Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka jeb Daces īpašais stāsts

Iesūtīja Dace Pušīlova

Reiz sensenos laikos radās sāpe. Tā drūmā, negantā, tā, kura nevienam nav mīļa. Bet viņa radās, un viss. Cilvēki lūdzās, lai sāpes pierimst, un tapa sadzirdēti, jo kāds klusi iečukstēja ausī:

– Es esmu ar tevi!

Cilvēki izbrīnīti jautāja: – Kas tu tāds esi?

– Es esmu eņģelis, kas kaut nedaudz jūs atbrīvos no ciešanām, no bailēm, no sāpēm. Es jūs apsegšu ar saviem baltajiem spārniem un jūsu sāpes mazināšu. Es katru dienu modīšos kopā ar jums, pieklauvēšu pie jūsu sirsniņas durvīm un došu spēku. Spēku dzīvot un pašiem labestību just. Ar katru elpas vilcienu likšu jums saprast, ka es esmu pie katra no jums. Bet vai jūs esat ar mani? Es būšu katra cilvēka sargeņģelis. Es lūdzu no savas sirds par katru no jums, kas dzīvojat uz šīs zemes. Lai ikvienam pietiek spēka caur sāpēm pasauli labāku darīt, ar sirdi just, kuram sāp. Lai spējam saglabāt ticību un cerību sevī, ka par eņģeli var kļūt ikviens no mums, liekot kādam justies laimīgākam, sajūtot un nesot mīlestību sevī, pasakot labus vārdus vai sniedzot palīdzību, kam tā visvairāk nepieciešama. Es lūdzu par savu zemi un mieru uz zemes. Bet tu, cilvēk, arī to vari, kaut tev nav spārnu. Tev tikai jābūt kopā ar mani – pateicoties, lūdzot, palīdzot un mīlot! Uzliekot roku uz mazā cilvēciņa sirds un dodot savu mieru un mīļumu. Es tev došu spēku baltas domas domāt un labus darbus darīt! Es būšu kopā ar ikvienu no jums! Tikai ļoti, ļoti jāgrib, jātic un jāsargā, paraugoties debesīs un lūdzot! Lūdzot par bērniem, sirmgalvjiem un mums visiem, kam sāp! Un tu jau esi eņģelis!