Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Eduards Mūrnieks, 8.c klases skolēns Saldus vidusskolā

Tas nebija sen, bet nebija arī tikko.

Un zināt, kas toreiz notika, mums gribas.

Tad nu tā – tas bija pelēcīgs laiks dzīvē kā melnbaltā filmā. Ticība pazudusi, mīlestība pagaisusi. Visapkārt klusums, dzird tikai, kā lietus lāses sitas pret kailo ādu, mainot garlaicībai ritmu.

Bet, vai mainot ritmu, mainās arī saturs?

Uz ielas cilvēki kaut kur steidzas, nepavadot viens otru ar skatienu, un kur šie skrien, kur steidzas… Runā, ka pat dažiem savu ēnu apsteigt esot izdevies…

Bet kas tad tur, kas tas par Vecīti, kam putni garām palido lēnāk, pie kura vējš apstājas, pat steiga saprot, ka nav pieklājīgi skriet? Tieši tik neiespējami nesteidzīgs viņš ir.

Smagiem soļiem garām iet Puišelis, bēdas uz viņa pleciem skolas somas svaru padara tikai lielāku. Būtu drusku vairāk laika, varētu jau Puišelim pajautāt, kas par vainu.

Vecītis pamāj ar roku, un abi piesēž. Viņš jautā: – Kas tev?… Par ko tu?… Kāpēc?…

Puišelis stāsta un stāsta, un stāsta: – Man tas tur!… Par to tur!… Tāpēc!… Paiet laiks – cik? Nemērāms un pilnīgi noteikti nesverams.

Paliek arvien vieglāk un vieglāk.

Vai tiešām vajadzēja tik maz, lai bēdas izgaistu?

Puišelis ar vieglu smaidu atvadās un aizskrien, tik uz mirkli atskatās, lai teiktu: – Paldies!

Bet neviena nav. Kas tas bija?

Vai, mainot ritmu, mainās arī saturs? Laikam jau!