Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Vai pratīsi uzvilkt pareizās buras, lai noķertu lielo vēju? Iespējams, pats būsi kā virpulis, kurš iekustinās procesus un cilvēku sev līdzās. Saņemies, lai savas sajūtas vai lietu kārtības redzējumu noformulētu un nedaudz piepūloties tev izdosies izcili.

Horoskops vērsim

Vislabāk būtu šo dienu veltīt savas dzīves partnerim, ģimenei un visiem tiem jaukumiem, ko sniedz mājās būšana. Ja personīgajā dzīvē vēlies kaut ko nosvinēt, dari to šodien un pasākums izdosies lielisks.

Horoskops dvīņiem

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vēzim

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties atstumti un tavas uzmanības apdalīti.

Horoskops lauvai

Pārrunās un oficiālās iestādēs neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un sarunas būs jāsāk atkal no baltas lapas. Iespējams, pats saskatīsi otro iespēju un dosi to arī cilvēkiem sev līdzās.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kolēģi, tāpēc smuki un adekvāti pret viņiem izturies. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās, un varbūt ar kādu no darbabiedriem.

Horoskops svariem

Šodien atļaujies būt vaļīgāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un dabiskajiem instinktiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās iespējas sajūtu.

Horoskops skorpionam

Vēlme nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk, it kā spēlējoties, un apzinies, ka tas nav vienīgais, kas dzīvei piešķir vērtību.

Horoskops strēlniekam

Šodien viegli un nepiespiesti pielāgosies citu noteikumiem un uzvedības īpatnībām. Savu noskaņojumu paudīsi dabīgi un brīvi, kas palielina varbūtību, ka tavu pāri plūstošo sentimentu pareizi sapratīs.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā ģimenes mikroklimatā. No tevis atkarīgs vai kopā dosieties kalnā vai lejā. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu redzējumu.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tavi izteikumi, iespējams, kādu sāpīgi ievainos, tāpēc centies iejusties citu ādā un emocionālajā kondīcijā.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien tikai ar saprātīgu distanci. Ja jūti kaut mazāko vilinājumu izteikt kādu piezīmi vai adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, centies nolasīt viņu ķermeņu valodu un tev daudz kas taps skaidrs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sirds eņģelis

Iesūtīja Andra Gaigala

Dienā, kad debesis ir zilas kā jūra, naktī, kad zvaigznes mirdz spožāk par sauli, pasaulē ierodas eņģeļi. Viņi zina, kas ļaudīm vajadzīgs. Katrs eņģelis izvēlas kādu cilvēku vai ģimeni un, viņiem nemanot, vienmēr ir klāt, lai radītu prieku, nestu sirdsmieru un ļautu noticēt brīnumam. Neviens nezina un pat nenojauš, no kurienes eņģeļi nāk. Arī es nezināju, līdz sastapu savu eņģeli. Tas notika pavisam nejauši – kādā vakarā, kad gaiši mēness stari skāva zemi, man šķita, ka līdzās ir vēl kāds. Tomēr tuvumā nevienu nemanīju. Sāka snigt. Tas bija pirmais šīgada sniegs. Vieglas sniegpārslas, lēni planēdamas, piepildīja apkārtni. Pastiepu plaukstu, uz tās nokļuvušas, visas sniegpārsliņas izkusa, tikai viena, neparasti liela, palika plaukstā, sildot silti, jo silti.

– Kāda savāda sniegpārsliņa! – nodomāju. – Ko lai ar to daru?

Nevarēju tā vienkārši izmest no plaukstas. Liku kabatā un nesu mājās. Istabā to novietoju uz galda, tomēr arī siltumā sniegpārsliņa neizkusa, vien kļuva vēl spožāka. Vēlreiz ieskatījos neparastajā mirdzumā un apmulsu – šķita, ka ir apstājies laiks. Izgaisa ikdienas rūpes, domas pārņēma neierasts miers. Tad notika brīnums – sniegpārsliņa sāka augt arvien lielāka, līdz piepildīja visu telpu.

