Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops vērsim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops vēzim

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops lauvai

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops jaunavai

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops strēlniekam

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops mežāzim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops ūdensvīram

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Это должен быть ты

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Соня всегда мечтала о свободной и увлекательной жизни. Удивленная неожиданным предложением руки и сердца от ее парня Криса, Соня отказывает ему, хотя и любит. Отказ глубоко ранит Криса, и он ставит ей ультиматум. Что выберет Соня: стать замужней, как все ее подруги, или остаться при своих взглядах, но потерять любимого человека?

 • Traucoties cauri sniegiem

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Ešlija Ziemassvētkus plāno pavadīt kopā ar vecākiem, tomēr ne viss iet tā, kā plānots.

 • Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Mollija ir darbaholiķe un Ziemassvētkus īpaši nesvin. Viņa visus svētkus ieplānojusi pavadīt darbā, taču visu izjauc priekšnieks, kurš piešķir darbiniekiem divas brīvas nedēļas un aizliedz ierasties darbā. Garlaicības mākta, Mollija piedalās radio konkursā, kurā negaidīti laimē braucienu uz Jamaiku. Diemžēl Mollija pat nenojauš, ka šī Jamaika nav Karību sala, bet gan tepat Amerikā – Vermontā. To saprotot tikai lidmašīnā, Mollija ir satriekta. Taču dažreiz negaidīta novirzīšanās no plāna noved pie vislieliskākajiem piedzīvojumiem. Un varbūt Ziemassvētki Ziemeļbriežu namiņā plānotās pludmales vietā nebūs nemaz tik slikti?

 • Cietumsods

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Spriedzes filma, kurā divi slaveni cīņu meistari un kaujas mākslu pārzinātāji – Stīvens Sīgals un Stīvs Ostins apkaro ļaunumu, cīnoties plecu pie pleca. Kross (Stīvens Sīgals) un Manings (Stīvs Ostins) ir izbijuši militāristi, kuri tiek norīkoti pieskatīt divu ieslodzīto sieviešu pārvešanu.

 • Viss tikai sākas

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Dūks savulaik bijis veiksmīgs mafijas advokāts, bet nu jau kādu laiku ir pensijā un liecinieku aizsardzības programmā. Viņš jautri pavada laiku greznā villā kopā ar citiem turīgiem pensionāriem, līdz vienā jaukā dienā īsi pirms Ziemassvētkiem villā ierodas bijušais FIB aģents Leo un viss sagriežas kājām gaisā! Turklāt tas ir tikai sākums – drīz viņam sadzen pēdas arī mafijas pārstāvji, kas tur ļaunu prātu gan uz Dūku, gan Leo… Turpmāk dzīve villā sitīs augstu vilni!

 • Mīlestības dēļ

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  vēl 4 dienas

  Mīlestības dēļ

  vēl 4 dienas

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  Veiksmīgajai izpilddirektorei Katerīnai šķiet, ka vīriešus interesē vien viņas karjera. Draudzene viņu pierunā izveidot savu profilu interneta iepazīšanās vietnē, norādot zemāku amatu. Tikmēr medbrālis Džeks izveido savu iepazīšanās profilu, taču nenojauš, ka labākais draugs slepeni nomainījis profesiju, norādīdams, ka Džeks ir ārsts. Interneta dzīlēs Katerīna un Džeks atrod kopīgu valodu un saprot, ka ir iemīlējušies. Taču savas patiesās identitātes slēpšana ir sarežģītāka nekā šķiet, kad Katerīnas kaujinieciski noskaņotais un stingrais tēvs nonāk Džeka aprūpē.

 • Virtuve Parīzē

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Modernais galvaspilsētas restorāns “Claude Monet” kļūst arvien populārāks. Un tieši šeit, paši savā darba vietā, Vika un Maksims ieplānojuši nosvinēt savas ilgi gaidītās kāzas.

 • Lielās Pēdas dēls

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Ādams Harisons neiederas skolā un grib atklāt, kas ir viņa pazudušais tēvs. Ādams, pastaigājoties pa mežu, atrod tēvu un atklāj, ka… viņš ir sniega cilvēks!

 • Любовь в большом городе-3

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  В жизни каждого отца, рано или поздно наступает момент, когда жена улетает на заслуженный отдых, а он остается один на один с собственным ребенком. Казалось бы — ничего сложного! Также подумали Игорь, Артем и Сауна, даже не подозревая, какой «водопад» приключений накроет их с головой.

 • Kungfu trusis un ugunskristāls

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Ir pagājuši vairāki gadi, kopš trusītis Fū uzvarēja Slešu, un tiek uzskatīts par ciema galveno aizstāvi. Viņš sargā ciema ļaudis, cīnās ar ļaundariem un uztur kārtību ciemā. Kādu dienu Fū izglābj ievainotu karavīru, kurš izrādās ļaunais Džans. Džans ir ieplānojis pārņemt cīņu mākslu pasaules vadību, iegūstot īpašu dārglietu.

 • Побег за мечтой !

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Три истории о трех разных мужчинах. Молодой писатель без книги, но со смертью под боком. Врач с принципиальной позицией и непониманием среди окружающих.

 • Stulbs un vēl stulbāks 2

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Pagājuši jau divdesmit gadi kopš Harija un Loida piedzīvojumiem filmā “Stulbs un vēl stulbāks”. Pa šo laiku Harijs ir atklājis ko pārsteidzošu – viņam ir meita, kura ir atdota adopcijai.