Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Edgars Oščenkovs, 5.b klases skolnieks, Ludzas pilsētas ģimnāzija

Cilvēki maldās, ja domā, ka eņģeļu nav. Viņi ir it visur.

Tie ir uzzīmēti uz baznīcas griestiem – apaļi sārtvaidzīši ar nelieliem spārniņiem uz muguras. Viņi ir priecīgi un bezbēdīgi, jo mīt svētā vietā un tuvāk debesīm. Man mājās arī ir eņģelis – no stikla. Viņš tur rociņās sirdi zaļā krāsā, un Ziemassvētkos, rotājot eglīti, mēs viņu karam visaugstākajā egles zarā, lai nepiekļūst kaķis un nesasit. Bet manai māsīcai ir vesela eņģeļu kolekcija, viņa tos krāj. Kad māsīcai ir svētki, mēs dāvinām viņai eņģeli, tad pārskatām visu kolekciju un esam apmierināti, ka katrs eņģelis izskatās citādi.

Bet ir tādi eņģeļi, par kuriem īsti nevar saprast, kur gan viņi mīt un kā izskatās.

Cilvēki saka: – Eņģelis man uzsēdās uz pleca un deva padomu.

Tad kā viņš nokļuva uz tā pleca, un no kurienes ir nācis?

Vai arī kāds iesaucas: – Sargeņģel, stāvi man klāt!

Tad eņģelis ir tas karavīrs – kā pie Brīvības pieminekļa, ar ieroci un zābakos? Bet kur tad viņa spārni?

Dažreiz vecmamma, noglāstot manu galvu, viegli pasmaida un saka: – Ak tu, mans eņģelīt!

Tad tajā brīdī arī es esmu eņģelis?

Vēl ir televīzijā rīkotā ziedojumu akcija ”Eņģeli par Latviju”. Tad patiešām eņģeļi sapulcējas veseliem bariem. Viņi skumst par saslimušajiem bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība. Viņi dzied, dejo, runā, raud, pat zvana pa telefonu. To visi viņi dara tik neatlaidīgi, līdz slimi bērni sāk smaidīt. Jā, izrādās, eņģeļi spēj uzmodināt cerību un pastumt malā sāpes.

Ja kāds tomēr grib redzēt eņģeļus – baltus, mirdzošus un ar skaistiem spārniem –, sagaidiet sniegu! It sevišķi Ziemassvētkos, no baznīcas nākot, kad iekšā sirdī viss ir daudzmaz tīrs un sakārtots. Paverieties debesīs, tur viņi ir, liegi slīd, un viņu spārni plīvo mirdzošā baltumā, viņu sejas ir rāmas un apgarotas. Un vēl, lai labāk tos redzētu un atšķirtu, ir jāzina, ka eņģeļi nespēj būt dusmīgi, viltīgi vai ļauni.

Mans padoms eņģeļu lietās – nemeklējiet tos savos plauktos, bet gan līdzcilvēkos, atveriet savas sirdis eņģeļa spārna pieskārienam!