Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Priecīgs stāsts

Iesūtīja Linda Katrīna Vrubļevska

2015. gads… Es saldi gulēju, kad pie mana loga atskanēja klauvējiens… Nu kurš gan? Nakts taču! Ārprāts… Nē, nebeidz klauvēties… Bezkaunība? Nu, kas cits atliek – paveru logu vēdināšanas režīmā, ir augusts, pa logu ienes kādu lapu… Nikna paskatos… nu tā… Eņģelis…

Stāv un saka: – Tagad tā, tev vajag ņemt un pasargāt vienu meitenīti, es tev uzticos, šeit ir norādījumi, un man nav laika!
Iedevis man norādījumus, viņš pazuda, kā nebijis! Tā… Es atrullēju lielo plakātu, uz kura bija maz teksta: ”Ir meitenīte, kura tevi gaida, gaida slimnīcā, tavi uzdevumi – smaidi, dejo, dziedi, izturi, mīli…”

Nu kas tas tad nu tāds?… Zemāk norādes, kur man jāierodas. Nākamajā dienā es uzvelku smukāko kleitu, smukākās čības un dodos izpildīt tā paslinkā sargeņģeļa darbus… Pa ceļam sargeņģelis atsūta man īsziņu: – Paklausies, es varu kādu kaut kur nosūtīt, bet visur būt es nevaru, tāpēc esi tu! Nečīksti, mums te augšā ausīs spindz tā skaņa!!!

Kopš tās dienas es nonācu pie savas meitenītes, jā, es biju auklīte, es darīju visu, ko eņģelītis man teica. Un pēc pavadīta gada Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 19. nodaļā mēs – es, mamma un meitenīte – esam mājās!!!

Mēs dejojām, mēs zīmējām, mēs dziedājām… Tas bija grūti, bet eņģelīši ir, un tiem līdzi ir jāiet…