Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas vēlēšanās piepildīsies, ja konstruktīvā enerģija ņems pārsvaru pār bailēm. Šodien nedrīksti ļauties sliktām priekšnojautām, lai nepazaudētu savu veiksmi. Atjautība un optimistiskais skats kā parasti nostrādās tavā labā.

Horoskops vērsim

Iespējams, tev būs grūti aizmirst kādu pagātnes konfliktu, kas veidos distanci ar partneriem un draugiem. Ja jūties, ka vēl neesi gatavs aizmirst, iepauzē, bet nesastrādā lietas, kas jūs vēl vairāk attālinās.

Horoskops dvīņiem

Draugi, bērni un mīļotais būs tavs spoguļa dvīnis, kas ar apbrīnojamu precizitāti atstaros visus tavus tikumus un trūkumus. Radīsies iespēja paust pateicības zīmes un žestus saviem vistuvākajiem.

Horoskops vēzim

Neaizmirsti par subordināciju un distances ieturēšanu, ja darīšanas ir ar vecākiem un augstākstāvošiem cilvēkiem. Darbā ievēro noteikto kārtību, režīmu un citus noteikumus.

Horoskops lauvai

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras tev atgādinās, ka neesi visvarens. Esi izvēlīgāks, dibinot jaunas attiecības ar cilvēkiem. Ja sajutīsies, ka tevi piemeklējuši grūti laiki, vari paļauties uz vecāku, ģimenes locekļu un draugu atbalstu.

Horoskops jaunavai

Par katru cenu neturies pie formālās lietu kārtības, ja notiekošais aicina ignorēt vispārpieņemtos noteikumus. Ieteicams veikt kādas enerģētiskas pārmaiņas savā dzīvesvietā – iegādājies mēbeles vai sen kārotu sadzīves tehniku.

Horoskops svariem

Lietišķu attiecību, draudzības un romantikas robežas var būt saplūdušas, bet šis fakts tevi nebūt neapbēdinās. Šodien nodosies aktivitātēm, kurām nav nekā kopīga ar tavu pamatnodarbošanos.

Horoskops skorpionam

Šodien vajadzētu izvairīties no naudas darījumiem un jebkādu maksājumu dokumentu sastādīšanas un apstiprināšanas. Lielos pirkumus arī vajadzētu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku. Visādi citādi vari droši posties Helovīnam.

Horoskops strēlniekam

Šodien viss iecerētais ir jāmēģina arī praktiski realizēt un tad jāskatās, kas no tām domu konstrukcijām sanācis. Ja labi papūlēsies, daži domu fantomi var sākt iegūt taustāmas aprises.

Horoskops mežāzim

Esi gatavs pārbaudījumiem. Tie var būt zināmie, bet var būt arī tādi, kas vairāk līdzinās sitieniem zem jostas vietas, turklāt bez lieciniekiem. Tāpēc esi tālredzīgs un priekšlaicīgi neatslābinies.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paturi prātā, ka visus šķēršļus un ierobežojumus nav iespējams likvidēt vienā piegājienā. Izpēti savas profesionālās izredzes un nepiever acis ieraugot tās pašās vecās problēmas, bet rīkojies konstruktīvi.

Horoskops zivīm

Nevairies un nebaidies no negaidītiem notikumu pavērsieniem. Tieši šie pārsteiguma momenti piedāvās iespējas, kuras citādi neuzrastos. Pat ja tev šķiet, ka pamats zem kājām pazudis, nebīsties – tas īslaicīgi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunākās filmas

 • Волшебный нос

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  Волшебный нос

  Krieviski, Romantika

  У каждого волшебства есть своя цена. Но любые чары слабее самых сильных и искренних чувств. А настоящая красота прячется внутри человека.

 • Mierinājums

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  Mierinājums

  Asa sižeta, Drāma

  FIB izmeklē sērijveida slepkavības, taču nav nekādu pavedienu.

 • Belko eksperiments

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Belko eksperiments

  Asa sižeta, Šausmu

  Kādas ASV valsts iestādes, kas atrodas Kolumbijā, Bogotā, darbinieku darba diena izvēršas īstā murgā – viņi pēkšņi ir ieslodzīti savā darba vietā un iesaistīti nežēlīgā spēlē.

