Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģelīti

Iesūtīja Alla Berķe

Esi sveicināts, mans draugs! Vēlos pastāstīt tev pasaku par mazo eņģelīti. Reiz kādā vēlā rudens vakarā kādas ģimenes pagalmā bija ieklīdis mazs kaķītis. Viņš bija tik ļoti mazs, ka tumsā likās, ka tas ir ezītis. Ārā lija lietus, pūta dzestrs vējš. Atverot durvis un ieraugot kaķīti, saimniece iesaucās: – Bērni, nāciet man palīgā!

Brāļi izskrēja ārā, un pēc brīža kaķītis jau bija ienests istabā. Salijušu un izsalkušu, brāļi to pabaroja, sasildīja un samīļoja. Tā, lūk, kaķītis atrada sev jaunas mājas un mīlošus cilvēkus. Šī pasaka ir par to pašu mazo kaķīti, kurš kā mazs eņģelītis ienāca ģimenē. Tas mums cilvēkiem, gan lieliem, gan maziem, kaut ko būtisku iemācīja – būt līdzjūtīgiem pret citiem. Vienmēr gataviem palīdzēt jebkurā brīdī. Mazais eņģelītis ģimenē ienesa lielu prieku un, protams, arī rūpes. Bet kas būtu dzīve bez rūpēm par otru? Tā būtu tukša un bez krāsām. Cilvēks, kas domā tikai par sevi, nevar būt laimīgs. Pasaka šī ir ar laimīgām beigām. Ārā snieg pirmās sniega pārslas. Kaķītis, sēžot uz logmalas, mēģina ar ķepiņu noķert kaut vienu. Viņš ir laimīgs.