Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vēstules sargeņģelim – Mammai

Iesūtīja Anna Kivriņa

Māmiņ, es esmu šeit! Vai Tu mani jau jūti? Tu gaidīji mani? Zinu, ka jā! Tikai neuztraucies, viss būs kārtībā. Esmu vesela. Jā, esmu meitene un jūtu, ka Tu vēlējies tieši mani. Es izvēlējos Tevi, sēžot uz mākoņa maliņas, jo zināju, ka Tu man būsi īstā.

Māmiņ, lūdzu, nerājies uz brālīti. Ja Tu tā dari, man paliek skumji. Paldies, ka uzklausīji mani!

Jūti un redzi, ka esmu paaugusies? Man patīk, ka Tu glāsti savu punci, jo es jūtu, ka Tu glāsti mani.

Jā, tas bija mans pirmais spēriens! Tu to negaidīji, vai ne? Bet zinu, ka Tu par to priecājies. Nē, nē… pacieties vēl, šobrīd vairāk nebūs spēriena!

Tev vairs neder Tavas iemīļotās drēbes? Piedot, bet man ir jāaug. Kad es piedzimšu, Tu atkal varēsi tās vilkt.

Nesaki tā! Es būšu un esmu vesela. Tu nedrīksti uztraukties par to.

Mammu, kas tas ir? Fuuu… man paliek slikti! Ej prom no šīs vietas, man nepatīk! Lūdzu, neelpo to! Tas man kaitē. Lūdzu, neatgriezies vairs tur!

Pērc šo, man patīk. Es priecātos šādu redzēt sev uzģērbtu pirmajā dzīves dienā. Es to neredzu, bet jūtu, ka Tev tas patīk, un zinu, ka tas būtu man piemērots.

Apsēdies, atpūties! Tev ir grūti. Mazliet vēl pacieties, drīz jau es ieraudzīšu lielo pasauli.

Tev ar tēti ir tik jautri, kad es savu kājiņu paceļu un iespiežu kā zīmogu Tavā vēderā. Paldies par smiekliem un pozitīvajām emocijām. Es smejos kopā ar Jums.

Māmiņ, ej jau gulēt, atpūties! Rīt, jau rīt es būšu klāt! Esmu atpūtusies, izaugusi un gatava ieraudzīt pasauli. Gaidi mani!

Man ir auksti. Māmiņ, kur Tu esi?

Šīs mirdzošās acis, maigās, siltās un spēcīgās rokas, zīdainie mati, maigās lūpas. Tu esi tas eņģelis, kuru sauc par mammu! Nelaid mani vaļā, sargā un vienmēr esi ar mani kopā, ja ne blakus, tad sirdī!
Es mīlu savu sargeņģeli – MAMMU!