Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reiz slimnīcā

Iesūtīja Sāra Samanta Tirina

Reiz slimnīcā piedzima bērns ar spārniem. Gan ārsti, gan pārējie bija lielā izbrīnā – vai tā vispār var notikt? Pēc gadiem šī jaukā meitene, kuru sauca Sofija, dziedēja slimos un atpestīja no grēkiem. Kādu dienu meitene saslima ar plaušu karsoni. Sofijas māsa, kas ļoti apbrīnoja savu māsu, visu cauru nakti sēdēja pie Sofijas gultas slimnīcā un negāja mājās, jo ļoti uztraucās.

Vienu dienu Sofija teica: – Sāra, dodies mājup, izgulies, man viss būs kārtībā.

Sofijai ar grūtībām izdevās pierunāt Sāru iet mājup. Nākamajā dienā Sāra ātri skrēja uz slimnīcu, bet priekšā to sagaidīja nelaime– Sofija bija nokļuvusi debesīs. Sāra ļoti daudz domāja – kā būtu, ja māsa būtu šeit…

Pagāja gads… divi… trīs, un Sāra bija slimnīcā gaidībās. Viņas bērnam kaut kas bija noticis, un Sāra lūdzās, lai māsa Sofija no aizsaules atnāk un klusiņām izārstē Sāras meitu Kati. Sofija bija neredzami un klusi atlidojusi no aizsaules un izārstēja Sāras meitu Kati. Sāra ļoti pateicās savai masai par palīdzību. Vēlāk aizvien vairāk un vairāk nāca gaismā tas, ka Katei ir spējas izārstēt savus tuvos, tālos un, protams, arī citus. Tāpēc arī šī meitene dzīvoja laimīgi un tika uzskatīta par māsu Glābējkati…
(gribēju pateikt to, ka es redzēju šādu sapni.. tāpēc izdomāju uzrakstīt)