Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reiz slimnīcā

Iesūtīja Sāra Samanta Tirina

Reiz slimnīcā piedzima bērns ar spārniem. Gan ārsti, gan pārējie bija lielā izbrīnā – vai tā vispār var notikt? Pēc gadiem šī jaukā meitene, kuru sauca Sofija, dziedēja slimos un atpestīja no grēkiem. Kādu dienu meitene saslima ar plaušu karsoni. Sofijas māsa, kas ļoti apbrīnoja savu māsu, visu cauru nakti sēdēja pie Sofijas gultas slimnīcā un negāja mājās, jo ļoti uztraucās.

Vienu dienu Sofija teica: – Sāra, dodies mājup, izgulies, man viss būs kārtībā.

Sofijai ar grūtībām izdevās pierunāt Sāru iet mājup. Nākamajā dienā Sāra ātri skrēja uz slimnīcu, bet priekšā to sagaidīja nelaime– Sofija bija nokļuvusi debesīs. Sāra ļoti daudz domāja – kā būtu, ja māsa būtu šeit…

Pagāja gads… divi… trīs, un Sāra bija slimnīcā gaidībās. Viņas bērnam kaut kas bija noticis, un Sāra lūdzās, lai māsa Sofija no aizsaules atnāk un klusiņām izārstē Sāras meitu Kati. Sofija bija neredzami un klusi atlidojusi no aizsaules un izārstēja Sāras meitu Kati. Sāra ļoti pateicās savai masai par palīdzību. Vēlāk aizvien vairāk un vairāk nāca gaismā tas, ka Katei ir spējas izārstēt savus tuvos, tālos un, protams, arī citus. Tāpēc arī šī meitene dzīvoja laimīgi un tika uzskatīta par māsu Glābējkati…
(gribēju pateikt to, ka es redzēju šādu sapni.. tāpēc izdomāju uzrakstīt)