Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Horoskops aunam

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Nebaidies atteikties no plāniem, kuri jau sen tavā dzīvē zaudējuši aktualitāti.

Horoskops vērsim

Lai kā tas nerīvētu tavam godam kantes, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc profesionālismu ar necieņu.

Horoskops dvīņiem

Mīlestības un draudzības attiecībās nāksies nolaisties uz zemes – sapratīsi, ka reālie dzīves apstākļi un nosacījumi ir spēcīgāki pat par lielu gribēšanu. Iespējams, tas ir pārbaudījums, laiks visu saliks pa atvilktnītēm un plauktiņiem.

Horoskops vēzim

Emocionālais fons būs pasteļtoņos iekrāsots un pakļausies tavai prāta kontrolei. Darījumos jāizvairās no spēka pozīcijām un ieroču demonstrējumiem. Šodien vajadzētu parūpēties par saimnieciskiem sīkumiem, lai Ziemsvētku laikā varētu gaismu un siltumu baudīt.

Horoskops lauvai

Šodien vari sagaidīt pārsteigumus no vadības aprindām vai citām uzraugošajām struktūrām, tāpēc pārliecinies par sakārtotu darba vidi un visu nepieciešamo dokumentu esamību.

Horoskops jaunavai

Ja šodien izvēlēsies pareizo taktiku naudas lietās, izgaisīs arī citi uzkārtie un sastrēgušie jautājumi. Pieņem lēmumu par labu mazāk, bet drošāk un vēlams neklausīties optimistisko uzmundrinātāju teiktajā.

Horoskops svariem

Ziedo savu laiku kādam darbam ārpus tavu pienākumu klāsta un tiksi atalgots. Šodien tas nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Kopdzīves plānus atliec uz citu laiku un apbruņojies ar realitātes izpratni.

Horoskops skorpionam

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, arī nogaidi, jo šodien kārotais rīt šķitīs neinteresants.

Horoskops strēlniekam

Šodien parevidēsi savu uzskatu failus un dažus uzskatīsi par vajadzību izdzēst, pat nesaglabājot rezerves kopiju. Šai nodarbei var būt divi iznākumi: īslaicīgs tukšuma un neziņas stāvoklis vai arī patīkamā ņirbēšana pakrūtē, zinot, ka tuvojas kas interesants.

Horoskops mežāzim

Darbs prasīs vairāk piepūles, nekā biji cerējis. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet nogaidīt.

Horoskops ūdensvīram

Ja ar prātu un kājām būsi labi sazemējies, saņemsi atalgojumu par jebkuru darbiņu no lielā dienas piedāvājuma. Vislabāk patiks iznesties, ja tevi iekļaus ļaužu bariņš, kuri labprāt klausīsies tavos spriedelējumos.

Horoskops zivīm

Ja tevi pārsteigs brīdis, kad šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savu intuīciju un tā tev sniegs vajadzīgās atbildes. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pelēcītis

Iesūtīja Monta Zīle

Pelēcītis ienāca pasaulē kādā mierīgā ziemas vakarā. Patiesībā tas bija neparasti mierīgs vakars – visā pilsētā valdīja neierasts, gluži vai neticams miers. Ļaudis staigāja pa ielām, klusi smaidīdami, ik pa laikam kāds kādu apskāva, kāds kādam silti uzsmaidīja vai draudzīgi uzplāja pa plecu. Tas bija vakars, kad sniegpārslas no debesīm nebira, kā ierasts, – tās nolaidās pār iemigušo zemi, kā vēlēdamās to pārklāt ar maigu un sildošu segu. Un jau pavisam drīz visa zeme bija balto sniegpārslu apmīļota…

Tas bija Ziemassvētku vakars.Tieši tad viņš ieradās – gluži maziņš un nevarīgs. Neviens neticēja, ka viņa acis reiz skatīs pasauli, ka rokas skars ozola raupjo mizu, pēdas jutīs jūras viļņu skrējienu, deguns saodīs vecmāmiņas ceptās šokolādes kūkas debešķīgo aromātu un āda tiks lietus lāšu noglāstīta. Taču dažas minūtes pēc ierašanās, kad Pelēcītis vairs nebūt nebija pelēks, mazās, brūnās acis plaši atvērās. Māmiņa, turēdama rokās mazo puisēnu, notrausa kādu nomaldījušos asaru un pasmaidīja – viņa redzēja dēlēna acīs lielu mīlestību un dzīvesprieku.Tā sākās Pelēcīša neparastā dzīve. Viņš nebija tāds kā visi citi puisīši, taču viņam bija daudzi brīnišķīgi, gluži parasti draugi. Gan viņi, gan vecāki turpināja zēnu mīļi saukt par Pelēcīti, līdz viņa īsto vārdu varēja atminēties tikai ar pūlēm. Visi zināja, ka viņu tā sauc tā paša iemesla dēļ, kādēļ viņam ir grūti kontrolēt rokas un kājas. Neviens nesmējās par to, ka Pelēcītim bija grūti ēst vai runāt. Jo viss, ko viņš teica, bija mīlestības un debešķīgas gudrības apvīts.Viņš sargāja vājākos, metās cīņā, lai palīdzētu tiem, kuriem tika darīts pāri. Drosmīgi aizstāvēja noklīdušus dzīvniekus no vardarbīgiem zēniem, kuri bija par viņu pat divreiz vecāki!

Pelēcītis nekautrējās brīvdienu rītos palīdzēt sētniecei slaucīt lapas vai šķūrēt sniegu, pēc skolas viņš devās pie sirmās tantiņas kaimiņos, lai palīdzētu uzkopt istabu un pagatavot maltīti. Pusi no rotaļlietām, kuras bija nopirkusi mamma, Pelēcītis atdāvināja nabadzīgiem bērniem, ar pārējām viņš izklaidēja slimos bērnus slimnīcā, uz kuru viņam tik bieži bija jādodas… Visur, kur viņš devās, valdīja smiekli un prieks, un, viņam aizejot, palika brīnišķs miers…Nebija darba, kas Pelēcīti biedētu, nebija tāda cilvēka, kuram viņš uzgrieztu muguru. Arī esot pieaudzis, viņš turpināja ap sevi pulcēt nelaimīgos un ievainotos. Neskaitāmi cilvēki pievienojās Pelēcītim, lai atbalstītu viņa brīnumainos darbus. Tie apbrīnoja viņa apņēmību, mīlestību un, pats galvenais, spēju par spīti savai slimībai aizmirst par sevi un savām vajadzībām, lai palīdzētu citiem.Un vēlāk, kad pēc daudziem, daudziem gadiem, kādā klusā un mierīgā Ziemassvētku vakarā Pelēcītis pameta šo pasauli, cilvēki nebeidza runāt par to, ka viņš bijis paša Dieviņa sūtīts eņģelis. Viņam Dievs iedevis mazāk kā citiem, lai viņš vieglāk varētu vairāk nonest no debesīm un dāvināt cilvēkiem, kurus tas tik ļoti mīlējis…