Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. marts

Made, Irbe

Horoskops aunam

Ieklausoties kāda gudrāka un nesavtīga cilvēka padomā ietaupīsi naudu un arī saudzēsi savus nervus. Plānus un ieceres vari skicēt tikai tādā gadījumā, ja tie nav būvēti uz kāda maldināšanas pamatiem.

Horoskops vērsim

Var izveidoties apstākļi, kuri tevi savedīs ar kādu cilvēku, kurš būs ieinteresēts tavu radošo ieceru atbalstīšanā. Pieskaņoties un adaptēties jauniem apstākļiem būs sarežģītāk kā biji domājis. Izvairies no strīdiem ar sievietēm.

Horoskops dvīņiem

Cilvēki no tavu tuvinieku loka gaidīs un cerēs uz tavu palīdzību, bet vari sajusties apātisks un apmulsis, tāpēc nespēsi konstruktīvi rīkoties. Demonstrē vēlēšanos izprast citu bēdu vai sāpi, tādējādi uzlabosi attiecības.

Horoskops vēzim

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības, bet aktīvi meklēt izeju no neveiklas situācijas. Šodien savu dienas bildi mālē tikai saulainajos un zeltainajos toņos. Atgriezies tavs dzirkstošais dzīvesprieks.

Horoskops lauvai

Šodien nedrīksti pārspīlēt savu personas nozīmību vai sabiedrībā dižoties ar saviem sasniegumiem. Piezemējies un ieraugi arī citus, lai paziņas un draugi no tevis nenovērstos.

Horoskops jaunavai

Saskarsies ar citu cilvēku neizpratni un tavas rīcības nosodīšanu. Nesteidzini notikumus un mīkstini kategorisko nostāju, tikai tā izvairīsies no konfliktiem. Lai arī kādi vilinājumi un kārdinājumi, izvairies no spekulācijām un manipulācijām.

Horoskops svariem

Šodien koncentrējies tikai uz sadzīviskām nodarbēm, jo domas būs emocionāli iekrāsotas, kas var radīt pārpratumus, domstarpības ar tuviniekiem. Personisko attiecību interesēs vari doties tālākā ceļojumā.

Horoskops skorpionam

Pat nedzenoties pēc īpašiem uzmanības apliecinājumiem, būsi pamanāms un ievērojams ar savām iztēles bagātajām idejām un domām. Izmanto radušos apstākļus, lai tuvāk iepazītos un aprunātos ar kādu īpašu personību.

Horoskops strēlniekam

Šodien nesadalies neskaitāmos darbos un necenties pabūt visās vietās, kur esi aicināts. Izvēlies cilvēkus, ar kuriem vari sarunāties jēgpilni un dziļi. Piesātinātā iztēlē un bagātā emocionalitāte ļaus pietuvoties kādam sapnim.

Horoskops mežāzim

Šī tev būs labvēlīga diena visās tās izpausmēs tāpēc mēģini salikt pieturzīmes visos jautājumos un pieliec punktus visiem nepabeigtiem darbiem. Ja pārbagātā iztēle kļūs par tavu gidu, vari nomaldīties.

Horoskops ūdensvīram

Pareizi noskaņoti intuīcijas receptori un optimistiska pasaules uztvere palīdzēs pārvarēt finansiālos sarežģījumus. Tev ieteicams doties tālāk prom no mājām, lai atbrīvotos no ierasto apstākļu uzspiestās domāšanas un uzvedības.

