Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops vērsim

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops dvīņiem

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

Horoskops vēzim

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops lauvai

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops jaunavai

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops svariem

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops skorpionam

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops strēlniekam

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops mežāzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops ūdensvīram

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Mīlestības spēle

  Mīlestības spēle

  Romantika

  Mīlestības spēle

  Romantika

  Skaistajai aktrisei Hannai dzīve šķiet kā spēle. Viņai tik ļoti patīk tēlot, ka bieži vien robežas starp tēlošanu un realitāti viņai saplūst, pašai to neapzinoties. Flirtēšana ar vīriešiem ir viņas ikdiena, bet, kad viņa kārtējo reizi pret savu dzīvi attiecas pārāk vieglprātīgi, viņas pašas māte nosūta Hannu pie terapeita.

 • Mīlestība un lielpilsēta 3

  Mīlestība un lielpilsēta 3

  Komēdija, Krieviski

  Mīlestība un lielpilsēta 3

  Komēdija, Krieviski

  Mīlestība un lielpilsēta 3

 • Dieva bruņas

  Dieva bruņas

  Asa sižeta, Komēdija, Piedzīvojumu

  Dieva bruņas

  Asa sižeta, Komēdija, Piedzīvojumu

  Džekijs Čans šajā filmā spēlē bijušo mūziķi ar iesauku Āzijas vanags, kurš nu naudu izdomājis pelnīt, meklējot senus artefaktus un dārgumus. Kad viņam veiksmīgi izdodas nozagt zobenu kādai Āfrikas ciltij, viņš pat nenojauš, ka tas ir sākums pilnīgi jaunai dzīvei. Izrādās, ka zobens ir senu Dieva bruņu sastāvdaļa, un ja bruņas tiks iznīcināts, tad pasauli pārņems ļaunie un nežēlīgie spēki. Ļaunie spēki, uzzinājuši, ka pie Āzijas vanaga ir bruņu pēdējā sastāvdaļa, kas dos viņiem varu pār pasauli, nolaupa viņa mīļoto meiteni, lai dabūtu zobenu savās rokās. Sākas cīņa uz dzīvību un nāvi par mīļoto meiteni un pasaules nākotni.

 • Mīlestības tvērienā

  Mīlestības tvērienā

  Komēdija, Romantika

  Mīlestības tvērienā

  Komēdija, Romantika

  Nikija ir šefpavāre un saņem darba piedāvājumu restorānā, kurā vienmēr sapņojusi strādāt.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Slepkavība lasītāju klubā

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Slepkavība lasītāju klubā

  Drāma

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Slepkavība lasītāju klubā

  Drāma

  Šovakar slepkavību izmeklētāju klubiņā ieplānots šķetināt kādu uz patiesiem notikumiem balstītā grāmatā aprakstītu senu slepkavību.

