Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vēlams pievērst uzmanību signāliem, kurus raida tavs organisms un, ja saklausi trauksmes zvanus, dodies pēc profesionālas palīdzības. Apzinies, ka šodien pieņemtie lēmumi būs jāpārskata visdrīzākajā laikā.

Horoskops vērsim

Ja nesaņemsi sapratni un atbalstu no saviem mājiniekiem, noteikti to sagaidīsi no saviem darbabiedriem, klientiem vai tālumā mītošiem paziņām. Padalies savos pārdzīvojumos un kļūs vieglāk.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās dzīves līkloči kļūs nepārskatāmi un grūti izbraucami. Parādīsies neatvairāma doma un arī vēlme spert kādu neatgriezenisku soli. Ja pratīsi noregulēt straujo elpošanu un domāšanu, spēsi izvairīties no kļūdas.

Horoskops vēzim

Dienu ieteicams uzsākt lēni, lai pāreja uz darba pienākumu veikšanu nebūtu pārāk traumējoša. Garastāvokļa un dienas plānu mainība šodien garantēta, līdz ar to nebēdā, ja tev vispār nav konkrētu plānu.

Horoskops lauvai

Pārāk nesaceries un nepaļaujies uz rožainiem nākotnes solījumiem. Pragmatisms robežosies ar romantiskām atkāpēm no pieņemtā. Nelieli eksperimenti radošā vai emocionālā sfērā, atvieglos bēdīgu ziņu saņemšanas gadījumā.

Horoskops jaunavai

Lielos un atbildīgos darbus mēģini nobīdīt līdz pusdienlaikam. Ja lolo kādus oriģinālus un tālejošus plānus, rēķinies, ka uzradīsies kādi šķēršļi vai mūdži, kas to visu vēlēsies sabojāt. Nevienam nestāsti par saviem nodomiem.

Horoskops svariem

Šodien piedzīvosi sajūtu, ka grūtākais jau aiz muguras un lielā krīze jau pārdzīvota. Gaidot uz kādu atbildi vai lēmumu kādā lietā, centies sevi nodarbināt kaut vai sadzīviskā līmenī.

Horoskops skorpionam

Nesūdzies un nepārdzīvo par galīgi nebūtiskām lietām kā arī nepārdzīvo par citu cilvēku nevadāmajiem noskaņojumiem un mainīgajām prioritātēm. Gan profesionālā, gan personīgā partnerība šodien tāda uzbudināta un adataina.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadali savus spēkus un nepievērs uzmanību citu problēmām, izņemot gadījumus, ja palīdzība vajadzīga pašiem tuvākajiem. Nepiever acis uz saviem trūkumiem, bet centies ar tiem kaut kā tikt galā.

Horoskops mežāzim

Šodien atkal sajutīsi nepieciešamību pēc jaunas dzīves stratēģijas. Profesionālā reputācija, personīgais vai ģimenes bizness, attiecības atkal kļūs par svarīgu motivāciju, lai kaut ko jaunu uzsāktu.

Horoskops ūdensvīram

Tava apņēmība šodien nebūs ilgtspējīga un ļoti ātri zaudēsi interesi par uzsākto. Pie apvāršņa parādīsies cilvēki, kuri var likt tev pārskatīt personīgās dzīves notikumus.

Horoskops zivīm

Ja tiešām vēlies pavadīt efektīva darba piesātinātu dienu, neķeries pie darbiem, kuru veikšanas metodika un principi ir galīgi neskaidri. Tur arī iestrēgsi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Valentīna ir slavena rakstniece – viņa raksta padomu grāmatas par to, kā būt lieliskai sievietei, perfektai mātei un sievai. Valentīnai šķiet, ka pašas ģimenē arī viss ir kārtībā, tomēr pēkšņi vīrs Nikolass pēc divdesmit pieciem gadiem laulībā paziņo, ka nemīl vairs viņu, vēlas šķirties un izvācas no mājām.

 • Mazais princis

  Mazais princis

  Bērniem

  Mazais princis

  Bērniem

  Viņa ir maza meitene, kuras bērnība paiet stingrā mātes uzraudzībā gatavojoties "lielajai dzīvei". Taču kādudien meitenes rūpīgi saplānoto dienaskārtību iztraucē viņas ekscentriskais un labsirdīgais kaimiņš - Lidotājs.

 • Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā

  Komēdija, Piedzīvojumu

  Četri padzīvojuši draugi dodas uz Lasvegasu, lai sarīkotu vēl nebijušu vecpuišu ballīti. Šajā komēdijā filmējušies Maikls Duglass, Roberts de Niro, Morgans Frīmens un Kevins Klains. 2013

 • Dedzīgais līgavainis

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Takers un Alisa ir kopā jau četrus gadus, un beidzot Takers nolēmis spert atbildīgu soli – bildināt draudzeni. To uzzinājusi, vecmāmiņa Takeram uzdāvina senu ģimenes mantojumu – gredzenu, kas piederējis viņas vecmāmiņai. Viņa apgalvo, ka tas piepilda valkātāja viskvēlākās vēlēšanās. Bildinājums gan neizdodas tāds, kā plānots – Takers labāk to būtu darījis Parīzē vai Romā, taču ir apstākļu sakritības rezultātā ir spiests Alisu bildināt sieviešu tualetē. Sākumā Takers pats nešķiet īpaši aizrāvies ar gaidāmajām kāzām, taču drīz vien sāk norisināties dīvaini notikumi – pēkšņi viņš kļūst kā apsēsts ar kāzām un to detaļām.

