Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pastaiga mežā

Iesūtīja Valdis Celmiņš

Kādā saulainā dienā princis un princese pastaigājās pa mežu. Viņi redzēja dažādus dzīvniekus. Meža zvēri meklēja ēst un gatavojās ziemas miegam. Pēkšņi princis iesaucās: – Kādēļ ļaunā ragana laupa šos skaistos dzīvniekus?

Princese atbildēja: – Ragana laupa dzīvniekus, lai viņai būtu viņu skaistā āda.

Princis grozījās pa meža taku un ieraudzīja trolli, kurš ķēra stirnu, jo viņam tā likās nejaukā ragana. Princese un princis skrēja apturēt trolli, bet viņš ielēca savā alā. Princis gribēja sekot trollim alā, bet princese viņu apturēja un teica: – Ja tu leksi troļļa alā, tad es tevi vairs neredzēšu.

Tad princis domāja, līdz izdomāja, ka jālec abiem. Princese piekrita, un abi ielēca troļļa alā. Viņi paslēpās aiz liela akmens un redzēja, kā trollis runā ar nejauko raganu. Ragana trollim teica, ka, ja viņš nenoķers kaut vienu dzīvnieku, tad ragana viņu noburs.

Princese iesaucās tik skaļi, ka ragana sadzirdēja. Viņa piecēlās no sava krēsla un kopā ar trolli gāja skatīties, kas viņus noklausās.
Princis princesei teica: – Ja mēs nebēgsim, tad ragana mūs pārvērtīs par akmens statujām.
Viņi skrēja pa troļļa alu. Ragana pateica burvju vārdus, un viņiem no griestiem uzkrita akmens krātiņš. Princis taisnojās, lai viņus atbrīvo, bet ragana atteica, jo viņi abi varēja raganu un trolli nodot. Princese sāka raudāt. Troļļa alā ielauzās spilgta gaisma, un atlidoja stiprais un labsirdīgais eņģelis. Eņģelis sodīja trolli. Ragana būrās, bet eņģelis raganu gandrīz uzvarēja. Tad eņģelis pasauca visus meža zvērus, kuri atbrīvoja princi un princesi. Viņi visi kopīgiem spēkiem uzvarēja nejauko raganu.