Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Hugo (4 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes

Hugo ir jauks un dzīvespriecīgs zēns, kurš savā dzīves ceļā ir paguvis piedzīvot daudz nepatīkamu brīžu. Līdz 1,3 gadu vecumam Hugo auga un attīstījās kā jebkurš bērns, taču tad attīstība sāka regresēt. Ar ģenētisko analīžu palīdzību tika noteikta diagnoze, kas nepieļauj progresu bērna fiziskajā attīstībā.

Neskatoties uz veselības problēmām, zēns neatmet cerības kādreiz pats spert savus pirmos patstāvīgos soļus pretim mammai, tētim un vecākajam brālim. Kā vairumam bērnu, viņam patīk suņi un kaķi, un viņš ļoti daudz lasa.

Šobrīd Hugo nēsā ortozes, kas viņam, augot lielākam, stiepj muskuļus, palīdz augt kauliem un ir piemērotas arī vertikalizācijai, taču, viņam augot, regulāri ir nepieciešamas jaunas ortozes. Palīdzēsim mazajam zēnam piepildīt sapni, kas mums ir ikdiena - staigāt!

Hugo

Pāvils (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapija un logopēda nodarbības

Pāvilam ir bērnības autisms ar valodas attīstības aizturi. “Bērnu slimnīcas fonds” atbalsta Pāvila ABA terapijas un logopēda nodarbības jau divus gadus, un, pateicoties šīm terapijām, bērna attīstība ir ļoti progresējusi – Pāvils, kurš pirms tam nerunāja vispār, ir sācis runāt, kā arī ir uzlabojušās zēna sociālās prasmes.

Pāvila attīstībai ir svarīgi turpināt apmeklēt ABA terapijas un logopēda nodarbības. Atbalstīsim Pāvilu, lai arī turpmāk būtu vērojami uzlabojumi viņa attīstībā!

Pāvils

Patriks (6 gadi)

Nepieciešamība: ABA terapijas nodarbības

Patrikam ir nepietiekama runas un valodas attīstība. Lai Patriks runātu, uzlabotos viņa spēja saprast citu cilvēku emocijas un sociālās prasmes, ir ļoti nepieciešamas regulāras un nepārtrauktas ABA terapijas nodarbības. Palīdzēsim Patrikam pēc iespējas veiksmīgāk iekļauties mūsu sabiedrībā!

Patriks

Daniels (4 gadi)

Nepieciešamība: Ārsta vizītes un specifiska lāzerterapija Šveicē

Daniels ir brašs cīnītājs. Kad Daniels bija pavisam jauns, viņam tika konstatēts acs audzējs. Zēns ir varonīgi izturējis divas ķīmijterapijas, bet diemžēl notika recidīvs un ārsti lūdza palīdzību vienam no labākajiem acu audzēju ekspertiem Eiropā – Dr. Francis L.Munier.

Gandrīz pusotru gadu Daniels atrodas Dr. Francis L. Munier uzraudzībā un saņem specifisku lāzerterapiju, kāda Baltijā nav pieejama.

Lai mazinātu slimības atgriešanās risku, vienu vai divas reizes mēnesī Daniels kopā ar mammu dodas uz Šveici pie ārsta uz pārbaudēm un saņem nepieciešamo terapiju. No “Ārkārtas gadījumu” uzkrājumiem, bērnu slimnīcas fonds sedz aviobiļetes, uzturēšanos un vilciena biļetes Šveicē gan Danielam, gan viņa mammai.

Daniels