Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Laura Saulīte

Reiz uz Zemes dzīvoja kāds vīrs. Viņš tur bija piedzimis, audzis, ēdis un mācījies. Bet viņš tai nedarīja labu. Šis vīrs darīja tikai sliktas lietas un nemaz to nenožēloja. Kādu dienu Dievs, no augšas skatīdamies, to pamanīja.

Viņš vīram teica: – Es tev dodu septiņas dienas. Ja nebeigsi savu Zemi negodā celt, tad padarīšu tavu dzīvi neciešamu.
Vīram nekas no teiktā nelikās svarīgs, un viņš dzīvoja tālāk. Dievs, redzēdams, ka nekādu izmaiņu nav, sāka atņemt vīram pa vienai dārgai lietai – sākot ar māju, mašīnu un beidzot ar redzi, balsi, kā arī ķermeņa kustībām. Vīram arī neviena cita mīļa cilvēka nebija, kas varētu viņam palīdzēt šajā grūtajā momentā.

– Mans Dievs! Es klanos tavā priekšā! Esmu sapratis visu, visu! Esmu saņēmis arī tavu mācību! Lūdzu, atpestī mani no šīm ciešanām! Es vairs tikai labu darīšu! Apsolu! – vīrs lūdzās.

– Tavas kļūdas nav tik viegli izlabot, – Dievs ar nopietnu skatienu sejā sacīja, – taču es tev došu vienu iespēju. Vai tu to izmantosi vai nē – tas paliek tavā ziņā.

Vīrs, sadzirdējis labākas ziņas, priecīgi atbildēja: – Ak, paldies!! Es apsolu visu darīt ar labu!

Dievs pasmēla zelta ūdeni no Paradīzes, paņēma balto mākoņu piku un pāri putna spārnu. No šīm lietām Dievs izveidoja cilvēkam līdzīgu figūru un teica: – Šis būs tavs eņģelis. Tu viņu nekad neredzēsi, bet viņš tevi vienmēr uzmanīs. Ja tas uzskatīs, ka dzīvē ko labu būsi izdarījis, viņš tev atdos tavas vērtīgās lietas, vienu pa vienai.

Tā arī līdz šai dienai eņģeļi ir Dieva veidoti sargātāji un iespējas devēji. Neviens tos ne redz, ne dzird, bet tikai zina, ka tie ir kaut kur tepat un vēro mūsu gaitas uz Zemes…