Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tūkstoš eņģelīši

Iesūtīja Anija Žīgure

Mirdz tur augšā zvaigžņu tīkli,

Tā kā tūkstoš eņģelīši.

Katram pasaulē ir viņi,

Tikai acīm neredzami…

Augstu, augstu debesīs ir atrodama kāda valstība. Šajā gaišajā labestības mājoklī atrodas tik daudz gaišu un sirsnības pildītu miera nesēju – tos nav iespējams saskaitīt…Šī debesu māja ir skaistākā un pati dabiskākā uz pasaules – debess zilo krāsu laistītās sienas, maigi plūstošo pārslu lustras, auksti staltās un spožās ledus loga rūtis, maigi siltie un mīkstie mākoņu paklāji šo valstību grezno ik dienu.Katram, kas nācis pasaulē šajā, ir dzīves darbiņš, kas jāpaveic. Iedomājies, tāpēc mēs dzīvojam šeit, uz zemes, jo Eņģeļi mūs sūta. Lai katram no mums spēka un drosmes netrūktu, mūs visus kāds sargā. Vai zini, kāds katram vārds? Nē? Es arī to nezinu, bet vienu gan zinu, ka gaišuma mājoklī nav cilvēku, tur dzīvo EŅĢEĻI.Katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu gaismas nesēji tevi iedrošina, mierina, aicina piedot, tikai ir jāiemācās sadzirdēt. Svarīgākais ir tas, ka patiešām jātic, ka Eņģelis var palīdzēt. Katrs spertais dzīves solis ir Eņģeļa aizsardzības pilns, katra sajūta ir gaismā radīta, skumjas ir dzīves daļa, ko pārvarēt un aizmirst palīdz labestības pilnie Eņģeļa skati no augstās debesu mājas. Šajā mājoklī ikviena lūgšana tiek uzklausīta, katra sirds tiek sasildīta, katrs cilvēks – mīlestības piepildīts un pasargāts no savām bailēm. Ticot, lūdzot tu to piepildīsi.Vai esi reiz Eņģeli uzrunājis? Vai vēlies kaut reizi ko pajautāt? Droši to dari! Eņģeļi tevi sadzirdēs, tikai neaizmirsti vienu, patiesi vēlies no visas sirds. Iedomājies, lūdz un skaties tur – augstajās debesīs – dienā, kad gaisma spīd, vai naktī, kad mēness sev pajūgu ar zvaigznēm tin…Kad Eņģeļi tevi sadzirdēs, tie gaismas spārniem atnesīs cerību pildītu staru un spēka garozu garu, lai dzīves dienas uz zemes, sirsnības, laimes un veselības tītas.Atceries, Eņģeļi lūkojas ik dienas un lido pār zemi ik mirkli, lai dusmas un naidu kopā skautu un uzmestu augstu debesīs, kur aukstās sirdis tie sasildīt spēj tā, lai labais spēj uzveikt naidu. Tev tiek piedots, un gaidi nu gaismu, kas tavu sirdi apskaus pavisam maigi.Tici labajam, un gaisma tavā ceļā nezudīs arī tad, kad tumšais mākonis garām ies.

Cerība, kas Eņģeļa spārnos tīta, tev ceļu vienmēr ierādīs.

Vai lieliska nav šī burvīgā māja? Jā… vispatiesākā! Paldies tev, Eņģelīt, ka esi man līdzās!