Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Horoskops aunam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops vērsim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops dvīņiem

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops vēzim

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

Horoskops lauvai

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops jaunavai

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops svariem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops skorpionam

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops strēlniekam

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops mežāzim

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pūķi un eņģeļi

Iesūtīja Jānis Dišereits

Vienu dienu trīs palaidnīgi brāļi skraidīja pa sētu. Tad atlīda trīs čūskas, bet varbūt tie bija mazi pūķīši, jo bija arī tādi kā spārnu aizmetņi.

Brāļi pēc ilgas apspriešanās tomēr nolēma, ka tie ir eņģeļi, jo, lai vai kā – spārni ir spārni.

Pirmā čūska teica: – Mēs esam no debesīm, mēs esam nākušas jūs savaldīt!

Tas izklausījās draudīgi. Bet nekā jau nevarēja padarīt. Nācās vien čūskas aicināt uz mājām un cienāt ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem.

Kad māte prasīja, ko zēni dara, viņi atbildēja: – Mēs uzlūdzām eņģeļus pie mums ciemoties.

Mamma gāja apskatīties, par ko dēli runā. Drošības pēc rokā viņai bija panna, jo ne jau pirmo reizi puikas viņu tā izjoko.
Kad mamma redzēja čūskas, kuras puiši sauca par eņģeļiem, viņa ļoti nobijās un ar pannu sāka sist pirmajai un otrajai čūskai, līdz tām nokrita spārnu aizmetņi. Kad viņa sita trešo, zēniem kļuva nabadzītes žēl, viņi lūdzās, lai liek eņģeli mierā. Un patiešām – tai čūskai izauga spārni – īsti eņģeļa spārni. Kad čūska bija pārvērtusies par eņģeli, tā teica paldies. Viņu esot nobūris kāds ļauns burvis, bet burvestības vara tika lauzta tad, kad kāds izdarīja kādu labu darbu.

Eņģelis aizlidoja, bet puikas arī bija pārvērtušies. Tagad biežāk viņi darīja labus darbus un runāja labus vārdus.