Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem un laimes zemi

Iesūtīja Marija Grikova-Strode

Labie eņģeļi dzīvo lielā, tumšā, aizaugušā meža biezoknī – kalna aizā. Viņi savā starpā ir draiskulīgi, mīļi un saprotoši. Tā ir eņģeļu valstība. Viena daļa eņģeļu lido pa gaisu, otra daļa mīt mūsos pašos. Eņģeļi palīdz visām dzīvajām būtnēm uz pasaules.

Mežā, kur dziedādami no zara uz zaru lēkā putni, vāvere, izlēkusi no sava koka dobuma, apsēdusies uz egles līganā zara, lupina čiekuru. Mežacūkas rušinās pa zemīti, meklēdamas kādu zem lapām apkritušu ozolzīli vai vēl kādu garšīgu kumosiņu. Arī pārējie meža zvēri draiskojas, tikai nemierīgais dzenis, ar knābi sizdams, rībina bungas pa kokiem. Te valda laimīgo zeme!

Eņģelis no burbuļojošās upītes plaukstās izceļ slīkstošu spārīti, jo tai uz pusēm pārplīsis spārniņš. Eņģelis sašuj ar adatu un diegu spārītei spārnu un palaiž projām. Spārīte pateicas un aizlido.

Slimais bērns, guļot gultiņā, sapnī ierauga, ka apkārt mājai lido balodis. Bērns, balstoties uz diviem kruķiem, raudādams piesteidzas pie loga, atver to un pastiepj pretī roku. Balodis apsēžas uz bērna plaukstas un vienā acumirklī pārvēršas par eņģeli. Bērns eņģelim izklāsta savu sāpju kamolu. Eņģelis savicina spārnus, pasmaida un pazūd zilajā debess jumā. No rīta bērnu no miega pamodina gaiļa dziesma, arī siltie saules stariņi, pa kuriem lēkāja zaķīši, salec cietušā bērna istabā. No rīta bērns ceļas pilnīgi vesels!

Eņģeļu vidū arī ir savas sacensības, kurš izdarīs vairāk labo darbu. Katrs no viņiem par katru padarīto darbiņu liek šķīvītī pa sērkociņam, kas atrodas ēdamistabā uz galda. Un vakarā, kad visi salasās pie galda, eņģeļu vecāki pārskaita, cik katrs eņģelis pa dienu padarījis labo darbu.