Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Horoskops aunam

Ja esi sadomājis patērēties vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops vērsim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops dvīņiem

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Saliec visus punktus vai komatus attiecībās.

Horoskops vēzim

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā palīdzēt. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

Horoskops lauvai

Ar šodienu sākas tava triumfa mēnesis. Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops skorpionam

Pastāvīgi mainīgais noskaņojums tev neļaus koncentrēties tikai uz vienu darāmo. Savos lēmumos un spriedumos būsi ietekmējams. Tālumā saskatīsi vairāk gaismas nekā savā tuvā vidē.

Horoskops strēlniekam

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops mežāzim

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem, iespējams, pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nostāvēties, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops zivīm

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sargeņģelis

Iesūtīja Madara Ksenija Priedīte

Vienā mazā, vientuļā mājiņā dzīvoja māmiņa ar meitiņu. Viņām nebija daudz naudas vai pārtikas, bet viņām bija laba, salda sirds. Meitiņa ar māti staigāja pa mežiem un lasīja ogas un sēnes. Pēkšņi no koka novēlās maza, brūna vāverīte. Meitiņai kļuva viņas žēl, un viņa atdeva visas savas ogas vāverēnam. Palika tikai sēnes, bet ar tām jau arī var iztikt. Domādamas iet uz mājām, viņas ieraudzīja nomaldījušos ezīti. Mātei viņa kļuva žēl, un viņa atdeva visas sēnes ezītim. Kad viņas bija nokļuvušas mājās, grozā bija tikai divas gailenes un piecas odziņas. Viņas paēda un devās gulēt. Gandrīz iekāpušas gultā, viņas ieraudzīja mazu, spožu gaismiņu. Gaismiņa uzzibsnīja, un no tās pārvērtās mazs eņģelītis ar lieliem, lieliem spārniem. Māte un meita no bailēm klusēja un stāvēja mierā. Eņģelis ierunājās: – Jūs varbūt neesat bagātas, bet jums ir zelta sirds, un par to jums ir dāvana – labs mūžs.

Eņģelis pazuda, un nekas nenotika. Abas bēdīgi nolikās gulēt. No rīta, pamostoties un ejot uz virtuvi, viņas gaidīja pārsteigums. Viss galds bija uzklāts ar visvisādiem ēdieniem. Māte meklēja kādu, kam par to pateikties, bet neviena nebija, tikai uz galda – kastīte. Māte ar meitu to lēnām atvēra. Tur bija nauda! Un maza zīmīte. Zīmītē bija rakstīts: – Skaistā māte un meitenīt! Jums ir zelta sirds, jūs palīdzat, pat ja tas nozīmē pašām kaut ko zaudēt. Ar mīlestību – jūsu Sargeņģelis.