Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 26. aprīlis

Alīna, Sandris, Rūsiņš

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops vērsim

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops dvīņiem

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops vēzim

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops lauvai

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops jaunavai

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops svariem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops skorpionam

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops strēlniekam

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops mežāzim

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops zivīm

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Mīla piekrastē

  Mīla piekrastē

  Romantika

  Mīla piekrastē

  Romantika

  Džena ir vientuļā māte, kura raksta grāmatas pusaudžiem. Viņai ir tikai piecas nedēļas laika līdz grāmatas nodošanas termiņam, tāpēc ikgadējais izbrauciens kopā ar bērniem būs veltīts rakstīšanai. Dženas apņemšanos draud sabojāt noīrētās vasaras mājas kaimiņš – skaļš un kaitinošs sērfotājs Lūkass ar suni. Viņš klausās skaļu mūziku, rītos guļ ilgi un ļauj savam sunim skraidīt, kur tam labpatīk. Džena jau domā par citas mājas meklēšanu, taču draudzene iesaka dot kaimiņam mazliet laika – divās nedēļās parasti esot skaidrs, vai izdosies sadzīvot vai nē. Šo divu nedēļu laikā Lūkass sadraudzējas ar Dženas bērniem, un arī Džena sāk domāt, ka varbūt viņš nav nemaz tik briesmīgs kā izskatās…

 • Spiegi neskūpstās

  Spiegi neskūpstās

  Romantika

  vēl 7 dienas

  Spiegi neskūpstās

  vēl 7 dienas

  Spiegi neskūpstās

  Romantika

  Simons ir drošības fanātiķis. Viņam patīk, ka visur ir droši – vai būtu runa par ķiveri, braucot ar velosipēdu, vai arī par viņa dzīvokļa durvju slēdzeni.

 • Salas ārste. Jauns sākums Maurīcijā

  Salas ārste. Jauns sākums Maurīcijā

  Romantika

  Salas ārste. Jauns sākums Maurīcijā

  Romantika

  Daktere Filipa Vāgnere ieradusies Maurīcijā, lai strādātu viesnīcā un apkalpotu tās sasirgušos viesus. Pārsvarā gan šie gadījumi ir vienkārši – uzlīmēt kādu plāksteri vai uzsmērēt kādu krēmu saules apdegumiem. Darbs kaulus nelauž, viesnīca atrodas pludmalē, saule spīd, un jau pirmajā vakarā Filipa ir iepazinusies ar bārmeni Maiku, ar kuru kopā izklaidēties. Liekas – vairāk neko nevarētu vēlēties. Tomēr ne jau aiz labas dzīves Filipa ir devusies uz otru pasaules galu. Pirmais viņas nopietni slimais pacients atsauc sievietes atmiņā pagātnes notikumus, taču viņa nedomā padoties cīņā par pacientu dzīvībām.

 • Salas ārste. Negadījums paradīzē

  Salas ārste. Negadījums paradīzē

  Romantika

  Salas ārste. Negadījums paradīzē

  Romantika

  Filipa ir iedzīvojusies Maurīcijā. Taču pēkšņi notiek neparedzētais – divi viesnīcas viesi sabrūk, un viņiem atsakās darboties vairāki orgāni. Viesi tiek nogādāti slimnīcā, bet drīz vien bez samaņas nokrīt arī viesnīcas restorāna šefpavāre.

 • Pieci draugi Dinozauru ielejā

  Pieci draugi Dinozauru ielejā

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Pieci draugi Dinozauru ielejā

  Bērniem, Piedzīvojumu

  Lieliskais piecinieks kopā ar Fanijas tanti dodas uz kāzām, kuras viņi patiesībā ne īpaši grib apmeklēt. Tāpēc bērni ir tīri priecīgi, kad tantes automašīna saplīst, un visi iesprūst nelielā pilsētiņā – varbūt vismaz te notiks kaut kas interesants.

 • Atjaunot statusu

  Atjaunot statusu

  Komēdija

  Atjaunot statusu

  Komēdija

  Pēc vecāku šķiršanās pusaudzis Kails jūtas pazaudējies un vientuļš. Viņš nespēj iedzīvoties jaunajā dzīves vietā un jaunajā skolā, un klasē nav īpaši populārs.

 • Es esmu šeit

  Es esmu šeit

  Drāma

  Es esmu šeit

  Drāma

  Filma ir aizkustinošs stāsts par meiteni Raju un viņas brāli Robi, kas spiesti dzīvot kopā ar vecmammu Olgu, jo viņu tēvs miris un māte aizbraukusi meklēt darbu Anglijā. Pretēji bērnu gribai, vecmamma vēlas pārdot lauku īpašumus, kas piederējuši viņu tēvam, bet situācija mainās pēc Olgas nejaušās nāves. Rajai un Robim ir jāizvēlas – vai ziņot par viņas nāvi un nokļūt bērnu namā, vai noslēpt šo faktu un cīnīties par savām dzimtajām mājām un ģimeni. Raja kļūst par ģimenes apgādātāju un reizē piedzīvo savu pirmo mīlestību.

