Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Annemarija Irbīte

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāds eņģelis. Viņš bija skaists un cēls, ar zeltainām matu lokām un debesu zilām acīm.
Eņģelis dzīvoja baltos putu mākoņos un skatījās uz zemi no augšas. Kādu dienu viņš prātoja par to, kas gan tur notiek. Tā viņš izdomāja pirmo reizi nolaisties uz zemes un aplūkot to tuvumā. Kad eņģelis nolaidās, viņš ieraudzīja skaistus kalnus, brīnišķīgas ielejas un zaļas pļavas.

Eņģelis lidoja virs biezajiem mežiem un aizskāra koku galotnes ar spārnu galiem. Tik skaista bija pasaule! Lidodams eņģelis vēroja cilvēkus, ciematus un pilsētas. Viņš redzēja, kā bērni spēlējas un smejas, bet viņu vecāki ar mīlestību pilniem skatieniem uz viņiem noskatās. Eņģelis skatījās uz visu labo, ko cilvēki darīja cits citam.

Drīz arī pienāca nakts un iestājās tumsa. Eņģelis nolaidās kādā pļavā, apgūlās un vēroja naksnīgās debesis. Tajās spoži mirdzēja zvaigznes, un mēness apspīdēja tumšos plašumus. Eņģelis jutās laimīgs un priecīgs, ka nolaidies uz zemes.

– Šeit viss ir tik jauki un skaisti, – viņš nodomāja. Pienāca rīts, un pasauli pārņēma gaisma. Tālumā bija dzirdamas putnu balsis. Rīts bija dzestrs, un laukus klāja plāna migla. Eņģelis turpināja savu ceļu un devās tālāk, lai redzētu, kas notiek citur uz pasaules.
Tā viņš atkal lidoja pāri plašumiem, līdz nonāca nākamajā pilsētā. Šeit eņģelis pirmo reizi redzēja ciešanas. Pilsētā valdīja ļauns valdnieks, kurš cilvēkiem nevēlēja labu. Tas eņģelī iedvesa šaubas un neizpratni, jo viņš domāja, ka uz zemes nav ciešanu. Nekavējoties viņš nolaidās pilsētā. Cilvēki uzlūkoja eņģeli ar lielu izbrīnu. Viņi nezināja, kas viņš bija un kādēļ šeit ieradies.
Eņģelis steidzās pie slimajiem un viņus izārstēja. Cilvēkiem, kuri cieta badu, viņš deva ēdienu. Tiem, kuriem nebija pajumtes, viņš deva jumtu virs galvas, bet ļaunajam vadonim viņš iedeva daļu savas labās gribas, lai tas spētu būt labs pret citiem. Cilvēki apbrīnoja eņģeli un viņa labos darbus. Viņš pats juta gandarījumu par izdarīto, bet saprata, ka jādodas tālāk, lai palīdzētu citiem.
Tā viņš turpināja savu ceļu. Viņš saprata, ka daudz kur valda nekārtība un ciešanas. Ar vislielāko prieku viņš palīdzēja cilvēkiem, kuriem gāja slikti. Viņš par tiem rūpējās un tos mīlēja. Eņģelis katrā cilvēkā iedvesa labo. Kad eņģelis bija palīdzējis visiem, kuriem vajadzēja, viņš devās atpakaļ uz debesīm.

Vēl joprojām viņš uz mums skatās no augšas. Ik pa laikam viņš nolaižas uz zemes, lai palīdzētu cilvēkiem un dotu viņiem padomus. Eņģelis vienmēr uzmana mūs visus un vairo uz pasaules labo.