Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zem bērza

Iesūtīja Māris Bleidels

Teicējs:
Kādā lauku mājā, kas ezermalā stāv, caur mājas veco logu redz plašos dzīves laukus. Tur vecā koka pirtiņa un vecais, staltais bērzs, kas stāv jau divus gadsimtus un redzējis tik daudz.

Puisēns:

Es, būdams maziņš puisītis, reiz piegāju pie bērza un klusā balsī jautāju:

– Kas tie par tādiem eņģeļiem, kas vienmēr it kā blakus ir un vēro mūs pa gabalu? Tu pastāsti man, lūdzu, kā patiesībā ir!
Bērzs:Ikkatras dienas sākums kā jaunas dzīves sākums, ik rītu, agri mostoties, tavs eņģelītis jau klāt. Tas sapņo augstu debesīs un dzīvo tavā sirdī. Ik katru brīdi seko tev, tu redzi to kā ēnu. Tas vienmēr ir tev blakus, un vienmēr būs tev klāt. Tas grūtā brīdī palīdzēs un pasargās no ļaunā.

Teicējs:Aiz vecā staltā bērza tek upe, klusi čalojot.Un vakarā pirms miega tā miega dziesmu dzied.

Puisēns:Zem bērza, sēžot klusi, es pajautāju tam: – Vai dzirdi upes dziesmiņu, ko vakaros man tētis dzied? Un kāpēc mamma, tētis par eņģeli sauc mani? Un kāpēc manu miegu lācis sapņos sargāt nāk?

Bērzs:Es upes balsi dzirdu. Man prieks, ka tev tā arī skan.Šo dziesmiņu es klausos visu savu mūžu.Par eņģeli tie tevi sauc, jo sirds tev vienmēr šķīsta, un sapņus sargāt lācis nāk, jo tas tev sirdij mīļāks.

UPES MIEGA DZIESMIŅA:
Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis vienmēr blakus.Guli, mazais eņģelīti,Mamma, tētis tevi mīl.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli, mazais eņģelīti,Maigām dūnām sasedzies.Guli mazais eņģelīti,
Sapņojot par laimīti.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.
Guli mazais eņģelīti,Naktī miegu sargās lācis.Guli mazais eņģelīti,No rītiņa tiksimies.
Šūpo, šūpo šūpolīte,Zvaigžņu dziesmu dziedot klusi.Šūpo, šūpo šūpolīte,Upē ūdens čalo klusi.