Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Kazimirs, Izidors

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem un laimes zemi

Iesūtīja Marija Grikova-Strode

Labie eņģeļi dzīvo lielā, tumšā, aizaugušā meža biezoknī – kalna aizā. Viņi savā starpā ir draiskulīgi, mīļi un saprotoši. Tā ir eņģeļu valstība. Viena daļa eņģeļu lido pa gaisu, otra daļa mīt mūsos pašos. Eņģeļi palīdz visām dzīvajām būtnēm uz pasaules.

Mežā, kur dziedādami no zara uz zaru lēkā putni, vāvere, izlēkusi no sava koka dobuma, apsēdusies uz egles līganā zara, lupina čiekuru. Mežacūkas rušinās pa zemīti, meklēdamas kādu zem lapām apkritušu ozolzīli vai vēl kādu garšīgu kumosiņu. Arī pārējie meža zvēri draiskojas, tikai nemierīgais dzenis, ar knābi sizdams, rībina bungas pa kokiem. Te valda laimīgo zeme!

Eņģelis no burbuļojošās upītes plaukstās izceļ slīkstošu spārīti, jo tai uz pusēm pārplīsis spārniņš. Eņģelis sašuj ar adatu un diegu spārītei spārnu un palaiž projām. Spārīte pateicas un aizlido.

Slimais bērns, guļot gultiņā, sapnī ierauga, ka apkārt mājai lido balodis. Bērns, balstoties uz diviem kruķiem, raudādams piesteidzas pie loga, atver to un pastiepj pretī roku. Balodis apsēžas uz bērna plaukstas un vienā acumirklī pārvēršas par eņģeli. Bērns eņģelim izklāsta savu sāpju kamolu. Eņģelis savicina spārnus, pasmaida un pazūd zilajā debess jumā. No rīta bērnu no miega pamodina gaiļa dziesma, arī siltie saules stariņi, pa kuriem lēkāja zaķīši, salec cietušā bērna istabā. No rīta bērns ceļas pilnīgi vesels!

Eņģeļu vidū arī ir savas sacensības, kurš izdarīs vairāk labo darbu. Katrs no viņiem par katru padarīto darbiņu liek šķīvītī pa sērkociņam, kas atrodas ēdamistabā uz galda. Un vakarā, kad visi salasās pie galda, eņģeļu vecāki pārskaita, cik katrs eņģelis pa dienu padarījis labo darbu.