Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 18. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops dvīņiem

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops vēzim

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Horoskops lauvai

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops jaunavai

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops svariem

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops zivīm

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Mīlestības maģija

  Mīlestības maģija

  vēl 12 dienas

  Mīlestības maģija

  Mīlestības maģija

  vēl 12 dienas

  Anotācija

  Romantiska filma. Mīlestības maģija

 • Universālais kareivis. Atdzimšana

  Universālais kareivis. Atdzimšana

  vēl 5 dienas

  Anotācija

  Kad teroristi draud ar atomkatastrofu, vienīgā cerība ir no jauna aktivizēt no ekspluatācijas izņemto universālo kareivi Lūku Devero. Pārprogrammētajam un pilnveidotajam Devero jāuzveic ienaidnieks no pirmās „Universālā kareivja” filmas un jaunais universālo kareivju modelis.

 • Тебе конец!

  Тебе конец!

  vēl 21 dienas

  Тебе конец!

  Тебе конец!

  vēl 21 dienas

  Anotācija

  Банда маньяков в звериных масках, вооруженных топорами и арбалетами, вторгается в загородный дом семьи Дэвисон. Жертвы оказываются в западне… Неожиданно среди них находится один достойный противник, способный дать отпор убийцам.

 • Racēji

  Racēji

  vēl 368 dienas

  Racēji

  Racēji

  vēl 368 dienas

  Anotācija

  Katru dienu metro pazemē nobrauc tūkstošiem cilvēku. Taču visi neuzbrauc augšā. Metro naktī... Pēdējais vilciens pilnā gaitā aiztraucas garām galapunktam un pazūd, aizraudams tuneļa tumsā apmulsušos un satrauktos pasažierus. Varas iestādes neizsakās par notikušo un tur slepenībā ziņas par bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem. Pēc dažām dienām pazudušo draugi dodas viņus meklēt metro tuneļos...

 • Makss Stīls

  Makss Stīls

  vēl 3 dienas

  Makss Stīls

  Makss Stīls

  vēl 3 dienas

  Anotācija

  Maksa tēvs bija izcils zinātnieks un gāja bojā traģiskā, tomēr noslēpumainā negadījumā – par to joprojām ir daudz neatbildētu jautājumu. Nu viņš dzīvo kopā ar māti, pārvācoties no vietas uz vietu.

 • Kāzu plānotāja Roza: aizliegtā mīlestība

  Kāzu plānotāja Roza: aizliegtā mīlestība

  vēl 42 dienas

  Anotācija

  Roza ir romantiskā un labā noskaņojumā – Marks pārvācas uz Berlīni pie viņas. Arī bizness iet uz augšu, jo nejaušība saved Rozu kopā ar kādu pāri, kas vēlas sev sapņu kāzas.

 • Citādie. 2.daļa: Dumpinieki

  Citādie. 2.daļa: Dumpinieki

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Visapkārt sākas nemieri, taču Beatrisei Priorai ir jāturpina centieni glābt savus mīļos, vienlaikus cīnoties ar sēru un piedošanas dilemmu. Beatrises iesvētību dienai būtu jākļūst par uzvaras svinībām kopā ar viņas grupu, taču diena beidzas ar neiedomājamām šausmām.