Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Horoskops aunam

Ja ir papīri, kuri gaida uz parakstīšanu vai projekti, kuri gaida saskaņošanas zēģeļus un finansējumu, šodien izrādi neatlaidību un stāvi uz vakts pie atbildīgo cilvēku durvīm un tava uzstājība tiks atalgota.

Horoskops vērsim

Šodien kaldinātie nākotnes plāni spēs pārliecināt gan tavus darba partnerus, gan tuviniekus, jo piedāvātās idejas būs pārliecinošas. Ieklausies kāda nīgra, bet pieredzējuša radinieka teiktajā, tajā būs liela dzīves gudrība.

Horoskops dvīņiem

Izmanto labvēlīgo dienas enerģētiku, lai stiprinātu un uzlabotu draudzības un sadarbības saites. Drauga piedāvātais darījums varētu būt laba iespēja atrisināt finanšu jautājumu, kurš pēdējā laikā tev bijis kā akmens kaklā.

Horoskops vēzim

Riktīgi iepriecināsi savus sabiedrotos cilvēkus ar savu iniciatīvu attiecībā uz pārmaiņām. Šodien nedrīksti vilkt gumiju, jo efektīva laika plānošana un plāna ievērošana ļaus nokārtot arī tās lietas, kuras uzskatīji par neiespējamām.

Horoskops lauvai

Neskaitāmo darbu un kārtojamo lietu kalns tev var šķist gandrīz nepārvarams, tomēr ar lielu apņēmību un sevis nežēlošanu, tev izdosies gandrīz neiespējamais. Izvairies no spekulācijām un mahinācijām ar naudu.

Horoskops jaunavai

Šodien saliec visas savas prioritātes pa plauktiņiem. Pagaidām vēl necenties uzspiest savu viedokli, bet ievāc informāciju no visiem, kuriem ir viedoklis par konkrēto jautājumu. Apstrādājot iegūto materiālu. iegūsi skaidru redzējumu par vēlamo darbības taktiku.

Horoskops svariem

Vajadzība spiedīs un palīdzēs pieņemt adekvātu lēmumu darba kontekstā, tāpēc uzticies savam degunam un neklausies, ko runā pa kaktiem. Šodien tevi gaida pārsteigums no mīļotā cilvēka, kuru nāktos kārtīgi atzīmēt.

Horoskops skorpionam

Pievērs vairāk uzmanības sava mīļotā pavadoņa vajadzībām un dvēseles vēlmēm, tad arī pats iegūsi dvēseles līdzsvaru un dzīvesprieku. Ja gadījumā tev šodien jādodas pie daktera vai jāiziet mašīnas tehniskā apskate, viss nokārtosies lieliski.

Horoskops strēlniekam

Šodien vienkārši dzīvo ar baudu un ļaujies visam, ko diena piedāvā. Tavu draugu vai domubiedru teiktais aizķersies tavā zemapziņā, un šīs atziņas vēl ilgi rezonēs. Studijām un mācībām atvēli vēlās vakara stundas.

Horoskops mežāzim

Tava komunikācijas prasme un atvērtība palīdzēs risināt problēmas, kuras ir iespējamas dodoties komandējumos, izbraucienos vai ceļojumos. Šodien naudas tērēšanā esi saprātīgs un pragmātisks.

Horoskops ūdensvīram

Šodien pamodīsies darītāja gars, kas mudinās meklēt jaunas pašizpausmes iespējas. Lēmumus par piedāvātajām sadarbības iespējām atliec uz citu dienu un rēķinies ar tuvāko viedokli šajos jautājumos.

Horoskops zivīm

Visi saimnieciskie un sadzīviskie jautājumi risināsies apbrīnojami viegli, tāpēc radīsies laika rezerve, kuru viļams tērēt patīkamām un iedvesmojošām sarunām ar draugiem, pat ja tās notiks virtuālā vidē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sirds eņģelis

Iesūtīja Andra Gaigala

Dienā, kad debesis ir zilas kā jūra, naktī, kad zvaigznes mirdz spožāk par sauli, pasaulē ierodas eņģeļi. Viņi zina, kas ļaudīm vajadzīgs. Katrs eņģelis izvēlas kādu cilvēku vai ģimeni un, viņiem nemanot, vienmēr ir klāt, lai radītu prieku, nestu sirdsmieru un ļautu noticēt brīnumam. Neviens nezina un pat nenojauš, no kurienes eņģeļi nāk. Arī es nezināju, līdz sastapu savu eņģeli. Tas notika pavisam nejauši – kādā vakarā, kad gaiši mēness stari skāva zemi, man šķita, ka līdzās ir vēl kāds. Tomēr tuvumā nevienu nemanīju. Sāka snigt. Tas bija pirmais šīgada sniegs. Vieglas sniegpārslas, lēni planēdamas, piepildīja apkārtni. Pastiepu plaukstu, uz tās nokļuvušas, visas sniegpārsliņas izkusa, tikai viena, neparasti liela, palika plaukstā, sildot silti, jo silti.

