Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Linda Maskale, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Kādu dienu autoavārijā iekļuva zēns, kas aizvainots aizgāja no mājām, jo viņa ģimenē katru dienu valdīja strīdi un nesaprašanās. Vecāki, nepadomādami, ka kaut kas tāds varētu notikt, sākumā nelikās ne zinis, jo zināja – puika kaut kad tāpat atnāks. Pagāja pāris stundas, mamma tomēr sāka satraukties un zvanīja zēnam, bet viņš nepacēla telefonu. Viņa apzvanīja arī dēla draugus, bet neviens neko nezināja. Māte un tēvs mocījās neziņā.

Naktī kāds piezvanīja un teica, ka steidzami jāierodas slimnīcā. Mamma sēdās mašīnā un brauca. Tēvs palika mājās ar mazo meitu.

Kad māte bija pie slimnīcas, viņu sagaidīja galvenais ārsts un izstāstīja, ka dēls iekļuvis smagā autoavārijā. Māte satraukusies prasīja, vai zēnu var redzēt, bet ārsts teica, ka tikai no rīta. Dakteris stāstīja, cik nopietnas ir traumas, un brīdināja, ka puika var daudz ko neatcerēties.

Pienāca rīts, un māte varēja satikt savu vienīgo dēlu. Puika māti neatpazina, bet pasmaidīja. Mātes acīs parādījās asaras, viņa saprata, ka viņas dzīves pats svarīgākais cilvēks skatās acīs un smaida, bet neko neatceras, pat ne to, kā viņu pašu sauc, un ne to, kas stāv viņam priekšā.

Uz palātu atnāca galvenais ārsts. Māte viņam jautāja, kas notiks tālāk, vai viņas dēls atgūs atmiņu. Ārsts nedeva lielas cerības. Viņš teica, ka ar zēnu vajadzētu biežāk runāt un darīt visu, lai viņš kaut nedaudz sāk kaut ko atcerēties, bet uzreiz tas nenotikšot, tikai ar laiku.

Pagāja dažas nedēļas, un puiku laida mājās no slimnīcas. Māte visu šo laiku slimnīcā domāja par to, ka nekas slikts nebūtu noticis, ja vien viņi nebūtu sastrīdējušies un aizvainojuši dēlu. Viņa zvērēja, ka nekad nepieļaus ģimenē strīdus.

Māte katru dienu lūdzās par dēla veselību, daudz laika pavadīja ar bērnu un darīja visu, lai ģimenei būtu labi. Tēvs ļoti rūpējās par to, lai vairs nerastos strīdi, lai sieva būtu mierīga, bērni smaidītu un būtu laimīgi. Viss tiešām bija ideāli. Par laimi, puika spēja runāt, sakarīgi spriest un visu atcerējās. Vien māte no laimes dažreiz raudāja.Šis notikums visus satuvināja un izgaismoja vērtības, kas jāsargā. Ģimene pēc šī notikuma saprata, ka mūs katru sargā mazs eņģelītis. Ir tikai jānotic, ka tāds eksistē, un viņš būs kopā ar tevi.