Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sapņu eņģelis – Cerība

Iesūtīja Laura Ceļapītere

Katram no mums ir savas nepilnības, ko vēlamies mainīt. Taču tās ir tikai mazītiņas problēmas. Ir bērni ar lielu problēmu, kas nospiež dvēselītes – invaliditāte, nopietnas slimības.

Katru dienu dzimst jaunas dvēselītes. Šī diena nebija izņēmums. Piedzima jauna, skaista meitenīte, ar zilām acīm, ogļu melniem matiem, spicu deguntiņu. Bet, dienām ejot, ārsti atklāja ļauno ziņu – cukura diabēts. Meitenītei parādījās hroniska gaita, vielmaiņas traucējumi. Taču ar to bija jāsadzīvo. Arī meitene, kas iepriekš bija komunikabla, dzīvespriecīga, noslēdzās sevī. Dienu pēc dienas viņa raudāja, cerot, ka nāks kāds, kas izvilks viņu no šīs bezcerības. Visvairāk meitenei sāpēja noskatīties, kā pārdzīvo viņas vecāki.

Neskaitāmās pārbaudes viņai jau bija apnikušas. To bija tik daudz, ka pati meitene sāka domāt par dzīvošanu slimnīcā. Ar katru dienu gaišās palātas sienas meitenes apziņā kļuva aizvien tumšākas. Taču kādu dienu palātas durvīs parādījās jauns ārsts sniegbaltā halātā – kā eņģelis.

Viņš teica: – Mēs varam tev palīdzēt. Vai tu to vēlies?

Bija uzradusies cerība uzveikt ļauno slimību. Šī ziņa tik ļoti pārvērta meitenes turpmāko dzīvi ārstēšanas laikā! Katru mirkli meitenīte ticēja, ka pastāv sapņu eņģelis. Šis nebija parasts eņģelis. Viņa to nosauca par sapņu eņģeli – Cerību. Nu vairs viņa nekad neatmeta domu, ka kļūs vesela. Lai gan atveseļošanās bija ilga, meitene smaidīja, un ārsts smaidīja viņai pretī.
24. decembris – šo dienu viņa atceras vislabāk. Ziemassvētku vakarā meitene kļuva brīva no slimības, kas viņu mocīja vairākus gadus. Tā bija meitenītes labākā dāvana Ziemassvētkos. Viņas eņģelis sniegbaltajā halātā pavadīja meiteni mājās un joprojām smaidīja platu smaidu…

Tā nu vēl šodien dzīvo jaukā meitene ar zilām acīm, ogļu melniem matiem un spicu deguntiņu…