Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pūķi un eņģeļi

Iesūtīja Jānis Dišereits

Vienu dienu trīs palaidnīgi brāļi skraidīja pa sētu. Tad atlīda trīs čūskas, bet varbūt tie bija mazi pūķīši, jo bija arī tādi kā spārnu aizmetņi.

Brāļi pēc ilgas apspriešanās tomēr nolēma, ka tie ir eņģeļi, jo, lai vai kā – spārni ir spārni.

Pirmā čūska teica: – Mēs esam no debesīm, mēs esam nākušas jūs savaldīt!

Tas izklausījās draudīgi. Bet nekā jau nevarēja padarīt. Nācās vien čūskas aicināt uz mājām un cienāt ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem.

Kad māte prasīja, ko zēni dara, viņi atbildēja: – Mēs uzlūdzām eņģeļus pie mums ciemoties.

Mamma gāja apskatīties, par ko dēli runā. Drošības pēc rokā viņai bija panna, jo ne jau pirmo reizi puikas viņu tā izjoko.
Kad mamma redzēja čūskas, kuras puiši sauca par eņģeļiem, viņa ļoti nobijās un ar pannu sāka sist pirmajai un otrajai čūskai, līdz tām nokrita spārnu aizmetņi. Kad viņa sita trešo, zēniem kļuva nabadzītes žēl, viņi lūdzās, lai liek eņģeli mierā. Un patiešām – tai čūskai izauga spārni – īsti eņģeļa spārni. Kad čūska bija pārvērtusies par eņģeli, tā teica paldies. Viņu esot nobūris kāds ļauns burvis, bet burvestības vara tika lauzta tad, kad kāds izdarīja kādu labu darbu.

Eņģelis aizlidoja, bet puikas arī bija pārvērtušies. Tagad biežāk viņi darīja labus darbus un runāja labus vārdus.