Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Pasākumi

Sarunas ar slavenībām

No 16. decembra līdz pat 22. decembrim darbu sāks zvanu centrs, kura laikā ikvienam akcijas atbalstītājam, zvanot uz tālruni 90006486 un ziedojot 1,42 eiro, būs iespēja aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību. Zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 “Instagram” kontā darbdienās no plkst. 19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi.

Ziedošanas iespējas

Arī šogad mūsu akcijas ilggadējais atbalstītājs tirdzniecības veikalu tīkls “Rimi” ir parūpējies par ziedošanas iespējām visā Latvijā, “Rimi” veikalos pie kasēm izvietojot ziedojumu kastītes. Tāpat ziedot ir iespējams Bērnu Slimnīcas fonda mājas lapā un, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Ziemassvētku labdarības koncerts

Skaistais un sirsnīgais Ziemassvētku labdarības koncerts kultūras un izklaides centrā “Hanzas Perons” un kanālos TV3 un LNT tiešraidē būs skatāms 22. decembra plkst. 20:00. Arī šogad populāri un tautā mīlēti mūziķi lutinās skatītājus klātienē un pie TV ekrāniem ar sirsnīgām melodijām. Koncertu vadīs Kristīne Garklāva un aktieris Kristaps Rasims.

“Eņģeļi pār Latviju” īpašā atklāšanas hokeja spēle

“Dimano Rīga” hokeja spēlē saziedo 1950 eiro Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, 30. novembrī norisinājās Rīgas "Dinamo" hokeja spēle ar Sanktpēterburgas SKA. Dinamo Rīga spēlētāji iesildījās īpašos akcijas kreklos, kuri vēlāk ar hokejistu parakstiem tika izsolīti apmeklētājiem, visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedojot akcijas mērķim. Hokeja spēles laikā ar atbalstītājiem BSF, “Rimi Latvia” un “Dinamo Rīga” tika iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli ir kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to.

Ziemassvētku “Svētdieņi” Hanzas Peronā

Jau 8.decembrī pulksten 11.00 Hanzas Peronā durvis vērs pirmais no četriem Ziemassvētku Svētdieņiem. Koncerti un izrādes garam, spēles jautrībai, ēdieni un karstvīns vēderam, Ziemassvētku tirdziņš - dāvanām un priekam. Sadarbībā ar Rimi un Bērnu slimnīcas fondu Ziemassvētku Svētdienis reizē būs sirsnīgākās labdarības akcijas "Eņģeļi pār Latviju" māja, kurā varēs iepriecināt daudzus bērnus un viņu vecākus, dāvinot to, kas patiesi svarīgs - iespēju būt veselam un laimīgam. Ziemassvētku Svētdieņi notiks 8., 15., 22. un 29.decembrī no plkst. 11.00 līdz 20.00. Uz Svētdieņiem tiek aicināts ikviens - gan liels, gan mazs. Ieeja Svētdieņos ir bez maksas.