 • Salas ārste. Noslēpums

  Salas ārste. Noslēpums

  Romantika

  Salas ārste. Noslēpums

  Romantika

  Filipas un Daniela attiecības attīstās, un šķiet, ka daktere ir atradusi savu laimi. Emija iekuļas autoavārijā, kurā cieš viņas kaimiņiene un vientuļā māte Tanja. Kad Tanjai kļūst arvien sliktāk, Daniels un Filipa cenšas saprast tam iemeslu. Kad Daniels piedāvā Filipai pārvākties pie viņa, sieviete nobīstas. Piedevām Maurīcijā ir ieradusies Filipas bijusī vīramāte Martina, un Filipa saprot, ka viņa joprojām nav tikusi pāri vīra nāvei. Kulovica un viņa dēla Maika konflikts tikai eskalējas, līdz Maiks nolemj pārņemt vadību viesnīcā.

 • Salas ārste. Lēmums

  Salas ārste. Lēmums

  Romantika

  Salas ārste. Lēmums

  Romantika

  Negaidīti ir atradusies Daniela sieva Dženija, kura cieš no smagas amnēzijas. Viņa ilgstoši atradusies slimnīcā ar svešu vārdu. Tas ievieš korekcijas visu attiecībās. Daniels un Dženija mēģina atsākt dzīvi no jauna un kopīgi atcerēties, kā tas ir – būt ģimenei. Filipai tur vairs nav vietas. Kulovics piedzīvo nelielu sirdstrieku un beidzot izrunājas ar Maiku, izstāstot viņam patiesību par pagātnes notikumiem. Drīz vien atklājas, ka Dženijai galvā ir asins sabiezējums, kuru galvas traumas dēļ nav iespējams atrast un operēt, taču Filipa pēc simptomiem saprot, kur tieši receklis atrodas. Ārsti ķeras pie sarežģītas operācijas. Dženijas ārsts piedāvā Filipai darbu savā slimnīcā par ķirurģijas nodaļas vadītāju, un viņa ir sarežģīta lēmuma priekšā.

 • Spiveta neticamie piedzīvojumi

  Spiveta neticamie piedzīvojumi

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Spiveta neticamie piedzīvojumi

  Asa sižeta, Drāma, Piedzīvojumu

  Desmit gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas – viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis – balvas pasniedzējiem nav ne jausmas, ka Spivets ir tik jauns.

 • Шанхайские рыцари

  Шанхайские рыцари

  Krieviski

  Шанхайские рыцари

  Krieviski

  Предатель убивает отца Чона Ванга и убегает в Англию. Чон и Рой О'Баннон отправляются в Лондон, чтобы отомстить злодею. Одновременно сестра Чона Лин раскрывает заговор против королевской семьи, но ей почти никто не верит. Чону же нужно решить тяжёлые задачи: как отомстить за смерть отца и удержать склонного к флирту Роя подальше от сестры.

 • Sapņi piepildās

  Sapņi piepildās

  Romantika

  Sapņi piepildās

  Romantika

  Jau kopš bērnības Lindsija katrā savā dzimšanas dienā uzraksta savu kvēlāko vēlēšanos. Diemžēl vai par laimi neviena no tām vēl nav piepildījusies. Ne toreiz, kad viņa vēlējās kucēnu, ne tad, kad vēlēja sliktu brālim, ne arī tā, kad vēlējās, lai viņas vecāki atkal būtu kopā. Savā divdesmit piektajā dzimšanas dienā Lindsija vēlējās atrast īstu mīlestību. Kad viņai tuvojas trīsdesmit gadu jubileja, Lindsijai šķiet, ka beidzot viņas vēlēšanās ir piepildījusies – viņai ir draugs, un Lindsija cer uz bildinājumu. Cerības izplēn, kad viņa pieķer mīļoto kopā ar citu… Tomēr brīnums notiek, un sapņi sāk pamazām piepildīties.

