Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tuvākais eņģelis

Es brīnumiem neticu, vairs nē. Pārāk daudz esmu redzējis smaidus, kas apslēpj sāpju asaras. Redzējis rūpju smaguma nospiestu tēvu un bezspēkā raudošu māti. Varbūt es neizaugšu liels, un lai tā būtu, okeānu klusā vientulība man paliks no grāmatām iepazīta, kalnu dēkainā varenība paliks stāstos uzklausīta. Var jau būt, ka jūras svaigā gaisa glāsti paliks manis nesajusti. Var jau būt, ka dzīve nav taisnīga visiem, un lai tā būtu.

Es zinu, ka esmu savu vecāku sargeņģelis, tāpat kā viņi ir mani, un mana kvēlākā vēlme ir viņu neviltots prieks, lepnums viņu acīs, skatoties, kā es augu liels. Un es cīnos – es cīnos ar sirdi, ar sakostiem zobiem, ar putām uz lūpām. Dzirdi, es brīnumiem neticu! Bet zinu – kad eņģeļu dvēseles saplūst vienā, paveiktie darbi būs neticami, un tie nebūs nekādi brīnumi, tie būs daudzu jo daudzu eņģeļu nesavtīgs darbs. Bet es, es arī būšu sargeņģelis, es gribu būt sargeņģelis, kad izaugšu liels.

Asaras! Asaras es pazīstu, esmu redzējis tās visas, es redzu tās pat tumsā un dzirdu klusumā, bet šīs – šīs es nesaprotu, tās mani nebiedē, lai arī man ir svešas, tās nomierina, kas ir noticis, mammu?

Mans tuvākais eņģelis, mans sargeņģelis, ar asarām acīs, mani cieši apskaujot, austiņā klusi čukst, ka brīnums ir noticis – es izaugšu liels, bet es jau zinu, es brīnumiem neticu, eņģeļi ir kopā sanākuši.