Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Horoskops aunam

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vērsim

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Horoskops dvīņiem

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vēzim

Vari sajust paaugstinātu aktivitāti vai pārspīlētus grūtsirdības izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Horoskops lauvai

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Horoskops jaunavai

Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast daudz maz sakarīgu partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Horoskops svariem

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Šodien ir arī piedošanas diena, kad var salabot pat vissarūsējušākās attiecības un atmūķēt vecās slēdzenes uz citu izpratnes kambariem.

Horoskops strēlniekam

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Pie profesionālajiem darbiem ķeries, kad līdz saknei esi izpratis darba uzdevumu un darāmā jēgu. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku.

Horoskops mežāzim

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

Horoskops ūdensvīram

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Horoskops zivīm

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Anita Zeiliņa

Reiz sensenos laikos, kad zāle bija divreiz zaļāka, kādā tāltālā zemē dzīvoja eņģelis, kurš visiem vēlējās palīdzēt.

Ja zirgs vilka smagu vezumu pa ceļu, eņģelis tūdaļ steidzās palīgā un – viens, divi – zirgu ar visu vezumu nogādāja tur, kur tiem bija jānonāk. Līdzi eņģelis paķēra arī cilvēku, kurš uz vezuma sēdēja. Cilvēks nepaspēja pat acis samirkšķināt, kad jau bija galapunktā. Viņš domāja, ka braucot pa ceļam ir aizmidzis, bet tā nebija taisnība. Te bija līdzdarbojies eņģelis.

Ja mamma no rīta brokastīs vārīja mannā putru, viņa nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad putra bija gatava, salikta pa šķīvjiem, un varēja visus aicināt uz maltīti. Mamma domāja, ka ir par kaut ko aizdomājusies un tāpēc neatceras, kā uzvārījusi ūdeni, kā bērusi mannu, kā maisījusi un salikusi pa šķīvjiem, bet tā nebija taisnība. Te līdzdarbojās eņģelis.

Ne vienmēr eņģelim tā veicās. Reizēm zirga vietā vezumam priekšā bija iejūgts ēzelis. Ēzelis iespītējās un gribēja vezumu vilkt pats, nevis – viens, divi – ļaut eņģelim to nogādāt vajadzīgajā vietā ar visu cilvēku. Te neko nevarēja pasākt. Ja pats, tātad pats…
Reizēm mamma no rīta nevis vārīja putru, bet – viens, divi – paķēra brokastu pārslu paku, pakratīja, iebēra bļodiņā un tik ātri uzlēja pienu, ka eņģelis nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad viss jau bija gatavs, un viņam te nebija ko darīt.

Tādās reizēs eņģelis saskuma, jo viņa palīdzība nevienam nebija vajadzīga.

Ja tu, kādā tāltālā zemē būdams, neatceries, kā esi tur nonācis, zini, ka līdzdarbojies eņģelis. Bet var būt arī tā, ka esi krājis naudu, pircis biļeti un ilgi lidojis vai braucis, lai es tev izstāstītu šo pasaku.