Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis

Iesūtīja Madara Ksenija Priedīte

Vienā mazā, vientuļā mājiņā dzīvoja māmiņa ar meitiņu. Viņām nebija daudz naudas vai pārtikas, bet viņām bija laba, salda sirds. Meitiņa ar māti staigāja pa mežiem un lasīja ogas un sēnes. Pēkšņi no koka novēlās maza, brūna vāverīte. Meitiņai kļuva viņas žēl, un viņa atdeva visas savas ogas vāverēnam. Palika tikai sēnes, bet ar tām jau arī var iztikt. Domādamas iet uz mājām, viņas ieraudzīja nomaldījušos ezīti. Mātei viņa kļuva žēl, un viņa atdeva visas sēnes ezītim. Kad viņas bija nokļuvušas mājās, grozā bija tikai divas gailenes un piecas odziņas. Viņas paēda un devās gulēt. Gandrīz iekāpušas gultā, viņas ieraudzīja mazu, spožu gaismiņu. Gaismiņa uzzibsnīja, un no tās pārvērtās mazs eņģelītis ar lieliem, lieliem spārniem. Māte un meita no bailēm klusēja un stāvēja mierā. Eņģelis ierunājās: – Jūs varbūt neesat bagātas, bet jums ir zelta sirds, un par to jums ir dāvana – labs mūžs.

Eņģelis pazuda, un nekas nenotika. Abas bēdīgi nolikās gulēt. No rīta, pamostoties un ejot uz virtuvi, viņas gaidīja pārsteigums. Viss galds bija uzklāts ar visvisādiem ēdieniem. Māte meklēja kādu, kam par to pateikties, bet neviena nebija, tikai uz galda – kastīte. Māte ar meitu to lēnām atvēra. Tur bija nauda! Un maza zīmīte. Zīmītē bija rakstīts: – Skaistā māte un meitenīt! Jums ir zelta sirds, jūs palīdzat, pat ja tas nozīmē pašām kaut ko zaudēt. Ar mīlestību – jūsu Sargeņģelis.