Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Dinija Salasgrāve, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Debesīs, baltajos mākoņos virs pilsētas augstajiem namu jumtiem, dzīvoja mazs eņģelītis. Viņš nebija viens – tur bija arī viņa brāļi un māsas, bet mazais eņģelītis, par kuru es jums stāstīšu, bija īpašs. Viņam, tāpat kā citiem, bija viens uzdevums – palīdzēt cilvēkiem, dot viņiem laimi, prieku un siltumu.

Bija pienācis Ziemassvētku laiks, pilsēta bija izrotāta un gaiša. Eņģeļiem likās, ka šajā laikā cilvēkiem jākļūst mazliet labākiem un priecīgākiem, bet pilsētā viss bija citādi – cilvēki bija ar kaut ko neapmierināti, steidzās un nemaz neievēroja skaisto sev apkārt.

Mazajam eņģelītim ļoti patika Ziemassvētku laiks. Viņš vienmēr ar prieku steidzās kādam palīdzēt. Bet nelaime bija tāda, ka eņģelīti neviens pat neievēroja un cilvēkiem viņa palīdzību nevajadzēja, jo šķita – viņiem viss jau ir.

Kādu rītu eņģelītis pastaigājās pa namu jumtiem, prātodams par problēmu, kas viņu nomāca.

– Vai tiešām pasaulē ir izzuduši sapņi? – viņš domāja.

Pēkšņi kādā mājelē eņģelītis pamanīja noskumušu dvēselīti. Viņš steidzās uz turieni, lai beidzot kādam palīdzētu, un ieraudzīja mazu puisēnu, kurš sēdēja pie loga un lūkojās pilsētas gaismās. Eņģelītis nezināja, kā lai viņam palīdz, jo nesaprata, kas viņam kaiš, un izskatījās, ka arī zēnam viss jau ir. Zēns turpināja sēdēt un eņģelīti nemaz neredzēja. Eņģelītis lidoja gar logu, viņam apkārt un centās pievērst uzmanību, bet puisītis skumjām acīm raudzījās pilsētā…

Pagāja dienas. Arī eņģelim kļuva skumji – neviens viņu neredzēja, un viņš nespēja palīdzēt. Viņš ilgi prātoja, ko darīt, līdz izdomāja, ka uzburs zēnam sapni, un tad viņš eņģeli spēs redzēt.

Naktī, kad puika saldi gulēja, eņģelis ielaidās pa atslēgas caurumiņu zēna miteklī, aiz rokas izrāva puisīti no gultas un veda sev līdzi. Kopā ar nezināmu būtni zēns lidoja virs namu jumtiem un pēc mirkļa uzlaidās uz augstākā no tiem. Puika bija nobijies un nesaprata, kas notiek. Eņģelītis gan zināja, ka puisēnam tas ir tikai sapnis un no rīta viņš to vairs neatcerēsies.

Viņš teica: – Esmu eņģelis, zinu, ka tev ir skumji, taču nesaprotu, kā lai tev palīdz. Pastāsti man, kas noticis! Gribu tev palīdzēt.

Puika lielām acīm skatījās uz eņģeli un klusā balstiņā sacīja: – Esmu slims. Ir Ziemassvētki – brīnumu laiks –, taču es nemaz nejūtos laimīgs. Katru vakaru sēžu pie loga un vēroju cilvēkus, daudzi no viņiem izskatās nelaimīgi.

Eņģelis atbildēja: – Zinu, arī es vēroju cilvēkus, jo man viņiem ir jāpalīdz, bet man šķita, ka viņiem viss jau ir. Tad es ieraudzīju tevi, un man ļoti, ļoti sagribējās palīdzēt. Nāc, dosimies mājās!

Eņģelis paņēma puisīti, un viņi lidoja mājup. Eņģelis zēnu apguldīja gultiņā, un viņš atkal aizmiga. Eņģelis puisim deva cerību, neko vairāk, un kļuva par zēna eņģeli.

Nākamajā rītā zēns neko neatcerējās, taču bija laimīgs. Eņģelis aiz loga no laimes staroja un, skatoties uz zēnu, smaidīja. Beidzot viņš kādam bija palīdzējis. Zēns ticēja Ziemassvētku brīnumam. Viņš zināja, ka viņu kāds sargā.

Laimīgais eņģelītis centās arī citiem uzburt labus sapņus un palīdzēt. Šī vieta drīz vien kļuva par īstu eņģeļu pilsētu, jo ikviens sāka ticēt brīnumam.