Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Horoskops aunam

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops vērsim

Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Otras puses viedokli nāksies ņemt vērā. Ar tuviem cilvēkiem esi pieklājīgs, nemēģini izspiest absolūto atklātību un arī neapvainojies par dzirdēto. Ja tevi kāds lūdz turēties pa gabali – dari to.

Horoskops vēzim

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops lauvai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi iznešanās talanti nebūs noslēpjami un ar prātu kontrolējami. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops jaunavai

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst brūces.

Horoskops svariem

Darba attiecībās viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Tagad tikai paļaujies uz savu uzdrīkstēšanos.

Horoskops skorpionam

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Tava spēja sarunāt un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops ūdensvīram

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Mīlestību vari svinēt dažnedažādos veidos. Dažas attiecības var piedzīvot sākumu.

Horoskops zivīm

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Robins un es

  Robins un es

  vēl 4 dienas

  Robins un es

  Robins un es

  vēl 4 dienas

  Anotācija

  Marionas dzīvē ne viss norisinās gludi. Viņas šķirtais vīrs nolēmis cīnīties par aizbildniecību bērniem, uzņēmums, kurā Mariona strādā, bankrotē, un viss ir pārāk nedrošs un nenoteikts, lai sieviete mēģinātu piepildīt savu sapni kļūt pa modes dizaineri.

 • Dumpīgā jaunība

  Dumpīgā jaunība

  vēl 18 dienas

  Dumpīgā jaunība

  Dumpīgā jaunība

  vēl 18 dienas

  Anotācija

  16 gadus vecais Niks Tvisps ir noraizējies par savu dzīvi. Niks dzīvo Oklendā kopā ar savu attiecību nogurdināto māti, kura tēva sūtīto bērna pabalsta naudu tērē pusdienām un izklaidēm.

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  vēl 48 dienas

  Anotācija

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Automata

  Automata

  vēl 72 dienas

  Automata

  Automata

  vēl 72 dienas

  Anotācija

  2044. gadā apdrošināšanas aģents (Antonio Banderass) izmeklē androīdu pārveidošanas gadījumus. Viens no tiem var radīt šausminošu ietekmi uz visu cilvēci. 2014

 • Īstā meitene

  Īstā meitene

  vēl 2 dienas

  Īstā meitene

  Īstā meitene

  vēl 2 dienas

  Anotācija

  Tēvs Kimberlijai atstājis prāvu mantojumu, un meitene pieradusi pie krāšņas un bezrūpīgas dzīves, kas sastāv no izklaidēm un iepirkšanās. ASV romantiskā filma, 2015. g. / 12+

 • Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 40 dienas

  Burvju telefons

  Burvju telefons

  vēl 40 dienas

  Anotācija

  Ar sešpadsmit gadus veco Zoju nav nekādu problēmu – meitene ir talantīga dejotāja, un sekmes skolā viņai ir vairāk kā iepriecinošas. Taču tad viss mainās – Zojas mamma apprecas no jauna.

 • Свингеры

  Свингеры

  vēl vienu dienu

  Свингеры

  Свингеры

  vēl vienu dienu

  Anotācija

  Состоятельный бизнесмен Игорь скучает в компании своей девушки Илоны — светской львицы, которая больше его самого любит деньги и хочет стать дизайнером за его счёт.