Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sirds eņģelis

Iesūtīja Andra Gaigala

Dienā, kad debesis ir zilas kā jūra, naktī, kad zvaigznes mirdz spožāk par sauli, pasaulē ierodas eņģeļi. Viņi zina, kas ļaudīm vajadzīgs. Katrs eņģelis izvēlas kādu cilvēku vai ģimeni un, viņiem nemanot, vienmēr ir klāt, lai radītu prieku, nestu sirdsmieru un ļautu noticēt brīnumam. Neviens nezina un pat nenojauš, no kurienes eņģeļi nāk. Arī es nezināju, līdz sastapu savu eņģeli. Tas notika pavisam nejauši – kādā vakarā, kad gaiši mēness stari skāva zemi, man šķita, ka līdzās ir vēl kāds. Tomēr tuvumā nevienu nemanīju. Sāka snigt. Tas bija pirmais šīgada sniegs. Vieglas sniegpārslas, lēni planēdamas, piepildīja apkārtni. Pastiepu plaukstu, uz tās nokļuvušas, visas sniegpārsliņas izkusa, tikai viena, neparasti liela, palika plaukstā, sildot silti, jo silti.

– Kāda savāda sniegpārsliņa! – nodomāju. – Ko lai ar to daru?

Nevarēju tā vienkārši izmest no plaukstas. Liku kabatā un nesu mājās. Istabā to novietoju uz galda, tomēr arī siltumā sniegpārsliņa neizkusa, vien kļuva vēl spožāka. Vēlreiz ieskatījos neparastajā mirdzumā un apmulsu – šķita, ka ir apstājies laiks. Izgaisa ikdienas rūpes, domas pārņēma neierasts miers. Tad notika brīnums – sniegpārsliņa sāka augt arvien lielāka, līdz piepildīja visu telpu.

– Nebaidies, – atskanēja samtaina balss, – tu esi manā sapnī. Es tevi vedīšu ceļojumā, kādā nekad neesi bijusi – tu redzēsi pasauli eņģeļa acīm.

Kad apjautu notikušo, vairs neatrados istabā, caur virpuļojošām sniegpārslām traucos man nezināmā virzienā. Man nebija spārnu, tomēr es lidoju, kamēr nonācu vietā, kas atgādināja okeānu.

– Tu esi starptelpā starp divām pasaulēm – zemes un eņģeļu, – atskanēja man jau zināmā balss. – Tagad skaties uzmanīgi!
Patiesi, līdzko ieskatījos vērīgāk, pamanīju, ka apkārt traucas baltas būtnes. Tās redzēju pirmoreiz, bet nopratu, ka tie ir eņģeļi.

– Redzi? Viņi gaida mirkli, lai dotos uz zemi. Mums, eņģeļiem, ir nojauta, mēs lasām domas un no attāluma jūtam cilvēkus, kuriem esam vajadzīgi. Šie eņģeļi vēl meklē, viņi grib sadzirdēt īsto cilvēku un ģimeni, lai dotos tur, kur viņus gaida. Eņģeļi, kas izpildījuši savu misiju, atkal atgriežas starptelpā. Mēs sargājam jūsu mieru, esam līdzās. Mēs piepildām sapņus, bet cilvēkiem nepiederam, un cilvēki nepieder mums. Mēs esam jūsu pavadoņi, atbalsts un cerība. Ar mums jūs kļūsiet labāki. Atceries – ar mums jūs kļūsiet labāki! – vēlreiz izskanēja eņģeļa balss.

– Tagad tu zini, kā nonākam pie cilvēkiem, tev jāredz, kā mēs palīdzam cilvēkiem kļūt labākiem.
Es atkal traucos tālāk. Zibēja krāsas, gluži kā ejot cauri varavīksnei. Tad izdzirdēju troksni, iesākumā tas atgādināja negaisa dunu, līdz kļuva neciešami skaļi.

– Tā ir dēmonu valstība, šeit eņģeļi cīnās ar cilvēku ļaunajām domām.

Visapkārt zibēja ēnas un gaisma. Ikreiz, kad gaisma pārņēma kādu ēnu, atskanēja blīkšķis, it kā būtu pārsprādzis milzumliels balons.

– Vēl ēnas nebeidzas, bet mēs ceram, ka reiz to nebūs. Ir cilvēki, kuru domas un darbi rada ļaunuma ēnas, mēs cenšamies tās iznīcināt. Mēs darām un darīsim visu, lai ļaunais izgaistu. Labajam jāuzvar. Iegaumē – labajam jāuzvar! – klusi atkārtoja eņģelis.
Kad izkļuvām no skaļās dēmonu valstības, eņģelis teica: – Skaties, kas notiks tālāk! Apkārtne bija mainījusies. Virs mums pletās jau tik ierastās debesis un mākoņi. Zemāk ieraudzīju zemeslodi, kas atgādināja koši zaļu bumbu.

– Tā mēs, eņģeļi, redzam jūsu pasauli. Zaļā ir īpaša – sirds – krāsa. Mēs ejam pie jums caur sirdi. Mēs redzam jūsu sirdis. Neaizmirsti – mēs redzam jūsu sirdis! – kā atbalss izskanēja eņģeļa teiktais.

Kad atguvos, man apkārt bija ierastā vide. Šķita, esmu tikai sapņojusi. Par notikušo nekas neliecināja. Vien uz galda, vietā, kur noliku sniegpārsliņu, atradās balta papīra lapa, uz tās ar zaļu krāsu bija rakstīts: – Es redzu tavu sirdi!