Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaudīgais vīrs

Iesūtīja Kirstiāns Vistarts 

Reiz dzīvoja vīrs – ne īsti bagāts, ne īsti nabags. Cauru dienu viņš to tik vien darīja, kā žēlojās: – Kāpēc kaimiņam ir vairāk naudas nekā man? Kāpēc kaimiņam ir gudrāki bērni nekā man?

Tā žēlodamies, vīrs dzīvoja visu savu dzīvi, līdz kļuva vecs, slims un nevarīgs. Joprojām viņam nekas nebija labi. Nāca Ziemassvētki, cilvēki posa savus mājokļus, iegādājās dāvanas un cepa piparkūkūkas, taču viņš neizjuta svētku prieku. Īsi pirms Ziemassvētkiem vīrs žēlojās Dievam: – Kāpēc visiem ir tik labi un man – tik slikti?

Sapīcis vīrs aizgāja gulēt. Miegā kāds aizskāra viņa plecu, un vīrs pamodās. Viņa priekšā stāvēja Dieva eņģelis un teica: – Dievs tavas vēlēšanas ir uzklausījis, tu būsi tik bagāts kā kaimiņš, tev būs tik gudri bērni kā kaimiņam, un tu būsi vesels.
Vīrs sāka bagāta cilvēka dzīvi – katru dienu vairoja savu mantu, strādāja līdz vēlai naktij. Viņš neredzēja ne savu sievu, ne savus gudros bērnus. Kādu laiku viņam tas patika. Kādu pusdienlaiku, pārbraucot mājās, viņš atrada zīmīti uz galda: – Tu pārāk bieži neesi mājās, bērni tevi nesatiek, tādēļ mēs aizejam no tevis.

Vīrs bija ļoti bēdīgs, tajā brīdī zuda visa viņa dzīves jēga. Vīrs izmisumā atkal lūdza Dievu: – Es vēlos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi.

Viņa priekšā atkal nostājās eņģelis un vaicāja: – Kāpēc tu atkal mani traucē?

Vīrs atbildēja: – Es iepriekš nenovērtēju savu dzīvi un visu, kas man dots.

Tikai tagad viņš bija sapratis, ka lielākā vērtība ir ģimene.

Eņģelis piepildīja vīra vēlēšanos, un vīrs atguva iepriekšējo dzīvi, bet nauda viņam palika. Naudu vīrs noziedoja slimajiem un nabadzīgajiem bērniem, kuriem tā bija vajadzīga vairāk nekā viņam. Un beidzot viņš bija priecīgs par paveikto.