Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaudīgais vīrs

Iesūtīja Kirstiāns Vistarts 

Reiz dzīvoja vīrs – ne īsti bagāts, ne īsti nabags. Cauru dienu viņš to tik vien darīja, kā žēlojās: – Kāpēc kaimiņam ir vairāk naudas nekā man? Kāpēc kaimiņam ir gudrāki bērni nekā man?

Tā žēlodamies, vīrs dzīvoja visu savu dzīvi, līdz kļuva vecs, slims un nevarīgs. Joprojām viņam nekas nebija labi. Nāca Ziemassvētki, cilvēki posa savus mājokļus, iegādājās dāvanas un cepa piparkūkūkas, taču viņš neizjuta svētku prieku. Īsi pirms Ziemassvētkiem vīrs žēlojās Dievam: – Kāpēc visiem ir tik labi un man – tik slikti?

Sapīcis vīrs aizgāja gulēt. Miegā kāds aizskāra viņa plecu, un vīrs pamodās. Viņa priekšā stāvēja Dieva eņģelis un teica: – Dievs tavas vēlēšanas ir uzklausījis, tu būsi tik bagāts kā kaimiņš, tev būs tik gudri bērni kā kaimiņam, un tu būsi vesels.
Vīrs sāka bagāta cilvēka dzīvi – katru dienu vairoja savu mantu, strādāja līdz vēlai naktij. Viņš neredzēja ne savu sievu, ne savus gudros bērnus. Kādu laiku viņam tas patika. Kādu pusdienlaiku, pārbraucot mājās, viņš atrada zīmīti uz galda: – Tu pārāk bieži neesi mājās, bērni tevi nesatiek, tādēļ mēs aizejam no tevis.

Vīrs bija ļoti bēdīgs, tajā brīdī zuda visa viņa dzīves jēga. Vīrs izmisumā atkal lūdza Dievu: – Es vēlos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi.

Viņa priekšā atkal nostājās eņģelis un vaicāja: – Kāpēc tu atkal mani traucē?

Vīrs atbildēja: – Es iepriekš nenovērtēju savu dzīvi un visu, kas man dots.

Tikai tagad viņš bija sapratis, ka lielākā vērtība ir ģimene.

Eņģelis piepildīja vīra vēlēšanos, un vīrs atguva iepriekšējo dzīvi, bet nauda viņam palika. Naudu vīrs noziedoja slimajiem un nabadzīgajiem bērniem, kuriem tā bija vajadzīga vairāk nekā viņam. Un beidzot viņš bija priecīgs par paveikto.