Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Horoskops aunam

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops vērsim

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops dvīņiem

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops vēzim

Sajutīsi, ka tavi dzīvības spēki iet mazumā un tie turpinās dilt visas nedēļas garumā, tāpēc būs reāls pamatojums attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu apskriet.

Horoskops lauvai

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

Horoskops jaunavai

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops svariem

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops skorpionam

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops strēlniekam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops mežāzim

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops ūdensvīram

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops zivīm

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Rinards Šķērsts

Kādu dienu jaukā pilsētā nolaidās jauks eņģelis. Viņš bija baltā krāsā – tas izskatījās nevainojami.
Tas nolaidās pilsētas centrā, un viss kļuva balts. Tā bija kā maģija, kas pārņēma zemi. Arī cilvēki kļuva klusi. Un nevienam ne pret vienu nebija naida.

Šajā pilsētā dzīvoja kāds zēns. Viņu sauca Adriāns. Adriāns bija neparasts zēns. Šis zēns nekad ne par ko nemelo. Kādreiz, kad nodarīja kaut ko sliktu, viņš pie sevis domāja, ko darīt. Viņš atcerējās, ka viņam ir vecāki. Adriāns zināja – ja pastāstīs to viņiem, tad viņam nekas nenotiks.

Vienu dienu viņš devās ārā no mājas – ciemos pie drauga. Tad bija ziema – kāpēc gan neuzcelt sniegavīru? Viss bija izcili, jo zēns bija ļoti gudrs. Tikai bija viena neliela problēma – zēna kājas nekustas. Zēns atradās ratiņkrēslā.

Zēns no rīta pamodās un devās kārtējā izbraucienā ar ratiņkrēslu. Adriāns apbrīnoja, cik skaista ir ziema – sniegs ir baltāks par baltu, un zeme čaukst uz katra soļa. Kad viņš atgriezās, nolēma lasīt grāmatu par eņģeļiem. Adriāns jau sāka lasīt pēdējo rindkopu.

Bet pēdējā teikumā bija rakstīts: – Tici sargeņģeļiem, un viņš kādu dienu atlidos pie tevis.

Adriāns ticēja un vēlējās, lai viņa kājas ir veselas un lai varētu spert savu pirmo soli. Viņš gribēja būt kā citi bērni, kuri var staigāt. Daudzi citi bērni nenovērtēja to, ka viņi var staigāt, skriet, turpretī Adriānam tas bija sapnis.

Nākamajā rītā zēns pamodās un nojauta, ka kaut kas ir savādāk. Viņš bija enerģijas pārpilns. Adriāns centās piecelties no ratiņkrēsla, un viņam tas izdevās. Zēns bija priecīgs, viņš skrēja, lēkāja un darīja daudz ko citu. Tieši tas jaukais, baltais sargeņģelis nolaidās uz Adriāna. Zēns turpināja kājas attīstīt arvien vairāk. Un turpmākajā dzīves daļā viņš dzīvoja ilgi un laimīgi.