Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops vērsim

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops dvīņiem

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops ūdensvīram

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Neiznīcināmie 2

  Neiznīcināmie 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Neiznīcināmie 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Šoreiz viss ir ļoti personiski. Bārnijs Ross un viņa bijušo algotņu banda sanāk kopā, kad Čērča kungs neiznīcināmajiem uzdod šķietami vieglu darbu.

 • Zaudēt dvēseli

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Zaudēt dvēseli

  Šausmu

  Šajā režisora Vesa Kreivena filmā sērijveida slepkava atgriežas dzimtajā pilsētā, lai uzbruktu septiņiem bērniem, kas dzimuši kādā nozīmīgā dienā.

 • Krāpšanas ilūzija

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Krāpšanas ilūzija

  Asa sižeta

  Elitārai FIB vienībai ir jānotver pasaules lieliskāko iluzionistu supergrupa „Četri jātnieki”. Savu priekšnesumu laikā grupa vairākas reizes pārdroši aplaupa korumpētus biznesa pasaules darboņus un visu guvumu atdod skatītājiem.

 • Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Pagātnes ļaunestības. Izmeklē Emma Fīldinga

  Drāma

  Sena draudzene Adele lūdz Emmas Fīldingas palīdzību. No kādas senas pils, par kuru klīst leģendas, ka tai ir uzlikts lāsts, pazudušas vēsturiskas mākslas vērtības, un Adele vēlas, lai izmeklēšanā palīdz kāds uzticams arheologs.

 • Vēlais ziediņš

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Vēlais ziediņš

  Romantika

  Dženija ir kaislīga botāniķe. Viņa kopā ar draugu Ouvenu ir apceļojusi visu pasauli, lai atrastu retu orhideju, kura, kā vēsta mīts, uzplaukst tikai īstas mīlestības klātbūtnē. Dženija gan ir skeptiska pret šo ticējumu. Kad Dženija ir spiesta doties uz dzimto pilsētu palīdzēt mammai sakārtot īpašuma jautājumus, retā orhideja viņai jāņem līdzi. Dzimtajā pilsētā Dženija satiek savu skolas laika mīlestību Šeinu, kurš ne visai jauki izturējās pret Dženiju tajos laikos. Nu gan Šeins ir pieaudzis, vēlas notikušo vērst par labu, tāpēc uzaicina Dženiju uz pasākumu. Drīz vien Dženija ierauta nesaprotamos attiecību pinekļos starp Ouvenu un Šeinu – vai kāds no viņiem liks uzziedēt orhidejai?

 • Klases salidojums

  Klases salidojums

  Komēdija

  Klases salidojums

  Komēdija

  25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva.

 • Saldi rūgtā mīlestība

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Saldi rūgtā mīlestība

  Romantika

  Lilija mēģina izveidot pati savu ēdināšanas uzņēmumu kopā ar savu asistentu Pablo, taču atklāj, ka ir stāvoklī. Šīm it kā labajām ziņām ir arī negatīvas sekas – tas ietekmē Lilijas karjeras plānus, piedevām topošais tēvs Kristians ir pārbijies no šī fakta.

 • Garšas detektīvs

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Garšas detektīvs

  Drāma

  Megija ir policijas detektīve, kura pēc šķiršanās ar vīru viena audzina meitu. Kādā pieņemšanā pēkšņi mirst TV žurnālists, kurš padziļināti pētījis ēdināšanas nozari.

 • Отец-молодец

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Отец-молодец

  Drāma, Komēdija, Krieviski

  Жизнь бруклинского работяги Дэвида Возняка не похожа на праздник: у него кризис среднего возраста, он должен денег подпольному ростовщику, девушка собирается его бросить, а родной отец грозит увольнением с работы. А в довершение всех бед к нему приходит адвокат с известием о том, что в результате ошибки, которую двадцать лет назад совершили в банке спермы, который Дэвид посещал в студенческие годы, он является биологическим отцом 533 детей. И 142 из них обратились в суд с требованием раскрыть имя своего родителя. Вначале Дэвид не знает, что делать в такой ситуации, но постепенно любопытство перевешивает, и он решает — инкогнито — узнать поближе хотя бы некоторых из своих нежданных потомков…

 • Negaidīts pavērsiens

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Negaidīts pavērsiens

  Romantika

  Divi pāri, kas dzīvo viens otram kaimiņos izdomājuši arī brīvdienas pavadīt kopā uz kruīza kuģa.

 • Blakusparādības

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Blakusparādības

  Asa sižeta, Fantastika

  Bredlijs Kūpers un izcilais Roberts de Niro galvenajās lomās zinātniskās fantastikas trillerī par rakstnieku, kurš atklāj slepenas zāles, kas viņam piešķir pārcilvēciskas spējas. 2011. gads.

 • Patiesi, traki, saldi

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Patiesi, traki, saldi

  Romantika

  Natālijai pēc vecāku domām īsti nepadodas būt pieaugušai. Viņai ir savs, neliels bizness – busiņš, kurā viņa pārdod pašas ceptus kēksiņus. Ēriks ir finanšu menedžeris, kurš viens audzina meitu. Viņus kopā saved liktenis – nomirst Ērika tante, kura gadiem bijusi Natālijas uzticama kliente, mantojumā abiem atstājusi īpašumu, kurā reiz bijusi slavena ceptuve. Ko viņiem iesākt ar ēku? Abiem spiestā kārtā nākas sadarboties, plānot un vērtēt, kas nav nemaz tik vienkārši. Lēnām uzplaukst jūtas, taču izskatās, ka tām nebūs nākotnes, jo Natālija vēlas attiecības paturēt profesionālas. Bet varbūt tomēr?