Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. februāris

Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskops aunam

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops vērsim

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops dvīņiem

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops vēzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops svariem

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

Horoskops skorpionam

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops strēlniekam

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops mežāzim

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops zivīm

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Eduards Mūrnieks, 8.c klases skolēns Saldus vidusskolā

Tas nebija sen, bet nebija arī tikko.

Un zināt, kas toreiz notika, mums gribas.

Tad nu tā – tas bija pelēcīgs laiks dzīvē kā melnbaltā filmā. Ticība pazudusi, mīlestība pagaisusi. Visapkārt klusums, dzird tikai, kā lietus lāses sitas pret kailo ādu, mainot garlaicībai ritmu.

Bet, vai mainot ritmu, mainās arī saturs?

Uz ielas cilvēki kaut kur steidzas, nepavadot viens otru ar skatienu, un kur šie skrien, kur steidzas… Runā, ka pat dažiem savu ēnu apsteigt esot izdevies…

Bet kas tad tur, kas tas par Vecīti, kam putni garām palido lēnāk, pie kura vējš apstājas, pat steiga saprot, ka nav pieklājīgi skriet? Tieši tik neiespējami nesteidzīgs viņš ir.

Smagiem soļiem garām iet Puišelis, bēdas uz viņa pleciem skolas somas svaru padara tikai lielāku. Būtu drusku vairāk laika, varētu jau Puišelim pajautāt, kas par vainu.

Vecītis pamāj ar roku, un abi piesēž. Viņš jautā: – Kas tev?… Par ko tu?… Kāpēc?…

Puišelis stāsta un stāsta, un stāsta: – Man tas tur!… Par to tur!… Tāpēc!… Paiet laiks – cik? Nemērāms un pilnīgi noteikti nesverams.

Paliek arvien vieglāk un vieglāk.

Vai tiešām vajadzēja tik maz, lai bēdas izgaistu?

Puišelis ar vieglu smaidu atvadās un aizskrien, tik uz mirkli atskatās, lai teiktu: – Paldies!

Bet neviena nav. Kas tas bija?

Vai, mainot ritmu, mainās arī saturs? Laikam jau!