Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka jeb Daces īpašais stāsts

Iesūtīja Dace Pušīlova

Reiz sensenos laikos radās sāpe. Tā drūmā, negantā, tā, kura nevienam nav mīļa. Bet viņa radās, un viss. Cilvēki lūdzās, lai sāpes pierimst, un tapa sadzirdēti, jo kāds klusi iečukstēja ausī:

– Es esmu ar tevi!

Cilvēki izbrīnīti jautāja: – Kas tu tāds esi?

– Es esmu eņģelis, kas kaut nedaudz jūs atbrīvos no ciešanām, no bailēm, no sāpēm. Es jūs apsegšu ar saviem baltajiem spārniem un jūsu sāpes mazināšu. Es katru dienu modīšos kopā ar jums, pieklauvēšu pie jūsu sirsniņas durvīm un došu spēku. Spēku dzīvot un pašiem labestību just. Ar katru elpas vilcienu likšu jums saprast, ka es esmu pie katra no jums. Bet vai jūs esat ar mani? Es būšu katra cilvēka sargeņģelis. Es lūdzu no savas sirds par katru no jums, kas dzīvojat uz šīs zemes. Lai ikvienam pietiek spēka caur sāpēm pasauli labāku darīt, ar sirdi just, kuram sāp. Lai spējam saglabāt ticību un cerību sevī, ka par eņģeli var kļūt ikviens no mums, liekot kādam justies laimīgākam, sajūtot un nesot mīlestību sevī, pasakot labus vārdus vai sniedzot palīdzību, kam tā visvairāk nepieciešama. Es lūdzu par savu zemi un mieru uz zemes. Bet tu, cilvēk, arī to vari, kaut tev nav spārnu. Tev tikai jābūt kopā ar mani – pateicoties, lūdzot, palīdzot un mīlot! Uzliekot roku uz mazā cilvēciņa sirds un dodot savu mieru un mīļumu. Es tev došu spēku baltas domas domāt un labus darbus darīt! Es būšu kopā ar ikvienu no jums! Tikai ļoti, ļoti jāgrib, jātic un jāsargā, paraugoties debesīs un lūdzot! Lūdzot par bērniem, sirmgalvjiem un mums visiem, kam sāp! Un tu jau esi eņģelis!