Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tev superīgi izdosies dibināt kontaktus, visu sarunāt un nokārtot. Paspēsi pabūt gan tirgū, gan veikalā, gan savus vecākus apraudzīsi. Ko vēl var gribēt? Vari gribēt kādu elegantu nobeigumu un skaistu sākumu. Tas būs!

Horoskops vērsim

Tas tiešām ir retums un brīnums, bet dabas spēki liek tev darboties tikai un vienīgi ģimenes un mājas lokā. Izpaudies no visas sirds. Uzrīko visneiespējamākās Lieldienas, lai vēl paaudzēm būtu ko atcerēties.

Horoskops dvīņiem

Šodien domāsi un sapratīsi, ka viss dzīvē ir pārejošs. Gan virsotnes, gan zemienes. Atver vēl plašāk savu prātu, atbrīvojies no maldinošajiem stereotipiem un necenties izdabāt citiem. Saproti, ka tas ir viņu ceļš, bet nav tavējais.

Horoskops vēzim

Šajā Klusajā sestdienā visi augstākie spēki tev iesaka būt tam , kas tu esi, būt pašam par sevi, neatkarīgi, ko citi sagaida no tevis. Šis ir tavs ceļš un tavs nesamais. Nes to ar cieņu un pašapziņu.

Horoskops lauvai

Šaubas ir tavas labākās draudzenes šajā Klusajā sestdienā. Nevarēsi izšķirties par dažādiem rīcības modeļiem un svārstīsies pieņemot lēmumus. Tikai pārāk neieslīgsti šajā stāvoklī, jo tādējādi vari palaist garām tieši to, ko visvairāk vēlējies.

Horoskops jaunavai

Šajā Klusajā sestdienā tev ir jābūt atklātam visā, ko tu saki un dari. Pat ja netici tam, tieši šis īpašības no tevis sagaida tuvinieki un draugi. Apkārt ir tik daudz iedvesmojošu piemēru, seko kādam no tiem.

Horoskops svariem

Tāds apskaidrots miers būs pārņēmis tavu prātu un sirdi, kas nemaz nenotiek tik bieži. Izbaudi un priecājies par šo sajūtu sevī. Protams, liec lietā visus savus mākslinieciskos talantus, gatavojot lielās Lieldienu izdarības un riktes. Lai tev ripo!

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā neļaujies slinkumam. Kusties, darbojies, brauc, runā, domā, smejies un raudi. Tas ir tavs dzīvības un veselība eliksīrs šodienai. Tev vairāk, kā citiem būs nepieciešama vientulības deva, ko arī sev neliedz, tikai saprāta robežās.

Horoskops strēlniekam

Piepildījuma, apmierinātības un miera sajūta būs atkarīga no tevis izdarītajām izvēlēm. Ja darbībām trūks mērķa un fokusa, arī rezultāts būs tāds remdens. Šobrīd no tevis tiek sagaidīts prieks un apzināšanās, ka viss būs labi. Sniedz to saviem tuvajiem.

Horoskops mežāzim

Pasauli šodien skatīsi caur romantiskās miglas brillēm. Tas ir pavasarim tik piemēroti. Tik ļoti gribēsi atgriezties agrāk piedzīvotās, neaizmirstamās situācijās un daļēji tas tev izdosies. Tikai atceries, ka mākoņu raksts debesīs katru dienu mainās.

Horoskops ūdensvīram

Laikam jau Klusā sestdiena ir vairāk piemērota meditatīvām pārdomām, bet tavā gadījumā notiks pretējais. Vēlēsies izrunāt savu sirdi un, iespējams, vari pateikt ko lieku, ļoti personīgu. Bet, tā kā atklātība ir daļa no tavas būtības, tā nav tava problēma, kā to uztver citi.

