Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēns, kurš runāja ar eņģeļiem

Iesūtīja Katrīna Štromberga
Eņģeļi ir tādas radības, kas sargā bērnus un dara pasauli laimīgāku, lai kas arī notiktu, jo tos ir radījusi Mīlestība.
Reiz dzīvoja kāds zēns. Viņš bija nelaimīgs, jo viņa māte bija mirusi. Zēnu sauca Maksis. Šis zēns bija slimīgs, tāpēc viņš savu dzīvi neraksturoja īpaši gaišās krāsās.

– Mana dzīve ir viens vienīgs murgs! – zēns teica ārstam.

– Neuztraucies Maksi, ja dzīvē ir kaut kas nelabs, tad atgadās kaut kas jauks, – teica viņa krustmāte, kura bija bērnu slimnīcas medmāsa.

– Jo bēdas ir lielākas, jo ir lielāka garantija, ka notiks kas labs! – zēnu mierināja nodaļas ārsts
Reiz kādā saulainā dienā, kas Maksim tāpat šķita pelēka, zēnu izlaida pastaigāties. Tuvumā bija jūra, un Maksis nolēma līdz tai aiziet.

– Jūra ir tik skaista! – zēns skaļi iesaucās.

– Tik tiešām! – tur čukstēja kāda pavisam blāva balstiņa.

– Kas tur ir? – Maksis aiz bailēm iesaucās.

– Es esmu Eņģelis! – blāvā balss atbildēja.

– Tādi eņģeli nepastāv! – Maksis jau atkal drūmi noburkšķēja.

– Pastāv gan! – eņģelis, mazliet aizvainots, ierunājās.

Blāvās balstiņas īpašnieks nostājās Maksim priekšā.

– Nu kas es vēl varētu būt? – jautāja eņģelis.

– Āāāāāāāā! – kliedza Maksis.

– Nekliedz, nekliedz, kāds varētu mūs izdzirdēt, un tas kāds nodomās, ka tu esi ku-kū

– Bbbet kā tas ir iespējams? – jautāja Maksis.

– Nuuu… – eņģelis vilcinājās, bet tad ātri nobēra, – tu esi vienīgais cilvēks uz zemes, kas redz eņģeļus.

– Tiešām? – lepns un mazliet nobijies, ierunājās zēns.

– Tas ir neticams brīnums, ka tu mani redzi un dzirdi, tāpēc tev man ir jāpalīdz, – ierunājās eņģelis. – Saproti, uz zemes ir miljardiem eņģeļu, bet reiz velns iekaroja mūsu mājas mākoņos, proti, mēs palikām bez mājām. Miljardi eņģeļu ir izkaisīti pa visu pasauli, tādēļ tev man ir jāpalīdz savākt visus eņģeļus, jo mēs esam sargeņģeļi. Mēs sargājam bērnus, un viņi to nemaz nezina, tomēr mēs viņiem stāvam blakus. Un es esmu tavs Eņģelis.

Sarunas laikā Maksim un Eņģelim blakus pielīgoja pufīgs mākonis.

– Laižam! – iesaucās Eņģelis.

– Bet es nevaru, – teica Maksis. – Man atļāva tikai uz divām stundām pastaigāties.

– Nekas, paspēsim, mans mākonītis ir ļoti ātrs. – Eņģelis papliķēja mākoni.

Tā viņi izbraukāja visu pasauli. Eņģeļus pierunāt nebija grūti, tikai ar vienu, kurš sēdēja uz vecas mājas jumta, neko nevarēja sarunāt. Maksis ļoti centās pierunāt eņģeli doties uz mākoņiem. – Nu lūdzu?! Bērniņam tevi ļoti vajag.

– Nevajag! – rupji un nelaimīgi teica rūgtais eņģelis.

Tad Makša sargeņģelis parādīja vīziju, kur sadrūmušā eņģeļa sargājamais mazulis raud gaužām asarām. Sargeņģeļa sirds atmaiga.

– Nnnnu labi, es iešu pie šī bērna un viņam palīdzēšu.

– Tad viss beidzot nokārtojās, – jūsmoja sargeņģeļi.

Pēc labi padarīta darbiņa kompānija lidoja atpakaļ uz Rīgu, uz bērnu slimnīcu. Bērni ar ārstiem un neredzamajiem sargeņģeļiem sarīkoja ballīti. Visi bija ļoti laimīgi, it īpaši Maksis un tas bērniņš, kurš bija raudājis, kad viņam sargeņģeļa vēl nebija.