Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. jūnijs

Līga

Horoskops aunam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot raksturīgos rituālus un standarta tradīcijas. Tikai ne šodien! Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi jaudīgi.

Horoskops vērsim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līgotājus vari paņemt ar savu šarmu, tāpēc šim svētku brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par svētku galdu. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Šodien vari un vajag iedomāties vēlēšanos! Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu ilgu kausu. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo baudāmāki būs rezultāti.

Horoskops lauvai

Svētkos nepieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, bet gan rūpīgi tos izsver ar sirds svariņiem un prāta mēraukliņu. Tikai pret sevi godīgi pieņemti lēmumi sniegs tev svētku prieku un gandarījumu.

Horoskops jaunavai

Līgo dienā atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops svariem

Līgo dienas vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un vainagā nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš tevi gaida uz paparžu takas.

Horoskops skorpionam

Tavu mīļoto labsajūta šo Saules stāvēšanas svētku laikā var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops strēlniekam

Svētkos būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavus plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies nelielā miglas vālā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām.

Horoskops mežāzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā svētki jāsvin. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops ūdensvīram

Svētkos nokāp no sava galvenā komandiera tiltiņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā svētkus svinēt, bet uzsūc visu iespējamo saules un zemes spēku, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops zivīm

Visu Līgu dienā atveries flirtam un nebijušu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Anita Zeiliņa

Reiz sensenos laikos, kad zāle bija divreiz zaļāka, kādā tāltālā zemē dzīvoja eņģelis, kurš visiem vēlējās palīdzēt.

Ja zirgs vilka smagu vezumu pa ceļu, eņģelis tūdaļ steidzās palīgā un – viens, divi – zirgu ar visu vezumu nogādāja tur, kur tiem bija jānonāk. Līdzi eņģelis paķēra arī cilvēku, kurš uz vezuma sēdēja. Cilvēks nepaspēja pat acis samirkšķināt, kad jau bija galapunktā. Viņš domāja, ka braucot pa ceļam ir aizmidzis, bet tā nebija taisnība. Te bija līdzdarbojies eņģelis.

Ja mamma no rīta brokastīs vārīja mannā putru, viņa nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad putra bija gatava, salikta pa šķīvjiem, un varēja visus aicināt uz maltīti. Mamma domāja, ka ir par kaut ko aizdomājusies un tāpēc neatceras, kā uzvārījusi ūdeni, kā bērusi mannu, kā maisījusi un salikusi pa šķīvjiem, bet tā nebija taisnība. Te līdzdarbojās eņģelis.

Ne vienmēr eņģelim tā veicās. Reizēm zirga vietā vezumam priekšā bija iejūgts ēzelis. Ēzelis iespītējās un gribēja vezumu vilkt pats, nevis – viens, divi – ļaut eņģelim to nogādāt vajadzīgajā vietā ar visu cilvēku. Te neko nevarēja pasākt. Ja pats, tātad pats…
Reizēm mamma no rīta nevis vārīja putru, bet – viens, divi – paķēra brokastu pārslu paku, pakratīja, iebēra bļodiņā un tik ātri uzlēja pienu, ka eņģelis nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad viss jau bija gatavs, un viņam te nebija ko darīt.

Tādās reizēs eņģelis saskuma, jo viņa palīdzība nevienam nebija vajadzīga.

Ja tu, kādā tāltālā zemē būdams, neatceries, kā esi tur nonācis, zini, ka līdzdarbojies eņģelis. Bet var būt arī tā, ka esi krājis naudu, pircis biļeti un ilgi lidojis vai braucis, lai es tev izstāstītu šo pasaku.