Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ticība eņģeļiem

Iesūtīja Daina Pekšena

Pirmās sniega pārslas lēni laidās pār tumšo māju jumtiem un pilsētas ielām, viss bija kluss – bija nakts..

Tikai mazā Anna vērās naksnīgajās debesīs un cerēja tur ieraudzīt to, ko cer sastapt visi ne pārāk laimīgie bērni – brīnumu. Šī nebūt nebija pirmā nakts, kad Anna lūkojās naksnīgajās debesīs, viņa nespēja naktī aizvērt acis, jo viņas mazo brāli jau vairākas dienas mocīja drudzis. Jau vairākas dienas viņa mazais deguntiņš bija sārts, ķermenis dega kā ugunīs, un pieri klāja mazas sviedru lāsītes.

Annai nebija nekāds noslēpums, ka tas par neko labu neliecināja. Kā jau šajā aukstajā laikā pieņemts, plašsaziņu līdzekļu diktori stāstīja briesmu lietas. Vai tiešām tas varēja notikt arī ar viņas brāli, kurš ģimenē bija ienācis pavisam nesen?

Tā nu Anna sēdēja un gaidīja, ik pa laikam pār viņas vaigiem noritēja pa kādai asarai. Tas bija pārāk daudz mazai meitenei, kurai vēl nebija nācies samierināties ar to, ka ik pa laikam tuvi cilvēki var atstāt viņas dzīvi uz visiem laikiem.

Pēkšņi kāda nepazīstama balss jautāja: – Ko sēdi nomodā? Ir taču vēls, tādām mazām meitenēm kā tu sen jau bija jābūt gultā!
Anna apstulba, palūkojās apkārt, bet tur neviena nebija.

– Ei, mazliet augstāk!

Viņa pavērsa skatienu uz augšu un tur ieraudzīja baltu, mirdzošu gaismu.

– Kas tu esi? – viņa jautāja.

– Esmu atsūtīts, lai tev palīdzētu. Zinu, ka šeit uz zemes mūs sauc par eņģeļiem. Vai tiesa?

– Vēl līdz šim neesmu sastapusi tādu kā tu! Vai tu esi īsts?

Mazā meitene bija apmulsusi, jo par šīm būtnēm bija lasījusi tikai grāmatās.

– Nu kā to ņem – es eksistēju tiem, kas man tic. Tie, kuriem nav ticības tādiem kā man, nekad man līdzīgos nesastaps. Tātad, ja reiz esmu šeit – tu man tici un cerēji mani sastapt šai naktī, kad neviena vairs nav nomodā.

– Jā, man ir viens lūgums – lūdzu, palīdzi manam mazajam brālim, mēs visi ģimenē ļoti uztraucamies. Es gribu būt lielā māsa, gribu redzēt, kā viņš izaug, gribu kopā ar viņu rotaļāties.

– Nāc man līdzi, – eņģelis aicināja meiteni.

Viņš atvēra durvis uz istabu, kurā gulēja mazais puisēns ar māmiņu, un tad klusītiņām teica: – Tikai nestāsti nevienam, tev tāpat neviens neticēs, jo tikai tādas tīras un gaišas sirdis kā tavējā var noticēt tam, ka es esmu īsts un spēju darīt labu tiem, kas man tic.
Eņģelis ar spārnu pieskārās mazajam puisēnam un teica: – Nu man ir laiks iet…

– Pagaidi, pagaidi, – lūdza mazā meitene, – kad es tevi atkal varēšu sastapt, kur tu mitinies?

– Tavā sirdī, es vienmēr esmu tev blakus un būšu tik ilgi, kamēr tu man ticēsi. Nu man laiks iet!

Eņģelis izgaisa naksnīgajās debesīs. Pārstāja snigt, un lēni uzausa rīta gaisma. Pirmie saules stari pamodināja Annu. Vai viss vakarnakt notikušais bija tikai sapnis?!

Viņa skriešus metās pie māmiņas, kura ar smaidu sejā turēja mazo puisēnu, kuram vairs nebija drudža.
Un tad viņa kautrīgi iesāka: – Mammu, vai ticēsi…