Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 27. jūnijs

Malvīne, Malvis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts. Arī sirds lietās pēc lustīgās līgošanas jaušams neliels progress.

Horoskops vērsim

Šodien dosi priekšroku nu galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm, nevis izklaidei ar saviem interešu vai darba partneriem. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem.

Horoskops dvīņiem

Pat, ja vakar tava personīgās dzīves perspektīva izskatījās gaužām bēdīgi, šodien jau caur mākoņiem sāk vīdēt pa kādam saules stariņam. Sāk izklīst aizvainojuma un nerunāšanas migla.

Horoskops vēzim

Uz citu cilvēka pēcsvētku noguruma un pasivitātes fona, tu izskatīsies možs un varošs. Ar nedaudz traku spīdumu acīs būsi gatavs rādīt kā darbi jādara. Savam entuziasmam sabiedrotos diez vai iegūsi.

Horoskops lauvai

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu uzrunā un aizkustina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no citu cilvēku uzspiestā.

Horoskops jaunavai

Jau atkal tavās personīgajās attiecībās iestāsies mieriņš. Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavu cerību adresāts nejustos vīlies.

Horoskops svariem

Svētku laikā sakrātie nepadarītie mājas darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc profesionālie pienākumi paliks otrajā plānā. Vēl tevi nodarbinās jautājums par taupīgāku dzīvošanu vai bagāta sponsora meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Būsi pārņemts ar neko nedarīšanas dziedinošo vilinājumu. Neliedz sev šo īso, bet svētīgo sajūtu, citas lietas var pagaidīt. Ja tavā tuvumā gadās paša vai radu bērni, ieteicams tiem veltīt pienācīgo uzmanības devu.

Horoskops strēlniekam

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag!

Horoskops mežāzim

Jebkuras aktivitātes, kas vērstas veselības salāpīšanai vai uzlabošanai ir tikai apsveicamas. Vajadzētu savilkt pēcsvētku bilanci un paskatīties, vai līdz Pēteriem izdosies izvilkt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien notiekoša kontroles pults nebūs tavās rokās. Bet tu jau zini, kam vadības pults, tas ir kosmosa stacijas komandieris. Atslābināšanās nesanāks. Strīdu šautriņas trāpīs tieši mērķī.

Horoskops zivīm

Ziņas, kuras tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās, aizdomās un šaubās. Par laimi arī tavā mājā vai birojā gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Galvenais – nebaidīties!

  Galvenais – nebaidīties!

  Drāma, Komēdija

  Galvenais – nebaidīties!

  Drāma, Komēdija

  Galvenais – nebaidīties!

 • Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Lorencs beidzot uzzina, ka būs vectēvs. Tas gan izraisa problēmas saimniecībā – ja Marija vairs nevarēs darīt fizisku darbu, ferma var izputēt. Lai glābtu situāciju, Lisa atkal vēlas Leitnerus iesūdzēt tiesā, tomēr Marija tam pretojas. Marija joprojām baidās atklāt Georgam, ka gaida no viņa bērnu, jo domā, ka Georgs mēģinās viņai to atņemt. To, ka viņš spēj būt nežēlīgs, Marija saprot no tiesām, kurās viņš cīnās par meitas aizbildniecību ar bijušo sievu. Lisa beidzot sper izšķirošu soli attiecībās ar Florianu, lai vairs nebūtu jāmokās ar senajām jūtām. Kalnos ieradušies trīs skolas dienu draugi, starp kuriem atjaunojas senā sacensība par vienas meitenes sirdi.

 • Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Drāma

  Mājas kalnos. Māsu mīlestība

  Drāma

  Marija ir laimīga – viņas vēders aug arvien lielāks. Par grūtniecību zina vienīgi Lisa, taču ilgi tā vairs nebūs noslēpjama. Marija gaida piemērotu mirkli, lai izstāstītu to tēvam, un attiecības ar Georgu ir ļoti sarežģītas. Kopš liktenīgās nakts Marijas lielākais ienaidnieks ir pilnībā mainījis attieksmi. Viņš nenojauš par grūtniecību, tomēr šķiet ieinteresēts veidot attiecības. Arī Marijai Georgs patīk, taču viņa ir piesardzīga. Lai nezaudētu meitu, Georgs nolīdzis jaudīgu advokātu. Jaunie saimniecības viesi arī risina savas problēmas – jaunā brīvprātīgā Leonija ir noraizējusies, ka viņas biznesa partneris Stefans mēģina atņemt viņas daļu. Lai to izdarītu, viņš lūdz sava drauga Georga palīdzību. Leonijai palīgā ieradusies viņas māsa Lena.

