Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēna eņģelis

Iesūtīja Artūrs Ošmanis

Zēns, vārdā Kārlis, dzīvoja pilsētas nomalē, un uz skolu viņam bija jāiet gar šoseju, kur visu laiku brauc mašīnas… Kādā miglainā pirmdienas rītā zēns gāja uz skolu, kad viņu pēkšņi nejauši aizķēra mašīna. Zēns gulēja bezsamaņā aptuveni desmit minūtes, pirms ieradās ātrā palīdzība. Viņu aizveda uz tuvāko slimnīcu, kur dzīvība karājās mata galā un viņam nācās cīnīties par izdzīvošanu.

Tajā naktī uz otrdienu viņu uzrunāja eņģelis, kurš viņam vēlējās palīdzēt. Zēnam kļuva labāk, jo eņģelis visu nakti bija viņam blakus. Nākamajā rītā Kārļa veselības stāvoklis uzlabojās. Kad viņu izlaida no slimnīcas, Kārlis devās mājās, kur viņu jau gaidīja ģimene un radinieki. Viņi nosvinēja Kārļa atgriešanos, visi ieturēja svētku vakariņas un devās gulēt.
Naktī Kārli vēlreiz uzrunāja tas pats eņģelis, kas viņam palīdzēja izdzīvot. Zēns ar savu eņģeli runāja gandrīz visu nakti. Kad sāka aust saule, eņģelim bija jādodas prom pie citiem bērniem, kuriem arī vajadzīga palīdzība. Viņi vēlreiz atvadījās, un eņģelis devās prom.

No rīta mamma viņam jautāja: – Par ko tu naktī sapņoji?

Zēns atbildēja: – Es sapņoju par savu eņģeli, kurš man izglāba dzīvību, un zinu, ka vienmēr būšu drošībā un pasargāts…

Mums katram ir savs eņģelis, kurš ir gatavs mums palīdzēt, tikai jāiemācās viņu sadzirdēt…