Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. marts

Ilona, Adelīna

Horoskops aunam

Neskatoties uz tavu nodomu un ieceru vērienu, tomēr vajadzētu būt pazemīgam un prātīgam, un palikt pie ekonomiskākā varianta –saimniecisko jautājumu kārtošanas vai vaļošanās mājās. Šodien lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko.

Horoskops vērsim

Ja vēlies, lai tevi sadzirdētu un vēl arī saprastu, savas domas un vēlmes izklāsti skaidri, mierīgi un pieklājīgi. Dialogā skar tikai tās tēmas, kuras attiecas uz kopējo darījumu un izvairies no pagātnes formas.

Horoskops dvīņiem

Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers. Visi cilvēki, ko sastapsi būs pozitīvi noskaņoti. Vajadzētu ieklausīties sava ķermeņa sūtītajos signālos.

Horoskops vēzim

Tas ritms, kurā pavadīsi šo brīvdienu tevi pilnībā apmierinās ar nosacījumu, ka viss notiekošais nodrošinās tev nepieciešamo komforta devu un neatkarīgo statusu. Nebūs vēlme īpaši pūlēties.

Horoskops lauvai

Visus svarīgos darbus ieteicams darīt no rīta, kamēr prāts konstruktīvs. Pievakarē saņemsi gan materiālus, gan sirds uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā.

Horoskops jaunavai

Šodien vienā mierā saplūsti un iekļaujies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām ierastajām lietām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzlādēt. Ar savu mīļoto izdosies līdzsvarot intereses.

Horoskops svariem

Tev tiešām lieliski izdosies atrast kopīgo materiālo interešu līdzsvaru. Vēl tev izdosies lieliski nolasīt otra nodomus un vēlmes. Labāk nemeklējiet pūli un skaļumu sabiedriskos pasākumos, bet izvēlieties pieklusinātākas izklaides formas.

Horoskops skorpionam

Šodien jau nav jāatsakās no ciemu un izpriecu būšanām. Tevi šie pasākumi varētu arī uzjautrināt. Ja izvēlēsies palikt mājās, tevi var pārsteigt kāds radagabals vai pat vesels bariņš.

Horoskops strēlniekam

Šodien nav nenozīmīgu detaļu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās zīmes, lai nebūtu jāsastopas ar savas neuzmanības izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no nevēlamu cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Tev ir laiks un brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo un sakārtoties pavasara cēlienam.

Horoskops ūdensvīram

Šodien aizmirsti par jebkādas iniciatīvas izrādīšanu, neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Šodien dari, vari un gribi visu, kas nāk par labu tavai veselībai.

Horoskops zivīm

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Dinija Salasgrāve, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Debesīs, baltajos mākoņos virs pilsētas augstajiem namu jumtiem, dzīvoja mazs eņģelītis. Viņš nebija viens – tur bija arī viņa brāļi un māsas, bet mazais eņģelītis, par kuru es jums stāstīšu, bija īpašs. Viņam, tāpat kā citiem, bija viens uzdevums – palīdzēt cilvēkiem, dot viņiem laimi, prieku un siltumu.

Bija pienācis Ziemassvētku laiks, pilsēta bija izrotāta un gaiša. Eņģeļiem likās, ka šajā laikā cilvēkiem jākļūst mazliet labākiem un priecīgākiem, bet pilsētā viss bija citādi – cilvēki bija ar kaut ko neapmierināti, steidzās un nemaz neievēroja skaisto sev apkārt.

Mazajam eņģelītim ļoti patika Ziemassvētku laiks. Viņš vienmēr ar prieku steidzās kādam palīdzēt. Bet nelaime bija tāda, ka eņģelīti neviens pat neievēroja un cilvēkiem viņa palīdzību nevajadzēja, jo šķita – viņiem viss jau ir.

Kādu rītu eņģelītis pastaigājās pa namu jumtiem, prātodams par problēmu, kas viņu nomāca.

– Vai tiešām pasaulē ir izzuduši sapņi? – viņš domāja.

Pēkšņi kādā mājelē eņģelītis pamanīja noskumušu dvēselīti. Viņš steidzās uz turieni, lai beidzot kādam palīdzētu, un ieraudzīja mazu puisēnu, kurš sēdēja pie loga un lūkojās pilsētas gaismās. Eņģelītis nezināja, kā lai viņam palīdz, jo nesaprata, kas viņam kaiš, un izskatījās, ka arī zēnam viss jau ir. Zēns turpināja sēdēt un eņģelīti nemaz neredzēja. Eņģelītis lidoja gar logu, viņam apkārt un centās pievērst uzmanību, bet puisītis skumjām acīm raudzījās pilsētā…

Pagāja dienas. Arī eņģelim kļuva skumji – neviens viņu neredzēja, un viņš nespēja palīdzēt. Viņš ilgi prātoja, ko darīt, līdz izdomāja, ka uzburs zēnam sapni, un tad viņš eņģeli spēs redzēt.

Naktī, kad puika saldi gulēja, eņģelis ielaidās pa atslēgas caurumiņu zēna miteklī, aiz rokas izrāva puisīti no gultas un veda sev līdzi. Kopā ar nezināmu būtni zēns lidoja virs namu jumtiem un pēc mirkļa uzlaidās uz augstākā no tiem. Puika bija nobijies un nesaprata, kas notiek. Eņģelītis gan zināja, ka puisēnam tas ir tikai sapnis un no rīta viņš to vairs neatcerēsies.

Viņš teica: – Esmu eņģelis, zinu, ka tev ir skumji, taču nesaprotu, kā lai tev palīdz. Pastāsti man, kas noticis! Gribu tev palīdzēt.

Puika lielām acīm skatījās uz eņģeli un klusā balstiņā sacīja: – Esmu slims. Ir Ziemassvētki – brīnumu laiks –, taču es nemaz nejūtos laimīgs. Katru vakaru sēžu pie loga un vēroju cilvēkus, daudzi no viņiem izskatās nelaimīgi.

Eņģelis atbildēja: – Zinu, arī es vēroju cilvēkus, jo man viņiem ir jāpalīdz, bet man šķita, ka viņiem viss jau ir. Tad es ieraudzīju tevi, un man ļoti, ļoti sagribējās palīdzēt. Nāc, dosimies mājās!

Eņģelis paņēma puisīti, un viņi lidoja mājup. Eņģelis zēnu apguldīja gultiņā, un viņš atkal aizmiga. Eņģelis puisim deva cerību, neko vairāk, un kļuva par zēna eņģeli.

Nākamajā rītā zēns neko neatcerējās, taču bija laimīgs. Eņģelis aiz loga no laimes staroja un, skatoties uz zēnu, smaidīja. Beidzot viņš kādam bija palīdzējis. Zēns ticēja Ziemassvētku brīnumam. Viņš zināja, ka viņu kāds sargā.

Laimīgais eņģelītis centās arī citiem uzburt labus sapņus un palīdzēt. Šī vieta drīz vien kļuva par īstu eņģeļu pilsētu, jo ikviens sāka ticēt brīnumam.