Horoskops zivīm

Šodienai ir labā ziņa – būtiski uzlabosies attiecības ar cilvēkiem. Pieņem, ka citam var būt arī cits skats un netērē savu emociju enerģiju. Tevi iepriecinās negaidīta naudiņa – kāds var atdot parādu vai norēķināties par agrāk sniegtiem pakalpojumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pelēcītis

Iesūtīja Monta Zīle

Pelēcītis ienāca pasaulē kādā mierīgā ziemas vakarā. Patiesībā tas bija neparasti mierīgs vakars – visā pilsētā valdīja neierasts, gluži vai neticams miers. Ļaudis staigāja pa ielām, klusi smaidīdami, ik pa laikam kāds kādu apskāva, kāds kādam silti uzsmaidīja vai draudzīgi uzplāja pa plecu. Tas bija vakars, kad sniegpārslas no debesīm nebira, kā ierasts, – tās nolaidās pār iemigušo zemi, kā vēlēdamās to pārklāt ar maigu un sildošu segu. Un jau pavisam drīz visa zeme bija balto sniegpārslu apmīļota…

Tas bija Ziemassvētku vakars.Tieši tad viņš ieradās – gluži maziņš un nevarīgs. Neviens neticēja, ka viņa acis reiz skatīs pasauli, ka rokas skars ozola raupjo mizu, pēdas jutīs jūras viļņu skrējienu, deguns saodīs vecmāmiņas ceptās šokolādes kūkas debešķīgo aromātu un āda tiks lietus lāšu noglāstīta. Taču dažas minūtes pēc ierašanās, kad Pelēcītis vairs nebūt nebija pelēks, mazās, brūnās acis plaši atvērās. Māmiņa, turēdama rokās mazo puisēnu, notrausa kādu nomaldījušos asaru un pasmaidīja – viņa redzēja dēlēna acīs lielu mīlestību un dzīvesprieku.Tā sākās Pelēcīša neparastā dzīve. Viņš nebija tāds kā visi citi puisīši, taču viņam bija daudzi brīnišķīgi, gluži parasti draugi. Gan viņi, gan vecāki turpināja zēnu mīļi saukt par Pelēcīti, līdz viņa īsto vārdu varēja atminēties tikai ar pūlēm. Visi zināja, ka viņu tā sauc tā paša iemesla dēļ, kādēļ viņam ir grūti kontrolēt rokas un kājas. Neviens nesmējās par to, ka Pelēcītim bija grūti ēst vai runāt. Jo viss, ko viņš teica, bija mīlestības un debešķīgas gudrības apvīts.Viņš sargāja vājākos, metās cīņā, lai palīdzētu tiem, kuriem tika darīts pāri. Drosmīgi aizstāvēja noklīdušus dzīvniekus no vardarbīgiem zēniem, kuri bija par viņu pat divreiz vecāki!

Pelēcītis nekautrējās brīvdienu rītos palīdzēt sētniecei slaucīt lapas vai šķūrēt sniegu, pēc skolas viņš devās pie sirmās tantiņas kaimiņos, lai palīdzētu uzkopt istabu un pagatavot maltīti. Pusi no rotaļlietām, kuras bija nopirkusi mamma, Pelēcītis atdāvināja nabadzīgiem bērniem, ar pārējām viņš izklaidēja slimos bērnus slimnīcā, uz kuru viņam tik bieži bija jādodas… Visur, kur viņš devās, valdīja smiekli un prieks, un, viņam aizejot, palika brīnišķs miers…Nebija darba, kas Pelēcīti biedētu, nebija tāda cilvēka, kuram viņš uzgrieztu muguru. Arī esot pieaudzis, viņš turpināja ap sevi pulcēt nelaimīgos un ievainotos. Neskaitāmi cilvēki pievienojās Pelēcītim, lai atbalstītu viņa brīnumainos darbus. Tie apbrīnoja viņa apņēmību, mīlestību un, pats galvenais, spēju par spīti savai slimībai aizmirst par sevi un savām vajadzībām, lai palīdzētu citiem.Un vēlāk, kad pēc daudziem, daudziem gadiem, kādā klusā un mierīgā Ziemassvētku vakarā Pelēcītis pameta šo pasauli, cilvēki nebeidza runāt par to, ka viņš bijis paša Dieviņa sūtīts eņģelis. Viņam Dievs iedevis mazāk kā citiem, lai viņš vieglāk varētu vairāk nonest no debesīm un dāvināt cilvēkiem, kurus tas tik ļoti mīlējis…