Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Siltumiņš

Iesūtīja Evelīna Šterna

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Siltumiņš. Viņš dzīvoja debesīs, kurās dzīvoja arī daudzi citi eņģelīši. Siltumiņš katru dienu cītīgi skatījās, kas pasaulē notiek. Viņš katru dienu darīja labus darbus, katru dienu ar prieku palīdzēja, katru dienu ar smaidu sejā kādam uzsmaidīja, katru dienu kādam eņģelītim palīdzēja, katru dienu raudzījās, kas notiek pasaulē.Eņģelītis palīdzēja ikvienam!Kad viņš redzēja raudošu pusīti ar īpašu vajadzību, Siltumiņš sabēdājies vaicāja Dieviņam palīdzību:

– Dieviņ, mīļais! Šim nabaga puisītim kaut kā ļoti trūkst!– Dodies uz zemi un dod puisītim savu spēku, prieku un siltumu! – atbildēja Dieviņš.– Ar lielāko prieku!Tad nu Siltumiņš steidzās palīdzēt puisītim. Viņš ar puisīti parunāt nevarēja, bet palīdzēt gan varēja! Nonācis puisīša mājās, Siltumiņš viņam deva savu spēku, prieku un siltumu. Ar katru dienu puisītis palika aizvien priecīgāks un stiprāks, patiešām, patiešām priecīgs!

Tad Siltumiņš devās atpakaļ uz Debesīm!– Hei! Nu pasaulē viss kārtībā! – Siltumiņš teica.– Paldies, ka izglābi šo puisīti, Siltumiņ! Te tavs plusiņš manā grāmatā! – atbildēja Dieviņš.

Paldies, Dieviņ! – teica Siltumiņš.

Šādi Siltumiņš iepriecināja ikvienu cilvēciņu! Pēc dažām dienām par padarītajiem darbiņiem Dieviņš bija sajūsmā. Viņš bija tik ļoti priecīgs, ka dāvāja Siltumiņam dzīvību pasaulē. Siltumiņš nevarēja vien sagaidīt, kad redzēs pasauli puisēna acīm, izjutīs visu, kas ir pasaulē!Pēc vairākiem mēnešiem Siltumiņš atvadījās no Debesu pasaules, no saviem draugiem un Tēta. Viņš solīja, ka atgriezīšoties kopā ar daudziem citiem eņģelīšiem!Nu bija pienācis brīdis, kad Siltumiņš vairs nebija eņģelītis, bet gan puisītis, vārdā Miķelītis! Viņš bija ļoti laimīgs, dzīvespriecīgs un stiprs!Miķelītis domāja, ka viņam ir labākā ģimene un ka tā vajadzētu domāt katram! Miķelītis auga, auga un auga, bet neviens viņam neliedza būt laimīgam, jo viņš pats to gribēja. Arī Dieviņu viņš lūdza un, ja vajadzēja, lūdza palīdzību. Ar eņģelīšiem viņš sazinājās bieži!