Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis Nellija

Iesūtīja Agita Igaune, Kārsavas vidusskolas 12.b klases 

Reiz kādā skaistā Latvijas nostūrī, Kārsavā, dzīvoja eņģelis, vārdā Nellija. Tikai vārdam Nellija izskanot vien, visi saprata, par ko runa. Nellija bija kā glābējs jebkurā dzīves situācijā – palīdzēja gan ar padomu, gan ar savu klātbūtni grūtā dzīves brīdī, kā arī spēja drūmas domas aizraidīt ar savu žilbinošo smaidu un jautrajiem jokiem.

Lai arī kas notiktu un cik aizņemta ar citiem darbiem Nellija būtu, viņa vienmēr steidzās palīgā. Visi zināja, ka Nellijai var zvanīt jebkurā diennakts laikā un lūgt palīdzību un viņa nekad neatteiks. Taču viņa nebija vienkāršs eņģelis, Nellija bija brīnumeņģelis. Par brīnumeņģeli viņu sauca tāpēc, ka visu, ko viņa darīja, pavadīja mīlestība. Protams, mīlestību papildināja arī labestība, sapratne un uzticība.

Uzklausot kādu, Nellija vienmēr bija viņa pusē un aizstāvēja viņa viedokli, lai arī zināja, ka viņam nav taisnība. Ar visiem spēkiem viņa aizstāvēja katru, zinādama to, ka pati var tikt nepatikšanās, taču viņas sirdi sildīja tas, ka kādam citam ir labi. Var teikt, ka Nellija pārtika no citu smaidiem un sirsnīgajiem vārdiem.

Nellijai nekad nekā citiem nebija žēl. Pietika tikai palūgt, izmantojot burvju vārdiņu ”lūdzu”, un brīnumeņģelis sagādāja nepieciešamo. Ja kāds meloja, brīnumeņģelis nedusmojās un arī deva lūgto, bet ar vienu norunu – nācās apsolīt vairs nekad nemelot. Tādējādi ieviešot godīgumu katra dvēselē.

Ieraugot cilvēciņu, kuram nav paveicies ar dzīves apstākļiem vai ģimene nevar nodrošināt ar ikdienā nepieciešamajām lietām, Nellijai cieši sažņaudzās sirds, viņa nevarēja palikt malā, redzot ko tādu. Cik nu daudz spēja, palīdzēja pati, kā arī lūdza līdzcilvēku palīdzību. Pagatavojot kaut ko garšīgu, vispirms viņa uzcienāja nabadzīgos cilvēkus un tikai pēc tam domāja par sevi. Nopērkot ikdienā nepieciešamākās lietas, tās sadalīja godīgi visu starpā. Neviens nepalika nepaēdis vai atstāts bez visvajadzīgākā, kā arī visi vienmēr bija siltumā.

Tā vēl joprojām, līdz šai baltai dienai, šis eņģelis dzīvo Kārsavas vidusskolas medmāsas kabinetā un katra sirdī ik dienu, palīdzot, uzklausot, atbalstot un ārstējot.