Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēns, kurš runāja ar eņģeļiem

Iesūtīja Katrīna Štromberga
Eņģeļi ir tādas radības, kas sargā bērnus un dara pasauli laimīgāku, lai kas arī notiktu, jo tos ir radījusi Mīlestība.
Reiz dzīvoja kāds zēns. Viņš bija nelaimīgs, jo viņa māte bija mirusi. Zēnu sauca Maksis. Šis zēns bija slimīgs, tāpēc viņš savu dzīvi neraksturoja īpaši gaišās krāsās.

– Mana dzīve ir viens vienīgs murgs! – zēns teica ārstam.

– Neuztraucies Maksi, ja dzīvē ir kaut kas nelabs, tad atgadās kaut kas jauks, – teica viņa krustmāte, kura bija bērnu slimnīcas medmāsa.

– Jo bēdas ir lielākas, jo ir lielāka garantija, ka notiks kas labs! – zēnu mierināja nodaļas ārsts
Reiz kādā saulainā dienā, kas Maksim tāpat šķita pelēka, zēnu izlaida pastaigāties. Tuvumā bija jūra, un Maksis nolēma līdz tai aiziet.

– Jūra ir tik skaista! – zēns skaļi iesaucās.

– Tik tiešām! – tur čukstēja kāda pavisam blāva balstiņa.

– Kas tur ir? – Maksis aiz bailēm iesaucās.

– Es esmu Eņģelis! – blāvā balss atbildēja.

– Tādi eņģeli nepastāv! – Maksis jau atkal drūmi noburkšķēja.

– Pastāv gan! – eņģelis, mazliet aizvainots, ierunājās.

Blāvās balstiņas īpašnieks nostājās Maksim priekšā.

– Nu kas es vēl varētu būt? – jautāja eņģelis.

– Āāāāāāāā! – kliedza Maksis.

– Nekliedz, nekliedz, kāds varētu mūs izdzirdēt, un tas kāds nodomās, ka tu esi ku-kū

– Bbbet kā tas ir iespējams? – jautāja Maksis.

– Nuuu… – eņģelis vilcinājās, bet tad ātri nobēra, – tu esi vienīgais cilvēks uz zemes, kas redz eņģeļus.

– Tiešām? – lepns un mazliet nobijies, ierunājās zēns.

– Tas ir neticams brīnums, ka tu mani redzi un dzirdi, tāpēc tev man ir jāpalīdz, – ierunājās eņģelis. – Saproti, uz zemes ir miljardiem eņģeļu, bet reiz velns iekaroja mūsu mājas mākoņos, proti, mēs palikām bez mājām. Miljardi eņģeļu ir izkaisīti pa visu pasauli, tādēļ tev man ir jāpalīdz savākt visus eņģeļus, jo mēs esam sargeņģeļi. Mēs sargājam bērnus, un viņi to nemaz nezina, tomēr mēs viņiem stāvam blakus. Un es esmu tavs Eņģelis.

Sarunas laikā Maksim un Eņģelim blakus pielīgoja pufīgs mākonis.

– Laižam! – iesaucās Eņģelis.

– Bet es nevaru, – teica Maksis. – Man atļāva tikai uz divām stundām pastaigāties.

– Nekas, paspēsim, mans mākonītis ir ļoti ātrs. – Eņģelis papliķēja mākoni.

Tā viņi izbraukāja visu pasauli. Eņģeļus pierunāt nebija grūti, tikai ar vienu, kurš sēdēja uz vecas mājas jumta, neko nevarēja sarunāt. Maksis ļoti centās pierunāt eņģeli doties uz mākoņiem. – Nu lūdzu?! Bērniņam tevi ļoti vajag.

– Nevajag! – rupji un nelaimīgi teica rūgtais eņģelis.

Tad Makša sargeņģelis parādīja vīziju, kur sadrūmušā eņģeļa sargājamais mazulis raud gaužām asarām. Sargeņģeļa sirds atmaiga.

– Nnnnu labi, es iešu pie šī bērna un viņam palīdzēšu.

– Tad viss beidzot nokārtojās, – jūsmoja sargeņģeļi.

Pēc labi padarīta darbiņa kompānija lidoja atpakaļ uz Rīgu, uz bērnu slimnīcu. Bērni ar ārstiem un neredzamajiem sargeņģeļiem sarīkoja ballīti. Visi bija ļoti laimīgi, it īpaši Maksis un tas bērniņš, kurš bija raudājis, kad viņam sargeņģeļa vēl nebija.