Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tūkstoš eņģelīši

Iesūtīja Anija Žīgure

Mirdz tur augšā zvaigžņu tīkli,

Tā kā tūkstoš eņģelīši.

Katram pasaulē ir viņi,

Tikai acīm neredzami…

Augstu, augstu debesīs ir atrodama kāda valstība. Šajā gaišajā labestības mājoklī atrodas tik daudz gaišu un sirsnības pildītu miera nesēju – tos nav iespējams saskaitīt…Šī debesu māja ir skaistākā un pati dabiskākā uz pasaules – debess zilo krāsu laistītās sienas, maigi plūstošo pārslu lustras, auksti staltās un spožās ledus loga rūtis, maigi siltie un mīkstie mākoņu paklāji šo valstību grezno ik dienu.Katram, kas nācis pasaulē šajā, ir dzīves darbiņš, kas jāpaveic. Iedomājies, tāpēc mēs dzīvojam šeit, uz zemes, jo Eņģeļi mūs sūta. Lai katram no mums spēka un drosmes netrūktu, mūs visus kāds sargā. Vai zini, kāds katram vārds? Nē? Es arī to nezinu, bet vienu gan zinu, ka gaišuma mājoklī nav cilvēku, tur dzīvo EŅĢEĻI.Katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu gaismas nesēji tevi iedrošina, mierina, aicina piedot, tikai ir jāiemācās sadzirdēt. Svarīgākais ir tas, ka patiešām jātic, ka Eņģelis var palīdzēt. Katrs spertais dzīves solis ir Eņģeļa aizsardzības pilns, katra sajūta ir gaismā radīta, skumjas ir dzīves daļa, ko pārvarēt un aizmirst palīdz labestības pilnie Eņģeļa skati no augstās debesu mājas. Šajā mājoklī ikviena lūgšana tiek uzklausīta, katra sirds tiek sasildīta, katrs cilvēks – mīlestības piepildīts un pasargāts no savām bailēm. Ticot, lūdzot tu to piepildīsi.Vai esi reiz Eņģeli uzrunājis? Vai vēlies kaut reizi ko pajautāt? Droši to dari! Eņģeļi tevi sadzirdēs, tikai neaizmirsti vienu, patiesi vēlies no visas sirds. Iedomājies, lūdz un skaties tur – augstajās debesīs – dienā, kad gaisma spīd, vai naktī, kad mēness sev pajūgu ar zvaigznēm tin…Kad Eņģeļi tevi sadzirdēs, tie gaismas spārniem atnesīs cerību pildītu staru un spēka garozu garu, lai dzīves dienas uz zemes, sirsnības, laimes un veselības tītas.Atceries, Eņģeļi lūkojas ik dienas un lido pār zemi ik mirkli, lai dusmas un naidu kopā skautu un uzmestu augstu debesīs, kur aukstās sirdis tie sasildīt spēj tā, lai labais spēj uzveikt naidu. Tev tiek piedots, un gaidi nu gaismu, kas tavu sirdi apskaus pavisam maigi.Tici labajam, un gaisma tavā ceļā nezudīs arī tad, kad tumšais mākonis garām ies.

Cerība, kas Eņģeļa spārnos tīta, tev ceļu vienmēr ierādīs.

Vai lieliska nav šī burvīgā māja? Jā… vispatiesākā! Paldies tev, Eņģelīt, ka esi man līdzās!