Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops vērsim

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops dvīņiem

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vēzim

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops lauvai

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops jaunavai

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops svariem

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi nebijušu drosmes pieplūdumu. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās variantus. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka to ir vērts pamēģināt.

Horoskops strēlniekam

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops mežāzim

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

Horoskops ūdensvīram

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops zivīm

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Riko, Oskars un nozagtais akmens

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Piedzīvojumu filma/Komēdija/Ģimenes filma. Kopš pēdējiem Riko un Oskara piedzīvojumiem Oskars dzīvo kopā ar tēti Larsu. Tikko ir nomiris viņu kaimiņš – dīvainais Fricke.

 • Mīla lielā pilsētā 2

  Mīla lielā pilsētā 2

  Komēdija, Krieviski

  Mīla lielā pilsētā 2

  Komēdija, Krieviski

  Šajā daļā trīs pāri pietuvojas ģimenes dibināšanas mirklim… Lomās: Aleksejs Čadovs, Vera Brežņeva, Svetlana Hodčenkova, Ville Hāpsalo, Vladimirs Zeļenskis, Filips Kirkorovs un citi.

 • Drakona zobens

  Drakona zobens

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Drakona zobens

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Filma veidota, balstoties uz patiesiem vēstures notikumiem. Kad korumpētais Romas valdnieks Tiberiuss ieradās Ķīnā un pieteica savas tiesības uz Zīda ceļu, viņam pretī stājās Huo Ans un viņa armija, apvienojoties ar elites leģionāriem no romiešu armijas rindām. Huo Anam izdevās apvienot 36 etniskas grupas, lai cīnītos pret Tiberiusu, pasargātu savu zemi un saglabātu līdzsvaru reģionā.

 • Solo dēlam

  Solo dēlam

  Romantika

  Solo dēlam

  Romantika

  Kādreiz atzīts klavierspēlētājs Pauls nav pieskāries mūzikas instrumentam kopš savas sievas nāves.

 • Nejauši iemīlēties

  Nejauši iemīlēties

  Komēdija, Romantika

  Nejauši iemīlēties

  Komēdija, Romantika

  Klēras laiks un prāts ir aizņemts ar viņas jauno biznesu – nesen atvērtajai konditorejai nemaz tik labi nesokas. Par privāto dzīvi viņa pat domāt negrib.

 • Sarkanā rītausma

  Sarkanā rītausma

  Asa sižeta

  Sarkanā rītausma

  Asa sižeta

  Kādā rītā Vašingtonas štata pilsētas iedzīvotājus pārsteidz sirreāla aina - no debesīm lejā laižas ienaidnieka gaisa desantnieki. Ir noticis neiedomājamais - kāds ir iebrucis ASV.

 • Голоса большой страны

  Голоса большой страны

  Komēdija, Krieviski

  Голоса большой страны

  Komēdija, Krieviski

  В каждом уголке нашей огромной родины есть талантливые люди, достойные признания и славы. Они слетаются в столицу и принимают участие в популярных телевизионных шоу. Но свет софитов гаснет, а жизнь продолжается. И не так, как им это виделось…

 • Dārsija kunga atbrīvošana

  Dārsija kunga atbrīvošana

  Drāma, Romantika

  vēl 5 dienas

  Dārsija kunga atbrīvošana

  vēl 5 dienas

  Dārsija kunga atbrīvošana

  Drāma, Romantika

  Elizabete Skota vēl meklē savu vietu dzīvē un nolemj savu mīluli – spanielu – izrādīt prestižā suņu šovā. Žūrijas loceklis un multimiljonārs Donovans Dārsijs Elizabetei šķiet snobisks un rupjš vīrietis.

 • Jaunā meita

  Jaunā meita

  Šausmu

  Jaunā meita

  Šausmu

  Kāds tēvs ar diviem bērniem pārceļas uz nomaļu saimniecību Dienvidkarolīnā un drīz vien ievēro, ka meita sākusi savādi uzvesties.

 • Auroras Tīgārdenas mistērijas. Strīdus ābols

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Strīdus ābols

  Drāma

  Auroras Tīgārdenas mistērijas. Strīdus ābols

  Drāma

  Auroras Tīgārdenas aizraušanās ir slepkavību izmeklēšana. Viņai ir pat iespēja tikt par “Slepkavību izmeklētāju kluba” vadītāju.

 • Auniņš Šons. Filma

  Auniņš Šons. Filma

  Bērniem

  Auniņš Šons. Filma

  Bērniem

  Kad Šons izlemj veltīt dienu atpūtai un izklaidei, viņu sagaida daudz vairāk piedzīvojumu, nekā viņš būtu gribējis.

 • Дети шпионов 4D

  Дети шпионов 4D

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  Дети шпионов 4D

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  На первый взгляд, в жизни Мариссы Кортес Уилсон все прекрасно: она замужем за известным телерепортером, у нее есть ребенок, а также приемные дети – умницы-двойняшки. Однако на деле Ребекка и Сесиль на слишком рады новой мамочке, и с ними совсем нелегко подружиться. К тому же ее муж, Уилбур, терпеть не может шпионов, а Марисса как раз и есть шпионка в отставке. Все в ее жизни становится с ног на голову, когда безумный злодей Хранитель времени угрожает уничтожить мир. Мариссу вновь призывают на службу. С помощью уже знакомых нам близнецов Кармен и Джуни Кортес она должна спасти мир, а заодно попытаться сплотить свою семью.