Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Bēgšanas plāns

  Bēgšanas plāns

  Asa sižeta

  Bēgšanas plāns

  Asa sižeta

  Asa sižeta filmu superzvaigznes Silvestrs Stallone un Arnolds Švarcenēgers apvieno spēkus šajā asa sižeta filmā. Breslins (Stallone) ir pasaules labākais ēku drošības eksperts. Viņš piekrīt uzņemties pēdējo darbu - aizbēgt no īpaši slepena un ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota cietuma, ko dēvē par „Kapu”. Kad pārpratuma dēļ Breslins kļūst par īstu cietumnieku, viņam jālūdz cita ieslodzītā - Rotmaijera (Švarcenēgers) - palīdzība, lai īstenotu gandrīz neiespējamu bēgšanu no visu laiku drošākā cietuma.

 • Mīlestības spelgonī

  Mīlestības spelgonī

  Romantika

  Mīlestības spelgonī

  Romantika

  Ādams ir hokeja spēlētājs ar nejauku raksturu un sabojātu reputāciju. Pieklājīgas attiecības ar līdzcilvēkiem nav viņa stiprā puse. Mērijai kopā ar brāli pieder no vecākiem mantots grāmatu veikaliņš, kurš nonācis finansiālās grūtībās, jo nespēj piemēroties strauji mainīgajam pasaules ritmam. Pēc pirmās tikšanās šķiet, ka abiem nav pilnīgi nekā kopēja, taču pienāk diena, kad abi ir viens otram vajadzīgi – Mērija varētu palīdzēt glābt Ādama reputāciju, un viņai nepieciešama nauda. Un kas zina – iepazīstot vienam otru tuvāk, varbūt izrādīsies, ka abiem tomēr ir ne tikai kaut kas kopīgs…

 • Москва, я терплю тебя

  Москва, я терплю тебя

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Москва, я терплю тебя

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Москва. Редкий солнечный день. Александр надеется отдохнуть от рабочей суеты и заняться любимым делом. Однако клиенты требуют встреч, а девушка жаждет похода по магазинам. Вдобавок ко всему, на один день из Гомеля приезжает бывший одноклассник, который во что бы то ни стало хочет выпить с друзьями пива. Да к тому же срочно нужно помочь ещё одному другу. А тут, вдруг, к одной из клиенток вспыхивает любовь. А приехавший одноклассник внезапно рушит все планы. И всё это за один день. Оказывается, в бешеном водовороте столичной жизни очень легко потерять себя. Либо, наоборот, найти.

 • Volstrītas vilks

  Volstrītas vilks

  Drāma, Komēdija

  Volstrītas vilks

  Drāma, Komēdija

  Filmas pamatā – patiess stāsts par Džordanu Belfortu, kurš kļuva par vienu no veiksmīgākajiem brokeriem Volstrītā.

 • Londonas krišana

  Londonas krišana

  Asa sižeta

  Londonas krišana

  Asa sižeta

  Noslēpumainos apstākļos mirst Lielbritānijas premjerministrs, un visiem rietumvalstu līderiem ir jāierodas uz viņa bērēm.

 • Garšas detektīvs. Ideāla slepkavība

  Garšas detektīvs. Ideāla slepkavība

  Drāma

  Garšas detektīvs. Ideāla slepkavība

  Drāma

  Henrijam jādodas uz svinībām smalkā restorānā, kurš ieguvis pilsētas labākā restorāna balvu, un viņš uzaicina Megiju sev līdzi.

 • Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Kopš pēdējiem Riko un Oskara piedzīvojumiem Oskars dzīvo kopā ar tēti Larsu. Tikko ir nomiris viņu kaimiņš – dīvainais Fricke.

 • Sveiks, te es!

  Sveiks, te es!

  Drāma, Romantika

  vēl 4 dienas

  Sveiks, te es!

  vēl 4 dienas

  Sveiks, te es!

  Drāma, Romantika

  Ennijas vīrs gāja bojā traģiskā negadījumā, un vēl pēc diviem gadiem ģimene nav atguvusies no šī zaudējuma. Ennija audzina abus bērnus viena un pat iedomāties nespēj, ka vēl kādreiz dzīvē varētu iemīlēties. Taču kādu dienu viņa iepazīstas ar bagāto vecpuisi Džeimsu… Iepazīšanās gan nav veiksmīga, bet turpmāk abi satuvinās. Jūtoties vainīga par to, ka viņai veidojas jūtas, Ennija meklē padomu – kā viņai uzvesties. Un Ennijas lūgšanas tiek uzklausītas – viņa sāk saņemt zīmes no mirušā vīra, kurš iedrošina viņu sekot savai sirdij.

 • Vendija

  Vendija

  Piedzīvojumu

  Vendija

  Piedzīvojumu

  Kādreiz Vendija vasaras brīvlaikā vienmēr brauca pie vecmāmiņas un vectētiņa. Vectēvs iemācīja Vendijai jāt, taču reiz viņa nokrita no zirga un kopš tā laika Vendija nav vairs jājusi.

 • Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Bērniem, Krieviski

  Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Bērniem, Krieviski

  Пока храбрый воин Добрыня Никитич собирал с тугар дань, в Киеве похитили любимую племянницу князя — Забаву Путятичну. Вопреки воле князя, Добрыня с женихом Забавы Елисеем отправляется на ее поиски. В пути их ждет много приключений…

 • Klusie

  Klusie

  Šausmu

  Klusie

  Šausmu

  Džeina Hārpere (Olīvija Kuka) ir psihisku traumu guvusi meitene, kura šķietami atrodas kādas lelles dēmoniskā gara varā. Fizikas profesoram Džozefam Koplendam (Džareds Hariss) ir īpaši neparasts plāns šī ļaunā gara izdzīšanai no meitenes. Viņš uzaicina savus labākos studentus uz nomaļu muižu, kur piedāvā viņiem mēģināt atklāt Džeinā mītošo ļauno enerģiju. Procesa gaitā ģeniālais pasniedzējs un viņa ambiciozie studenti atklāj mežonīgas šausmas, kas var nogalināt viņus pašus, pirms viņi sapratīs, ka ir pieļāvuši neiedomājamu kļūdu.

 • Samainītie

  Samainītie

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Samainītie

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Elija un Džeks ir klasesbiedri. Abi no sirds vēlas, kaut viņu dzīves būtu mazliet vienkāršākas un vieglākas.