Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelīši

Iesūtīja Beāte Skrabutena

Ziema. No debesīm birst baltas, smalkas sniegpārsliņas. Tās krīt tik lēni un rāmi un nolaižas uz māju jumtiem. Visas mājas izskatās gandrīz vienādas. Atšķiras tikai krāsainie sienu sāni. Tomēr ir kas tāds, kas neatkārtojas nevienā no šīm mājām, – iemītnieku dzīves stāsti. Kādā mājā mīt kāds sirdzējs, bet citā – kāds tikko izveseļojies. Tomēr šajā ciemā cilvēki jūtas nedaudz labāk nekā citos, jo tic – kāds eņģelītis vienmēr viņiem ir blakus.

– Katram cilvēkam ir sargeņģelītis, – tā saka mana mamma, bet man liekas, ka tā nemaz nav. Es zinu, ka man tāds ir. Zini, kāds viņš izskatās? Viegls, balts un ar zeltainu kronīti galvā. Viņu katru reizi sarūgtina manas pārgalvības, un tad viņš paliek uzstājīgāks. Dažreiz viņš pat pabiedē – ja neklausīšos viņā, man vairs nebūs sava sargeņģelīša.

Tavs eņģelītis tevi apciemo arī naktī, aizsargā tevi un atnes jaukos sapņus. Pēc tam viņš ar saviem smalkajiem spārniem aizlido uz mājvietu – balto, mīksto mākoni, no kura dienu no dienas tevi vēro un ir par tevi nomodā.

Tavs mazais eņģelītis nu traucas pie tevis. Tu esi slimnīcā, un ārsti saka, ka tev tur jāpaliek vēl ilgi. Tu uztraucies, bet jūti, ka uz tava pleca kāds ļoti klusi apsēžas, tu pagriezies, nekā nav. Tu iemiedz.

Pamostoties tu redzi, ka uz blakus esošā galda stāv maza, balta lapiņa.

”Tuvu Ziemassvētki. Es varēšu izpildīt vienu tavu vēlēšanos. Atsūti man to! Tavs Sargeņģelis.”