 • Cīnītājs

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Cīnītājs

  Asa sižeta, Drāma

  Tomijs Konlons (Toms Hārdijs) ir bijušais jūras kājnieks no Pitsburgas. Viņam tā arī nav izdevies uzgriezt muguru savai problemātiskajai pagātnei. Uzzinājis, ka gaidāmajā jaukto austrumu cīņu turnīrā galvenā balva ir nepieredzēti liela, Tomijs nolīgst savu tēvu Padiju (Niks Nolte), bijušo treneri, kurš ārstējas no alkoholisma, cerot, ka tēvs līdz sacensībām viņu dabūs formā.

 • Mīlestības gadalaiks

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Mīlestības gadalaiks

  Romantika

  Pēc šķiršanās no vīra Tailere ar meitu atgriežas dzimtajā pilsētā, lai atpūstos un pavadītu laiku kopā ar mammu. Atpūsties īsti nesanāk – nonākusi mammas kafejnīcā, viņa uzreiz metas palīdzēt un drīz vien saprot, ka kādreiz tik populārā vietiņa ir nonākusi grūtībās. Jaunatvērtās barbekjū ēstuves ir sīvi konkurenti un nolaupījušas daudz klientu. Lai uzlabotu situāciju, Tailere piesakās sacensībām barbekjū festivālā un nonāk aci pret aci ar savu skolas laiku draugu Koriju, kurš ir slavens barbekjū meistars. Senās jūtas uzliesmo no jauna, taču Tailere ir nospraudusi sev mērķi uzvarēt sacensībās un nevar atļauties nekādas izklaides.

 • Brīvdomātāji

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  vēl 7 dienas

  Brīvdomātāji

  vēl 7 dienas

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Pēc pajukušajām attiecībām Džesem sāk šķist, ka dzīve nav izdevusies un darbs kļūst nomācošs. Kad koledžas profesors lūdz viņu teikt runu pensionēšanās vakariņu laikā, vientuļnieks Džese uztver to kā lielisku iespēju izrauties no rutīnas.

 • Spirāle

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Aleksejs ir talantīgs programmētājs no Novosibirskas. Viņš pārceļas uz Maskavu un kļūst par puslegāla elitāra kluba “Spirāle” biedru. Kā jau jauniņajam, Aleksejam pamatīgi veicas, un viņš uzvar ekstrēmās kluba spēlēs vienā pēc otras, par to saņemot milzīgus honorārus. Tam, protams, ir savu plusi – Aleksejā iemīlas meitene, par kādu viņš agrāk ir varējis tikai sapņot. Tomēr pienāk brīdis, kad Alekseja jaunā un laimīgā dzīve sabrūk, un viņš iekuļas nopietnās nepatikšanās – viņu vaino bankas aplaupīšanā, mīļotā meitene netic viņa neveinībai, piedevām kāds cenšas viņu nogalināt...

 • Vērtīgā krava

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Nežēlīgs kriminālās pasaules līderis Edijs ir neapmierināts, ka viņa bijusī partnere Kārena bez viņa piekrišanas īsteno viņa izplānotu laupīšanu. Edijs jūtas nodots un alkst atriebības. Lai atgūtu Edija uzticību, Kārena piekrīt organizēt vērtīgas kravas laupīšanu un vēršas pēc palīdzības pie sava bijušā mīļākā, augstas klases zagļa Džeka. Tomēr arī šī laupīšana nenorit, kā ieplānots, un sākas īsta asinspirts, kurā vairs neviens nezina, kam uzticēties.

 • 8 labākie randiņi

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Ņikitam ir viss – mīloša sieva, labi audzināti bērni un plaukstošs bizness – veterinārā klīnika, taču kādu dienu notiek negaidītais. Ārsts paziņo, ka Ņikitam ir nedziedināma slimnīca, un viņam atlikuši vien pāris mēneši, ko dzīvot. Ņikita aizdomājas – kurš pēc viņa nāves parūpēsies par sievu, bērniem un biznesu? Jāsameklē taču sev cienīgs aizstājējs. Pēc stingras atlases, ģimenei par to neko nenojaušot, Ņikita atved uz mājām spēcīgu, izskatīgu un lādzīgu ugunsdzēsēju Iļju – vīru, uz kuru pēc Ņikitas domām, varēs paļauties. Ātri vien Iļju ir iemīlējuši pilnīgi visi – gan bērni, gan vetklīnikas pacienti, gan Ņikitas skaistā sieva, bet Ņikita uzzina, ka ārsti ir kļūdījušies…

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.