Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Tūkstoš eņģelīši

Iesūtīja Anija Žīgure

Mirdz tur augšā zvaigžņu tīkli,

Tā kā tūkstoš eņģelīši.

Katram pasaulē ir viņi,

Tikai acīm neredzami…

Augstu, augstu debesīs ir atrodama kāda valstība. Šajā gaišajā labestības mājoklī atrodas tik daudz gaišu un sirsnības pildītu miera nesēju – tos nav iespējams saskaitīt…Šī debesu māja ir skaistākā un pati dabiskākā uz pasaules – debess zilo krāsu laistītās sienas, maigi plūstošo pārslu lustras, auksti staltās un spožās ledus loga rūtis, maigi siltie un mīkstie mākoņu paklāji šo valstību grezno ik dienu.Katram, kas nācis pasaulē šajā, ir dzīves darbiņš, kas jāpaveic. Iedomājies, tāpēc mēs dzīvojam šeit, uz zemes, jo Eņģeļi mūs sūta. Lai katram no mums spēka un drosmes netrūktu, mūs visus kāds sargā. Vai zini, kāds katram vārds? Nē? Es arī to nezinu, bet vienu gan zinu, ka gaišuma mājoklī nav cilvēku, tur dzīvo EŅĢEĻI.Katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu gaismas nesēji tevi iedrošina, mierina, aicina piedot, tikai ir jāiemācās sadzirdēt. Svarīgākais ir tas, ka patiešām jātic, ka Eņģelis var palīdzēt. Katrs spertais dzīves solis ir Eņģeļa aizsardzības pilns, katra sajūta ir gaismā radīta, skumjas ir dzīves daļa, ko pārvarēt un aizmirst palīdz labestības pilnie Eņģeļa skati no augstās debesu mājas. Šajā mājoklī ikviena lūgšana tiek uzklausīta, katra sirds tiek sasildīta, katrs cilvēks – mīlestības piepildīts un pasargāts no savām bailēm. Ticot, lūdzot tu to piepildīsi.Vai esi reiz Eņģeli uzrunājis? Vai vēlies kaut reizi ko pajautāt? Droši to dari! Eņģeļi tevi sadzirdēs, tikai neaizmirsti vienu, patiesi vēlies no visas sirds. Iedomājies, lūdz un skaties tur – augstajās debesīs – dienā, kad gaisma spīd, vai naktī, kad mēness sev pajūgu ar zvaigznēm tin…Kad Eņģeļi tevi sadzirdēs, tie gaismas spārniem atnesīs cerību pildītu staru un spēka garozu garu, lai dzīves dienas uz zemes, sirsnības, laimes un veselības tītas.Atceries, Eņģeļi lūkojas ik dienas un lido pār zemi ik mirkli, lai dusmas un naidu kopā skautu un uzmestu augstu debesīs, kur aukstās sirdis tie sasildīt spēj tā, lai labais spēj uzveikt naidu. Tev tiek piedots, un gaidi nu gaismu, kas tavu sirdi apskaus pavisam maigi.Tici labajam, un gaisma tavā ceļā nezudīs arī tad, kad tumšais mākonis garām ies.

Cerība, kas Eņģeļa spārnos tīta, tev ceļu vienmēr ierādīs.

Vai lieliska nav šī burvīgā māja? Jā… vispatiesākā! Paldies tev, Eņģelīt, ka esi man līdzās!