Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem un laimes zemi

Iesūtīja Marija Grikova-Strode

Labie eņģeļi dzīvo lielā, tumšā, aizaugušā meža biezoknī – kalna aizā. Viņi savā starpā ir draiskulīgi, mīļi un saprotoši. Tā ir eņģeļu valstība. Viena daļa eņģeļu lido pa gaisu, otra daļa mīt mūsos pašos. Eņģeļi palīdz visām dzīvajām būtnēm uz pasaules.

Mežā, kur dziedādami no zara uz zaru lēkā putni, vāvere, izlēkusi no sava koka dobuma, apsēdusies uz egles līganā zara, lupina čiekuru. Mežacūkas rušinās pa zemīti, meklēdamas kādu zem lapām apkritušu ozolzīli vai vēl kādu garšīgu kumosiņu. Arī pārējie meža zvēri draiskojas, tikai nemierīgais dzenis, ar knābi sizdams, rībina bungas pa kokiem. Te valda laimīgo zeme!

Eņģelis no burbuļojošās upītes plaukstās izceļ slīkstošu spārīti, jo tai uz pusēm pārplīsis spārniņš. Eņģelis sašuj ar adatu un diegu spārītei spārnu un palaiž projām. Spārīte pateicas un aizlido.

Slimais bērns, guļot gultiņā, sapnī ierauga, ka apkārt mājai lido balodis. Bērns, balstoties uz diviem kruķiem, raudādams piesteidzas pie loga, atver to un pastiepj pretī roku. Balodis apsēžas uz bērna plaukstas un vienā acumirklī pārvēršas par eņģeli. Bērns eņģelim izklāsta savu sāpju kamolu. Eņģelis savicina spārnus, pasmaida un pazūd zilajā debess jumā. No rīta bērnu no miega pamodina gaiļa dziesma, arī siltie saules stariņi, pa kuriem lēkāja zaķīši, salec cietušā bērna istabā. No rīta bērns ceļas pilnīgi vesels!

Eņģeļu vidū arī ir savas sacensības, kurš izdarīs vairāk labo darbu. Katrs no viņiem par katru padarīto darbiņu liek šķīvītī pa sērkociņam, kas atrodas ēdamistabā uz galda. Un vakarā, kad visi salasās pie galda, eņģeļu vecāki pārskaita, cik katrs eņģelis pa dienu padarījis labo darbu.