Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Horoskops aunam

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops vērsim

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops dvīņiem

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops vēzim

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops lauvai

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops jaunavai

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops svariem

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops skorpionam

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops strēlniekam

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

Horoskops mežāzim

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops ūdensvīram

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops zivīm

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Matīss Šteinhards 

Eņģeļu ir ļoti daudz! Cilvēki nez kāpēc iztēlojas tos līdzīgus sev, ar spārniem un prasmi palīdzēt. Taču eņģeļi nedzīvo debesīs, tiem nav spārnu, un tie nemaz nevienu tā nesargā. Eņģeļiem ir pašiem sava dzīve, savi ieradumi un savi likumi. Tie nav līdzīgi cilvēkiem, tie nedzīvo ne debesīs, ne arī uz zemes, tie nelido, nestaigā, viņi ir.

Kādu dienu eņģeļu sapulcē visiem tika paziņots, ka jebkuram eņģelim ir jāatrod savs draugs uz zemes. Tas var būt koks, dzīvnieks, ūdens vai pat akmens, tikai jāizvēlas tāds draugs, kuram ir kāda vēlēšanās. Kā jau zināms, uz zemes visiem ir daudz vēlmju, un eņģeļi tās varēja piepildīt. Visvairāk draugu atradās koku, krūmu un citu augu vidū. Enģeļi sagrāba sev visu zaļo dabu un līdzēja tai izdzīvot. Par šādu rīcību tie varēja uz zemes atgriezties atkal. Taču bija viens eņģelis, kas vēlējās sadraudzēties ar cilvēku.

Viņš bija nabadzīgs kurpnieks. Savā darbā viņš nežēloja rokas un acis, jo dienu no dienas laboja kurpes un zābakus, un par nopelnīto algu viņa ģimene varēja knapi iztikt. Kādu dienu viņš sajuta, ka darbs rit vieglāk un līdz pusdienai jau ar visu ir tikts galā. Vakarā ar savām prasmīgajām rokām viņš pagatavoja pats savu zābaku pāri. Nākamajā dienā kurpnieks pa vakaru bija pagatavojis divus kurpju un divus zābaku pārus. Par eņģeļa klātbūtni nenojauzdams, kurpnieks nodibināja savu apavu veikalu, tad divus veikalus, tad veikalus ārzemēs, un nauda viņam plūda bankās tik daudz, ka ģimene ar to sāka palīdzēt citiem cilvēkiem. Eņģelis par to priecājās un katru reizi, kad atgriezās uz zemes, viņš atkal draudzējās ar kurpnieku.

Eņģelis bija laimīgs! Cik labi, ka manu iesākto darbu cilvēki var turpināt paši! Tie eņģeļi, kas palīdzēja zaļajai dabai, priecājās par ziedošiem dārziem, mežiem un ainavām. Eņģelis, kas palīdzēja kurpniekam, priecājās par to, ka uz zemes palika ļoti daudz labo darbu!