Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Stāsts par eņģeli

Iesūtīja Miks Lisovskis

Kādu vakaru zēns, iedams gulēt, paskatījās pa logu un domāja: – Vai es esmu eņģelis? Un kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?
Tajā brīdī ienāca mamma un teica: – Dēliņ, tu esi mans eņģelis, un vienmēr būsi eņģelis. Dēls raudošām acīm jautāja: – Kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?

– Ja gribi zināt, nāc, paskatīsimies televizoru, – atteica mamma.

Mamma ieslēdza LNT un skatījās ”Eņģeļus pār Latviju”, pēc noskatīšanās dēls meta monētas visās ziedojumu kastītēs, bet, pieaudzis lielāks, viņš to darīja arvien mazāk un mazāk, līdz atcerējās, kā ”Eņģeļus pār Latviju” skatījies kopā ar mammu.

Atnākot mājās, viņš uzzīmēja zīmi, ko sauca par kodolu, tā bija latviešu zīme. Nākamajā dienā viņš to iemeta RIMI veikala ziedojumu kastītē un pēc tam dzirdēja ziņas, ka kāds bērniņš nu būs vesels. Viņš bija priecīgs, ka varēja palīdzēt kādam eņģelim. Pēc nedēļas to pašu izdarīja divi ķēniņa dēli un vēl klāt pielika 50 eiro. Visi bija pateicīgi abiem dēliem, ka viņi ir dāsni, taču viņi domāja: – Kur paliek tā nauda?

Pirmais dēls teica tā: – Bankā viņi samaina pret lielākām naudas summām, un, kad ir samainīts, tā nauda nonāk pie ziedot.lv, un tā kampaņa ir vismīļākā no visām, ko es zinu.

Otrais dēls pretojās, sakot, ka tā nav, ka droši vien viņi iztērē kaut kam liekam.

Pirmais dēls jautāja: – Kam liekam?

Otrais dēls nedroši atbildēja: – Pirmkārt…

– Labi, tu uzvarēji, – atteica otrais dēls, – labāk ejam mājās.