Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Siltumiņš

Iesūtīja Evelīna Šterna

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Siltumiņš. Viņš dzīvoja debesīs, kurās dzīvoja arī daudzi citi eņģelīši. Siltumiņš katru dienu cītīgi skatījās, kas pasaulē notiek. Viņš katru dienu darīja labus darbus, katru dienu ar prieku palīdzēja, katru dienu ar smaidu sejā kādam uzsmaidīja, katru dienu kādam eņģelītim palīdzēja, katru dienu raudzījās, kas notiek pasaulē.Eņģelītis palīdzēja ikvienam!Kad viņš redzēja raudošu pusīti ar īpašu vajadzību, Siltumiņš sabēdājies vaicāja Dieviņam palīdzību:

– Dieviņ, mīļais! Šim nabaga puisītim kaut kā ļoti trūkst!– Dodies uz zemi un dod puisītim savu spēku, prieku un siltumu! – atbildēja Dieviņš.– Ar lielāko prieku!Tad nu Siltumiņš steidzās palīdzēt puisītim. Viņš ar puisīti parunāt nevarēja, bet palīdzēt gan varēja! Nonācis puisīša mājās, Siltumiņš viņam deva savu spēku, prieku un siltumu. Ar katru dienu puisītis palika aizvien priecīgāks un stiprāks, patiešām, patiešām priecīgs!

Tad Siltumiņš devās atpakaļ uz Debesīm!– Hei! Nu pasaulē viss kārtībā! – Siltumiņš teica.– Paldies, ka izglābi šo puisīti, Siltumiņ! Te tavs plusiņš manā grāmatā! – atbildēja Dieviņš.

Paldies, Dieviņ! – teica Siltumiņš.

Šādi Siltumiņš iepriecināja ikvienu cilvēciņu! Pēc dažām dienām par padarītajiem darbiņiem Dieviņš bija sajūsmā. Viņš bija tik ļoti priecīgs, ka dāvāja Siltumiņam dzīvību pasaulē. Siltumiņš nevarēja vien sagaidīt, kad redzēs pasauli puisēna acīm, izjutīs visu, kas ir pasaulē!Pēc vairākiem mēnešiem Siltumiņš atvadījās no Debesu pasaules, no saviem draugiem un Tēta. Viņš solīja, ka atgriezīšoties kopā ar daudziem citiem eņģelīšiem!Nu bija pienācis brīdis, kad Siltumiņš vairs nebija eņģelītis, bet gan puisītis, vārdā Miķelītis! Viņš bija ļoti laimīgs, dzīvespriecīgs un stiprs!Miķelītis domāja, ka viņam ir labākā ģimene un ka tā vajadzētu domāt katram! Miķelītis auga, auga un auga, bet neviens viņam neliedza būt laimīgam, jo viņš pats to gribēja. Arī Dieviņu viņš lūdza un, ja vajadzēja, lūdza palīdzību. Ar eņģelīšiem viņš sazinājās bieži!