Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. jūnijs

Alberts, Madis

Horoskops aunam

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi pēc Jāņiem, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops vērsim

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops dvīņiem

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops vēzim

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops lauvai

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops jaunavai

Tavs dienas gravitātes punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops svariem

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops skorpionam

Parādīsies iespēja uzrakstīt jaunu savas dzīves stāsta nodaļu gan profesionālajā, gan personīgajā sfērā. Lai sasniegtu šo jauno iespēju un brīvības līmeni, būs jāparāda atjautība un uzdrīkstēšanās.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops mežāzim

Šodien tavi vārdi iegūst īpašu spēku, tieši tāpēc nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops ūdensvīram

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vēstules sargeņģelim – Mammai

Iesūtīja Anna Kivriņa

Māmiņ, es esmu šeit! Vai Tu mani jau jūti? Tu gaidīji mani? Zinu, ka jā! Tikai neuztraucies, viss būs kārtībā. Esmu vesela. Jā, esmu meitene un jūtu, ka Tu vēlējies tieši mani. Es izvēlējos Tevi, sēžot uz mākoņa maliņas, jo zināju, ka Tu man būsi īstā.

Māmiņ, lūdzu, nerājies uz brālīti. Ja Tu tā dari, man paliek skumji. Paldies, ka uzklausīji mani!

Jūti un redzi, ka esmu paaugusies? Man patīk, ka Tu glāsti savu punci, jo es jūtu, ka Tu glāsti mani.

Jā, tas bija mans pirmais spēriens! Tu to negaidīji, vai ne? Bet zinu, ka Tu par to priecājies. Nē, nē… pacieties vēl, šobrīd vairāk nebūs spēriena!

Tev vairs neder Tavas iemīļotās drēbes? Piedot, bet man ir jāaug. Kad es piedzimšu, Tu atkal varēsi tās vilkt.

Nesaki tā! Es būšu un esmu vesela. Tu nedrīksti uztraukties par to.

Mammu, kas tas ir? Fuuu… man paliek slikti! Ej prom no šīs vietas, man nepatīk! Lūdzu, neelpo to! Tas man kaitē. Lūdzu, neatgriezies vairs tur!

Pērc šo, man patīk. Es priecātos šādu redzēt sev uzģērbtu pirmajā dzīves dienā. Es to neredzu, bet jūtu, ka Tev tas patīk, un zinu, ka tas būtu man piemērots.

Apsēdies, atpūties! Tev ir grūti. Mazliet vēl pacieties, drīz jau es ieraudzīšu lielo pasauli.

Tev ar tēti ir tik jautri, kad es savu kājiņu paceļu un iespiežu kā zīmogu Tavā vēderā. Paldies par smiekliem un pozitīvajām emocijām. Es smejos kopā ar Jums.

Māmiņ, ej jau gulēt, atpūties! Rīt, jau rīt es būšu klāt! Esmu atpūtusies, izaugusi un gatava ieraudzīt pasauli. Gaidi mani!

Man ir auksti. Māmiņ, kur Tu esi?

Šīs mirdzošās acis, maigās, siltās un spēcīgās rokas, zīdainie mati, maigās lūpas. Tu esi tas eņģelis, kuru sauc par mammu! Nelaid mani vaļā, sargā un vienmēr esi ar mani kopā, ja ne blakus, tad sirdī!
Es mīlu savu sargeņģeli – MAMMU!