Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vērsim

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops dvīņiem

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops vēzim

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops lauvai

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops jaunavai

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops svariem

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops skorpionam

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

Horoskops strēlniekam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops mežāzim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops zivīm

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • 9 рота

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  СССР. Действие происходит в 1988 и 1989 годах, за несколько месяцев до полного вывода советских войск из Афганистана.

 • Особенности национальной рыбалки

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Герои ленты ”Особенности национальной охоты”: генерал Иволгин, егерь Кузьмич, Лев Соловейчик - отправляются на рыбалку. Не без помощи водки лихие рыболовы, выйдя в море, сбились с курса и оказались на территории сопредельного государства - Финляндии, откуда, опомнившись, сбежали, позабыв 15 ящиков водки ”Урожай”. На возвращении спиртных запасов и строится сюжет, густо приправленный обычными для полюбившейся народом комедии шутками, ситуациями и приколами.

 • Sarežģītā mīlestība

  Sarežģītā mīlestība

  Romantika

  Sarežģītā mīlestība

  Romantika

  Lia vienmēr mēģinājusi izpatikt cilvēkiem – nevienam neiebilst, ne ar vienu nestrīdēties un darīt tā, kā citiem ērtāk. Ar savu draugu Edvardu viņa nekad nav strīdējusies un pat nedomā atklāt, ka viņai patiesībā ir drusku apnicis iet uz randiņu katru nedēļu vienā un tajā pašā laikā, doties vienmēr uz to pašu restorānu un vienmēr pasūtīt vienu un to pašu ēdienu… Kad Lias izdevēja pieprasa, lai viņas jaunajā grāmatā būtu kāds konflikts, Lia saprot, ka neko par konfliktiem nezina. Un pirmais mēģinājums iebilst Edvardam beidzas dīvaini – draugs uzdāvina viņai abonementu uz pašpalīdzības grupu par konflikta risināšanas metodēm. Šajā grupā Lia satiek savu paziņu – radio raidījuma vadītāju un viņas pirmās grāmatas skarbu kritiķi Sinko, kurš šeit nonācis pēc tiesas rīkojuma. Sinko ir īsts konfliktu meistars, un viņu nekad nav satraukušas citu cilvēku jūtas, tāpēc viņš nekavējas izaicināt arī Liu.

 • Noslēpumu vasara

  Noslēpumu vasara

  Romantika

  Noslēpumu vasara

  Romantika

  Reičela ir nekustamā īpašuma vērtētāja, un darba uzdevumā viņa dodas novērtēt kādu mazpilsētā iecienītas bibliotēkas ēku Kalifornijas kalnos. To mantojumā saviem mazbērniem atstājis Reičelas uzņēmuma ilglaicīgākais klients, un mantinieki ieplānojuši attīstīt šajā vietā kūrortu un spa viesnīcu. Pirmo reizi ierodoties mazpilsētā, Reičela satiek rakstnieku Džeiku, kurš drīz vien izskaidro, cik nozīmīga vietējai sabiedrībai ir šī bibliotēka. Vai Reičela spēs izdomāt kaut ko, lai glābtu bibliotēku no iznīcības?

 • Хороший мальчик

  Хороший мальчик

  Komēdija, Krieviski

  Хороший мальчик

  Komēdija, Krieviski

  Обычная, казалось бы, неделя из жизни ничем не примечательного школьника Коли Смирнова превращается в череду невероятных происшествий:

 • Nogalini mani trīs reizes

  Nogalini mani trīs reizes

  Asa sižeta, Komēdija

  Nogalini mani trīs reizes

  Asa sižeta, Komēdija

  Kāds slepkava (Saimons Pegs) uzzina, ka viņš nav vienīgais, kurš cenšas nogalināt saules pielietas piejūras pilsētas daiļavu (Alise Braga). Šajā melnā humora pilnajā spriedzes filmā algotajam slepkavam jāatšķetina trīs stāsti, kas saistīti ar kautiņu, slepkavību, šantāžu un atriebību.

