Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Horoskops aunam

Šodien nekādu savtīgu interešu un nekādu ego paraugdemonstrējumu. Ir dienas kā šī, kad visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums.

Horoskops vērsim

Ir dienas, kad negribas neko, bet mājinieki neliek mieru, kontrolē un nemitīgi norāda, kas būtu jādara. Šodien vari saskarties ar šādu situāciju, tāpēc jau laicīgi sagatavo alibi un notin makšķeres.

Horoskops dvīņiem

Noliec malā visas atskaites un bilances un esi brīvs. Nedomā par finansiāliem ieguvumiem. Nododies nemateriālām lietām – palasi, pamīlējies, aprunājies ar kaimiņu vai piezvani tantei uz Īriju.

Horoskops vēzim

Pievērsies pastaigām un mierīgām domām par bijušo, esošo un briestošo. Kad vēl būs labāks laiks par šo pēdējā ziemas mēneša pēdējo svētdienu! Nobeigumi vienmēr ieskicē pagātnes un nākotnes tēmas.

Horoskops lauvai

Izrādās ir tik daudz cilvēku, kuri gribēs tevi šodien satikt, sazvanīt vai virtuāli uzrunāt. Bet tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena tev var izvērsties par darba dienu, bet nebēdā ne nieka, jo tas nesīs labus augļus vēlākajai sadarbībai un, iespējams, darba attiecībās var uzziedēt kāds romantisks sniega pulkstenītis...

Horoskops svariem

Tavas vēlmes ir tavs dzinējspēks. Šodien visu gribēsi tūlīt. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti un iztukšot visas baterijas.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi pārņēmusi vēlme kaut ko aktīvu padarīt – vislabāk pasportot vai citādi izkustēties. Improvizē un pamēģini kaut ko jaunu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops strēlniekam

Kāds neredzams enerģijas avots šodien tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops mežāzim

Šodien tev ir aktuāla „esmu pelnījis brīvdienu” pieeja. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un panašķojies.

Horoskops ūdensvīram

Izvairies no pilnīgas vientulības, kas var uzdzīt grūtsirdību. Bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zem bērza

Iesūtīja Māris Bleidels

Teicējs:
Kādā lauku mājā, kas ezermalā stāv, caur mājas veco logu redz plašos dzīves laukus. Tur vecā koka pirtiņa un vecais, staltais bērzs, kas stāv jau divus gadsimtus un redzējis tik daudz.

Puisēns:

Es, būdams maziņš puisītis, reiz piegāju pie bērza un klusā balsī jautāju:

– Kas tie par tādiem eņģeļiem, kas vienmēr it kā blakus ir un vēro mūs pa gabalu? Tu pastāsti man, lūdzu, kā patiesībā ir!
Bērzs:Ikkatras dienas sākums kā jaunas dzīves sākums, ik rītu, agri mostoties, tavs eņģelītis jau klāt. Tas sapņo augstu debesīs un dzīvo tavā sirdī. Ik katru brīdi seko tev, tu redzi to kā ēnu. Tas vienmēr ir tev blakus, un vienmēr būs tev klāt. Tas grūtā brīdī palīdzēs un pasargās no ļaunā.

Teicējs:Aiz vecā staltā bērza tek upe, klusi čalojot.Un vakarā pirms miega tā miega dziesmu dzied.

Puisēns:Zem bērza, sēžot klusi, es pajautāju tam: – Vai dzirdi upes dziesmiņu, ko vakaros man tētis dzied? Un kāpēc mamma, tētis par eņģeli sauc mani? Un kāpēc manu miegu lācis sapņos sargāt nāk?

Bērzs:Es upes balsi dzirdu. Man prieks, ka tev tā arī skan.Šo dziesmiņu es klausos visu savu mūžu.Par eņģeli tie tevi sauc, jo sirds tev vienmēr šķīsta, un sapņus sargāt lācis nāk, jo tas tev sirdij mīļāks.

UPES MIEGA DZIESMIŅA:
Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis vienmēr blakus.Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis tevi mīl.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli, mazais eņģelīti,Maigām dūnām sasedzies.Guli mazais eņģelīti,
Sapņojot par laimīti.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli mazais eņģelīti,Naktī miegu sargās lācis.Guli mazais eņģelīti,No rītiņa tiksimies.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.