Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Horoskops aunam

Gribēšana uzdrīkstēties un arī nevairīšanās to darīt var sagādāt gan materiālu, gan morālu gandarījumu. Atļaujies sapņot lielos mērogos, jo tikai tā varēsi tikt uz priekšu. Neļaujies emocionālam vājumam bet gan paļaujies uz racionāliem argumentiem.

Horoskops vērsim

Šodien atļaujies būt liberālāks gan uzskatos, gan uzvedībā. Uz emociju rēķina necenties iegūt virsroku, bet gan apelē pie veselā saprāta un loģiskiem argumentiem. Šodien atkal sajutīsi sen gaidīto otrās elpas sajūtu.

Horoskops dvīņiem

Sapulcēs, pārrunās un mītiņos neatļaujies ekscentriskus izlēcienus. Vari sabojāt visu līdz šim sasniegto un būs jāsāk atkal no nulles punkta. Iespējams, pats būsi iniciators, kurš iedvesīs otro elpu procesos un cilvēku sev līdzās.

Horoskops vēzim

Vēlme par katru cenu nopelnīt vadības atzinību un pierādīt, ka esi izcilāks nekā patiesībā, var tevi novest ļoti lielā psihoemocionāla spriedzē. Tver visu vieglāk un apzinies, ka šīs nav vienīgās lietas, kas tavu dzīvi padara vērtīgu.

Horoskops lauvai

Biznesā un darbā viss būs tavās paša rokās. Vai pratīsi uzvilkt pareizo masku, lai nospēlēto pareizo lomu? Iespējams, pats būsi spiests raut nost maskas citiem un atmaskot viltus tēlus.

Horoskops jaunavai

Visu tavu intelektuālo un garīgo potenciālu palīdzēs izgaismot kāds tevi īpaši atbalstošs vadītājs, tāpēc smuki izturies gan darbā, gan mājās. Šodien ne tikai ieteicama, bet pat ļoti iespējama neliela romantiska tikšanās.

Horoskops svariem

Šodien sabiedrotos vari nemeklēt, bet drošiem soļiem un brīvi doties tajā virzienā, kur sirds vēlas. Veiksme būs tev līdzās. Tomēr neatstāj pavisam bez uzmanības arī savus mīļotos, jo viņi var sajusties pamesti un vientuļi.

Horoskops skorpionam

Nekādā gadījumā nenoguli šo vienreizējo iespēju nokārtot visādas formalitātes, saistības un citas papīru būšanas valsts un pašvaldības iestādēs. Tik veiksmīga diena šādām aktivitātēm vēl ilgi būs jāgaida.

Horoskops strēlniekam

Ar mīļotajiem šodien tikai pa labam, tikai pa telefonu vai kādu citu saziņas līdzekli. Ja jūti vilinājumu adresēt partnerim kādu neadekvātu emociju, apzinies, ka saņemsi pretī dubultdevu.

Horoskops mežāzim

Enerģētiska spēcīga diena, kura nesīs izmaiņas tavā uzņēmumā vai biroja darbā. No tevis atkarīgs vai dosies pa trepēm augšup vai lejup. Sagatavojies, lai adekvāti un pārliecinoši noformulētu savu vīziju.

Horoskops ūdensvīram

Mēģinot nostiprināt vai paaugstināt savu ietekmi, vari izvēlēties ārkārtīgi iznīcinošus vērtējumus savu darbabiedru vai partneru virzienā. Tava uzvedība kolektīva viedokli var noskaņot tev par sliktu.

Horoskops zivīm

Varbūt būs nedaudz grūti saņemties, lai savu lietu kārtības redzējumu noformulētu, bet nedaudz piepūloties tev izdosies. Šodien vairies no iesaistīšanās intrigās un, vēl jo vairāk, pats nemēģini tās radīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Rinards Šķērsts

Kādu dienu jaukā pilsētā nolaidās jauks eņģelis. Viņš bija baltā krāsā – tas izskatījās nevainojami.
Tas nolaidās pilsētas centrā, un viss kļuva balts. Tā bija kā maģija, kas pārņēma zemi. Arī cilvēki kļuva klusi. Un nevienam ne pret vienu nebija naida.

Šajā pilsētā dzīvoja kāds zēns. Viņu sauca Adriāns. Adriāns bija neparasts zēns. Šis zēns nekad ne par ko nemelo. Kādreiz, kad nodarīja kaut ko sliktu, viņš pie sevis domāja, ko darīt. Viņš atcerējās, ka viņam ir vecāki. Adriāns zināja – ja pastāstīs to viņiem, tad viņam nekas nenotiks.

Vienu dienu viņš devās ārā no mājas – ciemos pie drauga. Tad bija ziema – kāpēc gan neuzcelt sniegavīru? Viss bija izcili, jo zēns bija ļoti gudrs. Tikai bija viena neliela problēma – zēna kājas nekustas. Zēns atradās ratiņkrēslā.

Zēns no rīta pamodās un devās kārtējā izbraucienā ar ratiņkrēslu. Adriāns apbrīnoja, cik skaista ir ziema – sniegs ir baltāks par baltu, un zeme čaukst uz katra soļa. Kad viņš atgriezās, nolēma lasīt grāmatu par eņģeļiem. Adriāns jau sāka lasīt pēdējo rindkopu.

Bet pēdējā teikumā bija rakstīts: – Tici sargeņģeļiem, un viņš kādu dienu atlidos pie tevis.

Adriāns ticēja un vēlējās, lai viņa kājas ir veselas un lai varētu spert savu pirmo soli. Viņš gribēja būt kā citi bērni, kuri var staigāt. Daudzi citi bērni nenovērtēja to, ka viņi var staigāt, skriet, turpretī Adriānam tas bija sapnis.

Nākamajā rītā zēns pamodās un nojauta, ka kaut kas ir savādāk. Viņš bija enerģijas pārpilns. Adriāns centās piecelties no ratiņkrēsla, un viņam tas izdevās. Zēns bija priecīgs, viņš skrēja, lēkāja un darīja daudz ko citu. Tieši tas jaukais, baltais sargeņģelis nolaidās uz Adriāna. Zēns turpināja kājas attīstīt arvien vairāk. Un turpmākajā dzīves daļā viņš dzīvoja ilgi un laimīgi.