Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sapņu eņģelis – Cerība

Iesūtīja Laura Ceļapītere

Katram no mums ir savas nepilnības, ko vēlamies mainīt. Taču tās ir tikai mazītiņas problēmas. Ir bērni ar lielu problēmu, kas nospiež dvēselītes – invaliditāte, nopietnas slimības.

Katru dienu dzimst jaunas dvēselītes. Šī diena nebija izņēmums. Piedzima jauna, skaista meitenīte, ar zilām acīm, ogļu melniem matiem, spicu deguntiņu. Bet, dienām ejot, ārsti atklāja ļauno ziņu – cukura diabēts. Meitenītei parādījās hroniska gaita, vielmaiņas traucējumi. Taču ar to bija jāsadzīvo. Arī meitene, kas iepriekš bija komunikabla, dzīvespriecīga, noslēdzās sevī. Dienu pēc dienas viņa raudāja, cerot, ka nāks kāds, kas izvilks viņu no šīs bezcerības. Visvairāk meitenei sāpēja noskatīties, kā pārdzīvo viņas vecāki.

Neskaitāmās pārbaudes viņai jau bija apnikušas. To bija tik daudz, ka pati meitene sāka domāt par dzīvošanu slimnīcā. Ar katru dienu gaišās palātas sienas meitenes apziņā kļuva aizvien tumšākas. Taču kādu dienu palātas durvīs parādījās jauns ārsts sniegbaltā halātā – kā eņģelis.

Viņš teica: – Mēs varam tev palīdzēt. Vai tu to vēlies?

Bija uzradusies cerība uzveikt ļauno slimību. Šī ziņa tik ļoti pārvērta meitenes turpmāko dzīvi ārstēšanas laikā! Katru mirkli meitenīte ticēja, ka pastāv sapņu eņģelis. Šis nebija parasts eņģelis. Viņa to nosauca par sapņu eņģeli – Cerību. Nu vairs viņa nekad neatmeta domu, ka kļūs vesela. Lai gan atveseļošanās bija ilga, meitene smaidīja, un ārsts smaidīja viņai pretī.
24. decembris – šo dienu viņa atceras vislabāk. Ziemassvētku vakarā meitene kļuva brīva no slimības, kas viņu mocīja vairākus gadus. Tā bija meitenītes labākā dāvana Ziemassvētkos. Viņas eņģelis sniegbaltajā halātā pavadīja meiteni mājās un joprojām smaidīja platu smaidu…

Tā nu vēl šodien dzīvo jaukā meitene ar zilām acīm, ogļu melniem matiem un spicu deguntiņu…