– Kāda savāda sniegpārsliņa! – nodomāju. – Ko lai ar to daru?

Nevarēju tā vienkārši izmest no plaukstas. Liku kabatā un nesu mājās. Istabā to novietoju uz galda, tomēr arī siltumā sniegpārsliņa neizkusa, vien kļuva vēl spožāka. Vēlreiz ieskatījos neparastajā mirdzumā un apmulsu – šķita, ka ir apstājies laiks. Izgaisa ikdienas rūpes, domas pārņēma neierasts miers. Tad notika brīnums – sniegpārsliņa sāka augt arvien lielāka, līdz piepildīja visu telpu.

– Nebaidies, – atskanēja samtaina balss, – tu esi manā sapnī. Es tevi vedīšu ceļojumā, kādā nekad neesi bijusi – tu redzēsi pasauli eņģeļa acīm.

Kad apjautu notikušo, vairs neatrados istabā, caur virpuļojošām sniegpārslām traucos man nezināmā virzienā. Man nebija spārnu, tomēr es lidoju, kamēr nonācu vietā, kas atgādināja okeānu.

– Tu esi starptelpā starp divām pasaulēm – zemes un eņģeļu, – atskanēja man jau zināmā balss. – Tagad skaties uzmanīgi!
Patiesi, līdzko ieskatījos vērīgāk, pamanīju, ka apkārt traucas baltas būtnes. Tās redzēju pirmoreiz, bet nopratu, ka tie ir eņģeļi.

– Redzi? Viņi gaida mirkli, lai dotos uz zemi. Mums, eņģeļiem, ir nojauta, mēs lasām domas un no attāluma jūtam cilvēkus, kuriem esam vajadzīgi. Šie eņģeļi vēl meklē, viņi grib sadzirdēt īsto cilvēku un ģimeni, lai dotos tur, kur viņus gaida. Eņģeļi, kas izpildījuši savu misiju, atkal atgriežas starptelpā. Mēs sargājam jūsu mieru, esam līdzās. Mēs piepildām sapņus, bet cilvēkiem nepiederam, un cilvēki nepieder mums. Mēs esam jūsu pavadoņi, atbalsts un cerība. Ar mums jūs kļūsiet labāki. Atceries – ar mums jūs kļūsiet labāki! – vēlreiz izskanēja eņģeļa balss.

– Tagad tu zini, kā nonākam pie cilvēkiem, tev jāredz, kā mēs palīdzam cilvēkiem kļūt labākiem.
Es atkal traucos tālāk. Zibēja krāsas, gluži kā ejot cauri varavīksnei. Tad izdzirdēju troksni, iesākumā tas atgādināja negaisa dunu, līdz kļuva neciešami skaļi.

– Tā ir dēmonu valstība, šeit eņģeļi cīnās ar cilvēku ļaunajām domām.

Visapkārt zibēja ēnas un gaisma. Ikreiz, kad gaisma pārņēma kādu ēnu, atskanēja blīkšķis, it kā būtu pārsprādzis milzumliels balons.

– Vēl ēnas nebeidzas, bet mēs ceram, ka reiz to nebūs. Ir cilvēki, kuru domas un darbi rada ļaunuma ēnas, mēs cenšamies tās iznīcināt. Mēs darām un darīsim visu, lai ļaunais izgaistu. Labajam jāuzvar. Iegaumē – labajam jāuzvar! – klusi atkārtoja eņģelis.
Kad izkļuvām no skaļās dēmonu valstības, eņģelis teica: – Skaties, kas notiks tālāk! Apkārtne bija mainījusies. Virs mums pletās jau tik ierastās debesis un mākoņi. Zemāk ieraudzīju zemeslodi, kas atgādināja koši zaļu bumbu.

– Tā mēs, eņģeļi, redzam jūsu pasauli. Zaļā ir īpaša – sirds – krāsa. Mēs ejam pie jums caur sirdi. Mēs redzam jūsu sirdis. Neaizmirsti – mēs redzam jūsu sirdis! – kā atbalss izskanēja eņģeļa teiktais.

Kad atguvos, man apkārt bija ierastā vide. Šķita, esmu tikai sapņojusi. Par notikušo nekas neliecināja. Vien uz galda, vietā, kur noliku sniegpārsliņu, atradās balta papīra lapa, uz tās ar zaļu krāsu bija rakstīts: – Es redzu tavu sirdi!