Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Horoskops aunam

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops vērsim

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops vēzim

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops lauvai

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops jaunavai

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops svariem

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops skorpionam

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops strēlniekam

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

Horoskops mežāzim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops ūdensvīram

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops zivīm

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Dinija Salasgrāve, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Debesīs, baltajos mākoņos virs pilsētas augstajiem namu jumtiem, dzīvoja mazs eņģelītis. Viņš nebija viens – tur bija arī viņa brāļi un māsas, bet mazais eņģelītis, par kuru es jums stāstīšu, bija īpašs. Viņam, tāpat kā citiem, bija viens uzdevums – palīdzēt cilvēkiem, dot viņiem laimi, prieku un siltumu.

Bija pienācis Ziemassvētku laiks, pilsēta bija izrotāta un gaiša. Eņģeļiem likās, ka šajā laikā cilvēkiem jākļūst mazliet labākiem un priecīgākiem, bet pilsētā viss bija citādi – cilvēki bija ar kaut ko neapmierināti, steidzās un nemaz neievēroja skaisto sev apkārt.

Mazajam eņģelītim ļoti patika Ziemassvētku laiks. Viņš vienmēr ar prieku steidzās kādam palīdzēt. Bet nelaime bija tāda, ka eņģelīti neviens pat neievēroja un cilvēkiem viņa palīdzību nevajadzēja, jo šķita – viņiem viss jau ir.

Kādu rītu eņģelītis pastaigājās pa namu jumtiem, prātodams par problēmu, kas viņu nomāca.

– Vai tiešām pasaulē ir izzuduši sapņi? – viņš domāja.

Pēkšņi kādā mājelē eņģelītis pamanīja noskumušu dvēselīti. Viņš steidzās uz turieni, lai beidzot kādam palīdzētu, un ieraudzīja mazu puisēnu, kurš sēdēja pie loga un lūkojās pilsētas gaismās. Eņģelītis nezināja, kā lai viņam palīdz, jo nesaprata, kas viņam kaiš, un izskatījās, ka arī zēnam viss jau ir. Zēns turpināja sēdēt un eņģelīti nemaz neredzēja. Eņģelītis lidoja gar logu, viņam apkārt un centās pievērst uzmanību, bet puisītis skumjām acīm raudzījās pilsētā…

Pagāja dienas. Arī eņģelim kļuva skumji – neviens viņu neredzēja, un viņš nespēja palīdzēt. Viņš ilgi prātoja, ko darīt, līdz izdomāja, ka uzburs zēnam sapni, un tad viņš eņģeli spēs redzēt.

Naktī, kad puika saldi gulēja, eņģelis ielaidās pa atslēgas caurumiņu zēna miteklī, aiz rokas izrāva puisīti no gultas un veda sev līdzi. Kopā ar nezināmu būtni zēns lidoja virs namu jumtiem un pēc mirkļa uzlaidās uz augstākā no tiem. Puika bija nobijies un nesaprata, kas notiek. Eņģelītis gan zināja, ka puisēnam tas ir tikai sapnis un no rīta viņš to vairs neatcerēsies.

Viņš teica: – Esmu eņģelis, zinu, ka tev ir skumji, taču nesaprotu, kā lai tev palīdz. Pastāsti man, kas noticis! Gribu tev palīdzēt.

Puika lielām acīm skatījās uz eņģeli un klusā balstiņā sacīja: – Esmu slims. Ir Ziemassvētki – brīnumu laiks –, taču es nemaz nejūtos laimīgs. Katru vakaru sēžu pie loga un vēroju cilvēkus, daudzi no viņiem izskatās nelaimīgi.

Eņģelis atbildēja: – Zinu, arī es vēroju cilvēkus, jo man viņiem ir jāpalīdz, bet man šķita, ka viņiem viss jau ir. Tad es ieraudzīju tevi, un man ļoti, ļoti sagribējās palīdzēt. Nāc, dosimies mājās!

Eņģelis paņēma puisīti, un viņi lidoja mājup. Eņģelis zēnu apguldīja gultiņā, un viņš atkal aizmiga. Eņģelis puisim deva cerību, neko vairāk, un kļuva par zēna eņģeli.

Nākamajā rītā zēns neko neatcerējās, taču bija laimīgs. Eņģelis aiz loga no laimes staroja un, skatoties uz zēnu, smaidīja. Beidzot viņš kādam bija palīdzējis. Zēns ticēja Ziemassvētku brīnumam. Viņš zināja, ka viņu kāds sargā.

Laimīgais eņģelītis centās arī citiem uzburt labus sapņus un palīdzēt. Šī vieta drīz vien kļuva par īstu eņģeļu pilsētu, jo ikviens sāka ticēt brīnumam.