Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vērā ņemami panākumi privātās sarunās vai uzvaras cīņā par mīkstāku krēslu šodien nesolās. Mēģini nedomāt un nerunāt par profesionālās karjeras jautājumiem, bet pievērsies savu interešu radošām izpausmēm.

Horoskops vērsim

Lai arī daži no taviem plāniem tiks nokritizēti un to darīs tie cilvēki, kuriem pašiem nav nekādu plānu, tāpēc neņem ļaunā. Pie šiem jautājumiem atgriezīsies pēc dažām dienām un tad jau būs cita saruna un citi lēmēji.

Horoskops dvīņiem

Vislabākais saziņas un komunikācijas veids šodienai ir virtuālā interneta metode. Tātad šodien labāk ar distanci. Izdarīsi daudz vairāk, nekā sēžot bezjēdzīgās pusdienās vai pavadot laiku sastrēgumos.

Horoskops vēzim

Neignorē atpūtas nozīmīgumu, jo optimisma un cerību avots būs tie cilvēki, kuri ir tavi dvēseles radinieki. Fokusējies uz savām personīgajām interesēm, lai nelietu ūdeni uz svešām dzirnavām.

Horoskops lauvai

Dienas laikā pieaugs tavu personīgo vajadzību un vēlmju pretstatījums tam, ko vēlas partneris. Līdz sadursmei nenonāksi, bet pirms rīkojies tomēr centies taktiku pārrunāt ar saviem sabiedrotajiem vai tuvajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien nepaej garām kaimiņa durvīm tās neatvēris. Izmanto visas iespējas aprunāties ar blakus dzīvojošajiem, jo ar tevi aprunājoties, viņi ieraudzīs kopīgās iespējas un priekšrocības, ko sniedz labas attiecības.

Horoskops svariem

Atradīsi to, ko meklējis un tavas īstermiņa vajadzības un iegribas viegli piepildīsies. Arī mazie asumiņi ar mājiniekiem izrādīsies tikai tādas lāstekas, nevis aisbergu smailītes.

Horoskops skorpionam

Šodien tavas alkas pēc zināšanām vai pēc kādas konkrētas informācijas mudinās tevi pavadīt visu dienu virtuālajā vidē, dzenot pēdas vajadzīgajiem informācijas glabātājiem.

Horoskops strēlniekam

Apbruņojies ar pienācīgo pacietības devu, jo notikumu attīstība nebūs tik zibenīga, kā tev labpatiktos. Pastāv iespēja saņemt interesantu izklaides piedāvājumu vai apspriest kārotā nosacījumus.

Horoskops mežāzim

Nevairo sevī tos instinktus, kuri palielina individuālista un privātīpašnieka garu. Atvērtība un demokrātiskas lēmumu pieņemšanas metodes nāks tev vairāk par labu, jo īpaši risinot attiecību jautājumus.

Horoskops ūdensvīram

Apķērība, un zinātkāre apvienojumā ar prasmi pareizajā brīdī uzdot vajadzīgos jautājumus un īstajā brīdī sarunu pārtraukt, tevi šodien izvedīs cauri jaunās informācijas labirintiem veselu un neskartu.

Horoskops zivīm

Cilvēku labvēlību novērtē un atmaksā ar to pašu. Abpusējie laipnības un uzmanības žesti noderēs, ja vēlēsies iegūt kādu tev svarīgu informāciju, kura netiek publiskota. Visas tavas iniciatīvas, pat neordinārās, tiks ļoti labi uztvertas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Hugo (4 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes

Hugo ir jauks un dzīvespriecīgs zēns, kurš savā dzīves ceļā ir paguvis piedzīvot daudz nepatīkamu brīžu. Līdz 1,3 gadu vecumam Hugo auga un attīstījās kā jebkurš bērns, taču tad attīstība sāka regresēt. Ar ģenētisko analīžu palīdzību tika noteikta diagnoze, kas nepieļauj progresu bērna fiziskajā attīstībā.

Neskatoties uz veselības problēmām, zēns neatmet cerības kādreiz pats spert savus pirmos patstāvīgos soļus pretim mammai, tētim un vecākajam brālim. Kā vairumam bērnu, viņam patīk suņi un kaķi, un viņš ļoti daudz lasa.

Šobrīd Hugo nēsā ortozes, kas viņam, augot lielākam, stiepj muskuļus, palīdz augt kauliem un ir piemērotas arī vertikalizācijai, taču, viņam augot, regulāri ir nepieciešamas jaunas ortozes. Palīdzēsim mazajam zēnam piepildīt sapni, kas mums ir ikdiena - staigāt!

Hugo

Pāvils (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija un logopēda nodarbības

Pāvilam ir bērnības autisms ar valodas attīstības aizturi. “Bērnu slimnīcas fonds” atbalsta Pāvila ABA terapijas un logopēda nodarbības jau divus gadus, un, pateicoties šīm terapijām, bērna attīstība ir ļoti progresējusi – Pāvils, kurš pirms tam nerunāja vispār, ir sācis runāt, kā arī ir uzlabojušās zēna sociālās prasmes.

Pāvila attīstībai ir svarīgi turpināt apmeklēt ABA terapijas un logopēda nodarbības. Atbalstīsim Pāvilu, lai arī turpmāk būtu vērojami uzlabojumi viņa attīstībā!

Pāvils

Patriks (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapijas nodarbības

Patrikam ir nepietiekama runas un valodas attīstība. Lai Patriks runātu, uzlabotos viņa spēja saprast citu cilvēku emocijas un sociālās prasmes, ir ļoti nepieciešamas regulāras un nepārtrauktas ABA terapijas nodarbības. Palīdzēsim Patrikam pēc iespējas veiksmīgāk iekļauties mūsu sabiedrībā!

Patriks

Daniels (4 gadi)

Nepieciešamība: Ārsta vizītes un specifiska lāzerterapija Šveicē

Daniels ir brašs cīnītājs. Kad Daniels bija pavisam jauns, viņam tika konstatēts acs audzējs. Zēns ir varonīgi izturējis divas ķīmijterapijas, bet diemžēl notika recidīvs un ārsti lūdza palīdzību vienam no labākajiem acu audzēju ekspertiem Eiropā – Dr. Francis L.Munier.

Gandrīz pusotru gadu Daniels atrodas Dr. Francis L. Munier uzraudzībā un saņem specifisku lāzerterapiju, kāda Baltijā nav pieejama.

Lai mazinātu slimības atgriešanās risku, vienu vai divas reizes mēnesī Daniels kopā ar mammu dodas uz Šveici pie ārsta uz pārbaudēm un saņem nepieciešamo terapiju. No “Ārkārtas gadījumu” uzkrājumiem, bērnu slimnīcas fonds sedz aviobiļetes, uzturēšanos un vilciena biļetes Šveicē gan Danielam, gan viņa mammai.

Daniels