Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Eduards Mūrnieks, 8.c klases skolēns Saldus vidusskolā

Tas nebija sen, bet nebija arī tikko.

Un zināt, kas toreiz notika, mums gribas.

Tad nu tā – tas bija pelēcīgs laiks dzīvē kā melnbaltā filmā. Ticība pazudusi, mīlestība pagaisusi. Visapkārt klusums, dzird tikai, kā lietus lāses sitas pret kailo ādu, mainot garlaicībai ritmu.

Bet, vai mainot ritmu, mainās arī saturs?

Uz ielas cilvēki kaut kur steidzas, nepavadot viens otru ar skatienu, un kur šie skrien, kur steidzas… Runā, ka pat dažiem savu ēnu apsteigt esot izdevies…

Bet kas tad tur, kas tas par Vecīti, kam putni garām palido lēnāk, pie kura vējš apstājas, pat steiga saprot, ka nav pieklājīgi skriet? Tieši tik neiespējami nesteidzīgs viņš ir.

Smagiem soļiem garām iet Puišelis, bēdas uz viņa pleciem skolas somas svaru padara tikai lielāku. Būtu drusku vairāk laika, varētu jau Puišelim pajautāt, kas par vainu.

Vecītis pamāj ar roku, un abi piesēž. Viņš jautā: – Kas tev?… Par ko tu?… Kāpēc?…

Puišelis stāsta un stāsta, un stāsta: – Man tas tur!… Par to tur!… Tāpēc!… Paiet laiks – cik? Nemērāms un pilnīgi noteikti nesverams.

Paliek arvien vieglāk un vieglāk.

Vai tiešām vajadzēja tik maz, lai bēdas izgaistu?

Puišelis ar vieglu smaidu atvadās un aizskrien, tik uz mirkli atskatās, lai teiktu: – Paldies!

Bet neviena nav. Kas tas bija?

Vai, mainot ritmu, mainās arī saturs? Laikam jau!