Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaudīgais vīrs

Iesūtīja Kirstiāns Vistarts 

Reiz dzīvoja vīrs – ne īsti bagāts, ne īsti nabags. Cauru dienu viņš to tik vien darīja, kā žēlojās: – Kāpēc kaimiņam ir vairāk naudas nekā man? Kāpēc kaimiņam ir gudrāki bērni nekā man?

Tā žēlodamies, vīrs dzīvoja visu savu dzīvi, līdz kļuva vecs, slims un nevarīgs. Joprojām viņam nekas nebija labi. Nāca Ziemassvētki, cilvēki posa savus mājokļus, iegādājās dāvanas un cepa piparkūkūkas, taču viņš neizjuta svētku prieku. Īsi pirms Ziemassvētkiem vīrs žēlojās Dievam: – Kāpēc visiem ir tik labi un man – tik slikti?

Sapīcis vīrs aizgāja gulēt. Miegā kāds aizskāra viņa plecu, un vīrs pamodās. Viņa priekšā stāvēja Dieva eņģelis un teica: – Dievs tavas vēlēšanas ir uzklausījis, tu būsi tik bagāts kā kaimiņš, tev būs tik gudri bērni kā kaimiņam, un tu būsi vesels.
Vīrs sāka bagāta cilvēka dzīvi – katru dienu vairoja savu mantu, strādāja līdz vēlai naktij. Viņš neredzēja ne savu sievu, ne savus gudros bērnus. Kādu laiku viņam tas patika. Kādu pusdienlaiku, pārbraucot mājās, viņš atrada zīmīti uz galda: – Tu pārāk bieži neesi mājās, bērni tevi nesatiek, tādēļ mēs aizejam no tevis.

Vīrs bija ļoti bēdīgs, tajā brīdī zuda visa viņa dzīves jēga. Vīrs izmisumā atkal lūdza Dievu: – Es vēlos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi.

Viņa priekšā atkal nostājās eņģelis un vaicāja: – Kāpēc tu atkal mani traucē?

Vīrs atbildēja: – Es iepriekš nenovērtēju savu dzīvi un visu, kas man dots.

Tikai tagad viņš bija sapratis, ka lielākā vērtība ir ģimene.

Eņģelis piepildīja vīra vēlēšanos, un vīrs atguva iepriekšējo dzīvi, bet nauda viņam palika. Naudu vīrs noziedoja slimajiem un nabadzīgajiem bērniem, kuriem tā bija vajadzīga vairāk nekā viņam. Un beidzot viņš bija priecīgs par paveikto.