Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops vērsim

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops dvīņiem

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops vēzim

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops lauvai

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

Horoskops jaunavai

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops svariem

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops skorpionam

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops strēlniekam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops mežāzim

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops ūdensvīram

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops zivīm

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Nāvei pa pēdām

  Nāvei pa pēdām

  Asa sižeta, Drāma

  Nāvei pa pēdām

  Asa sižeta, Drāma

  Žans Klods van Damme tēlo franču izcelsmes gangsteri un kluba īpašnieku, kas dzīvo Losandželosā kopā ar sievu un mazo dēlēnu. Kad viņa sieva, kas strādā par sociālo darbinieci, uzņemas aprūpi par ķīniešu meiteni, kas atrasta nelegālo imigrantu laivā, viņu nošauj meitenes tēvs, nežēlīgs noziedzīga grupējuma līderis. Par Dammes vienīgo mērķi kļūst atriebšanās cilvēkam, kas vainojams viņa sievas nāvē.

 • Megija

  Megija

  Drāma, Šausmu

  Megija

  Drāma, Šausmu

  Zemi ir pārņēmis bīstams vīruss – cilvēki pārvēršas par zombijiem un uzbrūk citiem, inficējot viņus.

 • Perfektais ierocis

  Perfektais ierocis

  Asa sižeta, Drāma

  Perfektais ierocis

  Asa sižeta, Drāma

  2029.gads, Amerika. Sabiedrību kontrolē spēcīga valsts un tās diktators, saukts par Direktoru. Katrs cilvēku solis tiek izsekots, par katru kļūdu vai pārkāpumu tiek piespriests sods, bet katrs labais darbs tiek atalgots. Ja tiek iegūta informācija, ka kāds plāno esošo kārtību graut, viņš nekavējoties tiek iznīcināts. Kondors strādā par algotu slepkavu valsts labā, līdz satiek kādu cilvēku no pagātnes, kurš liek viņam aizdomāties – kurš šeit patiesībā ir ļaunais un kurš labais…

 • Падение Олимпа

  Падение Олимпа

  Asa sižeta, Krieviski

  Падение Олимпа

  Asa sižeta, Krieviski

  Когда на Белый Дом нападают террористы, а президента берут в заложники, опальный экс-охранник главы государства Майк оказывается внутри захваченного здания...

 • Rozamunde Pilčere. Nezināmā sirds

  Rozamunde Pilčere. Nezināmā sirds

  Drāma, Romantika

  Rozamunde Pilčere. Nezināmā sirds

  Drāma, Romantika

  Kāds traģisks negadījums izmaina divu ģimeņu dzīves. Elizabete jau ilgi gaidījusi uz sirds transplantāciju, un beidzot viņas kvēlākā vēlēšanās piepildās – ir viņai piemērota sirds.

 • Gnomeo un Džuljeta

  Gnomeo un Džuljeta

  Bērniem

  Gnomeo un Džuljeta

  Bērniem

  Kādā pilsētā kaimiņos dzīvo Kapuleti kungs un Monteki kundze, kas viens otru ienīst. Kad viņi dodas savās gaitās, viņu dārzu rūķi un citi zālāja ornamenti atdzīvojas.

 • Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Bērniem, Krieviski

  Добрыня Никитич и Змей Горыныч

  Bērniem, Krieviski

  Пока храбрый воин Добрыня Никитич собирал с тугар дань, в Киеве похитили любимую племянницу князя — Забаву Путятичну. Вопреки воле князя, Добрыня с женихом Забавы Елисеем отправляется на ее поиски. В пути их ждет много приключений…

 • Мачете

  Мачете

  Asa sižeta, Krieviski

  Мачете

  Asa sižeta, Krieviski

  Во время покушения на сенатора опытный наемник Мачете обнаружил, что находится на мушке у снайпера. С трудом избежав смерти, он узнает, что его подставили собственные наниматели и теперь его целью является месть.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā aina

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā aina

  Drāma

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Nāvējošā aina

  Drāma

  Pilsētā valda priecīgs satraukums – Lourensetaunā ieradusies Holivudas filmas uzņemšanas grupa.

 • Šrekenšteinas pils-2

  Šrekenšteinas pils-2

  Bērniem, Komēdija

  Šrekenšteinas pils-2

  Bērniem, Komēdija

  Šrekenšteinas zēnu internātskolas un Rozendfelas meiteņu skola gatavojas airēšanas sacensībām.

 • Pārvākšanās ar mīlestību

  Pārvākšanās ar mīlestību

  Romantika

  Pārvākšanās ar mīlestību

  Romantika

  Olīvija negaidīti tiek atlaista no darba, tāpēc nolemj apciemot sen nesatikto tēvu, kurš gatavojas sava uzņēmuma 25 gadu jubilejas ballītei. Uzņēmums ir Nīla sirds lieta, taču konkurence ir liela, un pēdējā laikā lietas nevedas tik labi, kā gribētos. ASV romantiskā filma, 2017. g. / 12+

 • Krāmu tirdziņa mistērija. Masku slepkavības

  Krāmu tirdziņa mistērija. Masku slepkavības

  Drāma

  vēl 4 dienas

  Krāmu tirdziņa mistērija. Masku slepkavības

  vēl 4 dienas

  Krāmu tirdziņa mistērija. Masku slepkavības

  Drāma

  Dženifera izsolē nopirkusi interesantu pamesto mantu glabātuvi. Noliktavu vadītāja piedāvā Dženiferai apskatīt vēl vienu glabātuvi, kas piederējusi tam pašam īpašniekam, un Dženifera tajā atrod mirušu sievieti.