Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Priecīgs stāsts

Iesūtīja Linda Katrīna Vrubļevska

2015. gads… Es saldi gulēju, kad pie mana loga atskanēja klauvējiens… Nu kurš gan? Nakts taču! Ārprāts… Nē, nebeidz klauvēties… Bezkaunība? Nu, kas cits atliek – paveru logu vēdināšanas režīmā, ir augusts, pa logu ienes kādu lapu… Nikna paskatos… nu tā… Eņģelis…

Stāv un saka: – Tagad tā, tev vajag ņemt un pasargāt vienu meitenīti, es tev uzticos, šeit ir norādījumi, un man nav laika!
Iedevis man norādījumus, viņš pazuda, kā nebijis! Tā… Es atrullēju lielo plakātu, uz kura bija maz teksta: ”Ir meitenīte, kura tevi gaida, gaida slimnīcā, tavi uzdevumi – smaidi, dejo, dziedi, izturi, mīli…”

Nu kas tas tad nu tāds?… Zemāk norādes, kur man jāierodas. Nākamajā dienā es uzvelku smukāko kleitu, smukākās čības un dodos izpildīt tā paslinkā sargeņģeļa darbus… Pa ceļam sargeņģelis atsūta man īsziņu: – Paklausies, es varu kādu kaut kur nosūtīt, bet visur būt es nevaru, tāpēc esi tu! Nečīksti, mums te augšā ausīs spindz tā skaņa!!!

Kopš tās dienas es nonācu pie savas meitenītes, jā, es biju auklīte, es darīju visu, ko eņģelītis man teica. Un pēc pavadīta gada Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 19. nodaļā mēs – es, mamma un meitenīte – esam mājās!!!

Mēs dejojām, mēs zīmējām, mēs dziedājām… Tas bija grūti, bet eņģelīši ir, un tiem līdzi ir jāiet…