 • Džekija

  Džekija

  Drāma

  Džekija

  Drāma

  Ir 1963. gada novembris un Amerika ir šokā par Kenedija slepkavību. Žurnālists (Billijs Krudaps) tiekas ar Žaklīnu Kenediju (Natālija Portmane). Viņš izsaka līdzjūtību, un viņa piebilst, ka prese vazā viņas vārdu pa dubļiem, neskatoties uz to, ka pagājusi tikai nedēļa kopš vīra nogalināšanas. Sarunas laikā viņš atzinīgi novērtē viņas rīcību Baltā nama turnejā, kuru pārraidīja CBS televīzija pirms vairākiem gadiem. Žurnālists jautā par viņas ticību, taču viņa nevēlas atbildēt. Viņa atceras pēdējo reizi, kad kopā ar savu vīru „Džeku” (Kaspars Filipsons) izkāpa no prezidenta lidmašīnas. Viņus sagaidīja viceprezidents Lindons Džonsons (Džons Kerols Linčs) un viņi devās uz limuzīnu, kurš viņus vedīs cauri Dalasai. Džekija stāsta par briesmīgo brīdi, kad sašāva Džeku un par vīra smadzeņu un galvaskausa gabaliem, kuri nonāca viņas klēpī. Žurnālists šo personīgo informāciju neievietošot rakstā. Džekija atceras sevi prezidenta lidmašīnā, drēbēs, kas nosmērētas ar vīra sakaltušajām asinīm un slīkstot savās emocijās. Viņa sabrūk, bet pēc tam saņemas un atceras jaunā prezidenta Lindona Džonsona zvēresta nodošanas ceremoniju lidmašīnā. Lidmašīnai nolaižoties Džonsona sieva Klaudija (Beta Grānta) jautā Džekijai, vai viņa vēlas nomainīt asiņainās drēbes. Viņa nopietnā balsī atbild, ka vēlas lai tie „redz, ko viņi ir izdarījuši”. Džeka brālis Roberts, Bobijs (Pīters Sarsgards), pavada viņu, izkāpjot no prezidenta lidmašīnas, un viņi iesēžas ātrās palīdzības mašīnā ar Kenedija zārku. Viņi strīdas par to, vai jāglabā atvērtā zārkā. Vēlāk, novelkot asiņaino Chanel kostīmu, viņa raud. Bērniem paskaidro, ka „ļoti slikts cilvēks” ir nodarījis pāri viņu tētim, un tētis tagad ir debesīs. Džekija un Bobijs, kur jāapglabā Džeks. Pēc ticības mazināšanās viņa runā ar mācītāju (Džons Hērts savā pēdējā lomā). Prezidents Jonsons un Bobijs vēro, kā Lī Hārviju Osvaldu ved uz cietumu un viņu nogalina Džeks Rūbijs. Sākas bēres. Tūkstošiem cilvēku ir atnākuši atvadīties...

 • Harijs un Megana

  Harijs un Megana

  Dokumentālās, Romantika

  Harijs un Megana

  Dokumentālās, Romantika

  Divu gadu laikā kopš satikās Velsas princis Harijs un amerikāņu aktrise Megana daudz par viņiem ir uzrakstīts.

 • Bez robežām

  Bez robežām

  Komēdija, Krieviski

  Bez robežām

  Komēdija, Krieviski

  Filma aizsākas Maskavas lidostā, no kurienes mūsu galvenie varoņi dosies elpu aizraujošos ceļojumos uz gleznainajām Armēnijas kalnu ielejām, zaļumos slīgstošajām Tbilisi ieliņām un Jaungadu gaidošās Maskavas svētku ugunīm. Mākslas filma (krievu val. ar subt. latv.val.) / 12+

 • Кухня в Париже

  Кухня в Париже

  Komēdija, Krieviski

  Кухня в Париже

  Komēdija, Krieviski

  Модный столичный ресторан «Клод Моне» процветает. Именно здесь, в родном заведении Вика и Максим хотят отпраздновать долгожданную свадьбу. Но планы меняются, когда в ресторане назначают переговоры Президентов России и Франции! Команда ресторана терпит фиаско и вынуждена отправиться в «изгнание» — в Париж. Там Шеф с Максом сталкиваются с опасными конкурентами: Шеф — с ближайшим родственником, а Максим — с красавцем Николя, который кружит Вике голову не хуже искристого шампанского! И это еще не все вызовы, которые бросает им «Город любви», ведь надо постараться спасти репутацию, накормить Президентов и преодолеть миллион препятствий а la franзaise…

 • Slepenais miljonārs

  Slepenais miljonārs

  Komēdija, Romantika

  Slepenais miljonārs

  Komēdija, Romantika

  Miljonārs Peitons iecerējis attīstīt savu būvniecības projektu pilsētas parkā. Miljonāra vienīgais dēls Šons jau gadiem cenšas turēties pa gabalu no tēva biznesa un nevēlas to turpināt.

 • 9 рота

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  9 рота

  Drāma, Krieviski

  СССР. Действие происходит в 1988 и 1989 годах, за несколько месяцев до полного вывода советских войск из Афганистана.

 • Особенности национальной рыбалки

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Особенности национальной рыбалки

  Komēdija, Krieviski

  Герои ленты ”Особенности национальной охоты”: генерал Иволгин, егерь Кузьмич, Лев Соловейчик - отправляются на рыбалку. Не без помощи водки лихие рыболовы, выйдя в море, сбились с курса и оказались на территории сопредельного государства - Финляндии, откуда, опомнившись, сбежали, позабыв 15 ящиков водки ”Урожай”. На возвращении спиртных запасов и строится сюжет, густо приправленный обычными для полюбившейся народом комедии шутками, ситуациями и приколами.