Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēna eņģelis

Iesūtīja Artūrs Ošmanis

Zēns, vārdā Kārlis, dzīvoja pilsētas nomalē, un uz skolu viņam bija jāiet gar šoseju, kur visu laiku brauc mašīnas… Kādā miglainā pirmdienas rītā zēns gāja uz skolu, kad viņu pēkšņi nejauši aizķēra mašīna. Zēns gulēja bezsamaņā aptuveni desmit minūtes, pirms ieradās ātrā palīdzība. Viņu aizveda uz tuvāko slimnīcu, kur dzīvība karājās mata galā un viņam nācās cīnīties par izdzīvošanu.

Tajā naktī uz otrdienu viņu uzrunāja eņģelis, kurš viņam vēlējās palīdzēt. Zēnam kļuva labāk, jo eņģelis visu nakti bija viņam blakus. Nākamajā rītā Kārļa veselības stāvoklis uzlabojās. Kad viņu izlaida no slimnīcas, Kārlis devās mājās, kur viņu jau gaidīja ģimene un radinieki. Viņi nosvinēja Kārļa atgriešanos, visi ieturēja svētku vakariņas un devās gulēt.
Naktī Kārli vēlreiz uzrunāja tas pats eņģelis, kas viņam palīdzēja izdzīvot. Zēns ar savu eņģeli runāja gandrīz visu nakti. Kad sāka aust saule, eņģelim bija jādodas prom pie citiem bērniem, kuriem arī vajadzīga palīdzība. Viņi vēlreiz atvadījās, un eņģelis devās prom.

No rīta mamma viņam jautāja: – Par ko tu naktī sapņoji?

Zēns atbildēja: – Es sapņoju par savu eņģeli, kurš man izglāba dzīvību, un zinu, ka vienmēr būšu drošībā un pasargāts…

Mums katram ir savs eņģelis, kurš ir gatavs mums palīdzēt, tikai jāiemācās viņu sadzirdēt…