Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Mazo eņģeli

Iesūtīja Anna Šeila Ruhmane

Reiz sensenos laikos, kad eņģeļi staigāja pa zemes virsmu starp cilvēkiem, piedzima Mazais eņģelis. Arī eņģeļiem, tāpat kā cilvēkiem, piedzima mazi eņģelēni un tad, kā jau visi, izauga. Visi reiz pieauga un pildīja savus pienākumus darīt labu pasaulē. Bet viens eņģelītis piedzima ar ļoti īpašu dāvanu!

Šis īpašais bija Mazais eņģelītis. Viņš kā piedzima, tā arī augumā nestiepās. Viņam bija dota pati īpašākā dāvana – spārni. Mazais eņģelis bija viens no retajiem, kam paveicies ar spārniem. Kad Mazais eņģelis auga, viņš apguva dažādas lietas… Lai, kad viņš būtu pieaudzis, varētu darīt savu darbu labāk par visiem. Viņš izmēģināja visu, bet nekas viņam nepadevās. Mazais eņģelis sāka zaudēt cerību atrast savu talantu, bet tad kāds no gudrajiem senčiem viņam iedeva loku un bultas. Tikai nepārprotiet, eņģeļi nebija ļauni! Šīs bija īpašas bultas…

Tā kā Mazais eņģelis vienmēr bija bijis romantiķis, viņam piešķīra Mīlestības bultas. Mazais eņģelis palīdzēja cilvēkiem atvērt acis mīlestībai. Viņa uzdevums bija atrast divus cilvēkus, kuri bija kā radīti viens otram, un abiem trāpīt ar vienu un to pašu īpašo bultu. Arī senči domāja, ka Mazais eņģelis šai misijai ir īstais. Mazajam pašam patika šis darbiņš, tāpēc viņam tas ļoti labi padevās. Viņš bija mazs un varēja lidot, viņu neviens nekad nepamanīja…

Tā Mazais eņģelis visu savu dzīvi pavadīja, savedot cilvēkus kopā, un tas viņu darīja ļoti laimīgu. Tagad, protams, laiki ir mainījušies un eņģeļu vairs nav starp mums, cilvēkiem, bet viņi vēl joprojām katrs kārtīgi pilda savus pienākumus. Kas attiecas uz Mazo eņģeli… Mūsdienās viņu sauc par Mīlestības eņģeli. Un viņš vēl šodien pilda savus pienākumus…