Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sniegpārsliņas deja

Iesūtīja Saldumu ģimene – Kristers un Gita

Šis stāsts visskaistāk izklausās un cilvēku sirdis sasniedz tieši šajā miera, piedošanas laikā, kad zemi klāj balta, pūkaina un tīra sniega sega, kad ļaužu sirdis pildītas brīnumu gaidām.

Sniegpārsliņa spožā, saules izgaismotā kleitā virpuļoja un griezās dejā ar Vēju. Viņš to iegrieza un palaida, līdz viņa paklupa uz kāda vīra melnās cepures Vecpilsētas pagalma stūrī. Sirmās matu cirtas vijās laukā no hūtes. Sniegpārsliņa palūkojās lejup. Viņa pamanīja vīra seju. To klāja biezas, baltas uzacis un viļņaina bārda. To klāja rūpju rievas pierē. Un acis! Tās bija sirds siltuma, mīlestības pilnas.

Ap kaklu vijās sarkana, zvārgulīšu pilna šalle. Pie katras kustības tie iezvanījās. Sniegpārsliņai šī dziesma šķita kā skaistākā melodija pasaulē, pie kuras dvēsele dejoja. Vīram mugurā bija melns mētelis, kur bija pieķērušās arī citas viņas māsas Sniegpārsliņas. Viņas mīlestības pilnām acīm lūkojās vīrā, bet Sniegpārsliņa vēl nenojauta kādēļ.

Vīrs bija pārdevējs. Uz baltas segas pārklātiem ratiem bija izkārtotas skaistas, eņģeļiem rotātas koka karotes. Vīrs ik dienas te tirgoja karotes, ko vēlā naktī mājās pie pavarda izgatavoja.

Viņš ļoti mīlēja savu darbu. Tas bija redzams un jūtams. Bet par visu vairāk viņa vientuļnieka sirdi sildīja tie brīži, kad ar sudraba dālderiem, saņemtiem par karotēm no pilsētas iedzīvotājiem, un pārtikas grozu viņš devās uz pilsētas bāreņu namu. Ik vakaru bērni viņu gaidīja. Pie loga ar iedegtu sveci tie vērās tajā, lai pamanītu viņu nākam.

Sniegpārsliņa juta šī vīra dvēseles stāstu. Tā visu dienu pavadīja uz vīra cepures, un vakarā tā devās līdzi viņam. Pie pašām durvīm tā atlaidās no cepures un aizvirpuļoja līdz loga rūtij. Tur jau bija aizlidojušas arī citas māsas. Viņas lūkojās gaišajā sveču liesmu apmirdzētajā logā.

Vīrs pavēra durvis un nebija ticis pāri slieksnim, kad ap viņu jau pulcējās bērnu pulks. Visus noglāstījis, viņš novilka mēteli un novietoja ēdiena grozu uz galda. Virtuvē bija sadegtas sveces. Siltums un gaisma. Uguns liesmas sprakšķēja krāsnī. Tur virmoja ēdiena smarža. Tur virmoja gaišums un mīlestība.

Vīrs apsēdās pie krāsns. Mazākie un lielākie bērni sasēdās viņam riņķī. Pastarīte baltā lina kreklā ierausās klēpī.

Bērni ik vakaru gaidīja šo satikšanos – sirsnības un mīlestības pilnos brīžus. Viņi kopā ar vīra stāstiem izceļoja tālās zemes, plašas jūras, augstus kalnus, un allaž labais pieveicis bija ļauno. Taču bērniem vismīļākā bija pasaka par kādu puisi, kurš bija izaudzis bāreņu namā. Iemācījies dažādus darbus, taču vistīkamākais darbs viņam bija ar koku. Greba koka karotes. To galus vienmēr rotāja zīmēti eņģeļi un sirds dziesma zvārgulīšu skaņās. Tirgojot šīs karotes, puisis bija kļuvis jau par sirmu vīru, taču visa mūža garumā viņš iegūtos dālderus nesa uz bāreņu namu. Pateicoties viņam, bērniem bija mājas. Mājas, kurās bija silti un gaiši, kur valdīja mīlestība, saticība un miers. Toties vientuļā vīra sirds saņēma neviltotu un patiesu bērnu mīlestību.

Bērni mīlēja šo stāstu par Sargeņģeli, viņa karotēm un zvārgulīšu dziesmu, kas to pavadīja. Viņi ik vakaru skatījās sirmā vīra gaišajās acīs, kad viņš stāstot kā vienmēr lūkojās tālumā caur sveču liesmu izgaismoto loga rūti.

Virtuvi pildīja neaprakstāms sirds siltums, pateicība un mīlestības garaiņi. Bērni sajuta, ka šis stāsts ir par pašu vīru. Viņi to juta. Juta, kā bērni to prot. Juta ar sirdi. Arī Sniegpārsliņa juta šī Vīra dvēseles skaisto dziesmu. Viņa tagad sajuta…

Straujais Vējš atgriezās pēc savas deju partneres. Viņš satvēra Sniegpārsliņas roku un ierāva to dejā. Virpuļodama debesīs, tā vēl aizvien juta to sajūtu krūtīs, kas silda. Viņa zināja, ka reiz satiks vēl kādu, kas būs tikpat nesavtīgs kā šis Vīrs. Kādu, kam ir sirds. Kādu, kas būs Sargeņģelis bērniem. Kādu, kas darīs sirds darbu.

Vai re?! Sniegpārsliņas dej’ ap tevi pateicības deju…