Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeļiem

Iesūtīja Lauma Nikolajeva

Reiz dzīvoja mazs zēns, kuru katru vakaru apciemoja eņģeļi – katru nedēļas dienu cits. Pirmajā dienā pie zēna nāca Laimes eņģelis, kurš atnesa laimi, un zēns vienmēr aizgāja gulēt laimīgs. Otrajā dienā pie zēna nāca Sapņu eņģelis, kurš vienmēr atnesa kādu skaistu sapni, pēc kura pamostoties, viņš jutās izgulējies un laimīgs. Trešajā dienā pie zēna atnāca Domīgais eņģelis, kurš atnācis, vienmēr ilgi domāja, un tas lika zēnam arī nedaudz padomāt par to, kas ir noticis visas dienas garumā, ko viņš labu darījis un kādus labus draugus ir saticis. Ceturtajā dienā pie zēna nāca Klusais eņģelis, kurš atnācis vienmēr teica vienu īpašo vārdu – kuššš! Tā zēns zināja, ka eņģelis ir atnācis, un sāka eņģeli meklēt. Piektajā dienā pie zēna nāca Pieklājīgais eņģelis, kurš atnākot teica: – Sveiki! – un aizejot teica: – Uz redzēšanos!

Zēnam patika sarunāties ar eņģeli, jo tas nekad neteica to, ko zēns negribētu dzirdēt. Sestajā dienā nāca Smieklīgais eņģelis, kurš vienmēr izskatījās vai izturējās smieklīgi, jo viņš saprata, ka zēnam tas patīk un tas viņu uzjautrina. Bet septītā diena zēnam patika visvairāk, jo tad visi seši eņģeļi bija kopā! Svētdienas bija vislabākās un dīvainākās dienas, kas zēnam ir bijušas, jo tās bija laimīgas, sapņainas, domīgas, klusas, pieklājīgas un arī smieklīgas. Bet bija viena īpaša diena, kas bija tikai reizi gadā, tā bija zēna dzimšanas diena, kad pie viņa nāca Dzimšanas dienas eņģelis. Šajā dienā zēns jutās laimīgs, jo viņš dabūja visu, ko vēlējās.
Kaut mums katram būtu tādi eņģeļi!