Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops skorpionam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops strēlniekam

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops mežāzim

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops ūdensvīram

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops zivīm

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Petigrjū jaunkundze dzīvo vienai dienai

  Petigrjū jaunkundze dzīvo vienai dienai

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Sieviete, kas līdz šim strādājusi par auklīti, zaudē darbu. Dzīve apgriežas kājām gaisā, un viņa nonāk populāras amerikāņu aktrises greznajā pasaulē. Galvenajā lomā Eimija Adamsa. 2008. gads.

 • Mīlestībai patīk kompānija

  Mīlestībai patīk kompānija

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Eva ir izskatīga sieviete labākajos gados, taču kopš vīra nāves viņa kļuvusi neciešama. Takta sajūta, līdzcietība un izpalīdzība – tie Evai ir sveši jēdzieni, un viņa var uzbrukt jebkuram.

 • Stulbs un vēl stulbāks 2

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  vēl 100 dienas

  Anotācija

  Komēdija. Pagājuši jau divdesmit gadi kopš Harija un Loida piedzīvojumiem filmā “Stulbs un vēl stulbāks”. Pa šo laiku Harijs ir atklājis ko pārsteidzošu – viņam ir meita, kura ir atdota adopcijai.

 • Krāmu tirdziņu mistērija

  Krāmu tirdziņu mistērija

  vēl 17 dienas

  Anotācija

  Dženiferai piemīt kāds īpašs talants – lietoto mantu tirdziņos viņa spēj atrast tādas pērles, ka citiem atliek vien brīnīties.

 • Mūsu stulbais brālis

  Mūsu stulbais brālis

  Anotācija

  Pols Rads tēlo noplukušu ideālistu, kurš savu trīs māsu dzīvē ienes haosu, kad dzīvo pie viņām ilgāk, nekā cerēts. Sirsnīga komēdija. 2011.

 • Mana sirds Malaizijā

  Mana sirds Malaizijā

  vēl 15 dienas

  Mana sirds Malaizijā

  Mana sirds Malaizijā

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Filma veidota pēc Džeka Keroaka romāna motīviem. Stāsts par jaunu vīrieti, kas dodas apceļot ASV. Lomās – Eimija Adamsa, Kristena Stjuarte, Sems Railijs un Vigo Mortensens. 2012. gads.

 • Kreilis

  Kreilis

  vēl 13 dienas

  Kreilis

  Kreilis

  vēl 13 dienas

  Anotācija

  Slavas un veiksmes virsotnē Biliju Houpu (Džeiks Džilenhols) viņa mīlošā sieva Morīna (Reičela Makadamsa) pārliecina aiziet no sporta, lai vairāk laika pavadītu ar kopīgo meitiņu Leilu (Ūna Lorensa). Naktī, kad tiek paziņots par aiziešanu, Houpa konkurents viņu izaicina un rodas strīds, kura laikā Morīnu nogalina.

 • Pilsēta pie strauta

  Pilsēta pie strauta

  vēl 70 dienas

  Pilsēta pie strauta

  Pilsēta pie strauta

  vēl 70 dienas

  Anotācija

  Divi brāļi dodas ceļā, lai atriebtos, bet kļūst par ēsmu cilvēkiem, kas veic mokošu okultu eksperimentu, kura pirmsākumi meklējami Trešajā reihā.

 • Gadījuma vīrs

  Gadījuma vīrs

  vēl 9 dienas

  Gadījuma vīrs

  Gadījuma vīrs

  vēl 9 dienas

  Anotācija

  Emma Loida ir psiholoģe, kura vada attiecību padomu raidījumu radio. Viņas teiktajā ieklausās gandrīz visas valsts sievietes, un teju, teju klajā nāks Emmas grāmata. Viņa ir iemīlējusies savā redaktorā, un abi grasās precēties.

 • Imitācijas spēle

  Imitācijas spēle

  vēl 7 dienas

  Imitācijas spēle

  Imitācijas spēle

  vēl 7 dienas

  Anotācija

  Benedikts Kamberbačs atveido Alanu Tjūringu, slaveno britu matemātiķi un datorzinātnieku, kurš palīdzēja Sabiedrotajiem gūt uzvaru karā, atšifrējot vācu iekārtas „Enigma" kodu. 2014

 • Uzņemšana

  Uzņemšana

  vēl 6 dienas

  Uzņemšana

  Uzņemšana

  vēl 6 dienas

  Anotācija

  Katru pavasari vidusskolas vecāko klašu skolēni satraukti gaida vēstules par uzņemšanu koledžā, kas apstiprinās viņu spējas un mudinās turpināt mācības. Prinstonas Universitātes uzņemšanas komisijas darbiniece Porcija Neitena (Tīna Feja) rūpīgi vērtē katru pretendentu.

 • Uta Danella. Mēness atspulgs ezerā

  Uta Danella. Mēness atspulgs ezerā

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Florians strādā par IT speciālistu Indijā un cer izbaudīt mierīgas brīvdienas savās mājās Bavārijā. Tomēr, kad viņš pie ezera ierauga skaisto gleznotāju Ilonu, no miera nav vairs ne vēsts.

 • Дивергент, глава 2: Инсургент

  Дивергент, глава 2: Инсургент

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Тима и Дэн — друзья-неудачники из провинциального городка. Учеба позади, работать не тянет, девушек нет.

 • Svešās kāzas

  Svešās kāzas

  vēl 3 dienas

  Svešās kāzas

  Svešās kāzas

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Kāzu rīkotāja Lorēna zina, kā sarīkot svētkus: tikai jāpārliecina līgavas māsas, ka viņas neizskatās pēc pēdējām muļķēm, jānomierina radinieki, ziedi jāsaglabā svaigi, jāiekļaujas budžetā, jāpārliecina līgava, ka viņa ir īsta skaistule, turklāt vēl visi nopelni jāpiedēvē šefam.