Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 20. februāris

Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskops aunam

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, instrumentus vai iepazīties ar darba drošības noteikumiem.

Horoskops vērsim

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops dvīņiem

Nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Tā rezultātā vari ne pa jokam sastresoties, kas situāciju vēl vairāk uzkurinās. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops vēzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini virināt novecojušu padomu grāmatas.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi tevi apraks. Tikai neiznieko laiku nebūtiskās un maznozīmīgās lietās un mācies koordinēt komandas pienākumus.

Horoskops svariem

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops skorpionam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai sabiedrotie.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sportā būs panākumi, ja pats sastādīsi treniņu grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Ja esi pats sev priekšnieks un padotais, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops ūdensvīram

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops zivīm

Attiecībās būs vajadzīga skaidra perspektīva, lai vēlāk nemocītu sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Noskaidro, vai jūs ceļojat vienā virzienā, vai arī redzat viens otru pa logu pretējos vilcienos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Matīss Šteinhards 

Eņģeļu ir ļoti daudz! Cilvēki nez kāpēc iztēlojas tos līdzīgus sev, ar spārniem un prasmi palīdzēt. Taču eņģeļi nedzīvo debesīs, tiem nav spārnu, un tie nemaz nevienu tā nesargā. Eņģeļiem ir pašiem sava dzīve, savi ieradumi un savi likumi. Tie nav līdzīgi cilvēkiem, tie nedzīvo ne debesīs, ne arī uz zemes, tie nelido, nestaigā, viņi ir.

Kādu dienu eņģeļu sapulcē visiem tika paziņots, ka jebkuram eņģelim ir jāatrod savs draugs uz zemes. Tas var būt koks, dzīvnieks, ūdens vai pat akmens, tikai jāizvēlas tāds draugs, kuram ir kāda vēlēšanās. Kā jau zināms, uz zemes visiem ir daudz vēlmju, un eņģeļi tās varēja piepildīt. Visvairāk draugu atradās koku, krūmu un citu augu vidū. Enģeļi sagrāba sev visu zaļo dabu un līdzēja tai izdzīvot. Par šādu rīcību tie varēja uz zemes atgriezties atkal. Taču bija viens eņģelis, kas vēlējās sadraudzēties ar cilvēku.

Viņš bija nabadzīgs kurpnieks. Savā darbā viņš nežēloja rokas un acis, jo dienu no dienas laboja kurpes un zābakus, un par nopelnīto algu viņa ģimene varēja knapi iztikt. Kādu dienu viņš sajuta, ka darbs rit vieglāk un līdz pusdienai jau ar visu ir tikts galā. Vakarā ar savām prasmīgajām rokām viņš pagatavoja pats savu zābaku pāri. Nākamajā dienā kurpnieks pa vakaru bija pagatavojis divus kurpju un divus zābaku pārus. Par eņģeļa klātbūtni nenojauzdams, kurpnieks nodibināja savu apavu veikalu, tad divus veikalus, tad veikalus ārzemēs, un nauda viņam plūda bankās tik daudz, ka ģimene ar to sāka palīdzēt citiem cilvēkiem. Eņģelis par to priecājās un katru reizi, kad atgriezās uz zemes, viņš atkal draudzējās ar kurpnieku.

Eņģelis bija laimīgs! Cik labi, ka manu iesākto darbu cilvēki var turpināt paši! Tie eņģeļi, kas palīdzēja zaļajai dabai, priecājās par ziedošiem dārziem, mežiem un ainavām. Eņģelis, kas palīdzēja kurpniekam, priecājās par to, ka uz zemes palika ļoti daudz labo darbu!