Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Kazimirs, Izidors

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Edgars Oščenkovs, 5.b klases skolnieks, Ludzas pilsētas ģimnāzija

Cilvēki maldās, ja domā, ka eņģeļu nav. Viņi ir it visur.

Tie ir uzzīmēti uz baznīcas griestiem – apaļi sārtvaidzīši ar nelieliem spārniņiem uz muguras. Viņi ir priecīgi un bezbēdīgi, jo mīt svētā vietā un tuvāk debesīm. Man mājās arī ir eņģelis – no stikla. Viņš tur rociņās sirdi zaļā krāsā, un Ziemassvētkos, rotājot eglīti, mēs viņu karam visaugstākajā egles zarā, lai nepiekļūst kaķis un nesasit. Bet manai māsīcai ir vesela eņģeļu kolekcija, viņa tos krāj. Kad māsīcai ir svētki, mēs dāvinām viņai eņģeli, tad pārskatām visu kolekciju un esam apmierināti, ka katrs eņģelis izskatās citādi.

Bet ir tādi eņģeļi, par kuriem īsti nevar saprast, kur gan viņi mīt un kā izskatās.

Cilvēki saka: – Eņģelis man uzsēdās uz pleca un deva padomu.

Tad kā viņš nokļuva uz tā pleca, un no kurienes ir nācis?

Vai arī kāds iesaucas: – Sargeņģel, stāvi man klāt!

Tad eņģelis ir tas karavīrs – kā pie Brīvības pieminekļa, ar ieroci un zābakos? Bet kur tad viņa spārni?

Dažreiz vecmamma, noglāstot manu galvu, viegli pasmaida un saka: – Ak tu, mans eņģelīt!

Tad tajā brīdī arī es esmu eņģelis?

Vēl ir televīzijā rīkotā ziedojumu akcija ”Eņģeli par Latviju”. Tad patiešām eņģeļi sapulcējas veseliem bariem. Viņi skumst par saslimušajiem bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība. Viņi dzied, dejo, runā, raud, pat zvana pa telefonu. To visi viņi dara tik neatlaidīgi, līdz slimi bērni sāk smaidīt. Jā, izrādās, eņģeļi spēj uzmodināt cerību un pastumt malā sāpes.

Ja kāds tomēr grib redzēt eņģeļus – baltus, mirdzošus un ar skaistiem spārniem –, sagaidiet sniegu! It sevišķi Ziemassvētkos, no baznīcas nākot, kad iekšā sirdī viss ir daudzmaz tīrs un sakārtots. Paverieties debesīs, tur viņi ir, liegi slīd, un viņu spārni plīvo mirdzošā baltumā, viņu sejas ir rāmas un apgarotas. Un vēl, lai labāk tos redzētu un atšķirtu, ir jāzina, ka eņģeļi nespēj būt dusmīgi, viltīgi vai ļauni.

Mans padoms eņģeļu lietās – nemeklējiet tos savos plauktos, bet gan līdzcilvēkos, atveriet savas sirdis eņģeļa spārna pieskārienam!