Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Priecīgs stāsts

Iesūtīja Linda Katrīna Vrubļevska

2015. gads… Es saldi gulēju, kad pie mana loga atskanēja klauvējiens… Nu kurš gan? Nakts taču! Ārprāts… Nē, nebeidz klauvēties… Bezkaunība? Nu, kas cits atliek – paveru logu vēdināšanas režīmā, ir augusts, pa logu ienes kādu lapu… Nikna paskatos… nu tā… Eņģelis…

Stāv un saka: – Tagad tā, tev vajag ņemt un pasargāt vienu meitenīti, es tev uzticos, šeit ir norādījumi, un man nav laika!
Iedevis man norādījumus, viņš pazuda, kā nebijis! Tā… Es atrullēju lielo plakātu, uz kura bija maz teksta: ”Ir meitenīte, kura tevi gaida, gaida slimnīcā, tavi uzdevumi – smaidi, dejo, dziedi, izturi, mīli…”

Nu kas tas tad nu tāds?… Zemāk norādes, kur man jāierodas. Nākamajā dienā es uzvelku smukāko kleitu, smukākās čības un dodos izpildīt tā paslinkā sargeņģeļa darbus… Pa ceļam sargeņģelis atsūta man īsziņu: – Paklausies, es varu kādu kaut kur nosūtīt, bet visur būt es nevaru, tāpēc esi tu! Nečīksti, mums te augšā ausīs spindz tā skaņa!!!

Kopš tās dienas es nonācu pie savas meitenītes, jā, es biju auklīte, es darīju visu, ko eņģelītis man teica. Un pēc pavadīta gada Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 19. nodaļā mēs – es, mamma un meitenīte – esam mājās!!!

Mēs dejojām, mēs zīmējām, mēs dziedājām… Tas bija grūti, bet eņģelīši ir, un tiem līdzi ir jāiet…