Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tūkstoš eņģelīši

Iesūtīja Anija Žīgure

Mirdz tur augšā zvaigžņu tīkli,

Tā kā tūkstoš eņģelīši.

Katram pasaulē ir viņi,

Tikai acīm neredzami…

Augstu, augstu debesīs ir atrodama kāda valstība. Šajā gaišajā labestības mājoklī atrodas tik daudz gaišu un sirsnības pildītu miera nesēju – tos nav iespējams saskaitīt…Šī debesu māja ir skaistākā un pati dabiskākā uz pasaules – debess zilo krāsu laistītās sienas, maigi plūstošo pārslu lustras, auksti staltās un spožās ledus loga rūtis, maigi siltie un mīkstie mākoņu paklāji šo valstību grezno ik dienu.Katram, kas nācis pasaulē šajā, ir dzīves darbiņš, kas jāpaveic. Iedomājies, tāpēc mēs dzīvojam šeit, uz zemes, jo Eņģeļi mūs sūta. Lai katram no mums spēka un drosmes netrūktu, mūs visus kāds sargā. Vai zini, kāds katram vārds? Nē? Es arī to nezinu, bet vienu gan zinu, ka gaišuma mājoklī nav cilvēku, tur dzīvo EŅĢEĻI.Katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu gaismas nesēji tevi iedrošina, mierina, aicina piedot, tikai ir jāiemācās sadzirdēt. Svarīgākais ir tas, ka patiešām jātic, ka Eņģelis var palīdzēt. Katrs spertais dzīves solis ir Eņģeļa aizsardzības pilns, katra sajūta ir gaismā radīta, skumjas ir dzīves daļa, ko pārvarēt un aizmirst palīdz labestības pilnie Eņģeļa skati no augstās debesu mājas. Šajā mājoklī ikviena lūgšana tiek uzklausīta, katra sirds tiek sasildīta, katrs cilvēks – mīlestības piepildīts un pasargāts no savām bailēm. Ticot, lūdzot tu to piepildīsi.Vai esi reiz Eņģeli uzrunājis? Vai vēlies kaut reizi ko pajautāt? Droši to dari! Eņģeļi tevi sadzirdēs, tikai neaizmirsti vienu, patiesi vēlies no visas sirds. Iedomājies, lūdz un skaties tur – augstajās debesīs – dienā, kad gaisma spīd, vai naktī, kad mēness sev pajūgu ar zvaigznēm tin…Kad Eņģeļi tevi sadzirdēs, tie gaismas spārniem atnesīs cerību pildītu staru un spēka garozu garu, lai dzīves dienas uz zemes, sirsnības, laimes un veselības tītas.Atceries, Eņģeļi lūkojas ik dienas un lido pār zemi ik mirkli, lai dusmas un naidu kopā skautu un uzmestu augstu debesīs, kur aukstās sirdis tie sasildīt spēj tā, lai labais spēj uzveikt naidu. Tev tiek piedots, un gaidi nu gaismu, kas tavu sirdi apskaus pavisam maigi.Tici labajam, un gaisma tavā ceļā nezudīs arī tad, kad tumšais mākonis garām ies.

Cerība, kas Eņģeļa spārnos tīta, tev ceļu vienmēr ierādīs.

Vai lieliska nav šī burvīgā māja? Jā… vispatiesākā! Paldies tev, Eņģelīt, ka esi man līdzās!