Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka jeb Daces īpašais stāsts

Iesūtīja Dace Pušīlova

Reiz sensenos laikos radās sāpe. Tā drūmā, negantā, tā, kura nevienam nav mīļa. Bet viņa radās, un viss. Cilvēki lūdzās, lai sāpes pierimst, un tapa sadzirdēti, jo kāds klusi iečukstēja ausī:

– Es esmu ar tevi!

Cilvēki izbrīnīti jautāja: – Kas tu tāds esi?

– Es esmu eņģelis, kas kaut nedaudz jūs atbrīvos no ciešanām, no bailēm, no sāpēm. Es jūs apsegšu ar saviem baltajiem spārniem un jūsu sāpes mazināšu. Es katru dienu modīšos kopā ar jums, pieklauvēšu pie jūsu sirsniņas durvīm un došu spēku. Spēku dzīvot un pašiem labestību just. Ar katru elpas vilcienu likšu jums saprast, ka es esmu pie katra no jums. Bet vai jūs esat ar mani? Es būšu katra cilvēka sargeņģelis. Es lūdzu no savas sirds par katru no jums, kas dzīvojat uz šīs zemes. Lai ikvienam pietiek spēka caur sāpēm pasauli labāku darīt, ar sirdi just, kuram sāp. Lai spējam saglabāt ticību un cerību sevī, ka par eņģeli var kļūt ikviens no mums, liekot kādam justies laimīgākam, sajūtot un nesot mīlestību sevī, pasakot labus vārdus vai sniedzot palīdzību, kam tā visvairāk nepieciešama. Es lūdzu par savu zemi un mieru uz zemes. Bet tu, cilvēk, arī to vari, kaut tev nav spārnu. Tev tikai jābūt kopā ar mani – pateicoties, lūdzot, palīdzot un mīlot! Uzliekot roku uz mazā cilvēciņa sirds un dodot savu mieru un mīļumu. Es tev došu spēku baltas domas domāt un labus darbus darīt! Es būšu kopā ar ikvienu no jums! Tikai ļoti, ļoti jāgrib, jātic un jāsargā, paraugoties debesīs un lūdzot! Lūdzot par bērniem, sirmgalvjiem un mums visiem, kam sāp! Un tu jau esi eņģelis!