Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Horoskops aunam

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops vēzim

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops lauvai

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt brīvdienas mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops jaunavai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops svariem

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties vēl jau nākošajā dienā un der atcerēties, ka tā ir darbadiena!

Horoskops skorpionam

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Visas filmas

 • Atsitiens

  Atsitiens

  vēl 16 dienas

  Atsitiens

  Atsitiens

  vēl 16 dienas

  Anotācija

  Raiens Vorets ir bijušais policists, kuram nu ir tikai viens mērķis – atriebt savas ģimenes slepkavību. Raiena sievu un deviņus gadus veco dēlu nogalināja kāda gangsteru banda. Raienam izdevās nogalināt trīs no viņiem, taču viņš nedomā apstāties, līdz nebūs atradis un sodījis visus, kas atbildīgi par šo noziegumu.

 • Iemīlēties svešniekā

  Iemīlēties svešniekā

  vēl 15 dienas

  Anotācija

  Klāra ir pieņēmusi lēmumu – viņa ar meitu pārvāksies dzīvot uz Londonu kopā ar savu draugu Robertu.

 • Рико, Оскар и тени темнее тёмного

  Рико, Оскар и тени темнее тёмного

  Anotācija

  Рико — не совсем обычный ребенок, многие элементарные вещи даются ему с большим трудом. «Необычно одаренный» — называет его любящая мама. «Придурок» — попросту говорит злобный сосед сверху.

 • Tanbahas ciema liktenis

  Tanbahas ciema liktenis

  vēl 85 dienas

  Tanbahas ciema liktenis

  Tanbahas ciema liktenis

  vēl 85 dienas

  Anotācija

  Tanbahas ciema liktenis

 • Vampīru akadēmija

  Vampīru akadēmija

  Anotācija

  Aizbēgušo princesi Lisu atgriež atpakaļ Vampīru akadēmijā, lai mantiniece būtu drošībā. Viņas draudzene Roze vienmēr ir modra, lai aizsargātu no ienaidnieku ļaunajiem nodomiem. 2014

 • Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 41 dienas

  Pēc balles

  Pēc balles

  vēl 41 dienas

  Anotācija

  Keita ir talantīga modes dizainere, un viņas sapnis ir strādāt kādā augstās modes namā. Taču viņa nespēj dabūt darbu, jo neviens neuzticas Kasela meitai. Keitas tēvam un pamātei pieder Kaselu modes nams, kurš nodarbojas ar dārgu zīmolu tērpu kopēšanu un masveida ražošanu.

 • Mīlestība ir visur

  Mīlestība ir visur

  vēl 14 dienas

  Mīlestība ir visur

  Mīlestība ir visur

  vēl 14 dienas

  Anotācija

  Šķiršanās advokātiem Kentonam un Emīlijai par laulību ir zināms viss, tāpēc nav nekāds brīnums, ka, ņemot vērā viņu profesionālo pieredzi abiem ir diezgan skeptiska attieksme pret laulībām. Kens un Emīlija iepazinās Kena koledžas laiku drauga un Emīlijas māsas kāzās.