Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pelēcītis

Iesūtīja Monta Zīle

Pelēcītis ienāca pasaulē kādā mierīgā ziemas vakarā. Patiesībā tas bija neparasti mierīgs vakars – visā pilsētā valdīja neierasts, gluži vai neticams miers. Ļaudis staigāja pa ielām, klusi smaidīdami, ik pa laikam kāds kādu apskāva, kāds kādam silti uzsmaidīja vai draudzīgi uzplāja pa plecu. Tas bija vakars, kad sniegpārslas no debesīm nebira, kā ierasts, – tās nolaidās pār iemigušo zemi, kā vēlēdamās to pārklāt ar maigu un sildošu segu. Un jau pavisam drīz visa zeme bija balto sniegpārslu apmīļota…

Tas bija Ziemassvētku vakars.Tieši tad viņš ieradās – gluži maziņš un nevarīgs. Neviens neticēja, ka viņa acis reiz skatīs pasauli, ka rokas skars ozola raupjo mizu, pēdas jutīs jūras viļņu skrējienu, deguns saodīs vecmāmiņas ceptās šokolādes kūkas debešķīgo aromātu un āda tiks lietus lāšu noglāstīta. Taču dažas minūtes pēc ierašanās, kad Pelēcītis vairs nebūt nebija pelēks, mazās, brūnās acis plaši atvērās. Māmiņa, turēdama rokās mazo puisēnu, notrausa kādu nomaldījušos asaru un pasmaidīja – viņa redzēja dēlēna acīs lielu mīlestību un dzīvesprieku.Tā sākās Pelēcīša neparastā dzīve. Viņš nebija tāds kā visi citi puisīši, taču viņam bija daudzi brīnišķīgi, gluži parasti draugi. Gan viņi, gan vecāki turpināja zēnu mīļi saukt par Pelēcīti, līdz viņa īsto vārdu varēja atminēties tikai ar pūlēm. Visi zināja, ka viņu tā sauc tā paša iemesla dēļ, kādēļ viņam ir grūti kontrolēt rokas un kājas. Neviens nesmējās par to, ka Pelēcītim bija grūti ēst vai runāt. Jo viss, ko viņš teica, bija mīlestības un debešķīgas gudrības apvīts.Viņš sargāja vājākos, metās cīņā, lai palīdzētu tiem, kuriem tika darīts pāri. Drosmīgi aizstāvēja noklīdušus dzīvniekus no vardarbīgiem zēniem, kuri bija par viņu pat divreiz vecāki!

Pelēcītis nekautrējās brīvdienu rītos palīdzēt sētniecei slaucīt lapas vai šķūrēt sniegu, pēc skolas viņš devās pie sirmās tantiņas kaimiņos, lai palīdzētu uzkopt istabu un pagatavot maltīti. Pusi no rotaļlietām, kuras bija nopirkusi mamma, Pelēcītis atdāvināja nabadzīgiem bērniem, ar pārējām viņš izklaidēja slimos bērnus slimnīcā, uz kuru viņam tik bieži bija jādodas… Visur, kur viņš devās, valdīja smiekli un prieks, un, viņam aizejot, palika brīnišķs miers…Nebija darba, kas Pelēcīti biedētu, nebija tāda cilvēka, kuram viņš uzgrieztu muguru. Arī esot pieaudzis, viņš turpināja ap sevi pulcēt nelaimīgos un ievainotos. Neskaitāmi cilvēki pievienojās Pelēcītim, lai atbalstītu viņa brīnumainos darbus. Tie apbrīnoja viņa apņēmību, mīlestību un, pats galvenais, spēju par spīti savai slimībai aizmirst par sevi un savām vajadzībām, lai palīdzētu citiem.Un vēlāk, kad pēc daudziem, daudziem gadiem, kādā klusā un mierīgā Ziemassvētku vakarā Pelēcītis pameta šo pasauli, cilvēki nebeidza runāt par to, ka viņš bijis paša Dieviņa sūtīts eņģelis. Viņam Dievs iedevis mazāk kā citiem, lai viņš vieglāk varētu vairāk nonest no debesīm un dāvināt cilvēkiem, kurus tas tik ļoti mīlējis…