Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sniegpārsliņas deja

Iesūtīja Saldumu ģimene – Kristers un Gita

Šis stāsts visskaistāk izklausās un cilvēku sirdis sasniedz tieši šajā miera, piedošanas laikā, kad zemi klāj balta, pūkaina un tīra sniega sega, kad ļaužu sirdis pildītas brīnumu gaidām.

Sniegpārsliņa spožā, saules izgaismotā kleitā virpuļoja un griezās dejā ar Vēju. Viņš to iegrieza un palaida, līdz viņa paklupa uz kāda vīra melnās cepures Vecpilsētas pagalma stūrī. Sirmās matu cirtas vijās laukā no hūtes. Sniegpārsliņa palūkojās lejup. Viņa pamanīja vīra seju. To klāja biezas, baltas uzacis un viļņaina bārda. To klāja rūpju rievas pierē. Un acis! Tās bija sirds siltuma, mīlestības pilnas.

Ap kaklu vijās sarkana, zvārgulīšu pilna šalle. Pie katras kustības tie iezvanījās. Sniegpārsliņai šī dziesma šķita kā skaistākā melodija pasaulē, pie kuras dvēsele dejoja. Vīram mugurā bija melns mētelis, kur bija pieķērušās arī citas viņas māsas Sniegpārsliņas. Viņas mīlestības pilnām acīm lūkojās vīrā, bet Sniegpārsliņa vēl nenojauta kādēļ.

Vīrs bija pārdevējs. Uz baltas segas pārklātiem ratiem bija izkārtotas skaistas, eņģeļiem rotātas koka karotes. Vīrs ik dienas te tirgoja karotes, ko vēlā naktī mājās pie pavarda izgatavoja.

Viņš ļoti mīlēja savu darbu. Tas bija redzams un jūtams. Bet par visu vairāk viņa vientuļnieka sirdi sildīja tie brīži, kad ar sudraba dālderiem, saņemtiem par karotēm no pilsētas iedzīvotājiem, un pārtikas grozu viņš devās uz pilsētas bāreņu namu. Ik vakaru bērni viņu gaidīja. Pie loga ar iedegtu sveci tie vērās tajā, lai pamanītu viņu nākam.

Sniegpārsliņa juta šī vīra dvēseles stāstu. Tā visu dienu pavadīja uz vīra cepures, un vakarā tā devās līdzi viņam. Pie pašām durvīm tā atlaidās no cepures un aizvirpuļoja līdz loga rūtij. Tur jau bija aizlidojušas arī citas māsas. Viņas lūkojās gaišajā sveču liesmu apmirdzētajā logā.

Vīrs pavēra durvis un nebija ticis pāri slieksnim, kad ap viņu jau pulcējās bērnu pulks. Visus noglāstījis, viņš novilka mēteli un novietoja ēdiena grozu uz galda. Virtuvē bija sadegtas sveces. Siltums un gaisma. Uguns liesmas sprakšķēja krāsnī. Tur virmoja ēdiena smarža. Tur virmoja gaišums un mīlestība.

Vīrs apsēdās pie krāsns. Mazākie un lielākie bērni sasēdās viņam riņķī. Pastarīte baltā lina kreklā ierausās klēpī.

Bērni ik vakaru gaidīja šo satikšanos – sirsnības un mīlestības pilnos brīžus. Viņi kopā ar vīra stāstiem izceļoja tālās zemes, plašas jūras, augstus kalnus, un allaž labais pieveicis bija ļauno. Taču bērniem vismīļākā bija pasaka par kādu puisi, kurš bija izaudzis bāreņu namā. Iemācījies dažādus darbus, taču vistīkamākais darbs viņam bija ar koku. Greba koka karotes. To galus vienmēr rotāja zīmēti eņģeļi un sirds dziesma zvārgulīšu skaņās. Tirgojot šīs karotes, puisis bija kļuvis jau par sirmu vīru, taču visa mūža garumā viņš iegūtos dālderus nesa uz bāreņu namu. Pateicoties viņam, bērniem bija mājas. Mājas, kurās bija silti un gaiši, kur valdīja mīlestība, saticība un miers. Toties vientuļā vīra sirds saņēma neviltotu un patiesu bērnu mīlestību.

Bērni mīlēja šo stāstu par Sargeņģeli, viņa karotēm un zvārgulīšu dziesmu, kas to pavadīja. Viņi ik vakaru skatījās sirmā vīra gaišajās acīs, kad viņš stāstot kā vienmēr lūkojās tālumā caur sveču liesmu izgaismoto loga rūti.

Virtuvi pildīja neaprakstāms sirds siltums, pateicība un mīlestības garaiņi. Bērni sajuta, ka šis stāsts ir par pašu vīru. Viņi to juta. Juta, kā bērni to prot. Juta ar sirdi. Arī Sniegpārsliņa juta šī Vīra dvēseles skaisto dziesmu. Viņa tagad sajuta…

Straujais Vējš atgriezās pēc savas deju partneres. Viņš satvēra Sniegpārsliņas roku un ierāva to dejā. Virpuļodama debesīs, tā vēl aizvien juta to sajūtu krūtīs, kas silda. Viņa zināja, ka reiz satiks vēl kādu, kas būs tikpat nesavtīgs kā šis Vīrs. Kādu, kam ir sirds. Kādu, kas būs Sargeņģelis bērniem. Kādu, kas darīs sirds darbu.

Vai re?! Sniegpārsliņas dej’ ap tevi pateicības deju…