Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vēstules sargeņģelim – Mammai

Iesūtīja Anna Kivriņa

Māmiņ, es esmu šeit! Vai Tu mani jau jūti? Tu gaidīji mani? Zinu, ka jā! Tikai neuztraucies, viss būs kārtībā. Esmu vesela. Jā, esmu meitene un jūtu, ka Tu vēlējies tieši mani. Es izvēlējos Tevi, sēžot uz mākoņa maliņas, jo zināju, ka Tu man būsi īstā.

Māmiņ, lūdzu, nerājies uz brālīti. Ja Tu tā dari, man paliek skumji. Paldies, ka uzklausīji mani!

Jūti un redzi, ka esmu paaugusies? Man patīk, ka Tu glāsti savu punci, jo es jūtu, ka Tu glāsti mani.

Jā, tas bija mans pirmais spēriens! Tu to negaidīji, vai ne? Bet zinu, ka Tu par to priecājies. Nē, nē… pacieties vēl, šobrīd vairāk nebūs spēriena!

Tev vairs neder Tavas iemīļotās drēbes? Piedot, bet man ir jāaug. Kad es piedzimšu, Tu atkal varēsi tās vilkt.

Nesaki tā! Es būšu un esmu vesela. Tu nedrīksti uztraukties par to.

Mammu, kas tas ir? Fuuu… man paliek slikti! Ej prom no šīs vietas, man nepatīk! Lūdzu, neelpo to! Tas man kaitē. Lūdzu, neatgriezies vairs tur!

Pērc šo, man patīk. Es priecātos šādu redzēt sev uzģērbtu pirmajā dzīves dienā. Es to neredzu, bet jūtu, ka Tev tas patīk, un zinu, ka tas būtu man piemērots.

Apsēdies, atpūties! Tev ir grūti. Mazliet vēl pacieties, drīz jau es ieraudzīšu lielo pasauli.

Tev ar tēti ir tik jautri, kad es savu kājiņu paceļu un iespiežu kā zīmogu Tavā vēderā. Paldies par smiekliem un pozitīvajām emocijām. Es smejos kopā ar Jums.

Māmiņ, ej jau gulēt, atpūties! Rīt, jau rīt es būšu klāt! Esmu atpūtusies, izaugusi un gatava ieraudzīt pasauli. Gaidi mani!

Man ir auksti. Māmiņ, kur Tu esi?

Šīs mirdzošās acis, maigās, siltās un spēcīgās rokas, zīdainie mati, maigās lūpas. Tu esi tas eņģelis, kuru sauc par mammu! Nelaid mani vaļā, sargā un vienmēr esi ar mani kopā, ja ne blakus, tad sirdī!
Es mīlu savu sargeņģeli – MAMMU!