Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunākās filmas

 • Noslēpumu hronikas. Nepatiesi apsūdzēts

  Noslēpumu hronikas. Nepatiesi apsūdzēts

  Drāma

  vēl 4 dienas

  Noslēpumu hronikas. Nepatiesi apsūdzēts

  vēl 4 dienas

  Noslēpumu hronikas. Nepatiesi apsūdzēts

  Drāma

  Atrastas pirms trim gadiem pazudušas sievietes mirstīgās atliekas. Toreiz slepkavībā tika vainots un apsūdzēts viņas vīrs, taču nepietiekamu pierādījumu dēļ tiesa viņu attaisnoja. Nu vīrietis ieradies pie Aleksas pēc palīdzības. Lai arī viņš netika notiesāts, viņš domā, ka visi tāpat uzskata tieši viņu par vainīgo, tāpēc vēlas atgūt savu labo slavu. Aleksai tikai jāpalīdz atrast īstais slepkava.

 • Dieva bruņas

  Dieva bruņas

  Asa sižeta, Komēdija, Piedzīvojumu

  Dieva bruņas

  Asa sižeta, Komēdija, Piedzīvojumu

  Džekijs Čans šajā filmā spēlē bijušo mūziķi ar iesauku Āzijas vanags, kurš nu naudu izdomājis pelnīt, meklējot senus artefaktus un dārgumus. Kad viņam veiksmīgi izdodas nozagt zobenu kādai Āfrikas ciltij, viņš pat nenojauš, ka tas ir sākums pilnīgi jaunai dzīvei. Izrādās, ka zobens ir senu Dieva bruņu sastāvdaļa, un ja bruņas tiks iznīcināts, tad pasauli pārņems ļaunie un nežēlīgie spēki. Ļaunie spēki, uzzinājuši, ka pie Āzijas vanaga ir bruņu pēdējā sastāvdaļa, kas dos viņiem varu pār pasauli, nolaupa viņa mīļoto meiteni, lai dabūtu zobenu savās rokās. Sākas cīņa uz dzīvību un nāvi par mīļoto meiteni un pasaules nākotni.

 • Mīla saulrietā

  Mīla saulrietā

  Romantika

  Mīla saulrietā

  Romantika

  Sofija ir pārstrādājusies un nogurusi. Viņai trūkst enerģijas un iedvesmas, un viss liecina, ka nepieciešama atpūta. Viņa noīrē Airnb istabu un to arī dara – dodas vienkārši atpūsties! Izrādās, ka šos apartamentus apsaimnieko vientuļais tēvs ar meitu, un meita ir ļoti nopietni noskaņota atrast tēvam draudzeni. Varbūt tieši Sofija būs īstā?

 • Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Romantika

  Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

  Romantika

  Kad draugs vēlas ar Mēriju nopienti aprunāties, paziņojums, ka viņam ar Mēriju ir garlaicīgi un viņš vēlas šķirties, galīgi nav tas, uz ko jaunā sieviete cerējusi.

 • Relikviju mednieki

  Relikviju mednieki

  Piedzīvojumu

  Relikviju mednieki

  Piedzīvojumu

  Kārters un Džordina Flini nav tādi kā vairākums vecāku. Viņu darba diena var sākties jebkurā vietā pasaulē, klejojot pa grezniem muzejiem un bēgot no varas iestāžu darbiniekiem.

 • Mājas sieviete

  Mājas sieviete

  Romantika

  Mājas sieviete

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Koledžas laikā māsu apvienība Sārai bija kā ģimene. Pagājuši jau pieci gadi, kopš Sāra beigusi koledžu, bet viņa ilgojas pēc bezbēdīgajiem laikiem – kopīgajiem pasākumiem, iepazīšanās, nedēļas nogales izbraucieni. Viņa piesakās darbā savas bijušās koledžas māsu apvienības mītnē par mājas mammu un uzzina, ka viss ir ļoti bēdīgā stāvoklī – nekas vairs netiek organizēts, kā senajos laikos, un šai korporācijai draud izjukšana. Ir īstais laiks Sārai nopietni ķerties pie darba un atgriezt šeit pārliecību un dzīvību!

