Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tuvākais eņģelis

Es brīnumiem neticu, vairs nē. Pārāk daudz esmu redzējis smaidus, kas apslēpj sāpju asaras. Redzējis rūpju smaguma nospiestu tēvu un bezspēkā raudošu māti. Varbūt es neizaugšu liels, un lai tā būtu, okeānu klusā vientulība man paliks no grāmatām iepazīta, kalnu dēkainā varenība paliks stāstos uzklausīta. Var jau būt, ka jūras svaigā gaisa glāsti paliks manis nesajusti. Var jau būt, ka dzīve nav taisnīga visiem, un lai tā būtu.

Es zinu, ka esmu savu vecāku sargeņģelis, tāpat kā viņi ir mani, un mana kvēlākā vēlme ir viņu neviltots prieks, lepnums viņu acīs, skatoties, kā es augu liels. Un es cīnos – es cīnos ar sirdi, ar sakostiem zobiem, ar putām uz lūpām. Dzirdi, es brīnumiem neticu! Bet zinu – kad eņģeļu dvēseles saplūst vienā, paveiktie darbi būs neticami, un tie nebūs nekādi brīnumi, tie būs daudzu jo daudzu eņģeļu nesavtīgs darbs. Bet es, es arī būšu sargeņģelis, es gribu būt sargeņģelis, kad izaugšu liels.

Asaras! Asaras es pazīstu, esmu redzējis tās visas, es redzu tās pat tumsā un dzirdu klusumā, bet šīs – šīs es nesaprotu, tās mani nebiedē, lai arī man ir svešas, tās nomierina, kas ir noticis, mammu?

Mans tuvākais eņģelis, mans sargeņģelis, ar asarām acīs, mani cieši apskaujot, austiņā klusi čukst, ka brīnums ir noticis – es izaugšu liels, bet es jau zinu, es brīnumiem neticu, eņģeļi ir kopā sanākuši.