Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem un laimes zemi

Iesūtīja Marija Grikova-Strode

Labie eņģeļi dzīvo lielā, tumšā, aizaugušā meža biezoknī – kalna aizā. Viņi savā starpā ir draiskulīgi, mīļi un saprotoši. Tā ir eņģeļu valstība. Viena daļa eņģeļu lido pa gaisu, otra daļa mīt mūsos pašos. Eņģeļi palīdz visām dzīvajām būtnēm uz pasaules.

Mežā, kur dziedādami no zara uz zaru lēkā putni, vāvere, izlēkusi no sava koka dobuma, apsēdusies uz egles līganā zara, lupina čiekuru. Mežacūkas rušinās pa zemīti, meklēdamas kādu zem lapām apkritušu ozolzīli vai vēl kādu garšīgu kumosiņu. Arī pārējie meža zvēri draiskojas, tikai nemierīgais dzenis, ar knābi sizdams, rībina bungas pa kokiem. Te valda laimīgo zeme!

Eņģelis no burbuļojošās upītes plaukstās izceļ slīkstošu spārīti, jo tai uz pusēm pārplīsis spārniņš. Eņģelis sašuj ar adatu un diegu spārītei spārnu un palaiž projām. Spārīte pateicas un aizlido.

Slimais bērns, guļot gultiņā, sapnī ierauga, ka apkārt mājai lido balodis. Bērns, balstoties uz diviem kruķiem, raudādams piesteidzas pie loga, atver to un pastiepj pretī roku. Balodis apsēžas uz bērna plaukstas un vienā acumirklī pārvēršas par eņģeli. Bērns eņģelim izklāsta savu sāpju kamolu. Eņģelis savicina spārnus, pasmaida un pazūd zilajā debess jumā. No rīta bērnu no miega pamodina gaiļa dziesma, arī siltie saules stariņi, pa kuriem lēkāja zaķīši, salec cietušā bērna istabā. No rīta bērns ceļas pilnīgi vesels!

Eņģeļu vidū arī ir savas sacensības, kurš izdarīs vairāk labo darbu. Katrs no viņiem par katru padarīto darbiņu liek šķīvītī pa sērkociņam, kas atrodas ēdamistabā uz galda. Un vakarā, kad visi salasās pie galda, eņģeļu vecāki pārskaita, cik katrs eņģelis pa dienu padarījis labo darbu.