Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Varbūt ir pienācis laiks mainīt ierastās eksistences nosacījumus un apstākļus. Tikšanās vai saziņas atjaunošana ar ārzemniekiem var pavērt vārtiņus uz krāšņām iespējām nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien būsi pieslēgts pie kāda enerģijas avota, kas tevi apgādās ar īpašu radošumu un izdomu. Uzsāktie projekti var būt nereāli krāšņi un iegūs plašu publicitāti, kamēr finansiālie ieguvumi ātri un vieglu roku iztērēsies.

Horoskops dvīņiem

Nebaidies no īpaši ambiciozām domām un iegaumē savas vīzijas. Tās vēlāk dzīvē noderēs. Iespējams, tevi pārsteigs kāds cilvēks, kurš izlems atklāt patiesību par kādu pagātnes situāciju. Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības augstsirdību.

Horoskops vēzim

Ja notikumi tevi ieraus savā virpulī, būs vajadzīgi skrienamie zābaciņi vai laba navigācijas sistēma un prātīga auto vadīšanas maniere. Šodien uzsāktā naudas krāšanas vai taupīšanas kampaņa sola labus panākumus.

Horoskops lauvai

Darba un biznesa frontē vēlams lielāko uzmanības devu veltīt drošības pasākumiem un nodrošināties vai apdrošināties pret negadījumiem, garnadžiem un citiem nepatīkamiem tipiem.

Horoskops jaunavai

Kosmiskās enerģijas būs parūpējušās par vienu otru pārsteigumu, bet nepaļaujies tikai uz veiksmes faktoru un koncentrēties uz plānošanas pasākumiem. Nesamierinies ar maziem ieguvumiem, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops svariem

Virzītājspēks būs dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Šodien vari ieraudzīt jaunas iespējas kopīgai nākotnei ar kādu noskatītu un iekārotu cilvēku. Jaunā aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un ieslēgt tavu turbo dzinēju.

Horoskops skorpionam

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis sirdsapziņas mudināts, bet lai nokārtotu parādus, kuru nasta kļuvusi nepanesama. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu un nokratīt smagumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu, kuru vēl neesi mērojis līdz šim. Iespējams, tas ir garākais un grūtākais ceļš. Šodien piedzīvotās situācijas dos norādes, vai esi uz pareizā ceļa.

Horoskops mežāzim

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un uzmanīgi vēro cilvēkus, ar kuriem nākas komunicēt. Tās būs zīmes, kuras jāprot nolasīt.

Horoskops ūdensvīram

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien, bet tie var tevi arī iesaistīt problēmās. Tāpēc ir pienācis laiks parevidēt savu draugu un paziņu loku un tajā ielaist svaigas vēsmas un jaunus cilvēkus.

Horoskops zivīm

Komunikācija ar dažādu rangu un ietekmes cilvēkiem tev ies pie sirds un atkal valdīs sajūta, ka esi vajadzīgs. Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem darbā un attiecībās no cita skatupunkta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par maziem un lieliem eņģeļiem un viņu labajiem darbiem

Iesūtīja Kristiāna Jermacāne
Reiz sensenos laikos… saules apspīdētajā balto mākoņu dārzā dzīvoja Mazie un Lielie Eņģeļi, kuriem Galvenais Eņģelis katru dienu deva sarakstu ar uzticētajiem darbiem, ko paveikt uz Zemes. Maziem Eņģeļiem tika uzticēti mazie darbi, bet Lieliem Eņģeļiem – lielie darbi. Visi Eņģeļi bija aizņemti ar savu uzdevumu pildīšanu, un katram no viņiem tika uzticēts savs svarīgais Darbiņš….

Savā baltajā mākoņu dārzā viņi mēdza klausīties, kā pie Augstākiem spēkiem no Zemes vērsās cilvēki. Katram no viņiem bija savs stāsts: viens kaut ko neatlaidīgi lūdza sev, otrs vērsās pēc palīdzības tuviniekam, bet citi vienkārši sūtīja pateicības vārdus par to, kas tiem jau ir dots. Eņģeļi redzēja, ka Zeme ir pavisam citāda pasaule, kurā Labais cīnās ar Ļauno. Uzklausot visas cilvēku lūgšanas un sapņus, Galvenais Eņģelis bieži steidzās sūtīt uz Zemi savus lielos un mazos Eņģeļpalīgus, kuri, apvienojoties un darot labos darbus, palīdzēja uzveikt Ļauno!

Kādu dienu Galvenais Eņģelis pamanīja, ka viens Mazais Eņģelis ir pavisam noskumis.

– Kas notika, un kāpēc tu esi tik bēdīgs? – jautāja Galvenais Eņģelis. Mazais Eņģelis pastiepa Galvenajam Eņģelim savu mazo rociņu ar kārtējo sarakstu, kurā bija skaidri aprakstīts, kas un kad viņam ir jāizdara uz Zemes.

– Un kas tevi neapmierina šajā sarakstā? – vaicāja Galvenais Eņģelis.

