Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops dvīņiem

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops vēzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops lauvai

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

Horoskops svariem

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops skorpionam

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops strēlniekam

Šodienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet. Meklē ticamus argumentus savai nekā nedarīšanas sajūtai.

Horoskops mežāzim

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops ūdensvīram

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops zivīm

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Это должен быть ты

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Это должен быть ты

  Komēdija, Romantika

  Соня всегда мечтала о свободной и увлекательной жизни. Удивленная неожиданным предложением руки и сердца от ее парня Криса, Соня отказывает ему, хотя и любит. Отказ глубоко ранит Криса, и он ставит ей ультиматум. Что выберет Соня: стать замужней, как все ее подруги, или остаться при своих взглядах, но потерять любимого человека?

 • Traucoties cauri sniegiem

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Traucoties cauri sniegiem

  Drāma, Romantika

  Ešlija Ziemassvētkus plāno pavadīt kopā ar vecākiem, tomēr ne viss iet tā, kā plānots.

 • Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Negaidītais Ziemassvētku ceļojums

  Romantika

  Mollija ir darbaholiķe un Ziemassvētkus īpaši nesvin. Viņa visus svētkus ieplānojusi pavadīt darbā, taču visu izjauc priekšnieks, kurš piešķir darbiniekiem divas brīvas nedēļas un aizliedz ierasties darbā. Garlaicības mākta, Mollija piedalās radio konkursā, kurā negaidīti laimē braucienu uz Jamaiku. Diemžēl Mollija pat nenojauš, ka šī Jamaika nav Karību sala, bet gan tepat Amerikā – Vermontā. To saprotot tikai lidmašīnā, Mollija ir satriekta. Taču dažreiz negaidīta novirzīšanās no plāna noved pie vislieliskākajiem piedzīvojumiem. Un varbūt Ziemassvētki Ziemeļbriežu namiņā plānotās pludmales vietā nebūs nemaz tik slikti?

 • Cietumsods

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Cietumsods

  Asa sižeta

  Spriedzes filma, kurā divi slaveni cīņu meistari un kaujas mākslu pārzinātāji – Stīvens Sīgals un Stīvs Ostins apkaro ļaunumu, cīnoties plecu pie pleca. Kross (Stīvens Sīgals) un Manings (Stīvs Ostins) ir izbijuši militāristi, kuri tiek norīkoti pieskatīt divu ieslodzīto sieviešu pārvešanu.

 • Viss tikai sākas

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Viss tikai sākas

  Komēdija

  Dūks savulaik bijis veiksmīgs mafijas advokāts, bet nu jau kādu laiku ir pensijā un liecinieku aizsardzības programmā. Viņš jautri pavada laiku greznā villā kopā ar citiem turīgiem pensionāriem, līdz vienā jaukā dienā īsi pirms Ziemassvētkiem villā ierodas bijušais FIB aģents Leo un viss sagriežas kājām gaisā! Turklāt tas ir tikai sākums – drīz viņam sadzen pēdas arī mafijas pārstāvji, kas tur ļaunu prātu gan uz Dūku, gan Leo… Turpmāk dzīve villā sitīs augstu vilni!

 • Mīlestības dēļ

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  vēl 3 dienas

  Mīlestības dēļ

  vēl 3 dienas

  Mīlestības dēļ

  Komēdija, Romantika

  Veiksmīgajai izpilddirektorei Katerīnai šķiet, ka vīriešus interesē vien viņas karjera. Draudzene viņu pierunā izveidot savu profilu interneta iepazīšanās vietnē, norādot zemāku amatu. Tikmēr medbrālis Džeks izveido savu iepazīšanās profilu, taču nenojauš, ka labākais draugs slepeni nomainījis profesiju, norādīdams, ka Džeks ir ārsts. Interneta dzīlēs Katerīna un Džeks atrod kopīgu valodu un saprot, ka ir iemīlējušies. Taču savas patiesās identitātes slēpšana ir sarežģītāka nekā šķiet, kad Katerīnas kaujinieciski noskaņotais un stingrais tēvs nonāk Džeka aprūpē.

 • Virtuve Parīzē

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Virtuve Parīzē

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Modernais galvaspilsētas restorāns “Claude Monet” kļūst arvien populārāks. Un tieši šeit, paši savā darba vietā, Vika un Maksims ieplānojuši nosvinēt savas ilgi gaidītās kāzas.

 • Lielās Pēdas dēls

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Lielās Pēdas dēls

  Bērniem

  Ādams Harisons neiederas skolā un grib atklāt, kas ir viņa pazudušais tēvs. Ādams, pastaigājoties pa mežu, atrod tēvu un atklāj, ka… viņš ir sniega cilvēks!

 • Любовь в большом городе-3

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Любовь в большом городе-3

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  В жизни каждого отца, рано или поздно наступает момент, когда жена улетает на заслуженный отдых, а он остается один на один с собственным ребенком. Казалось бы — ничего сложного! Также подумали Игорь, Артем и Сауна, даже не подозревая, какой «водопад» приключений накроет их с головой.

 • Kungfu trusis un ugunskristāls

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Kungfu trusis un ugunskristāls

  Bērniem

  Ir pagājuši vairāki gadi, kopš trusītis Fū uzvarēja Slešu, un tiek uzskatīts par ciema galveno aizstāvi. Viņš sargā ciema ļaudis, cīnās ar ļaundariem un uztur kārtību ciemā. Kādu dienu Fū izglābj ievainotu karavīru, kurš izrādās ļaunais Džans. Džans ir ieplānojis pārņemt cīņu mākslu pasaules vadību, iegūstot īpašu dārglietu.

 • Побег за мечтой !

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Побег за мечтой !

  Drāma, Krieviski

  Три истории о трех разных мужчинах. Молодой писатель без книги, но со смертью под боком. Врач с принципиальной позицией и непониманием среди окружающих.

 • Stulbs un vēl stulbāks 2

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Stulbs un vēl stulbāks 2

  Komēdija

  Pagājuši jau divdesmit gadi kopš Harija un Loida piedzīvojumiem filmā “Stulbs un vēl stulbāks”. Pa šo laiku Harijs ir atklājis ko pārsteidzošu – viņam ir meita, kura ir atdota adopcijai.