Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Edgars Oščenkovs, 5.b klases skolnieks, Ludzas pilsētas ģimnāzija

Cilvēki maldās, ja domā, ka eņģeļu nav. Viņi ir it visur.

Tie ir uzzīmēti uz baznīcas griestiem – apaļi sārtvaidzīši ar nelieliem spārniņiem uz muguras. Viņi ir priecīgi un bezbēdīgi, jo mīt svētā vietā un tuvāk debesīm. Man mājās arī ir eņģelis – no stikla. Viņš tur rociņās sirdi zaļā krāsā, un Ziemassvētkos, rotājot eglīti, mēs viņu karam visaugstākajā egles zarā, lai nepiekļūst kaķis un nesasit. Bet manai māsīcai ir vesela eņģeļu kolekcija, viņa tos krāj. Kad māsīcai ir svētki, mēs dāvinām viņai eņģeli, tad pārskatām visu kolekciju un esam apmierināti, ka katrs eņģelis izskatās citādi.

Bet ir tādi eņģeļi, par kuriem īsti nevar saprast, kur gan viņi mīt un kā izskatās.

Cilvēki saka: – Eņģelis man uzsēdās uz pleca un deva padomu.

Tad kā viņš nokļuva uz tā pleca, un no kurienes ir nācis?

Vai arī kāds iesaucas: – Sargeņģel, stāvi man klāt!

Tad eņģelis ir tas karavīrs – kā pie Brīvības pieminekļa, ar ieroci un zābakos? Bet kur tad viņa spārni?

Dažreiz vecmamma, noglāstot manu galvu, viegli pasmaida un saka: – Ak tu, mans eņģelīt!

Tad tajā brīdī arī es esmu eņģelis?

Vēl ir televīzijā rīkotā ziedojumu akcija ”Eņģeli par Latviju”. Tad patiešām eņģeļi sapulcējas veseliem bariem. Viņi skumst par saslimušajiem bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība. Viņi dzied, dejo, runā, raud, pat zvana pa telefonu. To visi viņi dara tik neatlaidīgi, līdz slimi bērni sāk smaidīt. Jā, izrādās, eņģeļi spēj uzmodināt cerību un pastumt malā sāpes.

Ja kāds tomēr grib redzēt eņģeļus – baltus, mirdzošus un ar skaistiem spārniem –, sagaidiet sniegu! It sevišķi Ziemassvētkos, no baznīcas nākot, kad iekšā sirdī viss ir daudzmaz tīrs un sakārtots. Paverieties debesīs, tur viņi ir, liegi slīd, un viņu spārni plīvo mirdzošā baltumā, viņu sejas ir rāmas un apgarotas. Un vēl, lai labāk tos redzētu un atšķirtu, ir jāzina, ka eņģeļi nespēj būt dusmīgi, viltīgi vai ļauni.

Mans padoms eņģeļu lietās – nemeklējiet tos savos plauktos, bet gan līdzcilvēkos, atveriet savas sirdis eņģeļa spārna pieskārienam!