Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops vērsim

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

Horoskops dvīņiem

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops vēzim

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops lauvai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops jaunavai

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops strēlniekam

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops mežāzim

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops zivīm

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Волшебный нос

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  У каждого волшебства есть своя цена. Но любые чары слабее самых сильных и искренних чувств. А настоящая красота прячется внутри человека.

 • Mierinājums

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  FIB izmeklē sērijveida slepkavības, taču nav nekādu pavedienu.

 • Belko eksperiments

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Kādas ASV valsts iestādes, kas atrodas Kolumbijā, Bogotā, darbinieku darba diena izvēršas īstā murgā – viņi pēkšņi ir ieslodzīti savā darba vietā un iesaistīti nežēlīgā spēlē.

 • Krāpšanas ilūzija 2

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pagājis gads, kopš „Četriem jātniekiem” izdevās apvest ap stūri FIB. Viņi gaida ziņu no Acs – iluzionistu grupas, kura ir pieņēmusi viņus darbā.

 • Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Lai arī ģimenes viesnīcas “Heidelberga” vadītāja nu ir meita Anete, viņas māte Hermīne joprojām vēlas visā iesaistīties un visu kontrolēt. Pie kam, kamēr māte izdara tikai patīkamāko – to, kas viņai iet pie sirds, Anetei paliek visi grūtākie darbi.

 • Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Третий фильм цикла о русских богатырях. Славится земля русская богатырями богатырскими да разбойниками разбойничьими... А сверху всего князь княжеский сидит, за всем следит и порядок наводит, если нужно. Да только не всегда выходит у князя так, как нужно-правильно. Вот и сейчас – с богатырем поругался, да от Соловья-Разбойника урон потерпел немалый: увел бандит окаянный казну государственную прямо из-под носа! Что делать князю? А ничего особенного - на то он и Князь, чтоб из любой ситуации выход найти! Вот и отправились Князь с Ильей на поиски похищенного, а за ними вслед увязалась корреспондентка летописи Новая береста . А дорога непростая выдалась, до самого Царьграда довела, где встретил их сам Император Византийский, да только незадача вышла – повздорили герои наши с императором этим, и заключил он против Князя Киевского и Земель Русских союз с Соловьем-Разбойником...

 • Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Kenzera Universitātē notiek Amerikas Arheoloģijas Pētnieku Asociācijas konference, un to organizē Emma Fīldinga. Kā vieslektors ir uzaicināts arī FIB aģents Džims Koners. Visi ir satraukti, jo AAPA vadītāja konferences banketa laikā nozīmēs savu pēcnācēju, un ne viens vien iekāro šo amatu. Arī Emma ir noraizējusies, jo neviens no potenciālajiem vadītājas aizvietotājiem viņai nešķiet piemērots. Taču ātri vien uzrodas krietni vien nopietnākas problēmas – kāds ielaužas muzejā un nozog senu artefaktu, bet uzrunas laikā AAPA prezidente pēkšņi nokrīt bez dzīvības pazīmēm…

 • Kur laime iesākas

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Slēpošanas leģendas Hansi Sandgrūbera dzīve nevarētu būt vēl brīnišķīgāka – viņš joprojām ir pieprasīts slēpošanas treneris.

 • СуперБобровы

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  Члены вполне обычной семьи в один прекрасный день получают суперспособности, и вместо привычного в таких случаях спасения мира решают... ограбить банк!

 • Divi gadi mīlestības

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Samanta vada populāru radio šovu, kurā atbild uz cilvēku jautājumiem par dzīves nozīmīgākajiem tematiem, tai skaitā bērnu radīšanu un audzināšanu.

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Taksis 2

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Japānas vēstnieks ierodas Marseļā, lai iepazītos ar pilsētas policijas metodēm cīņā pret bandām. Par spīti visiem drošības pasākumiem, viņu nolaupa banda, kas strādā japāņu mafijas labā. Jaunais policists Emiljens ir apņēmies izglābt vēstnieku, savu draudzeni Petru un policijas departamenta godu.