Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. jūnijs

Alberts, Madis

Horoskops aunam

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi pēc Jāņiem, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops vērsim

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops dvīņiem

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops vēzim

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops lauvai

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops jaunavai

Tavs dienas gravitātes punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops svariem

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops skorpionam

Parādīsies iespēja uzrakstīt jaunu savas dzīves stāsta nodaļu gan profesionālajā, gan personīgajā sfērā. Lai sasniegtu šo jauno iespēju un brīvības līmeni, būs jāparāda atjautība un uzdrīkstēšanās.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops mežāzim

Šodien tavi vārdi iegūst īpašu spēku, tieši tāpēc nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops ūdensvīram

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Annemarija Irbīte

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāds eņģelis. Viņš bija skaists un cēls, ar zeltainām matu lokām un debesu zilām acīm.
Eņģelis dzīvoja baltos putu mākoņos un skatījās uz zemi no augšas. Kādu dienu viņš prātoja par to, kas gan tur notiek. Tā viņš izdomāja pirmo reizi nolaisties uz zemes un aplūkot to tuvumā. Kad eņģelis nolaidās, viņš ieraudzīja skaistus kalnus, brīnišķīgas ielejas un zaļas pļavas.

Eņģelis lidoja virs biezajiem mežiem un aizskāra koku galotnes ar spārnu galiem. Tik skaista bija pasaule! Lidodams eņģelis vēroja cilvēkus, ciematus un pilsētas. Viņš redzēja, kā bērni spēlējas un smejas, bet viņu vecāki ar mīlestību pilniem skatieniem uz viņiem noskatās. Eņģelis skatījās uz visu labo, ko cilvēki darīja cits citam.

Drīz arī pienāca nakts un iestājās tumsa. Eņģelis nolaidās kādā pļavā, apgūlās un vēroja naksnīgās debesis. Tajās spoži mirdzēja zvaigznes, un mēness apspīdēja tumšos plašumus. Eņģelis jutās laimīgs un priecīgs, ka nolaidies uz zemes.

– Šeit viss ir tik jauki un skaisti, – viņš nodomāja. Pienāca rīts, un pasauli pārņēma gaisma. Tālumā bija dzirdamas putnu balsis. Rīts bija dzestrs, un laukus klāja plāna migla. Eņģelis turpināja savu ceļu un devās tālāk, lai redzētu, kas notiek citur uz pasaules.
Tā viņš atkal lidoja pāri plašumiem, līdz nonāca nākamajā pilsētā. Šeit eņģelis pirmo reizi redzēja ciešanas. Pilsētā valdīja ļauns valdnieks, kurš cilvēkiem nevēlēja labu. Tas eņģelī iedvesa šaubas un neizpratni, jo viņš domāja, ka uz zemes nav ciešanu. Nekavējoties viņš nolaidās pilsētā. Cilvēki uzlūkoja eņģeli ar lielu izbrīnu. Viņi nezināja, kas viņš bija un kādēļ šeit ieradies.
Eņģelis steidzās pie slimajiem un viņus izārstēja. Cilvēkiem, kuri cieta badu, viņš deva ēdienu. Tiem, kuriem nebija pajumtes, viņš deva jumtu virs galvas, bet ļaunajam vadonim viņš iedeva daļu savas labās gribas, lai tas spētu būt labs pret citiem. Cilvēki apbrīnoja eņģeli un viņa labos darbus. Viņš pats juta gandarījumu par izdarīto, bet saprata, ka jādodas tālāk, lai palīdzētu citiem.
Tā viņš turpināja savu ceļu. Viņš saprata, ka daudz kur valda nekārtība un ciešanas. Ar vislielāko prieku viņš palīdzēja cilvēkiem, kuriem gāja slikti. Viņš par tiem rūpējās un tos mīlēja. Eņģelis katrā cilvēkā iedvesa labo. Kad eņģelis bija palīdzējis visiem, kuriem vajadzēja, viņš devās atpakaļ uz debesīm.

Vēl joprojām viņš uz mums skatās no augšas. Ik pa laikam viņš nolaižas uz zemes, lai palīdzētu cilvēkiem un dotu viņiem padomus. Eņģelis vienmēr uzmana mūs visus un vairo uz pasaules labo.