Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Викинг

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Раннее Средневековье. Время тяжелых мечей и темных законов крови. Правящий род в раздоре. Вина за случайную смерть брата легла на Великого Князя. По закону мстить ему должен младший брат — бастард. За отказ убивать он заплатит всем, что у него было, потому что «для мира нужно больше мечей, чем для войны»…

 • Reiz brīvdienās

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Keitija ir nelielas valstiņas princese un dodas vizītē uz Ņujorku. Viņa nolemj uz pāris stundām aizbēgt no savas princeses dzīves, kas izvēršas daudz ilgākā piedzīvojumā.

 • Mīlestībā, Ziemassvētki

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Melānija strādā reklāmas aģentūrā un dievina Ziemassvētkus. Viņas kolēģis Donovans, kurš ir nopietns un pragmatisks vīrietis, Ziemassvētki nepavisam nav viņa mīļākie svētki. Viņš strādā pie telefona reklāmas kampaņas, kas ir sanākusi tāda pati kā viņš pats – praktiska, nopietna un akurāta. Taču klients vēlas ko sirsnīgāku, Ziemassvētku laikam atbilstošāku. Saprotot, ka Donovanam nepieciešama palīdzība, priekšnieks liek viņam uzlabot kampaņu kopā ar Melāniju. Piedevām uzņēmumā notiekošajā slepeno pielūdzēju spēlē Melānija un Donovans ir izlozējuši viens otra vārdu. Vai Melānijai izdosies atklāt Donovanam Ziemassvētku burvību?

 • Aizputinātās kāzas

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Ir mazpilsētas skolotājas Keitas pēdējā darba diena – viņa pārvāksies uz lielpilsētu, kur viņu jau gaida līgavainis un kāzas. Diemžēl rīts, kad jādodas ceļā, atnāk ar nepatīkamu pārsteigumu – ir bijusi pamatīga sniega vētra, un visa apkārtne ir aizputināta. Keitai gan izdodas tikt līdz nelielajai lidostai, taču ir pilnīgi skaidrs – lidmašīnas no šejienes nekur nelidos dienām ilgi. Taču kāzas nevar gaidīt! Keita ir gatava uz visu, lai laikā nonāktu uz kāzām, tāpēc uzprasās līdzi diezgan nelaipnam svešiniekm Redfordam, kurš ceļā dodas ar sniega motociklu. Nez kā tas varētu beigties?

 • RED aģenti 2

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Atvaļinātais CIP aģents Frenks Mozess kopā ar savu pārsteidzošo elites spiegu komandu dodas meklēt pazudušu kodolieroču kontrolēšanas ierīci. Lai atrastu to, viņiem būs jātiek galā ar neatlaidīgiem slepkavām, nežēlīgiem teroristiem un varaskāriem valdības pārstāvjiem, kuri vēlas iegūt jaunākās paaudzes ieroci.

 • Pusnakts masku balle

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Elisas dzīve finansiālā ziņā ir nokārtojusies – viņas tēvs nolēmis doties pensijā un atstāj uzņēmuma pārvaldību viņas ziņā. Robs ir vienkārš un centīgs jurists, kurš strādā Elisas kompānijas labā. Kā jaunā kompānijas vadītāja Elisa ielūdz visus juristus uz masku balli. Robs tajā ierodas tērpies kā princis, Elisa – kā princese, un starp abiem uzliesmo īpaša dzirksts. Vai Robam pietiks drosme atklāt savu patieso seju?

 • Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  В мире их называли «Асфальтоукладчик», «Королева брусьев» и «Русская торпеда».

 • Ziemassvētki Bremblu namā

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Nav tas vieglākais laiks māsiņas Villas dzīvē. Parāds par dēla ārstēšanos ir sasniedzis 100 tūkstošus dolāru, un Villa ir palikusi bez darba, jo viņas pēdējais aprūpējamais pacients ir devies mūžībā. Tieši īstajā brīdī Villa saņem negaidītu un ļoti patīkamu ziņu – šis pacients mantojumā Villai atstājis 100 tūkstošus dolāru un uzaicinājumu pavadīt Ziemassvētkus un atpūsties viņam piederošā namā. Uzzinājis par notikušo, namā ierodas arī bagātā vīra dēls Fins, kuram ir aizdomas, ka Villa ir krāpniece – kādēļ gan lai tēvs visus savus iekrājumus būtu atstājis svešai māsiņai, ne saviem bērniem?

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Valentīnas un Nikolasa šķiršanās izvērsusies par īstu karu, un Valentīnas reputācija ir tik ļoti cietusi, ka no viņas novēršas gan izdevējs, gan fani. Valentīna sāk apjaust, ka varētu zaudēt ne tikai pusi no īpašuma, bet arī savu karjeru, tāpēc nolemj klausīt sava jaunā aģenta padomam un cīnīties pretī, mazgājot savu netīro veļu publiski un skaļi. Piedevām Valentīnai jāpalīdz Sofijai tikt galā ar viņas attiecību problēmām un pasargāt meitu no savas laulības izpostīšanas.

 • Rakstnieku Ziemassvētki

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Kimu neilgi pirms Ziemassvētkiem negaidīti pamet draugs. Iemesls ir visai prozaisks – viņi abi ir topošie rakstnieki, un Gārta romāns tūlīt tiks publicēts, kamēr Kima vēl pat nevienam savu manuskriptu nav iedevusi izlasīt. Gārtam šķiet, ka tieši šī iemesla dēļ abiem nav pa ceļam. Lai novirzītu domas no šī nepatīkamā pavērsiena un pierādītu pasaulei, ka viņa ir rakstniece, Kima piesakās rakstnieku nometnei. Tur viņas darbu novērtēs īsti rakstnieki! Nav gan viss tik vienkārši, kā Kima bija cerējusi, jo Zīks, viņas partneris uzdevumos, ir diezgan uzmācīgs un kaitinošs, un piedevām nometnei ir pieteicies arī Gārts!

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Valentīna ir slavena rakstniece – viņa raksta padomu grāmatas par to, kā būt lieliskai sievietei, perfektai mātei un sievai. Valentīnai šķiet, ka pašas ģimenē arī viss ir kārtībā, tomēr pēkšņi vīrs Nikolass pēc divdesmit pieciem gadiem laulībā paziņo, ka nemīl vairs viņu, vēlas šķirties un izvācas no mājām.

 • Aukles

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Valentīna ir stingra un aukstasinīga lielas tūrisma firmas vadītāja, kas visu spēj un visu var. Nu viņu gaida sarežģīts uzdevums valstī, kur sievieti, neatkarīgi no viņas profesionālisma, biznesā īpaši augstu nevērtē – Turcijā.