Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zvaigžņu putekļi

Iesūtīja Jana Zandovska

Mazie eņģeļu bērni, satupuši ap savu tēvu, reiz viņam jautāja: – Kam zvaigznes radītas? Kāpēc tās iemirdzas, un kāpēc tās dziest? Kāpēc tu katru vakaru ej un zvaigznes apskati? Kāpēc tās spodrini ar zvaigžņu zelta putekļiem?

Eņģeļu tēvs tiem atbildēja: – Te, debesīs, ir miljardiem zvaigžņu. Tās lūkojas uz zemi, kur ļaudis mīt. Ar savu skatienu pavada tos dzīves ceļos. Katram cilvēkam sava, citam spožāka, citam skumjāka zvaigzne ceļā mirdz. Tās reizēm iedegas spoži un reizēm izgaist. Tās ir likteņa zvaigznes. Ir zvaigznes, kas pamazām zaudē savu spozmi, bet tām vēl nav laiks izgaist. Tad man jāņem zvaigžņu zelta putekļi un jāapber zvaigzne ar tiem. Tie dod zvaigznei spožumu un viņas cilvēkam spēku doties tālāk pa savu dzīves ceļu. Kad kāda zvaigzne izdziest, tad kāds no viņiem jau ir nokļuvis šeit.

Tēvs cieši apķēra savus mazos eņģeļus un noglāstīja katram sprogaino galvu: – Tāpat kā zvaigznes, arī jūs esat kādam vajadzīgi.
Mazie eņģeļi vēl neizprata savu sūtību. Kā visi bērni, tie draiskojās un gāja jautrās rotaļās. Smējās un lēkāja, dejoja un dziedāja.
Kādu reizi mazie eņģeļu bērni savu rotaļu laikā nejauši uzgāja zvaigžņu zelta putekļu trauku. Zvaigžņu putekļi mirdzēdami izbira no trauka un izsijājās pa visu debesu jumu. Eņģeļu bērni bija satraukti, raudāja un nezināja, kā par notikušo pavēstīt savam tēvam. Viņi mēģināja ar neveiklajām rociņām saslaucīt saujās zvaigžņu putekļus, bet tie slīdēja caur pirkstiem un krita arvien zemāk, lejup no debesīm.

Kad mājās pārnāca tēvs, viņš pamanīja savādo klusumu. Mazie eņģeļu bērni, sakļāvuši spārnus, sēdēja ar asarām acīs. Zvaigžņu putekļu trauks bija pavisam tukšs.

– Tēti, mēs nezinām, kā lai tos savāc. Tie jau ir tur, lejā, – pats mazākais eņģelītis pieskrēja pie tēva un sniedza pretī sauju ar uzlasītajiem zvaigžņu putekļiem. Tie mirdzēja un atspīdēja viņa acīs kā mazas zvaigznītes.

Tēvs saņēma mazā eņģeļa plaukstas savējās un atbildēja: – Jums jādodas turp, lejā pie ļaudīm. Jāuzmeklē tos, kura zvaigznei nepieciešami zvaigžņu putekļi. Tas nebūs viegli. Tie ļaudis ir drosmīgi, viņiem ir svēta sirds. Tik nereti pietrūkst spēka un spēju noiet atvēlēto dzīves ceļu. Viņu zvaigzni man būtu jāspodrina, lai tā nepārstāj spoži mirdzēt. Bet ja zvaigžņu putekļi ir izsējušies zemes virsū, es to nespēšu.

Mazie eņģeļi uzmanīgi klausījās tēva teiktajā, un visi pienāca pie viņa, jautādami: – Vai tas ir tas, ko tu teici, ka mēs arī esam kādam vajadzīgi?

– Jā, – atbildēja tēvs, – no šī brīža jūs būsiet viņu sargeņģeļi.

– Bet kā mēs viņus atradīsim, tos, kuru zvaigznes putekļus izbērām? – jautāja mazie.

– To jūs sajutīsiet ar sirdi, – atbildēja eņģeļiem tēvs.

– Bet kā mēs zināsim, ka tiešām esam spējuši palīdzēt? – kāds no mazajiem eņģeļiem nedroši jautāja.

– Es visu vērošu un došu jums zīmi. Ja kāda zvaigzne arvien mazāk spīd, tad ziniet, jāatrod cilvēks, kam tā pieder. Jums jābūt līdzās, jāpalīdz un jāatbalsta katrs no šiem ļaudīm. Un ik pa laikam veraties debesīs. Ja zvaigzne atguvusi spozmi, tad jūs esat šiem ļaudīm devuši spēku un esat viņa sargeņģelis, – teica tēvs un sabužināja eņģeļu piekļautos spārnus.

– Bet ja nu viņu ir tik daudz, ka mēs visus nevaram nosargāt un palīdzēt? Ko tad mums iesākt? – kāds eņģelītis pavisam trīcošā balstiņā jautāja.

– Tad uzmeklēsiet tos, kuru sirdī ir iekritis zvaigznes zelta puteklis. To zemes virsū ir daudz. Tie būs tie, kas jums palīdzēs, tie būs tie, kas dos un būs līdzās tiem, kam visvairāk nepieciešams. Viņi nemaz nenojauš, ka zelta puteklis ir iekritis viņu sirdī. To nevar manīt, neko nedarot. Bet, līdzko tie sadzirdēs citu skumjas un sāpes, līdzko sapratīs, ka jāsniedz roka un jāpalīdz, zelta putekļi sirdī iemirdzēsies un sasils. Tad arī ļaudis runā, ka kādam ir silta sirds vai pat zelta sirds. To būs tik daudz, cik radīsies domu palīdzēt. Tik daudz, cik radīsies prieka dot. Un ja kādreiz nepietiks visiem, kam vajadzīgs uzreiz, tad jūs zināsiet, kā atkal izdarīt tā, lai zelta putekļi ļaužu sirdīs iemirdzētos. Jūs taču tagad esat sargeņģeļi, – teica tēvs un pavēra debesu durvis.

Vēl katru mazo eņģeli mīļi apskāvis, iedrošināja tos tālajam ceļam. Mazie sadevās rokās un pavērās vēl uz tēva pusi. Katrs pie sevis nodomāja, vai vēl atgriezīsies tur, no kurienes nākuši. Atbildi jau no tēva vairs nesadzirdēja, bet nojauta, ko tēvs būtu atbildējis. Viņš būtu teicis: – Jūs esat svarīgi tur, lejā. Es lūkošu, lai viss norit labi, un skaitīšu zvaigznes, kas atguvušas savu spozmi. Un vislielākais spēks būs tad, kad jūs, eņģeļi, to darīsiet kopā ar tiem, kam zelta putekļi iemirdzas sirdī. Tajā brīdī no jauna būs trauks pilns ar zvaigžņu putekļiem un ap to sapulcēsies atkal citi mazi eņģelīši.

Kad eņģeli tuvojās zemei, viņi atlaida satvertās rokas. Katrs aizlaidās uz savu pusi. Bija dzirdama vien maiga spārnu skaņu gamma.

Viņi zināja, ka tagad katrs ir atbildīgs par kādu. Viņi zināja arī to, ka kādreiz atkal citi mazi eņģeļi tāpat kā viņi apgāzīs zvaigžņu putekļu trauku un arī dosies pie kāda, kam tie vajadzīgi. Viņi saprata, ka nekad nebūs par daudz zvaigžņu zelta putekļu cilvēku sirdīs. Un nekad nebūs par daudz sargeņģeļu…