Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zem bērza

Iesūtīja Māris Bleidels

Teicējs:
Kādā lauku mājā, kas ezermalā stāv, caur mājas veco logu redz plašos dzīves laukus. Tur vecā koka pirtiņa un vecais, staltais bērzs, kas stāv jau divus gadsimtus un redzējis tik daudz.

Puisēns:

Es, būdams maziņš puisītis, reiz piegāju pie bērza un klusā balsī jautāju:

– Kas tie par tādiem eņģeļiem, kas vienmēr it kā blakus ir un vēro mūs pa gabalu? Tu pastāsti man, lūdzu, kā patiesībā ir!
Bērzs:Ikkatras dienas sākums kā jaunas dzīves sākums, ik rītu, agri mostoties, tavs eņģelītis jau klāt. Tas sapņo augstu debesīs un dzīvo tavā sirdī. Ik katru brīdi seko tev, tu redzi to kā ēnu. Tas vienmēr ir tev blakus, un vienmēr būs tev klāt. Tas grūtā brīdī palīdzēs un pasargās no ļaunā.

Teicējs:Aiz vecā staltā bērza tek upe, klusi čalojot.Un vakarā pirms miega tā miega dziesmu dzied.

Puisēns:Zem bērza, sēžot klusi, es pajautāju tam: – Vai dzirdi upes dziesmiņu, ko vakaros man tētis dzied? Un kāpēc mamma, tētis par eņģeli sauc mani? Un kāpēc manu miegu lācis sapņos sargāt nāk?

Bērzs:Es upes balsi dzirdu. Man prieks, ka tev tā arī skan.Šo dziesmiņu es klausos visu savu mūžu.Par eņģeli tie tevi sauc, jo sirds tev vienmēr šķīsta, un sapņus sargāt lācis nāk, jo tas tev sirdij mīļāks.

UPES MIEGA DZIESMIŅA:
Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis vienmēr blakus.Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis tevi mīl.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli, mazais eņģelīti,Maigām dūnām sasedzies.Guli mazais eņģelīti,
Sapņojot par laimīti.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli mazais eņģelīti,Naktī miegu sargās lācis.Guli mazais eņģelīti,No rītiņa tiksimies.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.