Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēns, kurš runāja ar eņģeļiem

Iesūtīja Katrīna Štromberga
Eņģeļi ir tādas radības, kas sargā bērnus un dara pasauli laimīgāku, lai kas arī notiktu, jo tos ir radījusi Mīlestība.
Reiz dzīvoja kāds zēns. Viņš bija nelaimīgs, jo viņa māte bija mirusi. Zēnu sauca Maksis. Šis zēns bija slimīgs, tāpēc viņš savu dzīvi neraksturoja īpaši gaišās krāsās.

– Mana dzīve ir viens vienīgs murgs! – zēns teica ārstam.

– Neuztraucies Maksi, ja dzīvē ir kaut kas nelabs, tad atgadās kaut kas jauks, – teica viņa krustmāte, kura bija bērnu slimnīcas medmāsa.

– Jo bēdas ir lielākas, jo ir lielāka garantija, ka notiks kas labs! – zēnu mierināja nodaļas ārsts
Reiz kādā saulainā dienā, kas Maksim tāpat šķita pelēka, zēnu izlaida pastaigāties. Tuvumā bija jūra, un Maksis nolēma līdz tai aiziet.

– Jūra ir tik skaista! – zēns skaļi iesaucās.

– Tik tiešām! – tur čukstēja kāda pavisam blāva balstiņa.

– Kas tur ir? – Maksis aiz bailēm iesaucās.

– Es esmu Eņģelis! – blāvā balss atbildēja.

– Tādi eņģeli nepastāv! – Maksis jau atkal drūmi noburkšķēja.

– Pastāv gan! – eņģelis, mazliet aizvainots, ierunājās.

Blāvās balstiņas īpašnieks nostājās Maksim priekšā.

– Nu kas es vēl varētu būt? – jautāja eņģelis.

– Āāāāāāāā! – kliedza Maksis.

– Nekliedz, nekliedz, kāds varētu mūs izdzirdēt, un tas kāds nodomās, ka tu esi ku-kū

– Bbbet kā tas ir iespējams? – jautāja Maksis.

– Nuuu… – eņģelis vilcinājās, bet tad ātri nobēra, – tu esi vienīgais cilvēks uz zemes, kas redz eņģeļus.

– Tiešām? – lepns un mazliet nobijies, ierunājās zēns.

– Tas ir neticams brīnums, ka tu mani redzi un dzirdi, tāpēc tev man ir jāpalīdz, – ierunājās eņģelis. – Saproti, uz zemes ir miljardiem eņģeļu, bet reiz velns iekaroja mūsu mājas mākoņos, proti, mēs palikām bez mājām. Miljardi eņģeļu ir izkaisīti pa visu pasauli, tādēļ tev man ir jāpalīdz savākt visus eņģeļus, jo mēs esam sargeņģeļi. Mēs sargājam bērnus, un viņi to nemaz nezina, tomēr mēs viņiem stāvam blakus. Un es esmu tavs Eņģelis.

Sarunas laikā Maksim un Eņģelim blakus pielīgoja pufīgs mākonis.

– Laižam! – iesaucās Eņģelis.

– Bet es nevaru, – teica Maksis. – Man atļāva tikai uz divām stundām pastaigāties.

– Nekas, paspēsim, mans mākonītis ir ļoti ātrs. – Eņģelis papliķēja mākoni.

Tā viņi izbraukāja visu pasauli. Eņģeļus pierunāt nebija grūti, tikai ar vienu, kurš sēdēja uz vecas mājas jumta, neko nevarēja sarunāt. Maksis ļoti centās pierunāt eņģeli doties uz mākoņiem. – Nu lūdzu?! Bērniņam tevi ļoti vajag.

– Nevajag! – rupji un nelaimīgi teica rūgtais eņģelis.

Tad Makša sargeņģelis parādīja vīziju, kur sadrūmušā eņģeļa sargājamais mazulis raud gaužām asarām. Sargeņģeļa sirds atmaiga.

– Nnnnu labi, es iešu pie šī bērna un viņam palīdzēšu.

– Tad viss beidzot nokārtojās, – jūsmoja sargeņģeļi.

Pēc labi padarīta darbiņa kompānija lidoja atpakaļ uz Rīgu, uz bērnu slimnīcu. Bērni ar ārstiem un neredzamajiem sargeņģeļiem sarīkoja ballīti. Visi bija ļoti laimīgi, it īpaši Maksis un tas bērniņš, kurš bija raudājis, kad viņam sargeņģeļa vēl nebija.