Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Madara Šablinska

Reiz kādā no Latvijas pilsētām dzīvoja tētis un viņa desmit gadu vecā meita Dārta. Kad Dārtai bija astoņi gadi, viņas mamma cieta vienā no auto nelaimēm un pārvērtās par skaistu, baltu eņģelīti, kurš vienmēr atradās blakus Dārtai. Arī Dārta zināja, ka mamma vienmēr ir blakus viņai, jūtot viņas mīlestību un atbalstu, kas Dārtu padarīja vēl stiprāku.

Kādā no dienām, kad Dārtai bija beigusies klavierspēles nodarbība, viņa devās mājās. Pa ceļam viņa nolēma iegriezties bibliotēkā, lai izņemtu kādu grāmatu. Ejot ārā no bibliotēkas, Dārta ausīs ielika austiņas un ieslēdza mūziku. Šķērsojot ielu, viņa nedzirdēja, kā no aizmugures lielā ātrumā tuvojās automašīna. Kad mašīna bija blakus Dārtai, to pēkšņi sanesa uz pretējo pusi, Dārtu pat neaizskarot. Cilvēki, kas tajā brīdī atradās uz ielas, bija šokēti, tāpat kā pati Dārta. Arī automašīnas šoferis bija šokā, jo ne viņam, nedz arī automašīnai nebija nekādas skrambiņas.

Kāds no cilvēkiem bija piefiksējis šo momentu ar fotokameru. Fotogrāfijā bija redzams balts, skaists eņģelis baltā, skaistā kleitā.
Nākamajā rītā Dārta saņēma šo fotogrāfiju un tajā ieraudzīja sev blakus mammu. Viņas acīs sariesās asaras un izskanēja šādi vārdi: – Paldies tev, māmiņ, paldies, manu sargeņģelīt.

Dārta guva mācību, ka, ejot pa ielu, mūziku klausīties nedrīkst, aizrādot to arī citiem un pamatojot ar vārdiem: – Jūsu vecāki gaida jūs mājās sveikus un veselus!

Pati Dārta katru vakaru lūdzās gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo uz zemes, gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo debesu valstībā. Par šiem eņģeļiem Dārta sauca vecākus.