Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Matīss Šteinhards 

Eņģeļu ir ļoti daudz! Cilvēki nez kāpēc iztēlojas tos līdzīgus sev, ar spārniem un prasmi palīdzēt. Taču eņģeļi nedzīvo debesīs, tiem nav spārnu, un tie nemaz nevienu tā nesargā. Eņģeļiem ir pašiem sava dzīve, savi ieradumi un savi likumi. Tie nav līdzīgi cilvēkiem, tie nedzīvo ne debesīs, ne arī uz zemes, tie nelido, nestaigā, viņi ir.

Kādu dienu eņģeļu sapulcē visiem tika paziņots, ka jebkuram eņģelim ir jāatrod savs draugs uz zemes. Tas var būt koks, dzīvnieks, ūdens vai pat akmens, tikai jāizvēlas tāds draugs, kuram ir kāda vēlēšanās. Kā jau zināms, uz zemes visiem ir daudz vēlmju, un eņģeļi tās varēja piepildīt. Visvairāk draugu atradās koku, krūmu un citu augu vidū. Enģeļi sagrāba sev visu zaļo dabu un līdzēja tai izdzīvot. Par šādu rīcību tie varēja uz zemes atgriezties atkal. Taču bija viens eņģelis, kas vēlējās sadraudzēties ar cilvēku.

Viņš bija nabadzīgs kurpnieks. Savā darbā viņš nežēloja rokas un acis, jo dienu no dienas laboja kurpes un zābakus, un par nopelnīto algu viņa ģimene varēja knapi iztikt. Kādu dienu viņš sajuta, ka darbs rit vieglāk un līdz pusdienai jau ar visu ir tikts galā. Vakarā ar savām prasmīgajām rokām viņš pagatavoja pats savu zābaku pāri. Nākamajā dienā kurpnieks pa vakaru bija pagatavojis divus kurpju un divus zābaku pārus. Par eņģeļa klātbūtni nenojauzdams, kurpnieks nodibināja savu apavu veikalu, tad divus veikalus, tad veikalus ārzemēs, un nauda viņam plūda bankās tik daudz, ka ģimene ar to sāka palīdzēt citiem cilvēkiem. Eņģelis par to priecājās un katru reizi, kad atgriezās uz zemes, viņš atkal draudzējās ar kurpnieku.

Eņģelis bija laimīgs! Cik labi, ka manu iesākto darbu cilvēki var turpināt paši! Tie eņģeļi, kas palīdzēja zaļajai dabai, priecājās par ziedošiem dārziem, mežiem un ainavām. Eņģelis, kas palīdzēja kurpniekam, priecājās par to, ka uz zemes palika ļoti daudz labo darbu!