Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. marts

Kazimirs, Izidors

Horoskops aunam

Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti smalkjūtīgiem tematiem.

Horoskops vērsim

Prieku un labsajūtu gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni. Izvairies no piespiedu un skaļiem ļaužu - draugu saietiem vai sabiedriskiem pasākumiem, kuri tikai nogurdinās un iztukšos.

Horoskops dvīņiem

Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par brīvdienas pavadīšanas tēmu. Brīvdienas sajūta būs tieši proporcionāla tavām labajām domām, enerģijai, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanai.

Horoskops vēzim

Pavasara un brīvdienas sajūta labi mijiedarbosies ar zemapziņas procesiem, tāpēc šodien labs laiks meditēšanai un citām garīgām praksēm. Būsi spējīgs uz padziļinātu lietu skatījumu.

Horoskops lauvai

Izvēlēsies kompāniju, kurā ir bērni. Ja pašam pa māju draiskojas viens otrs nebēdnis, aizmirsti par pilošiem krāniem un autoservisiem, bet ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai.

Horoskops jaunavai

Vislabāk jutīsies mājās vai ciemos, kur nepiespiesta un omulīga gaisotne. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu pārraidi vai pašķirsti žurnālus, tas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Horoskops svariem

Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Horoskops skorpionam

Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem draugiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un saviesīgi pasākumi jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi.

Horoskops mežāzim

Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Horoskops ūdensvīram

Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība sapucēt vienu otru noplukušu partnerību.

Horoskops zivīm

Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Stāsts par eņģeli

Iesūtīja Miks Lisovskis

Kādu vakaru zēns, iedams gulēt, paskatījās pa logu un domāja: – Vai es esmu eņģelis? Un kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?
Tajā brīdī ienāca mamma un teica: – Dēliņ, tu esi mans eņģelis, un vienmēr būsi eņģelis. Dēls raudošām acīm jautāja: – Kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?

– Ja gribi zināt, nāc, paskatīsimies televizoru, – atteica mamma.

Mamma ieslēdza LNT un skatījās ”Eņģeļus pār Latviju”, pēc noskatīšanās dēls meta monētas visās ziedojumu kastītēs, bet, pieaudzis lielāks, viņš to darīja arvien mazāk un mazāk, līdz atcerējās, kā ”Eņģeļus pār Latviju” skatījies kopā ar mammu.

Atnākot mājās, viņš uzzīmēja zīmi, ko sauca par kodolu, tā bija latviešu zīme. Nākamajā dienā viņš to iemeta RIMI veikala ziedojumu kastītē un pēc tam dzirdēja ziņas, ka kāds bērniņš nu būs vesels. Viņš bija priecīgs, ka varēja palīdzēt kādam eņģelim. Pēc nedēļas to pašu izdarīja divi ķēniņa dēli un vēl klāt pielika 50 eiro. Visi bija pateicīgi abiem dēliem, ka viņi ir dāsni, taču viņi domāja: – Kur paliek tā nauda?

Pirmais dēls teica tā: – Bankā viņi samaina pret lielākām naudas summām, un, kad ir samainīts, tā nauda nonāk pie ziedot.lv, un tā kampaņa ir vismīļākā no visām, ko es zinu.

Otrais dēls pretojās, sakot, ka tā nav, ka droši vien viņi iztērē kaut kam liekam.

Pirmais dēls jautāja: – Kam liekam?

Otrais dēls nedroši atbildēja: – Pirmkārt…

– Labi, tu uzvarēji, – atteica otrais dēls, – labāk ejam mājās.