Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Laura Saulīte

Reiz uz Zemes dzīvoja kāds vīrs. Viņš tur bija piedzimis, audzis, ēdis un mācījies. Bet viņš tai nedarīja labu. Šis vīrs darīja tikai sliktas lietas un nemaz to nenožēloja. Kādu dienu Dievs, no augšas skatīdamies, to pamanīja.

Viņš vīram teica: – Es tev dodu septiņas dienas. Ja nebeigsi savu Zemi negodā celt, tad padarīšu tavu dzīvi neciešamu.
Vīram nekas no teiktā nelikās svarīgs, un viņš dzīvoja tālāk. Dievs, redzēdams, ka nekādu izmaiņu nav, sāka atņemt vīram pa vienai dārgai lietai – sākot ar māju, mašīnu un beidzot ar redzi, balsi, kā arī ķermeņa kustībām. Vīram arī neviena cita mīļa cilvēka nebija, kas varētu viņam palīdzēt šajā grūtajā momentā.

– Mans Dievs! Es klanos tavā priekšā! Esmu sapratis visu, visu! Esmu saņēmis arī tavu mācību! Lūdzu, atpestī mani no šīm ciešanām! Es vairs tikai labu darīšu! Apsolu! – vīrs lūdzās.

– Tavas kļūdas nav tik viegli izlabot, – Dievs ar nopietnu skatienu sejā sacīja, – taču es tev došu vienu iespēju. Vai tu to izmantosi vai nē – tas paliek tavā ziņā.

Vīrs, sadzirdējis labākas ziņas, priecīgi atbildēja: – Ak, paldies!! Es apsolu visu darīt ar labu!

Dievs pasmēla zelta ūdeni no Paradīzes, paņēma balto mākoņu piku un pāri putna spārnu. No šīm lietām Dievs izveidoja cilvēkam līdzīgu figūru un teica: – Šis būs tavs eņģelis. Tu viņu nekad neredzēsi, bet viņš tevi vienmēr uzmanīs. Ja tas uzskatīs, ka dzīvē ko labu būsi izdarījis, viņš tev atdos tavas vērtīgās lietas, vienu pa vienai.

Tā arī līdz šai dienai eņģeļi ir Dieva veidoti sargātāji un iespējas devēji. Neviens tos ne redz, ne dzird, bet tikai zina, ka tie ir kaut kur tepat un vēro mūsu gaitas uz Zemes…