Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. decembris

Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers

Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

Horoskops dvīņiem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops vēzim

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops lauvai

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops skorpionam

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops strēlniekam

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops mežāzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Linda Maskale, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Kādu dienu autoavārijā iekļuva zēns, kas aizvainots aizgāja no mājām, jo viņa ģimenē katru dienu valdīja strīdi un nesaprašanās. Vecāki, nepadomādami, ka kaut kas tāds varētu notikt, sākumā nelikās ne zinis, jo zināja – puika kaut kad tāpat atnāks. Pagāja pāris stundas, mamma tomēr sāka satraukties un zvanīja zēnam, bet viņš nepacēla telefonu. Viņa apzvanīja arī dēla draugus, bet neviens neko nezināja. Māte un tēvs mocījās neziņā.

Naktī kāds piezvanīja un teica, ka steidzami jāierodas slimnīcā. Mamma sēdās mašīnā un brauca. Tēvs palika mājās ar mazo meitu.

Kad māte bija pie slimnīcas, viņu sagaidīja galvenais ārsts un izstāstīja, ka dēls iekļuvis smagā autoavārijā. Māte satraukusies prasīja, vai zēnu var redzēt, bet ārsts teica, ka tikai no rīta. Dakteris stāstīja, cik nopietnas ir traumas, un brīdināja, ka puika var daudz ko neatcerēties.

Pienāca rīts, un māte varēja satikt savu vienīgo dēlu. Puika māti neatpazina, bet pasmaidīja. Mātes acīs parādījās asaras, viņa saprata, ka viņas dzīves pats svarīgākais cilvēks skatās acīs un smaida, bet neko neatceras, pat ne to, kā viņu pašu sauc, un ne to, kas stāv viņam priekšā.

Uz palātu atnāca galvenais ārsts. Māte viņam jautāja, kas notiks tālāk, vai viņas dēls atgūs atmiņu. Ārsts nedeva lielas cerības. Viņš teica, ka ar zēnu vajadzētu biežāk runāt un darīt visu, lai viņš kaut nedaudz sāk kaut ko atcerēties, bet uzreiz tas nenotikšot, tikai ar laiku.

Pagāja dažas nedēļas, un puiku laida mājās no slimnīcas. Māte visu šo laiku slimnīcā domāja par to, ka nekas slikts nebūtu noticis, ja vien viņi nebūtu sastrīdējušies un aizvainojuši dēlu. Viņa zvērēja, ka nekad nepieļaus ģimenē strīdus.

Māte katru dienu lūdzās par dēla veselību, daudz laika pavadīja ar bērnu un darīja visu, lai ģimenei būtu labi. Tēvs ļoti rūpējās par to, lai vairs nerastos strīdi, lai sieva būtu mierīga, bērni smaidītu un būtu laimīgi. Viss tiešām bija ideāli. Par laimi, puika spēja runāt, sakarīgi spriest un visu atcerējās. Vien māte no laimes dažreiz raudāja.Šis notikums visus satuvināja un izgaismoja vērtības, kas jāsargā. Ģimene pēc šī notikuma saprata, ka mūs katru sargā mazs eņģelītis. Ir tikai jānotic, ka tāds eksistē, un viņš būs kopā ar tevi.