Horoskops zivīm

Šodien neturi azotē savas sajūtas, pārdomas, idejas un domas, noteikti tās izstāsti, parādi un padalies. Vari parevidēt savu neatrisināto partnerattiecību nianses un pameditē vai, vienkārši sakot, sevī padomā par visu, kas uz sirds.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Dodiet sūdzību grāmatu

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  vēl 7 dienas

  Dodiet sūdzību grāmatu

  vēl 7 dienas

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  Restorānam „Pienene” nav tā labākā slava pilsētā. Tajā ir netīrs, ēdiens ir negaršīgs, apkalpojošais personāls – nelaipns un neatsaucīgs, bet sūdzību grāmata ir vienmēr „aizņemta”. Visticamāk, ka viss tieši tā arī būtu palicis, ja vien šajā nepatīkamajā vietā nebūtu ieradies žurnālists Ņikitins ar draugiem. Saskāries slikto apkalpošanu un pārpratuma pēc vēl nonācis milicijā, Ņikitins nolemj uzrakstīt feļetonu par restorānu. Raksts iegūst plašu rezonansi sabiedrībā, un visa rezultātā Ņikitins dodas palīgā restorāna vadītājai pārvērst nemīlīgo, vecmodīgo restorānu par modernu jauniešu kafejnīcu.

 • Простушка

  Простушка

  Krieviski

  Простушка

  Krieviski

  Бьянка (Мэй Уитман) - старшеклассница, чей мир рухнул, когда она узнала, что её за спиной называют ”ЖУПой”- Жирной Уродливой Подружкой и на вечеринки берут более популярные друзья (Скайлер Сэмюэлс и Бьянка Сантос) только для того, чтобы на её фоне выглядеть привлекательнее. И несмотря на предостережения её любимого учителя (Кен Жонг), она откладывает завоевание сердца Тоби (Ник Эверсман) и заручается поддержкой Уэсли (Робби Амелл), глупого, но очаровательного ”качка”, в поиске новой себя. Чтобы спасти выпускной год от полнейшей катастрофы, ей надо найти уверенность в себе, свергнуть жестокий эталон красоты Мэдисон (Белла Торн) и напомнить всем, что не важно, как вы выглядите, вы все для кого-то ”ЖУПы”.

 • Любовь В Большом Городе

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Игорь приглашает Сауну и Артема с возлюбленными на ранчо к отцу. Ребята смогут отдохнуть, а Игорь наконец-то познакомит Настю с будущим тестем. Друзья пакуют чемоданы. В самолете они знакомятся с парочкой американцев, которые рассказывают им о неком монастыре на окраине города, где будут жить наши герои, святом месте, согласно древнему преданию помогающем в борьбе с бесплодием. Игорь, Артем и Сауна единодушны — к отцовству они еще не готовы. Но на экскурсию в монастырь все-таки едут. Несмотря на предупреждение монаха, друзья прикасаются к «идолу», и теперь они обречены при первом же половом акте зачать ребенка. Они озадачены — стоит верить предрассудкам или нет? На всякий случай, они решают временно воздержаться от секса. Девушки, узнав о причине такого странного поведения любимых, обижаются и уезжают. Оставшись одни, ребята решают оттянуться по полной, но тут на их пути снова появляется Святой Валентин. Он возмущен: как они могли не воспользоваться таким благословением? Рождается новое заклятие. Тот из троих кто окажется первым в постели с женщиной — станет отцом. Остальные смогут иметь детей лишь через 10 лет. О таком повороте событий никто и помыслить не мог. Все трое внезапно осознают, что готовы к отцовству… Приключения начинаются.

 • Доспехи Бога 2

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Азиатский Ястреб возвращается! На этот раз ему предстоит новая работа, из-за которой наш герой опять приезжает в Мадрид. Некий загадочный миллионер предлагает Ястребу заняться поисками нацистских сокровищ, которые спрятаны в глубине африканской пустыни. Он передает ключ к сокровищнице, соглашается финансировать экспедицию и отправляет с Ястребом попутчицу — специалиста по Африке Аду. Во время своего пребывания в Мадриде Ястреб знакомится с немецкой девушкой Эльзой, которая разыскивает своего деда, пропавшего во время войны в Африке. После ряда приключений Эльза тоже присоединяется к экспедиции.

 • Mīlas ziedi

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Pēc tēva nāves Violeta ir pārņēmusi tēva biznesu – smaržu ražotni. Ir tikai viena ķibele – uzņēmumam ir liels pasūtījums kādai īpašai smaržai, taču Violeta nezina tās formulu.

