Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. septembris

Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien būsi enerģiski uzlādēts, bet svarīgi šos spēkus ievirzīt vēlamajā virzienā. Visneprātīgākais būtu mētāšanās no vienas aktivitātes otrā. Dari, ko darīdams, bet no sirds un ar prieku. Vari arī nedarīt, bet bez iekšējiem sirds apziņas pārmetumiem.

Horoskops vērsim

Izvairies no pilnīgas vientulības, bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari saskarties ar situāciju, kad citi visu izplānojuši tavā vietā un tev jākļūst par padevīgu viņu iegribu apmierinātāju. Ja nepiekrīti tādai dienas kārtībai, pasaki to atklāti vai arī samierinies un nekonfliktē.

Horoskops vēzim

Esi godam nopelnījis nedarīt neko svarīgu. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un velti laiku sevis atslābināšanai.

Horoskops lauvai

Harmoniju atgūstošie dabas spēki tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops jaunavai

Ja nolemsi veikt pavisam ikdienišķus darbus un tradicionālas lietas, paveic tos kārtīgi un no visas sirds, tādā gadījumā uzlādēsies ar visuresošo dabas enerģiju. Un nespļauj akā no kuras pašām nāksies dzert.

Horoskops svariem

Šodien tavas vēlmes ir prioritāte. Šodien vēlēsies parevidēt savu enerģētiku un ieliet degvielu savā bākā. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti.

Horoskops skorpionam

Šodien visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums. Cik atdosi tik arī saņemsi atpakaļ un vēl nedaudz bonusā par labiem nodomiem.

Horoskops strēlniekam

Tevī viss sāks norimt un ieņem daudzmaz sakārtotas aprises. Šodien padarītais vairos iespēju sasniegt sen ilgoto miera sajūtu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops mežāzim

Tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām un neizdabā citu diktētiem rīcības modeļiem. Ar bērniem ieteicams parunāt par tēmām, kurām citkārt pietrūcis laika.

Horoskops ūdensvīram

Nedomā par materiāliem ieguvumiem. Nododies skaistajai pasaulei – pavēro krāsaino rudeni, kāds ir tikai šajā pirmstumsas laikā, palasi, iepazīsties ar bērnu mācību programmu un mājas darbiem.

Horoskops zivīm

Nevajag uzsākt destruktīvus darbus, bet gan tādus, kuri pieliek punktu vai pārkāpj nepārvarētajām astēm Nāksies rēķināties ar citiem vai tā būtu ģimene, draugi, bērni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Kafejnīca

  Kafejnīca

  Romantika

  Kafejnīca

  Romantika

  Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi.

 • Aviators

  Aviators

  Asa sižeta, Drāma

  Aviators

  Asa sižeta, Drāma

  Biogrāfiska filma par leģendārā režisora un lidotāja Hovarda Hjūza karjeras sākumposmu laikā no 1920. gadu beigām līdz 1940. gadu vidum.

 • Rembo II

  Rembo II

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Rembo II

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Džons Rembo tiek atbrīvots no cietuma pēc viņa bijušā priekšnieka, pulkveža Semjuela Trautmana pavēles, lai varētu piedalīties ļoti nopietnā un slepenā operācijā.

 • Recepte mīlestībai

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Recepte mīlestībai

  Romantika

  Feja un Lidija reiz bija labākās draudzenes, bet nu jau desmit gadus – sīvākās konkurentes.

 • Trauksmes signāls 999

  Trauksmes signāls 999

  Asa sižeta, Drāma

  Trauksmes signāls 999

  Asa sižeta, Drāma

  Lai spētu paveikt gandrīz neiespējamu laupīšanu, krievu mafija šantažē grupiņu korumpētu policistu, lai tie viņiem palīdzētu. Vienīgais veids, kā šo plānu realizēt, ir radot situāciju, ko apzīmē ar policijas kodu “999” – nogalināts policists un nepieciešama maksimāla palīdzība.

 • Rudens vīna dārzā

  Rudens vīna dārzā

  Romantika

  Rudens vīna dārzā

  Romantika

  Frenkijai un tēvam nesakrīt domas par ģimenes vīna darītavas nākotni, piedevām viņai šķiet, ka tēvs nerespektē viņas kā profesionāles viedokli. Tāpēc Frenkija pieņem lēmumu – nopirkt pati savu vīna darītavu no mammas draudzenes, kura šķiras no vīra.

 • Самый лучший день

  Самый лучший день

  Komēdija, Krieviski

  Самый лучший день

  Komēdija, Krieviski

  Успешному сотруднику ДПС Пете Васютину уже давно пора заводить семью, а он живет с мамой, хозяйкой придорожного кафе.

 • Arsenāls

  Arsenāls

  Asa sižeta

  vēl 4 dienas

  Arsenāls

  vēl 4 dienas

  Arsenāls

  Asa sižeta

  Maiks un Džeipī ir brāļi, kas jau kopš bērnības varējuši paļauties tikai viens uz otru. Pieaugot gan dzīve katram aizgājusi uz savu pusi – Džeipī ir celtniecības kompānijas īpašnieks, bet Maikijs sasaistījies ar noziedzīgajām aprindām. Džeipī brālim piedāvā darbu pie sevis, taču Maikijs vēlas tikt galā pats saviem spēkiem. Kad Maikijs nonāk īstās nepatikšanās – viņu nolaupa nežēlīgs mafijas vīrs Edijs Kings un pieprasa izpirkuma maksu, Džeipī riskē ar visu, lai glābtu brāļa dzīvību.

 • Garais vīrs

  Garais vīrs

  Drāma, Šausmu

  Garais vīrs

  Drāma, Šausmu

  Džulija strādā par māsiņu Koldrokas pilsētiņā un pēc vīra nāves viena audzina dēlu. Pilsētiņas apkārtnē netipiski bieži pazūd bērni, un klīst leģenda par Garo vīru, kurš bērnus it kā nolaupa.

 • Simtnieks

  Simtnieks

  Komēdija, Krieviski

  Simtnieks

  Komēdija, Krieviski

  Leopolds Baranovskis bija vienkāršs lielveikala darbinieks. Nevar teikt, ka viņam tur patika vai veicās labi. Veiksmīgas sagadīšanās pēc kādu dienu Leopolds tika pie žaketes, kuras kabatās nekad nebeidzas simtdolāru naudas zīmes. No tās dienas viss ir gājis tikai uz augšu! Smalki restorāni, iepirkšanās glaunos veikaliņos, dārgas automašīnas un, protams, meitenes! Kur meitenes, tu arī iepazīšanās ar pirmo mīlestību. Leopolds domāja, ka viņa dzīve ir nokārtojusies, un naudas vairs nekad netrūks. Diemžēl žaketes īpašnieki ir nolēmuši savu dārgo un vērtīgo apģērba gabalu atgūt.

 • Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Bērniem, Krieviski

  Робинзон Крузо: Очень обитаемый остров

  Bērniem, Krieviski

  Все знают историю о Робинзоне Крузо, попавшем на необитаемый остров. Однако как же можно назвать его необитаемым, если он населен разнообразными веселыми животными и птицами? Они очень удивились, впервые встретив это странное существо, и даже приняли его за морское чудовище. Попугаю по кличке Вторник и его друзьям — хамелеону, тапиру и другим обитателям острова предстоит поближе познакомиться с незнакомым зверем «человеком» и вместе с ним пережить массу опасных и веселых приключений.

 • Медведи-соседи

  Медведи-соседи

  Bērniem, Krieviski

  Медведи-соседи

  Bērniem, Krieviski

  Медведи-соседи