Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēna eņģelis

Iesūtīja Artūrs Ošmanis

Zēns, vārdā Kārlis, dzīvoja pilsētas nomalē, un uz skolu viņam bija jāiet gar šoseju, kur visu laiku brauc mašīnas… Kādā miglainā pirmdienas rītā zēns gāja uz skolu, kad viņu pēkšņi nejauši aizķēra mašīna. Zēns gulēja bezsamaņā aptuveni desmit minūtes, pirms ieradās ātrā palīdzība. Viņu aizveda uz tuvāko slimnīcu, kur dzīvība karājās mata galā un viņam nācās cīnīties par izdzīvošanu.

Tajā naktī uz otrdienu viņu uzrunāja eņģelis, kurš viņam vēlējās palīdzēt. Zēnam kļuva labāk, jo eņģelis visu nakti bija viņam blakus. Nākamajā rītā Kārļa veselības stāvoklis uzlabojās. Kad viņu izlaida no slimnīcas, Kārlis devās mājās, kur viņu jau gaidīja ģimene un radinieki. Viņi nosvinēja Kārļa atgriešanos, visi ieturēja svētku vakariņas un devās gulēt.
Naktī Kārli vēlreiz uzrunāja tas pats eņģelis, kas viņam palīdzēja izdzīvot. Zēns ar savu eņģeli runāja gandrīz visu nakti. Kad sāka aust saule, eņģelim bija jādodas prom pie citiem bērniem, kuriem arī vajadzīga palīdzība. Viņi vēlreiz atvadījās, un eņģelis devās prom.

No rīta mamma viņam jautāja: – Par ko tu naktī sapņoji?

Zēns atbildēja: – Es sapņoju par savu eņģeli, kurš man izglāba dzīvību, un zinu, ka vienmēr būšu drošībā un pasargāts…

Mums katram ir savs eņģelis, kurš ir gatavs mums palīdzēt, tikai jāiemācās viņu sadzirdēt…