Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis Nellija

Iesūtīja Agita Igaune, Kārsavas vidusskolas 12.b klases 

Reiz kādā skaistā Latvijas nostūrī, Kārsavā, dzīvoja eņģelis, vārdā Nellija. Tikai vārdam Nellija izskanot vien, visi saprata, par ko runa. Nellija bija kā glābējs jebkurā dzīves situācijā – palīdzēja gan ar padomu, gan ar savu klātbūtni grūtā dzīves brīdī, kā arī spēja drūmas domas aizraidīt ar savu žilbinošo smaidu un jautrajiem jokiem.

Lai arī kas notiktu un cik aizņemta ar citiem darbiem Nellija būtu, viņa vienmēr steidzās palīgā. Visi zināja, ka Nellijai var zvanīt jebkurā diennakts laikā un lūgt palīdzību un viņa nekad neatteiks. Taču viņa nebija vienkāršs eņģelis, Nellija bija brīnumeņģelis. Par brīnumeņģeli viņu sauca tāpēc, ka visu, ko viņa darīja, pavadīja mīlestība. Protams, mīlestību papildināja arī labestība, sapratne un uzticība.

Uzklausot kādu, Nellija vienmēr bija viņa pusē un aizstāvēja viņa viedokli, lai arī zināja, ka viņam nav taisnība. Ar visiem spēkiem viņa aizstāvēja katru, zinādama to, ka pati var tikt nepatikšanās, taču viņas sirdi sildīja tas, ka kādam citam ir labi. Var teikt, ka Nellija pārtika no citu smaidiem un sirsnīgajiem vārdiem.

Nellijai nekad nekā citiem nebija žēl. Pietika tikai palūgt, izmantojot burvju vārdiņu ”lūdzu”, un brīnumeņģelis sagādāja nepieciešamo. Ja kāds meloja, brīnumeņģelis nedusmojās un arī deva lūgto, bet ar vienu norunu – nācās apsolīt vairs nekad nemelot. Tādējādi ieviešot godīgumu katra dvēselē.

Ieraugot cilvēciņu, kuram nav paveicies ar dzīves apstākļiem vai ģimene nevar nodrošināt ar ikdienā nepieciešamajām lietām, Nellijai cieši sažņaudzās sirds, viņa nevarēja palikt malā, redzot ko tādu. Cik nu daudz spēja, palīdzēja pati, kā arī lūdza līdzcilvēku palīdzību. Pagatavojot kaut ko garšīgu, vispirms viņa uzcienāja nabadzīgos cilvēkus un tikai pēc tam domāja par sevi. Nopērkot ikdienā nepieciešamākās lietas, tās sadalīja godīgi visu starpā. Neviens nepalika nepaēdis vai atstāts bez visvajadzīgākā, kā arī visi vienmēr bija siltumā.

Tā vēl joprojām, līdz šai baltai dienai, šis eņģelis dzīvo Kārsavas vidusskolas medmāsas kabinetā un katra sirdī ik dienu, palīdzot, uzklausot, atbalstot un ārstējot.