Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Laura Saulīte

Reiz uz Zemes dzīvoja kāds vīrs. Viņš tur bija piedzimis, audzis, ēdis un mācījies. Bet viņš tai nedarīja labu. Šis vīrs darīja tikai sliktas lietas un nemaz to nenožēloja. Kādu dienu Dievs, no augšas skatīdamies, to pamanīja.

Viņš vīram teica: – Es tev dodu septiņas dienas. Ja nebeigsi savu Zemi negodā celt, tad padarīšu tavu dzīvi neciešamu.
Vīram nekas no teiktā nelikās svarīgs, un viņš dzīvoja tālāk. Dievs, redzēdams, ka nekādu izmaiņu nav, sāka atņemt vīram pa vienai dārgai lietai – sākot ar māju, mašīnu un beidzot ar redzi, balsi, kā arī ķermeņa kustībām. Vīram arī neviena cita mīļa cilvēka nebija, kas varētu viņam palīdzēt šajā grūtajā momentā.

– Mans Dievs! Es klanos tavā priekšā! Esmu sapratis visu, visu! Esmu saņēmis arī tavu mācību! Lūdzu, atpestī mani no šīm ciešanām! Es vairs tikai labu darīšu! Apsolu! – vīrs lūdzās.

– Tavas kļūdas nav tik viegli izlabot, – Dievs ar nopietnu skatienu sejā sacīja, – taču es tev došu vienu iespēju. Vai tu to izmantosi vai nē – tas paliek tavā ziņā.

Vīrs, sadzirdējis labākas ziņas, priecīgi atbildēja: – Ak, paldies!! Es apsolu visu darīt ar labu!

Dievs pasmēla zelta ūdeni no Paradīzes, paņēma balto mākoņu piku un pāri putna spārnu. No šīm lietām Dievs izveidoja cilvēkam līdzīgu figūru un teica: – Šis būs tavs eņģelis. Tu viņu nekad neredzēsi, bet viņš tevi vienmēr uzmanīs. Ja tas uzskatīs, ka dzīvē ko labu būsi izdarījis, viņš tev atdos tavas vērtīgās lietas, vienu pa vienai.

Tā arī līdz šai dienai eņģeļi ir Dieva veidoti sargātāji un iespējas devēji. Neviens tos ne redz, ne dzird, bet tikai zina, ka tie ir kaut kur tepat un vēro mūsu gaitas uz Zemes…