Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Linda Maskale, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Kādu dienu autoavārijā iekļuva zēns, kas aizvainots aizgāja no mājām, jo viņa ģimenē katru dienu valdīja strīdi un nesaprašanās. Vecāki, nepadomādami, ka kaut kas tāds varētu notikt, sākumā nelikās ne zinis, jo zināja – puika kaut kad tāpat atnāks. Pagāja pāris stundas, mamma tomēr sāka satraukties un zvanīja zēnam, bet viņš nepacēla telefonu. Viņa apzvanīja arī dēla draugus, bet neviens neko nezināja. Māte un tēvs mocījās neziņā.

Naktī kāds piezvanīja un teica, ka steidzami jāierodas slimnīcā. Mamma sēdās mašīnā un brauca. Tēvs palika mājās ar mazo meitu.

Kad māte bija pie slimnīcas, viņu sagaidīja galvenais ārsts un izstāstīja, ka dēls iekļuvis smagā autoavārijā. Māte satraukusies prasīja, vai zēnu var redzēt, bet ārsts teica, ka tikai no rīta. Dakteris stāstīja, cik nopietnas ir traumas, un brīdināja, ka puika var daudz ko neatcerēties.

Pienāca rīts, un māte varēja satikt savu vienīgo dēlu. Puika māti neatpazina, bet pasmaidīja. Mātes acīs parādījās asaras, viņa saprata, ka viņas dzīves pats svarīgākais cilvēks skatās acīs un smaida, bet neko neatceras, pat ne to, kā viņu pašu sauc, un ne to, kas stāv viņam priekšā.

Uz palātu atnāca galvenais ārsts. Māte viņam jautāja, kas notiks tālāk, vai viņas dēls atgūs atmiņu. Ārsts nedeva lielas cerības. Viņš teica, ka ar zēnu vajadzētu biežāk runāt un darīt visu, lai viņš kaut nedaudz sāk kaut ko atcerēties, bet uzreiz tas nenotikšot, tikai ar laiku.

Pagāja dažas nedēļas, un puiku laida mājās no slimnīcas. Māte visu šo laiku slimnīcā domāja par to, ka nekas slikts nebūtu noticis, ja vien viņi nebūtu sastrīdējušies un aizvainojuši dēlu. Viņa zvērēja, ka nekad nepieļaus ģimenē strīdus.

Māte katru dienu lūdzās par dēla veselību, daudz laika pavadīja ar bērnu un darīja visu, lai ģimenei būtu labi. Tēvs ļoti rūpējās par to, lai vairs nerastos strīdi, lai sieva būtu mierīga, bērni smaidītu un būtu laimīgi. Viss tiešām bija ideāli. Par laimi, puika spēja runāt, sakarīgi spriest un visu atcerējās. Vien māte no laimes dažreiz raudāja.Šis notikums visus satuvināja un izgaismoja vērtības, kas jāsargā. Ģimene pēc šī notikuma saprata, ka mūs katru sargā mazs eņģelītis. Ir tikai jānotic, ka tāds eksistē, un viņš būs kopā ar tevi.