Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sapņu eņģelis – Cerība

Iesūtīja Laura Ceļapītere

Katram no mums ir savas nepilnības, ko vēlamies mainīt. Taču tās ir tikai mazītiņas problēmas. Ir bērni ar lielu problēmu, kas nospiež dvēselītes – invaliditāte, nopietnas slimības.

Katru dienu dzimst jaunas dvēselītes. Šī diena nebija izņēmums. Piedzima jauna, skaista meitenīte, ar zilām acīm, ogļu melniem matiem, spicu deguntiņu. Bet, dienām ejot, ārsti atklāja ļauno ziņu – cukura diabēts. Meitenītei parādījās hroniska gaita, vielmaiņas traucējumi. Taču ar to bija jāsadzīvo. Arī meitene, kas iepriekš bija komunikabla, dzīvespriecīga, noslēdzās sevī. Dienu pēc dienas viņa raudāja, cerot, ka nāks kāds, kas izvilks viņu no šīs bezcerības. Visvairāk meitenei sāpēja noskatīties, kā pārdzīvo viņas vecāki.

Neskaitāmās pārbaudes viņai jau bija apnikušas. To bija tik daudz, ka pati meitene sāka domāt par dzīvošanu slimnīcā. Ar katru dienu gaišās palātas sienas meitenes apziņā kļuva aizvien tumšākas. Taču kādu dienu palātas durvīs parādījās jauns ārsts sniegbaltā halātā – kā eņģelis.

Viņš teica: – Mēs varam tev palīdzēt. Vai tu to vēlies?

Bija uzradusies cerība uzveikt ļauno slimību. Šī ziņa tik ļoti pārvērta meitenes turpmāko dzīvi ārstēšanas laikā! Katru mirkli meitenīte ticēja, ka pastāv sapņu eņģelis. Šis nebija parasts eņģelis. Viņa to nosauca par sapņu eņģeli – Cerību. Nu vairs viņa nekad neatmeta domu, ka kļūs vesela. Lai gan atveseļošanās bija ilga, meitene smaidīja, un ārsts smaidīja viņai pretī.
24. decembris – šo dienu viņa atceras vislabāk. Ziemassvētku vakarā meitene kļuva brīva no slimības, kas viņu mocīja vairākus gadus. Tā bija meitenītes labākā dāvana Ziemassvētkos. Viņas eņģelis sniegbaltajā halātā pavadīja meiteni mājās un joprojām smaidīja platu smaidu…

Tā nu vēl šodien dzīvo jaukā meitene ar zilām acīm, ogļu melniem matiem un spicu deguntiņu…