Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. augusts

Madara, Genoveva, Genovefa

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jaunākās filmas

 • Nakts brigāde

  Nakts brigāde

  Asa sižeta

  Nakts brigāde

  Asa sižeta

  Likās, ka tādai nopietnai kompānijai šis būs vienkāršs darbiņš. Par noslēpumainu ķīniešu sievieti izsludināta pamatīga atlīdzība, un atlīdzību medniekiem izdodas notvert viņu Meksikā, izglābjot no uzbrucēju nagiem. Tālāk ceļš ved uz robežas pusi, jo meitene jānogādā Amerikā, taču ātri vien top skaidrs, ka šis nebūs no vienkāršajiem uzdevumiem, un drīz sākas nežēlīga un asiņaina cīņa uz dzīvību un nāvi.

 • Aizstāvis

  Aizstāvis

  Drāma, Komēdija

  Aizstāvis

  Drāma, Komēdija

  Gluži parasts jauns cilvēks Artūrs Popingtons ir sevi iedomājies kā supervaroni Aizstāvi. Tikko pār pilsētu nolaižas krēsla, tā Artūrs ietērpjas pieguļošās biksēs un iziet ielās, lai uzmeklētu savu niknāko ienaidnieku – narkodīleri kapteini Indastriju. Artūrs uzskata, ka tieši šis cilvēks ir vainojams mātes nāvē, kaut patiesībā tā nav. Kapteiņa vietā Artūra ceļā gadās jauna prostitūta un kopā ar viņu un vēl arī ar sava ārstējošā psihiatra palīdzību viņi pierāda, ka katrs spēj izdarīt korekcijas sabiedrības dzīvē un padarīt pasauli labāku.

 • Mīlestība līdz malām

  Mīlestība līdz malām

  Romantika

  Mīlestība līdz malām

  Romantika

  Elija ir žurnāliste, kura meklē tēmu savam lielajam rakstam, taču redaktoram neviena viņas ideja neliekas laba. Semam pieder kafejnīca, kurā viņš ne tikai pārdod kafiju, bet palīdz arī cilvēkiem atrast mīlestību – viņš saved kopā vienu otram piemērotus cilvēkus. Elijai tas šķiet ļoti interesanti, un Sems piekrīt, ka viņa savu rakstu sēriju veidos par šo īpašo kafejnīcu. Varbūt Sems palīdzēs mīlestību atrast arī pašai Elijai?

 • Svešinieks

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Svešinieks

  Asa sižeta

  Atmiņu zaudējušu FIB īpašo aģentu meklē krievu mafija. Viņš neatceras savu vārdu, nenojauš, kādu informāciju no viņa cenšas uzzināt, taču joprojām zina, kā apieties ar ieročiem un izbēgt no vajātājiem.

 • Pludmales māja

  Pludmales māja

  Drāma

  Pludmales māja

  Drāma

  Kareta, īsāk saukta par Keru, uz nedēļu atgriezīsies apciemot mammu ģimenes pludmales mājā. Kareta strādā reklāmas jomā lielpilsētā, savukārt viņas mamma Lovija nodarbojas ar bruņurupuču ligzdu aizsardzību piekrastē. Abu attiecības ir gana saspīlētas, taču ir kas tāds, ko mamma meitai nestāsta un kas var mainīt Keras dzīvi uz visiem laikiem…

 • Девчата

  Девчата

  lat sub

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  Девчата

  lat sub

  Komēdija, Krieviski, Romantika

  После окончания Симферопольского кулинарного училища, молодой специалист Тося Кислицына приехала устраиваться на работу в молодёжный посёлок на севере страны. И вот, в эту новенькую и неприметную девчушку влюбляется передовик производства и знатный лесоруб извеcтный всем Илья Ковригин.

 • Ура! Каникулы!

  Ура! Каникулы!

  Komēdija, Krieviski

  Ура! Каникулы!

  Komēdija, Krieviski

  Ура! Зимние каникулы! Шестиклассник Паша вместе с семьей отправляется на горнолыжный курорт. Никто не мог предположить, что именно здесь скрываются похитители старинного ожерелья царицы Тамары… Развязка этого веселого детектива наступит под бой курантов в самый канун Нового года.

 • Ruslans

  Ruslans

  Asa sižeta

  Ruslans

  Asa sižeta

  Ruslanam Dračevam, kriminālromānu rakstniekam, kas savulaik darbojies likuma nepareizajā pusē, piezvana bijusī sieva. Viņa ielūdz Ruslanu uz meitas kāzām. Meita precas ar viņa bijušā ienaidnieka dēlu.

 • Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Drāma

  Garšas detektīvs. Ēd, dzer un mirsti

  Drāma

  Henrijs ir ielūgts uz kāda bagāta vīra dzimšanas dienas svinībām, kas ieplānotas kā kostīmu ballīte viduslaiku tērpos. Diemžēl Henrijs ar Megiju tādi ierodas vienīgie, jo plāni ir mainījušies. Tomēr ballīte notiek. Ne tajā patīkamākajā gaisotnē.

 • Noziedznieks

  Noziedznieks

  Asa sižeta, Drāma

  Noziedznieks

  Asa sižeta, Drāma

  Misijas laikā Londonā bojā iet svarīgs CIP aģents Billijs Houps. Tā kā Houpam bijuši zināmi noslēpumi, ko nezina neviens cits, nepieciešams atgūt viņa zināšanas un atmiņas.

 • Ruma dienasgrāmata

  Ruma dienasgrāmata

  Drāma, Komēdija

  Ruma dienasgrāmata

  Drāma, Komēdija

  Hantera Tompsona (Bailes un ilgas Lasvegasā) autobiogrāfiskā romāna ekranizējums. Pols Kemps ieradies Puertoriko pēc stāsta.

 • Laika cilpa

  Laika cilpa

  Asa sižeta, Drāma

  Laika cilpa

  Asa sižeta, Drāma

  Ceļošana laikā ir iespējama, tomēr tā ir pieejama tikai melnajā tirgū. Kad mafija vēlas atbrīvoties no nevēlamiem cilvēkiem, viņi tos sūta 30 gadus senā pagātnē. Tur šos nelaimīgos sagaida Džo, algots slepkava, kura uzdevums ir ielaist lodi upurim galvā, izdzēšot viņu no vēstures. Pateicoties darbam, Džo ir kļvusi bagāts un viņa dzīve ir lieliska, bet tas ilgst līdz brīdim, kad viņš saņem kārtējo sūtījumu no nākotnes – sevi. Daži to dēvē par gada labāko piedzīvojumu filmu un atzīst, ka tā ir revolucionāra un vizuāli satriecoša!