Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Madara Šablinska

Reiz kādā no Latvijas pilsētām dzīvoja tētis un viņa desmit gadu vecā meita Dārta. Kad Dārtai bija astoņi gadi, viņas mamma cieta vienā no auto nelaimēm un pārvērtās par skaistu, baltu eņģelīti, kurš vienmēr atradās blakus Dārtai. Arī Dārta zināja, ka mamma vienmēr ir blakus viņai, jūtot viņas mīlestību un atbalstu, kas Dārtu padarīja vēl stiprāku.

Kādā no dienām, kad Dārtai bija beigusies klavierspēles nodarbība, viņa devās mājās. Pa ceļam viņa nolēma iegriezties bibliotēkā, lai izņemtu kādu grāmatu. Ejot ārā no bibliotēkas, Dārta ausīs ielika austiņas un ieslēdza mūziku. Šķērsojot ielu, viņa nedzirdēja, kā no aizmugures lielā ātrumā tuvojās automašīna. Kad mašīna bija blakus Dārtai, to pēkšņi sanesa uz pretējo pusi, Dārtu pat neaizskarot. Cilvēki, kas tajā brīdī atradās uz ielas, bija šokēti, tāpat kā pati Dārta. Arī automašīnas šoferis bija šokā, jo ne viņam, nedz arī automašīnai nebija nekādas skrambiņas.

Kāds no cilvēkiem bija piefiksējis šo momentu ar fotokameru. Fotogrāfijā bija redzams balts, skaists eņģelis baltā, skaistā kleitā.
Nākamajā rītā Dārta saņēma šo fotogrāfiju un tajā ieraudzīja sev blakus mammu. Viņas acīs sariesās asaras un izskanēja šādi vārdi: – Paldies tev, māmiņ, paldies, manu sargeņģelīt.

Dārta guva mācību, ka, ejot pa ielu, mūziku klausīties nedrīkst, aizrādot to arī citiem un pamatojot ar vārdiem: – Jūsu vecāki gaida jūs mājās sveikus un veselus!

Pati Dārta katru vakaru lūdzās gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo uz zemes, gan par sargeņģeļiem, kas dzīvo debesu valstībā. Par šiem eņģeļiem Dārta sauca vecākus.