Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zvaigžņu putekļi

Iesūtīja Jana Zandovska

Mazie eņģeļu bērni, satupuši ap savu tēvu, reiz viņam jautāja: – Kam zvaigznes radītas? Kāpēc tās iemirdzas, un kāpēc tās dziest? Kāpēc tu katru vakaru ej un zvaigznes apskati? Kāpēc tās spodrini ar zvaigžņu zelta putekļiem?

Eņģeļu tēvs tiem atbildēja: – Te, debesīs, ir miljardiem zvaigžņu. Tās lūkojas uz zemi, kur ļaudis mīt. Ar savu skatienu pavada tos dzīves ceļos. Katram cilvēkam sava, citam spožāka, citam skumjāka zvaigzne ceļā mirdz. Tās reizēm iedegas spoži un reizēm izgaist. Tās ir likteņa zvaigznes. Ir zvaigznes, kas pamazām zaudē savu spozmi, bet tām vēl nav laiks izgaist. Tad man jāņem zvaigžņu zelta putekļi un jāapber zvaigzne ar tiem. Tie dod zvaigznei spožumu un viņas cilvēkam spēku doties tālāk pa savu dzīves ceļu. Kad kāda zvaigzne izdziest, tad kāds no viņiem jau ir nokļuvis šeit.

Tēvs cieši apķēra savus mazos eņģeļus un noglāstīja katram sprogaino galvu: – Tāpat kā zvaigznes, arī jūs esat kādam vajadzīgi.
Mazie eņģeļi vēl neizprata savu sūtību. Kā visi bērni, tie draiskojās un gāja jautrās rotaļās. Smējās un lēkāja, dejoja un dziedāja.
Kādu reizi mazie eņģeļu bērni savu rotaļu laikā nejauši uzgāja zvaigžņu zelta putekļu trauku. Zvaigžņu putekļi mirdzēdami izbira no trauka un izsijājās pa visu debesu jumu. Eņģeļu bērni bija satraukti, raudāja un nezināja, kā par notikušo pavēstīt savam tēvam. Viņi mēģināja ar neveiklajām rociņām saslaucīt saujās zvaigžņu putekļus, bet tie slīdēja caur pirkstiem un krita arvien zemāk, lejup no debesīm.

Kad mājās pārnāca tēvs, viņš pamanīja savādo klusumu. Mazie eņģeļu bērni, sakļāvuši spārnus, sēdēja ar asarām acīs. Zvaigžņu putekļu trauks bija pavisam tukšs.

– Tēti, mēs nezinām, kā lai tos savāc. Tie jau ir tur, lejā, – pats mazākais eņģelītis pieskrēja pie tēva un sniedza pretī sauju ar uzlasītajiem zvaigžņu putekļiem. Tie mirdzēja un atspīdēja viņa acīs kā mazas zvaigznītes.

Tēvs saņēma mazā eņģeļa plaukstas savējās un atbildēja: – Jums jādodas turp, lejā pie ļaudīm. Jāuzmeklē tos, kura zvaigznei nepieciešami zvaigžņu putekļi. Tas nebūs viegli. Tie ļaudis ir drosmīgi, viņiem ir svēta sirds. Tik nereti pietrūkst spēka un spēju noiet atvēlēto dzīves ceļu. Viņu zvaigzni man būtu jāspodrina, lai tā nepārstāj spoži mirdzēt. Bet ja zvaigžņu putekļi ir izsējušies zemes virsū, es to nespēšu.

Mazie eņģeļi uzmanīgi klausījās tēva teiktajā, un visi pienāca pie viņa, jautādami: – Vai tas ir tas, ko tu teici, ka mēs arī esam kādam vajadzīgi?

– Jā, – atbildēja tēvs, – no šī brīža jūs būsiet viņu sargeņģeļi.

– Bet kā mēs viņus atradīsim, tos, kuru zvaigznes putekļus izbērām? – jautāja mazie.

– To jūs sajutīsiet ar sirdi, – atbildēja eņģeļiem tēvs.

– Bet kā mēs zināsim, ka tiešām esam spējuši palīdzēt? – kāds no mazajiem eņģeļiem nedroši jautāja.

– Es visu vērošu un došu jums zīmi. Ja kāda zvaigzne arvien mazāk spīd, tad ziniet, jāatrod cilvēks, kam tā pieder. Jums jābūt līdzās, jāpalīdz un jāatbalsta katrs no šiem ļaudīm. Un ik pa laikam veraties debesīs. Ja zvaigzne atguvusi spozmi, tad jūs esat šiem ļaudīm devuši spēku un esat viņa sargeņģelis, – teica tēvs un sabužināja eņģeļu piekļautos spārnus.

– Bet ja nu viņu ir tik daudz, ka mēs visus nevaram nosargāt un palīdzēt? Ko tad mums iesākt? – kāds eņģelītis pavisam trīcošā balstiņā jautāja.

– Tad uzmeklēsiet tos, kuru sirdī ir iekritis zvaigznes zelta puteklis. To zemes virsū ir daudz. Tie būs tie, kas jums palīdzēs, tie būs tie, kas dos un būs līdzās tiem, kam visvairāk nepieciešams. Viņi nemaz nenojauš, ka zelta puteklis ir iekritis viņu sirdī. To nevar manīt, neko nedarot. Bet, līdzko tie sadzirdēs citu skumjas un sāpes, līdzko sapratīs, ka jāsniedz roka un jāpalīdz, zelta putekļi sirdī iemirdzēsies un sasils. Tad arī ļaudis runā, ka kādam ir silta sirds vai pat zelta sirds. To būs tik daudz, cik radīsies domu palīdzēt. Tik daudz, cik radīsies prieka dot. Un ja kādreiz nepietiks visiem, kam vajadzīgs uzreiz, tad jūs zināsiet, kā atkal izdarīt tā, lai zelta putekļi ļaužu sirdīs iemirdzētos. Jūs taču tagad esat sargeņģeļi, – teica tēvs un pavēra debesu durvis.

Vēl katru mazo eņģeli mīļi apskāvis, iedrošināja tos tālajam ceļam. Mazie sadevās rokās un pavērās vēl uz tēva pusi. Katrs pie sevis nodomāja, vai vēl atgriezīsies tur, no kurienes nākuši. Atbildi jau no tēva vairs nesadzirdēja, bet nojauta, ko tēvs būtu atbildējis. Viņš būtu teicis: – Jūs esat svarīgi tur, lejā. Es lūkošu, lai viss norit labi, un skaitīšu zvaigznes, kas atguvušas savu spozmi. Un vislielākais spēks būs tad, kad jūs, eņģeļi, to darīsiet kopā ar tiem, kam zelta putekļi iemirdzas sirdī. Tajā brīdī no jauna būs trauks pilns ar zvaigžņu putekļiem un ap to sapulcēsies atkal citi mazi eņģelīši.

Kad eņģeli tuvojās zemei, viņi atlaida satvertās rokas. Katrs aizlaidās uz savu pusi. Bija dzirdama vien maiga spārnu skaņu gamma.

Viņi zināja, ka tagad katrs ir atbildīgs par kādu. Viņi zināja arī to, ka kādreiz atkal citi mazi eņģeļi tāpat kā viņi apgāzīs zvaigžņu putekļu trauku un arī dosies pie kāda, kam tie vajadzīgi. Viņi saprata, ka nekad nebūs par daudz zvaigžņu zelta putekļu cilvēku sirdīs. Un nekad nebūs par daudz sargeņģeļu…