Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 26. februāris

Evelīna, Aurēlija, Mētra

Horoskops aunam

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi paņem bariņā. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni baltie laukumi, meklē iespējas to aizkrāsošanai.

Horoskops vērsim

Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana.

Horoskops dvīņiem

Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis tukšām pļāpām. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Horoskops vēzim

Ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības, piedāvā doties izbraukumā, kur varēsiet paplašināt redzesloku un iegūt citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops lauvai

Brīnišķīga diena, lai saņemtu atbildes uz mulsinošiem jautājumiem.. Tikai nedomā sevi esam pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Vēlāk par to padomāsi.

Horoskops jaunavai

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai pāri plūstošajai enerģijai, zinātkārei un brīnišķīgajai humora sajūtai. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai.

Horoskops svariem

Šodien ieklausies citu sacītajā, pat ja tas ir tikai starp citu vai pa jokam. Jebkurā jokā ir daļa patiesības. Savas domas un pārliecības labāk paud ieteikumu, pieņēmumu vai jautājumu formā.

Horoskops skorpionam

Dienas draudzīgā enerģija ļaus atgriezties un līdz galam atrisināt kādus senus strīdu jautājumus ar draugiem vai kolēģiem. Šoreiz rezumē būs vienbalsīgs un visas iesaistītās puses laimīgi apmierinātas.

Horoskops strēlniekam

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops mežāzim

Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kurā savulaik esi ieguldījis savu sirdi.

Horoskops ūdensvīram

Vieglais un nepiespiestais dienas riksis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā prāta vētrā vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops zivīm

Viens šodien negribēsi būt un jebkurā vietā atradīsi cilvēkus, ar kuriem pačupoties. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, saņemsi atbalstu pareizā risinājuma meklējumos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Rinards Šķērsts

Kādu dienu jaukā pilsētā nolaidās jauks eņģelis. Viņš bija baltā krāsā – tas izskatījās nevainojami.
Tas nolaidās pilsētas centrā, un viss kļuva balts. Tā bija kā maģija, kas pārņēma zemi. Arī cilvēki kļuva klusi. Un nevienam ne pret vienu nebija naida.

Šajā pilsētā dzīvoja kāds zēns. Viņu sauca Adriāns. Adriāns bija neparasts zēns. Šis zēns nekad ne par ko nemelo. Kādreiz, kad nodarīja kaut ko sliktu, viņš pie sevis domāja, ko darīt. Viņš atcerējās, ka viņam ir vecāki. Adriāns zināja – ja pastāstīs to viņiem, tad viņam nekas nenotiks.

Vienu dienu viņš devās ārā no mājas – ciemos pie drauga. Tad bija ziema – kāpēc gan neuzcelt sniegavīru? Viss bija izcili, jo zēns bija ļoti gudrs. Tikai bija viena neliela problēma – zēna kājas nekustas. Zēns atradās ratiņkrēslā.

Zēns no rīta pamodās un devās kārtējā izbraucienā ar ratiņkrēslu. Adriāns apbrīnoja, cik skaista ir ziema – sniegs ir baltāks par baltu, un zeme čaukst uz katra soļa. Kad viņš atgriezās, nolēma lasīt grāmatu par eņģeļiem. Adriāns jau sāka lasīt pēdējo rindkopu.

Bet pēdējā teikumā bija rakstīts: – Tici sargeņģeļiem, un viņš kādu dienu atlidos pie tevis.

Adriāns ticēja un vēlējās, lai viņa kājas ir veselas un lai varētu spert savu pirmo soli. Viņš gribēja būt kā citi bērni, kuri var staigāt. Daudzi citi bērni nenovērtēja to, ka viņi var staigāt, skriet, turpretī Adriānam tas bija sapnis.

Nākamajā rītā zēns pamodās un nojauta, ka kaut kas ir savādāk. Viņš bija enerģijas pārpilns. Adriāns centās piecelties no ratiņkrēsla, un viņam tas izdevās. Zēns bija priecīgs, viņš skrēja, lēkāja un darīja daudz ko citu. Tieši tas jaukais, baltais sargeņģelis nolaidās uz Adriāna. Zēns turpināja kājas attīstīt arvien vairāk. Un turpmākajā dzīves daļā viņš dzīvoja ilgi un laimīgi.