Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jaunākās filmas

 • Mīlestība no pirmās dejas

  Mīlestība no pirmās dejas

  Romantika

  Mīlestība no pirmās dejas

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Houpas kaislība ir deja, un viņa strādā par deju skolotāju. Ēriks gatavojas precēties, viņam dejošana īpaši nepadodas, taču viņš gribētu būt gatavs savam pirmajam kāzu valsim. Ēriks sāk apmeklēt deju nodarbības pie Houpas, un drīz vien starp abiem parādās simpātijas. Taču Ēriks ir jau saderinājies ar citu. Par spīti tam, ka abi pretojas šīm jūtām, tās tikai kļūst spēcīgākas. Kāzas tuvojas, un abiem ir jāpieņem sarežģīti lēmumi.

 • Kāzas Greislendā

  Kāzas Greislendā

  Romantika

  Kāzas Greislendā

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Lorela un Klejs gatavojas precēties, līdz kāzām ir palikušas tikai trīs nedēļas. Tās plānotas kā skaistas kāzas Elvisa Preslija Memfisas mājā, un šķiet, ka viss būs perfekti. Tomēr elegantais plāns draud sabrukt, kad kāzu plānošanā iesaistās Lorelas un Kleja vecāki. Viņiem ir atšķirīgas gaumes un atšķirīgi viedokļi par to, kādām jāizskatās viņu bērnu kāzām. Vai jaunlaulāto attiecības izturēs šo spriedzi?

 • Cilvēks vilcienā

  Cilvēks vilcienā

  Asa sižeta, Drāma

  Cilvēks vilcienā

  Asa sižeta, Drāma

  Bijušais policists, tagad apdrošināšanas aģents Maikls, jau desmit gadus pēc darba dodas mājup vilcienā. Kādu dienu ierastais brauciens iegūst krasu pavērsienu, kad viņš tiek ierauts noziedzīgā sazvērestībā, no kuras jāpasargā viņa paša un citu pasažieru dzīvības.

 • Krāmu tirdziņu mistērija. Romānu slepkavības

  Krāmu tirdziņu mistērija. Romānu slepkavības

  Drāma

  vēl 2 dienas

  Krāmu tirdziņu mistērija. Romānu slepkavības

  vēl 2 dienas

  Krāmu tirdziņu mistērija. Romānu slepkavības

  Drāma

  FILMA PIEEJAMA 7 DIENAS! Dženiferas veikaliņā iegriezies kāds pavecāks kungs, kurš vēlas nopirkt antīku putnu būrīti. Dženifera pārdod viņam to par zemāku cenu un piedevām solā piegādāt uz mājām. Ieradusies pēc norādītās adreses, viņa dzīvokļa durvis atrod atvērtas, bet dzīvoklī ierauga kungu guļam pie zemes. Uzreiz ierodas arī ātrā palīdzība, kuru izsaucis kāds anonīms zvanītājs, taču ir jau par vēlu – kungs ir miris. Dženiferai uzreiz rodas aizdomas, ka notikusi slepkavība, lai arī sākotnēji nekas par to neliecina. Kad atklājas, ka vecais vīrs ir miris no sirdstriekas, kuru izraisījis pārmērīgi liels nikotīna daudzums viņa asinīs, un nikotīnu visdrīzāk viņš ir iedzēris, Dženifera saprot, ka par līdzīgu slepkavību viņa ir lasījusi grāmatā, un metas palīdzēt izmeklētājiem.

 • Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  Mājas kalnos. Vaina un piedošana

  Drāma

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Lisa ir izstudējusi un atgriežas savā dzimtajā vietā. Viņai ir lieli plāni – atvērt savu juridisko biroju un iesniegt prasību tiesā par kādu senu netaisnību. Netaisnība nodarīta viņas tēvam Lorencam un visai ģimenei – pirms daudziem gadiem notika nelaimes gadījums, pēc kura viņa labākais draugs un kaimiņš Sebastians vainoja Lorencu sava jaunākā dēla nāvē. Atriebības dzīts, Sebastians izmantoja to, ka Lorencs viņam ir parādā un atņēma gandrīz visu saimniecību. Lisa ir apņēmusies atgūt zaudēto saimniecību. Ar kaimiņu ģimeni Lisu saista vēl kādas atmiņās – viens no Sebastiana dēliem reiz bija viņas mīļotais, bet nu ir precējies ar viņas toreizējo labāko draudzeni. Lisas māsa Marija ir visu laiku smagi strādājusi saimniecībā, lai palīdzētu tēvam, un uzskata, ka tiesa neko nedos, bet tikai vēl vairāk sagraus tēvu.

