Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. jūlijs

Hermīne, Estere

Horoskops aunam

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izrunāt kādreiz nepateikto.

Horoskops vērsim

Saskarsmē ar kolēģiem iegaumē vienu – šodien pat tavas slēptākās domas un klusākos čukstus sadzirdēs. Tāpēc uzmanīgi ar secinājumiem, lēmumiem, rīkojumiem, īpaši nelabvēlīgajiem.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku salīgšanai ar kādu no tālumā mītošiem ģimenes locekļiem. Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu.

Horoskops vēzim

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt. Nebaidies izmantot savu ietekmi labvēlīgu lēmumu panākšanā.

Horoskops lauvai

Visi cilvēki tavā tuvumā šodien tādi uzvilkti un temperamentīgi, tevi ieskaitot. Iesaistoties debatēs un stīvējoties par ietekmi un varu, diemžēl būsi zaudētājs.

Horoskops jaunavai

Šodien vairies no rīcības, kas var atstāt nepatīkamu nospiedumu atmiņās tev vai ar tevi saistītajiem cilvēkiem. Izvairies no liecinieka statusa darbinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā.

Horoskops svariem

Var gadīties, ka nonāksi pie apspriežu galda, kur tiks dalītas prēmijas, bonusi vai vēl kādi statusa labumi. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā. Neliela izklaide pievakarē kliedēs drūmas domas.

Horoskops skorpionam

Saskarsmē ar dažāda ranga un kaluma cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Visi novērtēs tavu patieso un nesamāksloto uzvedību, kas lietišķās sarunas iestūrēs arī finansiālo labumu ostā.

Horoskops strēlniekam

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem uzmanības apliecinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Horoskops mežāzim

Visiem grāvjiem un bedrēm pāri tiksi tikai ar seno sakaru atbalstu. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma vai atbalsta neiztikt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un cēlākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par nemateriālām tēmām.

Horoskops zivīm

Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un modinās tevī vitalitāti. Ja vajadzīgs padoms kādās sirds lietās, nekautrējies to lūgt kādam, kurš spēs izprast tavu attiecību slēptās nianses.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Buzi un Čuku Lāci

Iesūtīja Kristiana Sintija Rupeika un Braiens Eidints 

Reiz kādai ģimenei bija īpaša diena, jo pasaulē nāca eņģelītis, vārdā Buzīts. Māmiņa uzreiz saprata, ka šis mazais puisītis uz pasaules ir nācis, lai ienestu prieku un svētību ģimenē. Kādu dienu, kad Buzīts bija saskumis, pie viņa ieradās spēļu lācītis. Buzis ļoti mīlēja savu lācīti un nosauca viņu par Čuku Lāci. Un tā sākās nešķirama draudzība.

Māmiņa sacīja: – Šis Lācītis ir Buža eņģelītis, kas viņu sargā, un viņš ir māmiņas eņģelītis.

Čuka ar Buzi daudz spēlējās un naktīs bija nešķirami. Viņu mīļākā spēle bija spēlēties ar vilcieniņu. Čuka vienmēr sēdēja Buzim cieši blakus, un abi draugi vēroja, kā vilcieniņš brauc. Tā tik bija jautrība!

Kad nu pienāca vakars, un laiks bija iet gulēt, abi zināja, ka māmiņa dziedās dziesmiņu. Viņiem tā ļoti patika, jo dziesmiņa bija par viņiem un skanēja šādi:

”Kad apkārt viss klussUn naksniņa dus,Laiks ir klusi, klusiDoties uz gultiņas pusi.

Guli, Buzi, guli,Māmiņa sildīs tevi.Guli, Buzi, guli,Čuka sargās tevi.

Nu visi dus,Pat minkāns aiz durvīm kluss.Nu laiks vērt acis cietUn uz sapņu pasauli iet.”

Un tā mazie draugi čučēja saldi. Mums katram kāds eņģelītis ir, tik spēt katram to ieraudzīt!