Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Mazo eņģeli

Iesūtīja Anna Šeila Ruhmane

Reiz sensenos laikos, kad eņģeļi staigāja pa zemes virsmu starp cilvēkiem, piedzima Mazais eņģelis. Arī eņģeļiem, tāpat kā cilvēkiem, piedzima mazi eņģelēni un tad, kā jau visi, izauga. Visi reiz pieauga un pildīja savus pienākumus darīt labu pasaulē. Bet viens eņģelītis piedzima ar ļoti īpašu dāvanu!

Šis īpašais bija Mazais eņģelītis. Viņš kā piedzima, tā arī augumā nestiepās. Viņam bija dota pati īpašākā dāvana – spārni. Mazais eņģelis bija viens no retajiem, kam paveicies ar spārniem. Kad Mazais eņģelis auga, viņš apguva dažādas lietas… Lai, kad viņš būtu pieaudzis, varētu darīt savu darbu labāk par visiem. Viņš izmēģināja visu, bet nekas viņam nepadevās. Mazais eņģelis sāka zaudēt cerību atrast savu talantu, bet tad kāds no gudrajiem senčiem viņam iedeva loku un bultas. Tikai nepārprotiet, eņģeļi nebija ļauni! Šīs bija īpašas bultas…

Tā kā Mazais eņģelis vienmēr bija bijis romantiķis, viņam piešķīra Mīlestības bultas. Mazais eņģelis palīdzēja cilvēkiem atvērt acis mīlestībai. Viņa uzdevums bija atrast divus cilvēkus, kuri bija kā radīti viens otram, un abiem trāpīt ar vienu un to pašu īpašo bultu. Arī senči domāja, ka Mazais eņģelis šai misijai ir īstais. Mazajam pašam patika šis darbiņš, tāpēc viņam tas ļoti labi padevās. Viņš bija mazs un varēja lidot, viņu neviens nekad nepamanīja…

Tā Mazais eņģelis visu savu dzīvi pavadīja, savedot cilvēkus kopā, un tas viņu darīja ļoti laimīgu. Tagad, protams, laiki ir mainījušies un eņģeļu vairs nav starp mums, cilvēkiem, bet viņi vēl joprojām katrs kārtīgi pilda savus pienākumus. Kas attiecas uz Mazo eņģeli… Mūsdienās viņu sauc par Mīlestības eņģeli. Un viņš vēl šodien pilda savus pienākumus…