Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ticība eņģeļiem

Iesūtīja Daina Pekšena

Pirmās sniega pārslas lēni laidās pār tumšo māju jumtiem un pilsētas ielām, viss bija kluss – bija nakts..

Tikai mazā Anna vērās naksnīgajās debesīs un cerēja tur ieraudzīt to, ko cer sastapt visi ne pārāk laimīgie bērni – brīnumu. Šī nebūt nebija pirmā nakts, kad Anna lūkojās naksnīgajās debesīs, viņa nespēja naktī aizvērt acis, jo viņas mazo brāli jau vairākas dienas mocīja drudzis. Jau vairākas dienas viņa mazais deguntiņš bija sārts, ķermenis dega kā ugunīs, un pieri klāja mazas sviedru lāsītes.

Annai nebija nekāds noslēpums, ka tas par neko labu neliecināja. Kā jau šajā aukstajā laikā pieņemts, plašsaziņu līdzekļu diktori stāstīja briesmu lietas. Vai tiešām tas varēja notikt arī ar viņas brāli, kurš ģimenē bija ienācis pavisam nesen?

Tā nu Anna sēdēja un gaidīja, ik pa laikam pār viņas vaigiem noritēja pa kādai asarai. Tas bija pārāk daudz mazai meitenei, kurai vēl nebija nācies samierināties ar to, ka ik pa laikam tuvi cilvēki var atstāt viņas dzīvi uz visiem laikiem.

Pēkšņi kāda nepazīstama balss jautāja: – Ko sēdi nomodā? Ir taču vēls, tādām mazām meitenēm kā tu sen jau bija jābūt gultā!
Anna apstulba, palūkojās apkārt, bet tur neviena nebija.

– Ei, mazliet augstāk!

Viņa pavērsa skatienu uz augšu un tur ieraudzīja baltu, mirdzošu gaismu.

– Kas tu esi? – viņa jautāja.

– Esmu atsūtīts, lai tev palīdzētu. Zinu, ka šeit uz zemes mūs sauc par eņģeļiem. Vai tiesa?

– Vēl līdz šim neesmu sastapusi tādu kā tu! Vai tu esi īsts?

Mazā meitene bija apmulsusi, jo par šīm būtnēm bija lasījusi tikai grāmatās.

– Nu kā to ņem – es eksistēju tiem, kas man tic. Tie, kuriem nav ticības tādiem kā man, nekad man līdzīgos nesastaps. Tātad, ja reiz esmu šeit – tu man tici un cerēji mani sastapt šai naktī, kad neviena vairs nav nomodā.

– Jā, man ir viens lūgums – lūdzu, palīdzi manam mazajam brālim, mēs visi ģimenē ļoti uztraucamies. Es gribu būt lielā māsa, gribu redzēt, kā viņš izaug, gribu kopā ar viņu rotaļāties.

– Nāc man līdzi, – eņģelis aicināja meiteni.

Viņš atvēra durvis uz istabu, kurā gulēja mazais puisēns ar māmiņu, un tad klusītiņām teica: – Tikai nestāsti nevienam, tev tāpat neviens neticēs, jo tikai tādas tīras un gaišas sirdis kā tavējā var noticēt tam, ka es esmu īsts un spēju darīt labu tiem, kas man tic.
Eņģelis ar spārnu pieskārās mazajam puisēnam un teica: – Nu man ir laiks iet…

– Pagaidi, pagaidi, – lūdza mazā meitene, – kad es tevi atkal varēšu sastapt, kur tu mitinies?

– Tavā sirdī, es vienmēr esmu tev blakus un būšu tik ilgi, kamēr tu man ticēsi. Nu man laiks iet!

Eņģelis izgaisa naksnīgajās debesīs. Pārstāja snigt, un lēni uzausa rīta gaisma. Pirmie saules stari pamodināja Annu. Vai viss vakarnakt notikušais bija tikai sapnis?!

Viņa skriešus metās pie māmiņas, kura ar smaidu sejā turēja mazo puisēnu, kuram vairs nebija drudža.
Un tad viņa kautrīgi iesāka: – Mammu, vai ticēsi…