Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Mīlas lidojums

  Mīlas lidojums

  Romantika

  Mīlas lidojums

  Romantika

  Slavens diriģents Frederiks atgūties no šķiršanās ar draudzeni Annu nolēmis pie sava tēvoča.

 • Убежать, догнать, влюбиться

  Убежать, догнать, влюбиться

  Komēdija, Krieviski

  Убежать, догнать, влюбиться

  Komēdija, Krieviski

  Борис сбегает от своей австрийской невесты на Северный Кавказ, где по воле случая становится учителем музыки для местной девушки Нины.

 • Ivans cara dēls un Pelēkais vilks

  Ivans cara dēls un Pelēkais vilks

  Bērniem

  Ivans cara dēls un Pelēkais vilks

  Bērniem

  Trejdevītajā karaļvalstī, kur dzīvo mūsu varoņi, viss ir klusi, bet mierigi. Ivans apprecējies ar skaisto Vasilisu, un abi dzīvotu ilgi un laimīgi, taču – kas tev deva…

 • Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem

  Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem

  Komēdija

  Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem

  Komēdija

  Maskava, vasara. Lielpilsēta dzīvo savu trauksmaino un aizņemto dzīvo – tik daudz tajā katru dienu notiek! Cilvēki steidzas savās vajadzībās, daudzi no viņiem joprojām ir savas otrās pusītes meklējumos.

 • Диггеры

  Диггеры

  Krieviski, Šausmu

  Диггеры

  Krieviski, Šausmu

  Диггеры

 • Neķītrais opis

  Neķītrais opis

  Komēdija

  Neķītrais opis

  Komēdija

  Džeisons pēc nedēļas precēsies ar sava priekšnieka valdonīgo meitu un kļūs par advokātu biroja līdzīpašnieku. Tomēr kāzas draud izjukt, kad paraugzēnam Džeisonam nākas pavadīt savu balamutīgo vectēvu Diku pavasara brīvdienās.

 • Mīla un dejas

  Mīla un dejas

  Drāma, Romantika

  Mīla un dejas

  Drāma, Romantika

  Džeikam un Džesikai ir jāpārvar visi šķēršļi – gan romantiskas dabas, gan citāda rakstura.

 • Восьмерка

  Восьмерка

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Восьмерка

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Любовь без тормозов становится причиной смертельной схватки между четверкой молодых парней из спецназа и бандой, которая держит в страхе весь город.

 • Mīlas dēka mūža garumā

  Mīlas dēka mūža garumā

  Romantika

  Mīlas dēka mūža garumā

  Romantika

  Zinātniecei Evai ir attiecības ar 20 gadus jaunāku vīrieti. Viņai nākas cīnīties pašai ar saviem un kolēģu aizspriedumiem, un tas nav viegli.

 • Rejošā superzvaigzne

  Rejošā superzvaigzne

  Bērniem, Fantastika, Piedzīvojumu

  Rejošā superzvaigzne

  Bērniem, Fantastika, Piedzīvojumu

  Laipni lūgti pasaulē, kurā suņi spēj ne tikai runāt, bet pat dziedāt! Notiek pasaules populārākais šovs “Rejošā superzvaigzne”, kurā tiek meklēti jauni talanti.

 • Воздушный маршал

  Воздушный маршал

  Asa sižeta, Krieviski

  Воздушный маршал

  Asa sižeta, Krieviski

  Межконтинентальный авиарейс. Билл Маркс, воздушный маршал, который обеспечивает безопасность пассажиров, получает сообщения с угрозами от маньяка-террориста. Преступник просчитал все ходы и подставил под обвинение самого спецагента. Теперь Маркс — цель спецслужб США. Ему остается одно: вычислить и обезвредить преступника, спасти пассажиров и свою любовь, которую он обретает на краю гибели. До взрыва остаются считанные минуты…

 • Starp rindiņām

  Starp rindiņām

  Romantika

  Starp rindiņām

  Romantika

  Maikls Rotčilds ir slavens romānu rakstnieks, taču piedzīvo radošo krīzi. Izdevniecība viņam vairs netic, un viņa redaktore uzstāj, ka sadarbība ar rakstnieku jāpārtrauc. Kad jaunākā redaktore Dorija mēģina savu iemīļoto rakstnieku aizstāvēt, viņai tiek dota ekskluzīva iespēja – mēneša laikā dabūt no rakstnieka grāmatas manuskriptu. Dorija pacilāta dodas pie Maikla, bet tur viņu gaida vilšanās – vīrietis, kurš raksta tik aizkustinošas un jutekliskas grāmatas pa savu dzīves mīlestību, izrādās noplucis un nepieklājīgs, bet viņa dzīves mīlestība ir neviens cits kā… suns! Tomēr Dorija nedomā padoties – viņu gaida ļoti intensīvs darba mēnesis kopā ar Maiklu, kamēr paralēli jāplāno savas kāzas ar līgavaini Filipu. Drīz vien darbs sākt kļūt par traucēkli Dorijas attiecībām, un viņa iemācīsies, kas patiesībā ir īsta mīlestība…