Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. janvāris

Austris

Horoskops aunam

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi ieskrējies, grūti apstāties, tomēr nepārvērt savu darbu boksa ringā.

Horoskops vērsim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops dvīņiem

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

Horoskops vēzim

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi cigareti vai ko grādīgu. Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops lauvai

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops jaunavai

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops svariem

Sen izdziedātas dziesmas melodija būs kā fona mūzika mēģinot komunicēt arī ar mīļajiem cilvēkiem. Prāts mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt.

Horoskops skorpionam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par naudiņu, un varbūt nedaudz arī par greizsirdību.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops ūdensvīram

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops zivīm

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par maziem un lieliem eņģeļiem un viņu labajiem darbiem

Iesūtīja Kristiāna Jermacāne
Reiz sensenos laikos… saules apspīdētajā balto mākoņu dārzā dzīvoja Mazie un Lielie Eņģeļi, kuriem Galvenais Eņģelis katru dienu deva sarakstu ar uzticētajiem darbiem, ko paveikt uz Zemes. Maziem Eņģeļiem tika uzticēti mazie darbi, bet Lieliem Eņģeļiem – lielie darbi. Visi Eņģeļi bija aizņemti ar savu uzdevumu pildīšanu, un katram no viņiem tika uzticēts savs svarīgais Darbiņš….

Savā baltajā mākoņu dārzā viņi mēdza klausīties, kā pie Augstākiem spēkiem no Zemes vērsās cilvēki. Katram no viņiem bija savs stāsts: viens kaut ko neatlaidīgi lūdza sev, otrs vērsās pēc palīdzības tuviniekam, bet citi vienkārši sūtīja pateicības vārdus par to, kas tiem jau ir dots. Eņģeļi redzēja, ka Zeme ir pavisam citāda pasaule, kurā Labais cīnās ar Ļauno. Uzklausot visas cilvēku lūgšanas un sapņus, Galvenais Eņģelis bieži steidzās sūtīt uz Zemi savus lielos un mazos Eņģeļpalīgus, kuri, apvienojoties un darot labos darbus, palīdzēja uzveikt Ļauno!

Kādu dienu Galvenais Eņģelis pamanīja, ka viens Mazais Eņģelis ir pavisam noskumis.

– Kas notika, un kāpēc tu esi tik bēdīgs? – jautāja Galvenais Eņģelis. Mazais Eņģelis pastiepa Galvenajam Eņģelim savu mazo rociņu ar kārtējo sarakstu, kurā bija skaidri aprakstīts, kas un kad viņam ir jāizdara uz Zemes.

– Un kas tevi neapmierina šajā sarakstā? – vaicāja Galvenais Eņģelis.

– Es gribu kļūt par Lielu Eņģeli un darīt Lielos Darbus! Lielo Eņģeļu darbi vienmēr tiek pamanīti, viņus slavē par to, cik viņu darbi ir nozīmīgi visai pasaulei, bet mani darbi ir tik mazi, ka tos pat nemana! – Mazais Eņģelis centās savaldīt savas aizvainojuma asaras, kuras spītīgi spraucās no viņa debeszilajām actiņām.

– Neraudi, mans mīļais! – ar smaidu uz lūpām mazo eņģelīti mierināja Galvenais Eņģelis, maigi glaudot viņa zeltainās matu sprogas.

– Šķiet, es zinu, kā tev palīdzēt! – priecīgi iesaucās Galvenais Eņģelis.

– Tiešām? Tas ir iespējams? – Mazais Eņģelis bija ļoti pārsteigts!

– Bet kā Tu man spēsi palīdzēt? Uzticēsi LIELU, LIELU DARBU? – mazajās actiņās parādījās cerība.

