Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Anita Zeiliņa

Reiz sensenos laikos, kad zāle bija divreiz zaļāka, kādā tāltālā zemē dzīvoja eņģelis, kurš visiem vēlējās palīdzēt.

Ja zirgs vilka smagu vezumu pa ceļu, eņģelis tūdaļ steidzās palīgā un – viens, divi – zirgu ar visu vezumu nogādāja tur, kur tiem bija jānonāk. Līdzi eņģelis paķēra arī cilvēku, kurš uz vezuma sēdēja. Cilvēks nepaspēja pat acis samirkšķināt, kad jau bija galapunktā. Viņš domāja, ka braucot pa ceļam ir aizmidzis, bet tā nebija taisnība. Te bija līdzdarbojies eņģelis.

Ja mamma no rīta brokastīs vārīja mannā putru, viņa nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad putra bija gatava, salikta pa šķīvjiem, un varēja visus aicināt uz maltīti. Mamma domāja, ka ir par kaut ko aizdomājusies un tāpēc neatceras, kā uzvārījusi ūdeni, kā bērusi mannu, kā maisījusi un salikusi pa šķīvjiem, bet tā nebija taisnība. Te līdzdarbojās eņģelis.

Ne vienmēr eņģelim tā veicās. Reizēm zirga vietā vezumam priekšā bija iejūgts ēzelis. Ēzelis iespītējās un gribēja vezumu vilkt pats, nevis – viens, divi – ļaut eņģelim to nogādāt vajadzīgajā vietā ar visu cilvēku. Te neko nevarēja pasākt. Ja pats, tātad pats…
Reizēm mamma no rīta nevis vārīja putru, bet – viens, divi – paķēra brokastu pārslu paku, pakratīja, iebēra bļodiņā un tik ātri uzlēja pienu, ka eņģelis nepaspēja ne acis samirkšķināt, kad viss jau bija gatavs, un viņam te nebija ko darīt.

Tādās reizēs eņģelis saskuma, jo viņa palīdzība nevienam nebija vajadzīga.

Ja tu, kādā tāltālā zemē būdams, neatceries, kā esi tur nonācis, zini, ka līdzdarbojies eņģelis. Bet var būt arī tā, ka esi krājis naudu, pircis biļeti un ilgi lidojis vai braucis, lai es tev izstāstītu šo pasaku.