Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Horoskops aunam

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops vērsim

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops dvīņiem

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops vēzim

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops lauvai

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops jaunavai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

Horoskops strēlniekam

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops mežāzim

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops zivīm

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis

Iesūtīja Madara Ksenija Priedīte

Vienā mazā, vientuļā mājiņā dzīvoja māmiņa ar meitiņu. Viņām nebija daudz naudas vai pārtikas, bet viņām bija laba, salda sirds. Meitiņa ar māti staigāja pa mežiem un lasīja ogas un sēnes. Pēkšņi no koka novēlās maza, brūna vāverīte. Meitiņai kļuva viņas žēl, un viņa atdeva visas savas ogas vāverēnam. Palika tikai sēnes, bet ar tām jau arī var iztikt. Domādamas iet uz mājām, viņas ieraudzīja nomaldījušos ezīti. Mātei viņa kļuva žēl, un viņa atdeva visas sēnes ezītim. Kad viņas bija nokļuvušas mājās, grozā bija tikai divas gailenes un piecas odziņas. Viņas paēda un devās gulēt. Gandrīz iekāpušas gultā, viņas ieraudzīja mazu, spožu gaismiņu. Gaismiņa uzzibsnīja, un no tās pārvērtās mazs eņģelītis ar lieliem, lieliem spārniem. Māte un meita no bailēm klusēja un stāvēja mierā. Eņģelis ierunājās: – Jūs varbūt neesat bagātas, bet jums ir zelta sirds, un par to jums ir dāvana – labs mūžs.

Eņģelis pazuda, un nekas nenotika. Abas bēdīgi nolikās gulēt. No rīta, pamostoties un ejot uz virtuvi, viņas gaidīja pārsteigums. Viss galds bija uzklāts ar visvisādiem ēdieniem. Māte meklēja kādu, kam par to pateikties, bet neviena nebija, tikai uz galda – kastīte. Māte ar meitu to lēnām atvēra. Tur bija nauda! Un maza zīmīte. Zīmītē bija rakstīts: – Skaistā māte un meitenīt! Jums ir zelta sirds, jūs palīdzat, pat ja tas nozīmē pašām kaut ko zaudēt. Ar mīlestību – jūsu Sargeņģelis.