Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zem bērza

Iesūtīja Māris Bleidels

Teicējs:
Kādā lauku mājā, kas ezermalā stāv, caur mājas veco logu redz plašos dzīves laukus. Tur vecā koka pirtiņa un vecais, staltais bērzs, kas stāv jau divus gadsimtus un redzējis tik daudz.

Puisēns:

Es, būdams maziņš puisītis, reiz piegāju pie bērza un klusā balsī jautāju:

– Kas tie par tādiem eņģeļiem, kas vienmēr it kā blakus ir un vēro mūs pa gabalu? Tu pastāsti man, lūdzu, kā patiesībā ir!
Bērzs:Ikkatras dienas sākums kā jaunas dzīves sākums, ik rītu, agri mostoties, tavs eņģelītis jau klāt. Tas sapņo augstu debesīs un dzīvo tavā sirdī. Ik katru brīdi seko tev, tu redzi to kā ēnu. Tas vienmēr ir tev blakus, un vienmēr būs tev klāt. Tas grūtā brīdī palīdzēs un pasargās no ļaunā.

Teicējs:Aiz vecā staltā bērza tek upe, klusi čalojot.Un vakarā pirms miega tā miega dziesmu dzied.

Puisēns:Zem bērza, sēžot klusi, es pajautāju tam: – Vai dzirdi upes dziesmiņu, ko vakaros man tētis dzied? Un kāpēc mamma, tētis par eņģeli sauc mani? Un kāpēc manu miegu lācis sapņos sargāt nāk?

Bērzs:Es upes balsi dzirdu. Man prieks, ka tev tā arī skan.Šo dziesmiņu es klausos visu savu mūžu.Par eņģeli tie tevi sauc, jo sirds tev vienmēr šķīsta, un sapņus sargāt lācis nāk, jo tas tev sirdij mīļāks.

UPES MIEGA DZIESMIŅA:
Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis vienmēr blakus.Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis tevi mīl.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli, mazais eņģelīti,Maigām dūnām sasedzies.Guli mazais eņģelīti,
Sapņojot par laimīti.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli mazais eņģelīti,Naktī miegu sargās lācis.Guli mazais eņģelīti,No rītiņa tiksimies.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.