Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Horoskops aunam

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vērsim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops dvīņiem

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops vēzim

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops lauvai

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops jaunavai

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops svariem

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops skorpionam

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops strēlniekam

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Horoskops ūdensvīram

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops zivīm

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Matīss Šteinhards 

Eņģeļu ir ļoti daudz! Cilvēki nez kāpēc iztēlojas tos līdzīgus sev, ar spārniem un prasmi palīdzēt. Taču eņģeļi nedzīvo debesīs, tiem nav spārnu, un tie nemaz nevienu tā nesargā. Eņģeļiem ir pašiem sava dzīve, savi ieradumi un savi likumi. Tie nav līdzīgi cilvēkiem, tie nedzīvo ne debesīs, ne arī uz zemes, tie nelido, nestaigā, viņi ir.

Kādu dienu eņģeļu sapulcē visiem tika paziņots, ka jebkuram eņģelim ir jāatrod savs draugs uz zemes. Tas var būt koks, dzīvnieks, ūdens vai pat akmens, tikai jāizvēlas tāds draugs, kuram ir kāda vēlēšanās. Kā jau zināms, uz zemes visiem ir daudz vēlmju, un eņģeļi tās varēja piepildīt. Visvairāk draugu atradās koku, krūmu un citu augu vidū. Enģeļi sagrāba sev visu zaļo dabu un līdzēja tai izdzīvot. Par šādu rīcību tie varēja uz zemes atgriezties atkal. Taču bija viens eņģelis, kas vēlējās sadraudzēties ar cilvēku.

Viņš bija nabadzīgs kurpnieks. Savā darbā viņš nežēloja rokas un acis, jo dienu no dienas laboja kurpes un zābakus, un par nopelnīto algu viņa ģimene varēja knapi iztikt. Kādu dienu viņš sajuta, ka darbs rit vieglāk un līdz pusdienai jau ar visu ir tikts galā. Vakarā ar savām prasmīgajām rokām viņš pagatavoja pats savu zābaku pāri. Nākamajā dienā kurpnieks pa vakaru bija pagatavojis divus kurpju un divus zābaku pārus. Par eņģeļa klātbūtni nenojauzdams, kurpnieks nodibināja savu apavu veikalu, tad divus veikalus, tad veikalus ārzemēs, un nauda viņam plūda bankās tik daudz, ka ģimene ar to sāka palīdzēt citiem cilvēkiem. Eņģelis par to priecājās un katru reizi, kad atgriezās uz zemes, viņš atkal draudzējās ar kurpnieku.

Eņģelis bija laimīgs! Cik labi, ka manu iesākto darbu cilvēki var turpināt paši! Tie eņģeļi, kas palīdzēja zaļajai dabai, priecājās par ziedošiem dārziem, mežiem un ainavām. Eņģelis, kas palīdzēja kurpniekam, priecājās par to, ka uz zemes palika ļoti daudz labo darbu!