Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Stāsts par eņģeli

Iesūtīja Miks Lisovskis

Kādu vakaru zēns, iedams gulēt, paskatījās pa logu un domāja: – Vai es esmu eņģelis? Un kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?
Tajā brīdī ienāca mamma un teica: – Dēliņ, tu esi mans eņģelis, un vienmēr būsi eņģelis. Dēls raudošām acīm jautāja: – Kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?

– Ja gribi zināt, nāc, paskatīsimies televizoru, – atteica mamma.

Mamma ieslēdza LNT un skatījās ”Eņģeļus pār Latviju”, pēc noskatīšanās dēls meta monētas visās ziedojumu kastītēs, bet, pieaudzis lielāks, viņš to darīja arvien mazāk un mazāk, līdz atcerējās, kā ”Eņģeļus pār Latviju” skatījies kopā ar mammu.

Atnākot mājās, viņš uzzīmēja zīmi, ko sauca par kodolu, tā bija latviešu zīme. Nākamajā dienā viņš to iemeta RIMI veikala ziedojumu kastītē un pēc tam dzirdēja ziņas, ka kāds bērniņš nu būs vesels. Viņš bija priecīgs, ka varēja palīdzēt kādam eņģelim. Pēc nedēļas to pašu izdarīja divi ķēniņa dēli un vēl klāt pielika 50 eiro. Visi bija pateicīgi abiem dēliem, ka viņi ir dāsni, taču viņi domāja: – Kur paliek tā nauda?

Pirmais dēls teica tā: – Bankā viņi samaina pret lielākām naudas summām, un, kad ir samainīts, tā nauda nonāk pie ziedot.lv, un tā kampaņa ir vismīļākā no visām, ko es zinu.

Otrais dēls pretojās, sakot, ka tā nav, ka droši vien viņi iztērē kaut kam liekam.

Pirmais dēls jautāja: – Kam liekam?

Otrais dēls nedroši atbildēja: – Pirmkārt…

– Labi, tu uzvarēji, – atteica otrais dēls, – labāk ejam mājās.