 • Sacelšanās

  Sacelšanās

  Asa sižeta

  Sacelšanās

  Asa sižeta

  Notiek brutāla un nežēlīga bankas aplaupīšana ar traģiskām sekām – bankas vadītājs tiek nošauts. Pie laupīšanas izmeklēšanas ķeras FIB īpašais aģents Džonatans Montgomerijs.

 • Lielās kāzas

  Lielās kāzas

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Lielās kāzas

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Par lielu uzjautrinājumu saviem pieaugušajiem bērniem un draugiem Dons un Ellija Grifini (De Nīro un Kītone), kuri sen jau kā šķīrušies, ir spiesti tēlot laimīgu precētu pāri, kad viņu adoptētais dēls izdomā precēties un uz kāzām no otras pasaules malas ir nolēmusi ierasties arī viņa bioloģiskā māte, kurai ir īpaši konservatīvi uzskati. Visiem kāzu viesiem noskatoties, Grifini ir spiesti atcerēties pagātni un plānot nākotni, cenšoties neķerties viens otram pie rīkles.

 • Kafejnīca

  Kafejnīca

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Kafejnīca

  Drāma, Komēdija, Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi. Kafejnīcai ir savs apmeklētāju loks, kurus Donavana uzskata vairāk par ģimeni vai draugiem, ne vienkārši klientiem. Tomēr Donavanai ir noslēpums, kuru viņa nevienam neatklāj – banka ir atteikusi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, un kafejnīca ir bankrota priekšvakarā. Viss kļūst vēl sarežģītāk, kad atgriežas Donavanas bijušais draugs Patriks un cenšas atgūt Donavanas mīlestību, taču priekšā ir jau Bens – simpātisks Donavanas kafejnīcas apmeklētājs, kuram arī meitene ir iepatikusies.

 • Mīlestības vārdā

  Mīlestības vārdā

  Romantika

  Mīlestības vārdā

  Romantika

  FILMA PIEEJAMA 30 DIENAS! Megija ir kāzu fotogrāfe. Kad precas viņas māsa, protams, ka Megija fotogrāfēs šīs kāzas. Viņa dodas uz dzimto pilsētu, kur joprojām dzīvo arī viņas bijušais draugs Džeks. Savā laikā Megija un Džeks bija ne tikai pāris, bet arī kopā uzstājās – viņi bija lieliski sadziedājušies visās šī vārda nozīmēs. Taču profesionālās nesaskaņas izjauca ne tikai viņu duetu, bet arī draudzību. Kad abi atkal nonāks uz vienas skatuves, senās jūtas uzliesmos ar jaunu spēku.

 • Dedzīgais līgavainis

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Dedzīgais līgavainis

  Komēdija

  Takers un Alisa ir kopā jau četrus gadus, un beidzot Takers nolēmis spert atbildīgu soli – bildināt draudzeni. To uzzinājusi, vecmāmiņa Takeram uzdāvina senu ģimenes mantojumu – gredzenu, kas piederējis viņas vecmāmiņai. Viņa apgalvo, ka tas piepilda valkātāja viskvēlākās vēlēšanās. Bildinājums gan neizdodas tāds, kā plānots – Takers labāk to būtu darījis Parīzē vai Romā, taču ir apstākļu sakritības rezultātā ir spiests Alisu bildināt sieviešu tualetē. Sākumā Takers pats nešķiet īpaši aizrāvies ar gaidāmajām kāzām, taču drīz vien sāk norisināties dīvaini notikumi – pēkšņi viņš kļūst kā apsēsts ar kāzām un to detaļām.

 • Zagļu medības

  Zagļu medības

  Asa sižeta, Drāma

  Zagļu medības

  Asa sižeta, Drāma

  Skarba kriminālsāga par Losandželosas apgabala šerifa departamenta elitāro vienību un valsts veiksmīgāko banku laupītāju bandu, kura plāno šķietami neiespējamu laupīšanu Federālo rezervju bankā.

 • 3 dienas, lai nogalinātu

  3 dienas, lai nogalinātu

  Asa sižeta, Drāma

  3 dienas, lai nogalinātu

  Asa sižeta, Drāma

  Šajā spraigajā asa sižeta filmā Kevins Kostners atveido bīstamu starptautisko spiegu, kurš ir apņēmies pamest savu riskanto darbu, lai beidzot veidotu tuvākas attiecības ar sievu un meitu, no kurām viņš ir atsvešinājies viņu drošības dēļ. Tomēr viņam jāizpilda pēdējais uzdevums. Vai viņš spēs atrast pasaules nežēlīgāko teroristu un vienlaikus sievas prombūtnes laikā pirmo reizi pieskatīt savu meitu, kura jau ir pusaudze?