Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sniegpārsliņas deja

Iesūtīja Saldumu ģimene – Kristers un Gita

Šis stāsts visskaistāk izklausās un cilvēku sirdis sasniedz tieši šajā miera, piedošanas laikā, kad zemi klāj balta, pūkaina un tīra sniega sega, kad ļaužu sirdis pildītas brīnumu gaidām.

Sniegpārsliņa spožā, saules izgaismotā kleitā virpuļoja un griezās dejā ar Vēju. Viņš to iegrieza un palaida, līdz viņa paklupa uz kāda vīra melnās cepures Vecpilsētas pagalma stūrī. Sirmās matu cirtas vijās laukā no hūtes. Sniegpārsliņa palūkojās lejup. Viņa pamanīja vīra seju. To klāja biezas, baltas uzacis un viļņaina bārda. To klāja rūpju rievas pierē. Un acis! Tās bija sirds siltuma, mīlestības pilnas.

Ap kaklu vijās sarkana, zvārgulīšu pilna šalle. Pie katras kustības tie iezvanījās. Sniegpārsliņai šī dziesma šķita kā skaistākā melodija pasaulē, pie kuras dvēsele dejoja. Vīram mugurā bija melns mētelis, kur bija pieķērušās arī citas viņas māsas Sniegpārsliņas. Viņas mīlestības pilnām acīm lūkojās vīrā, bet Sniegpārsliņa vēl nenojauta kādēļ.

Vīrs bija pārdevējs. Uz baltas segas pārklātiem ratiem bija izkārtotas skaistas, eņģeļiem rotātas koka karotes. Vīrs ik dienas te tirgoja karotes, ko vēlā naktī mājās pie pavarda izgatavoja.

Viņš ļoti mīlēja savu darbu. Tas bija redzams un jūtams. Bet par visu vairāk viņa vientuļnieka sirdi sildīja tie brīži, kad ar sudraba dālderiem, saņemtiem par karotēm no pilsētas iedzīvotājiem, un pārtikas grozu viņš devās uz pilsētas bāreņu namu. Ik vakaru bērni viņu gaidīja. Pie loga ar iedegtu sveci tie vērās tajā, lai pamanītu viņu nākam.

Sniegpārsliņa juta šī vīra dvēseles stāstu. Tā visu dienu pavadīja uz vīra cepures, un vakarā tā devās līdzi viņam. Pie pašām durvīm tā atlaidās no cepures un aizvirpuļoja līdz loga rūtij. Tur jau bija aizlidojušas arī citas māsas. Viņas lūkojās gaišajā sveču liesmu apmirdzētajā logā.

Vīrs pavēra durvis un nebija ticis pāri slieksnim, kad ap viņu jau pulcējās bērnu pulks. Visus noglāstījis, viņš novilka mēteli un novietoja ēdiena grozu uz galda. Virtuvē bija sadegtas sveces. Siltums un gaisma. Uguns liesmas sprakšķēja krāsnī. Tur virmoja ēdiena smarža. Tur virmoja gaišums un mīlestība.

Vīrs apsēdās pie krāsns. Mazākie un lielākie bērni sasēdās viņam riņķī. Pastarīte baltā lina kreklā ierausās klēpī.

Bērni ik vakaru gaidīja šo satikšanos – sirsnības un mīlestības pilnos brīžus. Viņi kopā ar vīra stāstiem izceļoja tālās zemes, plašas jūras, augstus kalnus, un allaž labais pieveicis bija ļauno. Taču bērniem vismīļākā bija pasaka par kādu puisi, kurš bija izaudzis bāreņu namā. Iemācījies dažādus darbus, taču vistīkamākais darbs viņam bija ar koku. Greba koka karotes. To galus vienmēr rotāja zīmēti eņģeļi un sirds dziesma zvārgulīšu skaņās. Tirgojot šīs karotes, puisis bija kļuvis jau par sirmu vīru, taču visa mūža garumā viņš iegūtos dālderus nesa uz bāreņu namu. Pateicoties viņam, bērniem bija mājas. Mājas, kurās bija silti un gaiši, kur valdīja mīlestība, saticība un miers. Toties vientuļā vīra sirds saņēma neviltotu un patiesu bērnu mīlestību.

Bērni mīlēja šo stāstu par Sargeņģeli, viņa karotēm un zvārgulīšu dziesmu, kas to pavadīja. Viņi ik vakaru skatījās sirmā vīra gaišajās acīs, kad viņš stāstot kā vienmēr lūkojās tālumā caur sveču liesmu izgaismoto loga rūti.

Virtuvi pildīja neaprakstāms sirds siltums, pateicība un mīlestības garaiņi. Bērni sajuta, ka šis stāsts ir par pašu vīru. Viņi to juta. Juta, kā bērni to prot. Juta ar sirdi. Arī Sniegpārsliņa juta šī Vīra dvēseles skaisto dziesmu. Viņa tagad sajuta…

Straujais Vējš atgriezās pēc savas deju partneres. Viņš satvēra Sniegpārsliņas roku un ierāva to dejā. Virpuļodama debesīs, tā vēl aizvien juta to sajūtu krūtīs, kas silda. Viņa zināja, ka reiz satiks vēl kādu, kas būs tikpat nesavtīgs kā šis Vīrs. Kādu, kam ir sirds. Kādu, kas būs Sargeņģelis bērniem. Kādu, kas darīs sirds darbu.

Vai re?! Sniegpārsliņas dej’ ap tevi pateicības deju…