Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. novembris

Kaija, Kornēlija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies, ja atzīsi problēmas un necentīsies slēpt reālo situāciju.

Horoskops vērsim

Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz nokaunināts vai aizvainots. Tas labi un liecina par to, ka viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs. Šodien cilvēki novērtēs tavu atklāto un tiešo valodu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, bet būtiskākais saprast cilvēku ķermeņu valoda. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops vēzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un ētiskie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, sanervozēsies, sakreņķēsies, nakts mieru iztraucēsi.

Horoskops lauvai

Romantisko attiecību aspekti ar iespējamajiem pavērsieniem tajās, dēļ emocionālās atvērtības, šūpos tevi no vienas galējības otrā. Tikmēr tikšanās ar draugiem būs sirsnīgas un iedvesmojošas.

Horoskops jaunavai

Nonāksi aci pret aci ar faktu vai situāciju, kuru līdz šim vieglprātīgi ignorēji. Ja spēsi atklāti uzlūkot notiekošo, apzināsies un atzīsi savas kļūdas, tad izeju atradīsi. Pat vairākas.

Horoskops svariem

Senās attiecības – maģiskas, neatvairāmas, atkal tevi var ievilkt, pat pret tavu gribu. Demonstrē gribu un kontrolē savas jūtas. Vari atļauties brīvdomību un brīvības mīlestību.

Horoskops skorpionam

Šodien spēsi ātri un atjautīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā bedrē, mazliet saslapināsi kājas un tad viegli atradīsi pareizāko izeju, pa kuru atgriezties drošībā.

Horoskops strēlniekam

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops mežāzim

Galīgos lēmumus nepieņem un visas garumzīmes atvadu vēstulē arī necenties salikt. Cik nu tavos spēkos, izmanto sev ne pārāk raksturīgo diplomātijas mākslu. Nenoniecini otra viedokli, bet novērtē atklātību.

Horoskops ūdensvīram

Drošība pirmajā vietā - tā ir šīs dienas dominante. Ja kāds no taviem līdzcilvēkiem ir noslēdzies un nelaiž tevi klāt, esi apķērīgs un meklē spraudziņas pa kurām piekļūt viņa sirdij vai prātam, vai abiem.

Horoskops zivīm

Savas baudas turi grožos. Bet daba liks maņām bangot, tāpēc padomā par visiem drošības pasākumiem šajā kontekstā. Savus pretiniekus vari pārvērst par saviem draugiem. Pārliecināšanas prasmēs būsi līmenī.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Reiz viņi satikās

  Reiz viņi satikās

  Komēdija, Romantika

  Reiz viņi satikās

  Komēdija, Romantika

  Džošs strādā pie tēva – viņa uzdevums ir kā darbiniekam iefiltrēties citos uzņēmumos un pārliecināt šī uzņēmuma vadītājus, ka pārdot savu kompāniju tēva uzņēmumam ir vislabākais, ko darīt.

 • Es tevi mīlu

  Es tevi mīlu

  Romantika

  Es tevi mīlu

  Romantika

  Klēras klātbūtnē dārglietām vajadzētu mirdzēt īpaši spoži, jo reti kurš novērtēs to formu un karātus labāk par viņu. Klēra ir viena no labākajām dārglietu pazinējām. Tomēr viņa ir arī ārkārtīgi drosmīga, izveicīga un veiksmīga dārglietu zagle.

 • Cīnītājs

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Tomijs Konlons (Toms Hārdijs) ir bijušais jūras kājnieks no Pitsburgas. Viņam tā arī nav izdevies uzgriezt muguru savai problemātiskajai pagātnei. Uzzinājis, ka gaidāmajā jaukto austrumu cīņu turnīrā galvenā balva ir nepieredzēti liela, Tomijs nolīgst savu tēvu Padiju (Niks Nolte), bijušo treneri, kurš ārstējas no alkoholisma, cerot, ka tēvs līdz sacensībām viņu dabūs formā.

 • Maģiskais kimono

  Maģiskais kimono

  Drāma

  Maģiskais kimono

  Drāma

  Pusmūža japāņu sieviete Keiko ierodas Latvijā, lai piedalītos autentisko kimono performancē, kuras laikā saskrienas ar nepazīstamu vīrieti. Uzsākot sarunu, Keiko atklāj, ka viņš zina ļoti daudz par viņas pagātni.

 • Mans puisis - slepkava

  Mans puisis - slepkava

  Komēdija

  Mans puisis - slepkava

  Komēdija

  Puisis piekrāpj tieši acu priekšā? Ko darīt?! Izeja ir! Iedod viņam pa galvu ar kaut ko smagu un izstaigājies - varbūt sastapsi jaunu „slepkavniecisku sajūtu, atliek tikai pārkāpt pār slieksni!

 • Tiekties augstāk

  Tiekties augstāk

  Drāma, Romantika

  Tiekties augstāk

  Drāma, Romantika

  Rūbijas aizraušanās ir deja. Viņa mācās dejošanu Manhatanas Mākslas konservatorijā, bet īsti nespēj iekļauties starp citām dejotājām. Reiz viņa ierauga uz ielas muzicējošu puisi – vijolnieku Džoniju.

 • Nokauts

  Nokauts

  Romantika

  Nokauts

  Romantika

  Viktorija ir īsta karjeriste, visa viņas dzīve ir pakārtota darbam.

 • Apmaldījies Florencē

  Apmaldījies Florencē

  Romantika

  Apmaldījies Florencē

  Romantika

  Ēriks nonācis krustcelēs – vai viņam turpināt sekot savas dzīves sapnim un mēģināt kļūt par profesionālu futbolistu, vai arī pavērt jaunu dzīves lappusi, piesakoties studijām augstskolā?

 • Recepte mīlestībai

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Feja un Lidija reiz bija labākās draudzenes, bet nu jau desmit gadus – sīvākās konkurentes.

 • Gatavot ar mīlestību

  Gatavot ar mīlestību

  Romantika

  Gatavot ar mīlestību

  Romantika

  Kellija ir jauna, ar savu darbu pārņemta bērnu pavāršova producente, un viņai pietrūkst laika privātajai dzīvei. Piedevām darbā īsta krīze – ir ātri jāatrod aizvietotājs šova ilggadējai vadītājai, citādi tā nākotne ir apdraudēta. Tā kā savu reputāciju nesen ir pabojājis talantīgais, bet emocionālais pavārs Stīvens Hariss, viņam šī ir lieliska iespēja izlieto ūdeni sasmelt. Nav gan tā, ka Stīvens sapņojis par šādu darbu, tāpēc viņa uzvedība nav tā atsaucīgākā, un viņam rodas domstarpības ar Kelliju. Tomēr, strādājot plecu pie pleca, Kellija un Stīvens sāk saprast, ka viņiem ir daudz vairāk kopīga, kā abiem sākumā šķitis.

 • Solo dēlam

  Solo dēlam

  Romantika

  Solo dēlam

  Romantika

  Kādreiz atzīts klavierspēlētājs Pauls nav pieskāries mūzikas instrumentam kopš savas sievas nāves.

 • Baiga vasara

  Baiga vasara

  Drāma

  Baiga vasara

  Drāma

  Mākslas filma. (ar subtitriem) Latvija, 2000. Režisors – Aigars Grauba Lomās: Inese Caune, Uldis Dumpis, Artūrs Skrastiņš Latvijas Republikas okupācijas atceres dienai veltīta filma Baltvācu meitenes un latviešu radiožurnālista mīlestības konfrontācija ar Otrā pasaules kara politikas nežēlīgajām grimasēm.