Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sirds eņģelis

Iesūtīja Andra Gaigala

Dienā, kad debesis ir zilas kā jūra, naktī, kad zvaigznes mirdz spožāk par sauli, pasaulē ierodas eņģeļi. Viņi zina, kas ļaudīm vajadzīgs. Katrs eņģelis izvēlas kādu cilvēku vai ģimeni un, viņiem nemanot, vienmēr ir klāt, lai radītu prieku, nestu sirdsmieru un ļautu noticēt brīnumam. Neviens nezina un pat nenojauš, no kurienes eņģeļi nāk. Arī es nezināju, līdz sastapu savu eņģeli. Tas notika pavisam nejauši – kādā vakarā, kad gaiši mēness stari skāva zemi, man šķita, ka līdzās ir vēl kāds. Tomēr tuvumā nevienu nemanīju. Sāka snigt. Tas bija pirmais šīgada sniegs. Vieglas sniegpārslas, lēni planēdamas, piepildīja apkārtni. Pastiepu plaukstu, uz tās nokļuvušas, visas sniegpārsliņas izkusa, tikai viena, neparasti liela, palika plaukstā, sildot silti, jo silti.

– Kāda savāda sniegpārsliņa! – nodomāju. – Ko lai ar to daru?

Nevarēju tā vienkārši izmest no plaukstas. Liku kabatā un nesu mājās. Istabā to novietoju uz galda, tomēr arī siltumā sniegpārsliņa neizkusa, vien kļuva vēl spožāka. Vēlreiz ieskatījos neparastajā mirdzumā un apmulsu – šķita, ka ir apstājies laiks. Izgaisa ikdienas rūpes, domas pārņēma neierasts miers. Tad notika brīnums – sniegpārsliņa sāka augt arvien lielāka, līdz piepildīja visu telpu.

– Nebaidies, – atskanēja samtaina balss, – tu esi manā sapnī. Es tevi vedīšu ceļojumā, kādā nekad neesi bijusi – tu redzēsi pasauli eņģeļa acīm.

Kad apjautu notikušo, vairs neatrados istabā, caur virpuļojošām sniegpārslām traucos man nezināmā virzienā. Man nebija spārnu, tomēr es lidoju, kamēr nonācu vietā, kas atgādināja okeānu.

– Tu esi starptelpā starp divām pasaulēm – zemes un eņģeļu, – atskanēja man jau zināmā balss. – Tagad skaties uzmanīgi!
Patiesi, līdzko ieskatījos vērīgāk, pamanīju, ka apkārt traucas baltas būtnes. Tās redzēju pirmoreiz, bet nopratu, ka tie ir eņģeļi.

– Redzi? Viņi gaida mirkli, lai dotos uz zemi. Mums, eņģeļiem, ir nojauta, mēs lasām domas un no attāluma jūtam cilvēkus, kuriem esam vajadzīgi. Šie eņģeļi vēl meklē, viņi grib sadzirdēt īsto cilvēku un ģimeni, lai dotos tur, kur viņus gaida. Eņģeļi, kas izpildījuši savu misiju, atkal atgriežas starptelpā. Mēs sargājam jūsu mieru, esam līdzās. Mēs piepildām sapņus, bet cilvēkiem nepiederam, un cilvēki nepieder mums. Mēs esam jūsu pavadoņi, atbalsts un cerība. Ar mums jūs kļūsiet labāki. Atceries – ar mums jūs kļūsiet labāki! – vēlreiz izskanēja eņģeļa balss.

– Tagad tu zini, kā nonākam pie cilvēkiem, tev jāredz, kā mēs palīdzam cilvēkiem kļūt labākiem.
Es atkal traucos tālāk. Zibēja krāsas, gluži kā ejot cauri varavīksnei. Tad izdzirdēju troksni, iesākumā tas atgādināja negaisa dunu, līdz kļuva neciešami skaļi.

– Tā ir dēmonu valstība, šeit eņģeļi cīnās ar cilvēku ļaunajām domām.

Visapkārt zibēja ēnas un gaisma. Ikreiz, kad gaisma pārņēma kādu ēnu, atskanēja blīkšķis, it kā būtu pārsprādzis milzumliels balons.

– Vēl ēnas nebeidzas, bet mēs ceram, ka reiz to nebūs. Ir cilvēki, kuru domas un darbi rada ļaunuma ēnas, mēs cenšamies tās iznīcināt. Mēs darām un darīsim visu, lai ļaunais izgaistu. Labajam jāuzvar. Iegaumē – labajam jāuzvar! – klusi atkārtoja eņģelis.
Kad izkļuvām no skaļās dēmonu valstības, eņģelis teica: – Skaties, kas notiks tālāk! Apkārtne bija mainījusies. Virs mums pletās jau tik ierastās debesis un mākoņi. Zemāk ieraudzīju zemeslodi, kas atgādināja koši zaļu bumbu.

– Tā mēs, eņģeļi, redzam jūsu pasauli. Zaļā ir īpaša – sirds – krāsa. Mēs ejam pie jums caur sirdi. Mēs redzam jūsu sirdis. Neaizmirsti – mēs redzam jūsu sirdis! – kā atbalss izskanēja eņģeļa teiktais.

Kad atguvos, man apkārt bija ierastā vide. Šķita, esmu tikai sapņojusi. Par notikušo nekas neliecināja. Vien uz galda, vietā, kur noliku sniegpārsliņu, atradās balta papīra lapa, uz tās ar zaļu krāsu bija rakstīts: – Es redzu tavu sirdi!