Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 3. marts

Tālis, Tālavs, Marts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunākās filmas

 • Kāzas Meksikā

  Kāzas Meksikā

  Romantika

  vēl 4 dienas

  Kāzas Meksikā

  vēl 4 dienas

  Kāzas Meksikā

  Romantika

  Elija ar prieku plāno jaunākās māsas Mendijas kāzas, kas notiks Akapulko. Arī pašai viņai ir draugs Aleks, tomēr nav īsti skaidrs, vai viņš ir Elijas dzīves mīlestība, un viņi ar papīru sakārtošanu nesteidzas. Ieradusies Meksikā, Elija ir spiesta satikt savu bijušo draugu Gregu, kurš kāzās ir vedējtēvs. Kad līdz kāzām ir vien pāris dienas, un no jaunā pāra nav ne miņas, Elijai un Gregam jāmelo viesiem un jāizliekas, ka viss ir kārtībā. Kopīgi risinot problēmas, senās jūtas uzliesmo no jauna. Kad kāzās ierodas arī Aleks, Elijai jāpieņem sarežģīts lēmums.

 • Apmaldījies Florencē

  Apmaldījies Florencē

  Drāma, Piedzīvojumu, Romantika

  Apmaldījies Florencē

  Drāma, Piedzīvojumu, Romantika

  Ēriks nonācis dzīves krustcelēs – turpināt sekot savam dzīves sapnim, lai profesionāli spēlētu amerikāņu futbolu, vai arī pieteikties studijām Juridiskajā fakultātē. Viņš kopā ar draudzeni Kolīnu apciemo māsīcu Florencē, un šajos romantiskajos apstākļos bildina savu mīļoto. Kolīna uzskata, ka Ēriks vēl nav gatavs ģimenes dzīvei un atsaka viņam. Nomākts klīstot pa Florences ielām, Ēriks iepazīstas ar senu un bīstamu itāļu sporta veidu, kurš attāli līdzinās amerikāņu futbolam. Vēloties aizmirsties un pierādīt sevi, viņš piesakās komandā par spīti māsīcas brīdinājumiem, un ātri vien viņa dzīve kļūst bīstama.

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  Romantika

  Slepenais miljonārs

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS!

 • Klausi savai sirdij

  Klausi savai sirdij

  Romantika

  vēl 4 dienas

  Klausi savai sirdij

  vēl 4 dienas

  Klausi savai sirdij

  Romantika

  SĒRIJA PIEEJAMA 7 DIENAS! Bens Volkers, reslinga treneris, kopā ar labdarības fonda vadītāju Moru ir kopā jau kopš agras jaunības. Piedzīvojuši grūtības un brīnišķīgu laulību, izaudzinājuši divus bērnus, pāris nonāk grūtībās. Ir jāizvēlas, vai turpināt laulību, vai viņu ceļiem ir jāšķiras, lai atgūtu katram savu brīvību. Mora atgriežas savā dzimtajā pilsētā, lai sakārtotu domas un izlemtu, kā dzīvot tālāk. Seni ģimenes draugi un tuvākie cilvēki mudina pāri saglabāt ģimeni par spīti visam. Vai laulības dzīvi izdosies saglabāt? Vai Mora un Bens piedzīvos otro medusmēnesi? To visu uzzināsiet viegli skaudrajā un romantiskajā drāmā Klausi savai sirdij . Lomās - slavenā aktiera Aleka Boldvina brālis Viljams Boldvins, un elegantā kanādiešu aktrise Kerija Mačeta.

 • ПЫШКА

  ПЫШКА

  Drāma, Komēdija

  ПЫШКА

  Drāma, Komēdija

  Уиллоудин, пухленькая дочь-подросток бывшей королевы красоты, в знак протеста решает участвовать в конкурсе красоты своей мамы, а вскоре к ней присоединяются и другие девушки plus-size.

 • Sapņi piepildās

  Sapņi piepildās

  Romantika

  Sapņi piepildās

  Romantika

  Jau kopš bērnības Lindsija katrā savā dzimšanas dienā uzraksta savu kvēlāko vēlēšanos. Diemžēl vai par laimi neviena no tām vēl nav piepildījusies.

 • Nenopērkamā mīlestība

  Nenopērkamā mīlestība

  Romantika

  Nenopērkamā mīlestība

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Nenopērkamā mīlestība

 • Mīlas mehāniķi

  Mīlas mehāniķi

  Romantika

  Mīlas mehāniķi

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Meitilina pēc ilgiem gadiem atgriežas dzimtajā pilsētā uz māsas Klēras kāzām. Līdzi viņa plāno ņemt draugu Devinu, ar kuru ģimene vēl nav iepazinusies, tomēr darba dēļ Devinam nākas šo braucienu atlikt. Izrādās, ka Klēras kāzu plāni pārsniedz tēva finansiālās iespējas, tāpēc Meitilina apņemas palīdzēt, un to viņa darīs kopā ar Džeiku, kurš kāzās būs vedējtēvs. Strādājot kopā un lūdzot visas pilsētiņas atbalstu, drīz vien starp abiem uzplaukst jūtas. Meitilina sāk aizdomāties, vai vispār vēlas atgriezties pilsētā… Mīlas mehāniķi

 • Nakts brigāde

  Nakts brigāde

  Asa sižeta

  Nakts brigāde

  Asa sižeta

  Likās, ka tādai nopietnai kompānijai šis būs vienkāršs darbiņš. Par noslēpumainu ķīniešu sievieti izsludināta pamatīga atlīdzība, un atlīdzību medniekiem izdodas notvert viņu Meksikā, izglābjot no uzbrucēju nagiem. Tālāk ceļš ved uz robežas pusi, jo meitene jānogādā Amerikā, taču ātri vien top skaidrs, ka šis nebūs no vienkāršajiem uzdevumiem, un drīz sākas nežēlīga un asiņaina cīņa uz dzīvību un nāvi.

 • Alise Miranda. Draugi uz mūžu

  Alise Miranda. Draugi uz mūžu

  Bērniem

  Alise Miranda. Draugi uz mūžu

  Bērniem

  MULTFILMA PIEEJAMA 14 DIENAS! Vinčesterfields-Dounforvaldes meiteņu akadēmija ir vieta, kur zeļ ne tikai draudzība, jautrība, bet arī intrigas un drāma. Akadēmijā skolotājiem un studentiem neatliekami ir aktīvi jārīkojas, lai tiktu gala ar biedējošo Failas puišu skolas vadītāju.

 • 100% Coco

  100% Coco

  Bērniem, Piedzīvojumu

  100% Coco

  Bērniem, Piedzīvojumu

  13-и летняя Коко мечтает стать иконой стиля, но пока ее эксперименты не находят призвания у одноклассников. Но главное не отчаиваться ! Коко принимает участие в модном конкурсе, поможет ли это в достижении ее цели ?

 • Trīs spēkavīri un Šamahanas valdniece

  Trīs spēkavīri un Šamahanas valdniece

  Bērniem

  Trīs spēkavīri un Šamahanas valdniece

  Bērniem

  Trīs varoņi apvieno spēkus, lai glābtu Kijevas princi no ļaunās karalienes, kura ar maģijas palīdzību cenšas atgūt savu jaunību un skaistumu.