Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Eņģeli

Iesūtīja Olīvija Zeta Survillo 

Reiz bija kāda pilsēta. Šajā pilsētā bija kāds cilvēks. Teiksim, vīrietis labākajos gados. Neviens cits nezināja, kas ir šī persona, jo neviens nekad nebija runājis ar viņu, centies iepazīties vai pat zinājis, ka viņš šeit dzīvo. Bet bija kaut kas īpašs par šo nezināmo personu.

Katrs, kurš ir viņu redzējis, saka – ik rītu notiek viens un tas pats. Viņš iziet desmitos no savas mājas – maziņas, baltas, bet visapkārt apaugušas ar puķēm. Tās bija ļoti skaistas un krāsainas, un visa māja izskatījās pēc varavīksnes mudžekļa. Pie kā mēs palikām? Bet, protams, – cilvēks. Izgājis no mājas, viņš iet uz parku. Parks ik dienu ir pilns ar cilvēkiem – ģimenēm, draugiem, arī vientuļniekiem. Parkā atrodas kafejnīca, kurā vīrietis iegriežas katru dienu, un katru dienu viņš pasūta vienu un to pašu – kruasānu un citronu tēju. Pēc kafejnīcas viņš atrod soliņu – tieši to, kas ir pretī milzīgajai strūklakai parka vidū. Tur viņš sēž līdz parka slēgšanai. Daudzi cilvēki iet garām, kāds apsēžas, bet vīrs joprojām klusē. Kad parks ir slēgts, vīrs dodas mājās. Viens un tas pats notiek ik dienu, it nekas nemainās.

Daži teiks: – Ieradums – kas tur tik liels!

Bet, kā jau sākumā teicu – šis cilvēks ir īpašs. Kopš viņš ticis pamanīts pilsētā, ik dienu spīd saule. Kad vīrietis iet pa ielu, viņš ikvienam uzsmaida, un, par brīnumu, cilvēki smaida pretī. Viss ir palicis gaišāks, draudzīgāks. Tiek dzirdēts daudz vairāk smieklu, un laime ir pārņēmusi cilvēci.

Bet tā nebija visu laiku.

Visi reiz pamodās, un diena bija pelēka un apmākusies. Nevienam nebija garastāvokļa. Netika dzirdēti smiekli, jautrība. Vairs nebija gaišuma. Un vīrieti neviens neredzēja – ne parkā, nekur. Tā pagāja dažas dienas – visas vienādas. Cilvēki sāka domāt, ka kaut kas noticis ar vīru. Mājiņa bija palikusi pelēka, visas puķes novītušas. Nebija tāda kā agrāk. Iegājuši iekšā, cilvēki redzēja vienu lielu istabu un istabas stūrī gultu. Gultā gulēja vīrietis. Ar tikpat platu smaidu sejā kā katru dienu… Viņš zināja, ka ir paveicis savu darbu un pats ieguvis visvairāk – laimi. Viņš ir aizgājis no šīs zemes, un ir gatavs laimi ieviest citur, kur tā nepieciešama.

Bet neuztraucieties, cilvēki nepalika pelēki! Pilsētā pa parku tagad katru dienu skrēja mazs puisēns ar gaišu, gaišu galvu. Viņam rokās bija daudz balonu visdažādākajās krāsās. Tos viņš dalīja ikvienam, kurš smaidīja un kuram bija dzīvesprieks acīs. Smiekli atkal piepildīja pilsētu, un tā kļuva vēl draudzīgāka un prieka pilnāka kā iepriekš.

Un cilvēki saprata – vai nu vecs vīrs, vai puisītis… Viņi ir ikkatrā no mums. Un ikviens nes gaismu. Gan sev, gan apkārtējiem.