Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. oktobris

Vilhelmīne, Minna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas. Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Horoskops vēzim

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Horoskops lauvai

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Horoskops svariem

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos kā arī produktīvā ikdienas strīdā.

Horoskops skorpionam

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas.

Horoskops strēlniekam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Horoskops zivīm

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Bezcerīgs romantiķis

  Bezcerīgs romantiķis

  Bezcerīgs romantiķis

  Mets ir īsts romantiķis un nolēmis spert izšķirošu soli – viņš bildinās draudzeni Aleksu. Viņš ir pārliecināts, ka, ja darīs visu, kā noskatījis romantiskās filmās, tad viss izdosies. Mets pat izmēģina bildinājumu ar savu labāko draudzeni Lizu, tomēr nav gatavs Aleksas atbildei, kas ir noraidoša. Aleksa uzskata, ka Mets vairāk ir aizrāvies ar savām sajūtām un to, ka ir iemīlējies, nevis ieinteresēts īstās attiecībās. Tomēr Mets nedomā padoties – viņš izmēģinās visus jelkad romantiskajās filmās noskatītos gājienus, lai atgūtu Aleksas sirdi. Lai arī Lizai šis plāns liekas muļķīgs, viņa piekrīt būt Meta viltus draudzene. Īstenojot šo plānu, Mets sāk aizdomāties – varbūt tiešām viņš jau sen ir attālinājies no Aleksas, un viņa sirds patiesībā pieder citai.

 • Mīlestība starp vīnogulājiem

  Mīlestība starp vīnogulājiem

  Romantika

  Mīlestība starp vīnogulājiem

  Romantika

  Daiena un Sets reiz bija pāris, bet viņu ceļi aizveda katru uz savu pusi. Nu, pēc daudziem gadiem viņi kopīgi mantojuši vīnogu laukus no Daienas tēvoča. Ir tikai viens noteikums – viņiem kopīgi jānovāc raža. Lai arī Daienai tieši šobrīd aizņemts laiks darbā, viņa paņem pāris nedēļas brīvas, lai strādātu vīnogu laukā kopā ar Setu. Sākumā Sets ir ļoti skeptisks – Daienai nekad nav interesējuši vīnogu lauki, kamēr Setam tā ir visa dzīve. Taču soli pa solim, un kas zina – varbūt senās jūtas uzplauks ar jaunu spēku…

 • Mantotā dzīve

  Mantotā dzīve

  Romantika

  Mantotā dzīve

  Romantika

  Daienas dzīvē viss brūk un jūk. Viņa ir vientuļā māte un smagi strādā, lai viņas divām meitām nekas netrūktu.

 • Iemīlēties vēlreiz

  Iemīlēties vēlreiz

  Romantika

  Iemīlēties vēlreiz

  Romantika

  Hloja un Deivids ir precējušies jau divdesmit piecus gadus, vienmēr dzīvojuši saticīgi, taču pēkšņi saprot, ka viņus vairs nekas nesaista – ir pienācis laiks šķirties. ASV romantiskā filma, 2015. g. / 12+

 • Ne/sevī

  Ne/sevī

  Asa sižeta, Fantastika

  Ne/sevī

  Asa sižeta, Fantastika

  Kāds ļoti bagāts vīrs, kurš mirst no vēža, piekrīt jaunai un netradicionālai medicīniskai procedūrai, ar kuras palīdzību viņa apziņa un prāts tiek pārnests jauna un veselīga vīrieša ķermenī. Taču viss kļūst sarežģītāk, kad sāk atklāties šī ķermeņa vēsture un izcelsme.

 • Džons Viks 2

  Džons Viks 2

  Džons Viks 2

  Džonam Vikam (Kīnu Rīvzs) pelnītā atpūtā neļauj doties un liek pierādīt savu titulu kā pasaules labākajam slepkavam itāļu noziedznieks Santino D’Antonio (Rikardo Skamarsio), kuram Džons ir parādā par savu izglābšanu no bezcerīga stāvokļa.

 • Viens darbiņš par naudu

  Viens darbiņš par naudu

  Asa sižeta, Komēdija

  Viens darbiņš par naudu

  Asa sižeta, Komēdija

  Stefanija Plama ir nesen šķīrusies un zaudējusi darbu lielveikala apakšveļas nodaļā. Viņa sāk strādāt pie sava brālēna, kurš tvarsta atbrīvošanas noteikumus pārkāpušus noziedzniekus.

 • Labāk trīs tēvi, nekā neviena

  Labāk trīs tēvi, nekā neviena

  Komēdija

  Labāk trīs tēvi, nekā neviena

  Komēdija

  Maike ar bērniem apmetusies nelielā, idilliskā ciematiņā, kurā pati reiz dzīvojusi. Dēlam Jasperam tur ir laba skola, un meita Luīze beidzot varēs iepazīties tuvāk ar savu vecmāmiņu.

 • Laupīšana amerikāņu stilā

  Laupīšana amerikāņu stilā

  Asa sižeta

  Laupīšana amerikāņu stilā

  Asa sižeta

  Džeimsam ir tumša pagātne, taču viņš darījis visu, lai sāktu jaunu dzīvi – viņam ir stabils darbs, viņš satiekas ar skaistu meiteni un sapņo par savu biznesu. Taču tad pēc desmit cietumā pavadītiem gadiem brīvībā atgriežas viņa vecākais brālis Frenkijs.

 • Ilknis

  Ilknis

  Krieviski

  Ilknis

  Krieviski

  Darba darīšanas žurnālists Voless dodas uz Kanādu, lai kādu intervētu, un, nonācis galā, satiek vīru vārdā Hovs. Hovam ir daudz stāstāma par savu pagātni, taču nākamajā rītā Voless ar šausmām saprot, ka Hovs nav tāds cilvēks, par kādu Voless viņu uzskatījis. Un tas, ka Hovs savu dzīvi vada ratiņkrēslā, nekādi netraucē viņam īstenot savus nelietīgos plānus – viņš nolēmis Volesu gan fiziski, gan mentāli pārvērst par valzirgu.

 • Salazara slepkavība

  Salazara slepkavība

  Asa sižeta

  Salazara slepkavība

  Asa sižeta

  Narkotiku karteļa vadītājs Salazars nolēmis kļūt par informatoru, tāpēc Narkotiku apkarošanas vienība aģenta Harisona vadībā nozīmēta apsargāt šo vērtīgo mafijas vīru.

 • Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Nespējot atrast darbu Berlīnē, medmāsa Vera dodas uz nelielus pilsētiņu Eifelu strādāt par ārsta palīdzi. Veras pusaugu bērni ir šausmās – tur taču nav pat interneta! Darbs arī izrādās ne no vienkāršākajiem – doktors Vegners pats sēž ratiņkrēslā, un viņam ir nepieciešama Veras palīdzība, turklāt viņš ir arī diezgan nepatīkams priekšnieks. Kad arī pacienti ir ar ļoti nopietnām problēmām, Verai ir darba pilna rokas – reizēm nākas ārstēt ne tikai pilsētiņas iedzīvotāju miesu, bet arī dvēseli.