Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops vērsim

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops vēzim

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops lauvai

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Horoskops jaunavai

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops svariem

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops skorpionam

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops strēlniekam

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops mežāzim

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops zivīm

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Eņģeli

Iesūtīja Olīvija Zeta Survillo 

Reiz bija kāda pilsēta. Šajā pilsētā bija kāds cilvēks. Teiksim, vīrietis labākajos gados. Neviens cits nezināja, kas ir šī persona, jo neviens nekad nebija runājis ar viņu, centies iepazīties vai pat zinājis, ka viņš šeit dzīvo. Bet bija kaut kas īpašs par šo nezināmo personu.

Katrs, kurš ir viņu redzējis, saka – ik rītu notiek viens un tas pats. Viņš iziet desmitos no savas mājas – maziņas, baltas, bet visapkārt apaugušas ar puķēm. Tās bija ļoti skaistas un krāsainas, un visa māja izskatījās pēc varavīksnes mudžekļa. Pie kā mēs palikām? Bet, protams, – cilvēks. Izgājis no mājas, viņš iet uz parku. Parks ik dienu ir pilns ar cilvēkiem – ģimenēm, draugiem, arī vientuļniekiem. Parkā atrodas kafejnīca, kurā vīrietis iegriežas katru dienu, un katru dienu viņš pasūta vienu un to pašu – kruasānu un citronu tēju. Pēc kafejnīcas viņš atrod soliņu – tieši to, kas ir pretī milzīgajai strūklakai parka vidū. Tur viņš sēž līdz parka slēgšanai. Daudzi cilvēki iet garām, kāds apsēžas, bet vīrs joprojām klusē. Kad parks ir slēgts, vīrs dodas mājās. Viens un tas pats notiek ik dienu, it nekas nemainās.

Daži teiks: – Ieradums – kas tur tik liels!

Bet, kā jau sākumā teicu – šis cilvēks ir īpašs. Kopš viņš ticis pamanīts pilsētā, ik dienu spīd saule. Kad vīrietis iet pa ielu, viņš ikvienam uzsmaida, un, par brīnumu, cilvēki smaida pretī. Viss ir palicis gaišāks, draudzīgāks. Tiek dzirdēts daudz vairāk smieklu, un laime ir pārņēmusi cilvēci.

Bet tā nebija visu laiku.

Visi reiz pamodās, un diena bija pelēka un apmākusies. Nevienam nebija garastāvokļa. Netika dzirdēti smiekli, jautrība. Vairs nebija gaišuma. Un vīrieti neviens neredzēja – ne parkā, nekur. Tā pagāja dažas dienas – visas vienādas. Cilvēki sāka domāt, ka kaut kas noticis ar vīru. Mājiņa bija palikusi pelēka, visas puķes novītušas. Nebija tāda kā agrāk. Iegājuši iekšā, cilvēki redzēja vienu lielu istabu un istabas stūrī gultu. Gultā gulēja vīrietis. Ar tikpat platu smaidu sejā kā katru dienu… Viņš zināja, ka ir paveicis savu darbu un pats ieguvis visvairāk – laimi. Viņš ir aizgājis no šīs zemes, un ir gatavs laimi ieviest citur, kur tā nepieciešama.

Bet neuztraucieties, cilvēki nepalika pelēki! Pilsētā pa parku tagad katru dienu skrēja mazs puisēns ar gaišu, gaišu galvu. Viņam rokās bija daudz balonu visdažādākajās krāsās. Tos viņš dalīja ikvienam, kurš smaidīja un kuram bija dzīvesprieks acīs. Smiekli atkal piepildīja pilsētu, un tā kļuva vēl draudzīgāka un prieka pilnāka kā iepriekš.

Un cilvēki saprata – vai nu vecs vīrs, vai puisītis… Viņi ir ikkatrā no mums. Un ikviens nes gaismu. Gan sev, gan apkārtējiem.