Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 12. jūlijs

Indriķis, Ints, Namejs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jaunākās filmas

 • Pagriezt laiku atpakaļ

  Pagriezt laiku atpakaļ

  Romantika

  Pagriezt laiku atpakaļ

  Romantika

  Triša ir vienmēr aizņemta darbā un uz randiņiem īsti neraujas. Taču Trišas māsa nav ar to mierā un atkal ir sarunājusi Trišai randiņu – ar izskatīgu juristu Adamu, sava vīra draugu. Triša un Adams dosies brīvdienu brokastīs. Tas notiek dienā, kad laiks jāpagriež par stundu atpakaļ, un Triša tikšanos pamatīgi nokavē. Ieraudzījusi vientuļu vīrieti, kas atbilst Adama aprakstam, viņa steidzas klāt… Tas gan nav jurist Adams, bet gan paramediķis Pārkers, kurš samulst un neizlabo Trišas kļūdu. Abi kopā pavada lielisku dienu, taču patiesība drīz vien nāk gaismā.

 • Mītika: Dievkāvis

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Jaunā nekromāne Mareka atkal dodas glābt pasauli! Zombiju leģions posta zemi, tāpēc Marekas uzdevums ir iegūt no dieviem īpašu ieroci, ar kuru varētu cīnīties pret zombiju armijām. Viņai nāksies apvienot spēkus ar savu ļaunāko ienaidnieku un cīnīties līdz spēku izsīkumam, lai izglābtu dievus un visu pasauli. ASV piedzīvojumu filma, 2016. g. /12+

 • Randiņi pēc kalendāra

  Randiņi pēc kalendāra

  Romantika

  Randiņi pēc kalendāra

  Romantika

  Stāsts par kautrīgu žurnālisti, kurai nav lielas pieredzes attiecībās ar vīriešiem, taču jāuzraksta raksts kompānijas blogam tieši par to.

 • Ātrās reaģēšanas vienība

  Ātrās reaģēšanas vienība

  Asa sižeta

  Ātrās reaģēšanas vienība

  Asa sižeta

  Losandželosas policijas departamenta Speciālo uzdevumu vienības komandai notiek treniņš pamestā lidostas angārā. Tomēr notiek neparedzētais, un visa komanda nonāk lamatās pret divām konkurējošām mafijas bandām, kas abas cīnās par kādu retu un vērtīgu priekšmetu. Ieslodzīti pamestā angārā un bruņoti tikai ar tukšām lodēm, vienības kaujinieki ir neapskaužamā situācijā.

 • Goda zīme

  Goda zīme

  Asa sižeta, Drāma

  Goda zīme

  Asa sižeta, Drāma

  Jau pirmajā darba dienā policijas iekšējo lietu izmeklētāja Džesika Dausone nonāk spraigā situācija – policija arestējusi narkotiku tirgoņus, bet izcēlusies apšaude.

 • Taksis 2

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Japānas vēstnieks ierodas Marseļā, lai iepazītos ar pilsētas policijas metodēm cīņā pret bandām. Par spīti visiem drošības pasākumiem, viņu nolaupa banda, kas strādā japāņu mafijas labā. Jaunais policists Emiljens ir apņēmies izglābt vēstnieku, savu draudzeni Petru un policijas departamenta godu.

 • Garšas detektīvs

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Megija ir policijas detektīve, kura pēc šķiršanās ar vīru viena audzina meitu. Kādā pieņemšanā pēkšņi mirst TV žurnālists, kurš padziļināti pētījis ēdināšanas nozari.

 • Pirmā slepkavība

  Pirmā slepkavība

  Asa sižeta

  vēl 5 dienas

  Pirmā slepkavība

  vēl 5 dienas

  Pirmā slepkavība

  Asa sižeta

  Vils ir veiksmīgs Volstrītas brokeris. Iespējams, tas, ka viņš tik daudz strādā ir iemesls dēla Denija problēmām skolā. Lai situāciju labotu, Vils nolemj kopā ar ģimeni padzīvot meža mājiņā vietā, kur viņš pats uzauga.

 • Salas ārste. Lēmums

  Salas ārste. Lēmums

  Romantika

  Salas ārste. Lēmums

  Romantika

  Negaidīti ir atradusies Daniela sieva Dženija, kura cieš no smagas amnēzijas. Viņa ilgstoši atradusies slimnīcā ar svešu vārdu. Tas ievieš korekcijas visu attiecībās. Daniels un Dženija mēģina atsākt dzīvi no jauna un kopīgi atcerēties, kā tas ir – būt ģimenei. Filipai tur vairs nav vietas. Kulovics piedzīvo nelielu sirdstrieku un beidzot izrunājas ar Maiku, izstāstot viņam patiesību par pagātnes notikumiem. Drīz vien atklājas, ka Dženijai galvā ir asins sabiezējums, kuru galvas traumas dēļ nav iespējams atrast un operēt, taču Filipa pēc simptomiem saprot, kur tieši receklis atrodas. Ārsti ķeras pie sarežģītas operācijas. Dženijas ārsts piedāvā Filipai darbu savā slimnīcā par ķirurģijas nodaļas vadītāju, un viņa ir sarežģīta lēmuma priekšā.

 • Suns viņu zina

  Suns viņu zina

  Asa sižeta, Komēdija

  Suns viņu zina

  Asa sižeta, Komēdija

  Losandželosas privātdetektīva Stīva Forda karjeras ziedu laiki jau ir aiz muguras, taču, kad bandīti nozog viņa ģimenes mīluli – suņuku Badiju, viņa profesionālā un personīgā dzīve savijas vienā. Dīvainu apstākļu sakritības rezultātā viņš ir spiests izpildīt bandas prasības, un viņu vajā divi brāļi no Samoa, kas alkst pēc atriebības, dažādi augļotāji un citi šaubīgi tipi. Tomēr Stīvs ir gatavs uz visu, lai atgūtu savu labāko draugu.

 • Bēgšanas plāns

  Bēgšanas plāns

  Asa sižeta

  Bēgšanas plāns

  Asa sižeta

  Asa sižeta filmu superzvaigznes Silvestrs Stallone un Arnolds Švarcenēgers apvieno spēkus šajā asa sižeta filmā. Breslins (Stallone) ir pasaules labākais ēku drošības eksperts. Viņš piekrīt uzņemties pēdējo darbu - aizbēgt no īpaši slepena un ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota cietuma, ko dēvē par „Kapu”. Kad pārpratuma dēļ Breslins kļūst par īstu cietumnieku, viņam jālūdz cita ieslodzītā - Rotmaijera (Švarcenēgers) - palīdzība, lai īstenotu gandrīz neiespējamu bēgšanu no visu laiku drošākā cietuma.

 • Mītika: Dzelzs kronis

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mareka ar komandu cenšas iegūt pēdējo Tumsas sēklas fragmentu, lai dievi spētu nodrošināt mieru pasaulē. Taču šoreiz cīņa būs sīvāka kā jebkad.