Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Īstais tēvs

  Īstais tēvs

  Asa sižeta, Drāma

  Īstais tēvs

  Asa sižeta, Drāma

  Septiņpadsmit gadus vecā Lidija ir aizbēgusi no mājām un iekūlusies pamatīgās nepatikšanās. Iesaistījusies bandā, viņa veic laupīšanu, un uztraukumā iešauj sava drauga Džonasa kaklā.

 • Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Drāma

  Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Drāma

  Henrijs ir ielūgts uz kāda bagāta vīra dzimšanas dienas svinībām, kas ieplānotas kā kostīmu ballīte viduslaiku tērpos. Diemžēl Henrijs ar Megiju tādi ierodas vienīgie, jo plāni ir mainījušies. Tomēr ballīte notiek. Ne tajā patīkamākajā gaisotnē.

 • Vendija: mūžam labākie draugi

  Vendija: mūžam labākie draugi

  Drāma

  Vendija: mūžam labākie draugi

  Drāma

  Vendijas aizraušanās ir zirgi un jāšana, un viņa ar prieku pavada savas dienas vecmāmiņas staļļos. Kad vecmāmiņas bizness nonāk finansiālās grūtībās, Vendija pieņem lēmumu – viņa piedalīsies jāšanas sacensībās, kuras organizē modernie un labi aprīkotie konkurējošie staļļi.

 • 30 свиданий

  30 свиданий

  Krieviski

  30 свиданий

  Krieviski

  На что только не пойдешь, чтобы обрести счастье?! Невезучая Даша верит в найденный в интернете способ — в течение месяца сходить на 30 свиданий, а затем мужчина твоей мечты сам найдет тебя.

 • Starp rindiņām

  Starp rindiņām

  Romantika

  Starp rindiņām

  Romantika

  Maikls Rotčilds ir slavens romānu rakstnieks, taču piedzīvo radošo krīzi. Izdevniecība viņam vairs netic, un viņa redaktore uzstāj, ka sadarbība ar rakstnieku jāpārtrauc. Kad jaunākā redaktore Dorija mēģina savu iemīļoto rakstnieku aizstāvēt, viņai tiek dota ekskluzīva iespēja – mēneša laikā dabūt no rakstnieka grāmatas manuskriptu. Dorija pacilāta dodas pie Maikla, bet tur viņu gaida vilšanās – vīrietis, kurš raksta tik aizkustinošas un jutekliskas grāmatas pa savu dzīves mīlestību, izrādās noplucis un nepieklājīgs, bet viņa dzīves mīlestība ir neviens cits kā… suns! Tomēr Dorija nedomā padoties – viņu gaida ļoti intensīvs darba mēnesis kopā ar Maiklu, kamēr paralēli jāplāno savas kāzas ar līgavaini Filipu. Drīz vien darbs sākt kļūt par traucēkli Dorijas attiecībām, un viņa iemācīsies, kas patiesībā ir īsta mīlestība…

 • Radīts ar mīlestību

  Radīts ar mīlestību

  Romantika

  Radīts ar mīlestību

  Romantika

  Amanda ir atradusi savu sirds lietu – viņa rada neparastas un īpašas kāzu kleitas. Viņa rūpīgi iepazīstas ar līgavu un pielāgo tikai un vienīgi viņai īpaši radītu svētku tērpu no lietotām kleitām.

 • Dreds

  Dreds

  Asa sižeta, Fantastika

  Dreds

  Asa sižeta, Fantastika

  Nākotnē lielāko Ziemeļamerikas daļu ir saindējusi radiācija. Plašie pilsētas džungļi Mega City One stiepjas no Bostonas līdz Vašingtonai, un, lai cīnītos ar pieaugošo noziedzību, policistiem, ko dēvē par „soģiem”, ir piešķirtas tiesnešu, zvērināto un soda izpildītāju pilnvaras.

