Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Siltumiņš

Iesūtīja Evelīna Šterna

Reiz dzīvoja eņģelis, vārdā Siltumiņš. Viņš dzīvoja debesīs, kurās dzīvoja arī daudzi citi eņģelīši. Siltumiņš katru dienu cītīgi skatījās, kas pasaulē notiek. Viņš katru dienu darīja labus darbus, katru dienu ar prieku palīdzēja, katru dienu ar smaidu sejā kādam uzsmaidīja, katru dienu kādam eņģelītim palīdzēja, katru dienu raudzījās, kas notiek pasaulē.Eņģelītis palīdzēja ikvienam!Kad viņš redzēja raudošu pusīti ar īpašu vajadzību, Siltumiņš sabēdājies vaicāja Dieviņam palīdzību:

– Dieviņ, mīļais! Šim nabaga puisītim kaut kā ļoti trūkst!– Dodies uz zemi un dod puisītim savu spēku, prieku un siltumu! – atbildēja Dieviņš.– Ar lielāko prieku!Tad nu Siltumiņš steidzās palīdzēt puisītim. Viņš ar puisīti parunāt nevarēja, bet palīdzēt gan varēja! Nonācis puisīša mājās, Siltumiņš viņam deva savu spēku, prieku un siltumu. Ar katru dienu puisītis palika aizvien priecīgāks un stiprāks, patiešām, patiešām priecīgs!

Tad Siltumiņš devās atpakaļ uz Debesīm!– Hei! Nu pasaulē viss kārtībā! – Siltumiņš teica.– Paldies, ka izglābi šo puisīti, Siltumiņ! Te tavs plusiņš manā grāmatā! – atbildēja Dieviņš.

Paldies, Dieviņ! – teica Siltumiņš.

Šādi Siltumiņš iepriecināja ikvienu cilvēciņu! Pēc dažām dienām par padarītajiem darbiņiem Dieviņš bija sajūsmā. Viņš bija tik ļoti priecīgs, ka dāvāja Siltumiņam dzīvību pasaulē. Siltumiņš nevarēja vien sagaidīt, kad redzēs pasauli puisēna acīm, izjutīs visu, kas ir pasaulē!Pēc vairākiem mēnešiem Siltumiņš atvadījās no Debesu pasaules, no saviem draugiem un Tēta. Viņš solīja, ka atgriezīšoties kopā ar daudziem citiem eņģelīšiem!Nu bija pienācis brīdis, kad Siltumiņš vairs nebija eņģelītis, bet gan puisītis, vārdā Miķelītis! Viņš bija ļoti laimīgs, dzīvespriecīgs un stiprs!Miķelītis domāja, ka viņam ir labākā ģimene un ka tā vajadzētu domāt katram! Miķelītis auga, auga un auga, bet neviens viņam neliedza būt laimīgam, jo viņš pats to gribēja. Arī Dieviņu viņš lūdza un, ja vajadzēja, lūdza palīdzību. Ar eņģelīšiem viņš sazinājās bieži!