Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 6. decembris

Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari atgriezties pie jau kādreiz izmantotām metodēm, taktikas, stratēģijas un modeļiem un šoreiz tie nostrādās pat labāk nekā iepriekšējās reizēs. Šāda pieeja nenodrošinās ātrus panākumus, bet gan stabilu virzīšanos uz vēlamo.

Horoskops vērsim

Romantiskas tikšanās un randiņus neuztver pārāk nopietni, centies tā viegli un bez pieķeršanās. Vienkārši labi pavadi laiku. Būsi lieliskā fiziskā formā, ko noteikti nekautrējies nodemonstrēt.

Horoskops dvīņiem

Tava apetīte pēc komforta un ietekmīga statusa šodien atkal piedzīvo ievērojamas amplitūdas svārstības. Viss ir iespējams, ja atsacīsies no estētiskajām iegribām un vienkārši smagi un atbildīgi strādāsi.

Horoskops vēzim

Izredzes profesionāli paspīdēt mazināsies, ja darba pienākumos ietilpst pastāvīga komunikācija un sarunu vešana. Ja izvairīsies no runāšanas un pievērsīsies darīšanai, konta pārskatā būs patīkamas izmaiņas.

Horoskops lauvai

Pielāgošanās nebūs tava stiprā puse. Ja rodas nesaskaņas ar sadarbības partneriem, atkal nebūvē mūrus jūsu sadarbības laukumā, bet vienkārši ļauj otrai pusei izteikties un vismaz izliecies, ka viņos klausies.

Horoskops jaunavai

Neskatoties uz visādiem atgādinājumiem par darbu nodošanas termiņiem un vēstulēm par kavētajiem maksājumiem, kas var nākt patraucēt tavu labsajūtu, šodien būsi optimisma pilns un pašpārliecināts par savām spējām nokārtot visas saistības.

Horoskops svariem

Padotie darbinieki var sagādāt raizes ar savām izdarībām, kuras balansēs starp risku un bēgšanu, un tu nezināsi, kā ar viņiem tikt galā. Būs sajūta, ka neviens tevī neklausās un nerespektē tavus norādījumus.

Horoskops skorpionam

Tu vari ietekmēt situāciju, pat ja šķitīs, ka darba attiecībās iestājies pilnīgs strupceļš. Esi saprātīgs un atsauc atmiņā pagātnes pieredzi. Mēģini noskaidrot darba devēja neapmierinātības īstos iemeslus.

Horoskops strēlniekam

Saskarsies ar neparedzētiem šķēršļiem ceļā vai arī nāksies gaidīt ilgi uz norunāto tikšanos. Ja attieksies pret šīm ķibelēm vieglāk un reanimēsi kādu no nerealizētajām idejām, dieniņa būs ieguvusi pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Atsakies no randiņiem ar virtuālā vidē iepazītiem cilvēkiem. Neļauj visādiem pavedinātājiem sevi izsist no līdzsvara un novest no taisnā ceļa. Viss var nākt gaismā.

Horoskops ūdensvīram

Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties. Ja klausīsi intuīcijai, viss uzsāktais uzņems paātrinājumu un beigsies ar plus zīmi. Uzstāšanās sabiedriskos pasākumos vai to organizēšana būtu jāatsaka.

Horoskops zivīm

Ieteicams saskaņot tavas darbības ar citu vēlmēm, tas būtu vieglākais ceļš kā izvairīties no problēmām attiecībās. Tavas jūtu izpausmes un to demonstrēšanas māka būs vienā sasaistē ar nekontrolējamo vēlmi visu izdarīt pēc sava prāta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Викинг

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Раннее Средневековье. Время тяжелых мечей и темных законов крови. Правящий род в раздоре. Вина за случайную смерть брата легла на Великого Князя. По закону мстить ему должен младший брат — бастард. За отказ убивать он заплатит всем, что у него было, потому что «для мира нужно больше мечей, чем для войны»…

 • Reiz brīvdienās

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Keitija ir nelielas valstiņas princese un dodas vizītē uz Ņujorku. Viņa nolemj uz pāris stundām aizbēgt no savas princeses dzīves, kas izvēršas daudz ilgākā piedzīvojumā.

 • Mīlestībā, Ziemassvētki

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Melānija strādā reklāmas aģentūrā un dievina Ziemassvētkus. Viņas kolēģis Donovans, kurš ir nopietns un pragmatisks vīrietis, Ziemassvētki nepavisam nav viņa mīļākie svētki. Viņš strādā pie telefona reklāmas kampaņas, kas ir sanākusi tāda pati kā viņš pats – praktiska, nopietna un akurāta. Taču klients vēlas ko sirsnīgāku, Ziemassvētku laikam atbilstošāku. Saprotot, ka Donovanam nepieciešama palīdzība, priekšnieks liek viņam uzlabot kampaņu kopā ar Melāniju. Piedevām uzņēmumā notiekošajā slepeno pielūdzēju spēlē Melānija un Donovans ir izlozējuši viens otra vārdu. Vai Melānijai izdosies atklāt Donovanam Ziemassvētku burvību?

