Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Horoskops aunam

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vērsim

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops dvīņiem

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops vēzim

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops lauvai

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops svariem

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops strēlniekam

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops zivīm

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pelēcītis

Iesūtīja Monta Zīle

Pelēcītis ienāca pasaulē kādā mierīgā ziemas vakarā. Patiesībā tas bija neparasti mierīgs vakars – visā pilsētā valdīja neierasts, gluži vai neticams miers. Ļaudis staigāja pa ielām, klusi smaidīdami, ik pa laikam kāds kādu apskāva, kāds kādam silti uzsmaidīja vai draudzīgi uzplāja pa plecu. Tas bija vakars, kad sniegpārslas no debesīm nebira, kā ierasts, – tās nolaidās pār iemigušo zemi, kā vēlēdamās to pārklāt ar maigu un sildošu segu. Un jau pavisam drīz visa zeme bija balto sniegpārslu apmīļota…

Tas bija Ziemassvētku vakars.Tieši tad viņš ieradās – gluži maziņš un nevarīgs. Neviens neticēja, ka viņa acis reiz skatīs pasauli, ka rokas skars ozola raupjo mizu, pēdas jutīs jūras viļņu skrējienu, deguns saodīs vecmāmiņas ceptās šokolādes kūkas debešķīgo aromātu un āda tiks lietus lāšu noglāstīta. Taču dažas minūtes pēc ierašanās, kad Pelēcītis vairs nebūt nebija pelēks, mazās, brūnās acis plaši atvērās. Māmiņa, turēdama rokās mazo puisēnu, notrausa kādu nomaldījušos asaru un pasmaidīja – viņa redzēja dēlēna acīs lielu mīlestību un dzīvesprieku.Tā sākās Pelēcīša neparastā dzīve. Viņš nebija tāds kā visi citi puisīši, taču viņam bija daudzi brīnišķīgi, gluži parasti draugi. Gan viņi, gan vecāki turpināja zēnu mīļi saukt par Pelēcīti, līdz viņa īsto vārdu varēja atminēties tikai ar pūlēm. Visi zināja, ka viņu tā sauc tā paša iemesla dēļ, kādēļ viņam ir grūti kontrolēt rokas un kājas. Neviens nesmējās par to, ka Pelēcītim bija grūti ēst vai runāt. Jo viss, ko viņš teica, bija mīlestības un debešķīgas gudrības apvīts.Viņš sargāja vājākos, metās cīņā, lai palīdzētu tiem, kuriem tika darīts pāri. Drosmīgi aizstāvēja noklīdušus dzīvniekus no vardarbīgiem zēniem, kuri bija par viņu pat divreiz vecāki!

Pelēcītis nekautrējās brīvdienu rītos palīdzēt sētniecei slaucīt lapas vai šķūrēt sniegu, pēc skolas viņš devās pie sirmās tantiņas kaimiņos, lai palīdzētu uzkopt istabu un pagatavot maltīti. Pusi no rotaļlietām, kuras bija nopirkusi mamma, Pelēcītis atdāvināja nabadzīgiem bērniem, ar pārējām viņš izklaidēja slimos bērnus slimnīcā, uz kuru viņam tik bieži bija jādodas… Visur, kur viņš devās, valdīja smiekli un prieks, un, viņam aizejot, palika brīnišķs miers…Nebija darba, kas Pelēcīti biedētu, nebija tāda cilvēka, kuram viņš uzgrieztu muguru. Arī esot pieaudzis, viņš turpināja ap sevi pulcēt nelaimīgos un ievainotos. Neskaitāmi cilvēki pievienojās Pelēcītim, lai atbalstītu viņa brīnumainos darbus. Tie apbrīnoja viņa apņēmību, mīlestību un, pats galvenais, spēju par spīti savai slimībai aizmirst par sevi un savām vajadzībām, lai palīdzētu citiem.Un vēlāk, kad pēc daudziem, daudziem gadiem, kādā klusā un mierīgā Ziemassvētku vakarā Pelēcītis pameta šo pasauli, cilvēki nebeidza runāt par to, ka viņš bijis paša Dieviņa sūtīts eņģelis. Viņam Dievs iedevis mazāk kā citiem, lai viņš vieglāk varētu vairāk nonest no debesīm un dāvināt cilvēkiem, kurus tas tik ļoti mīlējis…