Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ticība eņģeļiem

Iesūtīja Daina Pekšena

Pirmās sniega pārslas lēni laidās pār tumšo māju jumtiem un pilsētas ielām, viss bija kluss – bija nakts..

Tikai mazā Anna vērās naksnīgajās debesīs un cerēja tur ieraudzīt to, ko cer sastapt visi ne pārāk laimīgie bērni – brīnumu. Šī nebūt nebija pirmā nakts, kad Anna lūkojās naksnīgajās debesīs, viņa nespēja naktī aizvērt acis, jo viņas mazo brāli jau vairākas dienas mocīja drudzis. Jau vairākas dienas viņa mazais deguntiņš bija sārts, ķermenis dega kā ugunīs, un pieri klāja mazas sviedru lāsītes.

Annai nebija nekāds noslēpums, ka tas par neko labu neliecināja. Kā jau šajā aukstajā laikā pieņemts, plašsaziņu līdzekļu diktori stāstīja briesmu lietas. Vai tiešām tas varēja notikt arī ar viņas brāli, kurš ģimenē bija ienācis pavisam nesen?

Tā nu Anna sēdēja un gaidīja, ik pa laikam pār viņas vaigiem noritēja pa kādai asarai. Tas bija pārāk daudz mazai meitenei, kurai vēl nebija nācies samierināties ar to, ka ik pa laikam tuvi cilvēki var atstāt viņas dzīvi uz visiem laikiem.

Pēkšņi kāda nepazīstama balss jautāja: – Ko sēdi nomodā? Ir taču vēls, tādām mazām meitenēm kā tu sen jau bija jābūt gultā!
Anna apstulba, palūkojās apkārt, bet tur neviena nebija.

– Ei, mazliet augstāk!

Viņa pavērsa skatienu uz augšu un tur ieraudzīja baltu, mirdzošu gaismu.

– Kas tu esi? – viņa jautāja.

– Esmu atsūtīts, lai tev palīdzētu. Zinu, ka šeit uz zemes mūs sauc par eņģeļiem. Vai tiesa?

– Vēl līdz šim neesmu sastapusi tādu kā tu! Vai tu esi īsts?

Mazā meitene bija apmulsusi, jo par šīm būtnēm bija lasījusi tikai grāmatās.

– Nu kā to ņem – es eksistēju tiem, kas man tic. Tie, kuriem nav ticības tādiem kā man, nekad man līdzīgos nesastaps. Tātad, ja reiz esmu šeit – tu man tici un cerēji mani sastapt šai naktī, kad neviena vairs nav nomodā.

– Jā, man ir viens lūgums – lūdzu, palīdzi manam mazajam brālim, mēs visi ģimenē ļoti uztraucamies. Es gribu būt lielā māsa, gribu redzēt, kā viņš izaug, gribu kopā ar viņu rotaļāties.

– Nāc man līdzi, – eņģelis aicināja meiteni.

Viņš atvēra durvis uz istabu, kurā gulēja mazais puisēns ar māmiņu, un tad klusītiņām teica: – Tikai nestāsti nevienam, tev tāpat neviens neticēs, jo tikai tādas tīras un gaišas sirdis kā tavējā var noticēt tam, ka es esmu īsts un spēju darīt labu tiem, kas man tic.
Eņģelis ar spārnu pieskārās mazajam puisēnam un teica: – Nu man ir laiks iet…

– Pagaidi, pagaidi, – lūdza mazā meitene, – kad es tevi atkal varēšu sastapt, kur tu mitinies?

– Tavā sirdī, es vienmēr esmu tev blakus un būšu tik ilgi, kamēr tu man ticēsi. Nu man laiks iet!

Eņģelis izgaisa naksnīgajās debesīs. Pārstāja snigt, un lēni uzausa rīta gaisma. Pirmie saules stari pamodināja Annu. Vai viss vakarnakt notikušais bija tikai sapnis?!

Viņa skriešus metās pie māmiņas, kura ar smaidu sejā turēja mazo puisēnu, kuram vairs nebija drudža.
Un tad viņa kautrīgi iesāka: – Mammu, vai ticēsi…