Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Stāsts par eņģeli

Iesūtīja Miks Lisovskis

Kādu vakaru zēns, iedams gulēt, paskatījās pa logu un domāja: – Vai es esmu eņģelis? Un kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?
Tajā brīdī ienāca mamma un teica: – Dēliņ, tu esi mans eņģelis, un vienmēr būsi eņģelis. Dēls raudošām acīm jautāja: – Kā es varu palīdzēt citiem eņģeļiem?

– Ja gribi zināt, nāc, paskatīsimies televizoru, – atteica mamma.

Mamma ieslēdza LNT un skatījās ”Eņģeļus pār Latviju”, pēc noskatīšanās dēls meta monētas visās ziedojumu kastītēs, bet, pieaudzis lielāks, viņš to darīja arvien mazāk un mazāk, līdz atcerējās, kā ”Eņģeļus pār Latviju” skatījies kopā ar mammu.

Atnākot mājās, viņš uzzīmēja zīmi, ko sauca par kodolu, tā bija latviešu zīme. Nākamajā dienā viņš to iemeta RIMI veikala ziedojumu kastītē un pēc tam dzirdēja ziņas, ka kāds bērniņš nu būs vesels. Viņš bija priecīgs, ka varēja palīdzēt kādam eņģelim. Pēc nedēļas to pašu izdarīja divi ķēniņa dēli un vēl klāt pielika 50 eiro. Visi bija pateicīgi abiem dēliem, ka viņi ir dāsni, taču viņi domāja: – Kur paliek tā nauda?

Pirmais dēls teica tā: – Bankā viņi samaina pret lielākām naudas summām, un, kad ir samainīts, tā nauda nonāk pie ziedot.lv, un tā kampaņa ir vismīļākā no visām, ko es zinu.

Otrais dēls pretojās, sakot, ka tā nav, ka droši vien viņi iztērē kaut kam liekam.

Pirmais dēls jautāja: – Kam liekam?

Otrais dēls nedroši atbildēja: – Pirmkārt…

– Labi, tu uzvarēji, – atteica otrais dēls, – labāk ejam mājās.