Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Horoskops aunam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops vērsim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops dvīņiem

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops vēzim

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

Horoskops lauvai

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops jaunavai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops svariem

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops skorpionam

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops strēlniekam

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops mežāzim

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops ūdensvīram

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops zivīm

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pasaka jeb Daces īpašais stāsts

Iesūtīja Dace Pušīlova

Reiz sensenos laikos radās sāpe. Tā drūmā, negantā, tā, kura nevienam nav mīļa. Bet viņa radās, un viss. Cilvēki lūdzās, lai sāpes pierimst, un tapa sadzirdēti, jo kāds klusi iečukstēja ausī:

– Es esmu ar tevi!

Cilvēki izbrīnīti jautāja: – Kas tu tāds esi?

– Es esmu eņģelis, kas kaut nedaudz jūs atbrīvos no ciešanām, no bailēm, no sāpēm. Es jūs apsegšu ar saviem baltajiem spārniem un jūsu sāpes mazināšu. Es katru dienu modīšos kopā ar jums, pieklauvēšu pie jūsu sirsniņas durvīm un došu spēku. Spēku dzīvot un pašiem labestību just. Ar katru elpas vilcienu likšu jums saprast, ka es esmu pie katra no jums. Bet vai jūs esat ar mani? Es būšu katra cilvēka sargeņģelis. Es lūdzu no savas sirds par katru no jums, kas dzīvojat uz šīs zemes. Lai ikvienam pietiek spēka caur sāpēm pasauli labāku darīt, ar sirdi just, kuram sāp. Lai spējam saglabāt ticību un cerību sevī, ka par eņģeli var kļūt ikviens no mums, liekot kādam justies laimīgākam, sajūtot un nesot mīlestību sevī, pasakot labus vārdus vai sniedzot palīdzību, kam tā visvairāk nepieciešama. Es lūdzu par savu zemi un mieru uz zemes. Bet tu, cilvēk, arī to vari, kaut tev nav spārnu. Tev tikai jābūt kopā ar mani – pateicoties, lūdzot, palīdzot un mīlot! Uzliekot roku uz mazā cilvēciņa sirds un dodot savu mieru un mīļumu. Es tev došu spēku baltas domas domāt un labus darbus darīt! Es būšu kopā ar ikvienu no jums! Tikai ļoti, ļoti jāgrib, jātic un jāsargā, paraugoties debesīs un lūdzot! Lūdzot par bērniem, sirmgalvjiem un mums visiem, kam sāp! Un tu jau esi eņģelis!