Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Madara Šablinska

Reiz kādā no Latvijas pilsētām dzīvoja tētis un viņa desmit gadu vecā meita Dārta. Kad Dārtai bija astoņi gadi, viņas mamma cieta vienā no auto nelaimēm un pārvērtās par skaistu, baltu eņģelīti, kurš vienmēr atradās blakus Dārtai. Arī Dārta zināja, ka mamma vienmēr ir blakus viņai, jūtot viņas mīlestību un atbalstu, kas Dārtu padarīja vēl stiprāku.

Kādā no dienām, kad Dārtai bija beigusies klavierspēles nodarbība, viņa devās mājās. Pa ceļam viņa nolēma iegriezties bibliotēkā, lai izņemtu kādu grāmatu. Ejot ārā no bibliotēkas, Dārta ausīs ielika austiņas un ieslēdza mūziku. Šķērsojot ielu, viņa nedzirdēja, kā no aizmugures lielā ātrumā tuvojās automašīna. Kad mašīna bija blakus Dārtai, to pēkšņi sanesa uz pretējo pusi, Dārtu pat neaizskarot. Cilvēki, kas tajā brīdī atradās uz ielas, bija šokēti, tāpat kā pati Dārta. Arī automašīnas šoferis bija šokā, jo ne viņam, nedz arī automašīnai nebija nekādas skrambiņas.

Kāds no cilvēkiem bija piefiksējis šo momentu ar fotokameru. Fotogrāfijā bija redzams balts, skaists eņģelis baltā, skaistā kleitā.
Nākamajā rītā Dārta saņēma šo fotogrāfiju un tajā ieraudzīja sev blakus mammu. Viņas acīs sariesās asaras un izskanēja šādi vārdi: – Paldies tev, māmiņ, paldies, manu sargeņģelīt.

Dārta guva mācību, ka, ejot pa ielu, mūziku klausīties nedrīkst, aizrādot to arī citiem un pamatojot ar vārdiem: – Jūsu vecāki gaida jūs mājās sveikus un veselus!

Pati Dārta katru vakaru lūdzās gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo uz zemes, gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo debesu valstībā. Par šiem eņģeļiem Dārta sauca vecākus.