Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. jūlijs

Marija, Marika, Marina

Horoskops aunam

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops vērsim

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops lauvai

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops jaunavai

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops svariem

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

Horoskops skorpionam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops mežāzim

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops ūdensvīram

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops zivīm

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Dinija Salasgrāve, Bauskas pilsētas pamatskolas 9.a klases skolniece

Debesīs, baltajos mākoņos virs pilsētas augstajiem namu jumtiem, dzīvoja mazs eņģelītis. Viņš nebija viens – tur bija arī viņa brāļi un māsas, bet mazais eņģelītis, par kuru es jums stāstīšu, bija īpašs. Viņam, tāpat kā citiem, bija viens uzdevums – palīdzēt cilvēkiem, dot viņiem laimi, prieku un siltumu.

Bija pienācis Ziemassvētku laiks, pilsēta bija izrotāta un gaiša. Eņģeļiem likās, ka šajā laikā cilvēkiem jākļūst mazliet labākiem un priecīgākiem, bet pilsētā viss bija citādi – cilvēki bija ar kaut ko neapmierināti, steidzās un nemaz neievēroja skaisto sev apkārt.

Mazajam eņģelītim ļoti patika Ziemassvētku laiks. Viņš vienmēr ar prieku steidzās kādam palīdzēt. Bet nelaime bija tāda, ka eņģelīti neviens pat neievēroja un cilvēkiem viņa palīdzību nevajadzēja, jo šķita – viņiem viss jau ir.

Kādu rītu eņģelītis pastaigājās pa namu jumtiem, prātodams par problēmu, kas viņu nomāca.

– Vai tiešām pasaulē ir izzuduši sapņi? – viņš domāja.

Pēkšņi kādā mājelē eņģelītis pamanīja noskumušu dvēselīti. Viņš steidzās uz turieni, lai beidzot kādam palīdzētu, un ieraudzīja mazu puisēnu, kurš sēdēja pie loga un lūkojās pilsētas gaismās. Eņģelītis nezināja, kā lai viņam palīdz, jo nesaprata, kas viņam kaiš, un izskatījās, ka arī zēnam viss jau ir. Zēns turpināja sēdēt un eņģelīti nemaz neredzēja. Eņģelītis lidoja gar logu, viņam apkārt un centās pievērst uzmanību, bet puisītis skumjām acīm raudzījās pilsētā…

Pagāja dienas. Arī eņģelim kļuva skumji – neviens viņu neredzēja, un viņš nespēja palīdzēt. Viņš ilgi prātoja, ko darīt, līdz izdomāja, ka uzburs zēnam sapni, un tad viņš eņģeli spēs redzēt.

Naktī, kad puika saldi gulēja, eņģelis ielaidās pa atslēgas caurumiņu zēna miteklī, aiz rokas izrāva puisīti no gultas un veda sev līdzi. Kopā ar nezināmu būtni zēns lidoja virs namu jumtiem un pēc mirkļa uzlaidās uz augstākā no tiem. Puika bija nobijies un nesaprata, kas notiek. Eņģelītis gan zināja, ka puisēnam tas ir tikai sapnis un no rīta viņš to vairs neatcerēsies.

Viņš teica: – Esmu eņģelis, zinu, ka tev ir skumji, taču nesaprotu, kā lai tev palīdz. Pastāsti man, kas noticis! Gribu tev palīdzēt.

Puika lielām acīm skatījās uz eņģeli un klusā balstiņā sacīja: – Esmu slims. Ir Ziemassvētki – brīnumu laiks –, taču es nemaz nejūtos laimīgs. Katru vakaru sēžu pie loga un vēroju cilvēkus, daudzi no viņiem izskatās nelaimīgi.

Eņģelis atbildēja: – Zinu, arī es vēroju cilvēkus, jo man viņiem ir jāpalīdz, bet man šķita, ka viņiem viss jau ir. Tad es ieraudzīju tevi, un man ļoti, ļoti sagribējās palīdzēt. Nāc, dosimies mājās!

Eņģelis paņēma puisīti, un viņi lidoja mājup. Eņģelis zēnu apguldīja gultiņā, un viņš atkal aizmiga. Eņģelis puisim deva cerību, neko vairāk, un kļuva par zēna eņģeli.

Nākamajā rītā zēns neko neatcerējās, taču bija laimīgs. Eņģelis aiz loga no laimes staroja un, skatoties uz zēnu, smaidīja. Beidzot viņš kādam bija palīdzējis. Zēns ticēja Ziemassvētku brīnumam. Viņš zināja, ka viņu kāds sargā.

Laimīgais eņģelītis centās arī citiem uzburt labus sapņus un palīdzēt. Šī vieta drīz vien kļuva par īstu eņģeļu pilsētu, jo ikviens sāka ticēt brīnumam.