Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 8. decembris

Gunārs, Vladimirs, Gunis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iespējams sastapsies ar sajūtu, ka visa šī pirmssvētku jezga mudina uz vēlmi iestāties klosterī vai kādā citā no pasaules izolētā vietā. Mēģini pafantazēt par tēmu kā būtu, ja būtu.

Horoskops vērsim

Būsi nodarbināts ar pagātnes saistību – dažādu parādu, nenokārtotu lietu un neatrisinātu jautājumu, kārtošanu prioritārā secībā. Ja šis lietas nerisināsies gana veiksmīgi, atliec uz nākošo nedēļu.

Horoskops dvīņiem

Slinkuma piesātinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās batālijās. Ļauj prātam izslēgt raidītāju un baudīt mierpilnu klusumu, kas ir tik dziedējošs. Šodien arī datoram būtu jāmet liels līkums.

Horoskops vēzim

Tavs nemierīgais gars gribēs atpūsties un izbaudīt putekļu slaucīšanas procesa dziedniecisko mieru, bet pulkstenis tikšķēs un kalendārs rādīs, ka ir pēdējais laiks sagādāt, ko Ziemssvētku vecītim likt maisā.

Horoskops lauvai

Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā, tev vienam pašam būs jāizšķiras par piemērotāko rīcību un nebūs, kam pajautāt padomu. Respektē savas pieredzes failos glabāto informāciju.

Horoskops jaunavai

Ar mīļoto sadzīvosi, ja ievērosi abpusējas cieņas principu. Ja kopā dosieties dāvanas lūkoties, respektējiet viens otra gaumi un finansiālās iespējas. Ja sāksies stīvēšanās, dod priekšroku kādai citai aktivitātei.

Horoskops svariem

Draugiem un draudzīgām attiecībām var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Kopā vajadzētu apmeklēt kādu Ziemsvētku tirdziņu vai līdzīgu vietu, kur baudīt karstvīnu un noķert noskaņu.

Horoskops skorpionam

Attiecībās tevi sagaida jauki sadzīvisku nemieru piepildīti brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan komiskus dārgumus.

Horoskops strēlniekam

Mēģināsi sev iestāstīt, ka, sākot ar šodienu, visu darīsi savādāk. Tie visi būs maldi un īslaicīgs mierinājums. Labāk veic inspekciju savos ziemas inventāru krājumos. Vēl nav par vēlu lūgt kādu slēpju pāri dāsnajam Vecītim.

Horoskops mežāzim

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini kādam uzvelt pienākumus vai iesaistīt starpniekus. Atbalstu pieņem tikai no tādiem cilvēkiem, kuru gaumei tu pilnībā uzticies.

Horoskops ūdensvīram

Ja sasniegtie rezultāti tevi neapmierinās, nemēģini meklēt vainīgo vai sodīt iesaistītos, bet prāts var uzburt vienu otru vīziju, kura nebūs pārāk dzīvotspējīga, bet kalpos par īslaicīgu mierinājumu.

Horoskops zivīm

Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi, pat pārāk. Ja tuvinieki ļausies tavam kārtības trakumam, variet arī brīnumus paveikt. Tomēr noskaņojies, ka savus tarakānus dresēsi pats.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Викинг

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Викинг

  lat sub

  Asa sižeta, Drāma, Krieviski

  Раннее Средневековье. Время тяжелых мечей и темных законов крови. Правящий род в раздоре. Вина за случайную смерть брата легла на Великого Князя. По закону мстить ему должен младший брат — бастард. За отказ убивать он заплатит всем, что у него было, потому что «для мира нужно больше мечей, чем для войны»…

 • Reiz brīvdienās

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Reiz brīvdienās

  Romantika

  Keitija ir nelielas valstiņas princese un dodas vizītē uz Ņujorku. Viņa nolemj uz pāris stundām aizbēgt no savas princeses dzīves, kas izvēršas daudz ilgākā piedzīvojumā.

 • Mīlestībā, Ziemassvētki

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Mīlestībā, Ziemassvētki

  Romantika

  Melānija strādā reklāmas aģentūrā un dievina Ziemassvētkus. Viņas kolēģis Donovans, kurš ir nopietns un pragmatisks vīrietis, Ziemassvētki nepavisam nav viņa mīļākie svētki. Viņš strādā pie telefona reklāmas kampaņas, kas ir sanākusi tāda pati kā viņš pats – praktiska, nopietna un akurāta. Taču klients vēlas ko sirsnīgāku, Ziemassvētku laikam atbilstošāku. Saprotot, ka Donovanam nepieciešama palīdzība, priekšnieks liek viņam uzlabot kampaņu kopā ar Melāniju. Piedevām uzņēmumā notiekošajā slepeno pielūdzēju spēlē Melānija un Donovans ir izlozējuši viens otra vārdu. Vai Melānijai izdosies atklāt Donovanam Ziemassvētku burvību?