 • Vecāks par 21 gadu

  Vecāks par 21 gadu

  Komēdija

  Vecāks par 21 gadu

  Komēdija

  Džefs ir paraugstudents, kurš līdz šim visu darījis pareizi un mācījies cītīgi. Taču viņa divdesmit pirmā dzimšanas diena iekritusi tieši pirms iestājeksāmieniem medicīnas skolā, un viņa divi labākie draugi uzaicina Džefu iedzert alu. Kad Džefs pārmaiņas pēc nolemj šajā dienā beidzot darīt visu, ko vien viņam iegribas, ieplānotais mierīgais vakars izvēršas par īstu elli, kur neviens no iesaistītajiem nespēs aizmirst vēl ilgi

 • Vienas vasaras stāsts

  Vienas vasaras stāsts

  Romantika

  Vienas vasaras stāsts

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Vasaras atvaļinājumā Penelope, kā ierasts, dodas apciemot vecmāmiņu. Šoreiz viņa dzimtajā pilsētā satiek Džeisonu – puisi, ar kuru viņa satikās skolas laikā, bet nu nav redzējusi gadiem ilgi. Kad atklājas, ka abu vecmāmiņas dara vienu un to pašu – visiem spēkiem mēģina atrast saviem mazbērniem otru pusīti – viņi nolemj izlikties par pāri. Tikai uz šo vasaru, tikai vecmāmiņām par prieku, jo, protams, šī ir vecmāmiņu lielākā laime – ja satiksies tieši Penelope ar Džeisonu. Varbūt senā dzirksts uzliesmos ar jaunu spēku?

 • Robins Huds

  Robins Huds

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Robins Huds

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krusta karos rūdītais Robins Huds un viņa skolotājs, saraceņu komandieris Jahja, saceļas pret korumpēto Anglijas monarhiju.

 • Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Mājas kalnos. Mīlas sāpes

  Drāma

  Lorencs beidzot uzzina, ka būs vectēvs. Tas gan izraisa problēmas saimniecībā – ja Marija vairs nevarēs darīt fizisku darbu, ferma var izputēt. Lai glābtu situāciju, Lisa atkal vēlas Leitnerus iesūdzēt tiesā, tomēr Marija tam pretojas. Marija joprojām baidās atklāt Georgam, ka gaida no viņa bērnu, jo domā, ka Georgs mēģinās viņai to atņemt. To, ka viņš spēj būt nežēlīgs, Marija saprot no tiesām, kurās viņš cīnās par meitas aizbildniecību ar bijušo sievu. Lisa beidzot sper izšķirošu soli attiecībās ar Florianu, lai vairs nebūtu jāmokās ar senajām jūtām. Kalnos ieradušies trīs skolas dienu draugi, starp kuriem atjaunojas senā sacensība par vienas meitenes sirdi.

 • Rokzvaigzne

  Rokzvaigzne

  Bērniem

  Rokzvaigzne

  Bērniem

  Kādu dienu kā no zila gaisa Tibetas mastifa Bodija ķepās iekrīt radio, un šis atgadījums pilnībā izmaina sunīša dzīvi! Viņš dodas plašajā pasaulē ar lielu sapni – kļūt par pasaulslavenu rokmūziķi.

 • Ruslans

  Ruslans

  Asa sižeta

  vēl 7 dienas

  Ruslans

  vēl 7 dienas

  Ruslans

  Asa sižeta

  Ruslanam Dračevam, kriminālromānu rakstniekam, kas savulaik darbojies likuma nepareizajā pusē, piezvana bijusī sieva. Viņa ielūdz Ruslanu uz meitas kāzām. Meita precas ar viņa bijušā ienaidnieka dēlu.