Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 29. oktobris

Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunākās filmas

 • Rudens sapnis

  Rudens sapnis

  Komēdija, Romantika

  Rudens sapnis

  Komēdija, Romantika

  Enija un Bens skolas gados bija neprātīgi iemīlējušies un slepeni no vecākiem apprecējās. Tomēr nekas neizdevās, kā iecerēts – vecāki asi iebilda viņu attiecībām, laulību anulēja, Bens devās studēt uz lielpilsētu, bet Enija palika Aiovā palīdzēt vecākiem saimniecībā.

 • Slepkavība Bridlebēnā

  Slepkavība Bridlebēnā

  Drāma

  Slepkavība Bridlebēnā

  Drāma

  FILMA PIEEJAMA 7 DIENAS! Pie Francijas kalnu ezera atrasts miris vīrietis. Viņš ticis nožņaugts, ir redzamas arī cīņas pēdas. Noskaidrojas, ka upuris ir pirms desmit gadiem pazudušais vietējais biznesmenis – SPA īpašnieks Žoržs Marišāls, kurš tika apsūdzēts savas darbinieces slepkavībā. No Franču Gijānas šajā dienā ieradies un vietējā policijā kopā ar leitnanti Dermonu sācis strādāt majors Žiljēns Forests, kurš, kā izrādās, ir Marišāla sievas dēls. Majora māte joprojām šeit dzīvo un ir pārsteigta par dēla pēkšņo ierašanos. Dermonu tikmēr nomoka jautājums – vai Forests tiešām tieši šajā dienā ir ieradies nejauši. Kurš noslepkavoja Marišālu un kāpēc viņš atgriezies pēc šiem desmit gadiem?

 • Одноклассницы

  Одноклассницы

  Komēdija, Krieviski

  Одноклассницы

  Komēdija, Krieviski

  Четыре подруги вместе ещё со школьных лет: одна организовывает свадьбы, вторая работает автомехаником, третьей «повезло» - она уже замужем, а четвертая объявляет, что скоро выходит замуж и приглашает всех на свадьбу в Сочи. Сказано – сделано! И вот подруги уже в пути навстречу празднику. Но случается невероятное - накануне торжества невеста застаёт жениха в объятьях другой и теперь ей всего за ночь надо найти нового претендента на роль мужа, желательно богатого и красивого, потому что свадьбу никто отменять не собирается!

 • Apmaldījies Florencē

  Apmaldījies Florencē

  Drāma, Piedzīvojumu, Romantika

  Apmaldījies Florencē

  Drāma, Piedzīvojumu, Romantika

  FILMA PIEEJAMA 14 DIENAS! Ēriks nonācis dzīves krustcelēs – turpināt sekot savam dzīves sapnim, lai profesionāli spēlētu amerikāņu futbolu, vai arī pieteikties studijām Juridiskajā fakultātē. Viņš kopā ar draudzeni Kolīnu apciemo māsīcu Florencē, un šajos romantiskajos apstākļos bildina savu mīļoto. Kolīna uzskata, ka Ēriks vēl nav gatavs ģimenes dzīvei un atsaka viņam. Nomākts klīstot pa Florences ielām, Ēriks iepazīstas ar senu un bīstamu itāļu sporta veidu, kurš attāli līdzinās amerikāņu futbolam. Vēloties aizmirsties un pierādīt sevi, viņš piesakās komandā par spīti māsīcas brīdinājumiem, un ātri vien viņa dzīve kļūst bīstama.

 • Mīlestības recepte

  Mīlestības recepte

  Romantika

  vēl 5 dienas

  Mīlestības recepte

  vēl 5 dienas

  Mīlestības recepte

  Romantika

  Lorēnas sapnis vienmēr bijis kļūt par šefpavāri. Viņa ir kulinārijas skolas lielā cerība, ļoti centīga un apzinīga, kā arī raksta pati savu blogu.

 • Foršie džeki

  Foršie džeki

  Komēdija

  Foršie džeki

  Komēdija

  1977. gads, Losandželosa. Vientuļais tēvs, privātdetektīvs un alkoholiķis Hollands Mārčs tiek nolīgts izmeklēt kādas pabalējušas porno zvaigznes Mistijas Mountinas pašnāvību.

 • Robinsons Krūzo

  Robinsons Krūzo

  Bērniem

  Robinsons Krūzo

  Bērniem

  Papagailis Otrdienis kopā ar citiem zvēriem bauda idillisku dzīvi uz mazas saliņas okeāna vidū.

 • Mazais princis

  Mazais princis

  Bērniem

  Mazais princis

  Bērniem

  Viņa ir maza meitene, kuras bērnība paiet stingrā mātes uzraudzībā gatavojoties "lielajai dzīvei". Taču kādudien meitenes rūpīgi saplānoto dienaskārtību iztraucē viņas ekscentriskais un labsirdīgais kaimiņš - Lidotājs.

 • Питер. Лето. Любовь

  Питер. Лето. Любовь

  Drāma, Romantika

  Питер. Лето. Любовь

  Drāma, Romantika

  Британец Эллиот, бросивший преподавание в школе танцев Оксфорда, решает кардинально изменить свою жизнь. Он отправляется в Санкт-Петербург, где живет его сводный брат, с которым он никогда не виделся...

 • Augstceltne

  Augstceltne

  Drāma, Šausmu

  Augstceltne

  Drāma, Šausmu

  Dr. Roberts Leings (Toms Hidlstons) ir jauns un veiksmīgs vīrietis, kurš ievācas modernu dzīvokļu kompleksa divdesmit piektajā stāvā. Tā ir pilnīgi autonoma celtne ar savu šķiru sistēmu, kurā vara un privilēģijas pieaug līdz ar stāvu, kurā atrodas dzīvoklis. Beļģija/Lielbritānija, drāma, 2015. g. / 16+

 • Deniss Vasiļjevs. Cerība uz ledus

  Deniss Vasiļjevs. Cerība uz ledus

  Deniss Vasiļjevs. Cerība uz ledus

  TV3 ziņas piedāvā: Deniss Vasiļjevs. Cerība uz ledus

 • Raimonds Pauls. Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

  Raimonds Pauls. Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

  Dokumentālās

  Raimonds Pauls. Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu?

  Dokumentālās

  Maestro Raimonds Pauls pavisam noteikti ir viens no ja ne pats ievērojamākais 20. gadsimta latviešu komponistiem. Pēc pāris dienām viņš svinēs savu 80, dzimšanas dienu, tādēļ jebkurš savi cienošs latviešu mūzikas cienītājs, centīsies palūkoties, ko viņš ir paveicis savā mūziķa karjerā.