Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Laura Saulīte

Reiz uz Zemes dzīvoja kāds vīrs. Viņš tur bija piedzimis, audzis, ēdis un mācījies. Bet viņš tai nedarīja labu. Šis vīrs darīja tikai sliktas lietas un nemaz to nenožēloja. Kādu dienu Dievs, no augšas skatīdamies, to pamanīja.

Viņš vīram teica: – Es tev dodu septiņas dienas. Ja nebeigsi savu Zemi negodā celt, tad padarīšu tavu dzīvi neciešamu.
Vīram nekas no teiktā nelikās svarīgs, un viņš dzīvoja tālāk. Dievs, redzēdams, ka nekādu izmaiņu nav, sāka atņemt vīram pa vienai dārgai lietai – sākot ar māju, mašīnu un beidzot ar redzi, balsi, kā arī ķermeņa kustībām. Vīram arī neviena cita mīļa cilvēka nebija, kas varētu viņam palīdzēt šajā grūtajā momentā.

– Mans Dievs! Es klanos tavā priekšā! Esmu sapratis visu, visu! Esmu saņēmis arī tavu mācību! Lūdzu, atpestī mani no šīm ciešanām! Es vairs tikai labu darīšu! Apsolu! – vīrs lūdzās.

– Tavas kļūdas nav tik viegli izlabot, – Dievs ar nopietnu skatienu sejā sacīja, – taču es tev došu vienu iespēju. Vai tu to izmantosi vai nē – tas paliek tavā ziņā.

Vīrs, sadzirdējis labākas ziņas, priecīgi atbildēja: – Ak, paldies!! Es apsolu visu darīt ar labu!

Dievs pasmēla zelta ūdeni no Paradīzes, paņēma balto mākoņu piku un pāri putna spārnu. No šīm lietām Dievs izveidoja cilvēkam līdzīgu figūru un teica: – Šis būs tavs eņģelis. Tu viņu nekad neredzēsi, bet viņš tevi vienmēr uzmanīs. Ja tas uzskatīs, ka dzīvē ko labu būsi izdarījis, viņš tev atdos tavas vērtīgās lietas, vienu pa vienai.

Tā arī līdz šai dienai eņģeļi ir Dieva veidoti sargātāji un iespējas devēji. Neviens tos ne redz, ne dzird, bet tikai zina, ka tie ir kaut kur tepat un vēro mūsu gaitas uz Zemes…