Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Sapņu eņģelis – Cerība

Iesūtīja Laura Ceļapītere

Katram no mums ir savas nepilnības, ko vēlamies mainīt. Taču tās ir tikai mazītiņas problēmas. Ir bērni ar lielu problēmu, kas nospiež dvēselītes – invaliditāte, nopietnas slimības.

Katru dienu dzimst jaunas dvēselītes. Šī diena nebija izņēmums. Piedzima jauna, skaista meitenīte, ar zilām acīm, ogļu melniem matiem, spicu deguntiņu. Bet, dienām ejot, ārsti atklāja ļauno ziņu – cukura diabēts. Meitenītei parādījās hroniska gaita, vielmaiņas traucējumi. Taču ar to bija jāsadzīvo. Arī meitene, kas iepriekš bija komunikabla, dzīvespriecīga, noslēdzās sevī. Dienu pēc dienas viņa raudāja, cerot, ka nāks kāds, kas izvilks viņu no šīs bezcerības. Visvairāk meitenei sāpēja noskatīties, kā pārdzīvo viņas vecāki.

Neskaitāmās pārbaudes viņai jau bija apnikušas. To bija tik daudz, ka pati meitene sāka domāt par dzīvošanu slimnīcā. Ar katru dienu gaišās palātas sienas meitenes apziņā kļuva aizvien tumšākas. Taču kādu dienu palātas durvīs parādījās jauns ārsts sniegbaltā halātā – kā eņģelis.

Viņš teica: – Mēs varam tev palīdzēt. Vai tu to vēlies?

Bija uzradusies cerība uzveikt ļauno slimību. Šī ziņa tik ļoti pārvērta meitenes turpmāko dzīvi ārstēšanas laikā! Katru mirkli meitenīte ticēja, ka pastāv sapņu eņģelis. Šis nebija parasts eņģelis. Viņa to nosauca par sapņu eņģeli – Cerību. Nu vairs viņa nekad neatmeta domu, ka kļūs vesela. Lai gan atveseļošanās bija ilga, meitene smaidīja, un ārsts smaidīja viņai pretī.
24. decembris – šo dienu viņa atceras vislabāk. Ziemassvētku vakarā meitene kļuva brīva no slimības, kas viņu mocīja vairākus gadus. Tā bija meitenītes labākā dāvana Ziemassvētkos. Viņas eņģelis sniegbaltajā halātā pavadīja meiteni mājās un joprojām smaidīja platu smaidu…

Tā nu vēl šodien dzīvo jaukā meitene ar zilām acīm, ogļu melniem matiem un spicu deguntiņu…