Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 10. decembris

Guna, Judīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops vērsim

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops dvīņiem

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops vēzim

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops lauvai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops jaunavai

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops svariem

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops skorpionam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops strēlniekam

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops mežāzim

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops zivīm

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Это должен быть ты

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Соня всегда мечтала о свободной и увлекательной жизни. Удивленная неожиданным предложением руки и сердца от ее парня Криса, Соня отказывает ему, хотя и любит. Отказ глубоко ранит Криса, и он ставит ей ультиматум. Что выберет Соня: стать замужней, как все ее подруги, или остаться при своих взглядах, но потерять любимого человека?

 • Traucoties cauri sniegiem

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Ešlija Ziemassvētkus plāno pavadīt kopā ar vecākiem, tomēr ne viss iet tā, kā plānots.

 • Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Mollija ir darbaholiķe un Ziemassvētkus īpaši nesvin. Viņa visus svētkus ieplānojusi pavadīt darbā, taču visu izjauc priekšnieks, kurš piešķir darbiniekiem divas brīvas nedēļas un aizliedz ierasties darbā. Garlaicības mākta, Mollija piedalās radio konkursā, kurā negaidīti laimē braucienu uz Jamaiku. Diemžēl Mollija pat nenojauš, ka šī Jamaika nav Karību sala, bet gan tepat Amerikā – Vermontā. To saprotot tikai lidmašīnā, Mollija ir satriekta. Taču dažreiz negaidīta novirzīšanās no plāna noved pie vislieliskākajiem piedzīvojumiem. Un varbūt Ziemassvētki Ziemeļbriežu namiņā plānotās pludmales vietā nebūs nemaz tik slikti?

 • Cietumsods

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Spriedzes filma, kurā divi slaveni cīņu meistari un kaujas mākslu pārzinātāji – Stīvens Sīgals un Stīvs Ostins apkaro ļaunumu, cīnoties plecu pie pleca. Kross (Stīvens Sīgals) un Manings (Stīvs Ostins) ir izbijuši militāristi, kuri tiek norīkoti pieskatīt divu ieslodzīto sieviešu pārvešanu.

 • Viss tikai sākas

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Dūks savulaik bijis veiksmīgs mafijas advokāts, bet nu jau kādu laiku ir pensijā un liecinieku aizsardzības programmā. Viņš jautri pavada laiku greznā villā kopā ar citiem turīgiem pensionāriem, līdz vienā jaukā dienā īsi pirms Ziemassvētkiem villā ierodas bijušais FIB aģents Leo un viss sagriežas kājām gaisā! Turklāt tas ir tikai sākums – drīz viņam sadzen pēdas arī mafijas pārstāvji, kas tur ļaunu prātu gan uz Dūku, gan Leo… Turpmāk dzīve villā sitīs augstu vilni!

 • Mīlestības dēļ

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  vēl 5 dienas

  Mīlestības dēļ

  vēl 5 dienas

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  Veiksmīgajai izpilddirektorei Katerīnai šķiet, ka vīriešus interesē vien viņas karjera. Draudzene viņu pierunā izveidot savu profilu interneta iepazīšanās vietnē, norādot zemāku amatu. Tikmēr medbrālis Džeks izveido savu iepazīšanās profilu, taču nenojauš, ka labākais draugs slepeni nomainījis profesiju, norādīdams, ka Džeks ir ārsts. Interneta dzīlēs Katerīna un Džeks atrod kopīgu valodu un saprot, ka ir iemīlējušies. Taču savas patiesās identitātes slēpšana ir sarežģītāka nekā šķiet, kad Katerīnas kaujinieciski noskaņotais un stingrais tēvs nonāk Džeka aprūpē.

 • Virtuve Parīzē

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Modernais galvaspilsētas restorāns “Claude Monet” kļūst arvien populārāks. Un tieši šeit, paši savā darba vietā, Vika un Maksims ieplānojuši nosvinēt savas ilgi gaidītās kāzas.

 • Lielās Pēdas dēls

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Ādams Harisons neiederas skolā un grib atklāt, kas ir viņa pazudušais tēvs. Ādams, pastaigājoties pa mežu, atrod tēvu un atklāj, ka… viņš ir sniega cilvēks!

 • Любовь в большом городе-3

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  В жизни каждого отца, рано или поздно наступает момент, когда жена улетает на заслуженный отдых, а он остается один на один с собственным ребенком. Казалось бы — ничего сложного! Также подумали Игорь, Артем и Сауна, даже не подозревая, какой «водопад» приключений накроет их с головой.

 • Kungfu trusis un ugunskristāls

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Ir pagājuši vairāki gadi, kopš trusītis Fū uzvarēja Slešu, un tiek uzskatīts par ciema galveno aizstāvi. Viņš sargā ciema ļaudis, cīnās ar ļaundariem un uztur kārtību ciemā. Kādu dienu Fū izglābj ievainotu karavīru, kurš izrādās ļaunais Džans. Džans ir ieplānojis pārņemt cīņu mākslu pasaules vadību, iegūstot īpašu dārglietu.

 • Побег за мечтой !

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Три истории о трех разных мужчинах. Молодой писатель без книги, но со смертью под боком. Врач с принципиальной позицией и непониманием среди окружающих.

 • Stulbs un vēl stulbāks 2

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Pagājuši jau divdesmit gadi kopš Harija un Loida piedzīvojumiem filmā “Stulbs un vēl stulbāks”. Pa šo laiku Harijs ir atklājis ko pārsteidzošu – viņam ir meita, kura ir atdota adopcijai.