– Es gribu kļūt par Lielu Eņģeli un darīt Lielos Darbus! Lielo Eņģeļu darbi vienmēr tiek pamanīti, viņus slavē par to, cik viņu darbi ir nozīmīgi visai pasaulei, bet mani darbi ir tik mazi, ka tos pat nemana! – Mazais Eņģelis centās savaldīt savas aizvainojuma asaras, kuras spītīgi spraucās no viņa debeszilajām actiņām.

– Neraudi, mans mīļais! – ar smaidu uz lūpām mazo eņģelīti mierināja Galvenais Eņģelis, maigi glaudot viņa zeltainās matu sprogas.

– Šķiet, es zinu, kā tev palīdzēt! – priecīgi iesaucās Galvenais Eņģelis.

– Tiešām? Tas ir iespējams? – Mazais Eņģelis bija ļoti pārsteigts!

– Bet kā Tu man spēsi palīdzēt? Uzticēsi LIELU, LIELU DARBU? – mazajās actiņās parādījās cerība.

– Ne gluži! Šodien mēs kopā dosimies pa tavu darbu un uzdevumu taku. Es ļaušu tev šos darbiņus nedarīt. Mēs tikai visu vērosim no malas, un, ja tie patiešām būs nenozīmīgi, es atbrīvošu tevi no šiem mazajiem darbiem uz visiem laikiem, ja, protams, tu nepārdomāsi un joprojām to vēlēsies! – nopietnā balsī paziņoja Galvenais Eņģelis.
Viņi devās uz Zemi, kur Eņģeļi parasti strādāja visu dienu, un katram bija uzticēts savs lielais vai mazais darbs – viens palīdzēja atrast vecākus bērnunama bērniņam, otrs – izdzīvot bezpajumtniekam vai klaiņojošam mājdzīvniekam, savukārt citi palīdzēja uzveikt smagas slimības…

Mazais Eņģelis no sava lielā saraksta skaļi nolasīja savu pirmo mazo darbiņu! Viņam noteiktajā laikā bija jāaizver mājas pagalma vārtiņi, kurus no rīta, mājas iemītniekiem nemanot, bija atvērušas spēcīgās vēja rokas.

– Kas tad tas par darbu?! To izdarīt ir tīrais nieks! – bravūrīgi teica Mazais Eņģelis.

– Bet… Es aizliedzu tev šos vārtiņus aizvērt! – pavēlēja Galvenais Eņģelis.

Viņš ar Mazo Eņģeli apsēdās uz žoga malas un klusi vēroja notiekošo, klausoties, kā jaunu dienu sveicina visa dzīvā radība. Eņģeļu nāsis viegli kutināja saldā ceriņu smarža, kas sajaucās ar garāmbraucošo mašīnu izpūtēju dūmiem, bet putnu orķestri ik pa brīdim izjauca taurēšanas vai garāmbraucošu mašīnu rūkoņa. Turpat, mājas pagalmā, ar savu sunīti Reksi rotaļājās bezrūpīgs cilvēkbērns Kārlītis. Cenšoties rast mierpilnu patvērumu no mazā mājas iemītnieka, Kārlīša četrkājainais draugs pēkšņi devās atvērto vārtiņu virzienā.

Nebēdnīgais puisēns neatlaidīgi skrēja pakaļ savam mīlulim, saucot: – Reksi!, Reksi! Pagaidi! Nāc atpakaļ! – cenšoties panākt ķepaini.

Tomēr mājas mīlulis, padevies brīvības un ziņkārības vilinājumam, lepni turpināja savu ceļu uz atvērto pagalma vārtiņu pusi. Aiz lielā mājas žoga slēpās Kārlītim pavisam neizzināta un nedroša pasaule – pelēkais piemājas lielceļš un vienmēr steidzīgi autovadītāji. Vēl viena sekunde un… iespējams, šo bezbailīgo mazo puisēnu sveicinātu kādas rūcošās mašīnas riteņi…
Par laimi, Mazais Eņģelis visu saprata ātrāk… Viņš zibenīgi aizsteidzās pie aizdares un pēdējā mirklī aizcirta vārtiņus, pa kuriem kādā ģimenē varēja ienākt Nelaime, atstājot aiz sevis neizdzēšamas skumju pēdas…

– Kāpēc tu nevēroji visu no malas tālāk? – vaicāja Galvenais Eņģelis un uzmanīgi paskatījās uz Mazo Eņģeļi.

– Tāpēc, ka es sapratu… – klusi teica eņģelītis.

– Ko Tu saprati?

– Es sapratu, ka arī mazie darbi kādam var būt ļoti nozīmīgi, pat ja tos neviens nemana, – skatoties acīs Galvenajam Eņģelim, teica Mazais Eņģelis.

– Tu visu pareizi saprati! – lepni pasmaidīja Galvenais Eņģelis.

Un Mazais Eņģelis, ieelpojot gaisu, kurā virmoja jau ar ceriņu smaržu sajaucies brīnums, izpleta savus sniegbaltos spārnus, lai ar savu sarakstu steigtos tālāk pildīt visus mazos, bet kādam tik ļoti nozīmīgos darbus…