Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops vērsim

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

Horoskops dvīņiem

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vēzim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops strēlniekam

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops mežāzim

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops ūdensvīram

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops zivīm

Pašapziņai ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Neiznīcināmie 2

  Neiznīcināmie 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Neiznīcināmie 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Šoreiz viss ir ļoti personiski. Bārnijs Ross un viņa bijušo algotņu banda sanāk kopā, kad Čērča kungs neiznīcināmajiem uzdod šķietami vieglu darbu.

 • Zaudēt dvēseli

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Šajā režisora Vesa Kreivena filmā sērijveida slepkava atgriežas dzimtajā pilsētā, lai uzbruktu septiņiem bērniem, kas dzimuši kādā nozīmīgā dienā.

 • Krāpšanas ilūzija

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Elitārai FIB vienībai ir jānotver pasaules lieliskāko iluzionistu supergrupa „Četri jātnieki”. Savu priekšnesumu laikā grupa vairākas reizes pārdroši aplaupa korumpētus biznesa pasaules darboņus un visu guvumu atdod skatītājiem.

 • Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Sena draudzene Adele lūdz Emmas Fīldingas palīdzību. No kādas senas pils, par kuru klīst leģendas, ka tai ir uzlikts lāsts, pazudušas vēsturiskas mākslas vērtības, un Adele vēlas, lai izmeklēšanā palīdz kāds uzticams arheologs.

 • Vēlais ziediņš

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Dženija ir kaislīga botāniķe. Viņa kopā ar draugu Ouvenu ir apceļojusi visu pasauli, lai atrastu retu orhideju, kura, kā vēsta mīts, uzplaukst tikai īstas mīlestības klātbūtnē. Dženija gan ir skeptiska pret šo ticējumu. Kad Dženija ir spiesta doties uz dzimto pilsētu palīdzēt mammai sakārtot īpašuma jautājumus, retā orhideja viņai jāņem līdzi. Dzimtajā pilsētā Dženija satiek savu skolas laika mīlestību Šeinu, kurš ne visai jauki izturējās pret Dženiju tajos laikos. Nu gan Šeins ir pieaudzis, vēlas notikušo vērst par labu, tāpēc uzaicina Dženiju uz pasākumu. Drīz vien Dženija ierauta nesaprotamos attiecību pinekļos starp Ouvenu un Šeinu – vai kāds no viņiem liks uzziedēt orhidejai?

 • Klases salidojums

  Klases salidojums

  Komēdija

  Klases salidojums

  Komēdija

  25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • Garšas detektīvs

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Megija ir policijas detektīve, kura pēc šķiršanās ar vīru viena audzina meitu. Kādā pieņemšanā pēkšņi mirst TV žurnālists, kurš padziļināti pētījis ēdināšanas nozari.

 • Отец-молодец

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Жизнь бруклинского работяги Дэвида Возняка не похожа на праздник: у него кризис среднего возраста, он должен денег подпольному ростовщику, девушка собирается его бросить, а родной отец грозит увольнением с работы. А в довершение всех бед к нему приходит адвокат с известием о том, что в результате ошибки, которую двадцать лет назад совершили в банке спермы, который Дэвид посещал в студенческие годы, он является биологическим отцом 533 детей. И 142 из них обратились в суд с требованием раскрыть имя своего родителя. Вначале Дэвид не знает, что делать в такой ситуации, но постепенно любопытство перевешивает, и он решает — инкогнито — узнать поближе хотя бы некоторых из своих нежданных потомков…

 • Negaidīts pavērsiens

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Divi pāri, kas dzīvo viens otram kaimiņos izdomājuši arī brīvdienas pavadīt kopā uz kruīza kuģa.

 • Blakusparādības

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Bredlijs Kūpers un izcilais Roberts de Niro galvenajās lomās zinātniskās fantastikas trillerī par rakstnieku, kurš atklāj slepenas zāles, kas viņam piešķir pārcilvēciskas spējas. 2011. gads.

 • Patiesi, traki, saldi

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Natālijai pēc vecāku domām īsti nepadodas būt pieaugušai. Viņai ir savs, neliels bizness – busiņš, kurā viņa pārdod pašas ceptus kēksiņus. Ēriks ir finanšu menedžeris, kurš viens audzina meitu. Viņus kopā saved liktenis – nomirst Ērika tante, kura gadiem bijusi Natālijas uzticama kliente, mantojumā abiem atstājusi īpašumu, kurā reiz bijusi slavena ceptuve. Ko viņiem iesākt ar ēku? Abiem spiestā kārtā nākas sadarboties, plānot un vērtēt, kas nav nemaz tik vienkārši. Lēnām uzplaukst jūtas, taču izskatās, ka tām nebūs nākotnes, jo Natālija vēlas attiecības paturēt profesionālas. Bet varbūt tomēr?