Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelīši

Iesūtīja Beāte Skrabutena

Ziema. No debesīm birst baltas, smalkas sniegpārsliņas. Tās krīt tik lēni un rāmi un nolaižas uz māju jumtiem. Visas mājas izskatās gandrīz vienādas. Atšķiras tikai krāsainie sienu sāni. Tomēr ir kas tāds, kas neatkārtojas nevienā no šīm mājām, – iemītnieku dzīves stāsti. Kādā mājā mīt kāds sirdzējs, bet citā – kāds tikko izveseļojies. Tomēr šajā ciemā cilvēki jūtas nedaudz labāk nekā citos, jo tic – kāds eņģelītis vienmēr viņiem ir blakus.

– Katram cilvēkam ir sargeņģelītis, – tā saka mana mamma, bet man liekas, ka tā nemaz nav. Es zinu, ka man tāds ir. Zini, kāds viņš izskatās? Viegls, balts un ar zeltainu kronīti galvā. Viņu katru reizi sarūgtina manas pārgalvības, un tad viņš paliek uzstājīgāks. Dažreiz viņš pat pabiedē – ja neklausīšos viņā, man vairs nebūs sava sargeņģelīša.

Tavs eņģelītis tevi apciemo arī naktī, aizsargā tevi un atnes jaukos sapņus. Pēc tam viņš ar saviem smalkajiem spārniem aizlido uz mājvietu – balto, mīksto mākoni, no kura dienu no dienas tevi vēro un ir par tevi nomodā.

Tavs mazais eņģelītis nu traucas pie tevis. Tu esi slimnīcā, un ārsti saka, ka tev tur jāpaliek vēl ilgi. Tu uztraucies, bet jūti, ka uz tava pleca kāds ļoti klusi apsēžas, tu pagriezies, nekā nav. Tu iemiedz.

Pamostoties tu redzi, ka uz blakus esošā galda stāv maza, balta lapiņa.

”Tuvu Ziemassvētki. Es varēšu izpildīt vienu tavu vēlēšanos. Atsūti man to! Tavs Sargeņģelis.”