 • Dodiet sūdzību grāmatu

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  vēl vienu dienu

  Dodiet sūdzību grāmatu

  vēl vienu dienu

  Dodiet sūdzību grāmatu

  Komēdija, Krieviski

  Restorānam „Pienene” nav tā labākā slava pilsētā. Tajā ir netīrs, ēdiens ir negaršīgs, apkalpojošais personāls – nelaipns un neatsaucīgs, bet sūdzību grāmata ir vienmēr „aizņemta”. Visticamāk, ka viss tieši tā arī būtu palicis, ja vien šajā nepatīkamajā vietā nebūtu ieradies žurnālists Ņikitins ar draugiem. Saskāries slikto apkalpošanu un pārpratuma pēc vēl nonācis milicijā, Ņikitins nolemj uzrakstīt feļetonu par restorānu. Raksts iegūst plašu rezonansi sabiedrībā, un visa rezultātā Ņikitins dodas palīgā restorāna vadītājai pārvērst nemīlīgo, vecmodīgo restorānu par modernu jauniešu kafejnīcu.

 • Простушка

  Простушка

  Krieviski

  Простушка

  Krieviski

  Бьянка (Мэй Уитман) - старшеклассница, чей мир рухнул, когда она узнала, что её за спиной называют ”ЖУПой”- Жирной Уродливой Подружкой и на вечеринки берут более популярные друзья (Скайлер Сэмюэлс и Бьянка Сантос) только для того, чтобы на её фоне выглядеть привлекательнее. И несмотря на предостережения её любимого учителя (Кен Жонг), она откладывает завоевание сердца Тоби (Ник Эверсман) и заручается поддержкой Уэсли (Робби Амелл), глупого, но очаровательного ”качка”, в поиске новой себя. Чтобы спасти выпускной год от полнейшей катастрофы, ей надо найти уверенность в себе, свергнуть жестокий эталон красоты Мэдисон (Белла Торн) и напомнить всем, что не важно, как вы выглядите, вы все для кого-то ”ЖУПы”.

 • Любовь В Большом Городе

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Любовь В Большом Городе

  Krieviski

  Игорь приглашает Сауну и Артема с возлюбленными на ранчо к отцу. Ребята смогут отдохнуть, а Игорь наконец-то познакомит Настю с будущим тестем. Друзья пакуют чемоданы. В самолете они знакомятся с парочкой американцев, которые рассказывают им о неком монастыре на окраине города, где будут жить наши герои, святом месте, согласно древнему преданию помогающем в борьбе с бесплодием. Игорь, Артем и Сауна единодушны — к отцовству они еще не готовы. Но на экскурсию в монастырь все-таки едут. Несмотря на предупреждение монаха, друзья прикасаются к «идолу», и теперь они обречены при первом же половом акте зачать ребенка. Они озадачены — стоит верить предрассудкам или нет? На всякий случай, они решают временно воздержаться от секса. Девушки, узнав о причине такого странного поведения любимых, обижаются и уезжают. Оставшись одни, ребята решают оттянуться по полной, но тут на их пути снова появляется Святой Валентин. Он возмущен: как они могли не воспользоваться таким благословением? Рождается новое заклятие. Тот из троих кто окажется первым в постели с женщиной — станет отцом. Остальные смогут иметь детей лишь через 10 лет. О таком повороте событий никто и помыслить не мог. Все трое внезапно осознают, что готовы к отцовству… Приключения начинаются.

 • Доспехи Бога 2

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Доспехи Бога 2

  Krieviski

  Азиатский Ястреб возвращается! На этот раз ему предстоит новая работа, из-за которой наш герой опять приезжает в Мадрид. Некий загадочный миллионер предлагает Ястребу заняться поисками нацистских сокровищ, которые спрятаны в глубине африканской пустыни. Он передает ключ к сокровищнице, соглашается финансировать экспедицию и отправляет с Ястребом попутчицу — специалиста по Африке Аду. Во время своего пребывания в Мадриде Ястреб знакомится с немецкой девушкой Эльзой, которая разыскивает своего деда, пропавшего во время войны в Африке. После ряда приключений Эльза тоже присоединяется к экспедиции.

 • Mīlas ziedi

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Mīlas ziedi

  Drāma, Romantika

  Pēc tēva nāves Violeta ir pārņēmusi tēva biznesu – smaržu ražotni. Ir tikai viena ķibele – uzņēmumam ir liels pasūtījums kādai īpašai smaržai, taču Violeta nezina tās formulu.

 • Селфи

  Селфи

  Krieviski

  Селфи

  Krieviski

  Он полностью копировал его — жесты, мимика, даже шутил так, что никто не заподозрил подмены. Богданов смотрел в экран, как в зеркало. Двойник вел его телепередачу, встречался с его фанатами-читателями, жил с его женщинами, выпивал в баре с его друзьями… Это произошло вмиг — раз — тебя стерли, твою личность, и тут бессильны лучшие психоаналитики. Публичный и успешный, остроумный и циничный, Богданов лишился всего, чего добивался годами, выстраивая свою карьеру и жизнь. И теперь он отчетливо понимал: копия лучше и честнее его самого, битва за себя проиграна. И только дочь хочет вернуть истинного Богданова…

Banner zona