Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. februāris

Haralds, Almants

Horoskops aunam

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku liela komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar priekšniekiem var sasniegt kritisko masu, kas var novest pie tavas profesionalitātes apšaubīšanas.

Horoskops vērsim

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Visu centīsies panākt ar tēlainu vīziju demonstrēšanu. Ar šādu attieksmi diez vai varēsiet vienoties par sadarbību vai apvienošanos.

Horoskops dvīņiem

Jo vairāki sagaidi no pārējiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Piemēram, vari uzsākt masāžas kursu vai vienoties par naudas rezervju veidošanas nosacījumiem ar savu partneri.

Horoskops vēzim

Šī nebūs nevis neizdevusies diena, bet gan izturības un profesionalitātes tests. Vari sajusties viens un pamests apstākļu varā, bet nekā! Modrās acis tevi vēros un vērtēs.

Horoskops lauvai

Nemeklē vieglu peļņu un ātru rezultātu. Darbi tiks veikti ar nelielu piespiešanos un apziņu, ka nedrīkst atlikt uz nākošo nedēļu. Šodien neizmanto arī aizliegtos paņēmienus.

Horoskops jaunavai

Šodien atcerēsies un novērtēsi izglītības lomu savā dzīvē. Nāksies teorētiski pamatot savu darbu, kam talkā nāks tavs akadēmiskās izglītības mantojums vai kāda veca skolas klade ar labi saglabātiem konspektiem.

Horoskops svariem

Gatavojies nopietnām sarunām ar priekšnieku, partneri, vecākiem vai kontrolējošo iestāžu pārstāvi. Saņemsi tiešas un nepārprotamas norādes uz savām kļūdām, tāpēc apbruņojies ar argumentiem un faktiem.

Horoskops skorpionam

Visās saskarsmēs šodien pētīsi un svērsi. Kā tirgū.Tas vistiešāk skars tuvos un mīļos. Iespējams, viņi darīs ko līdzīgu. Tāpēc šodien labāk turieties pa gabalu, neskatoties uz lielo mīlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs draudzīgums un pretimnākšana var sastapties ar aukstu noraidījumu. Komunikācija ar cilvēkiem veidosies nedaudz saspringti un pārlieku oficiāli. Nevarēsiet noskaņoties uz vienas frekvences.

Horoskops mežāzim

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai dokumentos. Atsakies no nerealizējamām iecerēm un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Rēķinies, ka šādi rīkojoties, tavu fanu rindas var krietni vien sarukt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien paļaujies uz intuīciju un dabas zīmēm. Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē šai sakarā. Iespējams, daži no taviem ideāliem kritīs no pjedestāla.

Horoskops zivīm

Šodien ir ekselenta iespēja vienreiz pa visām reizēm pielikt punktu ieilgušiem kašķiem. Bet tev ir jābūt īpaši pacietīgam, uzmanīgam un iejūtīgam. Pamēģini vai sanāks!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka par Buzi un Čuku Lāci

Iesūtīja Kristiana Sintija Rupeika un Braiens Eidints 

Reiz kādai ģimenei bija īpaša diena, jo pasaulē nāca eņģelītis, vārdā Buzīts. Māmiņa uzreiz saprata, ka šis mazais puisītis uz pasaules ir nācis, lai ienestu prieku un svētību ģimenē. Kādu dienu, kad Buzīts bija saskumis, pie viņa ieradās spēļu lācītis. Buzis ļoti mīlēja savu lācīti un nosauca viņu par Čuku Lāci. Un tā sākās nešķirama draudzība.

Māmiņa sacīja: – Šis Lācītis ir Buža eņģelītis, kas viņu sargā, un viņš ir māmiņas eņģelītis.

Čuka ar Buzi daudz spēlējās un naktīs bija nešķirami. Viņu mīļākā spēle bija spēlēties ar vilcieniņu. Čuka vienmēr sēdēja Buzim cieši blakus, un abi draugi vēroja, kā vilcieniņš brauc. Tā tik bija jautrība!

Kad nu pienāca vakars, un laiks bija iet gulēt, abi zināja, ka māmiņa dziedās dziesmiņu. Viņiem tā ļoti patika, jo dziesmiņa bija par viņiem un skanēja šādi:

”Kad apkārt viss klussUn naksniņa dus,Laiks ir klusi, klusiDoties uz gultiņas pusi.

Guli, Buzi, guli,Māmiņa sildīs tevi.Guli, Buzi, guli,Čuka sargās tevi.

Nu visi dus,Pat minkāns aiz durvīm kluss.Nu laiks vērt acis cietUn uz sapņu pasauli iet.”

Un tā mazie draugi čučēja saldi. Mums katram kāds eņģelītis ir, tik spēt katram to ieraudzīt!