Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Buzi un Čuku Lāci

Iesūtīja Kristiana Sintija Rupeika un Braiens Eidints 

Reiz kādai ģimenei bija īpaša diena, jo pasaulē nāca eņģelītis, vārdā Buzīts. Māmiņa uzreiz saprata, ka šis mazais puisītis uz pasaules ir nācis, lai ienestu prieku un svētību ģimenē. Kādu dienu, kad Buzīts bija saskumis, pie viņa ieradās spēļu lācītis. Buzis ļoti mīlēja savu lācīti un nosauca viņu par Čuku Lāci. Un tā sākās nešķirama draudzība.

Māmiņa sacīja: – Šis Lācītis ir Buža eņģelītis, kas viņu sargā, un viņš ir māmiņas eņģelītis.

Čuka ar Buzi daudz spēlējās un naktīs bija nešķirami. Viņu mīļākā spēle bija spēlēties ar vilcieniņu. Čuka vienmēr sēdēja Buzim cieši blakus, un abi draugi vēroja, kā vilcieniņš brauc. Tā tik bija jautrība!

Kad nu pienāca vakars, un laiks bija iet gulēt, abi zināja, ka māmiņa dziedās dziesmiņu. Viņiem tā ļoti patika, jo dziesmiņa bija par viņiem un skanēja šādi:

”Kad apkārt viss klussUn naksniņa dus,Laiks ir klusi, klusiDoties uz gultiņas pusi.

Guli, Buzi, guli,Māmiņa sildīs tevi.Guli, Buzi, guli,Čuka sargās tevi.

Nu visi dus,Pat minkāns aiz durvīm kluss.Nu laiks vērt acis cietUn uz sapņu pasauli iet.”

Un tā mazie draugi čučēja saldi. Mums katram kāds eņģelītis ir, tik spēt katram to ieraudzīt!