 • Krāpšanas ilūzija 2

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Krāpšanas ilūzija 2

  Asa sižeta, Piedzīvojumu

  Pagājis gads, kopš „Četriem jātniekiem” izdevās apvest ap stūri FIB. Viņi gaida ziņu no Acs – iluzionistu grupas, kura ir pieņēmusi viņus darbā.

 • Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Viesnīca “Heidelberga“. Krāmere pret Krāmeri

  Drāma, Romantika

  Lai arī ģimenes viesnīcas “Heidelberga” vadītāja nu ir meita Anete, viņas māte Hermīne joprojām vēlas visā iesaistīties un visu kontrolēt. Pie kam, kamēr māte izdara tikai patīkamāko – to, kas viņai iet pie sirds, Anetei paliek visi grūtākie darbi.

 • Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Илья Муромец и Соловей-Разбойник

  Bērniem, Krieviski

  Третий фильм цикла о русских богатырях. Славится земля русская богатырями богатырскими да разбойниками разбойничьими... А сверху всего князь княжеский сидит, за всем следит и порядок наводит, если нужно. Да только не всегда выходит у князя так, как нужно-правильно. Вот и сейчас – с богатырем поругался, да от Соловья-Разбойника урон потерпел немалый: увел бандит окаянный казну государственную прямо из-под носа! Что делать князю? А ничего особенного - на то он и Князь, чтоб из любой ситуации выход найти! Вот и отправились Князь с Ильей на поиски похищенного, а за ними вслед увязалась корреспондентка летописи Новая береста . А дорога непростая выдалась, до самого Царьграда довела, где встретил их сам Император Византийский, да только незадача вышла – повздорили герои наши с императором этим, и заключил он против Князя Киевского и Земель Русских союз с Соловьем-Разбойником...

 • Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Izmeklē Emma Fīldinga. Rūgtāk nekā nāve

  Drāma

  Kenzera Universitātē notiek Amerikas Arheoloģijas Pētnieku Asociācijas konference, un to organizē Emma Fīldinga. Kā vieslektors ir uzaicināts arī FIB aģents Džims Koners. Visi ir satraukti, jo AAPA vadītāja konferences banketa laikā nozīmēs savu pēcnācēju, un ne viens vien iekāro šo amatu. Arī Emma ir noraizējusies, jo neviens no potenciālajiem vadītājas aizvietotājiem viņai nešķiet piemērots. Taču ātri vien uzrodas krietni vien nopietnākas problēmas – kāds ielaužas muzejā un nozog senu artefaktu, bet uzrunas laikā AAPA prezidente pēkšņi nokrīt bez dzīvības pazīmēm…

 • Kur laime iesākas

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Kur laime iesākas

  Drāma, Romantika

  Slēpošanas leģendas Hansi Sandgrūbera dzīve nevarētu būt vēl brīnišķīgāka – viņš joprojām ir pieprasīts slēpošanas treneris.

 • СуперБобровы

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  СуперБобровы

  Komēdija, Krieviski, Piedzīvojumu

  Члены вполне обычной семьи в один прекрасный день получают суперспособности, и вместо привычного в таких случаях спасения мира решают... ограбить банк!

 • Divi gadi mīlestības

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Divi gadi mīlestības

  Romantika

  Samanta vada populāru radio šovu, kurā atbild uz cilvēku jautājumiem par dzīves nozīmīgākajiem tematiem, tai skaitā bērnu radīšanu un audzināšanu.

 • Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Garšas detektīvs. Veselīga vietai nāvei

  Drāma

  Henrijs ir uzaicināts uzstāties konferencē, bet pirms tam iegriežas policijas iecirknī apsveikt tās priekšnieci dzimšanas dienā.

 • Taksis 2

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Taksis 2

  Asa sižeta, Komēdija

  Japānas vēstnieks ierodas Marseļā, lai iepazītos ar pilsētas policijas metodēm cīņā pret bandām. Par spīti visiem drošības pasākumiem, viņu nolaupa banda, kas strādā japāņu mafijas labā. Jaunais policists Emiljens ir apņēmies izglābt vēstnieku, savu draudzeni Petru un policijas departamenta godu.