Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pastaiga mežā

Iesūtīja Valdis Celmiņš

Kādā saulainā dienā princis un princese pastaigājās pa mežu. Viņi redzēja dažādus dzīvniekus. Meža zvēri meklēja ēst un gatavojās ziemas miegam. Pēkšņi princis iesaucās: – Kādēļ ļaunā ragana laupa šos skaistos dzīvniekus?

Princese atbildēja: – Ragana laupa dzīvniekus, lai viņai būtu viņu skaistā āda.

Princis grozījās pa meža taku un ieraudzīja trolli, kurš ķēra stirnu, jo viņam tā likās nejaukā ragana. Princese un princis skrēja apturēt trolli, bet viņš ielēca savā alā. Princis gribēja sekot trollim alā, bet princese viņu apturēja un teica: – Ja tu leksi troļļa alā, tad es tevi vairs neredzēšu.

Tad princis domāja, līdz izdomāja, ka jālec abiem. Princese piekrita, un abi ielēca troļļa alā. Viņi paslēpās aiz liela akmens un redzēja, kā trollis runā ar nejauko raganu. Ragana trollim teica, ka, ja viņš nenoķers kaut vienu dzīvnieku, tad ragana viņu noburs.

Princese iesaucās tik skaļi, ka ragana sadzirdēja. Viņa piecēlās no sava krēsla un kopā ar trolli gāja skatīties, kas viņus noklausās.
Princis princesei teica: – Ja mēs nebēgsim, tad ragana mūs pārvērtīs par akmens statujām.
Viņi skrēja pa troļļa alu. Ragana pateica burvju vārdus, un viņiem no griestiem uzkrita akmens krātiņš. Princis taisnojās, lai viņus atbrīvo, bet ragana atteica, jo viņi abi varēja raganu un trolli nodot. Princese sāka raudāt. Troļļa alā ielauzās spilgta gaisma, un atlidoja stiprais un labsirdīgais eņģelis. Eņģelis sodīja trolli. Ragana būrās, bet eņģelis raganu gandrīz uzvarēja. Tad eņģelis pasauca visus meža zvērus, kuri atbrīvoja princi un princesi. Viņi visi kopīgiem spēkiem uzvarēja nejauko raganu.