Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pastaiga mežā

Iesūtīja Valdis Celmiņš

Kādā saulainā dienā princis un princese pastaigājās pa mežu. Viņi redzēja dažādus dzīvniekus. Meža zvēri meklēja ēst un gatavojās ziemas miegam. Pēkšņi princis iesaucās: – Kādēļ ļaunā ragana laupa šos skaistos dzīvniekus?

Princese atbildēja: – Ragana laupa dzīvniekus, lai viņai būtu viņu skaistā āda.

Princis grozījās pa meža taku un ieraudzīja trolli, kurš ķēra stirnu, jo viņam tā likās nejaukā ragana. Princese un princis skrēja apturēt trolli, bet viņš ielēca savā alā. Princis gribēja sekot trollim alā, bet princese viņu apturēja un teica: – Ja tu leksi troļļa alā, tad es tevi vairs neredzēšu.

Tad princis domāja, līdz izdomāja, ka jālec abiem. Princese piekrita, un abi ielēca troļļa alā. Viņi paslēpās aiz liela akmens un redzēja, kā trollis runā ar nejauko raganu. Ragana trollim teica, ka, ja viņš nenoķers kaut vienu dzīvnieku, tad ragana viņu noburs.

Princese iesaucās tik skaļi, ka ragana sadzirdēja. Viņa piecēlās no sava krēsla un kopā ar trolli gāja skatīties, kas viņus noklausās.
Princis princesei teica: – Ja mēs nebēgsim, tad ragana mūs pārvērtīs par akmens statujām.
Viņi skrēja pa troļļa alu. Ragana pateica burvju vārdus, un viņiem no griestiem uzkrita akmens krātiņš. Princis taisnojās, lai viņus atbrīvo, bet ragana atteica, jo viņi abi varēja raganu un trolli nodot. Princese sāka raudāt. Troļļa alā ielauzās spilgta gaisma, un atlidoja stiprais un labsirdīgais eņģelis. Eņģelis sodīja trolli. Ragana būrās, bet eņģelis raganu gandrīz uzvarēja. Tad eņģelis pasauca visus meža zvērus, kuri atbrīvoja princi un princesi. Viņi visi kopīgiem spēkiem uzvarēja nejauko raganu.