 • Ātrās reaģēšanas vienība

  Ātrās reaģēšanas vienība

  Asa sižeta

  Ātrās reaģēšanas vienība

  Asa sižeta

  Losandželosas policijas departamenta Speciālo uzdevumu vienības komandai notiek treniņš pamestā lidostas angārā. Tomēr notiek neparedzētais, un visa komanda nonāk lamatās pret divām konkurējošām mafijas bandām, kas abas cīnās par kādu retu un vērtīgu priekšmetu. Ieslodzīti pamestā angārā un bruņoti tikai ar tukšām lodēm, vienības kaujinieki ir neapskaužamā situācijā.

 • Sniega Karaliene: Aizspogulija

  Sniega Karaliene: Aizspogulija

  Bērniem

  Sniega Karaliene: Aizspogulija

  Bērniem

  Varenais karalis Haralds teju zaudēja ģimeni Sniega karalienes dēļ. Nu viņš ir izdomājis, kā atbrīvot pasauli no jebkādām burvestībām – visi kam piemīt burvju spējas, turpmāk tiks turēti ieslodzījumā Aizspogulijā. Izjaukt šo nodomu un neļaut pasakai izzust no pasaules var tikai Gerda

 • Gatavot ar mīlestību

  Gatavot ar mīlestību

  Romantika

  Gatavot ar mīlestību

  Romantika

  Kellija ir jauna, ar savu darbu pārņemta bērnu pavāršova producente, un viņai pietrūkst laika privātajai dzīvei. Piedevām darbā īsta krīze – ir ātri jāatrod aizvietotājs šova ilggadējai vadītājai, citādi tā nākotne ir apdraudēta. Tā kā savu reputāciju nesen ir pabojājis talantīgais, bet emocionālais pavārs Stīvens Hariss, viņam šī ir lieliska iespēja izlieto ūdeni sasmelt. Nav gan tā, ka Stīvens sapņojis par šādu darbu, tāpēc viņa uzvedība nav tā atsaucīgākā, un viņam rodas domstarpības ar Kelliju. Tomēr, strādājot plecu pie pleca, Kellija un Stīvens sāk saprast, ka viņiem ir daudz vairāk kopīga, kā abiem sākumā šķitis.

 • MS1: Cietuma gals

  MS1: Cietuma gals

  Piedzīvojumu

  MS1: Cietuma gals

  Piedzīvojumu

  Bijušais CIP aģents Snovs nepatiesi apsūdzēts par sava kolēģa nogalināšanu. Vienīgā iespēja atbrīvoties iekrīt rokās pavisam negaidīti. Stingrā režīma cietumā, kas izveidots ārpus Zemes atmosfēras robežām, lai izolētu ieslodzītos, izceļas dumpis.

 • Любовь В Большом Городе

  Любовь В Большом Городе

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Любовь В Большом Городе

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Игорь приглашает Сауну и Артема с возлюбленными на ранчо к отцу. Ребята смогут отдохнуть, а Игорь наконец-то познакомит Настю с будущим тестем. Друзья пакуют чемоданы. В самолете они знакомятся с парочкой американцев, которые рассказывают им о неком монастыре на окраине города, где будут жить наши герои, святом месте, согласно древнему преданию помогающем в борьбе с бесплодием. Игорь, Артем и Сауна единодушны — к отцовству они еще не готовы. Но на экскурсию в монастырь все-таки едут. Несмотря на предупреждение монаха, друзья прикасаются к «идолу», и теперь они обречены при первом же половом акте зачать ребенка. Они озадачены — стоит верить предрассудкам или нет? На всякий случай, они решают временно воздержаться от секса. Девушки, узнав о причине такого странного поведения любимых, обижаются и уезжают. Оставшись одни, ребята решают оттянуться по полной, но тут на их пути снова появляется Святой Валентин. Он возмущен: как они могли не воспользоваться таким благословением? Рождается новое заклятие. Тот из троих кто окажется первым в постели с женщиной — станет отцом. Остальные смогут иметь детей лишь через 10 лет. О таком повороте событий никто и помыслить не мог. Все трое внезапно осознают, что готовы к отцовству… Приключения начинаются.