– Ne gluži! Šodien mēs kopā dosimies pa tavu darbu un uzdevumu taku. Es ļaušu tev šos darbiņus nedarīt. Mēs tikai visu vērosim no malas, un, ja tie patiešām būs nenozīmīgi, es atbrīvošu tevi no šiem mazajiem darbiem uz visiem laikiem, ja, protams, tu nepārdomāsi un joprojām to vēlēsies! – nopietnā balsī paziņoja Galvenais Eņģelis.
Viņi devās uz Zemi, kur Eņģeļi parasti strādāja visu dienu, un katram bija uzticēts savs lielais vai mazais darbs – viens palīdzēja atrast vecākus bērnunama bērniņam, otrs – izdzīvot bezpajumtniekam vai klaiņojošam mājdzīvniekam, savukārt citi palīdzēja uzveikt smagas slimības…

Mazais Eņģelis no sava lielā saraksta skaļi nolasīja savu pirmo mazo darbiņu! Viņam noteiktajā laikā bija jāaizver mājas pagalma vārtiņi, kurus no rīta, mājas iemītniekiem nemanot, bija atvērušas spēcīgās vēja rokas.

– Kas tad tas par darbu?! To izdarīt ir tīrais nieks! – bravūrīgi teica Mazais Eņģelis.

– Bet… Es aizliedzu tev šos vārtiņus aizvērt! – pavēlēja Galvenais Eņģelis.

Viņš ar Mazo Eņģeli apsēdās uz žoga malas un klusi vēroja notiekošo, klausoties, kā jaunu dienu sveicina visa dzīvā radība. Eņģeļu nāsis viegli kutināja saldā ceriņu smarža, kas sajaucās ar garāmbraucošo mašīnu izpūtēju dūmiem, bet putnu orķestri ik pa brīdim izjauca taurēšanas vai garāmbraucošu mašīnu rūkoņa. Turpat, mājas pagalmā, ar savu sunīti Reksi rotaļājās bezrūpīgs cilvēkbērns Kārlītis. Cenšoties rast mierpilnu patvērumu no mazā mājas iemītnieka, Kārlīša četrkājainais draugs pēkšņi devās atvērto vārtiņu virzienā.

Nebēdnīgais puisēns neatlaidīgi skrēja pakaļ savam mīlulim, saucot: – Reksi!, Reksi! Pagaidi! Nāc atpakaļ! – cenšoties panākt ķepaini.

Tomēr mājas mīlulis, padevies brīvības un ziņkārības vilinājumam, lepni turpināja savu ceļu uz atvērto pagalma vārtiņu pusi. Aiz lielā mājas žoga slēpās Kārlītim pavisam neizzināta un nedroša pasaule – pelēkais piemājas lielceļš un vienmēr steidzīgi autovadītāji. Vēl viena sekunde un… iespējams, šo bezbailīgo mazo puisēnu sveicinātu kādas rūcošās mašīnas riteņi…
Par laimi, Mazais Eņģelis visu saprata ātrāk… Viņš zibenīgi aizsteidzās pie aizdares un pēdējā mirklī aizcirta vārtiņus, pa kuriem kādā ģimenē varēja ienākt Nelaime, atstājot aiz sevis neizdzēšamas skumju pēdas…

– Kāpēc tu nevēroji visu no malas tālāk? – vaicāja Galvenais Eņģelis un uzmanīgi paskatījās uz Mazo Eņģeļi.

– Tāpēc, ka es sapratu… – klusi teica eņģelītis.

– Ko Tu saprati?

– Es sapratu, ka arī mazie darbi kādam var būt ļoti nozīmīgi, pat ja tos neviens nemana, – skatoties acīs Galvenajam Eņģelim, teica Mazais Eņģelis.

– Tu visu pareizi saprati! – lepni pasmaidīja Galvenais Eņģelis.

Un Mazais Eņģelis, ieelpojot gaisu, kurā virmoja jau ar ceriņu smaržu sajaucies brīnums, izpleta savus sniegbaltos spārnus, lai ar savu sarakstu steigtos tālāk pildīt visus mazos, bet kādam tik ļoti nozīmīgos darbus…