Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie nožēlojamām kļūdām un otrādi. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un drosmīgi. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Horoskops vērsim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops dvīņiem

Tev būs tā laime atrasties uzmanības centrā un darbībā gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un krāsainākās šķautnes. Domubiedru lokā tavi prātojumi būs lielā cieņā.

Horoskops vēzim

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Horoskops lauvai

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Sadzīvē gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības iejūtīgo un samierniecisko pusi.

Horoskops jaunavai

Šodien mazliet sāks atlaist tā lielā kņada un vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu pagulēt zālē un nekur nesteidzoties pētīt mākoņus.

Horoskops svariem

Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.

Horoskops skorpionam

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no nulles. Šodien uzsāktajām attiecībām varētu būt daudz sološs turpinājums.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas idejas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam sākumam. Centies darīšanas kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Horoskops mežāzim

Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju un atjautību. Pielāgošanās spējas un saprašanās ar līdzcilvēkiem reizēm iegūs nedaudz avangardiski māksliniecisku nokrāsu.

Horoskops ūdensvīram

Jo krāsaināka tava personība, jo vairāk iegūsi. Sadzīvē vajadzēs paradīt savas personības spilgtākās un patīkamākās šķautnes, kas tev neļaus palikt vienam pēcjāņu emocionālajā kritienā.

Horoskops zivīm

Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Galvenais – nebaidīties!

  Galvenais – nebaidīties!

  Drāma, Komēdija

  Galvenais – nebaidīties!

  Drāma, Komēdija

  Galvenais – nebaidīties!

 • Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Lorencs beidzot uzzina, ka būs vectēvs. Tas gan izraisa problēmas saimniecībā – ja Marija vairs nevarēs darīt fizisku darbu, ferma var izputēt. Lai glābtu situāciju, Lisa atkal vēlas Leitnerus iesūdzēt tiesā, tomēr Marija tam pretojas. Marija joprojām baidās atklāt Georgam, ka gaida no viņa bērnu, jo domā, ka Georgs mēģinās viņai to atņemt. To, ka viņš spēj būt nežēlīgs, Marija saprot no tiesām, kurās viņš cīnās par meitas aizbildniecību ar bijušo sievu. Lisa beidzot sper izšķirošu soli attiecībās ar Florianu, lai vairs nebūtu jāmokās ar senajām jūtām. Kalnos ieradušies trīs skolas dienu draugi, starp kuriem atjaunojas senā sacensība par vienas meitenes sirdi.

 • Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Drāma

  Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Drāma

  Marija ir laimīga – viņas vēders aug arvien lielāks. Par grūtniecību zina vienīgi Lisa, taču ilgi tā vairs nebūs noslēpjama. Marija gaida piemērotu mirkli, lai izstāstītu to tēvam, un attiecības ar Georgu ir ļoti sarežģītas. Kopš liktenīgās nakts Marijas lielākais ienaidnieks ir pilnībā mainījis attieksmi. Viņš nenojauš par grūtniecību, tomēr šķiet ieinteresēts veidot attiecības. Arī Marijai Georgs patīk, taču viņa ir piesardzīga. Lai nezaudētu meitu, Georgs nolīdzis jaudīgu advokātu. Jaunie saimniecības viesi arī risina savas problēmas – jaunā brīvprātīgā Leonija ir noraizējusies, ka viņas biznesa partneris Stefans mēģina atņemt viņas daļu. Lai to izdarītu, viņš lūdz sava drauga Georga palīdzību. Leonijai palīgā ieradusies viņas māsa Lena.

 • Алеша Попович и Тугарин Змей

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Упустив тугарских злодеев с данью жителей Ростова, Алеша должен восстановить свое доброе имя, вернуть золото и прогнать Тугарина Змея с земли русской. Это веселая история, где есть место приключениям Алеши и его друзей, любви главного героя и красавицы Любавы. И, конечно, как и во многих анимационных лентах, одно из центральных мест в фильме занимает необычный персонаж: говорящий конь Юлий. Он воображает, что сведущ практически во всем, говорлив, пытается по всем вопросам дать совет, и при этом трусоват. Алеша с друзьями преодолевают множество препятствий, и пусть у него не всегда все получается складно – настанет тот день, когда его по праву можно будет назвать богатырем.

 • Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Drāma

  Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Drāma

  Pēc zaudētās tiesas prāvas Lisa tomēr nolemj palikt Hūberalmā un palīdzēt ģimenei. Drīz vien Lisas juridisko palīdzību lūdz Georga bijusī sieva Mirjama, kura kopā ar abu kopīgo meitu vēlas pārvākties uz Franciju. Lisa lietu uzņemas, lai arī Marija uzskata, ka tas tikai izraisīs vēl lielāku plaisu starp ģimenēm. Marijai gan ir vēl kāds iemesls – nākot no ballītes, viņa ielaidusies vienas nakts sakarā ar Georgu, ar kuru līdz šim abi dzīvoja praktiski naidā. Nākamajā rītā abi īsti nesaprot, ko tas nozīmē un kur tas vedīs. Piedevām drīz vien atklājas, ka šī nakts nav palikusi bez sekām. Lisa un Florians, runājot par pagātni, atklāj, ka viņu liktenī kāds ir iejaucies. Lorenca un Sebastiana attiecības pamazām uzlabojas.

 • Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  Lisa ir izstudējusi un atgriežas savā dzimtajā vietā. Viņai ir lieli plāni – atvērt savu juridisko biroju un iesniegt prasību tiesā par kādu senu netaisnību. Netaisnība nodarīta viņas tēvam Lorencam un visai ģimenei – pirms daudziem gadiem notika nelaimes gadījums, pēc kura viņa labākais draugs un kaimiņš Sebastians vainoja Lorencu sava jaunākā dēla nāvē. Atriebības dzīts, Sebastians izmantoja to, ka Lorencs viņam ir parādā un atņēma gandrīz visu saimniecību. Lisa ir apņēmusies atgūt zaudēto saimniecību. Ar kaimiņu ģimeni Lisu saista vēl kādas atmiņās – viens no Sebastiana dēliem reiz bija viņas mīļotais, bet nu ir precējies ar viņas toreizējo labāko draudzeni. Lisas māsa Marija ir visu laiku smagi strādājusi saimniecībā, lai palīdzētu tēvam, un uzskata, ka tiesa neko nedos, bet tikai vēl vairāk sagraus tēvu.

 • Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Nespējot atrast darbu Berlīnē, medmāsa Vera dodas uz nelielus pilsētiņu Eifelu strādāt par ārsta palīdzi. Veras pusaugu bērni ir šausmās – tur taču nav pat interneta! Darbs arī izrādās ne no vienkāršākajiem – doktors Vegners pats sēž ratiņkrēslā, un viņam ir nepieciešama Veras palīdzība, turklāt viņš ir arī diezgan nepatīkams priekšnieks. Kad arī pacienti ir ar ļoti nopietnām problēmām, Verai ir darba pilna rokas – reizēm nākas ārstēt ne tikai pilsētiņas iedzīvotāju miesu, bet arī dvēseli.

 • Pastnieks Pets

  Pastnieks Pets

  Bērniem

  Pastnieks Pets

  Bērniem

  Draudzīgais un visu iecienītais pastnieks Pets dara asvu iemīļoto darbu un mierīgi dzīvo mazā pilsētiņā. Kad Pets piedalās valsts televīzijas talantu konkursā, un izrādās, ka profesionāla pastnieka iemaņas ir tikai viens no viņa talantiem.

 • Jauns sākums

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Drāma/Mūzikls. Grēta (Keira Naitlija) un viņas draugs Deivs (Adams Līvains) jau kopš koledžas laikiem ir pāris un dziesmu līdzautori. Abi dodas uz Ņujorku, kad Deivs noslēdz līgumu ar lielu mūzikas ierakstu kompāniju.

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Detektīvs, Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Detektīvs, Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  Komēdija

  Vasara Ziltes salā

  Komēdija

  Pa pieciem gadiem pirmo reizi Anne ar saviem diviem bērniem un vīru pošas atvaļinājumā uz salu Ziemeļjūrā. Liktenīgas nejaušības dēļ pirms paša brauciena viņa atklāj vīra neuzticību.

 • Mīla fjordos. Zemes vecums

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  Drāma, Romantika

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  Drāma, Romantika

  Nils un Birte ir laimīgi savā laulībā. Vienīgās problēmas sagādā atšķirīgie uzskati par 20 gadus Veco meitu Tildi.