Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Skaudīgais vīrs

Iesūtīja Kirstiāns Vistarts 

Reiz dzīvoja vīrs – ne īsti bagāts, ne īsti nabags. Cauru dienu viņš to tik vien darīja, kā žēlojās: – Kāpēc kaimiņam ir vairāk naudas nekā man? Kāpēc kaimiņam ir gudrāki bērni nekā man?

Tā žēlodamies, vīrs dzīvoja visu savu dzīvi, līdz kļuva vecs, slims un nevarīgs. Joprojām viņam nekas nebija labi. Nāca Ziemassvētki, cilvēki posa savus mājokļus, iegādājās dāvanas un cepa piparkūkūkas, taču viņš neizjuta svētku prieku. Īsi pirms Ziemassvētkiem vīrs žēlojās Dievam: – Kāpēc visiem ir tik labi un man – tik slikti?

Sapīcis vīrs aizgāja gulēt. Miegā kāds aizskāra viņa plecu, un vīrs pamodās. Viņa priekšā stāvēja Dieva eņģelis un teica: – Dievs tavas vēlēšanas ir uzklausījis, tu būsi tik bagāts kā kaimiņš, tev būs tik gudri bērni kā kaimiņam, un tu būsi vesels.
Vīrs sāka bagāta cilvēka dzīvi – katru dienu vairoja savu mantu, strādāja līdz vēlai naktij. Viņš neredzēja ne savu sievu, ne savus gudros bērnus. Kādu laiku viņam tas patika. Kādu pusdienlaiku, pārbraucot mājās, viņš atrada zīmīti uz galda: – Tu pārāk bieži neesi mājās, bērni tevi nesatiek, tādēļ mēs aizejam no tevis.

Vīrs bija ļoti bēdīgs, tajā brīdī zuda visa viņa dzīves jēga. Vīrs izmisumā atkal lūdza Dievu: – Es vēlos atpakaļ savu iepriekšējo dzīvi.

Viņa priekšā atkal nostājās eņģelis un vaicāja: – Kāpēc tu atkal mani traucē?

Vīrs atbildēja: – Es iepriekš nenovērtēju savu dzīvi un visu, kas man dots.

Tikai tagad viņš bija sapratis, ka lielākā vērtība ir ģimene.

Eņģelis piepildīja vīra vēlēšanos, un vīrs atguva iepriekšējo dzīvi, bet nauda viņam palika. Naudu vīrs noziedoja slimajiem un nabadzīgajiem bērniem, kuriem tā bija vajadzīga vairāk nekā viņam. Un beidzot viņš bija priecīgs par paveikto.