Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Eņģeli

Iesūtīja Olīvija Zeta Survillo 

Reiz bija kāda pilsēta. Šajā pilsētā bija kāds cilvēks. Teiksim, vīrietis labākajos gados. Neviens cits nezināja, kas ir šī persona, jo neviens nekad nebija runājis ar viņu, centies iepazīties vai pat zinājis, ka viņš šeit dzīvo. Bet bija kaut kas īpašs par šo nezināmo personu.

Katrs, kurš ir viņu redzējis, saka – ik rītu notiek viens un tas pats. Viņš iziet desmitos no savas mājas – maziņas, baltas, bet visapkārt apaugušas ar puķēm. Tās bija ļoti skaistas un krāsainas, un visa māja izskatījās pēc varavīksnes mudžekļa. Pie kā mēs palikām? Bet, protams, – cilvēks. Izgājis no mājas, viņš iet uz parku. Parks ik dienu ir pilns ar cilvēkiem – ģimenēm, draugiem, arī vientuļniekiem. Parkā atrodas kafejnīca, kurā vīrietis iegriežas katru dienu, un katru dienu viņš pasūta vienu un to pašu – kruasānu un citronu tēju. Pēc kafejnīcas viņš atrod soliņu – tieši to, kas ir pretī milzīgajai strūklakai parka vidū. Tur viņš sēž līdz parka slēgšanai. Daudzi cilvēki iet garām, kāds apsēžas, bet vīrs joprojām klusē. Kad parks ir slēgts, vīrs dodas mājās. Viens un tas pats notiek ik dienu, it nekas nemainās.

Daži teiks: – Ieradums – kas tur tik liels!

Bet, kā jau sākumā teicu – šis cilvēks ir īpašs. Kopš viņš ticis pamanīts pilsētā, ik dienu spīd saule. Kad vīrietis iet pa ielu, viņš ikvienam uzsmaida, un, par brīnumu, cilvēki smaida pretī. Viss ir palicis gaišāks, draudzīgāks. Tiek dzirdēts daudz vairāk smieklu, un laime ir pārņēmusi cilvēci.

Bet tā nebija visu laiku.

Visi reiz pamodās, un diena bija pelēka un apmākusies. Nevienam nebija garastāvokļa. Netika dzirdēti smiekli, jautrība. Vairs nebija gaišuma. Un vīrieti neviens neredzēja – ne parkā, nekur. Tā pagāja dažas dienas – visas vienādas. Cilvēki sāka domāt, ka kaut kas noticis ar vīru. Mājiņa bija palikusi pelēka, visas puķes novītušas. Nebija tāda kā agrāk. Iegājuši iekšā, cilvēki redzēja vienu lielu istabu un istabas stūrī gultu. Gultā gulēja vīrietis. Ar tikpat platu smaidu sejā kā katru dienu… Viņš zināja, ka ir paveicis savu darbu un pats ieguvis visvairāk – laimi. Viņš ir aizgājis no šīs zemes, un ir gatavs laimi ieviest citur, kur tā nepieciešama.

Bet neuztraucieties, cilvēki nepalika pelēki! Pilsētā pa parku tagad katru dienu skrēja mazs puisēns ar gaišu, gaišu galvu. Viņam rokās bija daudz balonu visdažādākajās krāsās. Tos viņš dalīja ikvienam, kurš smaidīja un kuram bija dzīvesprieks acīs. Smiekli atkal piepildīja pilsētu, un tā kļuva vēl draudzīgāka un prieka pilnāka kā iepriekš.

Un cilvēki saprata – vai nu vecs vīrs, vai puisītis… Viņi ir ikkatrā no mums. Un ikviens nes gaismu. Gan sev, gan apkārtējiem.