Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pūķi un eņģeļi

Iesūtīja Jānis Dišereits

Vienu dienu trīs palaidnīgi brāļi skraidīja pa sētu. Tad atlīda trīs čūskas, bet varbūt tie bija mazi pūķīši, jo bija arī tādi kā spārnu aizmetņi.

Brāļi pēc ilgas apspriešanās tomēr nolēma, ka tie ir eņģeļi, jo, lai vai kā – spārni ir spārni.

Pirmā čūska teica: – Mēs esam no debesīm, mēs esam nākušas jūs savaldīt!

Tas izklausījās draudīgi. Bet nekā jau nevarēja padarīt. Nācās vien čūskas aicināt uz mājām un cienāt ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem.

Kad māte prasīja, ko zēni dara, viņi atbildēja: – Mēs uzlūdzām eņģeļus pie mums ciemoties.

Mamma gāja apskatīties, par ko dēli runā. Drošības pēc rokā viņai bija panna, jo ne jau pirmo reizi puikas viņu tā izjoko.
Kad mamma redzēja čūskas, kuras puiši sauca par eņģeļiem, viņa ļoti nobijās un ar pannu sāka sist pirmajai un otrajai čūskai, līdz tām nokrita spārnu aizmetņi. Kad viņa sita trešo, zēniem kļuva nabadzītes žēl, viņi lūdzās, lai liek eņģeli mierā. Un patiešām – tai čūskai izauga spārni – īsti eņģeļa spārni. Kad čūska bija pārvērtusies par eņģeli, tā teica paldies. Viņu esot nobūris kāds ļauns burvis, bet burvestības vara tika lauzta tad, kad kāds izdarīja kādu labu darbu.

Eņģelis aizlidoja, bet puikas arī bija pārvērtušies. Tagad biežāk viņi darīja labus darbus un runāja labus vārdus.