Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par maziem un lieliem eņģeļiem un viņu labajiem darbiem

Iesūtīja Kristiāna Jermacāne
Reiz sensenos laikos… saules apspīdētajā balto mākoņu dārzā dzīvoja Mazie un Lielie Eņģeļi, kuriem Galvenais Eņģelis katru dienu deva sarakstu ar uzticētajiem darbiem, ko paveikt uz Zemes. Maziem Eņģeļiem tika uzticēti mazie darbi, bet Lieliem Eņģeļiem – lielie darbi. Visi Eņģeļi bija aizņemti ar savu uzdevumu pildīšanu, un katram no viņiem tika uzticēts savs svarīgais Darbiņš….

Savā baltajā mākoņu dārzā viņi mēdza klausīties, kā pie Augstākiem spēkiem no Zemes vērsās cilvēki. Katram no viņiem bija savs stāsts: viens kaut ko neatlaidīgi lūdza sev, otrs vērsās pēc palīdzības tuviniekam, bet citi vienkārši sūtīja pateicības vārdus par to, kas tiem jau ir dots. Eņģeļi redzēja, ka Zeme ir pavisam citāda pasaule, kurā Labais cīnās ar Ļauno. Uzklausot visas cilvēku lūgšanas un sapņus, Galvenais Eņģelis bieži steidzās sūtīt uz Zemi savus lielos un mazos Eņģeļpalīgus, kuri, apvienojoties un darot labos darbus, palīdzēja uzveikt Ļauno!

Kādu dienu Galvenais Eņģelis pamanīja, ka viens Mazais Eņģelis ir pavisam noskumis.

– Kas notika, un kāpēc tu esi tik bēdīgs? – jautāja Galvenais Eņģelis. Mazais Eņģelis pastiepa Galvenajam Eņģelim savu mazo rociņu ar kārtējo sarakstu, kurā bija skaidri aprakstīts, kas un kad viņam ir jāizdara uz Zemes.

– Un kas tevi neapmierina šajā sarakstā? – vaicāja Galvenais Eņģelis.

– Es gribu kļūt par Lielu Eņģeli un darīt Lielos Darbus! Lielo Eņģeļu darbi vienmēr tiek pamanīti, viņus slavē par to, cik viņu darbi ir nozīmīgi visai pasaulei, bet mani darbi ir tik mazi, ka tos pat nemana! – Mazais Eņģelis centās savaldīt savas aizvainojuma asaras, kuras spītīgi spraucās no viņa debeszilajām actiņām.

– Neraudi, mans mīļais! – ar smaidu uz lūpām mazo eņģelīti mierināja Galvenais Eņģelis, maigi glaudot viņa zeltainās matu sprogas.

– Šķiet, es zinu, kā tev palīdzēt! – priecīgi iesaucās Galvenais Eņģelis.

– Tiešām? Tas ir iespējams? – Mazais Eņģelis bija ļoti pārsteigts!

– Bet kā Tu man spēsi palīdzēt? Uzticēsi LIELU, LIELU DARBU? – mazajās actiņās parādījās cerība.

– Ne gluži! Šodien mēs kopā dosimies pa tavu darbu un uzdevumu taku. Es ļaušu tev šos darbiņus nedarīt. Mēs tikai visu vērosim no malas, un, ja tie patiešām būs nenozīmīgi, es atbrīvošu tevi no šiem mazajiem darbiem uz visiem laikiem, ja, protams, tu nepārdomāsi un joprojām to vēlēsies! – nopietnā balsī paziņoja Galvenais Eņģelis.
Viņi devās uz Zemi, kur Eņģeļi parasti strādāja visu dienu, un katram bija uzticēts savs lielais vai mazais darbs – viens palīdzēja atrast vecākus bērnunama bērniņam, otrs – izdzīvot bezpajumtniekam vai klaiņojošam mājdzīvniekam, savukārt citi palīdzēja uzveikt smagas slimības…

Mazais Eņģelis no sava lielā saraksta skaļi nolasīja savu pirmo mazo darbiņu! Viņam noteiktajā laikā bija jāaizver mājas pagalma vārtiņi, kurus no rīta, mājas iemītniekiem nemanot, bija atvērušas spēcīgās vēja rokas.

– Kas tad tas par darbu?! To izdarīt ir tīrais nieks! – bravūrīgi teica Mazais Eņģelis.

– Bet… Es aizliedzu tev šos vārtiņus aizvērt! – pavēlēja Galvenais Eņģelis.

Viņš ar Mazo Eņģeli apsēdās uz žoga malas un klusi vēroja notiekošo, klausoties, kā jaunu dienu sveicina visa dzīvā radība. Eņģeļu nāsis viegli kutināja saldā ceriņu smarža, kas sajaucās ar garāmbraucošo mašīnu izpūtēju dūmiem, bet putnu orķestri ik pa brīdim izjauca taurēšanas vai garāmbraucošu mašīnu rūkoņa. Turpat, mājas pagalmā, ar savu sunīti Reksi rotaļājās bezrūpīgs cilvēkbērns Kārlītis. Cenšoties rast mierpilnu patvērumu no mazā mājas iemītnieka, Kārlīša četrkājainais draugs pēkšņi devās atvērto vārtiņu virzienā.

Nebēdnīgais puisēns neatlaidīgi skrēja pakaļ savam mīlulim, saucot: – Reksi!, Reksi! Pagaidi! Nāc atpakaļ! – cenšoties panākt ķepaini.

Tomēr mājas mīlulis, padevies brīvības un ziņkārības vilinājumam, lepni turpināja savu ceļu uz atvērto pagalma vārtiņu pusi. Aiz lielā mājas žoga slēpās Kārlītim pavisam neizzināta un nedroša pasaule – pelēkais piemājas lielceļš un vienmēr steidzīgi autovadītāji. Vēl viena sekunde un… iespējams, šo bezbailīgo mazo puisēnu sveicinātu kādas rūcošās mašīnas riteņi…
Par laimi, Mazais Eņģelis visu saprata ātrāk… Viņš zibenīgi aizsteidzās pie aizdares un pēdējā mirklī aizcirta vārtiņus, pa kuriem kādā ģimenē varēja ienākt Nelaime, atstājot aiz sevis neizdzēšamas skumju pēdas…

– Kāpēc tu nevēroji visu no malas tālāk? – vaicāja Galvenais Eņģelis un uzmanīgi paskatījās uz Mazo Eņģeļi.

– Tāpēc, ka es sapratu… – klusi teica eņģelītis.

– Ko Tu saprati?

– Es sapratu, ka arī mazie darbi kādam var būt ļoti nozīmīgi, pat ja tos neviens nemana, – skatoties acīs Galvenajam Eņģelim, teica Mazais Eņģelis.

– Tu visu pareizi saprati! – lepni pasmaidīja Galvenais Eņģelis.

Un Mazais Eņģelis, ieelpojot gaisu, kurā virmoja jau ar ceriņu smaržu sajaucies brīnums, izpleta savus sniegbaltos spārnus, lai ar savu sarakstu steigtos tālāk pildīt visus mazos, bet kādam tik ļoti nozīmīgos darbus…