Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tuvākais eņģelis

Es brīnumiem neticu, vairs nē. Pārāk daudz esmu redzējis smaidus, kas apslēpj sāpju asaras. Redzējis rūpju smaguma nospiestu tēvu un bezspēkā raudošu māti. Varbūt es neizaugšu liels, un lai tā būtu, okeānu klusā vientulība man paliks no grāmatām iepazīta, kalnu dēkainā varenība paliks stāstos uzklausīta. Var jau būt, ka jūras svaigā gaisa glāsti paliks manis nesajusti. Var jau būt, ka dzīve nav taisnīga visiem, un lai tā būtu.

Es zinu, ka esmu savu vecāku sargeņģelis, tāpat kā viņi ir mani, un mana kvēlākā vēlme ir viņu neviltots prieks, lepnums viņu acīs, skatoties, kā es augu liels. Un es cīnos – es cīnos ar sirdi, ar sakostiem zobiem, ar putām uz lūpām. Dzirdi, es brīnumiem neticu! Bet zinu – kad eņģeļu dvēseles saplūst vienā, paveiktie darbi būs neticami, un tie nebūs nekādi brīnumi, tie būs daudzu jo daudzu eņģeļu nesavtīgs darbs. Bet es, es arī būšu sargeņģelis, es gribu būt sargeņģelis, kad izaugšu liels.

Asaras! Asaras es pazīstu, esmu redzējis tās visas, es redzu tās pat tumsā un dzirdu klusumā, bet šīs – šīs es nesaprotu, tās mani nebiedē, lai arī man ir svešas, tās nomierina, kas ir noticis, mammu?

Mans tuvākais eņģelis, mans sargeņģelis, ar asarām acīs, mani cieši apskaujot, austiņā klusi čukst, ka brīnums ir noticis – es izaugšu liels, bet es jau zinu, es brīnumiem neticu, eņģeļi ir kopā sanākuši.