Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. augusts

Rudīte, Everts

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien tev nāksies personīgi iesaistīties savu bērnu un radinieku notikumos. Mēģini būt saprotošs un draudzīgs un nemoralizē. Darbā izcili daudz izdosies paveikt un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops vērsim

Iepauzē, pirms dari citiem zināmus kādus jaunumus, kas skar tavu personīgo dzīvi un karjeru. Jaunumi var nebūt dzīvotspējīgi. Šodien neslāpē savas ambīcijas, tās tev piedos spēku un arī vērtību citu acīs.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavai neatkarīgajai dabai ārkārtīgi atbilstošs ieteikums – neklausies citu viedokļos un spriedelēšanā, dari, kā pats uzskati un tas arī būs vispareizāk. Izvairies no riskantiem sporta veidiem, lai nesatraumētos.

Horoskops vēzim

Šodien esi piesardzīgs jebkurā situācijā – darbā, sabiedrībā, uz ielas. Jebkura saskarsme ar cilvēkiem tevī var izraisīt divējādas sajūtas cerības un vilšanos. Neuzķeries uz piedāvājumiem, kuros slēptas tukšās lozes.

Horoskops lauvai

Tavas dēkas šodien vai nu vainagosies ar uzvarām vai ar sakāvēm un vilšanos. Visi sasniegumi būs lielas psihoemocionālās spriedzes pavadīti, bet tev varētu arī patikt šis īslaicīgais dzīves haoss.

Horoskops jaunavai

Visi tevī saskatīs uzticamības un lielo iespēju iemiesojumu. Galvenais, lai tu pats atbilstoši justos. Šodien ir iespējas izveidot radošas attiecības kā arī paspīdēt mākslu sfērā.

Horoskops svariem

Šodien vienas necerētas un neplānotas lietas novedīs pie citām tādām pašām. Tās var būt ar pozitīvu ievirzi kā pārsteigums un prieks, kas ģenerēs vēl lielāku prieku vai arī izdevumi, kas var novest pie lielākiem zaudējumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi gaida ražīga darba diena. Nesaplāno izklaidi ar domu, ka nedaudz saīsināsi darba stundas. Nesanāks. Izdosies paveikt gandrīz neiespējamo un pašam par to būs milzīgs gandarījums.

Horoskops strēlniekam

Būsi spēcīgu vilinājumu un kārdinājumu varā. Ja būsi nospraudis virzienu, tad gandrīz nekas nevarēs tevi novirzīt no ieņemtā kursa. Domas buksēs un emociju kontrole var būt bremzēta, tāpēc neļaujies piektdienas vakara uzdzīvei.

Horoskops mežāzim

Šodien tev paveras plašs iespēju lauks, bet sakāpināto emociju iespaidā būs sarežģīti izvēlēties vienu virzienu un tā no sirds un pamatīgi rukāt. Izvēlētajā darbības sfērā nekautrējies iznesties un apburt visus iesaistītos.

Horoskops ūdensvīram

Aizsvilšanās un nevaldāmu dusmu izpausmes šodien tev nenāks par labu. Sargā savu privāto telpu un neielaid tajā nelūgtus viesus. Nošķir romantiskās attiecības no profesionālajām.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz pilnīgu ziedošanos darbam, vari saņemt vadības kritiku. Tavi konkurenti spēlēs netīru spēli, bet pacenties tajā neiesaistīties. Pēc tik saspringtas dienas diez vai paliks spēks kādām romantiskām izklaidēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Cīnītājs

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Tomijs Konlons (Toms Hārdijs) ir bijušais jūras kājnieks no Pitsburgas. Viņam tā arī nav izdevies uzgriezt muguru savai problemātiskajai pagātnei. Uzzinājis, ka gaidāmajā jaukto austrumu cīņu turnīrā galvenā balva ir nepieredzēti liela, Tomijs nolīgst savu tēvu Padiju (Niks Nolte), bijušo treneri, kurš ārstējas no alkoholisma, cerot, ka tēvs līdz sacensībām viņu dabūs formā.

 • Mīlestības gadalaiks

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Pēc šķiršanās no vīra Tailere ar meitu atgriežas dzimtajā pilsētā, lai atpūstos un pavadītu laiku kopā ar mammu. Atpūsties īsti nesanāk – nonākusi mammas kafejnīcā, viņa uzreiz metas palīdzēt un drīz vien saprot, ka kādreiz tik populārā vietiņa ir nonākusi grūtībās. Jaunatvērtās barbekjū ēstuves ir sīvi konkurenti un nolaupījušas daudz klientu. Lai uzlabotu situāciju, Tailere piesakās sacensībām barbekjū festivālā un nonāk aci pret aci ar savu skolas laiku draugu Koriju, kurš ir slavens barbekjū meistars. Senās jūtas uzliesmo no jauna, taču Tailere ir nospraudusi sev mērķi uzvarēt sacensībās un nevar atļauties nekādas izklaides.