 • Mīlestība mākoņos

  Mīlestība mākoņos

  Romantika

  Mīlestība mākoņos

  Romantika

  Draudzeņu Šarlotes un Eli darba dienas paiet augstu gaisā – viņas strādā par stjuartēm un rūpējas, lai visi ceļotāji būtu laimīgi un apmierināti. Abas dāmas bieži tiek aplaimotas ar vīriešu uzmanību un komplimentiem, taču patstāvīgas attiecības ar šādu dzīves režīmu izveidot ir grūti. Taču reiz Šarlote iepazīstas ar Klausu, kuram ir paniskas bailes lidot, un tieši Šarlote ir tā, kas viņu nomierina. Drīz vien draudzeņu attiecības piedzīvo pamatīgu pārbaudījumu, jo Šarlote ar Klausu arvien vairāk satuvinās, bet Eli atklāj, ka gaida bērnu.

 • Особенности национальной охоты

  Особенности национальной охоты

  Komēdija, Krieviski

  Особенности национальной охоты

  Komēdija, Krieviski

  Молодого финского специалиста по охоте взяли на охоту генерала, так как юноша мечтал увидеть настоящую русскую охоту.

 • Starp rindiņām

  Starp rindiņām

  Romantika

  Starp rindiņām

  Romantika

  Maikls Rotčilds ir slavens romānu rakstnieks, taču piedzīvo radošo krīzi. Izdevniecība viņam vairs netic, un viņa redaktore uzstāj, ka sadarbība ar rakstnieku jāpārtrauc. Kad jaunākā redaktore Dorija mēģina savu iemīļoto rakstnieku aizstāvēt, viņai tiek dota ekskluzīva iespēja – mēneša laikā dabūt no rakstnieka grāmatas manuskriptu. Dorija pacilāta dodas pie Maikla, bet tur viņu gaida vilšanās – vīrietis, kurš raksta tik aizkustinošas un jutekliskas grāmatas pa savu dzīves mīlestību, izrādās noplucis un nepieklājīgs, bet viņa dzīves mīlestība ir neviens cits kā… suns! Tomēr Dorija nedomā padoties – viņu gaida ļoti intensīvs darba mēnesis kopā ar Maiklu, kamēr paralēli jāplāno savas kāzas ar līgavaini Filipu. Drīz vien darbs sākt kļūt par traucēkli Dorijas attiecībām, un viņa iemācīsies, kas patiesībā ir īsta mīlestība…

 • Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Piedzīvojumu filma/Komēdija/Ģimenes filma. Kopš pēdējiem Riko un Oskara piedzīvojumiem Oskars dzīvo kopā ar tēti Larsu. Tikko ir nomiris viņu kaimiņš – dīvainais Fricke.

 • Mīla lielā pilsētā 2

  Mīla lielā pilsētā 2

  Komēdija, Krieviski

  Mīla lielā pilsētā 2

  Komēdija, Krieviski

  Šajā daļā trīs pāri pietuvojas ģimenes dibināšanas mirklim… Lomās: Aleksejs Čadovs, Vera Brežņeva, Svetlana Hodčenkova, Ville Hāpsalo, Vladimirs Zeļenskis, Filips Kirkorovs un citi.

 • Drakona zobens

  Drakona zobens

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Drakona zobens

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Filma veidota, balstoties uz patiesiem vēstures notikumiem. Kad korumpētais Romas valdnieks Tiberiuss ieradās Ķīnā un pieteica savas tiesības uz Zīda ceļu, viņam pretī stājās Huo Ans un viņa armija, apvienojoties ar elites leģionāriem no romiešu armijas rindām. Huo Anam izdevās apvienot 36 etniskas grupas, lai cīnītos pret Tiberiusu, pasargātu savu zemi un saglabātu līdzsvaru reģionā.