Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Siltumiņš

Iesūtīja Evelīna Šterna

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Siltumiņš. Viņš dzīvoja debesīs, kurās dzīvoja arī daudzi citi eņģelīši. Siltumiņš katru dienu cītīgi skatījās, kas pasaulē notiek. Viņš katru dienu darīja labus darbus, katru dienu ar prieku palīdzēja, katru dienu ar smaidu sejā kādam uzsmaidīja, katru dienu kādam eņģelītim palīdzēja, katru dienu raudzījās, kas notiek pasaulē.Eņģelītis palīdzēja ikvienam!Kad viņš redzēja raudošu pusīti ar īpašu vajadzību, Siltumiņš sabēdājies vaicāja Dieviņam palīdzību:

– Dieviņ, mīļais! Šim nabaga puisītim kaut kā ļoti trūkst!– Dodies uz zemi un dod puisītim savu spēku, prieku un siltumu! – atbildēja Dieviņš.– Ar lielāko prieku!Tad nu Siltumiņš steidzās palīdzēt puisītim. Viņš ar puisīti parunāt nevarēja, bet palīdzēt gan varēja! Nonācis puisīša mājās, Siltumiņš viņam deva savu spēku, prieku un siltumu. Ar katru dienu puisītis palika aizvien priecīgāks un stiprāks, patiešām, patiešām priecīgs!

Tad Siltumiņš devās atpakaļ uz Debesīm!– Hei! Nu pasaulē viss kārtībā! – Siltumiņš teica.– Paldies, ka izglābi šo puisīti, Siltumiņ! Te tavs plusiņš manā grāmatā! – atbildēja Dieviņš.

Paldies, Dieviņ! – teica Siltumiņš.

Šādi Siltumiņš iepriecināja ikvienu cilvēciņu! Pēc dažām dienām par padarītajiem darbiņiem Dieviņš bija sajūsmā. Viņš bija tik ļoti priecīgs, ka dāvāja Siltumiņam dzīvību pasaulē. Siltumiņš nevarēja vien sagaidīt, kad redzēs pasauli puisēna acīm, izjutīs visu, kas ir pasaulē!Pēc vairākiem mēnešiem Siltumiņš atvadījās no Debesu pasaules, no saviem draugiem un Tēta. Viņš solīja, ka atgriezīšoties kopā ar daudziem citiem eņģelīšiem!Nu bija pienācis brīdis, kad Siltumiņš vairs nebija eņģelītis, bet gan puisītis, vārdā Miķelītis! Viņš bija ļoti laimīgs, dzīvespriecīgs un stiprs!Miķelītis domāja, ka viņam ir labākā ģimene un ka tā vajadzētu domāt katram! Miķelītis auga, auga un auga, bet neviens viņam neliedza būt laimīgam, jo viņš pats to gribēja. Arī Dieviņu viņš lūdza un, ja vajadzēja, lūdza palīdzību. Ar eņģelīšiem viņš sazinājās bieži!