Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Kazimirs, Izidors

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Reiz slimnīcā

Iesūtīja Sāra Samanta Tirina

Reiz slimnīcā piedzima bērns ar spārniem. Gan ārsti, gan pārējie bija lielā izbrīnā – vai tā vispār var notikt? Pēc gadiem šī jaukā meitene, kuru sauca Sofija, dziedēja slimos un atpestīja no grēkiem. Kādu dienu meitene saslima ar plaušu karsoni. Sofijas māsa, kas ļoti apbrīnoja savu māsu, visu cauru nakti sēdēja pie Sofijas gultas slimnīcā un negāja mājās, jo ļoti uztraucās.

Vienu dienu Sofija teica: – Sāra, dodies mājup, izgulies, man viss būs kārtībā.

Sofijai ar grūtībām izdevās pierunāt Sāru iet mājup. Nākamajā dienā Sāra ātri skrēja uz slimnīcu, bet priekšā to sagaidīja nelaime– Sofija bija nokļuvusi debesīs. Sāra ļoti daudz domāja – kā būtu, ja māsa būtu šeit…

Pagāja gads… divi… trīs, un Sāra bija slimnīcā gaidībās. Viņas bērnam kaut kas bija noticis, un Sāra lūdzās, lai māsa Sofija no aizsaules atnāk un klusiņām izārstē Sāras meitu Kati. Sofija bija neredzami un klusi atlidojusi no aizsaules un izārstēja Sāras meitu Kati. Sāra ļoti pateicās savai masai par palīdzību. Vēlāk aizvien vairāk un vairāk nāca gaismā tas, ka Katei ir spējas izārstēt savus tuvos, tālos un, protams, arī citus. Tāpēc arī šī meitene dzīvoja laimīgi un tika uzskatīta par māsu Glābējkati…
(gribēju pateikt to, ka es redzēju šādu sapni.. tāpēc izdomāju uzrakstīt)