 • Селфи

  Селфи

  Krieviski

  Селфи

  Krieviski

  Он полностью копировал его — жесты, мимика, даже шутил так, что никто не заподозрил подмены. Богданов смотрел в экран, как в зеркало. Двойник вел его телепередачу, встречался с его фанатами-читателями, жил с его женщинами, выпивал в баре с его друзьями… Это произошло вмиг — раз — тебя стерли, твою личность, и тут бессильны лучшие психоаналитики. Публичный и успешный, остроумный и циничный, Богданов лишился всего, чего добивался годами, выстраивая свою карьеру и жизнь. И теперь он отчетливо понимал: копия лучше и честнее его самого, битва за себя проиграна. И только дочь хочет вернуть истинного Богданова…

 • Доспехи бога

  Доспехи бога

  Krieviski

  Доспехи бога

  Krieviski

  «Азиатский ястреб» — так назвали героя Джеки в Европе. Когда он похитил в Африке ритуальный меч, то не предполагал, что это начало опасных приключений. Оказывается, что меч — часть древних доспехов Бога, и если их уничтожить, то в мире будут править силы Ужаса и Зла. Силы Зла, которые укрылись в неприступном монастыре, узнают, что у Джеки есть доступ к остальным доспехам. Они похищают девушку, которую любит Ястреб, и требуют выкупа. Понимая, что одной ловкостью ему не справиться с полчищами бандитов, Джеки добровольно становится человеком — бомбой. Но этот козырь он приберег на самый крайний случай…

 • Nasha Russia. Likteņa olas

  Nasha Russia. Likteņa olas

  Komēdija

  Nasha Russia. Likteņa olas

  Komēdija

  The film is based on the popular sketch comedy show ”Nasha Russia”. Ravshan and Dzhamshut, two illegal workers from the republic of Tajikistan, repair apartments in Moscow for their uncle Leonid. A comedy of modern Russia mixes reality with sarcasm while Nasha Russia characters interacted and acted in the same timing and space of contemporary Moscow. Nominated for “Georges” award in best Russian comedy category. Directed by Gleb Orlov. Starring Mikhail Galustyan, Vladimir Tishko, Nikolay Baskov, Sergei Ginzburg.

 • Kā suns ar kaķi

  Kā suns ar kaķi

  Romantika

  Kā suns ar kaķi

  Romantika

  Laura ir suņu cilvēks un ar savu suni Frenku uz divām nedēļām devusies atpūsties. Spensers ir īsts kaķu cilvēks, un kopā ar savu kaķi Mocartu arī devušies ceļojumā. Tā nu sagadījies, ka rezervācijas sistēmā notikusi kļūda, un Laura un Spensers attopas vienā mājā.

 • Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Komēdija

  Vens Vailders: pirmais gads koledžā

  Komēdija

  Iestājoties koledžā, Vans Vilders pat nenojauta, ka iešana pa sava bagātā tēva pēdām būs tik nopietns uzdevums. Koledžas dekāns ir stingrs un aizliedzi jebkādas ballītes.

 • Atgriezties mājās pavasarī

  Atgriezties mājās pavasarī

  Drāma, Romantika

  vēl 5 dienas

  Atgriezties mājās pavasarī

  vēl 5 dienas

  Atgriezties mājās pavasarī

  Drāma, Romantika

  Loreta reiz pameta dzimto pilsētu un mīļoto puisi Veinu, lai sekotu savam sapnim. Viņa devās uz Losandželosu, kur sāka strādāt pasākumu rīkošanas aģentūrā. Ir pagājuši divi gadi, un kāds bagāts un ietekmīgs klients tikšanās laikā Loretu notur par viņas priekšnieci. Soli pa solim, un Loretai ir arvien grūtāk atzīties, ka nav tā, par ko izliekas, bet klients viņai ir piedāvājis jau nākamo darbu. Tas ir – palīdzēt viņam atstāt iespaidu uz topošo sievastēvu, kuram ļoti patīk daba. Viņš vēlas mīļotās sievietes tēvu aizvest pārgājienā. Ja Loretai izdosies noorganizēt perfektu pārgājienu, viņa varētu rīkot arī šī pāra kāzas. Un kur gan vislabāk rīkot pārgājienu kā dzimtajā pilsētā, kur pieejama ģimenes un draugu palīdzību? Taču ko teiks Loretas sirds, atkal satiekot savu bijušo mīlestību?

