Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. septembris

Asja, Asnate, Dāgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dienas piedāvājumi tevi nevarēs atstāt pilnīgi vienaldzīgu. Veiksmīgi atrisināsi kādu senu jautājumu tikai nepaļaujies uz cilvēkiem, kuri nez no kurienes uzrodas kā īstās un vienīgās patiesības paudēji un lietu kārtotāji.

Horoskops vērsim

Šodien meklēsi sabiedrību un cilvēkus, kuru skatījums tev šķiet vērā ņemams. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, tomēr pēdējo vārdu atstāj sev.

Horoskops dvīņiem

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi pieņem kā savējo. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni robi, to aizlāpīšanai paļaujies tikai uz saviem spēkiem.

Horoskops vēzim

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai vispusībai un zinātkārei. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai. Izvairies kļūt pārāk pielaidīgs.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams dzirdēt visus viedokļus, pat ja tie ir tikai starp citu vai pa jokam. Visās attiecību formulās šodien dominēs vajadzība izskaitļot nezināmo. Harmonisks laiks, lai sūtītu mājienus un saņemtu šifrētas vēstules.

Horoskops jaunavai

Vieglais un nepiespiestais dienas solis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā jautājumā, kas ir ārpus tavas komforta zonas vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops svariem

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops skorpionam

Meklē saskarsmes formu dažādošanas iespējas, ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības. Paplašini redzesloku un iegūsi citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops strēlniekam

Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana.

Horoskops mežāzim

Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kuram patiesi tici, bet sabiedrība saka pretējo.

Horoskops ūdensvīram

Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis populistisku ideju bīdīšanai. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti sevi pozicionēt kā pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Nopietnus lēmumus tomēr atstāj tikai savā un augstāko spēku ziņā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Kafejnīca

  Kafejnīca

  Romantika

  Kafejnīca

  Romantika

  Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi.

 • Aviators

  Aviators

  Asa sižeta, Drāma

  Aviators

  Asa sižeta, Drāma

  Biogrāfiska filma par leģendārā režisora un lidotāja Hovarda Hjūza karjeras sākumposmu laikā no 1920. gadu beigām līdz 1940. gadu vidum.

 • Rembo II

  Rembo II

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Rembo II

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Džons Rembo tiek atbrīvots no cietuma pēc viņa bijušā priekšnieka, pulkveža Semjuela Trautmana pavēles, lai varētu piedalīties ļoti nopietnā un slepenā operācijā.

 • Recepte mīlestībai

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Feja un Lidija reiz bija labākās draudzenes, bet nu jau desmit gadus – sīvākās konkurentes.

 • Trauksmes signāls 999

  Trauksmes signāls 999

  Asa sižeta, Drāma

  Trauksmes signāls 999

  Asa sižeta, Drāma

  Lai spētu paveikt gandrīz neiespējamu laupīšanu, krievu mafija šantažē grupiņu korumpētu policistu, lai tie viņiem palīdzētu. Vienīgais veids, kā šo plānu realizēt, ir radot situāciju, ko apzīmē ar policijas kodu “999” – nogalināts policists un nepieciešama maksimāla palīdzība.

 • Rudens vīna dārzā

  Rudens vīna dārzā

  Romantika

  Rudens vīna dārzā

  Romantika

  Frenkijai un tēvam nesakrīt domas par ģimenes vīna darītavas nākotni, piedevām viņai šķiet, ka tēvs nerespektē viņas kā profesionāles viedokli. Tāpēc Frenkija pieņem lēmumu – nopirkt pati savu vīna darītavu no mammas draudzenes, kura šķiras no vīra.

 • Самый лучший день

  Самый лучший день

  Komēdija, Krieviski

  Самый лучший день

  Komēdija, Krieviski

  Успешному сотруднику ДПС Пете Васютину уже давно пора заводить семью, а он живет с мамой, хозяйкой придорожного кафе.

 • Arsenāls

  Arsenāls

  Asa sižeta

  vēl 3 dienas

  Arsenāls

  vēl 3 dienas

  Arsenāls

  Asa sižeta

  Maiks un Džeipī ir brāļi, kas jau kopš bērnības varējuši paļauties tikai viens uz otru. Pieaugot gan dzīve katram aizgājusi uz savu pusi – Džeipī ir celtniecības kompānijas īpašnieks, bet Maikijs sasaistījies ar noziedzīgajām aprindām. Džeipī brālim piedāvā darbu pie sevis, taču Maikijs vēlas tikt galā pats saviem spēkiem. Kad Maikijs nonāk īstās nepatikšanās – viņu nolaupa nežēlīgs mafijas vīrs Edijs Kings un pieprasa izpirkuma maksu, Džeipī riskē ar visu, lai glābtu brāļa dzīvību.

 • Garais vīrs

  Garais vīrs

  Drāma, Šausmu

  Garais vīrs

  Drāma, Šausmu

  Džulija strādā par māsiņu Koldrokas pilsētiņā un pēc vīra nāves viena audzina dēlu. Pilsētiņas apkārtnē netipiski bieži pazūd bērni, un klīst leģenda par Garo vīru, kurš bērnus it kā nolaupa.

 • Simtnieks

  Simtnieks

  Komēdija, Krieviski

  Simtnieks

  Komēdija, Krieviski

  Leopolds Baranovskis bija vienkāršs lielveikala darbinieks. Nevar teikt, ka viņam tur patika vai veicās labi. Veiksmīgas sagadīšanās pēc kādu dienu Leopolds tika pie žaketes, kuras kabatās nekad nebeidzas simtdolāru naudas zīmes. No tās dienas viss ir gājis tikai uz augšu! Smalki restorāni, iepirkšanās glaunos veikaliņos, dārgas automašīnas un, protams, meitenes! Kur meitenes, tu arī iepazīšanās ar pirmo mīlestību. Leopolds domāja, ka viņa dzīve ir nokārtojusies, un naudas vairs nekad netrūks. Diemžēl žaketes īpašnieki ir nolēmuši savu dārgo un vērtīgo apģērba gabalu atgūt.

 • Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Bērniem, Krieviski

  Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Bērniem, Krieviski

  Все знают историю о Робинзоне Крузо, попавшем на необитаемый остров. Однако как же можно назвать его необитаемым, если он населен разнообразными веселыми животными и птицами? Они очень удивились, впервые встретив это странное существо, и даже приняли его за морское чудовище. Попугаю по кличке Вторник и его друзьям — хамелеону, тапиру и другим обитателям острова предстоит поближе познакомиться с незнакомым зверем «человеком» и вместе с ним пережить массу опасных и веселых приключений.

 • Медведи-соседи

  Медведи-соседи

  Bērniem, Krieviski

  Медведи-соседи

  Bērniem, Krieviski

  Медведи-соседи