Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. maijs

Emīlija. Visu neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu diena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Tu ļoti labi apzinies, ka dokumentāli piefiksētus vārdus vari izmantot kā faktus savā labā. Izlem, vai ir vērts to darīt.

Horoskops vērsim

Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām dāvanām vai žestiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt, un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi noraizējies par naudas deficītu. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas jau esošās vērtības ir drošībā.

Horoskops vēzim

Tavas spējas un talantus var ievērot cilvēki, kuriem ir vara un autoritāte tevi interesējošajās sfērās. Veidosies labvēlīgi apstākļi mākslas un citu cilvēku altruistiskas rīcības baudīšanai.

Horoskops lauvai

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties ar norunātā laika ievērošanu. Tevi var aizkaitināt, ja darbā kavē norunātos termiņus vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Horoskops jaunavai

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi darījumu cilvēki var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietas.

Horoskops svariem

Pašam vien būsi jāuzņemas atbildība par kādu riskantu lēmumu. Nekādu dzīvību apdraudošs risku nebūs, ja vien tu pats neignorēsi svarīgus noteikumus. Nekritizē un neiejaucies katrā savu darbabiedru solī.

Horoskops skorpionam

Ja dzirdi pats savu iekšējo balsi, ļaujies tās ieteikumiem. Tā iesaka doties iepirkšanās vai izēšanās tūrē. Ja vēl nedzirdi – izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt.

Horoskops strēlniekam

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz kādu nelielu izklaidi ārpus mājas tiks uztverti ar neviltotu atsaucību. Necenties pārliecināt un piespiest, jo tā visu pasākumu sabojāsi, izmanto emocionālo inteliģenci un citus šarma paveidus.

Horoskops mežāzim

Fiziskais spēks dienai ritot ies mazumā, tāpēc motivē sevi saņemties svarīgākajiem darbiem līdz pusdienlaikam un ar savu domu enerģiju pārvari iekšējās pretestības viļņus.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt noskaņojumu. Savu kritiku un slikto garastāvokli nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Horoskops zivīm

Pazīšanās un attiecību dibināšanas jomā enerģijas sakustēsies. Iepazīšanās var izvērsties paskarba, bet ja pratīsi pareizi izmantot savus instinktus un šarmu, vari cerēt uz ilgstošu un interesantu saspēli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Svešinieks

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Atmiņu zaudējušu FIB īpašo aģentu meklē krievu mafija. Viņš neatceras savu vārdu, nenojauš, kādu informāciju no viņa cenšas uzzināt, taču joprojām zina, kā apieties ar ieročiem un izbēgt no vajātājiem.

 • Срочно выйду замуж

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Женя - редактор, Стас - светский фотограф. Женя хочет и может стать главным редактором журнала, но для этого у нее срочно должен появиться супруг...

 • Mītika: Dievkāvis

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Jaunā nekromāne Mareka atkal dodas glābt pasauli! Zombiju leģions posta zemi, tāpēc Marekas uzdevums ir iegūt no dieviem īpašu ieroci, ar kuru varētu cīnīties pret zombiju armijām. Viņai nāksies apvienot spēkus ar savu ļaunāko ienaidnieku un cīnīties līdz spēku izsīkumam, lai izglābtu dievus un visu pasauli. ASV piedzīvojumu filma, 2016. g. /12+

 • Geimeris

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Filmas darbība norisinās nākotnē, kad cilvēki spēj kontrolēt citus tiešsaistes spēļu vidē. Kāds slavens spēlētājs cenšas atgūt neatkarību, pieveicot spēles radītāju.

 • Kāzu zvani

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Mollija pret attiecībām ar vīriešiem ir ļoti skeptiska, bet, ja nu draudzene lūdz būt par vedējmāti viņas kāzās – atteikt jau nevar.

 • Vens Vailders - ballīšu karalis

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders sācis septīto studiju gadu Kūlidža augstskolā, taču viņa prātu nodarbina viss, izņemot diplomu.

 • Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Šenona ir ķērusies pie Maka jauniegūtās senās mājas renovācijas. Viss veicas labi līdz brīdim, kad iesprūst virtuves lifts. Mēģinot to atbrīvot, tiek atrasts cilvēka skelets.

 • Землетрясение

  Землетрясение

  Землетрясение

  7 декабря 1988 года в Армении произошло землетрясение, охватившее почти половину территории республики.

 • Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Bella ir pensionēta mākslas skolotāja, bet Šons – Holivudas kinozvaigzne. Viņi ir pazīstami tikai nedēļu, bet jau gatavojas precēties.

 • Tikai draugi

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Kriss Brenders vienmēr bijis labs draugs Džeimijai , viņš domā, ka būtu laiks attiecībās veidot nākošo līmeni, tuvināties, bet Džeimija sīksti turas pie formulējuma „tikai draugi”.

 • Spoku mednieki ledus aukstumā

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Multiplikācijas filma/Komēdija/Ģimenes filma/Fantastika

 • Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un viņa labākais draugs Obelikss, turpina savu gadiem ilgo cīņu ar Cēzaru, kurš beidzot grib tikt galā ar nevaldāmajiem galliem. Ap Asteriksa ciematu Cēzars liek uzcelt jaunu Romu – Dievu zemi.

 • Mītika: Dzelzs kronis

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mareka ar komandu cenšas iegūt pēdējo Tumsas sēklas fragmentu, lai dievi spētu nodrošināt mieru pasaulē. Taču šoreiz cīņa būs sīvāka kā jebkad.

 • Klejotāja

  Klejotāja

  Fantastika

  Klejotāja

  Fantastika

  Cilvēci apdraud neredzami ienaidnieki, kas pārņem cilvēku ķermeņus un izdzēš viņu atmiņas. Par izdzīvošanu cīnās neliela cilvēku grupa, tostarp stūrgalvīgā Melānija.

 • Я худею

  Я худею

  Krieviski

  Я худею

  Krieviski

  В жизни Ани есть две главные любви — её парень Женя и еда. Из-за еды они и расстаются: Жене совсем не нравится, как Аня стала выглядеть. Аня не готова просто сдаться. При поддержке лучшей подруги и увлечённого здоровым образом жизни добряка Коли она пускается в увлекательное приключение, чтобы похудеть и обрести любовь и счастье

 • Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Šenona nodarbojas ar senu māju restaurāciju – tā ir viņas aizraušanās un darbs vienlaicīgi. Viņas pēdējais darbs bija draudzenes Džesas ģimenes mājas pārveide par viesnīcu.

 • Raganu balle

  Raganu balle

  Bērniem

  Raganu balle

  Bērniem

  Katru gadu notiek raganu balle, lai nosvinēto jauno biedru pievienošanos raganu pasaulei. Divpadsmit gadus vecā Beatriksa sapņo par pievienošanos raganu pulkam, taču viņas burvju spējas vēl nav apstiprinātas. Kad Beatriksas sapnis par kļūšanu īstai raganai tiek apdraudēts, viņai nākas lūgt sava uzticamā labākā pūkainā drauga palīdzību, lai atšķetinātu kādas maģiskas mīklas. Vai Beatriksai viss izdosies līdz liktenīgajam vakaram, kad notiks lielā raganu balle?

 • Viss, ko viņa vēlas

  Viss, ko viņa vēlas

  Komēdija

  Viss, ko viņa vēlas

  Komēdija

  Vidusskolas pēdējās klases skolniece – iedomīgā Sofija manto savas neirotiskās vecmāmiņas automašīnu, kas nosaukta par Zvaigzni un kurai ir burvju spējas.

Banner zona