Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Lauma Nikolajeva

Reiz dzīvoja mazs zēns, kuru katru vakaru apciemoja eņģeļi – katru nedēļas dienu cits. Pirmajā dienā pie zēna nāca Laimes eņģelis, kurš atnesa laimi, un zēns vienmēr aizgāja gulēt laimīgs. Otrajā dienā pie zēna nāca Sapņu eņģelis, kurš vienmēr atnesa kādu skaistu sapni, pēc kura pamostoties, viņš jutās izgulējies un laimīgs. Trešajā dienā pie zēna atnāca Domīgais eņģelis, kurš atnācis, vienmēr ilgi domāja, un tas lika zēnam arī nedaudz padomāt par to, kas ir noticis visas dienas garumā, ko viņš labu darījis un kādus labus draugus ir saticis. Ceturtajā dienā pie zēna nāca Klusais eņģelis, kurš atnācis vienmēr teica vienu īpašo vārdu – kuššš! Tā zēns zināja, ka eņģelis ir atnācis, un sāka eņģeli meklēt. Piektajā dienā pie zēna nāca Pieklājīgais eņģelis, kurš atnākot teica: – Sveiki! – un aizejot teica: – Uz redzēšanos!

Zēnam patika sarunāties ar eņģeli, jo tas nekad neteica to, ko zēns negribētu dzirdēt. Sestajā dienā nāca Smieklīgais eņģelis, kurš vienmēr izskatījās vai izturējās smieklīgi, jo viņš saprata, ka zēnam tas patīk un tas viņu uzjautrina. Bet septītā diena zēnam patika visvairāk, jo tad visi seši eņģeļi bija kopā! Svētdienas bija vislabākās un dīvainākās dienas, kas zēnam ir bijušas, jo tās bija laimīgas, sapņainas, domīgas, klusas, pieklājīgas un arī smieklīgas. Bet bija viena īpaša diena, kas bija tikai reizi gadā, tā bija zēna dzimšanas diena, kad pie viņa nāca Dzimšanas dienas eņģelis. Šajā dienā zēns jutās laimīgs, jo viņš dabūja visu, ko vēlējās.
Kaut mums katram būtu tādi eņģeļi!