Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pelēcītis

Iesūtīja Monta Zīle

Pelēcītis ienāca pasaulē kādā mierīgā ziemas vakarā. Patiesībā tas bija neparasti mierīgs vakars – visā pilsētā valdīja neierasts, gluži vai neticams miers. Ļaudis staigāja pa ielām, klusi smaidīdami, ik pa laikam kāds kādu apskāva, kāds kādam silti uzsmaidīja vai draudzīgi uzplāja pa plecu. Tas bija vakars, kad sniegpārslas no debesīm nebira, kā ierasts, – tās nolaidās pār iemigušo zemi, kā vēlēdamās to pārklāt ar maigu un sildošu segu. Un jau pavisam drīz visa zeme bija balto sniegpārslu apmīļota…

Tas bija Ziemassvētku vakars.Tieši tad viņš ieradās – gluži maziņš un nevarīgs. Neviens neticēja, ka viņa acis reiz skatīs pasauli, ka rokas skars ozola raupjo mizu, pēdas jutīs jūras viļņu skrējienu, deguns saodīs vecmāmiņas ceptās šokolādes kūkas debešķīgo aromātu un āda tiks lietus lāšu noglāstīta. Taču dažas minūtes pēc ierašanās, kad Pelēcītis vairs nebūt nebija pelēks, mazās, brūnās acis plaši atvērās. Māmiņa, turēdama rokās mazo puisēnu, notrausa kādu nomaldījušos asaru un pasmaidīja – viņa redzēja dēlēna acīs lielu mīlestību un dzīvesprieku.Tā sākās Pelēcīša neparastā dzīve. Viņš nebija tāds kā visi citi puisīši, taču viņam bija daudzi brīnišķīgi, gluži parasti draugi. Gan viņi, gan vecāki turpināja zēnu mīļi saukt par Pelēcīti, līdz viņa īsto vārdu varēja atminēties tikai ar pūlēm. Visi zināja, ka viņu tā sauc tā paša iemesla dēļ, kādēļ viņam ir grūti kontrolēt rokas un kājas. Neviens nesmējās par to, ka Pelēcītim bija grūti ēst vai runāt. Jo viss, ko viņš teica, bija mīlestības un debešķīgas gudrības apvīts.Viņš sargāja vājākos, metās cīņā, lai palīdzētu tiem, kuriem tika darīts pāri. Drosmīgi aizstāvēja noklīdušus dzīvniekus no vardarbīgiem zēniem, kuri bija par viņu pat divreiz vecāki!

Pelēcītis nekautrējās brīvdienu rītos palīdzēt sētniecei slaucīt lapas vai šķūrēt sniegu, pēc skolas viņš devās pie sirmās tantiņas kaimiņos, lai palīdzētu uzkopt istabu un pagatavot maltīti. Pusi no rotaļlietām, kuras bija nopirkusi mamma, Pelēcītis atdāvināja nabadzīgiem bērniem, ar pārējām viņš izklaidēja slimos bērnus slimnīcā, uz kuru viņam tik bieži bija jādodas… Visur, kur viņš devās, valdīja smiekli un prieks, un, viņam aizejot, palika brīnišķs miers…Nebija darba, kas Pelēcīti biedētu, nebija tāda cilvēka, kuram viņš uzgrieztu muguru. Arī esot pieaudzis, viņš turpināja ap sevi pulcēt nelaimīgos un ievainotos. Neskaitāmi cilvēki pievienojās Pelēcītim, lai atbalstītu viņa brīnumainos darbus. Tie apbrīnoja viņa apņēmību, mīlestību un, pats galvenais, spēju par spīti savai slimībai aizmirst par sevi un savām vajadzībām, lai palīdzētu citiem.Un vēlāk, kad pēc daudziem, daudziem gadiem, kādā klusā un mierīgā Ziemassvētku vakarā Pelēcītis pameta šo pasauli, cilvēki nebeidza runāt par to, ka viņš bijis paša Dieviņa sūtīts eņģelis. Viņam Dievs iedevis mazāk kā citiem, lai viņš vieglāk varētu vairāk nonest no debesīm un dāvināt cilvēkiem, kurus tas tik ļoti mīlējis…