Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Mazo eņģeli

Iesūtīja Anna Šeila Ruhmane

Reiz sensenos laikos, kad eņģeļi staigāja pa zemes virsmu starp cilvēkiem, piedzima Mazais eņģelis. Arī eņģeļiem, tāpat kā cilvēkiem, piedzima mazi eņģelēni un tad, kā jau visi, izauga. Visi reiz pieauga un pildīja savus pienākumus darīt labu pasaulē. Bet viens eņģelītis piedzima ar ļoti īpašu dāvanu!

Šis īpašais bija Mazais eņģelītis. Viņš kā piedzima, tā arī augumā nestiepās. Viņam bija dota pati īpašākā dāvana – spārni. Mazais eņģelis bija viens no retajiem, kam paveicies ar spārniem. Kad Mazais eņģelis auga, viņš apguva dažādas lietas… Lai, kad viņš būtu pieaudzis, varētu darīt savu darbu labāk par visiem. Viņš izmēģināja visu, bet nekas viņam nepadevās. Mazais eņģelis sāka zaudēt cerību atrast savu talantu, bet tad kāds no gudrajiem senčiem viņam iedeva loku un bultas. Tikai nepārprotiet, eņģeļi nebija ļauni! Šīs bija īpašas bultas…

Tā kā Mazais eņģelis vienmēr bija bijis romantiķis, viņam piešķīra Mīlestības bultas. Mazais eņģelis palīdzēja cilvēkiem atvērt acis mīlestībai. Viņa uzdevums bija atrast divus cilvēkus, kuri bija kā radīti viens otram, un abiem trāpīt ar vienu un to pašu īpašo bultu. Arī senči domāja, ka Mazais eņģelis šai misijai ir īstais. Mazajam pašam patika šis darbiņš, tāpēc viņam tas ļoti labi padevās. Viņš bija mazs un varēja lidot, viņu neviens nekad nepamanīja…

Tā Mazais eņģelis visu savu dzīvi pavadīja, savedot cilvēkus kopā, un tas viņu darīja ļoti laimīgu. Tagad, protams, laiki ir mainījušies un eņģeļu vairs nav starp mums, cilvēkiem, bet viņi vēl joprojām katrs kārtīgi pilda savus pienākumus. Kas attiecas uz Mazo eņģeli… Mūsdienās viņu sauc par Mīlestības eņģeli. Un viņš vēl šodien pilda savus pienākumus…