Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Horoskops aunam

Šodien nekādu savtīgu interešu un nekādu ego paraugdemonstrējumu. Ir dienas kā šī, kad visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums.

Horoskops vērsim

Ir dienas, kad negribas neko, bet mājinieki neliek mieru, kontrolē un nemitīgi norāda, kas būtu jādara. Šodien vari saskarties ar šādu situāciju, tāpēc jau laicīgi sagatavo alibi un notin makšķeres.

Horoskops dvīņiem

Noliec malā visas atskaites un bilances un esi brīvs. Nedomā par finansiāliem ieguvumiem. Nododies nemateriālām lietām – palasi, pamīlējies, aprunājies ar kaimiņu vai piezvani tantei uz Īriju.

Horoskops vēzim

Pievērsies pastaigām un mierīgām domām par bijušo, esošo un briestošo. Kad vēl būs labāks laiks par šo pēdējā ziemas mēneša pēdējo svētdienu! Nobeigumi vienmēr ieskicē pagātnes un nākotnes tēmas.

Horoskops lauvai

Izrādās ir tik daudz cilvēku, kuri gribēs tevi šodien satikt, sazvanīt vai virtuāli uzrunāt. Bet tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena tev var izvērsties par darba dienu, bet nebēdā ne nieka, jo tas nesīs labus augļus vēlākajai sadarbībai un, iespējams, darba attiecībās var uzziedēt kāds romantisks sniega pulkstenītis...

Horoskops svariem

Tavas vēlmes ir tavs dzinējspēks. Šodien visu gribēsi tūlīt. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti un iztukšot visas baterijas.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi pārņēmusi vēlme kaut ko aktīvu padarīt – vislabāk pasportot vai citādi izkustēties. Improvizē un pamēģini kaut ko jaunu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops strēlniekam

Kāds neredzams enerģijas avots šodien tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops mežāzim

Šodien tev ir aktuāla „esmu pelnījis brīvdienu” pieeja. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un panašķojies.

Horoskops ūdensvīram

Izvairies no pilnīgas vientulības, kas var uzdzīt grūtsirdību. Bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Lauma Nikolajeva

Reiz dzīvoja mazs zēns, kuru katru vakaru apciemoja eņģeļi – katru nedēļas dienu cits. Pirmajā dienā pie zēna nāca Laimes eņģelis, kurš atnesa laimi, un zēns vienmēr aizgāja gulēt laimīgs. Otrajā dienā pie zēna nāca Sapņu eņģelis, kurš vienmēr atnesa kādu skaistu sapni, pēc kura pamostoties, viņš jutās izgulējies un laimīgs. Trešajā dienā pie zēna atnāca Domīgais eņģelis, kurš atnācis, vienmēr ilgi domāja, un tas lika zēnam arī nedaudz padomāt par to, kas ir noticis visas dienas garumā, ko viņš labu darījis un kādus labus draugus ir saticis. Ceturtajā dienā pie zēna nāca Klusais eņģelis, kurš atnācis vienmēr teica vienu īpašo vārdu – kuššš! Tā zēns zināja, ka eņģelis ir atnācis, un sāka eņģeli meklēt. Piektajā dienā pie zēna nāca Pieklājīgais eņģelis, kurš atnākot teica: – Sveiki! – un aizejot teica: – Uz redzēšanos!

Zēnam patika sarunāties ar eņģeli, jo tas nekad neteica to, ko zēns negribētu dzirdēt. Sestajā dienā nāca Smieklīgais eņģelis, kurš vienmēr izskatījās vai izturējās smieklīgi, jo viņš saprata, ka zēnam tas patīk un tas viņu uzjautrina. Bet septītā diena zēnam patika visvairāk, jo tad visi seši eņģeļi bija kopā! Svētdienas bija vislabākās un dīvainākās dienas, kas zēnam ir bijušas, jo tās bija laimīgas, sapņainas, domīgas, klusas, pieklājīgas un arī smieklīgas. Bet bija viena īpaša diena, kas bija tikai reizi gadā, tā bija zēna dzimšanas diena, kad pie viņa nāca Dzimšanas dienas eņģelis. Šajā dienā zēns jutās laimīgs, jo viņš dabūja visu, ko vēlējās.
Kaut mums katram būtu tādi eņģeļi!