Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Rinards Šķērsts

Kādu dienu jaukā pilsētā nolaidās jauks eņģelis. Viņš bija baltā krāsā – tas izskatījās nevainojami.
Tas nolaidās pilsētas centrā, un viss kļuva balts. Tā bija kā maģija, kas pārņēma zemi. Arī cilvēki kļuva klusi. Un nevienam ne pret vienu nebija naida.

Šajā pilsētā dzīvoja kāds zēns. Viņu sauca Adriāns. Adriāns bija neparasts zēns. Šis zēns nekad ne par ko nemelo. Kādreiz, kad nodarīja kaut ko sliktu, viņš pie sevis domāja, ko darīt. Viņš atcerējās, ka viņam ir vecāki. Adriāns zināja – ja pastāstīs to viņiem, tad viņam nekas nenotiks.

Vienu dienu viņš devās ārā no mājas – ciemos pie drauga. Tad bija ziema – kāpēc gan neuzcelt sniegavīru? Viss bija izcili, jo zēns bija ļoti gudrs. Tikai bija viena neliela problēma – zēna kājas nekustas. Zēns atradās ratiņkrēslā.

Zēns no rīta pamodās un devās kārtējā izbraucienā ar ratiņkrēslu. Adriāns apbrīnoja, cik skaista ir ziema – sniegs ir baltāks par baltu, un zeme čaukst uz katra soļa. Kad viņš atgriezās, nolēma lasīt grāmatu par eņģeļiem. Adriāns jau sāka lasīt pēdējo rindkopu.

Bet pēdējā teikumā bija rakstīts: – Tici sargeņģeļiem, un viņš kādu dienu atlidos pie tevis.

Adriāns ticēja un vēlējās, lai viņa kājas ir veselas un lai varētu spert savu pirmo soli. Viņš gribēja būt kā citi bērni, kuri var staigāt. Daudzi citi bērni nenovērtēja to, ka viņi var staigāt, skriet, turpretī Adriānam tas bija sapnis.

Nākamajā rītā zēns pamodās un nojauta, ka kaut kas ir savādāk. Viņš bija enerģijas pārpilns. Adriāns centās piecelties no ratiņkrēsla, un viņam tas izdevās. Zēns bija priecīgs, viņš skrēja, lēkāja un darīja daudz ko citu. Tieši tas jaukais, baltais sargeņģelis nolaidās uz Adriāna. Zēns turpināja kājas attīstīt arvien vairāk. Un turpmākajā dzīves daļā viņš dzīvoja ilgi un laimīgi.