Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. maijs

Lita, Sibilla, Teika

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops vērsim

Tevī būs pārspīlēta vēlme savas ambīcijas pārvērst ļoti iespaidīgos pirkumos un citās izšķērdībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa glauno.

Horoskops dvīņiem

Nesmādē domu par kāda starpnieka iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops vēzim

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops lauvai

Svētdienas rīts tev solās būt paskaļš. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu stindzinošā klusumā, vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu šarmu un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis sava funktiera izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties kādu skaistumu savam vai tuvinieka dārzam.

Horoskops skorpionam

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops strēlniekam

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz dārzā grilētas gaļiņas degustēšanu vai vīna glāzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau tuvākajā laikā mēģināsi realizēt.

Horoskops mežāzim

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops ūdensvīram

Šoreiz tevi izglābs saasinātā intuīcija, kas līdzēs noskaņoties uz vienas frekvences ar citu domām. Liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi mierīgākos ūdeņos.

Horoskops zivīm

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tevi pārsteidza galīgi nesagatavotu. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Svešinieks

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Atmiņu zaudējušu FIB īpašo aģentu meklē krievu mafija. Viņš neatceras savu vārdu, nenojauš, kādu informāciju no viņa cenšas uzzināt, taču joprojām zina, kā apieties ar ieročiem un izbēgt no vajātājiem.

 • Срочно выйду замуж

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Срочно выйду замуж

  Krieviski

  Женя - редактор, Стас - светский фотограф. Женя хочет и может стать главным редактором журнала, но для этого у нее срочно должен появиться супруг...

 • Mītika: Dievkāvis

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Mītika: Dievkāvis

  Fantastika

  Jaunā nekromāne Mareka atkal dodas glābt pasauli! Zombiju leģions posta zemi, tāpēc Marekas uzdevums ir iegūt no dieviem īpašu ieroci, ar kuru varētu cīnīties pret zombiju armijām. Viņai nāksies apvienot spēkus ar savu ļaunāko ienaidnieku un cīnīties līdz spēku izsīkumam, lai izglābtu dievus un visu pasauli. ASV piedzīvojumu filma, 2016. g. /12+

 • Geimeris

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Geimeris

  Asa sižeta, Fantastika

  Filmas darbība norisinās nākotnē, kad cilvēki spēj kontrolēt citus tiešsaistes spēļu vidē. Kāds slavens spēlētājs cenšas atgūt neatkarību, pieveicot spēles radītāju.

 • Kāzu zvani

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Kāzu zvani

  Komēdija, Romantika

  Mollija pret attiecībām ar vīriešiem ir ļoti skeptiska, bet, ja nu draudzene lūdz būt par vedējmāti viņas kāzās – atteikt jau nevar.

 • Vens Vailders - ballīšu karalis

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders - ballīšu karalis

  Komēdija, Romantika

  Vens Vailders sācis septīto studiju gadu Kūlidža augstskolā, taču viņa prātu nodarbina viss, izņemot diplomu.

 • Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nesagraujamie pierādījumi

  Drāma

  Šenona ir ķērusies pie Maka jauniegūtās senās mājas renovācijas. Viss veicas labi līdz brīdim, kad iesprūst virtuves lifts. Mēģinot to atbrīvot, tiek atrasts cilvēka skelets.

 • Землетрясение

  Землетрясение

  Землетрясение

  7 декабря 1988 года в Армении произошло землетрясение, охватившее почти половину территории республики.

 • Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Apturēt kāzas!

  Bella ir pensionēta mākslas skolotāja, bet Šons – Holivudas kinozvaigzne. Viņi ir pazīstami tikai nedēļu, bet jau gatavojas precēties.

 • Melnais ūdens

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  vēl vienu dienu

  Melnais ūdens

  vēl vienu dienu

  Melnais ūdens

  Asa sižeta

  Melnais ūdens

 • Tikai draugi

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Tikai draugi

  Komēdija, Romantika

  Kriss Brenders vienmēr bijis labs draugs Džeimijai , viņš domā, ka būtu laiks attiecībās veidot nākošo līmeni, tuvināties, bet Džeimija sīksti turas pie formulējuma „tikai draugi”.

 • Spoku mednieki ledus aukstumā

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Spoku mednieki ledus aukstumā

  Bērniem, Fantastika, Komēdija

  Multiplikācijas filma/Komēdija/Ģimenes filma/Fantastika

 • Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un Obelikss: Dievu zeme

  Asterikss un viņa labākais draugs Obelikss, turpina savu gadiem ilgo cīņu ar Cēzaru, kurš beidzot grib tikt galā ar nevaldāmajiem galliem. Ap Asteriksa ciematu Cēzars liek uzcelt jaunu Romu – Dievu zemi.

 • Mītika: Dzelzs kronis

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mītika: Dzelzs kronis

  Asa sižeta, Fantastika, Piedzīvojumu

  Mareka ar komandu cenšas iegūt pēdējo Tumsas sēklas fragmentu, lai dievi spētu nodrošināt mieru pasaulē. Taču šoreiz cīņa būs sīvāka kā jebkad.

 • Klejotāja

  Klejotāja

  Fantastika

  Klejotāja

  Fantastika

  Cilvēci apdraud neredzami ienaidnieki, kas pārņem cilvēku ķermeņus un izdzēš viņu atmiņas. Par izdzīvošanu cīnās neliela cilvēku grupa, tostarp stūrgalvīgā Melānija.

 • Я худею

  Я худею

  Krieviski

  Я худею

  Krieviski

  В жизни Ани есть две главные любви — её парень Женя и еда. Из-за еды они и расстаются: Жене совсем не нравится, как Аня стала выглядеть. Аня не готова просто сдаться. При поддержке лучшей подруги и увлечённого здоровым образом жизни добряка Коли она пускается в увлекательное приключение, чтобы похудеть и обрести любовь и счастье

 • Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Senās mājas mistērija. Viltus pēdas

  Detektīvs, Drāma

  Šenona nodarbojas ar senu māju restaurāciju – tā ir viņas aizraušanās un darbs vienlaicīgi. Viņas pēdējais darbs bija draudzenes Džesas ģimenes mājas pārveide par viesnīcu.

 • Raganu balle

  Raganu balle

  Bērniem

  Raganu balle

  Bērniem

  Katru gadu notiek raganu balle, lai nosvinēto jauno biedru pievienošanos raganu pasaulei. Divpadsmit gadus vecā Beatriksa sapņo par pievienošanos raganu pulkam, taču viņas burvju spējas vēl nav apstiprinātas. Kad Beatriksas sapnis par kļūšanu īstai raganai tiek apdraudēts, viņai nākas lūgt sava uzticamā labākā pūkainā drauga palīdzību, lai atšķetinātu kādas maģiskas mīklas. Vai Beatriksai viss izdosies līdz liktenīgajam vakaram, kad notiks lielā raganu balle?

Banner zona