Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Ja nebūsi pārāk apmierināts ar mājas atmosfēru, prieku un mierinājumu meklēsi ārpus tās. Tavās burās iepūtīs vasaras liepziedu liegais vējš un sajutīsies brīvs. Ja rodas iespēja, velti laiku mākslas baudīšanai vai tās radīšanai.

Horoskops vērsim

Lielākais prieka un miera avots būs saskanīgas attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Vari atgūt iekavēto un izbaudīt kopā būšanu dažādās romantiskās nokrāsās un niansēs.

Horoskops dvīņiem

Atļaujies sev kādu pirkumu, kas varētu noderēt arī mājas darbiem. Šodien nevajadzētu ķerties pie nopietnām lietām vai pamatu likšanas kādai nopietnai būvei vai projektam. Labāk izsver, kur ieguldīt savus līdzekļus.

Horoskops vēzim

Šodien iespējams nāksies kārtot ar parādiem vai līdzīgām saistībām attiecināmus jautājumus. Ja šādi smagumi nav uzkrauti taviem pleciem, padomā par iespējām skaisti nosvinēt šo dienu. Ja šodien ir pamats svinībām, palutini sevi jo īpaši.

Horoskops lauvai

Dieniņa tev nebūs gadījusies no tām vienkāršajām. Ilūzijas un cerības attiecības radīs nepamatotu greizsirdību, kas savukārt var beigties ar pagalam sasteigtiem lēmumiem un neadekvātu rīcību. Savaldība būs zelta vērtē.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir iespējas izklāstīt savus nodomus un nākotnes plānus neradot partnerī pretestības un neapmierinātības pazīmes. Padomā par iespējām nedaudz uzkopt savu dzīvesvietu un tās tuvējo apkārtni.

Horoskops svariem

Šodien vajadzētu aktīvi padarboties, lai izkustinātu nedaudz sastāvējušās enerģijas. Ilgi gaidītie rezultāti ļoti drīz materializēsies. Pacietību un izturību.

Horoskops skorpionam

Šodien sajutīsi riktīgu noskaņojuma un fiziskās labsajūtas uzlabošanos. Būtu lieliski doties īsākā vai tālākā ceļojumā. Īpašie tālie un eksotiskie braucieni sola ļoti interesantus piedzīvojumus.

Horoskops strēlniekam

Tavas iekšējās sajūtas sauktin sauks un mudinās uz netradicionāliem eksperimentiem un jaunām sajūtām. Ar piedzīvojumiem šodien prātīgi. Saglabā iekšējo cēlumu un morālo tīrību.

Horoskops mežāzim

Šodien pieņemot svarīgus lēmumus nepaļaujies uz sabiedroto intuīciju, viņa šodien nebūs tajā labākajā formā. Labāk ieklausies draugos un kolēģos. Pats uz savu galvu neriskē, ja vairākas galvas - tad var.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tikai izklaide un vasarīgi prieki. Ja esi radošo sfēru pārstāvis, šos impulsus būtu lietderīgi izmantot, lai viegli radītu. Padomā par iespējām uzlabot attiecības ar saviem mazajiem vai lielajiem bērniem

Horoskops zivīm

Šodien gaidāma smaga darba diena, savukārt vakarpuse piemērota, lai ģimenes vai draugu pulkā kaut ko labu paveiktu. Nodarbojies ar ko tādu, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, kas veido jūsu kopības emocionālo un praktisko centru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pastaiga mežā

Iesūtīja Valdis Celmiņš

Kādā saulainā dienā princis un princese pastaigājās pa mežu. Viņi redzēja dažādus dzīvniekus. Meža zvēri meklēja ēst un gatavojās ziemas miegam. Pēkšņi princis iesaucās: – Kādēļ ļaunā ragana laupa šos skaistos dzīvniekus?

Princese atbildēja: – Ragana laupa dzīvniekus, lai viņai būtu viņu skaistā āda.

Princis grozījās pa meža taku un ieraudzīja trolli, kurš ķēra stirnu, jo viņam tā likās nejaukā ragana. Princese un princis skrēja apturēt trolli, bet viņš ielēca savā alā. Princis gribēja sekot trollim alā, bet princese viņu apturēja un teica: – Ja tu leksi troļļa alā, tad es tevi vairs neredzēšu.

Tad princis domāja, līdz izdomāja, ka jālec abiem. Princese piekrita, un abi ielēca troļļa alā. Viņi paslēpās aiz liela akmens un redzēja, kā trollis runā ar nejauko raganu. Ragana trollim teica, ka, ja viņš nenoķers kaut vienu dzīvnieku, tad ragana viņu noburs.

Princese iesaucās tik skaļi, ka ragana sadzirdēja. Viņa piecēlās no sava krēsla un kopā ar trolli gāja skatīties, kas viņus noklausās.
Princis princesei teica: – Ja mēs nebēgsim, tad ragana mūs pārvērtīs par akmens statujām.
Viņi skrēja pa troļļa alu. Ragana pateica burvju vārdus, un viņiem no griestiem uzkrita akmens krātiņš. Princis taisnojās, lai viņus atbrīvo, bet ragana atteica, jo viņi abi varēja raganu un trolli nodot. Princese sāka raudāt. Troļļa alā ielauzās spilgta gaisma, un atlidoja stiprais un labsirdīgais eņģelis. Eņģelis sodīja trolli. Ragana būrās, bet eņģelis raganu gandrīz uzvarēja. Tad eņģelis pasauca visus meža zvērus, kuri atbrīvoja princi un princesi. Viņi visi kopīgiem spēkiem uzvarēja nejauko raganu.