Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Eņģeli

Iesūtīja Olīvija Zeta Survillo 

Reiz bija kāda pilsēta. Šajā pilsētā bija kāds cilvēks. Teiksim, vīrietis labākajos gados. Neviens cits nezināja, kas ir šī persona, jo neviens nekad nebija runājis ar viņu, centies iepazīties vai pat zinājis, ka viņš šeit dzīvo. Bet bija kaut kas īpašs par šo nezināmo personu.

Katrs, kurš ir viņu redzējis, saka – ik rītu notiek viens un tas pats. Viņš iziet desmitos no savas mājas – maziņas, baltas, bet visapkārt apaugušas ar puķēm. Tās bija ļoti skaistas un krāsainas, un visa māja izskatījās pēc varavīksnes mudžekļa. Pie kā mēs palikām? Bet, protams, – cilvēks. Izgājis no mājas, viņš iet uz parku. Parks ik dienu ir pilns ar cilvēkiem – ģimenēm, draugiem, arī vientuļniekiem. Parkā atrodas kafejnīca, kurā vīrietis iegriežas katru dienu, un katru dienu viņš pasūta vienu un to pašu – kruasānu un citronu tēju. Pēc kafejnīcas viņš atrod soliņu – tieši to, kas ir pretī milzīgajai strūklakai parka vidū. Tur viņš sēž līdz parka slēgšanai. Daudzi cilvēki iet garām, kāds apsēžas, bet vīrs joprojām klusē. Kad parks ir slēgts, vīrs dodas mājās. Viens un tas pats notiek ik dienu, it nekas nemainās.

Daži teiks: – Ieradums – kas tur tik liels!

Bet, kā jau sākumā teicu – šis cilvēks ir īpašs. Kopš viņš ticis pamanīts pilsētā, ik dienu spīd saule. Kad vīrietis iet pa ielu, viņš ikvienam uzsmaida, un, par brīnumu, cilvēki smaida pretī. Viss ir palicis gaišāks, draudzīgāks. Tiek dzirdēts daudz vairāk smieklu, un laime ir pārņēmusi cilvēci.

Bet tā nebija visu laiku.

Visi reiz pamodās, un diena bija pelēka un apmākusies. Nevienam nebija garastāvokļa. Netika dzirdēti smiekli, jautrība. Vairs nebija gaišuma. Un vīrieti neviens neredzēja – ne parkā, nekur. Tā pagāja dažas dienas – visas vienādas. Cilvēki sāka domāt, ka kaut kas noticis ar vīru. Mājiņa bija palikusi pelēka, visas puķes novītušas. Nebija tāda kā agrāk. Iegājuši iekšā, cilvēki redzēja vienu lielu istabu un istabas stūrī gultu. Gultā gulēja vīrietis. Ar tikpat platu smaidu sejā kā katru dienu… Viņš zināja, ka ir paveicis savu darbu un pats ieguvis visvairāk – laimi. Viņš ir aizgājis no šīs zemes, un ir gatavs laimi ieviest citur, kur tā nepieciešama.

Bet neuztraucieties, cilvēki nepalika pelēki! Pilsētā pa parku tagad katru dienu skrēja mazs puisēns ar gaišu, gaišu galvu. Viņam rokās bija daudz balonu visdažādākajās krāsās. Tos viņš dalīja ikvienam, kurš smaidīja un kuram bija dzīvesprieks acīs. Smiekli atkal piepildīja pilsētu, un tā kļuva vēl draudzīgāka un prieka pilnāka kā iepriekš.

Un cilvēki saprata – vai nu vecs vīrs, vai puisītis… Viņi ir ikkatrā no mums. Un ikviens nes gaismu. Gan sev, gan apkārtējiem.