Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Anita Zeiliņa

Reiz sensenos laikos, kad zāle bija divreiz zaļāka, kādā tāltālā zemē dzīvoja eņģelis, kurš visiem vēlējās palīdzēt.

Ja zirgs vilka smagu vezumu pa ceļu, eņģelis tūdaļ steidzās palīgā un – viens, divi – zirgu ar visu vezumu nogādāja tur, kur tiem bija jānonāk. Līdzi eņģelis paķēra arī cilvēku, kurš uz vezuma sēdēja. Cilvēks nepaspēja pat acis samirkšķināt, kad jau bija galapunktā. Viņš domāja, ka braucot pa ceļam ir aizmidzis, bet tā nebija taisnība. Te bija līdzdarbojies eņģelis.

Ja mamma no rīta brokastīs vārīja mannā putru, viņa nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad putra bija gatava, salikta pa šķīvjiem, un varēja visus aicināt uz maltīti. Mamma domāja, ka ir par kaut ko aizdomājusies un tāpēc neatceras, kā uzvārījusi ūdeni, kā bērusi mannu, kā maisījusi un salikusi pa šķīvjiem, bet tā nebija taisnība. Te līdzdarbojās eņģelis.

Ne vienmēr eņģelim tā veicās. Reizēm zirga vietā vezumam priekšā bija iejūgts ēzelis. Ēzelis iespītējās un gribēja vezumu vilkt pats, nevis – viens, divi – ļaut eņģelim to nogādāt vajadzīgajā vietā ar visu cilvēku. Te neko nevarēja pasākt. Ja pats, tātad pats…
Reizēm mamma no rīta nevis vārīja putru, bet – viens, divi – paķēra brokastu pārslu paku, pakratīja, iebēra bļodiņā un tik ātri uzlēja pienu, ka eņģelis nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad viss jau bija gatavs, un viņam te nebija ko darīt.

Tādās reizēs eņģelis saskuma, jo viņa palīdzība nevienam nebija vajadzīga.

Ja tu, kādā tāltālā zemē būdams, neatceries, kā esi tur nonācis, zini, ka līdzdarbojies eņģelis. Bet var būt arī tā, ka esi krājis naudu, pircis biļeti un ilgi lidojis vai braucis, lai es tev izstāstītu šo pasaku.