Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Eduards Mūrnieks, 8.c klases skolēns Saldus vidusskolā

Tas nebija sen, bet nebija arī tikko.

Un zināt, kas toreiz notika, mums gribas.

Tad nu tā – tas bija pelēcīgs laiks dzīvē kā melnbaltā filmā. Ticība pazudusi, mīlestība pagaisusi. Visapkārt klusums, dzird tikai, kā lietus lāses sitas pret kailo ādu, mainot garlaicībai ritmu.

Bet, vai mainot ritmu, mainās arī saturs?

Uz ielas cilvēki kaut kur steidzas, nepavadot viens otru ar skatienu, un kur šie skrien, kur steidzas… Runā, ka pat dažiem savu ēnu apsteigt esot izdevies…

Bet kas tad tur, kas tas par Vecīti, kam putni garām palido lēnāk, pie kura vējš apstājas, pat steiga saprot, ka nav pieklājīgi skriet? Tieši tik neiespējami nesteidzīgs viņš ir.

Smagiem soļiem garām iet Puišelis, bēdas uz viņa pleciem skolas somas svaru padara tikai lielāku. Būtu drusku vairāk laika, varētu jau Puišelim pajautāt, kas par vainu.

Vecītis pamāj ar roku, un abi piesēž. Viņš jautā: – Kas tev?… Par ko tu?… Kāpēc?…

Puišelis stāsta un stāsta, un stāsta: – Man tas tur!… Par to tur!… Tāpēc!… Paiet laiks – cik? Nemērāms un pilnīgi noteikti nesverams.

Paliek arvien vieglāk un vieglāk.

Vai tiešām vajadzēja tik maz, lai bēdas izgaistu?

Puišelis ar vieglu smaidu atvadās un aizskrien, tik uz mirkli atskatās, lai teiktu: – Paldies!

Bet neviena nav. Kas tas bija?

Vai, mainot ritmu, mainās arī saturs? Laikam jau!