Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskops aunam

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

Horoskops vērsim

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops dvīņiem

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops vēzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops ūdensvīram

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops zivīm

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Mazo eņģeli

Iesūtīja Anna Šeila Ruhmane

Reiz sensenos laikos, kad eņģeļi staigāja pa zemes virsmu starp cilvēkiem, piedzima Mazais eņģelis. Arī eņģeļiem, tāpat kā cilvēkiem, piedzima mazi eņģelēni un tad, kā jau visi, izauga. Visi reiz pieauga un pildīja savus pienākumus darīt labu pasaulē. Bet viens eņģelītis piedzima ar ļoti īpašu dāvanu!

Šis īpašais bija Mazais eņģelītis. Viņš kā piedzima, tā arī augumā nestiepās. Viņam bija dota pati īpašākā dāvana – spārni. Mazais eņģelis bija viens no retajiem, kam paveicies ar spārniem. Kad Mazais eņģelis auga, viņš apguva dažādas lietas… Lai, kad viņš būtu pieaudzis, varētu darīt savu darbu labāk par visiem. Viņš izmēģināja visu, bet nekas viņam nepadevās. Mazais eņģelis sāka zaudēt cerību atrast savu talantu, bet tad kāds no gudrajiem senčiem viņam iedeva loku un bultas. Tikai nepārprotiet, eņģeļi nebija ļauni! Šīs bija īpašas bultas…

Tā kā Mazais eņģelis vienmēr bija bijis romantiķis, viņam piešķīra Mīlestības bultas. Mazais eņģelis palīdzēja cilvēkiem atvērt acis mīlestībai. Viņa uzdevums bija atrast divus cilvēkus, kuri bija kā radīti viens otram, un abiem trāpīt ar vienu un to pašu īpašo bultu. Arī senči domāja, ka Mazais eņģelis šai misijai ir īstais. Mazajam pašam patika šis darbiņš, tāpēc viņam tas ļoti labi padevās. Viņš bija mazs un varēja lidot, viņu neviens nekad nepamanīja…

Tā Mazais eņģelis visu savu dzīvi pavadīja, savedot cilvēkus kopā, un tas viņu darīja ļoti laimīgu. Tagad, protams, laiki ir mainījušies un eņģeļu vairs nav starp mums, cilvēkiem, bet viņi vēl joprojām katrs kārtīgi pilda savus pienākumus. Kas attiecas uz Mazo eņģeli… Mūsdienās viņu sauc par Mīlestības eņģeli. Un viņš vēl šodien pilda savus pienākumus…