 • Aizputinātās kāzas

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Ir mazpilsētas skolotājas Keitas pēdējā darba diena – viņa pārvāksies uz lielpilsētu, kur viņu jau gaida līgavainis un kāzas. Diemžēl rīts, kad jādodas ceļā, atnāk ar nepatīkamu pārsteigumu – ir bijusi pamatīga sniega vētra, un visa apkārtne ir aizputināta. Keitai gan izdodas tikt līdz nelielajai lidostai, taču ir pilnīgi skaidrs – lidmašīnas no šejienes nekur nelidos dienām ilgi. Taču kāzas nevar gaidīt! Keita ir gatava uz visu, lai laikā nonāktu uz kāzām, tāpēc uzprasās līdzi diezgan nelaipnam svešiniekm Redfordam, kurš ceļā dodas ar sniega motociklu. Nez kā tas varētu beigties?

 • RED aģenti 2

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Atvaļinātais CIP aģents Frenks Mozess kopā ar savu pārsteidzošo elites spiegu komandu dodas meklēt pazudušu kodolieroču kontrolēšanas ierīci. Lai atrastu to, viņiem būs jātiek galā ar neatlaidīgiem slepkavām, nežēlīgiem teroristiem un varaskāriem valdības pārstāvjiem, kuri vēlas iegūt jaunākās paaudzes ieroci.

 • Pusnakts masku balle

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Elisas dzīve finansiālā ziņā ir nokārtojusies – viņas tēvs nolēmis doties pensijā un atstāj uzņēmuma pārvaldību viņas ziņā. Robs ir vienkārš un centīgs jurists, kurš strādā Elisas kompānijas labā. Kā jaunā kompānijas vadītāja Elisa ielūdz visus juristus uz masku balli. Robs tajā ierodas tērpies kā princis, Elisa – kā princese, un starp abiem uzliesmo īpaša dzirksts. Vai Robam pietiks drosme atklāt savu patieso seju?

 • Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  В мире их называли «Асфальтоукладчик», «Королева брусьев» и «Русская торпеда».

 • Ziemassvētki Bremblu namā

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Nav tas vieglākais laiks māsiņas Villas dzīvē. Parāds par dēla ārstēšanos ir sasniedzis 100 tūkstošus dolāru, un Villa ir palikusi bez darba, jo viņas pēdējais aprūpējamais pacients ir devies mūžībā. Tieši īstajā brīdī Villa saņem negaidītu un ļoti patīkamu ziņu – šis pacients mantojumā Villai atstājis 100 tūkstošus dolāru un uzaicinājumu pavadīt Ziemassvētkus un atpūsties viņam piederošā namā. Uzzinājis par notikušo, namā ierodas arī bagātā vīra dēls Fins, kuram ir aizdomas, ka Villa ir krāpniece – kādēļ gan lai tēvs visus savus iekrājumus būtu atstājis svešai māsiņai, ne saviem bērniem?

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Valentīnas un Nikolasa šķiršanās izvērsusies par īstu karu, un Valentīnas reputācija ir tik ļoti cietusi, ka no viņas novēršas gan izdevējs, gan fani. Valentīna sāk apjaust, ka varētu zaudēt ne tikai pusi no īpašuma, bet arī savu karjeru, tāpēc nolemj klausīt sava jaunā aģenta padomam un cīnīties pretī, mazgājot savu netīro veļu publiski un skaļi. Piedevām Valentīnai jāpalīdz Sofijai tikt galā ar viņas attiecību problēmām un pasargāt meitu no savas laulības izpostīšanas.

 • Rakstnieku Ziemassvētki

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Kimu neilgi pirms Ziemassvētkiem negaidīti pamet draugs. Iemesls ir visai prozaisks – viņi abi ir topošie rakstnieki, un Gārta romāns tūlīt tiks publicēts, kamēr Kima vēl pat nevienam savu manuskriptu nav iedevusi izlasīt. Gārtam šķiet, ka tieši šī iemesla dēļ abiem nav pa ceļam. Lai novirzītu domas no šī nepatīkamā pavērsiena un pierādītu pasaulei, ka viņa ir rakstniece, Kima piesakās rakstnieku nometnei. Tur viņas darbu novērtēs īsti rakstnieki! Nav gan viss tik vienkārši, kā Kima bija cerējusi, jo Zīks, viņas partneris uzdevumos, ir diezgan uzmācīgs un kaitinošs, un piedevām nometnei ir pieteicies arī Gārts!

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Valentīna ir slavena rakstniece – viņa raksta padomu grāmatas par to, kā būt lieliskai sievietei, perfektai mātei un sievai. Valentīnai šķiet, ka pašas ģimenē arī viss ir kārtībā, tomēr pēkšņi vīrs Nikolass pēc divdesmit pieciem gadiem laulībā paziņo, ka nemīl vairs viņu, vēlas šķirties un izvācas no mājām.

 • Aukles

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Valentīna ir stingra un aukstasinīga lielas tūrisma firmas vadītāja, kas visu spēj un visu var. Nu viņu gaida sarežģīts uzdevums valstī, kur sievieti, neatkarīgi no viņas profesionālisma, biznesā īpaši augstu nevērtē – Turcijā.