Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis Nellija

Iesūtīja Agita Igaune, Kārsavas vidusskolas 12.b klases 

Reiz kādā skaistā Latvijas nostūrī, Kārsavā, dzīvoja eņģelis, vārdā Nellija. Tikai vārdam Nellija izskanot vien, visi saprata, par ko runa. Nellija bija kā glābējs jebkurā dzīves situācijā – palīdzēja gan ar padomu, gan ar savu klātbūtni grūtā dzīves brīdī, kā arī spēja drūmas domas aizraidīt ar savu žilbinošo smaidu un jautrajiem jokiem.

Lai arī kas notiktu un cik aizņemta ar citiem darbiem Nellija būtu, viņa vienmēr steidzās palīgā. Visi zināja, ka Nellijai var zvanīt jebkurā diennakts laikā un lūgt palīdzību un viņa nekad neatteiks. Taču viņa nebija vienkāršs eņģelis, Nellija bija brīnumeņģelis. Par brīnumeņģeli viņu sauca tāpēc, ka visu, ko viņa darīja, pavadīja mīlestība. Protams, mīlestību papildināja arī labestība, sapratne un uzticība.

Uzklausot kādu, Nellija vienmēr bija viņa pusē un aizstāvēja viņa viedokli, lai arī zināja, ka viņam nav taisnība. Ar visiem spēkiem viņa aizstāvēja katru, zinādama to, ka pati var tikt nepatikšanās, taču viņas sirdi sildīja tas, ka kādam citam ir labi. Var teikt, ka Nellija pārtika no citu smaidiem un sirsnīgajiem vārdiem.

Nellijai nekad nekā citiem nebija žēl. Pietika tikai palūgt, izmantojot burvju vārdiņu ”lūdzu”, un brīnumeņģelis sagādāja nepieciešamo. Ja kāds meloja, brīnumeņģelis nedusmojās un arī deva lūgto, bet ar vienu norunu – nācās apsolīt vairs nekad nemelot. Tādējādi ieviešot godīgumu katra dvēselē.

Ieraugot cilvēciņu, kuram nav paveicies ar dzīves apstākļiem vai ģimene nevar nodrošināt ar ikdienā nepieciešamajām lietām, Nellijai cieši sažņaudzās sirds, viņa nevarēja palikt malā, redzot ko tādu. Cik nu daudz spēja, palīdzēja pati, kā arī lūdza līdzcilvēku palīdzību. Pagatavojot kaut ko garšīgu, vispirms viņa uzcienāja nabadzīgos cilvēkus un tikai pēc tam domāja par sevi. Nopērkot ikdienā nepieciešamākās lietas, tās sadalīja godīgi visu starpā. Neviens nepalika nepaēdis vai atstāts bez visvajadzīgākā, kā arī visi vienmēr bija siltumā.

Tā vēl joprojām, līdz šai baltai dienai, šis eņģelis dzīvo Kārsavas vidusskolas medmāsas kabinetā un katra sirdī ik dienu, palīdzot, uzklausot, atbalstot un ārstējot.