Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis Nellija

Iesūtīja Agita Igaune, Kārsavas vidusskolas 12.b klases 

Reiz kādā skaistā Latvijas nostūrī, Kārsavā, dzīvoja eņģelis, vārdā Nellija. Tikai vārdam Nellija izskanot vien, visi saprata, par ko runa. Nellija bija kā glābējs jebkurā dzīves situācijā – palīdzēja gan ar padomu, gan ar savu klātbūtni grūtā dzīves brīdī, kā arī spēja drūmas domas aizraidīt ar savu žilbinošo smaidu un jautrajiem jokiem.

Lai arī kas notiktu un cik aizņemta ar citiem darbiem Nellija būtu, viņa vienmēr steidzās palīgā. Visi zināja, ka Nellijai var zvanīt jebkurā diennakts laikā un lūgt palīdzību un viņa nekad neatteiks. Taču viņa nebija vienkāršs eņģelis, Nellija bija brīnumeņģelis. Par brīnumeņģeli viņu sauca tāpēc, ka visu, ko viņa darīja, pavadīja mīlestība. Protams, mīlestību papildināja arī labestība, sapratne un uzticība.

Uzklausot kādu, Nellija vienmēr bija viņa pusē un aizstāvēja viņa viedokli, lai arī zināja, ka viņam nav taisnība. Ar visiem spēkiem viņa aizstāvēja katru, zinādama to, ka pati var tikt nepatikšanās, taču viņas sirdi sildīja tas, ka kādam citam ir labi. Var teikt, ka Nellija pārtika no citu smaidiem un sirsnīgajiem vārdiem.

Nellijai nekad nekā citiem nebija žēl. Pietika tikai palūgt, izmantojot burvju vārdiņu ”lūdzu”, un brīnumeņģelis sagādāja nepieciešamo. Ja kāds meloja, brīnumeņģelis nedusmojās un arī deva lūgto, bet ar vienu norunu – nācās apsolīt vairs nekad nemelot. Tādējādi ieviešot godīgumu katra dvēselē.

Ieraugot cilvēciņu, kuram nav paveicies ar dzīves apstākļiem vai ģimene nevar nodrošināt ar ikdienā nepieciešamajām lietām, Nellijai cieši sažņaudzās sirds, viņa nevarēja palikt malā, redzot ko tādu. Cik nu daudz spēja, palīdzēja pati, kā arī lūdza līdzcilvēku palīdzību. Pagatavojot kaut ko garšīgu, vispirms viņa uzcienāja nabadzīgos cilvēkus un tikai pēc tam domāja par sevi. Nopērkot ikdienā nepieciešamākās lietas, tās sadalīja godīgi visu starpā. Neviens nepalika nepaēdis vai atstāts bez visvajadzīgākā, kā arī visi vienmēr bija siltumā.

Tā vēl joprojām, līdz šai baltai dienai, šis eņģelis dzīvo Kārsavas vidusskolas medmāsas kabinetā un katra sirdī ik dienu, palīdzot, uzklausot, atbalstot un ārstējot.