Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 20. janvāris

Agnese, Agnija, Agne

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Īpaši radīts mūzikas albums “Brīnumu radot”

Latvijas spilgtākie un sabiedrības mīlētie mūziķi Dons, Musiqq, Intars Busulis, Instrumenti, Aminata, Laika Suns & Eņģeļu koris, Lādezers, Ralfs Eilands, Astro’n’out, Neon Saturdays, Katō, Kristīne Pāže, piedaloties arī Aijai Vītoliņai, Aijai Andrejevai, Alisei Jostei, Jānim Aišpuram, Jānim Šipkēvicam un citiem, ir atsaukušies TV3 un radio Star FM aicinājumam radīt unikālas, sirsnīgas dziesmas īpaši akcijai “Eņģeļi pār Latviju”. Dziesmas ir apkopotas digitālā mūzikas albumā “Brīnumu radot”, kas ekskluzīvi pieejams šeit, veicot ziedojumu, kas palīdzēs kādam no 113 bērniem visā Latvijā.

Lai iegūtu sirsnīgo dziesmu albumu “Brīnumu radot”, aicinām veikt minimālo ziedojumu, kas ir 10 eiro, taču Tu vari ziedot arī lielāku naudas summu. Tavs ziedojums palīdzēs akcijas vēstnešiem - Marijai, Robijam, Markam, Elizabetei, Demjanam, Vadimam un vēl 107 bērniem visā Latvijā, lai viņi varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi – patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un – kas ir pats galvenais – būt laimīgi un veseli.

TV3 un radio StarFM saka sirsnīgu paldies visiem projektā iesaistītajiem Latvijas mūziķiem par atsaucību un gatavību nesavtīgi palīdzēt bērniem.

Arī Tu vari palīdzēt, ziedojot un saņemot albumu “Brīnumu radot”!

Ziedo akcijai, saņem albumu un dāvini to, kas patiesi svarīgs!

Ziedot, iegādājoties albumu