Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Linda Maskale, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Kādu dienu autoavārijā iekļuva zēns, kas aizvainots aizgāja no mājām, jo viņa ģimenē katru dienu valdīja strīdi un nesaprašanās. Vecāki, nepadomādami, ka kaut kas tāds varētu notikt, sākumā nelikās ne zinis, jo zināja – puika kaut kad tāpat atnāks. Pagāja pāris stundas, mamma tomēr sāka satraukties un zvanīja zēnam, bet viņš nepacēla telefonu. Viņa apzvanīja arī dēla draugus, bet neviens neko nezināja. Māte un tēvs mocījās neziņā.

Naktī kāds piezvanīja un teica, ka steidzami jāierodas slimnīcā. Mamma sēdās mašīnā un brauca. Tēvs palika mājās ar mazo meitu.

Kad māte bija pie slimnīcas, viņu sagaidīja galvenais ārsts un izstāstīja, ka dēls iekļuvis smagā autoavārijā. Māte satraukusies prasīja, vai zēnu var redzēt, bet ārsts teica, ka tikai no rīta. Dakteris stāstīja, cik nopietnas ir traumas, un brīdināja, ka puika var daudz ko neatcerēties.

Pienāca rīts, un māte varēja satikt savu vienīgo dēlu. Puika māti neatpazina, bet pasmaidīja. Mātes acīs parādījās asaras, viņa saprata, ka viņas dzīves pats svarīgākais cilvēks skatās acīs un smaida, bet neko neatceras, pat ne to, kā viņu pašu sauc, un ne to, kas stāv viņam priekšā.

Uz palātu atnāca galvenais ārsts. Māte viņam jautāja, kas notiks tālāk, vai viņas dēls atgūs atmiņu. Ārsts nedeva lielas cerības. Viņš teica, ka ar zēnu vajadzētu biežāk runāt un darīt visu, lai viņš kaut nedaudz sāk kaut ko atcerēties, bet uzreiz tas nenotikšot, tikai ar laiku.

Pagāja dažas nedēļas, un puiku laida mājās no slimnīcas. Māte visu šo laiku slimnīcā domāja par to, ka nekas slikts nebūtu noticis, ja vien viņi nebūtu sastrīdējušies un aizvainojuši dēlu. Viņa zvērēja, ka nekad nepieļaus ģimenē strīdus.

Māte katru dienu lūdzās par dēla veselību, daudz laika pavadīja ar bērnu un darīja visu, lai ģimenei būtu labi. Tēvs ļoti rūpējās par to, lai vairs nerastos strīdi, lai sieva būtu mierīga, bērni smaidītu un būtu laimīgi. Viss tiešām bija ideāli. Par laimi, puika spēja runāt, sakarīgi spriest un visu atcerējās. Vien māte no laimes dažreiz raudāja.Šis notikums visus satuvināja un izgaismoja vērtības, kas jāsargā. Ģimene pēc šī notikuma saprata, ka mūs katru sargā mazs eņģelītis. Ir tikai jānotic, ka tāds eksistē, un viņš būs kopā ar tevi.