Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Priecīgs stāsts

Iesūtīja Linda Katrīna Vrubļevska

2015. gads… Es saldi gulēju, kad pie mana loga atskanēja klauvējiens… Nu kurš gan? Nakts taču! Ārprāts… Nē, nebeidz klauvēties… Bezkaunība? Nu, kas cits atliek – paveru logu vēdināšanas režīmā, ir augusts, pa logu ienes kādu lapu… Nikna paskatos… nu tā… Eņģelis…

Stāv un saka: – Tagad tā, tev vajag ņemt un pasargāt vienu meitenīti, es tev uzticos, šeit ir norādījumi, un man nav laika!
Iedevis man norādījumus, viņš pazuda, kā nebijis! Tā… Es atrullēju lielo plakātu, uz kura bija maz teksta: ”Ir meitenīte, kura tevi gaida, gaida slimnīcā, tavi uzdevumi – smaidi, dejo, dziedi, izturi, mīli…”

Nu kas tas tad nu tāds?… Zemāk norādes, kur man jāierodas. Nākamajā dienā es uzvelku smukāko kleitu, smukākās čības un dodos izpildīt tā paslinkā sargeņģeļa darbus… Pa ceļam sargeņģelis atsūta man īsziņu: – Paklausies, es varu kādu kaut kur nosūtīt, bet visur būt es nevaru, tāpēc esi tu! Nečīksti, mums te augšā ausīs spindz tā skaņa!!!

Kopš tās dienas es nonācu pie savas meitenītes, jā, es biju auklīte, es darīju visu, ko eņģelītis man teica. Un pēc pavadīta gada Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 19. nodaļā mēs – es, mamma un meitenīte – esam mājās!!!

Mēs dejojām, mēs zīmējām, mēs dziedājām… Tas bija grūti, bet eņģelīši ir, un tiem līdzi ir jāiet…