāzas, laulība

  Mīlestība, kāzas, laulība

  Komēdija

  Mīlestība, kāzas, laulība

  Komēdija

  Tieši viņas vecāku laimīgā kopdzīve iedvesmojusi Evu kļūt par psiholoģi, laulātu pāru konsultanti. Un tieši tāpēc viņa tik uzticīgi piekritusi kļūt par Čārlija sievu. Bet pavisam drīz pēc pašas kāzām un tikai pavisam neilgi pirms vecāku kāzu trīsdesmitās jubilejas, kuru Eva plānoja tik vērienīgi nosvinēt, viņas mamma paziņo, ka vēloties no tēva šķirties! Bet kā tad viss, kam Eva vienmēr ticējusi? Kā tad svinības? Eva vienkārši atsakās ticēt, ka viņas vecāki varētu nebūt kopā un izdarīs visu iespējamo, lai šķiršanos nepieļautu. Tikai savā aizrautībā viņa nepamana, ka arvien biežāk pieņem lēmumus, kurus viņai vajadzētu pieņemt kopā ar Čārliju, ka arvien vairāk atstāj savu pašas vīru novārtā...

 • Uzbrukums spiegiem. Skripaļa lieta

  Uzbrukums spiegiem. Skripaļa lieta

  Dokumentālās

  Uzbrukums spiegiem. Skripaļa lieta

  Dokumentālās

  2018. gada martā pasauli pāršalca ziņa, ka noticis uzbrukums bijušajam Krievijas aģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai. Izmeklēšana turpinās, tādēļ neskaidrību ir daudz. Filmā žurnālists Mets Frejs pēta bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa pagātni, tumšo spiegošanas politiku un noziegumus, lai rastu iespējamos saindēšanas motīvus. Lielbritānijas dokumentālā filma, 2018. g.