– Nebaidies, – atskanēja samtaina balss, – tu esi manā sapnī. Es tevi vedīšu ceļojumā, kādā nekad neesi bijusi – tu redzēsi pasauli eņģeļa acīm.

Kad apjautu notikušo, vairs neatrados istabā, caur virpuļojošām sniegpārslām traucos man nezināmā virzienā. Man nebija spārnu, tomēr es lidoju, kamēr nonācu vietā, kas atgādināja okeānu.

– Tu esi starptelpā starp divām pasaulēm – zemes un eņģeļu, – atskanēja man jau zināmā balss. – Tagad skaties uzmanīgi!
Patiesi, līdzko ieskatījos vērīgāk, pamanīju, ka apkārt traucas baltas būtnes. Tās redzēju pirmoreiz, bet nopratu, ka tie ir eņģeļi.

– Redzi? Viņi gaida mirkli, lai dotos uz zemi. Mums, eņģeļiem, ir nojauta, mēs lasām domas un no attāluma jūtam cilvēkus, kuriem esam vajadzīgi. Šie eņģeļi vēl meklē, viņi grib sadzirdēt īsto cilvēku un ģimeni, lai dotos tur, kur viņus gaida. Eņģeļi, kas izpildījuši savu misiju, atkal atgriežas starptelpā. Mēs sargājam jūsu mieru, esam līdzās. Mēs piepildām sapņus, bet cilvēkiem nepiederam, un cilvēki nepieder mums. Mēs esam jūsu pavadoņi, atbalsts un cerība. Ar mums jūs kļūsiet labāki. Atceries – ar mums jūs kļūsiet labāki! – vēlreiz izskanēja eņģeļa balss.

– Tagad tu zini, kā nonākam pie cilvēkiem, tev jāredz, kā mēs palīdzam cilvēkiem kļūt labākiem.
Es atkal traucos tālāk. Zibēja krāsas, gluži kā ejot cauri varavīksnei. Tad izdzirdēju troksni, iesākumā tas atgādināja negaisa dunu, līdz kļuva neciešami skaļi.

– Tā ir dēmonu valstība, šeit eņģeļi cīnās ar cilvēku ļaunajām domām.

Visapkārt zibēja ēnas un gaisma. Ikreiz, kad gaisma pārņēma kādu ēnu, atskanēja blīkšķis, it kā būtu pārsprādzis milzumliels balons.

– Vēl ēnas nebeidzas, bet mēs ceram, ka reiz to nebūs. Ir cilvēki, kuru domas un darbi rada ļaunuma ēnas, mēs cenšamies tās iznīcināt. Mēs darām un darīsim visu, lai ļaunais izgaistu. Labajam jāuzvar. Iegaumē – labajam jāuzvar! – klusi atkārtoja eņģelis.
Kad izkļuvām no skaļās dēmonu valstības, eņģelis teica: – Skaties, kas notiks tālāk! Apkārtne bija mainījusies. Virs mums pletās jau tik ierastās debesis un mākoņi. Zemāk ieraudzīju zemeslodi, kas atgādināja koši zaļu bumbu.

– Tā mēs, eņģeļi, redzam jūsu pasauli. Zaļā ir īpaša – sirds – krāsa. Mēs ejam pie jums caur sirdi. Mēs redzam jūsu sirdis. Neaizmirsti – mēs redzam jūsu sirdis! – kā atbalss izskanēja eņģeļa teiktais.

Kad atguvos, man apkārt bija ierastā vide. Šķita, esmu tikai sapņojusi. Par notikušo nekas neliecināja. Vien uz galda, vietā, kur noliku sniegpārsliņu, atradās balta papīra lapa, uz tās ar zaļu krāsu bija rakstīts: – Es redzu tavu sirdi!