Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Madara Šablinska

Reiz kādā no Latvijas pilsētām dzīvoja tētis un viņa desmit gadu vecā meita Dārta. Kad Dārtai bija astoņi gadi, viņas mamma cieta vienā no auto nelaimēm un pārvērtās par skaistu, baltu eņģelīti, kurš vienmēr atradās blakus Dārtai. Arī Dārta zināja, ka mamma vienmēr ir blakus viņai, jūtot viņas mīlestību un atbalstu, kas Dārtu padarīja vēl stiprāku.

Kādā no dienām, kad Dārtai bija beigusies klavierspēles nodarbība, viņa devās mājās. Pa ceļam viņa nolēma iegriezties bibliotēkā, lai izņemtu kādu grāmatu. Ejot ārā no bibliotēkas, Dārta ausīs ielika austiņas un ieslēdza mūziku. Šķērsojot ielu, viņa nedzirdēja, kā no aizmugures lielā ātrumā tuvojās automašīna. Kad mašīna bija blakus Dārtai, to pēkšņi sanesa uz pretējo pusi, Dārtu pat neaizskarot. Cilvēki, kas tajā brīdī atradās uz ielas, bija šokēti, tāpat kā pati Dārta. Arī automašīnas šoferis bija šokā, jo ne viņam, nedz arī automašīnai nebija nekādas skrambiņas.

Kāds no cilvēkiem bija piefiksējis šo momentu ar fotokameru. Fotogrāfijā bija redzams balts, skaists eņģelis baltā, skaistā kleitā.
Nākamajā rītā Dārta saņēma šo fotogrāfiju un tajā ieraudzīja sev blakus mammu. Viņas acīs sariesās asaras un izskanēja šādi vārdi: – Paldies tev, māmiņ, paldies, manu sargeņģelīt.

Dārta guva mācību, ka, ejot pa ielu, mūziku klausīties nedrīkst, aizrādot to arī citiem un pamatojot ar vārdiem: – Jūsu vecāki gaida jūs mājās sveikus un veselus!

Pati Dārta katru vakaru lūdzās gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo uz zemes, gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo debesu valstībā. Par šiem eņģeļiem Dārta sauca vecākus.