Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops vērsim

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops dvīņiem

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops vēzim

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops lauvai

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops jaunavai

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops svariem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops skorpionam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops strēlniekam

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops mežāzim

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops ūdensvīram

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops zivīm

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Brīvdomātāji

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Brīvdomātāji

  Drāma, Komēdija

  Pēc pajukušajām attiecībām Džesem sāk šķist, ka dzīve nav izdevusies un darbs kļūst nomācošs. Kad koledžas profesors lūdz viņu teikt runu pensionēšanās vakariņu laikā, vientuļnieks Džese uztver to kā lielisku iespēju izrauties no rutīnas.

 • Spirāle

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Spirāle

  Asa sižeta, Krieviski

  Aleksejs ir talantīgs programmētājs no Novosibirskas. Viņš pārceļas uz Maskavu un kļūst par puslegāla elitāra kluba “Spirāle” biedru. Kā jau jauniņajam, Aleksejam pamatīgi veicas, un viņš uzvar ekstrēmās kluba spēlēs vienā pēc otras, par to saņemot milzīgus honorārus. Tam, protams, ir savu plusi – Aleksejā iemīlas meitene, par kādu viņš agrāk ir varējis tikai sapņot. Tomēr pienāk brīdis, kad Alekseja jaunā un laimīgā dzīve sabrūk, un viņš iekuļas nopietnās nepatikšanās – viņu vaino bankas aplaupīšanā, mīļotā meitene netic viņa neveinībai, piedevām kāds cenšas viņu nogalināt...

 • Vērtīgā krava

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Vērtīgā krava

  Asa sižeta, Komēdija

  Nežēlīgs kriminālās pasaules līderis Edijs ir neapmierināts, ka viņa bijusī partnere Kārena bez viņa piekrišanas īsteno viņa izplānotu laupīšanu. Edijs jūtas nodots un alkst atriebības. Lai atgūtu Edija uzticību, Kārena piekrīt organizēt vērtīgas kravas laupīšanu un vēršas pēc palīdzības pie sava bijušā mīļākā, augstas klases zagļa Džeka. Tomēr arī šī laupīšana nenorit, kā ieplānots, un sākas īsta asinspirts, kurā vairs neviens nezina, kam uzticēties.

 • 8 labākie randiņi

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  8 labākie randiņi

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Ņikitam ir viss – mīloša sieva, labi audzināti bērni un plaukstošs bizness – veterinārā klīnika, taču kādu dienu notiek negaidītais. Ārsts paziņo, ka Ņikitam ir nedziedināma slimnīca, un viņam atlikuši vien pāris mēneši, ko dzīvot. Ņikita aizdomājas – kurš pēc viņa nāves parūpēsies par sievu, bērniem un biznesu? Jāsameklē taču sev cienīgs aizstājējs. Pēc stingras atlases, ģimenei par to neko nenojaušot, Ņikita atved uz mājām spēcīgu, izskatīgu un lādzīgu ugunsdzēsēju Iļju – vīru, uz kuru pēc Ņikitas domām, varēs paļauties. Ātri vien Iļju ir iemīlējuši pilnīgi visi – gan bērni, gan vetklīnikas pacienti, gan Ņikitas skaistā sieva, bet Ņikita uzzina, ka ārsti ir kļūdījušies…

 • Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Senās mājas mistērija. Nāvīgais darījums

  Drāma

  Šenonai jauns izaicinājums – banka kādai bezpeļņas organizācijai ziedojusi senu māju, kuru trīs mēnešu laikā nepieciešams pārvbūvēt par dzīvokļu māju tiem, kas zaudējuši dzīves vietas.

 • Kikbokseris

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Kikbokseris

  Asa sižeta

  Uzveicis labākos kikbokserus ASV, Ēriks ar savu jaunāko brāli Kurtu dodas uz Bangkoku, lai pieveiktu Taizemes kikboksa čempionu. Taču, lai gan Ēriks cīņā uzvar, viņa pretinieks, ļaunais Tongs Po, tūlīt pēc noslēguma zvana salauž Ērika mugurkaulu, padarot viņu par invalīdu. Tagad Kurts vēlas apgūt kikboksu, lai atriebtos un uzveiktu Taizemes čempionu. Kāds vecs kikboksinga meistars iepazīstina Kurtu ar nežēlīgo cīņas mākslu un iemāca viņam arī dzena filozofijas gudrības un dvēselisko mieru. Tonga Po banda izvaro Kurta draudzeni un nolaupa viņa sakropļoto brāli. Taču Kurts nepadodas un ir gatavs tikties ar čempionu ringā.

 • Мифика: Некромант

  Мифика: Некромант

  Asa sižeta, Fantastika

  Мифика: Некромант

  Asa sižeta, Fantastika

  Молодая волшебница Марек, рожденная с темной способностью к некромантии, учится использовать во благо ту силу, которая способна погубить её саму. Вместе с друзьями она пытается помешать злодейским планам Тёмного Властелина.

 • Kā vilku piemin

  Kā vilku piemin

  Komēdija, Krieviski

  Kā vilku piemin

  Komēdija, Krieviski

  Young and successful realtor Pavel needs to obtain a power of attorney in order to be able to sell an old mansion. But firstly he needs to meet with the owner of the house who is living out her remaining days. He comes up with an ingenious plan which gets him the desired document and the ability to sell the house. However, Pavel doesn’t realise what he is getting himself into. As soon as darkness falls he finds himself travelling through space whenever someone thinks about him.

 • Mierinājums

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  FIB izmeklē sērijveida slepkavības, taču nav nekādu pavedienu.

 • Могучие рейнджеры

  Могучие рейнджеры

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Могучие рейнджеры

  Fantastika, Krieviski, Piedzīvojumu

  Пять обычных старшеклассников узнают, что их маленький город Энджел Гроув и весь мир находятся на грани уничтожения инопланетной угрозой. Избранные судьбой наши герои быстро понимают, что они единственные, кто может спасти планету.

 • Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  Bērniem, Komēdija, Piedzīvojumu

  vēl 4 dienas

  Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  vēl 4 dienas

  Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

  Bērniem, Komēdija, Piedzīvojumu

  Oskara vecāki datora vietā dēlam "iemaina" vectēvu – lai izsargātu bērnu no tīmekļa bīstamās ietekmes.

 • Kāzu rīkotāji 2. Apgraizīšana

  Kāzu rīkotāji 2. Apgraizīšana

  Komēdija

  Kāzu rīkotāji 2. Apgraizīšana

  Komēdija

  Ismails ir priecīgs – viņam piedzimis mazdēls. Tomēr tas sev līdzi nes zināmus uztraukumus – pēc turku tradīcijām puiku nepieciešams apgraizīt.