Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vērā ņemami panākumi privātās sarunās vai uzvaras cīņā par mīkstāku krēslu šodien nesolās. Mēģini nedomāt un nerunāt par profesionālās karjeras jautājumiem, bet pievērsies savu interešu radošām izpausmēm.

Horoskops vērsim

Lai arī daži no taviem plāniem tiks nokritizēti un to darīs tie cilvēki, kuriem pašiem nav nekādu plānu, tāpēc neņem ļaunā. Pie šiem jautājumiem atgriezīsies pēc dažām dienām un tad jau būs cita saruna un citi lēmēji.

Horoskops dvīņiem

Vislabākais saziņas un komunikācijas veids šodienai ir virtuālā interneta metode. Tātad šodien labāk ar distanci. Izdarīsi daudz vairāk, nekā sēžot bezjēdzīgās pusdienās vai pavadot laiku sastrēgumos.

Horoskops vēzim

Neignorē atpūtas nozīmīgumu, jo optimisma un cerību avots būs tie cilvēki, kuri ir tavi dvēseles radinieki. Fokusējies uz savām personīgajām interesēm, lai nelietu ūdeni uz svešām dzirnavām.

Horoskops lauvai

Dienas laikā pieaugs tavu personīgo vajadzību un vēlmju pretstatījums tam, ko vēlas partneris. Līdz sadursmei nenonāksi, bet pirms rīkojies tomēr centies taktiku pārrunāt ar saviem sabiedrotajiem vai tuvajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien nepaej garām kaimiņa durvīm tās neatvēris. Izmanto visas iespējas aprunāties ar blakus dzīvojošajiem, jo ar tevi aprunājoties, viņi ieraudzīs kopīgās iespējas un priekšrocības, ko sniedz labas attiecības.

Horoskops svariem

Atradīsi to, ko meklējis un tavas īstermiņa vajadzības un iegribas viegli piepildīsies. Arī mazie asumiņi ar mājiniekiem izrādīsies tikai tādas lāstekas, nevis aisbergu smailītes.

Horoskops skorpionam

Šodien tavas alkas pēc zināšanām vai pēc kādas konkrētas informācijas mudinās tevi pavadīt visu dienu virtuālajā vidē, dzenot pēdas vajadzīgajiem informācijas glabātājiem.

Horoskops strēlniekam

Apbruņojies ar pienācīgo pacietības devu, jo notikumu attīstība nebūs tik zibenīga, kā tev labpatiktos. Pastāv iespēja saņemt interesantu izklaides piedāvājumu vai apspriest kārotā nosacījumus.

Horoskops mežāzim

Nevairo sevī tos instinktus, kuri palielina individuālista un privātīpašnieka garu. Atvērtība un demokrātiskas lēmumu pieņemšanas metodes nāks tev vairāk par labu, jo īpaši risinot attiecību jautājumus.

Horoskops ūdensvīram

Apķērība, un zinātkāre apvienojumā ar prasmi pareizajā brīdī uzdot vajadzīgos jautājumus un īstajā brīdī sarunu pārtraukt, tevi šodien izvedīs cauri jaunās informācijas labirintiem veselu un neskartu.

Horoskops zivīm

Cilvēku labvēlību novērtē un atmaksā ar to pašu. Abpusējie laipnības un uzmanības žesti noderēs, ja vēlēsies iegūt kādu tev svarīgu informāciju, kura netiek publiskota. Visas tavas iniciatīvas, pat neordinārās, tiks ļoti labi uztvertas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasākumi

Ziemassvētku “Svētdieņi” Hanzas Peronā

Jau 8.decembrī pulksten 11.00 Hanzas Peronā durvis vērs pirmais no četriem Ziemassvētku Svētdieņiem. Koncerti un izrādes garam, spēles jautrībai, ēdieni un karstvīns vēderam, Ziemassvētku tirdziņš - dāvanām un priekam. Sadarbībā ar Rimi un Bērnu slimnīcas fondu Ziemassvētku Svētdienis reizē būs sirsnīgākās labdarības akcijas "Eņģeļi pār Latviju" māja, kurā varēs iepriecināt daudzus bērnus un viņu vecākus, dāvinot to, kas patiesi svarīgs - iespēju būt veselam un laimīgam. Ziemassvētku Svētdieņi notiks 8., 15., 22. un 29.decembrī no plkst. 11.00 līdz 20.00. Uz Svētdieņiem tiek aicināts ikviens - gan liels, gan mazs. Ieeja Svētdieņos ir bez maksas.

Sarunas ar slavenībām

Zvanu centrs no 16. – 22.decembrim no plkst. 18:00 kā ierasts darbosies arī zvanu centrs. Ikvienam būs iespēja, zvanot uz tālruni 90006486 un ziedojot 1.42 eiro, aprunāties ar Latvijā mīlētām un cienītām personībām.

Ziedošanas iespējas

Arī šogad mūsu akcijas ilggadējais atbalstītājs tirdzniecības veikalu tīkls “Rimi” ir parūpējies par ziedošanas iespējām visā Latvijā, “Rimi” veikalos pie kasēm izvietojot ziedojumu kastītes. Tāpat ziedot ir iespējams Bērnu Slimnīcas fonda mājas lapā un, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1.42 eiro).

Ziemassvētku labdarības koncerts

Skaistais un sirsnīgais Ziemassvētku labdarības koncerts kultūras un izklaides centrā “Hanzas Perons” un kanālos TV3 un LNT tiešraidē būs skatāms 22. decembra plkst. 20:00. Arī šogad populāri un tautā mīlēti mūziķi lutinās skatītājus klātienē un pie TV ekrāniem ar sirsnīgām melodijām. Koncertu vadīs Kristīne Garklāva un aktieris Kristaps Rasims.

“Eņģeļi pār Latviju” īpašā atklāšanas hokeja spēle

“Dimano Rīga” hokeja spēlē saziedo 1950 eiro Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros, 30. novembrī norisinājās Rīgas "Dinamo" hokeja spēle ar Sanktpēterburgas SKA. Dinamo Rīga spēlētāji iesildījās īpašos akcijas kreklos, kuri vēlāk ar hokejistu parakstiem tika izsolīti apmeklētājiem, visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedojot akcijas mērķim. Hokeja spēles laikā ar atbalstītājiem BSF, “Rimi Latvia” un “Dinamo Rīga” tika iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli ir kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to.