Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis

Iesūtīja Ritvars Zaharāns, Ludzas pilsētas ģimnāzija, 5.b klases skolnieks

Šorīt pamodos ļoti agri, jo mans miedziņš bija kaut kur pazudis. Piegāju pie loga un uzmanīgi vēroju vēl snaudošo pilsētu.
Pēkšņi uz palodzes nolaidās pirmā sniegpārsla. Uzmanīgi to aplūkoju. Tāda savāda, interesanta, balta un nedaudz noslēpumaina.

No kurienes tā uzradās? Kā klājas? Vai tā jau vēsta, ka drīz būs pirmais sniegs?

Ilgi raudzījos rīta viešņā, bet bija jau laiks doties uz skolu.

Vakarā aizmiegot, sapnī redzēju sava rīta paziņu. Tā maigi piekļāvās manam vaigam un klusi čukstēja: – Es redzu, ka tu esi labs zēns, mani nepaņēmi rokās un neizkausēji, kā to dara citi bērni. Par to es tevi dāsni atalgošu. Es kļūšu par tavu sargeņģeli. Un tu vari vēlēties sev trīs vēlēšanās.

Pamostoties ilgi pārdomāju sapnī redzēto. Nopriecājos, ka man ir savs eņģelis, kurš būs līdzās vienmēr. Bet vēlēšanās? Es ilgi domāju un vēlējos pirmo – lai visi bērni būtu veseli un laimīgi. Otrā – lai cilvēki būtu paēduši un neciestu badu. Trešā – lai būtu miers un saticība visapkārt.

Man jau pašam neko nevajag, jo man ir savs sargeņģelītis, kurš vienmēr ir man blakus.