Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ticība eņģeļiem

Iesūtīja Daina Pekšena

Pirmās sniega pārslas lēni laidās pār tumšo māju jumtiem un pilsētas ielām, viss bija kluss – bija nakts..

Tikai mazā Anna vērās naksnīgajās debesīs un cerēja tur ieraudzīt to, ko cer sastapt visi ne pārāk laimīgie bērni – brīnumu. Šī nebūt nebija pirmā nakts, kad Anna lūkojās naksnīgajās debesīs, viņa nespēja naktī aizvērt acis, jo viņas mazo brāli jau vairākas dienas mocīja drudzis. Jau vairākas dienas viņa mazais deguntiņš bija sārts, ķermenis dega kā ugunīs, un pieri klāja mazas sviedru lāsītes.

Annai nebija nekāds noslēpums, ka tas par neko labu neliecināja. Kā jau šajā aukstajā laikā pieņemts, plašsaziņu līdzekļu diktori stāstīja briesmu lietas. Vai tiešām tas varēja notikt arī ar viņas brāli, kurš ģimenē bija ienācis pavisam nesen?

Tā nu Anna sēdēja un gaidīja, ik pa laikam pār viņas vaigiem noritēja pa kādai asarai. Tas bija pārāk daudz mazai meitenei, kurai vēl nebija nācies samierināties ar to, ka ik pa laikam tuvi cilvēki var atstāt viņas dzīvi uz visiem laikiem.

Pēkšņi kāda nepazīstama balss jautāja: – Ko sēdi nomodā? Ir taču vēls, tādām mazām meitenēm kā tu sen jau bija jābūt gultā!
Anna apstulba, palūkojās apkārt, bet tur neviena nebija.

– Ei, mazliet augstāk!

Viņa pavērsa skatienu uz augšu un tur ieraudzīja baltu, mirdzošu gaismu.

– Kas tu esi? – viņa jautāja.

– Esmu atsūtīts, lai tev palīdzētu. Zinu, ka šeit uz zemes mūs sauc par eņģeļiem. Vai tiesa?

– Vēl līdz šim neesmu sastapusi tādu kā tu! Vai tu esi īsts?

Mazā meitene bija apmulsusi, jo par šīm būtnēm bija lasījusi tikai grāmatās.

– Nu kā to ņem – es eksistēju tiem, kas man tic. Tie, kuriem nav ticības tādiem kā man, nekad man līdzīgos nesastaps. Tātad, ja reiz esmu šeit – tu man tici un cerēji mani sastapt šai naktī, kad neviena vairs nav nomodā.

– Jā, man ir viens lūgums – lūdzu, palīdzi manam mazajam brālim, mēs visi ģimenē ļoti uztraucamies. Es gribu būt lielā māsa, gribu redzēt, kā viņš izaug, gribu kopā ar viņu rotaļāties.

– Nāc man līdzi, – eņģelis aicināja meiteni.

Viņš atvēra durvis uz istabu, kurā gulēja mazais puisēns ar māmiņu, un tad klusītiņām teica: – Tikai nestāsti nevienam, tev tāpat neviens neticēs, jo tikai tādas tīras un gaišas sirdis kā tavējā var noticēt tam, ka es esmu īsts un spēju darīt labu tiem, kas man tic.
Eņģelis ar spārnu pieskārās mazajam puisēnam un teica: – Nu man ir laiks iet…

– Pagaidi, pagaidi, – lūdza mazā meitene, – kad es tevi atkal varēšu sastapt, kur tu mitinies?

– Tavā sirdī, es vienmēr esmu tev blakus un būšu tik ilgi, kamēr tu man ticēsi. Nu man laiks iet!

Eņģelis izgaisa naksnīgajās debesīs. Pārstāja snigt, un lēni uzausa rīta gaisma. Pirmie saules stari pamodināja Annu. Vai viss vakarnakt notikušais bija tikai sapnis?!

Viņa skriešus metās pie māmiņas, kura ar smaidu sejā turēja mazo puisēnu, kuram vairs nebija drudža.
Un tad viņa kautrīgi iesāka: – Mammu, vai ticēsi…