Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tuvākais eņģelis

Es brīnumiem neticu, vairs nē. Pārāk daudz esmu redzējis smaidus, kas apslēpj sāpju asaras. Redzējis rūpju smaguma nospiestu tēvu un bezspēkā raudošu māti. Varbūt es neizaugšu liels, un lai tā būtu, okeānu klusā vientulība man paliks no grāmatām iepazīta, kalnu dēkainā varenība paliks stāstos uzklausīta. Var jau būt, ka jūras svaigā gaisa glāsti paliks manis nesajusti. Var jau būt, ka dzīve nav taisnīga visiem, un lai tā būtu.

Es zinu, ka esmu savu vecāku sargeņģelis, tāpat kā viņi ir mani, un mana kvēlākā vēlme ir viņu neviltots prieks, lepnums viņu acīs, skatoties, kā es augu liels. Un es cīnos – es cīnos ar sirdi, ar sakostiem zobiem, ar putām uz lūpām. Dzirdi, es brīnumiem neticu! Bet zinu – kad eņģeļu dvēseles saplūst vienā, paveiktie darbi būs neticami, un tie nebūs nekādi brīnumi, tie būs daudzu jo daudzu eņģeļu nesavtīgs darbs. Bet es, es arī būšu sargeņģelis, es gribu būt sargeņģelis, kad izaugšu liels.

Asaras! Asaras es pazīstu, esmu redzējis tās visas, es redzu tās pat tumsā un dzirdu klusumā, bet šīs – šīs es nesaprotu, tās mani nebiedē, lai arī man ir svešas, tās nomierina, kas ir noticis, mammu?

Mans tuvākais eņģelis, mans sargeņģelis, ar asarām acīs, mani cieši apskaujot, austiņā klusi čukst, ka brīnums ir noticis – es izaugšu liels, bet es jau zinu, es brīnumiem neticu, eņģeļi ir kopā sanākuši.