Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis

Iesūtīja Madara Ksenija Priedīte

Vienā mazā, vientuļā mājiņā dzīvoja māmiņa ar meitiņu. Viņām nebija daudz naudas vai pārtikas, bet viņām bija laba, salda sirds. Meitiņa ar māti staigāja pa mežiem un lasīja ogas un sēnes. Pēkšņi no koka novēlās maza, brūna vāverīte. Meitiņai kļuva viņas žēl, un viņa atdeva visas savas ogas vāverēnam. Palika tikai sēnes, bet ar tām jau arī var iztikt. Domādamas iet uz mājām, viņas ieraudzīja nomaldījušos ezīti. Mātei viņa kļuva žēl, un viņa atdeva visas sēnes ezītim. Kad viņas bija nokļuvušas mājās, grozā bija tikai divas gailenes un piecas odziņas. Viņas paēda un devās gulēt. Gandrīz iekāpušas gultā, viņas ieraudzīja mazu, spožu gaismiņu. Gaismiņa uzzibsnīja, un no tās pārvērtās mazs eņģelītis ar lieliem, lieliem spārniem. Māte un meita no bailēm klusēja un stāvēja mierā. Eņģelis ierunājās: – Jūs varbūt neesat bagātas, bet jums ir zelta sirds, un par to jums ir dāvana – labs mūžs.

Eņģelis pazuda, un nekas nenotika. Abas bēdīgi nolikās gulēt. No rīta, pamostoties un ejot uz virtuvi, viņas gaidīja pārsteigums. Viss galds bija uzklāts ar visvisādiem ēdieniem. Māte meklēja kādu, kam par to pateikties, bet neviena nebija, tikai uz galda – kastīte. Māte ar meitu to lēnām atvēra. Tur bija nauda! Un maza zīmīte. Zīmītē bija rakstīts: – Skaistā māte un meitenīt! Jums ir zelta sirds, jūs palīdzat, pat ja tas nozīmē pašām kaut ko zaudēt. Ar mīlestību – jūsu Sargeņģelis.