Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Buzi un Čuku Lāci

Iesūtīja Kristiana Sintija Rupeika un Braiens Eidints 

Reiz kādai ģimenei bija īpaša diena, jo pasaulē nāca eņģelītis, vārdā Buzīts. Māmiņa uzreiz saprata, ka šis mazais puisītis uz pasaules ir nācis, lai ienestu prieku un svētību ģimenē. Kādu dienu, kad Buzīts bija saskumis, pie viņa ieradās spēļu lācītis. Buzis ļoti mīlēja savu lācīti un nosauca viņu par Čuku Lāci. Un tā sākās nešķirama draudzība.

Māmiņa sacīja: – Šis Lācītis ir Buža eņģelītis, kas viņu sargā, un viņš ir māmiņas eņģelītis.

Čuka ar Buzi daudz spēlējās un naktīs bija nešķirami. Viņu mīļākā spēle bija spēlēties ar vilcieniņu. Čuka vienmēr sēdēja Buzim cieši blakus, un abi draugi vēroja, kā vilcieniņš brauc. Tā tik bija jautrība!

Kad nu pienāca vakars, un laiks bija iet gulēt, abi zināja, ka māmiņa dziedās dziesmiņu. Viņiem tā ļoti patika, jo dziesmiņa bija par viņiem un skanēja šādi:

”Kad apkārt viss klussUn naksniņa dus,Laiks ir klusi, klusiDoties uz gultiņas pusi.

Guli, Buzi, guli,Māmiņa sildīs tevi.Guli, Buzi, guli,Čuka sargās tevi.

Nu visi dus,Pat minkāns aiz durvīm kluss.Nu laiks vērt acis cietUn uz sapņu pasauli iet.”

Un tā mazie draugi čučēja saldi. Mums katram kāds eņģelītis ir, tik spēt katram to ieraudzīt!