 • Очень опасная штучка

  Очень опасная штучка

  Krieviski

  vēl 6 dienas

  Очень опасная штучка

  vēl 6 dienas

  Очень опасная штучка

  Krieviski

  Продавщица нижнего белья в отставке Стэфани Плам нашла новую работу. Отныне она охотится на мужчин, за поимку которых назначена солидная награда. Ее главное оружие — женская интуиция и модные туфли на высоких каблуках. Но даже они бессильны перед главной целью — мужчиной ее мечты. Он красив, остроумен и смертельно опасен, и при этом он её бывший.

 • Profesionālis

  Profesionālis

  Asa sižeta

  vēl 7 dienas

  Profesionālis

  vēl 7 dienas

  Profesionālis

  Asa sižeta

  Kad bijušais nāvējošo cīņu dalībnieks Lūks Raits nejauši sastopas ar 11 gadus vecu ķīniešu meitenīti Meju, kuru vajā tie paši gangsteri, kas savulaik nogalināja viņa sievu, viņš nolemj iesaistīties.

 • Renegāti

  Renegāti

  Asa sižeta, Detektīvs

  vēl 6 dienas

  Renegāti

  vēl 6 dienas

  Renegāti

  Asa sižeta, Detektīvs

  ASV kara flotes specvienības puiši, piedaloties misijā Bosnijas karā, nejauši uzzina, ka vietējā ezera dzelmē guļ nacistu nolaupītais zelts vairāku simtu miljonu dolāru vērtībā.

 • Гуляй, Вася!

  Гуляй, Вася!

  Krieviski

  Гуляй, Вася!

  Krieviski

  Бедный Митя влип по полной: случайно сделал предложение, а отец девушки, как будто только этого и ждал — тут же назначил дату свадьбы. Все бы ничего, да только Митя… уже женат! Он возвращается в свой город, чтобы экстренно развестись. Но Василиса (или просто Вася), с которой они давно не живут, — циничная стерва, и за развод придется побороться. Простейший способ ускорить процесс — предъявить первую попавшуюся «невесту». Кто же знал, что у нее имеется настоящий жених, местный качок… Окончательно все запутывается, когда разруливать ситуацию берутся бывшие одноклассники Мити — подкаблучник Паша и аферист Гарик.

 • Омерзительная восьмёрка

  Омерзительная восьмёрка

  Krieviski

  Омерзительная восьмёрка

  Krieviski

  США после Гражданской войны. Легендарный охотник за головами Джон Рут по кличке Вешатель конвоирует заключенную. По пути к ним прибиваются еще несколько путешественников. Снежная буря вынуждает компанию искать укрытие в лавке на отшибе, где уже расположилось весьма пестрое общество: генерал конфедератов, мексиканец, ковбой… И один из них — не тот, за кого себя выдает.

 • Все могу

  Все могу

  Krieviski

  vēl 5 dienas

  Все могу

  vēl 5 dienas

  Все могу

  Krieviski

  Злобные инопланетяне, собираясь уничтожить Землю, дают ей последний шанс — наделяют учителя-неудачника Нила Кларка способностью исполнять любые желания. Он бы мог положить конец войнам или воскресить величайшие умы всех времен. Вот только как заманчиво: стать президентом США, соблазнить неприступную красотку или заставить заговорить собственного пса. Спасет ли Нил Кларк землю или устроит полный беспредел?

 • Время первых

  Время первых

  Krieviski

  Время первых

  Krieviski

  60-е. Разгар холодной войны. Две супердержавы, СССР и США бьются за первенство в космической гонке. Пока СССР впереди, на очереди — выход человека в открытый космос. За две недели до старта взрывается тестовый корабль. Времени на выявление причин нет. И пусть риски огромны, мы не можем уступить лидерство. Опытный военный летчик Павел Беляев и его напарник Алексей Леонов, необстрелянный и горячий, мечтающий о подвиге, — два человека, готовые шагнуть в неизвестность. Но никто не мог даже предположить всего, с чем им предстояло столкнуться в полете. В этой миссии все, что только можно, пошло не так….

Banner zona