Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Horoskops aunam

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vērsim

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops dvīņiem

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops ūdensvīram

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par eņģeli

Iesūtīja Annemarija Irbīte

Reiz sensenos laikos dzīvoja kāds eņģelis. Viņš bija skaists un cēls, ar zeltainām matu lokām un debesu zilām acīm.
Eņģelis dzīvoja baltos putu mākoņos un skatījās uz zemi no augšas. Kādu dienu viņš prātoja par to, kas gan tur notiek. Tā viņš izdomāja pirmo reizi nolaisties uz zemes un aplūkot to tuvumā. Kad eņģelis nolaidās, viņš ieraudzīja skaistus kalnus, brīnišķīgas ielejas un zaļas pļavas.

Eņģelis lidoja virs biezajiem mežiem un aizskāra koku galotnes ar spārnu galiem. Tik skaista bija pasaule! Lidodams eņģelis vēroja cilvēkus, ciematus un pilsētas. Viņš redzēja, kā bērni spēlējas un smejas, bet viņu vecāki ar mīlestību pilniem skatieniem uz viņiem noskatās. Eņģelis skatījās uz visu labo, ko cilvēki darīja cits citam.

Drīz arī pienāca nakts un iestājās tumsa. Eņģelis nolaidās kādā pļavā, apgūlās un vēroja naksnīgās debesis. Tajās spoži mirdzēja zvaigznes, un mēness apspīdēja tumšos plašumus. Eņģelis jutās laimīgs un priecīgs, ka nolaidies uz zemes.

– Šeit viss ir tik jauki un skaisti, – viņš nodomāja. Pienāca rīts, un pasauli pārņēma gaisma. Tālumā bija dzirdamas putnu balsis. Rīts bija dzestrs, un laukus klāja plāna migla. Eņģelis turpināja savu ceļu un devās tālāk, lai redzētu, kas notiek citur uz pasaules.
Tā viņš atkal lidoja pāri plašumiem, līdz nonāca nākamajā pilsētā. Šeit eņģelis pirmo reizi redzēja ciešanas. Pilsētā valdīja ļauns valdnieks, kurš cilvēkiem nevēlēja labu. Tas eņģelī iedvesa šaubas un neizpratni, jo viņš domāja, ka uz zemes nav ciešanu. Nekavējoties viņš nolaidās pilsētā. Cilvēki uzlūkoja eņģeli ar lielu izbrīnu. Viņi nezināja, kas viņš bija un kādēļ šeit ieradies.
Eņģelis steidzās pie slimajiem un viņus izārstēja. Cilvēkiem, kuri cieta badu, viņš deva ēdienu. Tiem, kuriem nebija pajumtes, viņš deva jumtu virs galvas, bet ļaunajam vadonim viņš iedeva daļu savas labās gribas, lai tas spētu būt labs pret citiem. Cilvēki apbrīnoja eņģeli un viņa labos darbus. Viņš pats juta gandarījumu par izdarīto, bet saprata, ka jādodas tālāk, lai palīdzētu citiem.
Tā viņš turpināja savu ceļu. Viņš saprata, ka daudz kur valda nekārtība un ciešanas. Ar vislielāko prieku viņš palīdzēja cilvēkiem, kuriem gāja slikti. Viņš par tiem rūpējās un tos mīlēja. Eņģelis katrā cilvēkā iedvesa labo. Kad eņģelis bija palīdzējis visiem, kuriem vajadzēja, viņš devās atpakaļ uz debesīm.

Vēl joprojām viņš uz mums skatās no augšas. Ik pa laikam viņš nolaižas uz zemes, lai palīdzētu cilvēkiem un dotu viņiem padomus. Eņģelis vienmēr uzmana mūs visus un vairo uz pasaules labo.