 • Brīvdomātāji

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Pēc pajukušajām attiecībām Džesem sāk šķist, ka dzīve nav izdevusies un darbs kļūst nomācošs. Kad koledžas profesors lūdz viņu teikt runu pensionēšanās vakariņu laikā, vientuļnieks Džese uztver to kā lielisku iespēju izrauties no rutīnas.

 • Spirāle

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Aleksejs ir talantīgs programmētājs no Novosibirskas. Viņš pārceļas uz Maskavu un kļūst par puslegāla elitāra kluba “Spirāle” biedru. Kā jau jauniņajam, Aleksejam pamatīgi veicas, un viņš uzvar ekstrēmās kluba spēlēs vienā pēc otras, par to saņemot milzīgus honorārus. Tam, protams, ir savu plusi – Aleksejā iemīlas meitene, par kādu viņš agrāk ir varējis tikai sapņot. Tomēr pienāk brīdis, kad Alekseja jaunā un laimīgā dzīve sabrūk, un viņš iekuļas nopietnās nepatikšanās – viņu vaino bankas aplaupīšanā, mīļotā meitene netic viņa neveinībai, piedevām kāds cenšas viņu nogalināt...

 • Vērtīgā krava

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Nežēlīgs kriminālās pasaules līderis Edijs ir neapmierināts, ka viņa bijusī partnere Kārena bez viņa piekrišanas īsteno viņa izplānotu laupīšanu. Edijs jūtas nodots un alkst atriebības. Lai atgūtu Edija uzticību, Kārena piekrīt organizēt vērtīgas kravas laupīšanu un vēršas pēc palīdzības pie sava bijušā mīļākā, augstas klases zagļa Džeka. Tomēr arī šī laupīšana nenorit, kā ieplānots, un sākas īsta asinspirts, kurā vairs neviens nezina, kam uzticēties.

 • 8 labākie randiņi

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Ņikitam ir viss – mīloša sieva, labi audzināti bērni un plaukstošs bizness – veterinārā klīnika, taču kādu dienu notiek negaidītais. Ārsts paziņo, ka Ņikitam ir nedziedināma slimnīca, un viņam atlikuši vien pāris mēneši, ko dzīvot. Ņikita aizdomājas – kurš pēc viņa nāves parūpēsies par sievu, bērniem un biznesu? Jāsameklē taču sev cienīgs aizstājējs. Pēc stingras atlases, ģimenei par to neko nenojaušot, Ņikita atved uz mājām spēcīgu, izskatīgu un lādzīgu ugunsdzēsēju Iļju – vīru, uz kuru pēc Ņikitas domām, varēs paļauties. Ātri vien Iļju ir iemīlējuši pilnīgi visi – gan bērni, gan vetklīnikas pacienti, gan Ņikitas skaistā sieva, bet Ņikita uzzina, ka ārsti ir kļūdījušies…

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.

 • Мифика: Некромант

  Мифика: Некромант

  Asa sižeta, Fantastika

  Мифика: Некромант

  Asa sižeta, Fantastika

  Молодая волшебница Марек, рожденная с темной способностью к некромантии, учится использовать во благо ту силу, которая способна погубить её саму. Вместе с друзьями она пытается помешать злодейским планам Тёмного Властелина.

 • Kā vilku piemin

  Kā vilku piemin

  Komēdija, Krieviski

  Kā vilku piemin

  Komēdija, Krieviski

  Young and successful realtor Pavel needs to obtain a power of attorney in order to be able to sell an old mansion. But firstly he needs to meet with the owner of the house who is living out her remaining days. He comes up with an ingenious plan which gets him the desired document and the ability to sell the house. However, Pavel doesn’t realise what he is getting himself into. As soon as darkness falls he finds himself travelling through space whenever someone thinks about him.

 • Mierinājums

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  FIB izmeklē sērijveida slepkavības, taču nav nekādu pavedienu.

 • Могучие рейнджеры

  Могучие рейнджеры

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Могучие рейнджеры

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Пять обычных старшеклассников узнают, что их маленький город Энджел Гроув и весь мир находятся на грани уничтожения инопланетной угрозой. Избранные судьбой наши герои быстро понимают, что они единственные, кто может спасти планету.