Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zēna eņģelis

Iesūtīja Artūrs Ošmanis

Zēns, vārdā Kārlis, dzīvoja pilsētas nomalē, un uz skolu viņam bija jāiet gar šoseju, kur visu laiku brauc mašīnas… Kādā miglainā pirmdienas rītā zēns gāja uz skolu, kad viņu pēkšņi nejauši aizķēra mašīna. Zēns gulēja bezsamaņā aptuveni desmit minūtes, pirms ieradās ātrā palīdzība. Viņu aizveda uz tuvāko slimnīcu, kur dzīvība karājās mata galā un viņam nācās cīnīties par izdzīvošanu.

Tajā naktī uz otrdienu viņu uzrunāja eņģelis, kurš viņam vēlējās palīdzēt. Zēnam kļuva labāk, jo eņģelis visu nakti bija viņam blakus. Nākamajā rītā Kārļa veselības stāvoklis uzlabojās. Kad viņu izlaida no slimnīcas, Kārlis devās mājās, kur viņu jau gaidīja ģimene un radinieki. Viņi nosvinēja Kārļa atgriešanos, visi ieturēja svētku vakariņas un devās gulēt.
Naktī Kārli vēlreiz uzrunāja tas pats eņģelis, kas viņam palīdzēja izdzīvot. Zēns ar savu eņģeli runāja gandrīz visu nakti. Kad sāka aust saule, eņģelim bija jādodas prom pie citiem bērniem, kuriem arī vajadzīga palīdzība. Viņi vēlreiz atvadījās, un eņģelis devās prom.

No rīta mamma viņam jautāja: – Par ko tu naktī sapņoji?

Zēns atbildēja: – Es sapņoju par savu eņģeli, kurš man izglāba dzīvību, un zinu, ka vienmēr būšu drošībā un pasargāts…

Mums katram ir savs eņģelis, kurš ir gatavs mums palīdzēt, tikai jāiemācās viņu sadzirdēt…