Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelīši

Iesūtīja Beāte Skrabutena

Ziema. No debesīm birst baltas, smalkas sniegpārsliņas. Tās krīt tik lēni un rāmi un nolaižas uz māju jumtiem. Visas mājas izskatās gandrīz vienādas. Atšķiras tikai krāsainie sienu sāni. Tomēr ir kas tāds, kas neatkārtojas nevienā no šīm mājām, – iemītnieku dzīves stāsti. Kādā mājā mīt kāds sirdzējs, bet citā – kāds tikko izveseļojies. Tomēr šajā ciemā cilvēki jūtas nedaudz labāk nekā citos, jo tic – kāds eņģelītis vienmēr viņiem ir blakus.

– Katram cilvēkam ir sargeņģelītis, – tā saka mana mamma, bet man liekas, ka tā nemaz nav. Es zinu, ka man tāds ir. Zini, kāds viņš izskatās? Viegls, balts un ar zeltainu kronīti galvā. Viņu katru reizi sarūgtina manas pārgalvības, un tad viņš paliek uzstājīgāks. Dažreiz viņš pat pabiedē – ja neklausīšos viņā, man vairs nebūs sava sargeņģelīša.

Tavs eņģelītis tevi apciemo arī naktī, aizsargā tevi un atnes jaukos sapņus. Pēc tam viņš ar saviem smalkajiem spārniem aizlido uz mājvietu – balto, mīksto mākoni, no kura dienu no dienas tevi vēro un ir par tevi nomodā.

Tavs mazais eņģelītis nu traucas pie tevis. Tu esi slimnīcā, un ārsti saka, ka tev tur jāpaliek vēl ilgi. Tu uztraucies, bet jūti, ka uz tava pleca kāds ļoti klusi apsēžas, tu pagriezies, nekā nav. Tu iemiedz.

Pamostoties tu redzi, ka uz blakus esošā galda stāv maza, balta lapiņa.

”Tuvu Ziemassvētki. Es varēšu izpildīt vienu tavu vēlēšanos. Atsūti man to! Tavs Sargeņģelis.”