Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs Tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops dvīņiem

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops vēzim

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops jaunavai

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops svariem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops zivīm

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par maziem un lieliem eņģeļiem un viņu labajiem darbiem

Iesūtīja Kristiāna Jermacāne
Reiz sensenos laikos… saules apspīdētajā balto mākoņu dārzā dzīvoja Mazie un Lielie Eņģeļi, kuriem Galvenais Eņģelis katru dienu deva sarakstu ar uzticētajiem darbiem, ko paveikt uz Zemes. Maziem Eņģeļiem tika uzticēti mazie darbi, bet Lieliem Eņģeļiem – lielie darbi. Visi Eņģeļi bija aizņemti ar savu uzdevumu pildīšanu, un katram no viņiem tika uzticēts savs svarīgais Darbiņš….

Savā baltajā mākoņu dārzā viņi mēdza klausīties, kā pie Augstākiem spēkiem no Zemes vērsās cilvēki. Katram no viņiem bija savs stāsts: viens kaut ko neatlaidīgi lūdza sev, otrs vērsās pēc palīdzības tuviniekam, bet citi vienkārši sūtīja pateicības vārdus par to, kas tiem jau ir dots. Eņģeļi redzēja, ka Zeme ir pavisam citāda pasaule, kurā Labais cīnās ar Ļauno. Uzklausot visas cilvēku lūgšanas un sapņus, Galvenais Eņģelis bieži steidzās sūtīt uz Zemi savus lielos un mazos Eņģeļpalīgus, kuri, apvienojoties un darot labos darbus, palīdzēja uzveikt Ļauno!

Kādu dienu Galvenais Eņģelis pamanīja, ka viens Mazais Eņģelis ir pavisam noskumis.

– Kas notika, un kāpēc tu esi tik bēdīgs? – jautāja Galvenais Eņģelis. Mazais Eņģelis pastiepa Galvenajam Eņģelim savu mazo rociņu ar kārtējo sarakstu, kurā bija skaidri aprakstīts, kas un kad viņam ir jāizdara uz Zemes.

– Un kas tevi neapmierina šajā sarakstā? – vaicāja Galvenais Eņģelis.

– Es gribu kļūt par Lielu Eņģeli un darīt Lielos Darbus! Lielo Eņģeļu darbi vienmēr tiek pamanīti, viņus slavē par to, cik viņu darbi ir nozīmīgi visai pasaulei, bet mani darbi ir tik mazi, ka tos pat nemana! – Mazais Eņģelis centās savaldīt savas aizvainojuma asaras, kuras spītīgi spraucās no viņa debeszilajām actiņām.

– Neraudi, mans mīļais! – ar smaidu uz lūpām mazo eņģelīti mierināja Galvenais Eņģelis, maigi glaudot viņa zeltainās matu sprogas.

– Šķiet, es zinu, kā tev palīdzēt! – priecīgi iesaucās Galvenais Eņģelis.

– Tiešām? Tas ir iespējams? – Mazais Eņģelis bija ļoti pārsteigts!

– Bet kā Tu man spēsi palīdzēt? Uzticēsi LIELU, LIELU DARBU? – mazajās actiņās parādījās cerība.

– Ne gluži! Šodien mēs kopā dosimies pa tavu darbu un uzdevumu taku. Es ļaušu tev šos darbiņus nedarīt. Mēs tikai visu vērosim no malas, un, ja tie patiešām būs nenozīmīgi, es atbrīvošu tevi no šiem mazajiem darbiem uz visiem laikiem, ja, protams, tu nepārdomāsi un joprojām to vēlēsies! – nopietnā balsī paziņoja Galvenais Eņģelis.
Viņi devās uz Zemi, kur Eņģeļi parasti strādāja visu dienu, un katram bija uzticēts savs lielais vai mazais darbs – viens palīdzēja atrast vecākus bērnunama bērniņam, otrs – izdzīvot bezpajumtniekam vai klaiņojošam mājdzīvniekam, savukārt citi palīdzēja uzveikt smagas slimības…

Mazais Eņģelis no sava lielā saraksta skaļi nolasīja savu pirmo mazo darbiņu! Viņam noteiktajā laikā bija jāaizver mājas pagalma vārtiņi, kurus no rīta, mājas iemītniekiem nemanot, bija atvērušas spēcīgās vēja rokas.

– Kas tad tas par darbu?! To izdarīt ir tīrais nieks! – bravūrīgi teica Mazais Eņģelis.

– Bet… Es aizliedzu tev šos vārtiņus aizvērt! – pavēlēja Galvenais Eņģelis.

Viņš ar Mazo Eņģeli apsēdās uz žoga malas un klusi vēroja notiekošo, klausoties, kā jaunu dienu sveicina visa dzīvā radība. Eņģeļu nāsis viegli kutināja saldā ceriņu smarža, kas sajaucās ar garāmbraucošo mašīnu izpūtēju dūmiem, bet putnu orķestri ik pa brīdim izjauca taurēšanas vai garāmbraucošu mašīnu rūkoņa. Turpat, mājas pagalmā, ar savu sunīti Reksi rotaļājās bezrūpīgs cilvēkbērns Kārlītis. Cenšoties rast mierpilnu patvērumu no mazā mājas iemītnieka, Kārlīša četrkājainais draugs pēkšņi devās atvērto vārtiņu virzienā.

Nebēdnīgais puisēns neatlaidīgi skrēja pakaļ savam mīlulim, saucot: – Reksi!, Reksi! Pagaidi! Nāc atpakaļ! – cenšoties panākt ķepaini.

Tomēr mājas mīlulis, padevies brīvības un ziņkārības vilinājumam, lepni turpināja savu ceļu uz atvērto pagalma vārtiņu pusi. Aiz lielā mājas žoga slēpās Kārlītim pavisam neizzināta un nedroša pasaule – pelēkais piemājas lielceļš un vienmēr steidzīgi autovadītāji. Vēl viena sekunde un… iespējams, šo bezbailīgo mazo puisēnu sveicinātu kādas rūcošās mašīnas riteņi…
Par laimi, Mazais Eņģelis visu saprata ātrāk… Viņš zibenīgi aizsteidzās pie aizdares un pēdējā mirklī aizcirta vārtiņus, pa kuriem kādā ģimenē varēja ienākt Nelaime, atstājot aiz sevis neizdzēšamas skumju pēdas…

– Kāpēc tu nevēroji visu no malas tālāk? – vaicāja Galvenais Eņģelis un uzmanīgi paskatījās uz Mazo Eņģeļi.

– Tāpēc, ka es sapratu… – klusi teica eņģelītis.

– Ko Tu saprati?

– Es sapratu, ka arī mazie darbi kādam var būt ļoti nozīmīgi, pat ja tos neviens nemana, – skatoties acīs Galvenajam Eņģelim, teica Mazais Eņģelis.

– Tu visu pareizi saprati! – lepni pasmaidīja Galvenais Eņģelis.

Un Mazais Eņģelis, ieelpojot gaisu, kurā virmoja jau ar ceriņu smaržu sajaucies brīnums, izpleta savus sniegbaltos spārnus, lai ar savu sarakstu steigtos tālāk pildīt visus mazos, bet kādam tik ļoti nozīmīgos darbus…