 • Aizputinātās kāzas

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Aizputinātās kāzas

  Komēdija, Piedzīvojumu, Romantika

  Ir mazpilsētas skolotājas Keitas pēdējā darba diena – viņa pārvāksies uz lielpilsētu, kur viņu jau gaida līgavainis un kāzas. Diemžēl rīts, kad jādodas ceļā, atnāk ar nepatīkamu pārsteigumu – ir bijusi pamatīga sniega vētra, un visa apkārtne ir aizputināta. Keitai gan izdodas tikt līdz nelielajai lidostai, taču ir pilnīgi skaidrs – lidmašīnas no šejienes nekur nelidos dienām ilgi. Taču kāzas nevar gaidīt! Keita ir gatava uz visu, lai laikā nonāktu uz kāzām, tāpēc uzprasās līdzi diezgan nelaipnam svešiniekm Redfordam, kurš ceļā dodas ar sniega motociklu. Nez kā tas varētu beigties?

 • RED aģenti 2

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  RED aģenti 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Atvaļinātais CIP aģents Frenks Mozess kopā ar savu pārsteidzošo elites spiegu komandu dodas meklēt pazudušu kodolieroču kontrolēšanas ierīci. Lai atrastu to, viņiem būs jātiek galā ar neatlaidīgiem slepkavām, nežēlīgiem teroristiem un varaskāriem valdības pārstāvjiem, kuri vēlas iegūt jaunākās paaudzes ieroci.

 • Pusnakts masku balle

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Pusnakts masku balle

  Romantika

  Elisas dzīve finansiālā ziņā ir nokārtojusies – viņas tēvs nolēmis doties pensijā un atstāj uzņēmuma pārvaldību viņas ziņā. Robs ir vienkārš un centīgs jurists, kurš strādā Elisas kompānijas labā. Kā jaunā kompānijas vadītāja Elisa ielūdz visus juristus uz masku balli. Robs tajā ierodas tērpies kā princis, Elisa – kā princese, un starp abiem uzliesmo īpaša dzirksts. Vai Robam pietiks drosme atklāt savu patieso seju?

 • Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  Чемпионы: Быстрее. Выше. Сильнее

  Drāma, Krieviski

  В мире их называли «Асфальтоукладчик», «Королева брусьев» и «Русская торпеда».

 • Ziemassvētki Bremblu namā

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Ziemassvētki Bremblu namā

  Drāma

  Nav tas vieglākais laiks māsiņas Villas dzīvē. Parāds par dēla ārstēšanos ir sasniedzis 100 tūkstošus dolāru, un Villa ir palikusi bez darba, jo viņas pēdējais aprūpējamais pacients ir devies mūžībā. Tieši īstajā brīdī Villa saņem negaidītu un ļoti patīkamu ziņu – šis pacients mantojumā Villai atstājis 100 tūkstošus dolāru un uzaicinājumu pavadīt Ziemassvētkus un atpūsties viņam piederošā namā. Uzzinājis par notikušo, namā ierodas arī bagātā vīra dēls Fins, kuram ir aizdomas, ka Villa ir krāpniece – kādēļ gan lai tēvs visus savus iekrājumus būtu atstājis svešai māsiņai, ne saviem bērniem?

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts 2

  Romantika

  Valentīnas un Nikolasa šķiršanās izvērsusies par īstu karu, un Valentīnas reputācija ir tik ļoti cietusi, ka no viņas novēršas gan izdevējs, gan fani. Valentīna sāk apjaust, ka varētu zaudēt ne tikai pusi no īpašuma, bet arī savu karjeru, tāpēc nolemj klausīt sava jaunā aģenta padomam un cīnīties pretī, mazgājot savu netīro veļu publiski un skaļi. Piedevām Valentīnai jāpalīdz Sofijai tikt galā ar viņas attiecību problēmām un pasargāt meitu no savas laulības izpostīšanas.

 • Rakstnieku Ziemassvētki

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Rakstnieku Ziemassvētki

  Drāma, Komēdija, Romantika

  Kimu neilgi pirms Ziemassvētkiem negaidīti pamet draugs. Iemesls ir visai prozaisks – viņi abi ir topošie rakstnieki, un Gārta romāns tūlīt tiks publicēts, kamēr Kima vēl pat nevienam savu manuskriptu nav iedevusi izlasīt. Gārtam šķiet, ka tieši šī iemesla dēļ abiem nav pa ceļam. Lai novirzītu domas no šī nepatīkamā pavērsiena un pierādītu pasaulei, ka viņa ir rakstniece, Kima piesakās rakstnieku nometnei. Tur viņas darbu novērtēs īsti rakstnieki! Nav gan viss tik vienkārši, kā Kima bija cerējusi, jo Zīks, viņas partneris uzdevumos, ir diezgan uzmācīgs un kaitinošs, un piedevām nometnei ir pieteicies arī Gārts!

 • Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Rozamunde Pilčere. Valentīnas skūpsts

  Romantika

  Valentīna ir slavena rakstniece – viņa raksta padomu grāmatas par to, kā būt lieliskai sievietei, perfektai mātei un sievai. Valentīnai šķiet, ka pašas ģimenē arī viss ir kārtībā, tomēr pēkšņi vīrs Nikolass pēc divdesmit pieciem gadiem laulībā paziņo, ka nemīl vairs viņu, vēlas šķirties un izvācas no mājām.

 • Aukles

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Aukles

  lat sub

  Komēdija, Krieviski

  Valentīna ir stingra un aukstasinīga lielas tūrisma firmas vadītāja, kas visu spēj un visu var. Nu viņu gaida sarežģīts uzdevums valstī, kur sievieti, neatkarīgi no viņas profesionālisma, biznesā īpaši augstu nevērtē – Turcijā.