Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vēstules sargeņģelim – Mammai

Iesūtīja Anna Kivriņa

Māmiņ, es esmu šeit! Vai Tu mani jau jūti? Tu gaidīji mani? Zinu, ka jā! Tikai neuztraucies, viss būs kārtībā. Esmu vesela. Jā, esmu meitene un jūtu, ka Tu vēlējies tieši mani. Es izvēlējos Tevi, sēžot uz mākoņa maliņas, jo zināju, ka Tu man būsi īstā.

Māmiņ, lūdzu, nerājies uz brālīti. Ja Tu tā dari, man paliek skumji. Paldies, ka uzklausīji mani!

Jūti un redzi, ka esmu paaugusies? Man patīk, ka Tu glāsti savu punci, jo es jūtu, ka Tu glāsti mani.

Jā, tas bija mans pirmais spēriens! Tu to negaidīji, vai ne? Bet zinu, ka Tu par to priecājies. Nē, nē… pacieties vēl, šobrīd vairāk nebūs spēriena!

Tev vairs neder Tavas iemīļotās drēbes? Piedot, bet man ir jāaug. Kad es piedzimšu, Tu atkal varēsi tās vilkt.

Nesaki tā! Es būšu un esmu vesela. Tu nedrīksti uztraukties par to.

Mammu, kas tas ir? Fuuu… man paliek slikti! Ej prom no šīs vietas, man nepatīk! Lūdzu, neelpo to! Tas man kaitē. Lūdzu, neatgriezies vairs tur!

Pērc šo, man patīk. Es priecātos šādu redzēt sev uzģērbtu pirmajā dzīves dienā. Es to neredzu, bet jūtu, ka Tev tas patīk, un zinu, ka tas būtu man piemērots.

Apsēdies, atpūties! Tev ir grūti. Mazliet vēl pacieties, drīz jau es ieraudzīšu lielo pasauli.

Tev ar tēti ir tik jautri, kad es savu kājiņu paceļu un iespiežu kā zīmogu Tavā vēderā. Paldies par smiekliem un pozitīvajām emocijām. Es smejos kopā ar Jums.

Māmiņ, ej jau gulēt, atpūties! Rīt, jau rīt es būšu klāt! Esmu atpūtusies, izaugusi un gatava ieraudzīt pasauli. Gaidi mani!

Man ir auksti. Māmiņ, kur Tu esi?

Šīs mirdzošās acis, maigās, siltās un spēcīgās rokas, zīdainie mati, maigās lūpas. Tu esi tas eņģelis, kuru sauc par mammu! Nelaid mani vaļā, sargā un vienmēr esi ar mani kopā, ja ne blakus, tad sirdī!
Es mīlu savu sargeņģeli – MAMMU!