Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Lauma Nikolajeva

Reiz dzīvoja mazs zēns, kuru katru vakaru apciemoja eņģeļi – katru nedēļas dienu cits. Pirmajā dienā pie zēna nāca Laimes eņģelis, kurš atnesa laimi, un zēns vienmēr aizgāja gulēt laimīgs. Otrajā dienā pie zēna nāca Sapņu eņģelis, kurš vienmēr atnesa kādu skaistu sapni, pēc kura pamostoties, viņš jutās izgulējies un laimīgs. Trešajā dienā pie zēna atnāca Domīgais eņģelis, kurš atnācis, vienmēr ilgi domāja, un tas lika zēnam arī nedaudz padomāt par to, kas ir noticis visas dienas garumā, ko viņš labu darījis un kādus labus draugus ir saticis. Ceturtajā dienā pie zēna nāca Klusais eņģelis, kurš atnācis vienmēr teica vienu īpašo vārdu – kuššš! Tā zēns zināja, ka eņģelis ir atnācis, un sāka eņģeli meklēt. Piektajā dienā pie zēna nāca Pieklājīgais eņģelis, kurš atnākot teica: – Sveiki! – un aizejot teica: – Uz redzēšanos!

Zēnam patika sarunāties ar eņģeli, jo tas nekad neteica to, ko zēns negribētu dzirdēt. Sestajā dienā nāca Smieklīgais eņģelis, kurš vienmēr izskatījās vai izturējās smieklīgi, jo viņš saprata, ka zēnam tas patīk un tas viņu uzjautrina. Bet septītā diena zēnam patika visvairāk, jo tad visi seši eņģeļi bija kopā! Svētdienas bija vislabākās un dīvainākās dienas, kas zēnam ir bijušas, jo tās bija laimīgas, sapņainas, domīgas, klusas, pieklājīgas un arī smieklīgas. Bet bija viena īpaša diena, kas bija tikai reizi gadā, tā bija zēna dzimšanas diena, kad pie viņa nāca Dzimšanas dienas eņģelis. Šajā dienā zēns jutās laimīgs, jo viņš dabūja visu, ko vēlējās.
Kaut mums katram būtu tādi eņģeļi!