Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Edgars Oščenkovs, 5.b klases skolnieks, Ludzas pilsētas ģimnāzija

Cilvēki maldās, ja domā, ka eņģeļu nav. Viņi ir it visur.

Tie ir uzzīmēti uz baznīcas griestiem – apaļi sārtvaidzīši ar nelieliem spārniņiem uz muguras. Viņi ir priecīgi un bezbēdīgi, jo mīt svētā vietā un tuvāk debesīm. Man mājās arī ir eņģelis – no stikla. Viņš tur rociņās sirdi zaļā krāsā, un Ziemassvētkos, rotājot eglīti, mēs viņu karam visaugstākajā egles zarā, lai nepiekļūst kaķis un nesasit. Bet manai māsīcai ir vesela eņģeļu kolekcija, viņa tos krāj. Kad māsīcai ir svētki, mēs dāvinām viņai eņģeli, tad pārskatām visu kolekciju un esam apmierināti, ka katrs eņģelis izskatās citādi.

Bet ir tādi eņģeļi, par kuriem īsti nevar saprast, kur gan viņi mīt un kā izskatās.

Cilvēki saka: – Eņģelis man uzsēdās uz pleca un deva padomu.

Tad kā viņš nokļuva uz tā pleca, un no kurienes ir nācis?

Vai arī kāds iesaucas: – Sargeņģel, stāvi man klāt!

Tad eņģelis ir tas karavīrs – kā pie Brīvības pieminekļa, ar ieroci un zābakos? Bet kur tad viņa spārni?

Dažreiz vecmamma, noglāstot manu galvu, viegli pasmaida un saka: – Ak tu, mans eņģelīt!

Tad tajā brīdī arī es esmu eņģelis?

Vēl ir televīzijā rīkotā ziedojumu akcija ”Eņģeli par Latviju”. Tad patiešām eņģeļi sapulcējas veseliem bariem. Viņi skumst par saslimušajiem bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība. Viņi dzied, dejo, runā, raud, pat zvana pa telefonu. To visi viņi dara tik neatlaidīgi, līdz slimi bērni sāk smaidīt. Jā, izrādās, eņģeļi spēj uzmodināt cerību un pastumt malā sāpes.

Ja kāds tomēr grib redzēt eņģeļus – baltus, mirdzošus un ar skaistiem spārniem –, sagaidiet sniegu! It sevišķi Ziemassvētkos, no baznīcas nākot, kad iekšā sirdī viss ir daudzmaz tīrs un sakārtots. Paverieties debesīs, tur viņi ir, liegi slīd, un viņu spārni plīvo mirdzošā baltumā, viņu sejas ir rāmas un apgarotas. Un vēl, lai labāk tos redzētu un atšķirtu, ir jāzina, ka eņģeļi nespēj būt dusmīgi, viltīgi vai ļauni.

Mans padoms eņģeļu lietās – nemeklējiet tos savos plauktos, bet gan līdzcilvēkos, atveriet savas sirdis eņģeļa spārna pieskārienam!