Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pūķi un eņģeļi

Iesūtīja Jānis Dišereits

Vienu dienu trīs palaidnīgi brāļi skraidīja pa sētu. Tad atlīda trīs čūskas, bet varbūt tie bija mazi pūķīši, jo bija arī tādi kā spārnu aizmetņi.

Brāļi pēc ilgas apspriešanās tomēr nolēma, ka tie ir eņģeļi, jo, lai vai kā – spārni ir spārni.

Pirmā čūska teica: – Mēs esam no debesīm, mēs esam nākušas jūs savaldīt!

Tas izklausījās draudīgi. Bet nekā jau nevarēja padarīt. Nācās vien čūskas aicināt uz mājām un cienāt ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem.

Kad māte prasīja, ko zēni dara, viņi atbildēja: – Mēs uzlūdzām eņģeļus pie mums ciemoties.

Mamma gāja apskatīties, par ko dēli runā. Drošības pēc rokā viņai bija panna, jo ne jau pirmo reizi puikas viņu tā izjoko.
Kad mamma redzēja čūskas, kuras puiši sauca par eņģeļiem, viņa ļoti nobijās un ar pannu sāka sist pirmajai un otrajai čūskai, līdz tām nokrita spārnu aizmetņi. Kad viņa sita trešo, zēniem kļuva nabadzītes žēl, viņi lūdzās, lai liek eņģeli mierā. Un patiešām – tai čūskai izauga spārni – īsti eņģeļa spārni. Kad čūska bija pārvērtusies par eņģeli, tā teica paldies. Viņu esot nobūris kāds ļauns burvis, bet burvestības vara tika lauzta tad, kad kāds izdarīja kādu labu darbu.

Eņģelis aizlidoja, bet puikas arī bija pārvērtušies. Tagad biežāk viņi darīja labus darbus un runāja labus vārdus.