Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēns, kurš runāja ar eņģeļiem

Iesūtīja Katrīna Štromberga
Eņģeļi ir tādas radības, kas sargā bērnus un dara pasauli laimīgāku, lai kas arī notiktu, jo tos ir radījusi Mīlestība.
Reiz dzīvoja kāds zēns. Viņš bija nelaimīgs, jo viņa māte bija mirusi. Zēnu sauca Maksis. Šis zēns bija slimīgs, tāpēc viņš savu dzīvi neraksturoja īpaši gaišās krāsās.

– Mana dzīve ir viens vienīgs murgs! – zēns teica ārstam.

– Neuztraucies Maksi, ja dzīvē ir kaut kas nelabs, tad atgadās kaut kas jauks, – teica viņa krustmāte, kura bija bērnu slimnīcas medmāsa.

– Jo bēdas ir lielākas, jo ir lielāka garantija, ka notiks kas labs! – zēnu mierināja nodaļas ārsts
Reiz kādā saulainā dienā, kas Maksim tāpat šķita pelēka, zēnu izlaida pastaigāties. Tuvumā bija jūra, un Maksis nolēma līdz tai aiziet.

– Jūra ir tik skaista! – zēns skaļi iesaucās.

– Tik tiešām! – tur čukstēja kāda pavisam blāva balstiņa.

– Kas tur ir? – Maksis aiz bailēm iesaucās.

– Es esmu Eņģelis! – blāvā balss atbildēja.

– Tādi eņģeli nepastāv! – Maksis jau atkal drūmi noburkšķēja.

– Pastāv gan! – eņģelis, mazliet aizvainots, ierunājās.

Blāvās balstiņas īpašnieks nostājās Maksim priekšā.

– Nu kas es vēl varētu būt? – jautāja eņģelis.

– Āāāāāāāā! – kliedza Maksis.

– Nekliedz, nekliedz, kāds varētu mūs izdzirdēt, un tas kāds nodomās, ka tu esi ku-kū

– Bbbet kā tas ir iespējams? – jautāja Maksis.

– Nuuu… – eņģelis vilcinājās, bet tad ātri nobēra, – tu esi vienīgais cilvēks uz zemes, kas redz eņģeļus.

– Tiešām? – lepns un mazliet nobijies, ierunājās zēns.

– Tas ir neticams brīnums, ka tu mani redzi un dzirdi, tāpēc tev man ir jāpalīdz, – ierunājās eņģelis. – Saproti, uz zemes ir miljardiem eņģeļu, bet reiz velns iekaroja mūsu mājas mākoņos, proti, mēs palikām bez mājām. Miljardi eņģeļu ir izkaisīti pa visu pasauli, tādēļ tev man ir jāpalīdz savākt visus eņģeļus, jo mēs esam sargeņģeļi. Mēs sargājam bērnus, un viņi to nemaz nezina, tomēr mēs viņiem stāvam blakus. Un es esmu tavs Eņģelis.

Sarunas laikā Maksim un Eņģelim blakus pielīgoja pufīgs mākonis.

– Laižam! – iesaucās Eņģelis.

– Bet es nevaru, – teica Maksis. – Man atļāva tikai uz divām stundām pastaigāties.

– Nekas, paspēsim, mans mākonītis ir ļoti ātrs. – Eņģelis papliķēja mākoni.

Tā viņi izbraukāja visu pasauli. Eņģeļus pierunāt nebija grūti, tikai ar vienu, kurš sēdēja uz vecas mājas jumta, neko nevarēja sarunāt. Maksis ļoti centās pierunāt eņģeli doties uz mākoņiem. – Nu lūdzu?! Bērniņam tevi ļoti vajag.

– Nevajag! – rupji un nelaimīgi teica rūgtais eņģelis.

Tad Makša sargeņģelis parādīja vīziju, kur sadrūmušā eņģeļa sargājamais mazulis raud gaužām asarām. Sargeņģeļa sirds atmaiga.

– Nnnnu labi, es iešu pie šī bērna un viņam palīdzēšu.

– Tad viss beidzot nokārtojās, – jūsmoja sargeņģeļi.

Pēc labi padarīta darbiņa kompānija lidoja atpakaļ uz Rīgu, uz bērnu slimnīcu. Bērni ar ārstiem un neredzamajiem sargeņģeļiem sarīkoja ballīti. Visi bija ļoti laimīgi, it īpaši Maksis un tas bērniņš, kurš bija raudājis, kad viņam sargeņģeļa vēl nebija.