Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Pašdisciplīnas deficīts var būt par iemeslu daudzām šodienas izpausmēm. Darba vidē organizētības trūkums stimulēs aizkaitināmību. Pašam būs sajūta, ka esi bezspēcīgs ārējo apstākļu ķīlnieks.

Horoskops vērsim

Esi tālredzīgs un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Uz labu vai ļaunu, bet ieilgušais klusums šo jautājumu risināšanā var veicināt tava profesionālā snieguma pārskatīšanu.

Horoskops dvīņiem

Būs vēlēšanās ieņemt kategorisku vai neko zināt negribošu nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Aizdomīgums un greizsirdība var izraisīt karstasinīgus dialogus vai kāda viena aktiera izrādi.

Horoskops vēzim

Disciplīnas trūkums var būt par iemeslu daudzām šodienas kaitēm. Neļauties provokācijām. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar bailēm un aizkaitinājumu.

Horoskops lauvai

Noskaņojies uz paļaušanās pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, domstarpību risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldītas emocijas palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops jaunavai

Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt iespējas tos koriģēt un atcelt. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo nelieli sarūgtinājumi būs neizbēgami.

Horoskops svariem

Uz tavas takas var gadīties cilvēki, kas var nopietni kritizēt tavus karjeras plānus. Centies nenokļūt priekšnieku redzeslokā, jo viņu plāni attiecībā uz tevi var sabojāt noskaņojumu un skatu uz dzīvi.

Horoskops skorpionam

Šodien kā piemērotāko komunikācijas formu izvēlies monologu nevis dialogu. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles.

Horoskops strēlniekam

Tev paredzēta brīnišķīga diena, kurā izdosies gandrīz viss, kam pieliksi savu roku vai prātu. Vienīgo ēnu saules pielietajā dzīves telpā radīs raizes par radinieku labklājību vai veselību.

Horoskops mežāzim

Šodien nav ieteicami nekādi jauni skaistās dzīves uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem kritieniem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops ūdensvīram

Ja šodien aizskars tavas vājās vietas, tieksies ieņemt stūrgalvīgi principiālu nostāju un nedzirdēsi citu iesaistīto viedokli. Iespītēšanās var izraisīt partneru izjustus monologus.

Horoskops zivīm

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku vai pa kluso. Ja tu esi kāda uzņēmuma pārstāvis, darbojies saskaņā ar šīs organizāciju noteikumiem. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Svešinieks

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Atmiņu zaudējušu FIB īpašo aģentu meklē krievu mafija. Viņš neatceras savu vārdu, nenojauš, kādu informāciju no viņa cenšas uzzināt, taču joprojām zina, kā apieties ar ieročiem un izbēgt no vajātājiem.

 • Срочно выйду замуж

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Женя - редактор, Стас - светский фотограф. Женя хочет и может стать главным редактором журнала, но для этого у нее срочно должен появиться супруг...

 • Mītika: Dievkāvis

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Jaunā nekromāne Mareka atkal dodas glābt pasauli! Zombiju leģions posta zemi, tāpēc Marekas uzdevums ir iegūt no dieviem īpašu ieroci, ar kuru varētu cīnīties pret zombiju armijām. Viņai nāksies apvienot spēkus ar savu ļaunāko ienaidnieku un cīnīties līdz spēku izsīkumam, lai izglābtu dievus un visu pasauli. ASV piedzīvojumu filma, 2016. g. /12+

 • Geimeris

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Filmas darbība norisinās nākotnē, kad cilvēki spēj kontrolēt citus tiešsaistes spēļu vidē. Kāds slavens spēlētājs cenšas atgūt neatkarību, pieveicot spēles radītāju.

 • Kāzu zvani

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Mollija pret attiecībām ar vīriešiem ir ļoti skeptiska, bet, ja nu draudzene lūdz būt par vedējmāti viņas kāzās – atteikt jau nevar.

 • Vens Vailders - ballīšu karalis

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders sācis septīto studiju gadu Kūlidža augstskolā, taču viņa prātu nodarbina viss, izņemot diplomu.

 • Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Šenona ir ķērusies pie Maka jauniegūtās senās mājas renovācijas. Viss veicas labi līdz brīdim, kad iesprūst virtuves lifts. Mēģinot to atbrīvot, tiek atrasts cilvēka skelets.

 • Землетрясение

  Землетрясение

  Землетрясение

  7 декабря 1988 года в Армении произошло землетрясение, охватившее почти половину территории республики.

 • Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Bella ir pensionēta mākslas skolotāja, bet Šons – Holivudas kinozvaigzne. Viņi ir pazīstami tikai nedēļu, bet jau gatavojas precēties.

 • Melnais ūdens

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  Melnais ūdens

 • Tikai draugi

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Kriss Brenders vienmēr bijis labs draugs Džeimijai , viņš domā, ka būtu laiks attiecībās veidot nākošo līmeni, tuvināties, bet Džeimija sīksti turas pie formulējuma „tikai draugi”.

 • Spoku mednieki ledus aukstumā

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Multiplikācijas filma/Komēdija/Ģimenes filma/Fantastika

 • Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un viņa labākais draugs Obelikss, turpina savu gadiem ilgo cīņu ar Cēzaru, kurš beidzot grib tikt galā ar nevaldāmajiem galliem. Ap Asteriksa ciematu Cēzars liek uzcelt jaunu Romu – Dievu zemi.

 • Mītika: Dzelzs kronis

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mareka ar komandu cenšas iegūt pēdējo Tumsas sēklas fragmentu, lai dievi spētu nodrošināt mieru pasaulē. Taču šoreiz cīņa būs sīvāka kā jebkad.

 • Klejotāja

  Klejotāja

  Fantastika

  Klejotāja

  Fantastika

  Cilvēci apdraud neredzami ienaidnieki, kas pārņem cilvēku ķermeņus un izdzēš viņu atmiņas. Par izdzīvošanu cīnās neliela cilvēku grupa, tostarp stūrgalvīgā Melānija.

 • Я худею

  Я худею

  Krieviski

  Я худею

  Krieviski

  В жизни Ани есть две главные любви — её парень Женя и еда. Из-за еды они и расстаются: Жене совсем не нравится, как Аня стала выглядеть. Аня не готова просто сдаться. При поддержке лучшей подруги и увлечённого здоровым образом жизни добряка Коли она пускается в увлекательное приключение, чтобы похудеть и обрести любовь и счастье

 • Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Šenona nodarbojas ar senu māju restaurāciju – tā ir viņas aizraušanās un darbs vienlaicīgi. Viņas pēdējais darbs bija draudzenes Džesas ģimenes mājas pārveide par viesnīcu.

 • Raganu balle

  Raganu balle

  Bērniem

  Raganu balle

  Bērniem

  Katru gadu notiek raganu balle, lai nosvinēto jauno biedru pievienošanos raganu pasaulei. Divpadsmit gadus vecā Beatriksa sapņo par pievienošanos raganu pulkam, taču viņas burvju spējas vēl nav apstiprinātas. Kad Beatriksas sapnis par kļūšanu īstai raganai tiek apdraudēts, viņai nākas lūgt sava uzticamā labākā pūkainā drauga palīdzību, lai atšķetinātu kādas maģiskas mīklas. Vai Beatriksai viss izdosies līdz liktenīgajam vakaram, kad notiks lielā raganu balle?

Banner zona