Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. februāris

Zane, Zuzanna

Horoskops aunam

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi lauzties aizslēgtās durvīs. Personīgo attiecību lauciņā var uzziedēt ledus puķes. Ledus puķes parasti veidojas, ja attiecību temperatūra ir zem nulles.

Horoskops vērsim

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja atmetīsi visus stereotipus un senās pieredzes par līdzīgo, vinnesta varbūtība daudzkārt palielināsies.

Horoskops dvīņiem

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops vēzim

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops lauvai

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar tiesībām ģimenē vai kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu.

Horoskops jaunavai

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka varēsi vilkt ne tikai savu vezumu, bet pieķert klāt arī kolēģu vai partneru nesamo. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops svariem

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops skorpionam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentu no materiālā uz garīgo vai arī otrādi. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops strēlniekam

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var iezagties pa kādai neuzticības plaisai, dēļ agrāk neizrunātām lietām.

Horoskops mežāzim

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta zelta ādere. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu pie medījuma sadales.

Horoskops ūdensvīram

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Horoskops zivīm

Tevi mēģinās izslēgt no spēles, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes būs kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu taisnību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Annemarija Irbīte

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāds eņģelis. Viņš bija skaists un cēls, ar zeltainām matu lokām un debesu zilām acīm.
Eņģelis dzīvoja baltos putu mākoņos un skatījās uz zemi no augšas. Kādu dienu viņš prātoja par to, kas gan tur notiek. Tā viņš izdomāja pirmo reizi nolaisties uz zemes un aplūkot to tuvumā. Kad eņģelis nolaidās, viņš ieraudzīja skaistus kalnus, brīnišķīgas ielejas un zaļas pļavas.

Eņģelis lidoja virs biezajiem mežiem un aizskāra koku galotnes ar spārnu galiem. Tik skaista bija pasaule! Lidodams eņģelis vēroja cilvēkus, ciematus un pilsētas. Viņš redzēja, kā bērni spēlējas un smejas, bet viņu vecāki ar mīlestību pilniem skatieniem uz viņiem noskatās. Eņģelis skatījās uz visu labo, ko cilvēki darīja cits citam.

Drīz arī pienāca nakts un iestājās tumsa. Eņģelis nolaidās kādā pļavā, apgūlās un vēroja naksnīgās debesis. Tajās spoži mirdzēja zvaigznes, un mēness apspīdēja tumšos plašumus. Eņģelis jutās laimīgs un priecīgs, ka nolaidies uz zemes.

– Šeit viss ir tik jauki un skaisti, – viņš nodomāja. Pienāca rīts, un pasauli pārņēma gaisma. Tālumā bija dzirdamas putnu balsis. Rīts bija dzestrs, un laukus klāja plāna migla. Eņģelis turpināja savu ceļu un devās tālāk, lai redzētu, kas notiek citur uz pasaules.
Tā viņš atkal lidoja pāri plašumiem, līdz nonāca nākamajā pilsētā. Šeit eņģelis pirmo reizi redzēja ciešanas. Pilsētā valdīja ļauns valdnieks, kurš cilvēkiem nevēlēja labu. Tas eņģelī iedvesa šaubas un neizpratni, jo viņš domāja, ka uz zemes nav ciešanu. Nekavējoties viņš nolaidās pilsētā. Cilvēki uzlūkoja eņģeli ar lielu izbrīnu. Viņi nezināja, kas viņš bija un kādēļ šeit ieradies.
Eņģelis steidzās pie slimajiem un viņus izārstēja. Cilvēkiem, kuri cieta badu, viņš deva ēdienu. Tiem, kuriem nebija pajumtes, viņš deva jumtu virs galvas, bet ļaunajam vadonim viņš iedeva daļu savas labās gribas, lai tas spētu būt labs pret citiem. Cilvēki apbrīnoja eņģeli un viņa labos darbus. Viņš pats juta gandarījumu par izdarīto, bet saprata, ka jādodas tālāk, lai palīdzētu citiem.
Tā viņš turpināja savu ceļu. Viņš saprata, ka daudz kur valda nekārtība un ciešanas. Ar vislielāko prieku viņš palīdzēja cilvēkiem, kuriem gāja slikti. Viņš par tiem rūpējās un tos mīlēja. Eņģelis katrā cilvēkā iedvesa labo. Kad eņģelis bija palīdzējis visiem, kuriem vajadzēja, viņš devās atpakaļ uz debesīm.

Vēl joprojām viņš uz mums skatās no augšas. Ik pa laikam viņš nolaižas uz zemes, lai palīdzētu cilvēkiem un dotu viņiem padomus. Eņģelis vienmēr uzmana mūs visus un vairo uz pasaules labo.