Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. februāris

Alma, Annemarija

Horoskops aunam

Šodien nekādu savtīgu interešu un nekādu ego paraugdemonstrējumu. Ir dienas kā šī, kad visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums.

Horoskops vērsim

Ir dienas, kad negribas neko, bet mājinieki neliek mieru, kontrolē un nemitīgi norāda, kas būtu jādara. Šodien vari saskarties ar šādu situāciju, tāpēc jau laicīgi sagatavo alibi un notin makšķeres.

Horoskops dvīņiem

Noliec malā visas atskaites un bilances un esi brīvs. Nedomā par finansiāliem ieguvumiem. Nododies nemateriālām lietām – palasi, pamīlējies, aprunājies ar kaimiņu vai piezvani tantei uz Īriju.

Horoskops vēzim

Pievērsies pastaigām un mierīgām domām par bijušo, esošo un briestošo. Kad vēl būs labāks laiks par šo pēdējā ziemas mēneša pēdējo svētdienu! Nobeigumi vienmēr ieskicē pagātnes un nākotnes tēmas.

Horoskops lauvai

Izrādās ir tik daudz cilvēku, kuri gribēs tevi šodien satikt, sazvanīt vai virtuāli uzrunāt. Bet tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām.

Horoskops jaunavai

Šī brīvdiena tev var izvērsties par darba dienu, bet nebēdā ne nieka, jo tas nesīs labus augļus vēlākajai sadarbībai un, iespējams, darba attiecībās var uzziedēt kāds romantisks sniega pulkstenītis...

Horoskops svariem

Tavas vēlmes ir tavs dzinējspēks. Šodien visu gribēsi tūlīt. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti un iztukšot visas baterijas.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi pārņēmusi vēlme kaut ko aktīvu padarīt – vislabāk pasportot vai citādi izkustēties. Improvizē un pamēģini kaut ko jaunu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Horoskops strēlniekam

Kāds neredzams enerģijas avots šodien tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Horoskops mežāzim

Šodien tev ir aktuāla „esmu pelnījis brīvdienu” pieeja. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies un panašķojies.

Horoskops ūdensvīram

Izvairies no pilnīgas vientulības, kas var uzdzīt grūtsirdību. Bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka jeb Daces īpašais stāsts

Iesūtīja Dace Pušīlova

Reiz sensenos laikos radās sāpe. Tā drūmā, negantā, tā, kura nevienam nav mīļa. Bet viņa radās, un viss. Cilvēki lūdzās, lai sāpes pierimst, un tapa sadzirdēti, jo kāds klusi iečukstēja ausī:

– Es esmu ar tevi!

Cilvēki izbrīnīti jautāja: – Kas tu tāds esi?

– Es esmu eņģelis, kas kaut nedaudz jūs atbrīvos no ciešanām, no bailēm, no sāpēm. Es jūs apsegšu ar saviem baltajiem spārniem un jūsu sāpes mazināšu. Es katru dienu modīšos kopā ar jums, pieklauvēšu pie jūsu sirsniņas durvīm un došu spēku. Spēku dzīvot un pašiem labestību just. Ar katru elpas vilcienu likšu jums saprast, ka es esmu pie katra no jums. Bet vai jūs esat ar mani? Es būšu katra cilvēka sargeņģelis. Es lūdzu no savas sirds par katru no jums, kas dzīvojat uz šīs zemes. Lai ikvienam pietiek spēka caur sāpēm pasauli labāku darīt, ar sirdi just, kuram sāp. Lai spējam saglabāt ticību un cerību sevī, ka par eņģeli var kļūt ikviens no mums, liekot kādam justies laimīgākam, sajūtot un nesot mīlestību sevī, pasakot labus vārdus vai sniedzot palīdzību, kam tā visvairāk nepieciešama. Es lūdzu par savu zemi un mieru uz zemes. Bet tu, cilvēk, arī to vari, kaut tev nav spārnu. Tev tikai jābūt kopā ar mani – pateicoties, lūdzot, palīdzot un mīlot! Uzliekot roku uz mazā cilvēciņa sirds un dodot savu mieru un mīļumu. Es tev došu spēku baltas domas domāt un labus darbus darīt! Es būšu kopā ar ikvienu no jums! Tikai ļoti, ļoti jāgrib, jātic un jāsargā, paraugoties debesīs un lūdzot! Lūdzot par bērniem, sirmgalvjiem un mums visiem, kam sāp! Un tu jau esi eņģelis!