 • Алеша Попович и Тугарин Змей

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Алеша Попович и Тугарин Змей

  Bērniem, Krieviski

  Упустив тугарских злодеев с данью жителей Ростова, Алеша должен восстановить свое доброе имя, вернуть золото и прогнать Тугарина Змея с земли русской. Это веселая история, где есть место приключениям Алеши и его друзей, любви главного героя и красавицы Любавы. И, конечно, как и во многих анимационных лентах, одно из центральных мест в фильме занимает необычный персонаж: говорящий конь Юлий. Он воображает, что сведущ практически во всем, говорлив, пытается по всем вопросам дать совет, и при этом трусоват. Алеша с друзьями преодолевают множество препятствий, и пусть у него не всегда все получается складно – настанет тот день, когда его по праву можно будет назвать богатырем.

 • Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Drāma

  Mājas kalnos. Mīlestības rotaļa

  Drāma

  Pēc zaudētās tiesas prāvas Lisa tomēr nolemj palikt Hūberalmā un palīdzēt ģimenei. Drīz vien Lisas juridisko palīdzību lūdz Georga bijusī sieva Mirjama, kura kopā ar abu kopīgo meitu vēlas pārvākties uz Franciju. Lisa lietu uzņemas, lai arī Marija uzskata, ka tas tikai izraisīs vēl lielāku plaisu starp ģimenēm. Marijai gan ir vēl kāds iemesls – nākot no ballītes, viņa ielaidusies vienas nakts sakarā ar Georgu, ar kuru līdz šim abi dzīvoja praktiski naidā. Nākamajā rītā abi īsti nesaprot, ko tas nozīmē un kur tas vedīs. Piedevām drīz vien atklājas, ka šī nakts nav palikusi bez sekām. Lisa un Florians, runājot par pagātni, atklāj, ka viņu liktenī kāds ir iejaucies. Lorenca un Sebastiana attiecības pamazām uzlabojas.

 • Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  Lisa ir izstudējusi un atgriežas savā dzimtajā vietā. Viņai ir lieli plāni – atvērt savu juridisko biroju un iesniegt prasību tiesā par kādu senu netaisnību. Netaisnība nodarīta viņas tēvam Lorencam un visai ģimenei – pirms daudziem gadiem notika nelaimes gadījums, pēc kura viņa labākais draugs un kaimiņš Sebastians vainoja Lorencu sava jaunākā dēla nāvē. Atriebības dzīts, Sebastians izmantoja to, ka Lorencs viņam ir parādā un atņēma gandrīz visu saimniecību. Lisa ir apņēmusies atgūt zaudēto saimniecību. Ar kaimiņu ģimeni Lisu saista vēl kādas atmiņās – viens no Sebastiana dēliem reiz bija viņas mīļotais, bet nu ir precējies ar viņas toreizējo labāko draudzeni. Lisas māsa Marija ir visu laiku smagi strādājusi saimniecībā, lai palīdzētu tēvam, un uzskata, ka tiesa neko nedos, bet tikai vēl vairāk sagraus tēvu.

 • Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Ārsta prakse Eifelā. Pirmā palīdzība no Berlīnes

  Drāma

  Nespējot atrast darbu Berlīnē, medmāsa Vera dodas uz nelielus pilsētiņu Eifelu strādāt par ārsta palīdzi. Veras pusaugu bērni ir šausmās – tur taču nav pat interneta! Darbs arī izrādās ne no vienkāršākajiem – doktors Vegners pats sēž ratiņkrēslā, un viņam ir nepieciešama Veras palīdzība, turklāt viņš ir arī diezgan nepatīkams priekšnieks. Kad arī pacienti ir ar ļoti nopietnām problēmām, Verai ir darba pilna rokas – reizēm nākas ārstēt ne tikai pilsētiņas iedzīvotāju miesu, bet arī dvēseli.

 • Pastnieks Pets

  Pastnieks Pets

  Bērniem

  Pastnieks Pets

  Bērniem

  Draudzīgais un visu iecienītais pastnieks Pets dara asvu iemīļoto darbu un mierīgi dzīvo mazā pilsētiņā. Kad Pets piedalās valsts televīzijas talantu konkursā, un izrādās, ka profesionāla pastnieka iemaņas ir tikai viens no viņa talantiem.

 • Jauns sākums

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Jauns sākums

  Drāma, Romantika

  Drāma/Mūzikls. Grēta (Keira Naitlija) un viņas draugs Deivs (Adams Līvains) jau kopš koledžas laikiem ir pāris un dziesmu līdzautori. Abi dodas uz Ņujorku, kad Deivs noslēdz līgumu ar lielu mūzikas ierakstu kompāniju.

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Vasara Ziltes salā

  Vasara Ziltes salā

  Komēdija

  Vasara Ziltes salā

  Komēdija

  Pa pieciem gadiem pirmo reizi Anne ar saviem diviem bērniem un vīru pošas atvaļinājumā uz salu Ziemeļjūrā. Liktenīgas nejaušības dēļ pirms paša brauciena viņa atklāj vīra neuzticību.

 • Mīla fjordos. Zemes vecums

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  Drāma, Romantika

  Mīla fjordos. Zemes vecums

  Drāma, Romantika

  Nils un Birte ir laimīgi savā laulībā. Vienīgās problēmas sagādā atšķirīgie uzskati par 20 gadus Veco meitu Tildi.