Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaudīgais vīrs

Iesūtīja Kirstiāns Vistarts 

Reiz dzīvoja vīrs – ne īsti bagāts, ne īsti nabags. Cauru dienu viņš to tik vien darīja, kā žēlojās: – Kāpēc kaimiņam ir vairāk naudas nekā man? Kāpēc kaimiņam ir gudrāki bērni nekā man?

Tā žēlodamies, vīrs dzīvoja visu savu dzīvi, līdz kļuva vecs, slims un nevarīgs. Joprojām viņam nekas nebija labi. Nāca Ziemassvētki, cilvēki posa savus mājokļus, iegādājās dāvanas un cepa piparkūkūkas, taču viņš neizjuta svētku prieku. Īsi pirms Ziemassvētkiem vīrs žēlojās Dievam: – Kāpēc visiem ir tik labi un man – tik slikti?

Sapīcis vīrs aizgāja gulēt. Miegā kāds aizskāra viņa plecu, un vīrs pamodās. Viņa priekšā stāvēja Dieva eņģelis un teica: – Dievs tavas vēlēšanas ir uzklausījis, tu būsi tik bagāts kā kaimiņš, tev būs tik gudri bērni kā kaimiņam, un tu būsi vesels.
Vīrs sāka bagāta cilvēka dzīvi – katru dienu vairoja savu mantu, strādāja līdz vēlai naktij. Viņš neredzēja ne savu sievu, ne savus gudros bērnus. Kādu laiku viņam tas patika. Kādu pusdienlaiku, pārbraucot mājās, viņš atrada zīmīti uz galda: – Tu pārāk bieži neesi mājās, bērni tevi nesatiek, tādēļ mēs aizejam no tevis.

Vīrs bija ļoti bēdīgs, tajā brīdī zuda visa viņa dzīves jēga. Vīrs izmisumā atkal lūdza Dievu: – Es vēlos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi.

Viņa priekšā atkal nostājās eņģelis un vaicāja: – Kāpēc tu atkal mani traucē?

Vīrs atbildēja: – Es iepriekš nenovērtēju savu dzīvi un visu, kas man dots.

Tikai tagad viņš bija sapratis, ka lielākā vērtība ir ģimene.

Eņģelis piepildīja vīra vēlēšanos, un vīrs atguva iepriekšējo dzīvi, bet nauda viņam palika. Naudu vīrs noziedoja slimajiem un nabadzīgajiem bērniem, kuriem tā bija vajadzīga vairāk nekā viņam. Un beidzot viņš bija priecīgs par paveikto.